Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як схуднути після вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як схуднути після вагітності Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Мамуся Діанки 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 17 листопад 2009 - 18:25

Я під час вагітності набрала 20 кг, але проблем зі схудненням не мала. Дитина страждала від кольок і я змушена була перейти на кисло-молочну дієту. Можливо це мені допомогло вже за 2-3 тижні повернутися до попередньої ваги.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ulaska 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 березень 2010 - 11:16

Дівчата, хтось з вас займається бодіфлексом? Я займаюсь всього тиждень, але дуже задоволена. 15 хв. вправ на день і об"єми тануть на очах. Цікаво дізнатись думку тих, хто займається цим вже довго. І ще одне важливе запитання: моде хтось знає, як підтягнути зайву шкіру після схуднення? Порадьте народні метоли чи якісь дієві креми. Робила кавовий скраб, але не допомагає.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milenium 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 серпень 2010 - 14:13

Перегляд повідомленняVivi (17.11.2009, 19:25) писав:

Я під час вагітності набрала 20 кг, але проблем зі схудненням не мала. Дитина страждала від кольок і я змушена була перейти на кисло-молочну дієту. Можливо це мені допомогло вже за 2-3 тижні повернутися до попередньої ваги.

Я під час обох вагітностей набирала по 25 кг,але само по собі скідувалося і приходило до норми :yes:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлька-мамулька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 серпень 2010 - 14:20

А мені якось не доводилося худати,вага самостійно приходила в норму,а от круг з шипами кручу і сьогодн ,дуже люблю я цю штуку і животик від неї просто ляля :yes:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рівне 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 серпень 2010 - 15:01

Уляна Біланюк, і я займвюсь таким ділом, в зимку за місяць втатила 5 кг,а от вже 2-гий тиждень знову почала.Результат - 1,5 кг.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   О-ля-ля 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 серпень 2010 - 15:16

Перегляд повідомленняРівне (10.8.2010, 16:01) писав:

Уляна Біланюк, і я займвюсь таким ділом, в зимку за місяць втатила 5 кг,а от вже 2-гий тиждень знову почала.Результат - 1,5 кг.

А можна докладніше. Так само хочу схуднути.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама5ти 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 серпень 2010 - 15:28

http://www.malecha.o...p?showtopic=450

Тут ціла тема про Бодіфлекс
My Signature
Синочок -1994
Донечка -1997
Донечка -1999
Синочок -2005
Донечка -1 січня 2010

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nana2010 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 серпень 2010 - 16:29

Бодіфлексом потрібно займатися постійно,тому,що як припиняєш розпливаєшся на очах :wub: а от йогою я після родів попробую,бачила результат на свої очі як моя кума похудала з йогою -29кг. :good:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Iranova 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 серпень 2010 - 15:17

Дівчатка, не переживайте! Все буде ок! я до першої ваг важила 59, за ваг набрала 12 кг. Писля кесарського з роддому вийшла 58. малого годувала до 2 років и за той час набрала ще 7 кг - нічого не могла зробити - все стояло мертвим грузом. А як закінчила годувати то за пів року сама по собі похудала до 58. За 2 ваг я набрала десь 8-9 кг і зараз важу 57 і не поправляюсь скільки не їм. так що це справді залежить від гормонів. Плюс чим жорсткіше ви тримали себе в руках і на дієті до ваг тим більші запаси вагітний і годуючий організм буде накопичувати і тим важче буде їх позбутись. маю багато прикладів перед очима. До всього треба підходити з розумом і до дієт в тч. Крім того організм остаточно приходить в норму через 2-3 роки після пологів не залежно від того годувати грудьми чи ні... звичайно процес мож пришвидшити але тре тоді доообре попотіти. а не завжди на це є час можливості і сило волі
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lenalili 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 жовтень 2010 - 14:10

Дівчата, самий найкращий спосіб схуднення для мене виявилось перестати їсти.Пробувала не їсти і не пити після 6 вечора,- дудки! А нічогісінько! За тиждень навіть 100 гр. нікуди не ділось. Тому я стала їсти тільки 1-2 раза в день, з 11 до 3-4 годин дня. Виключила з раціону все те що дуже-дуже люблю ( цукерки, тістечка) старалась менше їсти мучного. А в ітозі з 93 кг-75 кг!!!Таким чином я худала 2,5 місяці.
Для того щоб схуднути, потрібно себе морально настроїти, що я молодець, і в мене все вийде!!!Важкувато не їсти перші 3-4 дні, а далі організм звикає. Можна ще повісити на холодильник своє фото де ви "поньчик". Працює!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пуговка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 15 жовтень 2010 - 15:16

Я до вагітності важила 50-52 кг.Перед пологами 68. А тепер 55-56кг. , і ніяк неможу прийти до норми.Так і стою на місці. А іще ніяк неспадає живіт і боки!

Порадьте що небуть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
І що це за кефірна дієта! Це просто сам кефір, чи з чимось!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МСО 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2010 - 15:32

я під час вагітності набрала 15 кг, вага відновилась як і до вагітності, алеє одна проблела залишається живіт, порадьте що робити. :smile:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksana709 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 січень 2011 - 23:47

дійсно все індивідуально.я лише більше поправилася після того як перестала годувати малого.теж постійні депресії.їсти багато-не їм.почала вправи робити.думаю вийду на роботу-трохи спаде
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ranetka911 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 жовтень 2011 - 01:29

Я набрала 26 кг,зараз все скинула,але все одно треба ще хоча б 5-6 скинути і буде супер)) я ходила на шейпінг,старалась більше рухатись,особливо коли тепло було,гуляла по 5-6 годин з дитиною,весь час на ногах.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврідіка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2013 - 17:25

Я також хотіла би похудати і привести живіт в норму але не знаю чи буде ефект бо вже рік минув. А масаж банками як робити просто прикласти і водити?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   BABIJKA 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2013 - 22:50

Прив!т ус!м форумчанкам.Я дуже погано переношу всяк! д!ети,бо тр!шки е проблеми з шлунком(((.Але вичитала,що так! спец!! як пекуча паприка,!мбир та кориця прискорюють метабол!зм ! частково спалюють запаси жирку )))Отже я пю зелений чай додаючи св!жо потертий !мбир при запарюванн! чайку,а ще кожного дня перед сном 250 гр кеф!ру 0% жирност! + 2 ч.л. кориц! +1ч.л. !мбиру + паприка на к!нчику ножа(все це збиваю у блендер!,щоб наситити пов!трям ,бо так орган!зму легче засво!ти) ! випиваю великими ковтками.

А ще страюсь випивати за день 2л води к!мнатно! температури з лимонним соком,але лише перед прийомом !ж!(2стакани),пот!м аж пю 40хв п!сля !ж! не швидше.Роблю вправи на нижн!й прес та ноги,бо саме там зайва вага.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Stasia24 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2013 - 16:36

Я за час вагітності набрала 36 кг . Вийшовши з пологового одразу обмежила себе в солодощах , випічці, смаженому і молочному (окрім кисломолочних продуктів) , а також ніякої солі. За день випивала 2 літри мінералки без газів. Постійно носила пояс, щоб скорочувалися м"язи живота.Через місяць після пологів (у мене було кесареве) почала качати прес і займатися фіз. вправами. По декілька годин щодня гуляла з малечею(не сиділа на лавочці, а намотувала круги по парку ) . Варто добавити, малий був дуже не спокійний, міг спати лише на руках з постійним колиханням і носінням, а допомагати не було кому, тож це теж вплинуло на процес схуднення ))) Через 8 міс . після пологів я вже важила так, як до вагітності і ніякого обвислого животика
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   EVA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2013 - 18:22

Щастье бути мамою... нащо ці кг
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ;)малявка;) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 квітень 2013 - 22:51

Дівчата, а на животі масаж банками можна робити?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Talochka25 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 червень 2013 - 08:55

Я після вагітності худнула 2 роки,бо набрала 22 кг,викиристовувала масажний хула-хуп для талії(доречі дуже мені допоміг,правда синяки величезні були) та робила різні фізичні вправи(переважно прес,присідання і стрибки на місці,біг,бо проблемними зонами були живіт,боки та ноги),а ще перейшла на правильне харчування і відмовилась від солодкого

Повідомлення відредаговано Talochka25: 07 червень 2013 - 08:56

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Dolynka світлина

Dolynka  Ой літо-літечко, не вспіли натішитися, куди тікаєш?,,

28 сер 2016 20:21

Показати коментарі (4)

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 30 серпень 16 )

Перекладач онлайн