Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ніготь вростає в шкіру. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

УВАГА!
ПРОХАННЯ ЗАКРИТИ ВСІ ЛОТИ В АУКЦІОНІ ДО 17-ГО ГРУДНЯ!

Літературний конкурс Лист до Святого Миколая

Осінньо-зимовий благодійний флешмоб Різдвяне янголятко

Прошу взяти участь в опитуванні!
Кіт в сучасній українській народній культурі

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ніготь вростає в шкіру. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 березень 2010 - 15:35

КМР, всі стараємось, а тут як зріжемо, то зріжемо... а потім така неприємність вилазить...
не дай Бог ще раз таке відчути...
просто, коли вагітна з великим пузіком і не зручно зрізати, отаке "говорить привіт, я є, неправильне зрізання, і т.д"...

Повідомлення відредаговано MoonRise: 11 березень 2010 - 15:37

My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 00:35

Мені мій лікар, який мене оперував, сказав, що стиль обрізання НЕМАЄ ніякого відношення до цієї проблеми. Як підтвердження, перший раз мені все правильно обрізали в клініці, а потім все рівно ніготь вріс. Ця проблема вростання може бути повязана з багатьма причинами, як генетичними, так і набутими. на приклад, в організмі може зменьшитится рівень кальцію, що впливає на будову кісток, а ті в свою чергу - на нігті. Як правило, більшість нігтів вростає через не правильну (викривлену) будову самого кореня нігтя (тієї частини, що під шкірою)
Шануймося!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kvito4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2010 - 13:29

Шукала інформацію про лазерне видалення нігтя,бо мене знов ця проблема турбує,палець вже так болить,що й торкнути не можна.

Цитата

Традиционное оперативное лечение вросшего ногтя

Традиционное хирургическое лечение заключается в полном удалении ногтевой пластины. Такой оперативный метод не только не решает проблему, а наоборот, усугубляет ее. Новый ноготь растет 6 месяцев, а за это время ногтевое ложе уменьшается и препятствует росту ногтя. Сильно повреждается ростковая зона, поэтому форма ногтя часто бывает волнообразной и искаженной.

Современное оперативное лечение заключается в иссечении воспаленного, увеличенного валика, удаление некротизированных тканей, пиогенной гранулемы, иссечении боковой врастающей части и ее зоны роста. Затем рана ушивается. Правильное выполнение процедуры приносит полное излечение. Но кровотечение, сопровождающее операцию, мешает точно и аккуратно убрать зону роста врастающего края ногтя, а ушивание деформирует валик и оставляет рубец. При этом в дальнейшем пациент не застрахован от рецидива.
Преимущества удаления вросшего ногтя в Клинике Литус

В Клинике Литус применяются новые технологии по лечению вросшего ногтя, они являются более щадящими и дают отличный результат. Мы проводим процедуру углекислородным лазером. Лазерная коррекция не требует полного удаления ногтевой пластины – удаляют лишь вросшую часть.

Такой метод удаления вросшего ногтя имеет много преимуществ - меньше количество вводимого анестетика, отсутствие кровотечения во время процедуры, полная санация инфекции, удаление гранулемы и некротизированных тканей. Зона роста врастающего края ногтя удаляется максимально точно и аккуратно. Рана не ушивается и требует специфического несложного ухода. Заживает палец один месяц.

Консультація спеціаліста-180 грн,лазерне видалення-500грн.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2010 - 19:00

Я думаю, що хірургічне втручання нічим не є гірше лазерного... Суть полягає в тому, що вирізається лише 2 мм з краю, де відбувається вростання, а потім це голе місце обробляється кислотою, щоб ніготь там не ріс взагалі. З часом це пусте місце (2мм) звужується і немає ніякого знаку. Звичайно, що якщо лише вирізати вростання і не обробити кислотою, то це нічого не дасть. А вирізати лазером чи ножницями - це вже немає великої різниці .

Шануймося!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inna-S-G 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 02 квітень 2010 - 19:23

Дівчата, підкажіть як правильно підрізати нігті для профілактики такої бяки?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюшечка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 квітень 2010 - 19:37

Десь читала, що правильно ногті на ногах не обрізати-а спилювати, тоді вростатися не будуть.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady in ReD 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2010 - 21:03

Я п1сля ваг1тност1 теж страдала ц1эю б1дою, теж видаляли н1гтя, 1 зараз 1нод1 трошки починаэ вростати, я як бачу що щось не то, то роблю так: розпарюю, акуратно зр1заю 1 пот1м п1дпилюю.Д1йсно, як п1дпилювати то вростаэ менше, але це потр1бнл робити 1 раз в тиждень.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2010 - 21:49

Перегляд повідомленняInna-S-G (2.4.2010, 20:23) писав:

Дівчата, підкажіть як правильно підрізати нігті для профілактики такої бяки?

:unknw: :blum1: :36_15_34:

Догляд за нігтями і ступнями ніг:

Регулярно підпилюйте нігті на ногах – це безпечніше, ніж їх зістригати.

Підпилюйте нігті прямо, не укорочуючи куточки, тоді нігті не будуть вростати.

Регулярно обробляйте грубу шкіру пемзою.

Частіше обновляйте пемзу (у середньому, 1 раз на 3 місяці ) – у ній може з`явитися грибок.

Не використовуйте мозольний пластир, щоб уникнути мікротравми.

Ніколи не зрізуйте мозолі на ногах.
:blush:
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2010 - 21:54

Parybok, ,та я питала у лікаря,то про таку кислоту він не знає.Просто мене вже так допекла ця проблема,що не знаю до кого звертатись,один раз вирізали врослу частину нігтя,через певний час все повторилось,потім видалили весь ніготь-і знову та ж біда...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   super-galya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 квітень 2010 - 12:07

kvito4ka, в мене така ж проблема, скоро храмати почну, болить жахливо. Хоча завжди скільки могла обрізала ніготь. Згідна на операцію, але хотілось би раз і на завжди...
А ця клініка Литус Київська?
Може хто знає, де після операції, по краю запаюють шкіру, щоб там нігтьова тканина не росла?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 квітень 2010 - 12:57

super-galya, ,так це в Києві.Це я просто дізнавалась скільки приблизно коштує це лазерне видалення,бо думала,що дорожче.
А взагалі треба по інших клініках пошукати,почитати відгуки.

Повідомлення відредаговано kvito4ka: 03 квітень 2010 - 12:57

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olusik25 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 квітень 2010 - 09:27

Привіт усім
може хтось підкаже чи у Львові роблять лазерну корекцію нігтя і де саме, скільки коштує

Дякую
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mashasha 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2010 - 14:30

І мене таке лихо спіткало :pardon: . Можливо хтось підкаже чи є лазерна корекція вросшого нігтя у Тернополі. Буду дуже вдячна. :kiss:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TAнюшка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2010 - 08:54

у мне така ж проблема. колись повністю зліз нігость і тепер росте якийсь дуже твердий і ще й вростає. правда я собі кутик зрізаю ато взагалі можна здуріти коли взуваєш взуття.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Персик 2010 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2010 - 13:57

Я стикалась з такою проблемою після народження першої дитини. У мене нігті вросли на ногах на всіх пальцях,окрім мізинця, біль дика..... Мені видаляли практично всі нігті.... хірургічним способом у поліклініці на Хімічній, і ця проблема знову повторилась, але лише на великих нігтях, тоді мені порадили лікаря -хірурга у лікарні на Ужгородській( прізвище Заремба).Він зробив хірургічну операцію, видалив ніготь і почистив довкола тканини, і від тоді немає таких проблем. Тьху-тьху!!!! :36_19_4:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Fantazzy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2010 - 14:39

Ох. мала я таку бяку, витягла себе влітку (бо не закриті пальці у взутті), хоча взимку теж інколи таке роблю. розкажу, може комусь згодиться.
колись просто вичитала, що якщо ніготь вростає - зривати його не допоможе, він знову може почати рости так само :( і на просторах інтернету знайшла, що можна, добре розпаривши ноги, обережно припіднімати нігтьову платинку в кутиках, підставляючи під неї бинтик. не ватку, бо ватка може прирости і це ще гірше. я використовувала одноразові паперові хустинки (малеееньки шматочок складала в декілька разів і підставляла пилочкою обережно). тоді ніготь трохи міняє шлях росту і перестає вростати. мені це допомогло. і, звісно, тепер я нігті ніколи не зрізаю, тільки спилюю, і так, щоб кутики нігтя були наче "над" шкірою в куточку. тобто, не дуже коротко. ще маю рецепт від панариція на нігті, таке в мене теж траплялось, кому треба - звертайтесь, я скину.
My Signature
Не бойтесь совершенства - Вам его не достичь. (с) С. Дали
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gordenka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2010 - 15:20

І у мене таке було...До хірурга боялась йти,то я розпарила добре ногу,максимально обрізала ніготь,-біль була нестерпна,потім шкіру пообрізала навколо,-це було не важко ,бо на розпарених тканинах-не так травматично...добре пообпилювала ніготь,змастила вест палець йодом,і так кожен день...т т т пройшло,тепер завжди обпилюю...боюсь щоб не повернулось :blush:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маваш 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 листопад 2010 - 22:18

В мене ця проблема з самого дитинства,стараюсь добре вирiзати кутики,бо бiльше не знаю як з цим боротись.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pitachok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 листопад 2010 - 18:25

В мене таке було, біль ужасна, а якщо ще й в палець вдаритись, то вообше ужас. Одного разу мені палець так нарвав, що той врізший ніготь вистрілив боком, не знаю чому, але після цього мене ця проблема вже не турбує ттт
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesnа 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 листопад 2010 - 02:15

Перегляд повідомленняFantazzy (11.9.2010, 14:39) писав:

:( і на просторах інтернету знайшла, що можна, добре розпаривши ноги, обережно припіднімати нігтьову платинку в кутиках, підставляючи під неї бинтик. не ватку, бо ватка може прирости і це ще гірше. я використовувала одноразові паперові хустинки (малеееньки шматочок складала в декілька разів і підставляла пилочкою обережно). тоді ніготь трохи міняє шлях росту і перестає вростати. мені це допомогло. і, звісно, тепер я нігті ніколи не зрізаю, тільки спилюю, і так, щоб кутики нігтя були наче "над" шкірою в куточку. тобто, не дуже коротко. ще маю рецепт від панариція на нігті, таке в мене теж траплялось, кому треба - звертайтесь, я скину.

Я теж таке робила, тільки мені це порадила мамина знайома, яка це десь в газеті вичитала.
Мене ця проблема мучила ще зі школи - просто форма великих пальців на ногах така, що маю схильність. Ото я мучилась, постійно гній збирався. А як хтось на ногу стане... :unknw:
Єдине, там писало, що то обов"язково має бути папір - бо він для шкіри м"який, а для нігтя - затвердий. Я скручувала такий малесенький клубочок мм 2 в діаметрі й засовувала пилочкою під куточки. Така методика дає змогу трохи коректувати траекторію росту нігтя, а мені ще й дало загоїтись ранам в тих куточках, бо ніготь їх більше не подразнював. З тих пір я проблем не мала :blush:
А коли була вагітна, то в мене почав вростати ніготь на нозі. Я з ним десь місяці три ходила. :acute: Ще й вишневського мазь прикладала (що не можна робити, бо починає наростати так зване "дике м"ясо"). Пішла за порадою знайомої до одного хірурга на Медмістечку. В той же день і різали. Сама операція, - ще куди не йшло. А от як відходило знеболююче, ладна була ногу відірвати разом з пальцем... :rofl: Він відсікав вросшу частинку нігтя, і дотепер все ОК. т т т І мама моя вже в нього те ж саме робила. Гарний майстер тої справи))) Але, думаю, авторці теми, на жаль, такі процедури вже не допоможуть... :blush:
My Signature
Зображення

До мене на ти :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ЗвЄзДа світлина

ЗвЄзДа  Отримали подаруночок від нашого Миколайчика Inka-Malinka !!!Радіємо з синочком!!!Дуже дякуємо Іннуся!!

Сьогодні, 15:24

Timyrka світлина

Timyrka  Я мама! Пишу я крізь сльози, бо так чекала, що напишу це не в сні, а наяву. Дай Боже всім дочекатися цієї радості, а ми з синочком будем тримати за Вас кулачки.

Сьогодні, 14:33

Показати коментарі (2)

Людуня світлина

Людуня  Святий Миколаю, Я тебе благаю: Пошли щастя й світлу долю Козацькому краю. Дідусь і бабуся — Щоб були здорові, Татусь і матуся — Щоб жили в любові. Усім добрим діткам Принеси гостинці І подаруй Божу ласку Кожній сиротинці.

Сьогодні, 12:20

Лукава Кішка світлина

Лукава Кішка  Прошу усіх, хто робив янголят і ще їх не відіслав, зробити це сьогодні-завтра.

Сьогодні, 10:01

Julka світлина

Julka  Нашій кнопі 30 тижнів

Сьогодні, 09:17

fenix світлина

fenix  "Скажи людині, що є на небі невидимий мужик, який стежить за тобою - і вона повірить. Скажи людині, що лавочка пофарбована - і вона помацає її пальцем" - Д.Карлін

Вчора, 22:30

Kуся світлина

Kуся  Дощ..... Холодний, мокрий дощ....

Вчора, 19:47

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Наше село сьогодні збирало допомогу на фронт.Дуже багато людей відгукнулись.Люди несли хто що міг,хто одяг хто продукти.Сподіваюсь все це дійде до місця призначення,одяг зігріє бійця в окопі а їжа надасть сил!Молюсь і щиро вірю що перемога за нами і вона вже близько!

Вчора, 17:32

Galk@ світлина
@net світлина

@net  Святий Миколаю, Я тебе благаю: Пошли щастя й світлу долю Козацькому краю. Дідусь і бабуся — Щоб були здорові, Татусь і матуся — Щоб жили в любові. Усім добрим діткам Принеси гостинці І подаруй Божу ласку Кожній сиротинці.

Вчора, 15:33

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 грудень 14 )

• З днем народження
    Taty7ana 
    - Вік: 28
  • З днем народження
    Анна07 
    - Вік: 32

Пиши українською Перекладач онлайн