Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибір. Природні пологи:кесарів розтин - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибір. Природні пологи:кесарів розтин ставлення, причини Оцінка: -----

Користувач поза мережею   kukla 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 вересень 2009 - 09:54

Я хочу народити бейбіка без всякого там розтину... (Однак, лікарі рекомендують мені саме КР).. але я впевнена, що у мене вийде саменькою.. хоч і дуже хвилююсь і боюся...
My Signature
Світ без кордонів...
Земля крутиться і без кохання... Але кохання надає цьому зміст!
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 09:58

kukla, а чому лікарі вам пропонують КР, які покази?
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Панночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 09:58

Дівчатка, все це індивідуально. Я так скажу - добре, якщо все добре.
Я дуже хотіла природнім шляхом, от доля і дала мені спробувати - "на, якщо хочеш". 7 годин підряд я мала нагоду взнати, що таке схватки, а потім мене таки на вимогу чоловіка таки прокесарили (як і планувалося згідно рішення консиліуму). Чому не зробили КР відразу ( в 2 години ночі вдома в мене відійшли води і в 2.30 я вже була в пологовому) - відповідь проста, як двері: нічна зміна не захотіла морочитися з моєю операцією і вони тупо скинули мене на зміну, яка заступила в 8.00. А мені весь цей час здавалося, що ось-ось лопне мій старий кесарський шов!!! Я дивилася на той годинник в родзалі і ніяк не могла діждатися ранку... Так що я вже тепер знаю, що собою являє природній метод. І яка "залізна витримка" буває в лікарів...
До речі, другий КР якось перенісся набагато легше - можливо за 8 років зявилися інші медпрепарати, я думала, що буде набагато важче і гірше....
Так що головне - результат - щоб все - чи пологи чи КР - пройшло добре і всі були здорові!!!!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 10:01

Перегляд повідомленнягра з вогнем (3.9.2009, 2:32) писав:

уляночка моя, це вам потрібно питатися в темах про анестезію.
зовсім не боляче. спочату місце введеня голки обколюють знеболюючим. ви майже нічого не відчуєте.

А де ця темка знаходиться ? я так просто питаюсь бо страшно боюсь болю....мені ще далеко але всеодно вже переживаю ---складаю всі за і проти....
послухаєш про природні пологи-страшно - тай мені мама коли народжувала мене то каже що мучилась 15 годин -стимулювали постійно її -просила вже кесарити, але лікар казала що будеш природнім шляхом ...і вона мучилась і мучилась.... ще 5 годин -після цього їй пологи запамятались надовго і завжди мала страх рожити другу дитину....

о Боже я так не хочу.....може воно також по наслідству ....???? так довго може бути...

А по -друге --мама за кордоном каже що там практикують кесареве -жінки не мучаться і рожають аж по троє...бо немають страху...і всі дітки здорові гуляють і такі гарненькі ....і менше проблем мають по біганню по лікарнях....
Тому я й вирішила з вами порадитись....але в кожного це все індивідуально і якби кожен знав що природньо народить за 1 годину і без стимуляції було б супер, але є й багато АЛЕ.......????

знаєте як кажуть ,якби в роті росли то не треба було б ходити до лісу.....

Повідомлення відредаговано уляночка моя: 03 вересень 2009 - 10:05

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kukla 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 10:16

Cherika, ну по перше я дещо маленька... і вони вважають, що мені проблемно буде народити самою... (та й взагалі..в мене загроза переривання зараз...)...а по-друге...маю деяку проблемку з печінкою... не дуже хорошу інфекцію.. то ніби як кесарьське безпечніше, щоб дитинка моєї інфекції не мала......
My Signature
Світ без кордонів...
Земля крутиться і без кохання... Але кохання надає цьому зміст!
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pacis 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 10:20

Я також вважаю, що все індивідуально. Якщо є покази для КР, то треба настроїтися просто на це. Просто мені трохи не зрозуміло, як може бути страшно те, чого ти ще в житті не відчував, не знав, тим більше, пологи - це природній процес.
До речі, коли я була мала, десь мала 6 років, сусідська дівчинка сказала мені, що дітей дістають у мами з животика, попередньо його розрізавши. Ото у мене була істерика, я дуже плакала, була перелякана. Сходила до мами перепитатися, мама підтвердила (може соромилась сказати, звідки саме дітки беруться, якщо животик не розрізають). Я тоді твердо вирішила, що дітей у мене не буде, така була психологічна травма... І досі дуже боюся, КР - це все рівно, операція, наркоз.

Повідомлення відредаговано pacis: 03 вересень 2009 - 10:20

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 10:21

уляночка моя, неможна себе так настроювати і наганяти страх наперед, по0перше ще не чула, щоб родили за 1 годину, за 2 чи 2,5 може, а так швидко, це напевно дужеееее велика рідкість. По-друге: страх це природньо, і я маючи дитину, теж трішки боюсь народжувати другу, але непанічно, все в Божих руках. Мені здавалось навпаки, що за кордоном пропагують природні пологи, маю знайому в Бельгії, яка першу дитину мала КР, а другу вони сказали будеш сама родити, і вона родила природнім шляхом, ну але це не в нас.
Епідуральну анестезію, в нас недуже практикують, та й жінки бояться, бо, одне діло робити її кодних 10 хвилин, а друге раз на місць. Та всеж знеболюючі є, типу промедолу.
My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 10:31

уляночка моя, Ви знаєте, я теж дуже хотіла кесарський , бо мала родити двійню. Але сталося не так як гадалося....В 8.00 вечора мене поклали просто в патологію.........а в 12.15 (вночі) я народила сама. І дуже щаслива, бо зранку вже швендяла по коридору, і так тяжко було дивитись на жіночок після кесарського....
Природні пологи це не страшно, головне себе підготувати. Так має бути і ніякої паніки. Без паніки дівчата...бо понарозказують страшилок....а потім плачуть, бо страшно. Дуже швидко все забувається, як тільки побачиш манюню... :unknw:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 10:32

[quote name='Veronika_S' date='3.9.2009, 10:21' post='179388']
молодець трохи розвінчала мої страхи....зараз про це не буду думати ...ще ранувати себе настроювати ...буде час тоді....але просто зайшла на ту темку і вчора навечір начиталась аж снилось мені те що читала слово в слово!!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Панночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 10:43

Перегляд повідомленняуляночка моя (3.9.2009, 10:01) писав:

я так просто питаюсь бо страшно боюсь болю....

Все буде добре - і тільки так!!!
А хто не боїться болю? Це нормально. Але ніяк не годиться настроювати себе на щось жахливе і неможливе! Просто про це не потрібно думати і зациклюватися на цьому. Адже у всіх пологи відбуваються по різному - о, скільки я мамочок зустрічала, що з захопленням розказують, як чудово вони народили - чесно!!! Я таким по доброму заздрю. Потрібно більше шукати позитиву в своєму "цікавому" положенні, цінувати кожну мить зараз, а не лякати себе, що буде десь там через пару місяців... :unknw:
Шкода, що в нс не настільки розвинена практика відвідування професійного психолога - нам усім це б не завадило...
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 10:54

уляночка моя, не настроюй себе на погане, навпаки вже зараз собі говори, що в мене все пройде добре, швидко і без болю і навіть не допускай думок про погане ;)
а на рахунок КР, скажу тобі з власного досвіду: схваток як таких я і не відчувала, болі сильної не було, прокесарили добре, швидко відійшла.....але плакала від того що не родила природнім шляхом, що не почула перший крик малої, що не поклали її відразу на животик......а так цього всього хотілось :unknw: так що може краще потерпіти трохи, але побачити ті перші хвилини життя своєї дитинки
My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halusia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 03 вересень 2009 - 11:35

І я страшенно хотіла народжувати природнім шляхом. Зпланувала природні пологи з чоловіком. ось тобі на. Ляля повернулася сідничками а згодом ніжками. А в мене звужений таз. Плакала, проте погодилась на КР. Здоровя дитинки важливіше. Відходила довго і досі шов трохи болить. Проте зовсім не жалію, бо маю здорову доню. А то хто зна, як би було...
Вважаю, що фанатизм в питанні пологів зайвий. Все має бути в міру, виважено і з розумом.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 11:54

уляночка моя, думаю, що краще самій народжувати. Ти ще не знаєш як організм буде переносити кесареве. Інколи після нього відійти набагато важче. А так народиш і дитинка відразу біля тебе, і ніхто не буде її кормити 2-3 дні якоюсь гидотою.
Я дуже хочу, щоб мені дозволили народити самій. В мене була операція і після неї відходила дуже важко. А як усвідомлюєш, що біля тебе ще буде дитинка і ти не зможеш до неї підійти коли вона буде плакати, то це страшно.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 12:12

kukla, якщо лікарі кажуть що є небезпека для дитини, то моя думка - краще вже операція, ніж ризикувати здоров"ям бебіка... Але щодо інфекції печінки як показ до кесарького - вперше чую. А щодо розмірів тазу, то все ще може змінитись до кінця строку вагітності, у мене теж був вузький таз, а коли міряли перед пологами - сказали що нормальний :)
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксана Яницька 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 вересень 2009 - 12:26

В листопаді народила дитину шляхом кесаревого розтину. До останньої хвилини лікарі категорично заперечували оперування. Казали, що за бажанням мами нікого не кесарять. Потім виявили в дитинки проблеми з серцебиттям і терміново поклали під ніж. Ну що вам сказати - наслідки жахливі...два місяці не могла вставати з ліжка самостійно, чоловік піднімав, садив, клав...шов кровив постійно...В норму прийшла вже коли дитині було місяці 4 - тобто більш менш самостійно змогла пересуватися по квартирі. Тому уявлення багатьох жінок, що це безболісно, легко і безпроблемно є помилковим. Переконалася особисто.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 03 вересень 2009 - 12:33

Таки напишу, може і повторюсь з кимось, вже кілька раз читаю цей розділ і так і хочу відповісти на ті страхи, та дівчата відразу відповідають і дуже влучно, тому докінця прочитаного вже не хочеться писати, але тут дуже захотілось відписати уляночка моя. У вас тільки 12 тижнів, ви усе зробите правильно і народите гарненьку дитинку, для цього просто потрібно правильно харчуватись, щоб не набрати зайвого, робити зарядку для вагітних, вона дуже помагає при родах, думка багатьох, а ще багато рухатись, якщо стан здоровя дозволить і усе буде добре, а біль...ну тут нічого нового, через це проходили мільйони, але це ж не на все життя і це проходить чи за кілька годин чи за день, це вже як кому передбачено, розумію вас, коли підходив час, хотілось сховатись під диван і перечекати так то все, але ж ми не маленькі діти, а майбутні батьки, ми вже повинні вчитись долати труднощі і гідно їх переносити, бо чого тоді навчимо наших діток?! А КР, бо страшно?! це щонайменше смішно.., а не страшно вам, запитайте у себе, не проснутись після наркозу, можливо у вас алергічна реакція, про яку ніхто і не здогадувався, бо ви навіть не були алергіком; звичайно, зараз усім роблять епідуральну, хоча не факт, чому у нас, Львівському медінституті, 2 роки назад її навіть ніхто не пропонував, або за 2 роки переворот стався, або і далі її пропонують не всюди..моїм єдиним бажанням було проснутись, щоб не залишити моїх дівчаток самими, про такі деталі як запихання катетру для сечі я вже мовчу, а пхали його 20 хв, практикувалась на мені медсестричка, що я вже просила Боже, коли я засну, а було такого-всякого досить у тій операційній (першого разу я, наприклад, чула як мене ріжуть-це не страшно як думаєте?, наркоз не встиг подіяти, а дитинку треба було витягати пошвидше, бо серцебиття не було, та і чим більша доза наркозу, тим страшніше дитинці потім виходити з тих гіпоксій, бо якби швидко їх не витягали, малеча теж "пробує" смак того добра, тому не обїдайтеся, пишу популярно, бо мені ніхто не пояснив нормально того: чим менше важите, більше шансів на нормальні роди, більше шансів получити меншу дозу снодійного, у випадку необхідності КР)...Я пишу то все зовсім не щоб жалітись як мені було, а щоб ті, хто ще не розуміє докінця що таке КР, ще мали пару аргументів за нормальні роди.
Читала тему спочатку і дуже вболівала за панночку, думала, що їй таки вдастся народити самій, тим більше стільки часу пройшло, а бачите, нажаль, пише, що шов чула...а його чути, звичайно менше, але дуже часто і таке на все життя, коли міняється погода, коли піднімете щось важке, коли навіть менструації починаються, в кого як...
Так, звісно я не народила сама дитину, але я пробувала що таке схватки, з першою дитинкою, в мене були більше 7 годин і уже такі, що щохвилини по 15 сек, просто не було розкриття, а серцебиття дитинки дуже слабеньке і високий тиск, тому мені ніхто не дозволив родити самій, а може і могла.., проте тільки через те, що люблю, щоб усе було правильно, то не могла ризикувати життям дитинки, так мене і заштовхали в ту операційну в сльозах...
А про реабілітацію навіть писати не буду, бо це вже кожного справа, а справа в ваших руках, дуже люблю, коли від мене усе залежить, першого разу було дуже страшно, другого разу, як і пише панночка здавалось легше, може через те, що готові були до того поганого, незнаю, тому...хотіла написати робіть вибір, але який тут вибір дівчата, родіть самі, обовязково і при нормальному перебігу родів будете бігати біля них уже через пару годин, а не корчитись від болю пару днів...інше діло, коли вибору нема, тоді просто готуйтесь до того і тіштесь своєю дитинкою, тільки маленьке немічне дитятко допомагає мамі швидко оговтатись від того всього, тоді не думаєш про себе, і це добре, тоді тільки дитям живеш, а це основне!
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pacis 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 12:33

Перегляд повідомленняkukla (3.9.2009, 11:16) писав:

Cherika, ну по перше я дещо маленька... і вони вважають, що мені проблемно буде народити самою... (та й взагалі..в мене загроза переривання зараз...)...а по-друге...маю деяку проблемку з печінкою... не дуже хорошу інфекцію.. то ніби як кесарьське безпечніше, щоб дитинка моєї інфекції не мала......

Також маленька і у мене вузький таз. І родила сама, без проблем. Але все рівно, готувалася морально на всяк випадок, до всього, и до кесаревого в тому числі, бо різне буває.
Щодо проблем з печінкою, то і я вперше чую, щоб це було показом для КР. Як інфекція печінки може вплинути на природні пологи, і яким чином дитина може захворіти? Інша справа - інфекції нирок.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 12:35

Тепер ясно мені все ....я вже зробила висновки....тільки природнім шляхом...буду просити бога щоб все було якнайкраще!!!!А ви просто молодці-СЛІВ СКАЗАТИ НЕХВАТАЄ,,,,,Тільки вдячність вам !!!!

Зображення
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 12:52

Люська*, ніхто після КР не догодовує дитину...через 1,5години після операції , я сама кормила свою донечку :wacko3:
My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 13:05

Все має бути індивідуально. Мені спочатку "пророчили" КР через сідничне положення малюка + мої анатомічні пропорції при цьому. Завідуюча ЖК, підписуючи обмінку,почала жахати наслідками КР і переконувати,що "її" лікар прийме у мене природні пологи. Я чемно відмовилася, тому що не мала ні найменшого бажання ризикувати. На щастя, в останній момент синок зайняв правильне положення і покази до КР відпали. Але якби він не перевернувся, то це просто щастя,що я послухалася лікарів,які налаштовували на КР- малюк був великим з максимальним об ємом голови для новонародженого ( чого ,до речі, не змогли визначити при усіх УЗД),тому шкоди при тазових природніх пологах однозначно би завдалося . Так що слухайте порад лікаря,якому довіряєте!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Твої обійми найтепліші. Тому що в них чути,як б'ється Твоє серце,сповнене любові...

Сьогодні, 18:52

Iruska світлина

Iruska  Господи, збережи нас, тікати нема куди, тай ми не хочемо. Дай миру і любові. Дай жити на Батьківщині, з рідними людьми у своєму домі.

Сьогодні, 18:18

Наталя 27 світлина

Наталя 27  Як хочеться, щоб тихо ніч пройшла! Як хочеться, щоб світлий день настав! Щоб Україна в мирі зажила! І щоб ніхто нікого не вбивав!!!!!

Сьогодні, 17:43

Timyrka світлина

Timyrka  Я знаю що читають вразливі, але зараз як ніколи потрібна молитва, є повідомлееня що 130 "гуманітарних машин" перетнули кордон, більшу половину з них ніхто не перевірив.

Заблокований Сьогодні, 13:37

Показати коментарі (2)

Цьомулька світлина

Цьомулька  От не можу зрозуміти надобності в військовому параді 24 серпня...

Заблокований Вчора, 17:52

Показати коментарі (16)

Galicia світлина

Galicia  Вандалы вывесили флаг Украины на сталинской высотке в центре Москвы)))))) хехехе ми вандали))відео в коментах))

Заблокований 20 сер 2014 13:45

Показати коментарі (7)

Ikhtab світлина

Ikhtab  Сьогодні в кошиках бачила кавун і ананас... Очі були круглими.

19 сер 2014 21:21

Показати коментарі (14)

***Nadija світлина

***Nadija  УРА!!! Нарешті я освоїла фотошоп! Буде доні гарний подаоунок на день народження!!!

19 сер 2014 16:38

Показати коментарі (4)

Чеширська пані світлина

Чеширська пані  "Вы считаете, что не имеете права радоваться жизни, веселиться, праздновать, пока где-то далеко гибнут люди. Вы не дарите радость другим, вам не до секса, стихов, цветов, рассветов и закатов. Вы считаете это высшим проявлением патриотического поведения? Поздравляю вас, вы убиты." О.Покальчук, соціальний психолог

19 сер 2014 11:59

Показати коментарі (5)

Аліска світлина

Аліска  Завтра разом із осв"яченням фруктів молимось та подаємо списоки "За задоров"я та опіку над нашими захисниками.

18 сер 2014 22:31

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 серпень 14 )

• З днем народження
    zajka 
    - Вік: 36
  • З днем народження
    Vanilla Sky 
    - Вік: 32
  • З днем народження