Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дуже потіють руки - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дуже потіють руки Як з цим боротися Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Христуся-Бамбінік 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 березень 2009 - 19:47

У мене дуже потіють ручки з дитинства-називається гіпергідроз!Як такого лікування не має.Коли почала цікавитись, то дізналася, що я такі уколи, які блокують потові залози-діють пів року, кошьують поза 1000 грн, і то робити тільки в Києві. Якщо вже дуже сильні проблеми, то роблять операцію-вирізають потові залози з пах, з долонь чи ніг.Але це така крайня міра-все таки вони виводять всякі шлаки з організму!(в так онкологічних хворіб зараз розвилося). Я замовила собі минулого року припарат-Дріонік, це такі ваночки, засновані на принципі електрофорезу.підходять для рук і для ніг, робиш 2 тижні процедури по 30 хв, ефекти на цілий місяць, потім знову повторюєш курс. Це чудо мені допомогло, робила літом, коли руки потіють найбільше від жари!!!Але при вагітності нажаль такі ванночки робити не можна, тому страждаю від дискомфорту, он писала кандидатські екзамени, прийшлось листочки під руки підкладати.Так не зручно, всі думають що ти дуже хвилюєшся, а вони в мене і просто так часто мокрі!О такі проблеми, може хтось щось порадить...
А Дріонік-раджу!Коштував 1500 грн, але він того вартий, бо це дуже не приємна проблема, особливо, коли працюєш з людьми, і особливо чоловікам , бо вони ж здоровкаються!
Добре що я хоч дівчина;)
My Signature
Зображення

"Ми не можемо добавити днів до свого життя, але можемо добавити життя до своїх днів!!!"

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 16 березень 2009 - 04:19

от би пам"яті десь позичити...

колись був розчин в ампулах, тепер тільки у вет аптеках можна знайти. уро_щось_там. як згадаю, то напишу. допомагає, але дуже сушить шкіру, дуже. навіть не знаю чи більше допомагає чи шкодить.

а так, дійсно всі хвороби в голові. це правда.

тему переношу у розділ Здоров"я та краса.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2009 - 14:23

гра з вогнем (16.3.2009, 4:19) писав:

от би пам"яті десь позичити...

колись був розчин в ампулах, тепер тільки у вет аптеках можна знайти. уро_щось_там. як згадаю, то напишу. допомагає, але дуже сушить шкіру, дуже. навіть не знаю чи більше допомагає чи шкодить.

а так, дійсно всі хвороби в голові. це правда.

тему переношу у розділ Здоров"я та краса.

Як нагадаєтесь, то обовязково напишіть!Буду вдячна:)
My Signature
Зображення

"Ми не можемо добавити днів до свого життя, але можемо добавити життя до своїх днів!!!"

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дика пантера 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2009 - 15:18

Знайшла в інтернеті таку інформацію:
Для того щоб менше потіли руки, після миття їх споліскують водою з нашатирним спиртом - 1 ч. ложка на 1 л води.
або
2 ст. ложки свіжого подрібненого листя заливали стаканом окропу. Настоювали протягом години. Проціджували, розводили холодною водою і тримали в розчині руки півгодини. Потім насухо витирали, змащували сільською соняшниковою олією і надягали бавовняні рукавички.

Від цієї процедури не лише зменшується пітливість, але й зберігається м'якість і гладкість шкіри. Ванни влаштовують протягом 20 - 30 днів.

Думаю 2-гий рецепт тобі підійде.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2009 - 15:32

В мене такого не було і я взагалі до цих пір не пітнію тьху-тьху... :smile: Звичайно, це великий дискомфорт... Порившись в неті, натрапила на статтю, нічого там особливого, але все ж... прочитайте... і ще я б Вам радила звернутися до свого лікаря-гінеколога, щоб вона Вам порадила у зв"язку із вагітністю, як спасатися від потовиділення, в аптеках є безліч різноманітних кремів, мазей...
Текст, що розкривається
ПІТ-НІ-Є-МО
Хвороба чи недбальство?
А це означає, що людина часто переживає стрес від можливої потреби роззутися. Люди з надмірною вагою живуть у постійному стані війни із запахом поту, їм досить пройтися чи проїхатися на роботу в транспорті, щоб після цього весь день принюхуватися до себе: чи не сильно тхне. Хоча є й такі диваки, що не завертають собі цим голови. Про пітливих людей часто пліткують, вони стають героями анекдотів. Але чому в одних надмірне потовиділення, а в інших — ні? "У цьому неабияку роль відіграють особливості конституції конкретної людини. Товстуни пітніють набагато більше, ніж худорляві, — розповідає завідувач кафедри швидкої та невідкладної медичної допомоги Київської медичної академії післядипломної освіти імені П. Шулика Іван ЗОЗУЛЯ. — Пітливість також залежить від обміну речовин, від стану вегетативної нервової системи, ендокринної, від спадковості, а ще — від гігієни та зовнішніх факторів (зокрема, взуття та одягу), дієти і такого іншого". Звісно, боротися з пітливістю, яка виникає внаслідок хвороби, — справа марна. Спочатку треба одужати. А ось якщо причиною неприємного запаху є неналежний гігієнічний догляд тіла та одягу, дієта, тоді цілком можна досягти швидкого успіху. Треба любити вмиватися Лікарі пояснюють процес потовиділення так: наші стопи, яким щодня доводиться тіснитися в шкарпетках, панчохах і взутті, завдяки потовим залозам компенсують невигоди підвищеною тепловіддачею. Тепла потова рідина збирається всередині взуття і дуже повільно випаровується. При цьому створюються оптимальні умови для розмноження різних мікробів — від бактерій до грибків. "Живильним середовищем для них є клітини епідермісу, які відмирають, злущуються та накопичуються у між пальцевих проміжках, на зводі стопи, — каже лікар-косметолог Оксана ПАСТУХОВА. — Мікроби переробляють клітковинний матеріал і виробляють різні речовини з гострим запахом, наприклад, бутандіон, який має такий самий запах, як у сирів типу рокфор". Запах від ніг та попід пахвами може стати ще більш нестерпним, якщо людина споживає багато часнику, цибулі, перцю й таке інше. Педіатр із нью-йоркського шпиталю "Presbyterian Hospital” Сюзанна Левін наголошує, що стопи любителів китайської кухні нерідко мають сильний та неприємний запах. Відповідно, не дезодоранти, а зміни в харчуванні дозволять трохи його послабити. А ще — гігієна власного тіла (звісно, якщо ви не садомазохіст). Між іншим, нестерпний для нас запах бутандіону та інших летких речовин приваблює комарів. Особливо тих, що переносять малярію. Дослідники з Амстердама під час експерименту встановили, що комарі в першу чергу летять на-спітнілі йбрудніттота, анена шойно вимиті. Боротися не пітніючи "Для боротьби з гіпергідрозом (підвищеним потовиділенням) стоп, рук та інших ділянок тіла використовують різні засоби: препарати з місцевим ефектом (ті, що містять алюміній, антиперспіранти), фізіотерапію, ав найважчих випадках застосовують хірургічне лікування — ендоскопічне руйнування регіональних вузлів нервової системи, які регулюють потовиділення, — веде далі пані Пастухова. — Додатково використовують дезодорувальні речовини". Але до хірургічного втручання, звісно, доходить рідко. Переважно досить додержувати нехитрих правил гігієни тіла. 1 По-перше, косметологи радять І щоранку мити ділянки під пахвами і милом, можна використовувати для цього антибактеріальне, і обов'язково зголювати волосся в цих місцях. А після цього —користуватися антиперспірантом. Зі слів заступника директора Центру незалежних споживацьких експертиз "Укртест" Ліни Попової, за кілька років наполегливої реклами у нашій країні всі знають: шкіра може бути нормальною тільки тоді, коли її показник кислотності рН = 5,56. Якщо він більший або менший, то порушується природний баланс шкіри і, відповідно, нормальний процес потовиділення. Відповідно до європейських норм, дезодоранти - антиперспіранти повинні мати Його можна придбати не тільки в магазинах косметики, але й в аптеках. Однак такі заходи нічого не дадуть, якщо на чисте й правильно доглянуте тіло одягнути пропітніле вбрання. 2 Ноги треба не просто мити щовечора в теплій воді, але робити контрастні ванночки. Дуже корисно при цьому додавати відвари трав або соду чи морську сіль. А після ванночки слід використовувати спеціальні косметологічні засоби для ніг, наприклад, гелі - скраби та креми з альфагідрокислотами, які регулюють процес відновлення клітин і сприяють відлущенню змертвілих клітин. Також корисними будуть спреї для нейтралізації неприємного запаху, спеціальні масажні олії для ніг з корицею, дезо - дорувальний тальк. Перш ніж вийти на вулицю, помиті ноги належить присипати тальком чи дезодорувати. Тоді вони не пітніють, а взуття не набирає неприємного запаху. 3 Взуття треба правильно підібрати, щоб воно не стискало рухів пальців ніг, вентилювалося й мало гірко скопічну стілку, яку можналегко замінити на іншу. Взуття можна також обробити спреєм, яким ви перед тим обробляли ноги. Дуже бажано користуватися дезодорантом чи тальком для ніг, коли ви носите взуття зі шкірзамінника, особливо взимку, коли нога довго перебуває в теплому взутті. 4 Влітку варто носити босоніжки. Шкарпетки вибирати тільки гігроскопічні, тобто такі, що вбирають у себе вологу. Дуже корисно ходити там, де можна, босоніж. Особливо корисні прогулянки краєм прибою.

My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МІРКА 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 березень 2009 - 15:42

Є такий крем "ДЕО контроль" пише що для ніг, але використовують і для пітнілих рук.Я сама особисто не пробувала на руки наносити, але чула що дієво.Тільки треба дуже обережно ту продседуру робити, щоб не пересушити долоні. І наносити тільки на долоні, або ступні ніг.
Спробуйте, можливо допоможе. (Тільки малу кількість і акуратно) :smile:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 березень 2009 - 21:32

Дика пантера (26.3.2009, 15:18) писав:

Знайшла в інтернеті таку інформацію:
Для того щоб менше потіли руки, після миття їх споліскують водою з нашатирним спиртом - 1 ч. ложка на 1 л води.
або
2 ст. ложки свіжого подрібненого листя заливали стаканом окропу. Настоювали протягом години. Проціджували, розводили холодною водою і тримали в розчині руки півгодини. Потім насухо витирали, змащували сільською соняшниковою олією і надягали бавовняні рукавички.

Від цієї процедури не лише зменшується пітливість, але й зберігається м'якість і гладкість шкіри. Ванни влаштовують протягом 20 - 30 днів.

Думаю 2-гий рецепт тобі підійде.

А якого листя???
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дика пантера 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2009 - 16:52

Христуся-Бамбінік, ой вибач і не помітила що не написала якого листя. Там має бути листя берези
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бадяка-Маняка  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2010 - 16:27

Христуся-Бамбінік, я вас так розумія, у мене аналогічна проблема, коли мені жарко, чи навіть трохи хвилююся, руки і ноги робляться такими мокрими наче їх щойно під краном мила. Особливо важко влітку, взуття підібрати майже неможливо, постійно потрібно тягати за собою паперові серветки...
колись робила для ніг ванночки з відвару кори дуба і лаврового листя - ефекту як такого не побачила, засоби догляду для ніг (креми, гелі, присипки) теж не надто допомагають
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milenium 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 серпень 2010 - 10:39

Мала таку саму проблему з дитинства,нічого такого не робила тоб-то лікування якогось.Помітила з віком то практично зникло :unknw:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   schelmin 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 серпень 2010 - 11:00

Христуся-Бамбінік пробували той рецепт з листя берези?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lolittta 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 серпень 2010 - 20:15

У мене також така проблема, тільки у мене потіють під пашки( ще зі школи це тягнеться. Але 3 роки тому я перший раз зробила ботокс, і дуже задоволена, після цього ще 2 рази робила (1 раз в рік), останній раз робила минулого року в лютому, тримає до року часу. Зараз вагітна, і вже не можу дочекатися коли наступний раз зроблю знову, бо під час ГВ також не можна буде((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 30 серпень 2010 - 20:57

а як боткос працює в таких випадках?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lolittta 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 серпень 2010 - 22:48

гра з вогнем (30.8.2010, 21:57) писав:

а як боткос працює в таких випадках?

не пам"ятаю точно як він працює, але допомагає в таких проблемах. так як на зморшки, тимчасово розрівнює, так само потові залози блокує на певний час.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 листопад 2010 - 17:52

Lolittta, а де робили цю процедуру?І скільки коштує. я читала за неї. Цікавить лише, чи може вона якось негативно на груди впливати. є ж версія, що і антиперспіранти шкідливі, не те що блокування ботулотоксином потових залоз - наголос на слово ТОКСИН???
Хтось користувався антиперспірантом DRY-DRY(я хочу спробувати)? Купила Віші - він ніякий, хоч дорогий...
Зараз дуже багато гарних медичних статей по гіпергідрозу - просто наберіть це слово в google!!!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sanni 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 грудень 2010 - 00:18

Привіт. Є у мене теж така проблема пітніють долоні, підпахви, стопи.Особливо у літню спеку так у транспорті не можливо знаходитись,руки мокрі, футболка підпахвами спітніла. Ну просто якійсь жах. З людьми не привітаєшся, з хлопцями за руки не візьмешся, бо питають що таке?.А від того ще більше вони потіють. Було ,що із хлопцем із-за того розійшлась,бо не розумів чого я весь час ховаю руки, не даю себе взяти.
Спробувала багато чого, принаймі те що радив невропатолог до якого я зверталась.
Лікувальна фізкультура, басейн, ванночки ( нашатир.спирт, береза, оцет), дезодоранти, транквілізатори ( наче заспокоювати нерв.систему), Уколи ботоксу, діспорту. Нічого не допомогло.
Єдине, що радили операція ( вирізання підпахвами потових залоз). Тільки у нас у Львові її не роблять, треба їхати у Київ. Та і роблять її під загальним наркозом, що мене і лякає, має деякі ризики.
[font=Arial Black]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sapfira 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2010 - 14:52

Мене також зачепила ця проблема,але трішки по-іншому: як тільки починається літо ,і температура повітря вища,ніж 20 градусів з мого обличчя починає так текти піт що це просто невиносимо!!! :smile: :4_12_12: в мене появилось куча комплексів щодо цього, на весілля літом-незручно,на дискотеках(навіть увечері) просто топлюсь, про море взагалі мовчу,косметики літом не використовую-всерівно через хвилин 5-10 потече... мій хлопець спочатку був в шоці, але потім привик, хоч мені від того не менш неприємно.
Пробувала дубову кору, але вона не допомогла...можливо це спадково,в мого тата теж така проблема
Порадьте хоча б щось...буду дуже вдячна
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   рибка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2010 - 15:34

В мене завжди теж потіли руки...комплексувала через це страшно. Незнаю, але в мене була інша проблема - зоб. Ендокринолог казав, що через непорядки зі щитовидкою і руки такі тому мокрі... Зараз ніби перейшло само-собою.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2010 - 16:43

рибка, я читала, що через щитовитку може бути як локальне спітніння так і загальне.
В мене все із щитовиткою впорядку - спеціально провіряла!!!
Гіпергідроз може бути і без причин - просто так розміщуються потові залози і здійснюється теплорегуляція, психоемоційна реакція.
Дівчата. повторююсь дуже багато є статей і форумів обговорювання - просто наберіть гіпергідроз в пошуку.
sanni, а в Львові роблять диспорт і ботекс. якщо так: напишіть мені будь-ласка в приват інформацію. Операцію я думаю робити не варто - якщо у вас зникнуть потові залози. як же токсини будуть виділятися...Можуть почати пітніти інші місця - обляччя, спина. і т.д. Від природи не утечеш.
Будемо надіятися, що медицина щось придумає. В Данії і Швеції лікування гіпергідрозу включене у страховку.
Дівчата, а хтось пробував одягати термобілизну, може б вона не пропускала вологу на яскравий одяг?!!

Користувач подумав і додав через 6 хв.:
Зараз стараюся відмовитися від таких продуктів: кава, міцний чай, шоколад, дуже гостра їжа. коньяк. Адже є ще т. зв. "смаковий гіпергідроз", тобто проблемні місця реагують на таку їжу. в мене, на каву - це однозначно. за 2 хв вже мокрі руки...
Пю чайок з шавлією, він має потостримну дію. раджу всім трохи звернути увагу на природнє лікування. може хтось ще якісь способи знає???
Бо косметологія така агресивна, дорога і ще не дає на жаль гарантії!!
а можу хтось пробував мануальну терапію - десь я чула, що як варіант може допомогти!!!

Повідомлення відредаговано Христуся-Бамбінік: 03 грудень 2010 - 17:44

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sanni 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 грудень 2010 - 18:55

Спраді, ніколи незвертала що існують продукти які можуть сприяти підвищеному потовиділенню. І серед переліку більшість Хритуся які я вживаю.Кава, чай, шоколад як від них відмовитись.А кава мені підвищує тиск зранку.Тай аромат незрівнянний.
А ще мені говорила знайома котра мала туж проблему, що після родів як рукою зняло.
Уколи ботоксу , діспорту роблять у салоні "Персона-Люкс".
Гарантії не дають, процедура досить неприємна.
Люди добрі підкажіть щось дієве!!!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ikhtab світлина

Ikhtab  те відчуття, коли бачиш раптову посмішку на личку своєї дитини, яка міцно-міцно спить...

Вчора, 23:51

Показати коментарі (1)

За крок до весни світлина
Оксанка. світлина

Оксанка.  підкажіть будьласка чи є у нас тема про ляльки мотанки,і де її знайти?

Заблокований Вчора, 13:15

Показати коментарі (1)

Maмуся світлина

Maмуся  Лежу в ліжку і попиваю каву...Це не відпустка, це краще! Доня другий день в садочку)))

Вчора, 08:54

Показати коментарі (9)

Фіалочка світлина

Фіалочка  Так хочеться,щоб ЧУДО сталось в моєму житті...

20 жов 2014 12:46

Показати коментарі (5)

iraira світлина

iraira  Засмучені очі твої, Україно... І їх засмутив не осінній туман... В боях за свободу сини твої гинуть... А скільки ж іще - помирають від ран!.. Не роси, а сльози схилили калину... І вічною буде печаль матерів... Мій Боже Святий! - збережи Україну! - Сьогодні щиріших не знайдено слів!... Ми віримо в те, що мине зла година!.. Сам Бог нам велів залишатись ЛЮДЬМИ! Хай стане щасливою знов Україна!... А з нею - мудрішими станемо й ми...

20 жов 2014 12:41

Показати коментарі (1)

Ninaalex світлина

Ninaalex  Надворі легкою хмаринкою лягає осінь. Неквапливо, безтурботно, вона обіймає дерева і легким подихом освіжає повітря. Небо змінює свої літні фарби, на вбрання по сезону. А ми, з радістю чи з сумом, кутаючись в улюблені теплі речі, заварюємо філіжанку ароматної кави...

20 жов 2014 08:08

alibi світлина

alibi  Ого, дівчата, я в шоці, згідно з синоптиком-цього четверга вже у Львові мокрий сніг((((((((((((((

19 жов 2014 11:12

Показати коментарі (4)

zvjozdochka світлина

zvjozdochka  БАЛДІЮ від запаху гелю для душу "Бразильское кофе" Ів Роше..м-мм-м

18 жов 2014 21:45

Показати коментарі (1)

Шмаркадявка світлина

Шмаркадявка  Дівчатка помоліть щоб пройшла добре операція. У мене позаматкова(

18 жов 2014 11:19

Показати коментарі (25)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків