Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як схуднути після вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як схуднути після вагітності Оцінка: -----

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 19 травень 2009 - 14:14

Я під час вагітності набрала набагато більше 20кг, але проблеми позбавитись цих кілограмів не було. Годуйте свою крихітку, більше гуляйте, харчуйтеся виключно здоровою їжею і все буде добре.
А масаж банками (для цього найкраще підходять ті банки які нам у дитинстві мами та бабусі ставили на спину при застуді, алй їх дуже важко знайти) треба ще вміти робити, щоб не наробити собі шкоди. І не думаю що варто під час ГВ. Краще потім. І як робити його сама собі не уявляю. Спочатку необхідно гарно прогріти органзм звичайним масажем, а потім вже банки..... сама всюди не дістанеш, а їх треба проводити по чітко визначеним лініям, тощо
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hel'ga 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 травень 2009 - 15:00

Анютка, а ви ще годуєте грудьми? Бо я скільки годувала, стільки і поправлялася. Після родів вийшла з вагою 74 кг. при зрості 177см. а за період годування поправилася до 87 кг. І це при тому що я постійно рухалася, з дитиною помагати було нікому, все сама, і з каляскою 2 рази на день кроси намотувала, і не їла багато,і зарядку робила, а схуднути не могла. А як тільки припинила годувати( синочку було 1.5 рочки)всі ці методи почали помагати і я зразу схудла. Зараз не їм після шостої, і раз в тиждень п"ю тільки кефір. І далі худну! хоча я вже така яка була до вагітності. :nyam2:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 травень 2009 - 15:03

Hel'ga, вперше чую, щоб ГВ заважало схуденню. Азвжди думала, що навпаки більше калорій витрачається, коли годуєш дитину грудьми...
Невже не так?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2009 - 18:31

Антік!
Насправді, це досить поширене явище, коли одні жінки активно худнуть під час ГВ, а інші - активно набирають масу, навіть не переїдаючи (зате після припинення ГВ починають худнути). Гормональний фон у всіх змінюється дуже індивідуально ну і відповідно обмін речовин у період ГВ у кожної відбувається по-своєму.
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ІренаЯ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2009 - 18:31

Перегляд повідомленняАнтік (24.5.2009, 16:03) писав:

Hel'ga, вперше чую, щоб ГВ заважало схуденню. Азвжди думала, що навпаки більше калорій витрачається, коли годуєш дитину грудьми...
Невже не так?

І я так раніше думала, що як буду грудьми годувати, то схудну, що дитина "мене з"їсть", що всі свої запаси за період вагітності( це десь 20кг ) підуть на її харчування. Але тепер навпаки, я росту разом з малюком
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2009 - 19:13

от і у мене постало питання похудання.
чи то мені стало трохи легше, чи що. але я помало але впевнено набираю вагу. ще три кілограмчика залишилося до ваги, з якою я народжувала :(

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 18 серпень 2009 - 14:07

А мені грудне годування допомогло добряче схуднути,весь одяг до вагітності висить на мені і я їм що хочу.
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   svetic. 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2009 - 23:10

Я під час вагітності набрала 12кг,напевне завдяки тому що намагалась вживати некалорійну їжу.
Після ж пологів був невеликий живіт,який за тиждень зійшов,і я зразу ж могла вдягати що хочу,наприклад короткі футболки.
Зараз я така ж як і до вагітності,лише на два кг важу більше.
З вигляду й не скажеш що недавно народила. Та й розтяжок немаю.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galina111 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 вересень 2009 - 21:05

В мене якось само собою вдалося схуднути після пологів. Стала важити на 8 кг менше ніж до вагітності. Але тепер постає проблема що робити з надлишками шкіри , як її привести до підтягнутого стану. Адже в основному ті кг пішли з бедер , ніг рук . Хоч я і не є худенькою але все ж таки 8 кг то багато. Можливо хтось щось порадить???????
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 вересень 2009 - 21:16

Перегляд повідомленняКіцюринка (24.5.2009, 19:31) писав:

І я так раніше думала, що як буду грудьми годувати, то схудну, що дитина "мене з"їсть", що всі свої запаси за період вагітності( це десь 20кг ) підуть на її харчування. Але тепер навпаки, я росту разом з малюком

напевне в кожного організму по-різному. Мене моя доця "з"їдає", я важу навіть менше чим до вагітності :( 53 кг, а була 55 кг до вагітності і 69 кг - йшла на пологи.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 13 вересень 2009 - 08:07

Galina111, вам потрібно користуватись спеціальними кремами для підтяжки шкіри.Я користуюсь кремом для підтяжки та проти розтяжок-Боді терапія
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марта29 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 вересень 2009 - 11:43

Перегляд повідомленняGalina111 (12.9.2009, 22:05) писав:

В мене якось само собою вдалося схуднути після пологів. Стала важити на 8 кг менше ніж до вагітності. Але тепер постає проблема що робити з надлишками шкіри , як її привести до підтягнутого стану. Адже в основному ті кг пішли з бедер , ніг рук . Хоч я і не є худенькою але все ж таки 8 кг то багато. Можливо хтось щось порадить???????

У мене таж проблема,я чула що добре помагає крутити коло,але незнаю коли після пологів його можна застосовувати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 вересень 2009 - 12:16

Мене теж "з'їдає" мій малий. Слава Богу, не погладшала після вагітності і пологів, бо було б дійсно смішно - у мене зріст 1,56 см. Важу як до вагітності - 47 кг, щоправда в талії ширша см на 2-3.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Niki 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 вересень 2009 - 21:18

А я і до пологів постійно боролася зі своєю вагою і тримала себе. Кожного дня зарядка (пілатес), розвантажувальні понеділки, басейн, сауна. і при зрості 1,60 все рівно важила 66 кг. За першу вагітність я набрала 11 кг. Теж робила розвантажувальні дні, після 6 не їла - хоча дуже хотіла. І після пологів важила 68 кг (все рівно багато !!!!). Думала залишу годувати - і займусь собою. Але тут знову завагітніла. Догудувала свою малечу до 18 тижні вагтіності. І тут пішло-поїхало. Їсти хотіла каторжно. Зі своєю донечкою-живчиком про розгрузочні дні не йшла мова і врезультаті набрала за вагітність 18 кг. Зараз важу 75 кг. ДЕПРЕСІЯ повна. Плачу, як тільки щось хочу вдягнути зі старих речей. У дзеркало майже не дивлюся. Знаю, що мої два живчика - найкращий засіб від депресії, але нічого не можу зі собою зробити. Зарядку не маю як робити регулярно. Їм не багато, але від годування грудьми теж не худну. Хочу синочка догудувати хоча б до 1,5 року і знову як і перший раз "ЗАЙМУСЯ СОБОЮ". Але ж до того часу треба бути такою. :cray: :cray: :cray: Піду тай куплю речі, які мене не ТИСНУТЬ :D
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   fifishka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 листопад 2009 - 18:40

Я під час вагітності набрала 17 кг, а скинула 18 за 7 місяців грудного вигодовування, а в мене знайома під час годування груддю, ще плюс, набрала біля шести кг. Кожен організм реагує по різному, це все індивідуальне.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tmaster_leo 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 листопад 2009 - 15:20

Про схуднення можете почерпнути інформацію ось тут:
Суворе попередження від модератора гра з вогнем
несанкціонована реклама

Описаний дуже ефективний та лояльний до організму комплекс, також можна звязатися по пошті чит телефону і проконсультуватися чи підійде для вас даний комплекс.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Koshemana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 листопад 2009 - 17:12

tmaster_leo, почитала вашу ссилку.
"Что б такого съесть чтобы похудеть"
Не розумію навіщо тратити гроші на якісь невідомої якості продукти замість того, щоб звернути увагу на свій спосіб харчування, спосіб життя і думок і змінити його. (хороша стаття на цю тему "Генератор случайного похудения")
А мамусі, які набрали вагу під час гв імхо по інерції продовжували їсти за двох, як під час вагітності і поклалися повністю на гв, яке мало б привести до бажаного схуднення.
Спробуйте записувати все, що ви їсте і п'єте протягом дня, навіть якісь випадкові шматочки, і все стане на свої місця. А також руханка!
Бажаю вам успіху!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ananaska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 листопад 2009 - 17:51

Я зразу після пологів була схудла, важила менше ніж до вагітності. Зараз почала знову набирати, ще в мене появилась одна погана звичка, просинаюсь вночі малого годувати і не можу лягти в ліжко поки не зїм якусь цукерку чи печенько. Мені вже й чоловік робить зауваження, що не можна так багато їсти солодкого. Я сама розумію, та не можу нічого з цим зробити, раніше такого не було, навіть коли вагітна була до солодкого мені було байдуже. От я думаю що саме через це солодке я й набираю вагу, треба щось з цим робити.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nataly_diz 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 листопад 2009 - 18:09

tmaster_leo,я коли вдень побачила ту ссилку,що ви даєте хотіла багато чого написати з цього приводу що я думаю.......але,нажаль(чи на щастя)в мене на руках гамала цицю малявка і я (як завжди,зокрема)не могла писати.
Тому зараз,скажу одне-не "пхайтесь"тутка з тою гидотою.На цьому форумі зібрались дівчатка ,які мають "голову на плечах"і не будуть дурньою усілякою себе травити!А,натомість,займуться налагодженням свого харчування,вправами і т.п......
А я в цю тему заглянула,бо для мене ця проблема ой як актуальна зараз(і завжди була актуальною)!!!
Я після першої вагітності в норму прийшла тільки-но десь ч/з 5-6років-НУ,ТАК по-справжньому в норму!Спершу було почала їсти вибірково-нічого.Пішла з хати-на роботу...трохи зкинула...Потім зайнялась спортом-вправно ходила 1,5 роки на шейпінг.Скинула багацько!Був би і далі прогрес....але....як завжди,щось мало статись і прийшлось припинити заняття.Сама собі щось вдома там робила...але,де ж там!В залі ти себе не пожалієш так як вдома:прийшла на 18.00 і....до 19.00-19.30-пашеш як має бути!А вдома?:то коханий пройшов повз-і щось криво сказав,то малий лізе на тебе,бо думає що мама бавиться ....От ,мої вправи і скінчили....
Скажу вам ,виходячи з мого досвіду,самий еффективний метод тримати себе в формі-це займатись чимось на кшталт шейпінгу!Займатись регулярно,без поблажок,через "неможу"!
Потім,я знов почала потрохи "пухнути".Але зміна місця роботи змінила усе!Я багато бігала(в смисле,ходила),дуже відповідальна посада,яка вимотувала нервово і фізично.Часу на обід,перший час, не було .Це потім я зрозуміла,що "угроблю"здоров"я-і ніхто спасібо не скаже-почала їсти по-трошки протягом дня(то канапку,тосалатик...)Ну,і зранку ситний сніданок перед роботою.Вечеря була о 21.00,бо тільки тоді потрапляла додому...Але після вечері-ні-ні!І спати лягали подеколи в 1.00-2.00:поки уроки з малим,поки усі справи домашні,а увагу мужу....?)Ось і схудла я тоді до своїх студентських габаритів!
Навіть,ходячи вагітною(вдруге),ще трималася"нічо"-до 30-35 тиждня........а там-ПОНЕСЛОСЬ!!!!Теперка я поправилась на 23 кг.
І розумію,що годуючи не дуже-то і посиджу на дієті.А як піти в зал?Не УЯВЛЯЮ!А мій двічі кесарений живіт-то ВАЩЄ!!!!!!!От і думу гадаю....

Користувач подумав і додав через 9 хв.:
Koshemana,на рахунок записувати-це ВИ ПРАВІ на всі 100%!!!Дуже допомагає самоорганізуватися...Я було так і привела до ладу своє харчування сидячи вдома з малим.
Ananaska,в мене те саме!!!Я до солодкого була настільки "равнодушна"раніше,що всі мої близькі на свята навіть не розраховували на мій "рот"по солодким блюдам....а заразю-я перше,про шо думаю зранку-це про печенько солодке... :aggressive: змушую,правда себе випити через силу кефірчику натще,бо без цього мій травний моторчик вже давно не працює....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galina111 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 листопад 2009 - 18:19

Перегляд повідомленняNataly_diz (17.11.2009, 18:09) писав:

Повністю згідна з вами. Саме головне проаналізувати своє харчування і заняття спортом.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ivit світлина

ivit  Хто ще не голосував, голосуємо! "Україно, рідна моя!" http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=63743&st=60

Вчора, 20:30

Фіалочка світлина

Фіалочка  Так хочеться,щоб ЧУДО сталось в моєму житті...

Вчора, 12:46

Показати коментарі (3)

iraira світлина

iraira  Засмучені очі твої, Україно... І їх засмутив не осінній туман... В боях за свободу сини твої гинуть... А скільки ж іще - помирають від ран!.. Не роси, а сльози схилили калину... І вічною буде печаль матерів... Мій Боже Святий! - збережи Україну! - Сьогодні щиріших не знайдено слів!... Ми віримо в те, що мине зла година!.. Сам Бог нам велів залишатись ЛЮДЬМИ! Хай стане щасливою знов Україна!... А з нею - мудрішими станемо й ми...

Вчора, 12:41

Maмуся світлина

Maмуся  А за вікном малюсінькі сніжинки...бррр)))

Вчора, 10:42

Показати коментарі (4)

Ninaalex світлина

Ninaalex  Надворі легкою хмаринкою лягає осінь. Неквапливо, безтурботно, вона обіймає дерева і легким подихом освіжає повітря. Небо змінює свої літні фарби, на вбрання по сезону. А ми, з радістю чи з сумом, кутаючись в улюблені теплі речі, заварюємо філіжанку ароматної кави...

Вчора, 08:08

alibi світлина

alibi  Ого, дівчата, я в шоці, згідно з синоптиком-цього четверга вже у Львові мокрий сніг((((((((((((((

19 жов 2014 11:12

Показати коментарі (4)

Зесічка світлина

Зесічка  Нагадую, що тривають останні дні голосування в Конкурсі українських патріотичних аватарів "Україно, рідна моя!" Встигніть обрати свого фаворита в жовто-блакитних номінаціях

19 жов 2014 10:52

Показати коментарі (1)

zvjozdochka світлина

zvjozdochka  БАЛДІЮ від запаху гелю для душу "Бразильское кофе" Ів Роше..м-мм-м

18 жов 2014 21:45

Показати коментарі (1)

Шмаркадявка світлина

Шмаркадявка  Дівчатка помоліть щоб пройшла добре операція. У мене позаматкова(

18 жов 2014 11:19

Показати коментарі (23)

Gabi 7 світлина
Всі зміни →