Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Зразок тестових запитань для вступу до спецшколи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Зображення

Ялинка у кімнаті-
Прикрасимо ж її
Наповнять радістю весь дім
Святкові ці вогні...

Прошу взяти участь в опитуванні!
Кіт в сучасній українській народній культурі

Наш обмінний проект Посткроссінг по-українськи
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Зразок тестових запитань для вступу до спецшколи Найбільше цікавить школа №53 м. Львова Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Syakh 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 09 березень 2009 - 19:52

Де можна ознайомитися із зразками тестів для вступу до спеціалізованої школи?
Найбільше цікавить школа №53 м. Львова.

Дякую.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sjana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 травень 2009 - 19:57

Зразків тестів як таких немає, кожна школа сама їх для себе вигадує. В мене минулого року дитина вступила до спеіаолізованоїб школи, а ще я у батьків з різних шкіл цікавилась. Тести всюди різні. у нас наприклад, були письмові і усні. На письмових треба було намалювати малюнок за певними умовами, відтворити написане речення і ще щось. а усні дуже різні питання мали.
До речі, у мене в знайомої мала вступала в 53 школу, вона казала, що там дурдом був. Дитину запитали чм відрізняється шуруп від гайки і що таке порохотяг. Яке це відношення має до загального розвитку дитин і готовності йти у перший клас школи з поглибленим вивченням англійської - загадка. До речі, запитання про англійську також бувають. Діток просять або порахувати до десяти, або питають чи знаю вони як англйською буде кіт, пес.
а відбувається це усе, до речі, перед комісією, що складається з директора, педагогів, шкільного психолога. словом, стрес для дітей, особливо тих, хто соромязливий і не ходив в садочок, гарантований.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 травень 2009 - 16:49

Перегляд повідомленняSjana (4.5.2009, 20:57) писав:

До речі, у мене в знайомої мала вступала в 53 школу, вона казала, що там дурдом був. Дитину запитали чм відрізняється шуруп від гайки і що таке порохотяг. Яке це відношення має до загального розвитку дитин і готовності йти у перший клас школи з поглибленим вивченням англійської - загадка.

Ага, я чула про ті іспити їхні :D Думаю, це пояснюється іншим... Ладно, не будем про це. Тому я і відмовилась від тої затії віддавати малого туди :))))))))
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ljana 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 травень 2009 - 17:03

Ми цього року вступали до приватної гімназії (на Ярославенка) - то там діток тестували 3 суботи по 4 години....В основному завдання були на логіку - виділити одинакові предмети, знайти зайве, щось намалювати, запамятати віршик, щось такого плану.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   albiona 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 травень 2009 - 22:22

а у нас завтра співбесіда в школу я хвилююсь але виду неподаю щоб мала непочала перейматись.кажуть буде інтервью з дитиною прізвище дата народження адреса ітд.крім якогось письмового будуть усні завдання на логіку увагу вміння читати невимагають але якщо вміє це плюс.ще порахувати до 10 і назад.завтра напишу як все пройшло.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marime 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2009 - 01:45

Ми чотири роки тому вступали в школу № 93 ( з поглибленим вивченням англійської мови). Складали 2 тести, перший - намалювати малюнок ( людину) і переписати речення, другий - співбесіда ( задавали питання в основному на логіку, розв"язували усно задачки і читали слова). Малюнки діти малювали самі, співбесіда проходила в присутності мами. Особливого стресу моя дитина не пережила, а навпакийому було цікава, бо він знав куди він йде і що йому чекати.
My Signature
[Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Varrya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2010 - 09:28

Может кто-то напишет вопросы, которые задавались при устном "экзамене"
и задания для письменного ???

буду очень благодарна !!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mas'ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2010 - 09:41

В нас була співбесіда з психологом, а не тестування вчителькою. Потрібно було намалювати малюнок (точно не пригадую, але на його розсуд, здається), розфарбувати і пояснити, що і чому він намалював, і чому вибрав ці кольори. Потрібно було порахувати від 1 до 10 і навпаки, назвати кольори і геометричні фігури. Також пояснити чим відрязняються різні пори року і назвати їх по порядку; описати якихось тварин (задється, корівку і півня). Назвати повністю свою адресу (країна, місто, вулиця і т.д.). Ще були картки з малюнками різними і потрібно було назвати предмети, в ряді предметів виявити зайвий і т.д.
Мамина присутність в класі дозволялась, лише я повинна була сидіти так, щоб він мене не бачив.

Повідомлення відредаговано Mas'ka: 11 січень 2010 - 09:46

My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2010 - 09:55

Перегляд повідомленняMas'ka (11.1.2010, 10:41) писав:

В нас була співбесіда з психологом, а не тестування вчителькою. Потрібно було намалювати малюнок (точно не пригадую, але на його розсуд, здається), розфарбувати і пояснити, що і чому він намалював, і чому вибрав ці кольори. Потрібно було порахувати від 1 до 10 і навпаки, назвати кольори і геометричні фігури. Також пояснити чим відрязняються різні пори року і назвати їх по порядку; описати якихось тварин (задється, корівку і півня). Назвати повністю свою адресу (країна, місто, вулиця і т.д.). Ще були картки з малюнками різними і потрібно було назвати предмети, в ряді предметів виявити зайвий і т.д.

Спасибо!

Цитата

Мамина присутність в класі дозволялась, лише я повинна була сидіти так, щоб він мене не бачив.

Мама должна сидеть так, чтоб ребёнок её не видел
или мама просто не должна помогать, подсказывать и т.д. ?
Т.е. ребёнок знает, что мама рядом, но он САМ должен отвечать ???

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
И ещё, Mas'ka, это у вас была обычная школа или спец (гимназия, школа с каким-то уклоном)?

По результатам отбирали в классы: более сильный и менее?
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mas'ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2010 - 10:47

Якщо я правильно пямятаю, то мене запитали чи хочу я бути присутньою і попросили сісти так, щоб дитина мене не бачила, мотивуючи тим, щоб він не відволікався і міг зосередитись. Думаю, це було правильно, інколи мені дуже хотілось щось йому підказати :blush:
Але я мужньо трималась, бо однозначно зробила б гірше, відволікаючи його на свої підказки. Принаймні, знаючи свого сина, я можу сказати, що він би переключився на те, що я йому буду допомогати і сам би напрягатись перестав :huh:

Це відокремлена початкова школа, з англійською з першого класу і поділом на 3 групи з трьох предметів - української, читання та англійської. Класи не формувались як сильніші і слабші, наскільки я розумію. Перед навчальним роком були підготовчі курси - де можна було побачити кожну вчительку (всі майбутні вчителі перших класів вели по кілька уроків), тому можна було вказувати в заяві, до якої вчительки в клас ти б хотів потрапити. А тим, кому було все-рівно щодо вибору вчительки, то їх вже розподіляли по класах для балансу хлопців-дівчат.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2010 - 11:20

Mas'ka, ещё раз спасибо !!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Loralay 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 липень 2010 - 14:31

Згадала розмову з однієї знайомою з приводу отаких "вступних" іспитів у перший клас. Розказувала, що її знайомі пробували. завдання для дітей були дуже важкі, що навіть батьки задумувалися. Наприклад, було запитання: що спільного між їжачком і молочком. Відповідь: і те, і інше згортається. :sorry:
Вважаю, що вступні випробування не завжди ефективні. дитина може розгубитися, забути, злякатися перед чужими людьми, хоча вдома і багато вчила. Це ж 6-7 років. Та й старші теж хвилюються, згадаймо екзамени в школі, чи вступні випробування, захисти. Вважаю, що у перший клас повинні брати без вступних випробувань. А спеціалізована, неспеціалізована школа - це батькам вирішувати. ІМХО
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таня-Оксана 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2010 - 14:57

Може не зовсім в тему, та ось для прикладу одне з завдань, що були на вступ до академічної гімназії м.Львів (набір до 5кл. 10-ти річні діти): Як можна розмістити у залі 24 людини у 6-ти рядах по 5 людей у ряді?

Спробуйте дати відповідь та на годиннику засічіть за який час знайдете рішення. Такого типу завдання розраховані або на вундеркіндів, або коли дитина займалась на вступ з "правильним" репетитором, що бачив типи завдань. Чи реально зробити 10 завдань за годину для десятирічної дитини? Для прикладу ті ж самі завдання з "Кенгуру" мають запропоновані варіанти відповідей, що допомагає зорієнтуватися, та підштовхнути до якогось напряму пошуку відповіді.
Якщо буде цікаво, дам відповідь на цю задачку - треба малювати і є кілька правильних варіантів.
My Signature
Ну щоб здавалося слова, слова та голос, більш нічого. А серце б'ється, ожива, як їх почує
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sjana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2010 - 22:58

А у вас дитина цього року вступала в академічну гімназію? Чи справді там без репетитора ніяк? Бо питаю знайомих, усі беруть репетиторів. А якщо дитина добре вчиться, причому у спеціалізованій школі, де вимогливі вчителі, без нього теж ніяк?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2010 - 09:46

Перегляд повідомленняSjana (10.7.2010, 23:58) писав:

А у вас дитина цього року вступала в академічну гімназію? Чи справді там без репетитора ніяк? Бо питаю знайомих, усі беруть репетиторів. А якщо дитина добре вчиться, причому у спеціалізованій школі, де вимогливі вчителі, без нього теж ніяк?

у мене сусіди минулоріч сина давали і в академічну і в класичну гімназію. В академічну не пройшли, хоч хлопець має схильність до точних наук. зате в класичну пройшли без проблем. Не шкодують, гімназією задоволені.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2010 - 11:00

У нас стосунки з академічною гімназією не склалися. Чотири роки тому після 7кл. забрали сина до фізмат ліцею тому що були страйки вчителів і це відбивалось на учбовий процес... Зараз з дочкою спробували, спеціально з репетитором-математиком не займались, бо вважали що вона теж має математичні здібності, але вона спокійна, трохи повільна, за характером не лідер і дуже розгубилась, коли застрягла на якомусь з таких питань і на інші забракло часу. Якщо для гімназії треба було відібрати стресостійких дітей, то це одне, якщо розумних треба було дати більше часу і більш коректно формулювати питання (наприклад у моєї дочки слово "зал" це асоціація з кінозалом, де ряди паралельні, а для рішення задачі треба було підібрати слово "приміщення"). До речі з першою частиною, як діти говорили - контрольною з математики, вона справилась і навіть казала, що не дуже складно. була на 45 хв. підібрана рекомендована міносвіти для підсумку 4кл. контрольна з досить складними завданнями - так то все оцінювалось на 12 балів. Інша частина такі логічні завдання, одне з 10 наведено вище, теж на годину і оцінювалось все на 48 балів.
My Signature
Ну щоб здавалося слова, слова та голос, більш нічого. А серце б'ється, ожива, як їх почує
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TINOCHKA 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2010 - 11:25

Перегляд повідомленняТаня-Оксана (10.7.2010, 15:57) писав:

Може не зовсім в тему, та ось для прикладу одне з завдань, що були на вступ до академічної гімназії м.Львів (набір до 5кл. 10-ти річні діти): Як можна розмістити у залі 24 людини у 6-ти рядах по 5 людей у ряді?
Якщо буде цікаво, дам відповідь на цю задачку - треба малювати і є кілька правильних варіантів.

Таня-Оксана і яка ж відповідь?
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2010 - 11:35

Перегляд повідомленняTINOCHKA (11.7.2010, 12:25) писав:

Таня-Оксана і яка ж відповідь?

А Ви знайшли хоча б один з варіантів, і за скільки часу? Відповідь виставлю потім, як розберусь з вставленням малюнку до повідомлення
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yanka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 11 липень 2010 - 13:12

в мене самооцінка впала до нуля,яка ж відповідь? :drinks:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2010 - 20:54

Відповідь проста, але для цього треба намалювати. Не зациклюйтесь на рівній кількості у паралельних рядах. А ще скажу, що для 10-річної дитини мабуть непросто її знайти.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Squirrelly світлина

Squirrelly  Спасибі адміністрації за привітання! Всіх зі святом!

Вчора, 23:56

ренесма світлина

ренесма  А я напевно того року була дуже чемна)))Ходила на пошту по марки а мені кажуть шо для вас 2 посилки))Правда я таких дівчат не знаю ,але дякую вам за хороший настрій!!!

Вчора, 18:34

♥Серце Дженніфер♥ світлина

♥Серце Дженніфер♥  Всіх вітаю зі святом Миколая! Надіюсь, завітав він у кожен дім! І до нас теж заходив) Шкода, але цього року на Миколая ми всі захворіли і наша малеча також( Надіємось та простуда скоро мине.

Вчора, 16:50

маленька Ляля світлина
Адель007 світлина

Адель007  Відчуваю себе неведимкою...

Вчора, 12:47

Stasia24 світлина

Stasia24  Став запитання у відповідних темах.

Вчора, 12:05

промінь сонця світлина
Рінна Shadoi світлина

Рінна Shadoi  Миколай тихесенько завітав і у нашу домівку. Дочекались)

Вчора, 00:50

Nifertiti-m світлина

Nifertiti-m  Бажаю у цю ніч щоб до кожного завітав св.Миколай)))Прошу у нього щоб усім приніс дарунки,а найбільше прошу для нашої України щоб приніс їй МИР!!!

18 гру 2014 23:40

Мартин світлина

Мартин  "Постарайтеся заснути сьогодні з усмішкою. Не забудьте, що Миколай користується послугами тих, чиє серце відкрите" - о. Олесь Август Чумаков

18 гру 2014 21:32

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 грудень 14 )

• З днем народження
    Пелагея 
    - Вік: 31
  • З днем народження
    Stefani 
    - Вік: 25
  • З днем народження
    ANITKA2012