Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ячмінь - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ячмінь Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 березень 2010 - 17:07

А я знаю,що промивати не можна заваркою, мені особисто допомагає на руці,з якої сторони на оці ячмінь між 3 і 4 пальцем червоною ниткою обв"язати у вигляді вісімки.Я сама не вірила,але попробувала і мене спасає.Обережно теж з вигріванням
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   frotanya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 26 березень 2010 - 17:12

Manjasja, погоджуюсь,про сечу і тому подібне,своїй дитині точно того б не робила
основне щоб дитина не виходила на вулицю,вдома не було сквозняків,різні серветки(хустинки) для обох очей,ні в якому разі не одна і та ж,сухе тепло якщо поч стадія,тобто перший чи другий день,промивати ромашкою чи міцною заваркою з чаю,якщо вже дальше то краще таки до лікаря,щоб подивилась і призначила краплі!!!!!
Якщо часті ячмені то треба шукати причину,здати : кал на яйця глист,вміст цукру в крові, ну і ревмопроби
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2010 - 19:03

Перегляд повідомленняManjasja (26.3.2010, 16:13) писав:

Masik, ні в якому разі не використовуйте мочу, в ній міститься дуже багато інфекцій, якими ще можна доправити ячмінь. Я вже пробувала малечі прикладати мочу, в результаті прийшлося йти до лікаря із запущеним ячменем. Із народних методів: золота каблучка і вигрівання звареним яйцем, так сказав нам лікар, і + каплі якщо це не початкова стадія ячменю.

якраз прикладати мочу не треба...хіба промивати....а то дійсно біди наробити можна...а от нагрівати те "запалення" особливо дитині точно не радила б, бо не відомо куди потім той гній вистелить і прорве...добре якщо назовні, а якщо всередину???

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
ячмінь викликають бактерії, з якими і треба боротися....як на мене то можна зробити двома способами: або організм зсередини то долає, або допомагаєм ззовні вбити саме причину ячменю, а не сам ячмінь гріти і т.п.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КсеніяМак 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 березень 2010 - 19:41

Моя малявка мала ячмінь, коли ще була зовсім маленька. То лікарка нам сказала шо нічого робити не треба, нічого не гріти і не мазати, має само пройти. і ще, неможна мочити, щоб та інфекція не перекинулася на інше око, також ми здали кров на цукор, в нас був в нормі, то сказала що переживати нема за що.
До лікаря обов*язкво звернутися, якщо ячмені повторюються.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2010 - 23:19

нам лікарка призначила таке від ячменю - 2р. вдень мастити Траумелем, на ніч Тетрацикліновою маззю. Результат - за 4-5 днів все зійшло.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маруся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 березень 2010 - 07:03

Я в дитинстві постійно хворіла ячмінями.Зараз, вони в мене велика рідкість, але інколи всеж згадую про цю бяку. Як тільки чую біль в оці, то йду до ванної кімнати(на ніч) і даю милу попасти в око, таке я почала робити років з 9, і на ранок, інфекція десь дівається. Інколи і не прокатувало те мило, але це коли не добре прощипало око. Взагалі процедура страшна, бігала по хаті взад - вперед від болю, але для дорослої людини це того варте. Саме головне, щоб мило було дитяче, бо я колись сейфгартом чи протексом(не памятаю) таке зробила, то це був жах втричі, а потім ще візином промивала око.
Скажу так, що нижче написано, що треба потерти навпіл розрізаним часником, то це, на мою думку, покруче, ніж мило!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alabama 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 квітень 2010 - 08:07

В мене на оці аж 2 ячменя - вчора вискочив на нижній повіці, сьогодні ще й на верхній. Тепер на день народження доці я буду просто "красавіца".
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 квітень 2010 - 10:26

Перегляд повідомленняalabama (13.4.2010, 9:07) писав:

В мене на оці аж 2 ячменя - вчора вискочив на нижній повіці, сьогодні ще й на верхній. Тепер на день народження доці я буду просто "красавіца".

прикро....ну нічого з тим швидко вже не зробите....вітаміни якісь п'єте?
я б радила тетрацикліновою маззю очною протирати хоча б 3 рази на день...
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксамитова Мрія 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 квітень 2010 - 13:35

alabama, закапуйте 4-5 разів на день сульфацилом натрію 30%, змазуйте тетрацикліновою мазю 3-4 рази на день (але не тільки зверху, а трохи відсуньте нижню повіку вниз і закладіть за неї ), ще можна попити вітаміни групи В (нейровітан і т.д.)

Повідомлення відредаговано віталія: 13 квітень 2010 - 13:35

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Solya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 квітень 2010 - 13:25

От, і в нашої доці почало з"являтися щось схоже на ячмінь! Подзвонила нашому педіатру, то вона каже помастіть зеленкою і можете гуляти??? А мала по-перше не дає око спокійно подивитися, не те щоб помастити зеленкою, а по-друге гуляти здається не бажано!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Manjasja 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 травень 2010 - 08:14

Перегляд повідомленняhrystyna (30.3.2010, 0:19) писав:

нам лікарка призначила таке від ячменю - 2р. вдень мастити Траумелем, на ніч Тетрацикліновою маззю. Результат - за 4-5 днів все зійшло.

А в нас на тетрациклінову мазь була жахлива алергія, і офтальмолог нам сказав що дітям до 8 років її не можна.
My Signature
Зображення
Зображення

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Manjasja 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 травень 2010 - 21:42

Ми на собі переконалися, якщо виникають якісь проблеми, краще зразу звернутися до дитячого спеціаліста, а не бавитися влікаря, а то правда можна наробити біди, що ми чуть і не зробили.
My Signature
Зображення
Зображення

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Костина мама 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 травень 2010 - 07:56

вчера вечером у нашего сынульки появился ячмень на глазу, я в шоке, у меня их ни разу не было, а тут у моего карапуза появился, сегодня утром проснулся глаз еще больше припух и вехо сине-красного цвета, а под веком гнойник :( я так переживаю все-таки ж глазки, а врачу дозвониться не могу, еще всяких статей за чмень начиталась :(

Ячмень у ребенка
Текст, що розкривається
Сегодня мы с вами поговорим про такое заболевание, как глазной ячмень и о том, как проводится лечение ячменя, т.е что нужно делать если увы у вас или у вашего ребеночка вскочил ячмень под глазом.

Если у ребенка ячмень – значит, иммунитет ослаблен. Возможно у малыша есть хронические болезни, заболевания желудочно-кишечного тракта, глисты, часто ячмени “выскакивают” на веках у больных сахарным диабетом.

Что же такое ячмень? Острое гнойное воспаление волосяного мешочка ресницы. Вызывает его чаще всего золотистый стафилококк, которые легко берет в плен слабый организм. Как же орудует этот золотистый вреднюга? А результат его работы проявляется в виде припухлости на крае века, которая постепенно увеличивается и краснеет. Припухлость концентрируется вокруг реснички. Веко отекает, глазная щель сужается. Если заболевание принимает серьезные формы, глаз может даже не открываться. К неприятным ощущениям в глазу часто присоединяется головная боль, может подергиваться веко. Ячмень может атаковать как один, так и оба глаза. При множественных ячменях или тяжелом течении болезни может повысится температура тела. При неосложненном течении заболевания на 3-4 день на вершине припухлости образуется желтоватая точка, затем ячмень вскрывается, и из него выделяется гной. После этого состояние малекого или большого человека начинает улучшаться. Гнойник ни в коем случае нельзя выдавливать! Это может вызвать серьезные осложнения, такие как абсцесс века (т.е гнойное воспаление не только волосяной луковицы реснички, но и всего века) и даже гнойный менингит ( воспаление мозговых оболочек).

Лечение глазного ячменя нужно начинать сразу, как только обнаружатся симптомы этой болезни. Каким бы легким не казалось это заболевание, обязательно следует обратиться к врачу. Внуть обычно назначают сульфаниламиды ( действие этих препаратов сходно с работой антибиотиков) в дозах. соответствующих возрасту ребенка. Закапывается альбуцид. В некоторых случаях назначается теплый компресс, но все зависит от стадии болезни глазного ячменя. Поэтому сами не применяйте никаких народных средств (кроме фиги) без назначения врача. Лучше наложить сухую повязку на заболевший ячменем глазик. Носить ее не очень-то приятно, не только ребенку, но и взрослому. Наложите поверх повязки черную ленточку – вот вам и маленький разбойничек. Можно закладывать за веки мазь, содержащую сульфаниламиды или антибиотики. Если вы никогда реньше этого не делали, попросите первый раз это сделать врача.

При лечении глазного ячменя обычно назначают физиопроцедуры (УВЧ). Обычно это заболевание проходит быстро. Но это не значит, что глазной ячмень не может вернуться. Болезни всегда нападают на самых слабых. Если глазной ячмень снова проник в организм – значит этот организм слабо защищен. Что же делать? Нужно укреплять иммунитет, т.е давать ребенку витамины (оссобенно группы В), закаливать малыша, стараться, чтобы он не находился в запыленных помещениях. Если малыш заболел глазным ячменем повторно, он должен сдать анализы крови, общий и обязательно на сахар. Обычно назначается мазок на флору коньюнктивальной полости. Проконтролируйте, не много ли сладких блюд в рационе ребенка. Терпение и усилия в борьбе всегда дают результаты. Болезней ведь много, а враг у них один – здоровье. Пейте витамины и ведите здоровый образ жизни и никакой глазной ячмень, да и другие болезни не будут вам страшны

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВОГНИК 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 травень 2010 - 08:08

Перегляд повідомленняZhuravlyk (26.3.2010, 17:07) писав:

А я знаю,що промивати не можна заваркою, мені особисто допомагає на руці,з якої сторони на оці ячмінь між 3 і 4 пальцем червоною ниткою обв"язати у вигляді вісімки.Я сама не вірила,але попробувала і мене спасає.Обережно теж з вигріванням

Ага, і нас усіх від ячменю завжди рятувала вісьмірка на пальцях. ТІльки ми берем не червону, а чорну нитку.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Костина мама 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 травень 2010 - 09:25

прошел у малого ячмень вчера уже как и ничего не было, а помог нам такой "стишок"
Ячмень, ячмень, кукишь
Чего себе купишь?
Купи себе топорок
Руби себя поперек
Тяк, тяк, тяк

и при этом нужно водить безымянным пальцем по ячменю и чтоб ребенок повторял стишок
я в такие вещи не верила, ехала со знакомым он говорит мне жена заговаривает ячмень и на следующий день уже его нет, ну я попробывала малому смотрю уменьшается и не стала никакими мазями мазать 2 раза на ночь мы с ним рассказали этот стишок и вчера следа от ячменя не осталось
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   _ircja_ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 травень 2010 - 09:56

Перегляд повідомленняВишенька (9.12.2009, 14:04) писав:

Між іншим, лікарі тому і радять саме сухе тепло, а не полоскання чаями - щоб інфекція не рознеслась по всьому оку.

мені також таке казали. і рекомендували зайвий раз не виходити на вулицю: щоб не продуло ще більше, і берегтись протягів
My Signature
Спойлер

На вулиці така хороша погода, треба підсунути комп'ютер поближче до вікна :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сандрочка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 липень 2010 - 16:12

Перегляд повідомленняAmeli (20.2.2009, 21:28) писав:

У нас на оці вискочив ячмінь, дуже хвилююся з цього приводу, а до лікарки йти не хочу бо у нас як правило відразу все ріжуть. Пригадую коли в чоловіка був ячмінь то я вигрівала сіллю або звареним яйцем, воно набирало та проривало. Маленькому такі процедури боюсь робити.

Дівчатка порадьте щось, можливо хтось стикався з подібним.

колись, як я була ще в початкових класаха, в мене почались ячмені, один за одним. Лікарі в таких випадках радять сидіти в теплі і нічого не робити. Відповідно школу я пропускала. Але моя вчителька мене запитала, що мені роблять з ячменем, як лікують. я їй все розказла, вона мені дала таку пораду: візьми ватку на сірничок, вмочи в одеколон і притули до ячменю, який тільки починає рости, не затягуй! я так і зробила- ячмінь зійшов і більше мене не мучив. Тепер в мої доці зявився ячмінь- я їй припекла горілкою, він одразу почав стухати..
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 липень 2010 - 20:17

Перегляд повідомленняСандрочка (7.7.2010, 17:12) писав:

я так і зробила- ячмінь зійшов і більше мене не мучив. Тепер в мої доці зявився ячмінь- я їй припекла горілкою, він одразу почав стухати..

у мене свекруха таким способом позбавляється ячменів...правда востаннє як вона то собі робила, то утворився величезний холязіон (вроді так то зветься, кому цікаво погугліть з малюнками) на верхній повіці...страшно....
чесно скажу, що дитині таке зробити рука б дрогнула, тому очними мазями користуємся чи капаєм очними краплями типу тобрадекс (то собі)....
а як на мене, то скільки читала про ячмені, то причиною ячменів є золотистий стафілокок і його або організм сам долає, а ми приписуєм то різним магічним способам подолання, або місцевими антибіотиками
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кава 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 липень 2010 - 20:51

І ми з ячменем вже встигли стикнутись. В синочка утворилось затвердіння на верхній повіці. Лікар сказала вигрівати сухим теплом - прикладати яйце, і ще масувати, бо інакше не розійдеться.
То було взимку, ще й погода не дуже, так що сиділи вдома і гріли по кілька раз на день, поки не зійшло.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іннуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 травень 2011 - 11:53

Текст, що розкривається
Ячмінь - це гостре гнійне запалення волосяного мішечка або сальної залози краю повіки, аналогічне фурункули шкіри. Буває, що виникає декілька ячменів, а іноді вони зливаються в один. На початку захворювання хворий зазвичай відчуває свербіння, поколювання та біль у повіці. На краю повіки чітко можна визначити болючу точку, відповідно до якої розвивається обмежена червонувата припухлість. Через 2-3 дні на ній утворюється жовтувата голівка. Коли вона розкривається, виходить гній і шматочки змертвілої тканини.

Ячмінь супроводжується набряком повіки, якщо припухає зовнішній кут ока, то набряк буває сильним, набрякає і кон'юнктива. Хворий відчуває відчуття тяжкості і напруження в повіці. Може підвищитися температура тіла, з'явитися головний біль, нездужання. Іноді припухають предвушні і підщелепні лімфатичні вузли.

Причина виникнення ячменю - потрапляння в сальну залозу інфекції, в основному жовтого стафілокока. Найчастіше його заносять в око брудними руками, якщо наприклад, витирають його тильною стороною кисті, вважаючи, що на ній менше бруду. А насправді - зовсім не менше, ніж на долоні, а може бути, і більше.

У більшості випадків ячмінь розвивається у людей, ослаблених яким-небудь захворюванням, коли знижена опірність організму, а також у тих, у кого порушена діяльність органів шлунково-кишкового тракту, особливо у хворих на хронічні запори. Нерідко провокуючим моментом стає блефарит - запалення краю повіки.

ОСОБЛИВУ НАСТОРОЖЕНІСТЬ ПОВИННІ ПРОЯВИТИ ПАЦІЄНТИ, У ЯКИХ ЯЧМЕНІ З'ЯВЛЯЮТЬСЯ ОДИН ЗА ОДНИМ. ЇМ ПОТРІБНО ОБОВ'ЯЗКОВО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЕНДОКРИНОЛОГА І ПЕРЕВІРИТИ КРОВ І СЕЧУ НА ЦУКОР, БО ПОСІЙНІ РЕЦИДИВИ ЯЧМЕНЮ МОЖУТЬ СВІДЧИТИ ПРО ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ.

Чи можна призупинити розвиток ячменю? Іноді це вдається, якщо на самому початку захворювання, коли тільки з'явилися свербіж і поколювання, змащувати болючу точку 3-5 разів на день розчином діамантовго зеленого («зеленка»). Для цього на кінець скляної палички або сірника туго намотайте вату, змочіть її «зеленкою» і обережно доторкніться до болючого місця.

Щоб прискорити дозрівання ячменю і його розкриття, можна зробити на 3-4 години компрес з гіпертонічним розчином. Він готується з розрахунку чайна ложка кухонної солі на склянку теплої води. Ставлять компрес, як зазвичай, використовують шматок пергаменту і вату. Приклавши компрес до хворої повіки, закріплюють його бинтом. Після цієї процедури не можна виходити на вулицю, тому краще за все робити її перед сном.

Чотири рази на день в кон'юнктивальний мішечок можна закапувати 30% розчин альбуциду і два рази на день (вранці і ввечері) після закапування крапель змащувати повіку 1% тетрацикліновою маззю або 1% синтоміциновою емульсією. Таке лікування зазвичай вже за тиждень приносить полегшення - ячмінь розкривається і поступово підсихає. Якщо ж ці заходи не приносять позитивного результату, треба обов'язково побувати на прийомі у лікаря офтальмолога.

Особливо важливо не відкладати візит до лікаря, якщо з'явилися сильний набряк, припухлість предвушних і підщелепних лімфатичних вузлів і підвищилася температура. Такі явища можуть мати неприємні наслідки.

НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА ВИДАВЛЮВАТИ ЯЧМІНЬ! ПРИ ЦЬОМУ ІНФЕКЦІЯ МОЖЕ ПОТРАПИТИ У КРОВОНОСНІ СУДИНИ ОТОЧУЮЧИХ ТКАНИН І СТАТИ ПРИЧИНОЮ УТВОРЕННЯ ФЛЕГМОНИ, ТРОМБОЗУ ВЕН ОКА. ІНФЕКЦІЯ МОЖЕ ПОТРАПИТИ ЧЕРЕЗ КРОВ У МОЗОК І ВИКЛИКАТИ ТАКЕ ТЯЖКЕ УСКЛАДНЕННЯ, ЯК МІНІНГІТ.

При рецидивуючих ячменях рекомендують полівітаміни, сухі пивні дріжджі. Можна використовувати і пекарські дріжджі: чверть палички дріжджів розводять у половині склянки теплої води, додають одну чайну ложку цукру і випивають вранці.

Існує також т. зв. внутрішній ячмінь, коли виникає запалення частини мейбомієвої залози - мейбоміт. При цьому почервоніння шкіри і болісне вогнище знаходяться з боку кон'юнктиви. Прорив гнійника також відбувається з боку кон'юнктиви. Спочатку з'являються відчуття чужорідного тіла в оці, відчуття жару, набряк і болючість повіки. Таке запалення часто супроводжується припухлістю передвушної залози, яка стає болючим.

Захворювання може призвести до ускладнень, тому на початку захворювання слід звернутись до лікаря офтальмолога.

• 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ЛяО світлина

ЛяО  40 років кумедний вік! Одна подруга стала бабусею, інша пішла в декрет!

Сьогодні, 00:10

Показати коментарі (1)

Теплинка світлина

Теплинка  Не забудьте ,що цієї ночі(на 26 жовтня) переводять годинники на 1 годину назад

Сьогодні, 00:07

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  Коханий повертайся додому живим і здоровим!!!ми з донею чекаємо на тебе!!!

Вчора, 23:20

Frozen світлина

Frozen  МалечаБу шукає пригод, долучайся до таємниць і винагород

Вчора, 19:39

Осіння симфонія світлина
Amanda світлина
Нуська_М світлина
Irunka11 світлина
Домовичок світлина

Домовичок  ...Кохай, бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай, допоки тіло спрагле й молоде, бо в старості кохають тільки очі... (Ліна Костенко)

24 жов 2014 21:51

Показати коментарі (1)

Mariannka світлина

Mariannka  Дві санітарки розмовляють в пологовому: —Хто це так голосно плаче??? чи та трійня, що родилась сьогодні вночі? — Ні, це їх батько в коридорі…)))

24 жов 2014 20:40

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 жовтень 14 )

• З днем народження
    Myrra 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Krisss24  
    - Вік: 26
  • З днем народження