Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Цистит: - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Цистит: методи лікування. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ljybanchuk 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 липень 2009 - 14:19

А у мене є така хороша штука "Серагем-компакт". 10 хв посиділа і все у нормі :D

Користувач подумав і додав через 11 хв.:
Але раніше просто брала бутилку з гаряченькою водою на ніч і просто тримала, а ще радили у відерко налити води гарячої додати туди слабенький розчин марганцовки або якихось лікувальних травок або просто тільки вода і посидіти над парою. Ліки ніякі не вживаю. В мене часто таке буває, бо туалет на вулиці... буває що задуває трохи.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мар'яночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 липень 2009 - 22:21

В моєї мами хронічний цистит, вона також таблетками лікувалась, але не дуже допомагало....
Недавно, їй одна лікарка порадила при приступах циститу, випити скянку води з соком одного лимона, каже, що лимон прочищає сечові шляхи від запалення, їй допомагає, може комусь стане в пригоді.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenmart 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 серпень 2009 - 22:12

Перегляд повідомленняljybanchuk (29.7.2009, 15:19) писав:

А у мене є така хороша штука "Серагем-компакт". 10 хв посиділа і все у нормі :D

А що ця штука собою представляє?

Я ще знаю, що при циститі допомагає відвар "волосся" кукурудзи і відвар кореня петрушки. А гаряча пляшка між ноги - то класика жанру. Колись раніше, років 10 тому моя сестра їздила (як тоді казали - моталася :D ) в Польщу за товаром. Ну і по дорозі, в автобусі така біда як цистит, то взагалі катастрофа. Враховуючи, що на кордоні можна простояти 8 годин і ніякого туалету. Так вона рятувалася елімінатором (освіжувачем рота) від фірми НЬвейс (NEWWAYS якось так пишеться, не плутати з амвейс). Цей освіжувач мав такі антисептичні компоненти в своєму складі, що пару бризків ТУДИ (а не в рот) знімали усі проблеми. Цікаво, чи можна цей засіб десь купити зараз?
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марті 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 серпень 2009 - 08:48

У мене хронічний цистит, раз в три місяці може проявлятись, і деколи навіть не відомо від чого, думала раніше що то через уреаплазму, але її вже пролікувала, лікар заспокоїв, сказав, що цистит вже не буде турбувати, 3 тижні тому здавала останній аналіз і її вже не було, а цистит вчора знову почався :wacko: , я вже не знаю, що думати....Може хтось провіряв свій мочовий міхур, напишіть як вам провіряли
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2009 - 22:16

А які ознаки циститу?просто я часто ходжу в туалет,а при кінці болючі відчуття незнаю що це
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2009 - 23:35

orestyk, як "попісяєш", таке враження що не "допісяла" =) хоча це не смішно, і пече так. знаю це відчуття з 6 років. рятуюся всім підряд. мало що допомагає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дашка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 вересень 2009 - 00:02

Текст, що розкривається
ЛІКУВАННЯ ЦИСТИТУ
Хворому на цистит призначають постільний режим, велику кількість питва, з харчування вилучають смажені, гострі, мариновані продукти, прянощі. Проводять курс антибактеріальної терапії, іноді фізіотерапію. Після закінчення антибактеріального лікування обов'язково закріпіть результат методами народної медицини. Лише в цьому разі ви назавжди позбудетеся хвороби.

НАРОДНІ МЕТОДИ
ЛІКУВАННЯ ЦИСТИТУ

1. Хворим на цистит можна класти на ділянку сечового міхура полотняні подушечки, наповнені гарячою розпареною травою: ромашкою, шавлією, сухоцвітом, польовим хвощем. У разі невстановленого діагнозу для зниження вираженості болю від теплових процедур варто утриматися.
2. При циститі, печінні в сечовому міхурі та сечоводах приймають настій кореня алтеї лікарської. Настій: 2 столові ложки кореня настоюють 6-8 год у 2 склянках окропу і п'ють по 1/2-2/3 склянки теплим 3-4 рази на день до їди.
3. Листя берези білої у вигляді настою приймають усередину. Настій: 2 столові ложки листя настоюють 1-2 год у 2 склянках окропу і п'ють по 1/2-2/3 склянки теплим 3-4 рази на день до їди.
4. Траву ортосифону тичинкового (нирковий чай) у вигляді настою приймають усередину, якщо є пісок і камені в сечовому міхурі. Настій: 1 чайну ложку трави настоюють 1-2 год в склянці окропу і п'ють по 1/2 склянки теплим 2-3 рази на день до їди.
5. Листя мучниці звичайної (ведмеже вушко) у вигляді настою приймають усередину як антисептичний, дезінфекційний і сечогінний засіб при циститі, запаленні нирок. Настій: 1 столову ложку листя настоюють 2 год в склянці окропу і п'ють по 1 столовій ложці 3-4 рази на день до їди. Інколи може з'явитися відчуття нудоти і навіть блювання.
6. М'ята лікує ускладнений цистит. Збирати траву слід у період цвітіння. Відвар: 20 г трави залити 1,5 л окропу, кип'ятити 5-10 хв, остудити, приймати по 1 склянці 3 рази на день протягом 1 міс.
7. Трава кропу. Відвар: в 1,5 склянки окропу заварити 1 столову ложку трави кропу разом із насінням і настояти 30 хв. Пити по 1/3 склянки тричі на день за 30 хв до їди.

ЯК ЗАПОБІГТИ ХВОРОБІ
Існує низка запобіжних правил, що допоможуть уникнути циститу:
3 Уважніше ставтеся до свого гардероба. Постійне носіння одягу, який щільно облягає фігуру або є затісним (джинси чи навіть колготи), призводить до застійних процесів в органах малого таза і може спровокувати запалення.
3 Ретельно дотримуйтеся правил щоденної інтимної гігієни. Це знизить імовірність інфікування, тому що бактерії видалятимуться і з уретри, і з піхви. Регулярно змінюйте тампони чи гігієнічні прокладки в критичні дні.
3 Пийте побільше рідини: води, зеленого чаю, мінералки. Оптимальна кількість - від 6 до 8 склянок на день. Разом із сечею видаляються і бактерії.
3 Пийте журавлинний чи чорничний сік. Хоча журавлинний сік протягом багатьох років був і залишається одним із найпопулярніших засобів народної медицини, лише нещодавно ефективність його використання підтвердили і наукові дослідження. За даними досліджень Наукового інституту Вайзманна в Ізраїлі, соки з журавлини і чорниці на відміну від інших соків можуть сприяти запобіганню інфекцій сечових шляхів, оскільки компоненти, що містяться в них, перешкоджають бактеріям затримуватися на стінках сечового міхура.
3 Їжте побільше овочів і фруктів, молочних продуктів і поменше жирної їжі.
3 Уникайте ароматизованих сортів мила. Вони часто спричинюють подразнення, тим самим утворюючи сприятливий ґрунт для проникнення бактерій.
3 Не терпіть. Ті, хто постійно стримує потребу в сечовипусканні, підвищують у себе схильність до інфекцій.

My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кориця 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 28 вересень 2009 - 09:26

А коли я лікувалася від цієї хвороби то ось що мені порадила лікарка - гріти можна тільки тоді, коли ще немає крові, і то тепло класти саме між ноги а не на живіт, на низ живота сказала взагалі старатися всяких грілок не класти. Зранку випивати велику кружку кип'яченої води, не тільки коли хвороба, а взагалі кожен день, щоб нирки і сечовий промилися зранку. Максимально відмовитися від солі, бо вона подразнює сечові протоки і звичайно дієта.

А ще я думала що у мене цистіт постійно, а зробивши узі виявилося що це сечокислий дерматоз (якось так). Тобто сіль у нирках виходить і подразнює протоки при цьому біль і всі решта симптоми такі ж як у цистіту.

Повідомлення відредаговано Кориця: 28 вересень 2009 - 09:26

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2009 - 09:21

Перегляд повідомленняКориця (28.9.2009, 10:26) писав:

А ще я думала що у мене цистіт постійно, а зробивши узі виявилося що це сечокислий дерматоз (якось так). Тобто сіль у нирках виходить і подразнює протоки при цьому біль і всі решта симптоми такі ж як у цистіту.

А як вам робили то УЗД? Тому що мені казали що мочовий міхур провіряють якось через катетер
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SMILE_DREAM 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2009 - 10:45

А мене допомагало, сіль розігріти (до гарячої) на сковороді, в мішечок полотняний і на низ живота і між ноги!
Ну а перед тим зробити "інгаляцію", запарити ромашку+соду в відерко і посидіти над тим закутавшись одіялом, і потім ще можна в тій самій водичці (коли вона трошки остине) попарити ноги.
Сіль між ноги, теплі шкарпетки на ноги і спати!
:)
на ранок як не бувало...
My Signature
Ми чекаємо, тебе, малюк:)Зображення
Підлийте деревце:)
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2009 - 11:35

Перегляд повідомленняMariya_AN (29.9.2009, 11:45) писав:

А мене допомагало, сіль розігріти (до гарячої) на сковороді, в мішечок полотняний і на низ живота і між ноги!
Ну а перед тим зробити "інгаляцію", запарити ромашку+соду в відерко і посидіти над тим закутавшись одіялом, і потім ще можна в тій самій водичці (коли вона трошки остине) попарити ноги.
Сіль між ноги, теплі шкарпетки на ноги і спати!
:)
на ранок як не бувало...

На мене вже таке не діє, розігрівання мені допомагає десь на пів години, в мене хронічний цистит, спочатку також допомагала сіль в мішечку і на низ живота, а тепер не діє :unknw: :cray: :bye:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jolia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2009 - 09:49

Перегляд повідомленняMoon (12.3.2009, 16:29) писав:

в мене як в рік раз цистит не запалиться, то не я... :sad: правда, хоч не супроводжується кров"ю.... лікуюся, звичайними препаратами фурагін, фурадонін, антибіотик норфлоксацин, ще дуже добре тепла ванна і лежати там, далі добре /в ванні робити/ взяти металеву кришку і покласти сухий спирт, запаливши його і над ним присісти, вигріває добре, ще брати пляшку з гарячою водою обмотати полотенцем і між ногами вигрівати, пила я і Канефрон як в таблетках, так і в каплях, в каплях обходилося дешевше, цистон так собі, на травах, хіба пройти курс, коли немає циститу, бо він не зніме ту біль і неприємність... ой хай Бог милує і нікому не бажаю зустрітися з цим захворюванням.... і і ще тепло одягаюся зимою, в хаті постійно цілий рік в шкарпетках, щоб не дай Бог десь дай не застудитись... проблеми з нирками в мене /пієлонефрит/ дає час від часу про себе знати..., де пієлонефрит, там і цистіт...

ой як мені це знайомо! прям зараз пишу і сижу зтемпературою на грілці, і примушую себе піти до лікаря. Знову цей довбаний цистіт, ненавиджу ці жахлиів відчуття, вже 3 день вигріваюсь а покращення нема, та ще й проблема, ми плануємо вагітність і боюсь ризикувати пити таблетки. Дівчата, ви ходили до уролога чи гінеколога?

Користувач подумав і додав через 14 хв.:

Перегляд повідомленняTanyusha (10.4.2009, 23:48) писав:

Яке це жахливе відчуття, і найбільш болісно в мене проходить ніч. Заснути не можу, все болить і пече .....

я цю ніч теж спати не могла, вдень коли часто в туалет ходила, ніби-більш менш, а вночі мабуть трохи "застій" вмходить, і тільки раз вночі в туалет схожу- все заснути не можна, все пече.
а як ви гадаєте, фурадонін сильно шкодить вагітним?

Користувач подумав і додав через 31 хв.:

Перегляд повідомленняМарті (29.9.2009, 10:21) писав:

А як вам робили то УЗД? Тому що мені казали що мочовий міхур провіряють якось через катетер

у моєї подруги під час вагітності було а вналізах сечі багато білка, так їй брали аналіз прямо з сечовика через катетор, на гінекологічному кріслі засовували в отвір сечовика трубочку, відчуття не приємні.
Особисто я, зі своїм цистітом за багато років здавала аналізи на різні мікроорганізми, мікро та уероплазму, на дружджі якісь, в мене нічого не знаходили...а цистіт повторювався. Я думаю ця жіноча болячка, хто до неї схильний, на все життя, це як алергія. Потрібно просто знайти ефективний для себе засіб знімати запалення і і берегтися!
Дівчата, в мене чоловік на базарі знайшов клюкву. Скажіть як її вживати для лікування?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kvito4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2009 - 10:40

Перегляд повідомленняJolia (7.10.2009, 10:49) писав:

Користувач подумав і додав через 31 хв.:[/i]

Дівчата, в мене чоловік на базарі знайшов клюкву. Скажіть як її вживати для лікування?

Дуже корисні клюквені морси,можите самі зробити.
ось знайшла рецепт-
"500г клюквы, 6~7 стаканов холодной кипяченой воды, 300~400г сахара
Клюкву перебрать и тщательно промыть.
При желании клюкву можно обварить кипятком и сразу же промыть холодной кипяченой водой.
Ягоды выложить в глубокую неокисляющуюся посуду и размять деревянной ложкой или пестиком.
Добавть 1 стакан воды, размешать и отжать через плотную белую ткань.
Отжимать лучше не всю массу сразу, а в три-четыре приема.
Отжимки вновь выложить в миску; если остались не размятые ягоды, хорошенько размять. Залить еще одним стаканом воды, перемешать и снова отжать.
Повторить действия в третий раз.
Выжимки выкинуть, сок развести кипяченой холодной водой до нужной концентрации и добавить по вкусу сахар."
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jolia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2009 - 11:05

Перегляд повідомленняkvito4ka (7.10.2009, 11:40) писав:

Дуже корисні клюквені морси,можите самі зробити.
ось знайшла рецепт-

велике дякую, вже не дочекаюсь кислятіну! :shok: :sad:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Engel 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 листопад 2009 - 15:56

...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   PodSolnuwka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 листопад 2009 - 16:47

Дівчата як я вас розумію!
Мене так задобало залічувати той цистит і так до першого переохолодження.
Тому вирішила не ставити діагнози самій, змінила лікаря і пішла до нового, здала аналізи. І після того як гінеколог передав мене в руки урологу вже з ним виявили збудник цього "чудового самопочуття", тому зараз лікуюсь, вже покращало :)

Мені також допомагає клюквенний морс або просто як немає часу заварюю концентований чайок із подавлених ягідок клюкви.
Подруга використовує настоянку пол-пали та компреси пеладексу (витяжка із куяльницьких лікувальних грязей)-задоволена.
А взагалі, так хочеться побороти цистіт раз і на завджи, ну невже отак все життя час від часу із ним мучитись.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Engel 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 листопад 2009 - 17:27

Цистіт для мене знайома тема. Нічого радити не буду, бо думаю це не доречно, особливо якщо знаєш що таке ГОСТРИЙ цистіт.
Можу лишень розповісти про свій випадок. Можливо комусь стане в нагоді.
Ніколи не мала проблем з сечостатевою системою. Десь за пів року до того як почала жити статевим життям, з'явилася кандіда. Пішла до геніколога в поліклінеці КПІ. Сказали "щоб визначити що то, ти маєш помаксимуму спровокувати прояви - не помийся, попий пива, поїж гострого і жирного", і приходь через два дні зробимо мазок, щоб з'ясувати чи то молочниця. Не зная, можливо вони не мають уявлення, що то таке - молочниця, але здається геніколог вирішив познущатися, бо зуд був страшний, і не підказавши чим його зняти, а навпаки ускладнити стан...Чеснокажучи я не пам'ятаю як було далі, мабуть я послухала чим мама собі допомагала і купила пімафуцин мазь (бо свічки ще наче не могла ставити). Через пів року, через місяць після того як почала жити статевим життям сталася "дивна річ" - сеча була червона від крові, при тому в перший день болю майже не було. На другий день з'явився біль в уретрі, і печія. Я пішла в Інститут Урологій (зараз він здається називається "інститут Сексології і щось там"). Зробили УЗІ, огляд, консультація (йшла не на обом, а за порадою родички яка там працює). Мені прописали МОНУРАЛ і купу усіляких покращуючих імунітет ліків, сказали їсти цитрусові у великій кількості. Сказали відмовитися від презервативів.
З аналізів було все чисто. Тільки от знайшли Трихомонади. І звісно прописали курс лікування мені і моєму хлопцеві. Я була ДУЖЕ здивована, бо трихомонади передаються лише статевим шляхом, а в мене був лише 1 партнер, і вибачте за таку нахабність :), але я в ньому абсолютно впевнена(В нього теж нікого до мене не було). Ми чесно, як телятка, пропили курс лікування.
Прояви цистіту в мене не припинилися. Я багато читала, шукала народні і ненародні методи, звісно прочитала про цистіт "медового месяца", ходила до урологів. Але як багато мабуть з вас знає, вони говорять що "це все дуже індивідуально і причин маса і що треба зробити ПЦР" . А ці аналіз звісно де роблять- в ДІЛІ. Вартість вбивча, а головне я точно знала і знаю, що до мене то не має ніякого стосунку. Повернуся до Трихомонад- ті що виявили в Інституті урології. Згодом я зібрала інформацію з багатьох джерел, що майже у всих хто робить подібні аналізи в Інституті урології- є трихомонади.(штука в тому що трихомонаду важко ідентифікувати, бо вона постійно в цисті, і її дуже важко відрізнити від звичайної клітини, здається єпітелію). Вибачайте за можливі помилки і неточності- не лікар(хоча на наше з вами горе більшість з них не знає того, що хворі на даний момент знають, і не хочуть знати).
Урологи направляли до гінекологів, гінекологи до урологів (по ходу зазначу , що в тому ж інституті урологій з мого досвіду абсолютно відстійний гінеколог Ромащенко).
За порадою пішла до Гінеколога Дудки. Він побачив що є маленька ерозія, але так як не було 23х років- порадив почекати з втручанням і подивитись, може саме заживе.
Отак я і жила і страждала від гострого цистіту, втрачаючи всідомість при його приступах. Тримаючи грілки. І спасаючись монуралом(Єдине що допомагало, але все менше і менше).
Так як сказали, що не можна користуватися презервативами, щукала варіанти контрацерції. Свічки - неприємно, пігулок боюся. Знайшла книжку Тонні Вешлер. І стала вести щоденник міряючи базальну температуру і все що зі мною відбувається(кандиди, цистіт, статеві акти, іх прояв в залежності від часу циклу). Коротше досліджувати себе, розказувала про те лікарям і питала про відслідковані мною залежності. Вони тількиабо нехтували тим , або дивилися як на хвору. В результаті я на них забила. Сподівалася на монурал, багато пила, настоювала насіння петрушки.
Відслідкувала, що появі цистіту передувала кандіда. І що більша ймовірність була, якщо статевий акт був у другій половині циклу. Почала перед статевм актом трохи змазуватися маззю пімафуцин, з тим, щоб як мені бачилося, попередити попадання флори з піхви в уретру. Треба сказати , що допомогло. Цистіт став набагато рідшим. Але нікуди остаточно не дівся.
Більшість моїх хвороб психосаматичні.Тож і тут я шукала "психосоматичне" підгрунтя. Схиляюся до того, що з дидинства бабуся не мені адресуючи, але говорила "В пелені принесе". Мама мені ніколи нічого подібного не говорила, навіть навпаки :), але очевидно воно глибоко відклалося в дитячій голівці. Тож я почала боротися зі своїм не явним страхом завагітніти (так як я вже з а цей час вийшла заміж і вже не так страшно народити в 24 роки як було в 19, то мені це легше було зробити ніж можливо іншим, хто молодший і неодружений)
Пройшло десь з рік, як я застосовувала, все що відслідкувала. Гострий цистіт наче зійшов на нівець. Час від часу були прояви хронічного (але ж це вже можна було терпіти). А ще, що дуже на мій погляд важливо, почали використовувати звичайнісінький вазелін (трошки змащую перед статевим актом). Звісно звучит смішно, але я точно знаю, що мені це допомогло, а я ладна була на все, якби тільки знову не відчувати цю жахливу різь...
Пів року назад зробила припалювання ерозії шийки матки (вона нікуди не ділася, з часу її першого виявлення). Все зажило за одну процидуру.
І от з того часу цистіту не було жодного разу. Тож може і це вплинуло. Можливо постійне запалення провокувало й цистіт.
Тож для мене виходом стало
1. Відслідковування своїх проявів хвороби і всього, що може бути з нею пов'язане.
2. Змащування перед статевим актом.
3. Боротьба зі страхом завагітніти.
4. Лікування ерозії шийки матки.

Отака моя історія. Якщо у когось виникнуть запитання пишіть, буду рада допомогти, чим зможу.

Звісно не знаю як воно буде при вагітності. Сама боюся, бо що тоді робити? Монуралом тоді не спасешся.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукерія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 листопад 2009 - 19:53

Engel,ваша історія дуже схожа на мою.З 19 років я борюся з кандидозом,також у мене найшли неіснуючі трихомонади і ми як лохи пили із чоловіком там той страшний курс антибіотиків.Потім я зробила аналіз методом ПЦР (також в ДІЛІ доречі :) ).Ніяких трихомонад нема і не було.З тих пір маю проблему з частим сечовипусканням.Інколи по два рази доводиться вночі вставати в туалет.Але саме цікаве,те що ніякого циститу в мене ні аналізи,ні УЗД не виявили.Лікар розводить руками і не може пояснити причин,чому я так часто ходжу в туалет.А мене ця проблема вже так замучила,просто нема сил :blush: .
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 листопад 2009 - 21:58

Engel, дякую, в цьому, тобто у Вашому дописі щось є....
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 06 листопад 2009 - 22:51

Перегляд повідомленняkisika (7.6.2009, 9:17) писав:

От в мене знов почався :help: я вже почала забувати що це таке... Малій вже 2 роки, я була вагітна нею, мала пієлонефрит вагітної - лікувала, потім ще...цитомегаловірус знайшли...прокололась я імуноглобуліном проти цитомегаловіруса..знаєте цистіт з"явився перший раз за 2 роки..я от собі думаю чи впливає цитомегаловірус на схильність до захворювання на цистіт? Потрібно було б прокунсультуватись в імунолога, бо раніше він був у мене чуть не кожних пів року...чи це просто співпало

Привіт! Все точно так і є - це все цитомегаловірус викликає такі симптоми - у мене так було протягом двох років. Жах, прямо жити вже не хотілося... :search: Лікувала цистіт, а треба було торч-інфекцію. Не знаю як вам - а мені ні фурагін, ні фуразолідон не допомагали взагалі - до того ж вони шкідливі і дуже важко переносяться, з купою побічних ефектів... Мені від них тільки гірше ставало :help: Мені допомогли таблетки гропринозин - почитайте собі інструкцію, може і вам допоможуть. Я пила по 5 шт. на день - там розраховано по 1 шт. на кожні 10 кг ваги тіла. Я (ттт) вже 3 роки про цистіт не згадую, навіть якщо переохолоджусь! :lol:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ірина 345 світлина

Ірина 345  Яке щастя носити під серцем маленьке чудо від коханого чоловіка)))))))))

Сьогодні, 13:23

nanamira світлина

nanamira  Я вірю, що все буде добре.

Сьогодні, 11:19

мамочкаа світлина

мамочкаа  Дорогі Львів'яни! У ці вихідні 26-27 квітня до Львова приїздять студенти з Донецька у рамках програми обміну. Якщо хтось із Вас має змогу взяти до себе одного, або більше студентів просимо зголошуватись за телефоном: 0938419745 (Соломія)

Вчора, 22:11

Показати коментарі (1)

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  То капєц((( Люди виживають як можуть... Кримчанки вагітними їдуть поближче на захід і інші регіони - хто де може - щоб отримати допомогу на діти - в Росії такого нема...

Заблокований Вчора, 21:04

Показати коментарі (2)

IRUNA110984 світлина

IRUNA110984  Дорогі форумчанки незабуваємо про те що ваші магнітики від МАЛЕЧІ ще в мене!!!!

Вчора, 18:49

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Ох,як сьогодні іменинників багато!!! Вітаю всіх-всіх зі святами!!!

21 кві 2014 14:43

@net світлина

@net  Сьогодні Обливаний понеділок або Волочильник (нар.). бо всі болочаться по гостях =)))

21 кві 2014 11:09

Tanysha83 світлина
Kуся світлина

Kуся  Якщо у тебе очі щирі, і вишиванка й Божий хрест. Якщо ти любиш Україну і віриш, що Христос Воскрес! Якщо ти любиш матір, хату, свій край, тризуб і рідний стяг. Не коришся брехні і кату, Гімн України на вустах. Якщо простий ти і правдивий і хочеш кращого в житті, то певно будеш для Росії - бандерівцем на всі віки! Христос воскрес !

20 кві 2014 19:53

love is світлина

love is  Христос Воскрес! Хай у душі панує свято, Хай успіхів буде багато! Хай завжди і у всім щастить, І хай вас Бог благословить!

20 кві 2014 11:16

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн