Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Цистит: - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Цистит: методи лікування. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ljybanchuk 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 липень 2009 - 14:19

А у мене є така хороша штука "Серагем-компакт". 10 хв посиділа і все у нормі :D

Користувач подумав і додав через 11 хв.:
Але раніше просто брала бутилку з гаряченькою водою на ніч і просто тримала, а ще радили у відерко налити води гарячої додати туди слабенький розчин марганцовки або якихось лікувальних травок або просто тільки вода і посидіти над парою. Ліки ніякі не вживаю. В мене часто таке буває, бо туалет на вулиці... буває що задуває трохи.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мар'яночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 липень 2009 - 22:21

В моєї мами хронічний цистит, вона також таблетками лікувалась, але не дуже допомагало....
Недавно, їй одна лікарка порадила при приступах циститу, випити скянку води з соком одного лимона, каже, що лимон прочищає сечові шляхи від запалення, їй допомагає, може комусь стане в пригоді.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenmart 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 серпень 2009 - 22:12

ljybanchuk (29.7.2009, 15:19) писав:

А у мене є така хороша штука "Серагем-компакт". 10 хв посиділа і все у нормі :D

А що ця штука собою представляє?

Я ще знаю, що при циститі допомагає відвар "волосся" кукурудзи і відвар кореня петрушки. А гаряча пляшка між ноги - то класика жанру. Колись раніше, років 10 тому моя сестра їздила (як тоді казали - моталася :D ) в Польщу за товаром. Ну і по дорозі, в автобусі така біда як цистит, то взагалі катастрофа. Враховуючи, що на кордоні можна простояти 8 годин і ніякого туалету. Так вона рятувалася елімінатором (освіжувачем рота) від фірми НЬвейс (NEWWAYS якось так пишеться, не плутати з амвейс). Цей освіжувач мав такі антисептичні компоненти в своєму складі, що пару бризків ТУДИ (а не в рот) знімали усі проблеми. Цікаво, чи можна цей засіб десь купити зараз?
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марті 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 серпень 2009 - 08:48

У мене хронічний цистит, раз в три місяці може проявлятись, і деколи навіть не відомо від чого, думала раніше що то через уреаплазму, але її вже пролікувала, лікар заспокоїв, сказав, що цистит вже не буде турбувати, 3 тижні тому здавала останній аналіз і її вже не було, а цистит вчора знову почався :wacko: , я вже не знаю, що думати....Може хтось провіряв свій мочовий міхур, напишіть як вам провіряли
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2009 - 22:16

А які ознаки циститу?просто я часто ходжу в туалет,а при кінці болючі відчуття незнаю що це
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2009 - 23:35

orestyk, як "попісяєш", таке враження що не "допісяла" =) хоча це не смішно, і пече так. знаю це відчуття з 6 років. рятуюся всім підряд. мало що допомагає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дашка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 вересень 2009 - 00:02

Текст, що розкривається
ЛІКУВАННЯ ЦИСТИТУ
Хворому на цистит призначають постільний режим, велику кількість питва, з харчування вилучають смажені, гострі, мариновані продукти, прянощі. Проводять курс антибактеріальної терапії, іноді фізіотерапію. Після закінчення антибактеріального лікування обов'язково закріпіть результат методами народної медицини. Лише в цьому разі ви назавжди позбудетеся хвороби.

НАРОДНІ МЕТОДИ
ЛІКУВАННЯ ЦИСТИТУ

1. Хворим на цистит можна класти на ділянку сечового міхура полотняні подушечки, наповнені гарячою розпареною травою: ромашкою, шавлією, сухоцвітом, польовим хвощем. У разі невстановленого діагнозу для зниження вираженості болю від теплових процедур варто утриматися.
2. При циститі, печінні в сечовому міхурі та сечоводах приймають настій кореня алтеї лікарської. Настій: 2 столові ложки кореня настоюють 6-8 год у 2 склянках окропу і п'ють по 1/2-2/3 склянки теплим 3-4 рази на день до їди.
3. Листя берези білої у вигляді настою приймають усередину. Настій: 2 столові ложки листя настоюють 1-2 год у 2 склянках окропу і п'ють по 1/2-2/3 склянки теплим 3-4 рази на день до їди.
4. Траву ортосифону тичинкового (нирковий чай) у вигляді настою приймають усередину, якщо є пісок і камені в сечовому міхурі. Настій: 1 чайну ложку трави настоюють 1-2 год в склянці окропу і п'ють по 1/2 склянки теплим 2-3 рази на день до їди.
5. Листя мучниці звичайної (ведмеже вушко) у вигляді настою приймають усередину як антисептичний, дезінфекційний і сечогінний засіб при циститі, запаленні нирок. Настій: 1 столову ложку листя настоюють 2 год в склянці окропу і п'ють по 1 столовій ложці 3-4 рази на день до їди. Інколи може з'явитися відчуття нудоти і навіть блювання.
6. М'ята лікує ускладнений цистит. Збирати траву слід у період цвітіння. Відвар: 20 г трави залити 1,5 л окропу, кип'ятити 5-10 хв, остудити, приймати по 1 склянці 3 рази на день протягом 1 міс.
7. Трава кропу. Відвар: в 1,5 склянки окропу заварити 1 столову ложку трави кропу разом із насінням і настояти 30 хв. Пити по 1/3 склянки тричі на день за 30 хв до їди.

ЯК ЗАПОБІГТИ ХВОРОБІ
Існує низка запобіжних правил, що допоможуть уникнути циститу:
3 Уважніше ставтеся до свого гардероба. Постійне носіння одягу, який щільно облягає фігуру або є затісним (джинси чи навіть колготи), призводить до застійних процесів в органах малого таза і може спровокувати запалення.
3 Ретельно дотримуйтеся правил щоденної інтимної гігієни. Це знизить імовірність інфікування, тому що бактерії видалятимуться і з уретри, і з піхви. Регулярно змінюйте тампони чи гігієнічні прокладки в критичні дні.
3 Пийте побільше рідини: води, зеленого чаю, мінералки. Оптимальна кількість - від 6 до 8 склянок на день. Разом із сечею видаляються і бактерії.
3 Пийте журавлинний чи чорничний сік. Хоча журавлинний сік протягом багатьох років був і залишається одним із найпопулярніших засобів народної медицини, лише нещодавно ефективність його використання підтвердили і наукові дослідження. За даними досліджень Наукового інституту Вайзманна в Ізраїлі, соки з журавлини і чорниці на відміну від інших соків можуть сприяти запобіганню інфекцій сечових шляхів, оскільки компоненти, що містяться в них, перешкоджають бактеріям затримуватися на стінках сечового міхура.
3 Їжте побільше овочів і фруктів, молочних продуктів і поменше жирної їжі.
3 Уникайте ароматизованих сортів мила. Вони часто спричинюють подразнення, тим самим утворюючи сприятливий ґрунт для проникнення бактерій.
3 Не терпіть. Ті, хто постійно стримує потребу в сечовипусканні, підвищують у себе схильність до інфекцій.

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кориця 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 28 вересень 2009 - 09:26

А коли я лікувалася від цієї хвороби то ось що мені порадила лікарка - гріти можна тільки тоді, коли ще немає крові, і то тепло класти саме між ноги а не на живіт, на низ живота сказала взагалі старатися всяких грілок не класти. Зранку випивати велику кружку кип'яченої води, не тільки коли хвороба, а взагалі кожен день, щоб нирки і сечовий промилися зранку. Максимально відмовитися від солі, бо вона подразнює сечові протоки і звичайно дієта.

А ще я думала що у мене цистіт постійно, а зробивши узі виявилося що це сечокислий дерматоз (якось так). Тобто сіль у нирках виходить і подразнює протоки при цьому біль і всі решта симптоми такі ж як у цистіту.

Повідомлення відредаговано Кориця: 28 вересень 2009 - 09:26

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2009 - 09:21

Кориця (28.9.2009, 10:26) писав:

А ще я думала що у мене цистіт постійно, а зробивши узі виявилося що це сечокислий дерматоз (якось так). Тобто сіль у нирках виходить і подразнює протоки при цьому біль і всі решта симптоми такі ж як у цистіту.

А як вам робили то УЗД? Тому що мені казали що мочовий міхур провіряють якось через катетер
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SMILE_DREAM 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2009 - 10:45

А мене допомагало, сіль розігріти (до гарячої) на сковороді, в мішечок полотняний і на низ живота і між ноги!
Ну а перед тим зробити "інгаляцію", запарити ромашку+соду в відерко і посидіти над тим закутавшись одіялом, і потім ще можна в тій самій водичці (коли вона трошки остине) попарити ноги.
Сіль між ноги, теплі шкарпетки на ноги і спати!
:)
на ранок як не бувало...
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2009 - 11:35

Mariya_AN (29.9.2009, 11:45) писав:

А мене допомагало, сіль розігріти (до гарячої) на сковороді, в мішечок полотняний і на низ живота і між ноги!
Ну а перед тим зробити "інгаляцію", запарити ромашку+соду в відерко і посидіти над тим закутавшись одіялом, і потім ще можна в тій самій водичці (коли вона трошки остине) попарити ноги.
Сіль між ноги, теплі шкарпетки на ноги і спати!
:)
на ранок як не бувало...

На мене вже таке не діє, розігрівання мені допомагає десь на пів години, в мене хронічний цистит, спочатку також допомагала сіль в мішечку і на низ живота, а тепер не діє :unknw: :cray: :bye:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jolia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2009 - 09:49

Moon (12.3.2009, 16:29) писав:

в мене як в рік раз цистит не запалиться, то не я... :sad: правда, хоч не супроводжується кров"ю.... лікуюся, звичайними препаратами фурагін, фурадонін, антибіотик норфлоксацин, ще дуже добре тепла ванна і лежати там, далі добре /в ванні робити/ взяти металеву кришку і покласти сухий спирт, запаливши його і над ним присісти, вигріває добре, ще брати пляшку з гарячою водою обмотати полотенцем і між ногами вигрівати, пила я і Канефрон як в таблетках, так і в каплях, в каплях обходилося дешевше, цистон так собі, на травах, хіба пройти курс, коли немає циститу, бо він не зніме ту біль і неприємність... ой хай Бог милує і нікому не бажаю зустрітися з цим захворюванням.... і і ще тепло одягаюся зимою, в хаті постійно цілий рік в шкарпетках, щоб не дай Бог десь дай не застудитись... проблеми з нирками в мене /пієлонефрит/ дає час від часу про себе знати..., де пієлонефрит, там і цистіт...

ой як мені це знайомо! прям зараз пишу і сижу зтемпературою на грілці, і примушую себе піти до лікаря. Знову цей довбаний цистіт, ненавиджу ці жахлиів відчуття, вже 3 день вигріваюсь а покращення нема, та ще й проблема, ми плануємо вагітність і боюсь ризикувати пити таблетки. Дівчата, ви ходили до уролога чи гінеколога?

Користувач подумав і додав через 14 хв.:

Tanyusha (10.4.2009, 23:48) писав:

Яке це жахливе відчуття, і найбільш болісно в мене проходить ніч. Заснути не можу, все болить і пече .....

я цю ніч теж спати не могла, вдень коли часто в туалет ходила, ніби-більш менш, а вночі мабуть трохи "застій" вмходить, і тільки раз вночі в туалет схожу- все заснути не можна, все пече.
а як ви гадаєте, фурадонін сильно шкодить вагітним?

Користувач подумав і додав через 31 хв.:

Марті (29.9.2009, 10:21) писав:

А як вам робили то УЗД? Тому що мені казали що мочовий міхур провіряють якось через катетер

у моєї подруги під час вагітності було а вналізах сечі багато білка, так їй брали аналіз прямо з сечовика через катетор, на гінекологічному кріслі засовували в отвір сечовика трубочку, відчуття не приємні.
Особисто я, зі своїм цистітом за багато років здавала аналізи на різні мікроорганізми, мікро та уероплазму, на дружджі якісь, в мене нічого не знаходили...а цистіт повторювався. Я думаю ця жіноча болячка, хто до неї схильний, на все життя, це як алергія. Потрібно просто знайти ефективний для себе засіб знімати запалення і і берегтися!
Дівчата, в мене чоловік на базарі знайшов клюкву. Скажіть як її вживати для лікування?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kvito4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2009 - 10:40

Jolia (7.10.2009, 10:49) писав:

Користувач подумав і додав через 31 хв.:[/i]

Дівчата, в мене чоловік на базарі знайшов клюкву. Скажіть як її вживати для лікування?

Дуже корисні клюквені морси,можите самі зробити.
ось знайшла рецепт-
"500г клюквы, 6~7 стаканов холодной кипяченой воды, 300~400г сахара
Клюкву перебрать и тщательно промыть.
При желании клюкву можно обварить кипятком и сразу же промыть холодной кипяченой водой.
Ягоды выложить в глубокую неокисляющуюся посуду и размять деревянной ложкой или пестиком.
Добавть 1 стакан воды, размешать и отжать через плотную белую ткань.
Отжимать лучше не всю массу сразу, а в три-четыре приема.
Отжимки вновь выложить в миску; если остались не размятые ягоды, хорошенько размять. Залить еще одним стаканом воды, перемешать и снова отжать.
Повторить действия в третий раз.
Выжимки выкинуть, сок развести кипяченой холодной водой до нужной концентрации и добавить по вкусу сахар."
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jolia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2009 - 11:05

kvito4ka (7.10.2009, 11:40) писав:

Дуже корисні клюквені морси,можите самі зробити.
ось знайшла рецепт-

велике дякую, вже не дочекаюсь кислятіну! :shok: :sad:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Engel 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 листопад 2009 - 15:56

...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   PodSolnuwka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 листопад 2009 - 16:47

Дівчата як я вас розумію!
Мене так задобало залічувати той цистит і так до першого переохолодження.
Тому вирішила не ставити діагнози самій, змінила лікаря і пішла до нового, здала аналізи. І після того як гінеколог передав мене в руки урологу вже з ним виявили збудник цього "чудового самопочуття", тому зараз лікуюсь, вже покращало :)

Мені також допомагає клюквенний морс або просто як немає часу заварюю концентований чайок із подавлених ягідок клюкви.
Подруга використовує настоянку пол-пали та компреси пеладексу (витяжка із куяльницьких лікувальних грязей)-задоволена.
А взагалі, так хочеться побороти цистіт раз і на завджи, ну невже отак все життя час від часу із ним мучитись.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Engel 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 листопад 2009 - 17:27

Цистіт для мене знайома тема. Нічого радити не буду, бо думаю це не доречно, особливо якщо знаєш що таке ГОСТРИЙ цистіт.
Можу лишень розповісти про свій випадок. Можливо комусь стане в нагоді.
Ніколи не мала проблем з сечостатевою системою. Десь за пів року до того як почала жити статевим життям, з'явилася кандіда. Пішла до геніколога в поліклінеці КПІ. Сказали "щоб визначити що то, ти маєш помаксимуму спровокувати прояви - не помийся, попий пива, поїж гострого і жирного", і приходь через два дні зробимо мазок, щоб з'ясувати чи то молочниця. Не зная, можливо вони не мають уявлення, що то таке - молочниця, але здається геніколог вирішив познущатися, бо зуд був страшний, і не підказавши чим його зняти, а навпаки ускладнити стан...Чеснокажучи я не пам'ятаю як було далі, мабуть я послухала чим мама собі допомагала і купила пімафуцин мазь (бо свічки ще наче не могла ставити). Через пів року, через місяць після того як почала жити статевим життям сталася "дивна річ" - сеча була червона від крові, при тому в перший день болю майже не було. На другий день з'явився біль в уретрі, і печія. Я пішла в Інститут Урологій (зараз він здається називається "інститут Сексології і щось там"). Зробили УЗІ, огляд, консультація (йшла не на обом, а за порадою родички яка там працює). Мені прописали МОНУРАЛ і купу усіляких покращуючих імунітет ліків, сказали їсти цитрусові у великій кількості. Сказали відмовитися від презервативів.
З аналізів було все чисто. Тільки от знайшли Трихомонади. І звісно прописали курс лікування мені і моєму хлопцеві. Я була ДУЖЕ здивована, бо трихомонади передаються лише статевим шляхом, а в мене був лише 1 партнер, і вибачте за таку нахабність :), але я в ньому абсолютно впевнена(В нього теж нікого до мене не було). Ми чесно, як телятка, пропили курс лікування.
Прояви цистіту в мене не припинилися. Я багато читала, шукала народні і ненародні методи, звісно прочитала про цистіт "медового месяца", ходила до урологів. Але як багато мабуть з вас знає, вони говорять що "це все дуже індивідуально і причин маса і що треба зробити ПЦР" . А ці аналіз звісно де роблять- в ДІЛІ. Вартість вбивча, а головне я точно знала і знаю, що до мене то не має ніякого стосунку. Повернуся до Трихомонад- ті що виявили в Інституті урології. Згодом я зібрала інформацію з багатьох джерел, що майже у всих хто робить подібні аналізи в Інституті урології- є трихомонади.(штука в тому що трихомонаду важко ідентифікувати, бо вона постійно в цисті, і її дуже важко відрізнити від звичайної клітини, здається єпітелію). Вибачайте за можливі помилки і неточності- не лікар(хоча на наше з вами горе більшість з них не знає того, що хворі на даний момент знають, і не хочуть знати).
Урологи направляли до гінекологів, гінекологи до урологів (по ходу зазначу , що в тому ж інституті урологій з мого досвіду абсолютно відстійний гінеколог Ромащенко).
За порадою пішла до Гінеколога Дудки. Він побачив що є маленька ерозія, але так як не було 23х років- порадив почекати з втручанням і подивитись, може саме заживе.
Отак я і жила і страждала від гострого цистіту, втрачаючи всідомість при його приступах. Тримаючи грілки. І спасаючись монуралом(Єдине що допомагало, але все менше і менше).
Так як сказали, що не можна користуватися презервативами, щукала варіанти контрацерції. Свічки - неприємно, пігулок боюся. Знайшла книжку Тонні Вешлер. І стала вести щоденник міряючи базальну температуру і все що зі мною відбувається(кандиди, цистіт, статеві акти, іх прояв в залежності від часу циклу). Коротше досліджувати себе, розказувала про те лікарям і питала про відслідковані мною залежності. Вони тількиабо нехтували тим , або дивилися як на хвору. В результаті я на них забила. Сподівалася на монурал, багато пила, настоювала насіння петрушки.
Відслідкувала, що появі цистіту передувала кандіда. І що більша ймовірність була, якщо статевий акт був у другій половині циклу. Почала перед статевм актом трохи змазуватися маззю пімафуцин, з тим, щоб як мені бачилося, попередити попадання флори з піхви в уретру. Треба сказати , що допомогло. Цистіт став набагато рідшим. Але нікуди остаточно не дівся.
Більшість моїх хвороб психосаматичні.Тож і тут я шукала "психосоматичне" підгрунтя. Схиляюся до того, що з дидинства бабуся не мені адресуючи, але говорила "В пелені принесе". Мама мені ніколи нічого подібного не говорила, навіть навпаки :), але очевидно воно глибоко відклалося в дитячій голівці. Тож я почала боротися зі своїм не явним страхом завагітніти (так як я вже з а цей час вийшла заміж і вже не так страшно народити в 24 роки як було в 19, то мені це легше було зробити ніж можливо іншим, хто молодший і неодружений)
Пройшло десь з рік, як я застосовувала, все що відслідкувала. Гострий цистіт наче зійшов на нівець. Час від часу були прояви хронічного (але ж це вже можна було терпіти). А ще, що дуже на мій погляд важливо, почали використовувати звичайнісінький вазелін (трошки змащую перед статевим актом). Звісно звучит смішно, але я точно знаю, що мені це допомогло, а я ладна була на все, якби тільки знову не відчувати цю жахливу різь...
Пів року назад зробила припалювання ерозії шийки матки (вона нікуди не ділася, з часу її першого виявлення). Все зажило за одну процидуру.
І от з того часу цистіту не було жодного разу. Тож може і це вплинуло. Можливо постійне запалення провокувало й цистіт.
Тож для мене виходом стало
1. Відслідковування своїх проявів хвороби і всього, що може бути з нею пов'язане.
2. Змащування перед статевим актом.
3. Боротьба зі страхом завагітніти.
4. Лікування ерозії шийки матки.

Отака моя історія. Якщо у когось виникнуть запитання пишіть, буду рада допомогти, чим зможу.

Звісно не знаю як воно буде при вагітності. Сама боюся, бо що тоді робити? Монуралом тоді не спасешся.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукерія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 листопад 2009 - 19:53

Engel,ваша історія дуже схожа на мою.З 19 років я борюся з кандидозом,також у мене найшли неіснуючі трихомонади і ми як лохи пили із чоловіком там той страшний курс антибіотиків.Потім я зробила аналіз методом ПЦР (також в ДІЛІ доречі :) ).Ніяких трихомонад нема і не було.З тих пір маю проблему з частим сечовипусканням.Інколи по два рази доводиться вночі вставати в туалет.Але саме цікаве,те що ніякого циститу в мене ні аналізи,ні УЗД не виявили.Лікар розводить руками і не може пояснити причин,чому я так часто ходжу в туалет.А мене ця проблема вже так замучила,просто нема сил :blush: .
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 листопад 2009 - 21:58

Engel, дякую, в цьому, тобто у Вашому дописі щось є....
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 06 листопад 2009 - 22:51

kisika (7.6.2009, 9:17) писав:

От в мене знов почався :help: я вже почала забувати що це таке... Малій вже 2 роки, я була вагітна нею, мала пієлонефрит вагітної - лікувала, потім ще...цитомегаловірус знайшли...прокололась я імуноглобуліном проти цитомегаловіруса..знаєте цистіт з"явився перший раз за 2 роки..я от собі думаю чи впливає цитомегаловірус на схильність до захворювання на цистіт? Потрібно було б прокунсультуватись в імунолога, бо раніше він був у мене чуть не кожних пів року...чи це просто співпало

Привіт! Все точно так і є - це все цитомегаловірус викликає такі симптоми - у мене так було протягом двох років. Жах, прямо жити вже не хотілося... :search: Лікувала цистіт, а треба було торч-інфекцію. Не знаю як вам - а мені ні фурагін, ні фуразолідон не допомагали взагалі - до того ж вони шкідливі і дуже важко переносяться, з купою побічних ефектів... Мені від них тільки гірше ставало :help: Мені допомогли таблетки гропринозин - почитайте собі інструкцію, може і вам допоможуть. Я пила по 5 шт. на день - там розраховано по 1 шт. на кожні 10 кг ваги тіла. Я (ттт) вже 3 роки про цистіт не згадую, навіть якщо переохолоджусь! :lol:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 27 серпень 16 )

• З днем народження
    Lieben 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    mariln 
    - Вік: 32
  • З днем народження