Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ячмінь - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ячмінь Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ameli 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 лютий 2009 - 21:28

У нас на оці вискочив ячмінь, дуже хвилююся з цього приводу, а до лікарки йти не хочу бо у нас як правило відразу все ріжуть. Пригадую коли в чоловіка був ячмінь то я вигрівала сіллю або звареним яйцем, воно набирало та проривало. Маленькому такі процедури боюсь робити.

Дівчатка порадьте щось, можливо хтось стикався з подібним.
My Signature
Спойлер

Постійно хочу дві речі: схуднути і поїсти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 лютий 2009 - 01:45

Ameli , можу підсказати один народний метод: візьміть якусь золоту річ (найкраще підходить кольцо, обручка...) поріть до якоїсь тканини ( наприклад, на собі), що золото трошки розігрілось і цим кольцом потріть ячмінь. Мій чоловік саме так завжди збувайться його. Але з дитинкою може все-таки краще звернутися до лікаря...

Бажаю, що б в малюка якнайшвидше пройшов ячмінь!! :)
My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюшкa 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 лютий 2009 - 06:51

Ameli, в мене в дитинстві теж був ячмінь кілька разів, то брала заварку з чаю теплу та приклада до очей. А ще вранішньою слюнею. Ну і звичайно(як кажуть наші бабці) - дулю вам. :give_rose: Вибачте, дулі нема...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ameli 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 лютий 2009 - 22:02

Дівчатка, щиро вдячна за Ваші поради.
My Signature
Спойлер

Постійно хочу дві речі: схуднути і поїсти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 21 лютий 2009 - 22:28

Ameli, у мне в дитинстві були дуже часті ячмені. але я була старша, тому мої методи лікування навряд чи вам допоможуть. Але я б радила все таки сухе тепло, і поменше плювати, терти слюною, прикладати печені цибулі і т.д. Якщо матимете нагоду піти до лікара так щоб не застудити очко ще більше - то підіть.
я не знаю чому, але скільки я пам"ятаю себе у дитинстві, стільки ми лікували ячмені. не запускайте!
виздоровлюйте!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Квітка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 березень 2009 - 17:06

Сьогодні у моєї крихітки помітила манюнький ячміньчик, то може хтось таки пригадає якісь методи лікування??? Так не хочемо до лікарів!!!!!!...........
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 березень 2009 - 18:43

Квітка, я не знаю, чи можна цей препарат дітям, але я позбавилась ячменя (який тільки-но почав набирати) краплями окулохеель (вони протиінфекційні, а ячмінь якраз і виникає через інфекції, можна раз потерти око брудною рукою і заробити ячмінь). Я думаю, можна в аптеці про це розпитати. Вони зовсім не пекучі, відчуття ніби від краплі води.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:17

щось і в мої малечі з"явилося на нижній повічці соже на початок ячменя...вичитала з народних методів: промивати теплим ромашковим "чаєм" :D, ромашка має произапальні властивості.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка2008 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:25

inchik (24.3.2009, 14:17) писав:

щось і в мої малечі з"явилося на нижній повічці соже на початок ячменя...вичитала з народних методів: промивати теплим ромашковим "чаєм" :D, ромашка має произапальні властивості.

Гріти вареним яйцем(гаряче варене яйце замотати в хустинку. По мірі вистигання - розмотувати).
Можна закапувати сульфацил натрію. Якщо не помагає, то за повіку закладати очну тетрациклінову мазь.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:29

inchik (24.3.2009, 14:17) писав:

Тільки от ячмінь - це інфекція.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   varvara 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:38

Ameli (21.2.2009, 22:02) писав:

Дівчатка, щиро вдячна за Ваші поради.

якшо ви так вже боїтеся йти до лікаря, тоя ось що вам пораджу(у моєї доньки були довгий час фурункули і на обличчі в тому числі) НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ НАДАВЛЮЙТЕ ДУЖЕ НА ЯЧМІНЬ! якщо ви ризикнете дитинці помазать капельку антибіотиком, то є така мазь, називається ОФЛОКАЇН.от капелюточку мазьніть саму голівку ячміня...хоча! показати лікарю я б показала, бо на обличчі ці "каки" дуже небажані, тим більш біля очей. ще нам медсестра радила приліпить теплу ліпьошку з муки і меду ,але я того не робила і не знаю як вонодіє. а офлокаїн ми тепер тримаємо ввесь час дома, лікар порадив, що як тільки назріває любий болючий прищ- відразу ж його мазать, наразі роблю так і вони швидко зникають....
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:45

Вишенька (24.3.2009, 14:29) писав:

Тільки от ячмінь - це інфекція.

інфекція, яка викликає запалення :D ... то засіб, якщо не хочеться антибіотик застосовувати
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Львів'янка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:50

Можу тільки поділитися власним досвідом - як тільки в мене на оці починав з'являтися ячмінь - мама зразу починала як можна частіше "заливати" його сечею (моєю) - прикладала, промивала око... Як наслідок - ні разу не пам'ятаю такого, шо ячмінь розвивався далі! На другий-третій день його вже не було. :bye: В старшому віці я вже сама знала що робити... Тому 100% можу сказати, шо я не знаю що таке ячмінь!!! Хоча починав з'являтися він у мене так разів 2 на рік - стабільно. А сечу ліпше брати дитячу, якшо хтось захоче спробувати. ;)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ganna 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:57

як тільки в мене починав з'являтися ячмінь то проводила зеленкою полосочку по цьому місці як підводкою для очей.після чого все зникало і навіть не набирало.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 серпень 2009 - 09:22

У малого появився ячмінь (я так думаю, що це він, верхня повіка на одному очку підпухла і почервоніла). Напевно, імунітет послаблений (після простуди), ось він і виник. Лікаря нашого сьогодні нема, треба до понеділка чекати. А до понеділка треба шось робити... Думала, змащувати заваркою з чаю. Але от прочитала в неті, що не можна. Сухе тепло (яйце, сіль) треба тримати хоча б 10 хв. Він не витримає, це точно. Може, якісь каплі... Десь читала - левоміцетинові каплі чи тобрекс? Хтось лікував ними ячмінь? Може, попробую ще сечею (колись мама мені так завжди лікувала)
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata_war 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 грудень 2009 - 18:52

коли мому малому було пів почку, чомусь почали з"являтися ті кляті ячмені. Окуліст був в шоці, казав, що ще не бачив щоб в такої мацьопи було. і то тільки один зійде, через кілька днів-знову!!! :unknw: Так було кілька штук і чим я тільки не мазала і виключала якісь там продукти, аж поки моя педіатр мені не шепнула... Ви не повірите.... "Плюнь йому в око" Я так сміялась....!!!" :angry: . Коротше плювати звичайно не треба, але приперших проявах ячменю зранку намазати слиною (з нечищеного рота) око. Все пройде вже на другий день. Перевірено 100% :unknw:
My Signature
Зображення
Важко бути скромною, коли ти найкраща...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Відунка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 грудень 2009 - 08:26

Покажіть дулю і поплюйте через неї в око, ячмінь щезне :yahoo:
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 грудень 2009 - 13:04

Ага, і окрім ячменя занесіть ще якусь заразу в око. На повіці і так запальний процес викликаний коковою інфекцією, а туди ще сечу і слину для "дезинфекції".
Мені колись плюнули в око, ячмінь не зійшов, а перейшов у холязіон.

Між іншим, лікарі тому і радять саме сухе тепло, а не полоскання чаями - щоб інфекція не рознеслась по всьому оку.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   melanja 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 грудень 2009 - 13:15

Ячмінь – одне з найпоширеніших захворювань. Зображення
Текст, що розкривається
Його появу найчастіше провокує стафілокок. Як наслідок відбувається запалення сальної залози чи волосяного мішечка повік. Спочатку з’являється набряк на оці з гнійником, який впродовж кількох днів стає більшим, приблизно через тиждень зникає.
Для прискорення дозрівання ячменю роблять припарки з ячмінного борошна, замішаного на гарячій оливковій олії, змазують повіку розрізаним навпіл зубочком часнику.
Безпечні способи боротьби з ячменем – теплі компреси і примочки з рослинних компонентів. На початку захворювання до ока потрібно прикладати сухе тепло, наприклад, мішечок з нагрітим піском, сіллю. Зняти біль і пом’якшити набряк допоможуть теплі припарки з м’якоті булки, звареної у молоці: 100 г м’якоті змішати з 200 мл молока, витримати у каструлі на малому вогні 10-15 хвилин, додати в отриману масу чайну ложку порошку з листя подорожника.
Можна спробувати спочатку прикладати до ока холодні компреси з розчину борної кислоти, а пізніше – гарячі, з лляного насіння.
Найпоширенішими засобами проти ячменю є алое і календула. З календули готують настоянку для примочок – 10-15 г сухих квітів залити склянкою окропу, настояти впродовж 30-40 хвилин, процідити. Для примочок використовують і аптечну настоянку календули, попередньо розвівши її у пропорції 1:10 кип’яченою водою. У такій самій пропорції розводять свіжовитиснутий сік алое.
Для лікування ячменю використовують столітник: середній листок подрібнюють і настоюють 6-8 годин у склянці холодної кип’яченої води, проціджують і також роблять примочки.
Непогано впорається з ячменем кріп: столову ложку подрібненого кропу залити 1,5 склянкою окропу, дати настоятися і прикладати теплі примочки до повік.
Щоб запобігти захворюванню, більше споживайте моркви, журавлини, настою з плодів шипшини, смородини чорної та горобини звичайної. Корисно вживати дріжджі, полівітаміни.Оригінальний народний рецепт лікування ячменя, що обіцяє назавжди позбавити від цієї хвороби, такий: приймати по 5-6 сухих маленьких жовтих квіточок пижма. За день варто прийняти вищезгадану дозу 4-5 разів, запиваючи водою, поки ячмінь не пройде.

Лікарі ж радять застосовувати очні капелі, очні мазі з антибіотиками - тетрациклінова або эритромициновая очна мазь. Якщо, незважаючи на вжиті заходи, захворювання буде прогресувати, необхідно терміново звернутися до лікаря-офтальмолога. Медики говорять, що ячмінь може сигналізувати про неполадки в імунній системі. Іноді запалення провокується цукровим діабетом, анемією, захворюваннями шлунково-кишкового тракту. До появи ячменя може привести влучення в око порошин, смітинок, лупи, а також використання несвіжих рушників, хусток або неякісної косметики.
"— Якщо ячмінь з’явився у дитини, слід негайно обстежити її на глисти, які виділяють багато токсинів. І в жодному разі не пробуйте видавити ”ячмінь”. А це особливо небезпечно, адже через верхню повіку проходить венозний відтік крові у череп. На верхній частині обличчя взагалі ніколи не можна нічого видавлювати. Інфекція може потрапити в середину голови. Видавлювання і будь-які подібні дії можуть призвести до поширеного запалення ока, яке називають флегмона орбіти, або інших ускладнень."

Повідомлення відредаговано melanja: 09 грудень 2009 - 13:24

My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Manjasja 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2010 - 16:13

Masik, ні в якому разі не використовуйте мочу, в ній міститься дуже багато інфекцій, якими ще можна доправити ячмінь. Я вже пробувала малечі прикладати мочу, в результаті прийшлося йти до лікаря із запущеним ячменем. Із народних методів: золота каблучка і вигрівання звареним яйцем, так сказав нам лікар, і + каплі якщо це не початкова стадія ячменю.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 27 серпень 16 )

• З днем народження
    Lieben 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    mariln 
    - Вік: 32
  • З днем народження