Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ячмінь - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ячмінь Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ameli 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 лютий 2009 - 21:28

У нас на оці вискочив ячмінь, дуже хвилююся з цього приводу, а до лікарки йти не хочу бо у нас як правило відразу все ріжуть. Пригадую коли в чоловіка був ячмінь то я вигрівала сіллю або звареним яйцем, воно набирало та проривало. Маленькому такі процедури боюсь робити.

Дівчатка порадьте щось, можливо хтось стикався з подібним.
My Signature
Спойлер

Постійно хочу дві речі: схуднути і поїсти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 лютий 2009 - 01:45

Ameli , можу підсказати один народний метод: візьміть якусь золоту річ (найкраще підходить кольцо, обручка...) поріть до якоїсь тканини ( наприклад, на собі), що золото трошки розігрілось і цим кольцом потріть ячмінь. Мій чоловік саме так завжди збувайться його. Але з дитинкою може все-таки краще звернутися до лікаря...

Бажаю, що б в малюка якнайшвидше пройшов ячмінь!! :)
My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюшкa 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 лютий 2009 - 06:51

Ameli, в мене в дитинстві теж був ячмінь кілька разів, то брала заварку з чаю теплу та приклада до очей. А ще вранішньою слюнею. Ну і звичайно(як кажуть наші бабці) - дулю вам. :give_rose: Вибачте, дулі нема...
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ameli 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 лютий 2009 - 22:02

Дівчатка, щиро вдячна за Ваші поради.
My Signature
Спойлер

Постійно хочу дві речі: схуднути і поїсти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   гра з вогнем 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 21 лютий 2009 - 22:28

Ameli, у мне в дитинстві були дуже часті ячмені. але я була старша, тому мої методи лікування навряд чи вам допоможуть. Але я б радила все таки сухе тепло, і поменше плювати, терти слюною, прикладати печені цибулі і т.д. Якщо матимете нагоду піти до лікара так щоб не застудити очко ще більше - то підіть.
я не знаю чому, але скільки я пам"ятаю себе у дитинстві, стільки ми лікували ячмені. не запускайте!
виздоровлюйте!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Квітка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 березень 2009 - 17:06

Сьогодні у моєї крихітки помітила манюнький ячміньчик, то може хтось таки пригадає якісь методи лікування??? Так не хочемо до лікарів!!!!!!...........
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 березень 2009 - 18:43

Квітка, я не знаю, чи можна цей препарат дітям, але я позбавилась ячменя (який тільки-но почав набирати) краплями окулохеель (вони протиінфекційні, а ячмінь якраз і виникає через інфекції, можна раз потерти око брудною рукою і заробити ячмінь). Я думаю, можна в аптеці про це розпитати. Вони зовсім не пекучі, відчуття ніби від краплі води.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:17

щось і в мої малечі з"явилося на нижній повічці соже на початок ячменя...вичитала з народних методів: промивати теплим ромашковим "чаєм" :D, ромашка має произапальні властивості.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка2008 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:25

Перегляд повідомленняinchik (24.3.2009, 14:17) писав:

щось і в мої малечі з"явилося на нижній повічці соже на початок ячменя...вичитала з народних методів: промивати теплим ромашковим "чаєм" :D, ромашка має произапальні властивості.

Гріти вареним яйцем(гаряче варене яйце замотати в хустинку. По мірі вистигання - розмотувати).
Можна закапувати сульфацил натрію. Якщо не помагає, то за повіку закладати очну тетрациклінову мазь.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:29

Перегляд повідомленняinchik (24.3.2009, 14:17) писав:

Тільки от ячмінь - це інфекція.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   varvara 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:38

Перегляд повідомленняAmeli (21.2.2009, 22:02) писав:

Дівчатка, щиро вдячна за Ваші поради.

якшо ви так вже боїтеся йти до лікаря, тоя ось що вам пораджу(у моєї доньки були довгий час фурункули і на обличчі в тому числі) НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ НАДАВЛЮЙТЕ ДУЖЕ НА ЯЧМІНЬ! якщо ви ризикнете дитинці помазать капельку антибіотиком, то є така мазь, називається ОФЛОКАЇН.от капелюточку мазьніть саму голівку ячміня...хоча! показати лікарю я б показала, бо на обличчі ці "каки" дуже небажані, тим більш біля очей. ще нам медсестра радила приліпить теплу ліпьошку з муки і меду ,але я того не робила і не знаю як вонодіє. а офлокаїн ми тепер тримаємо ввесь час дома, лікар порадив, що як тільки назріває любий болючий прищ- відразу ж його мазать, наразі роблю так і вони швидко зникають....
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:45

Перегляд повідомленняВишенька (24.3.2009, 14:29) писав:

Тільки от ячмінь - це інфекція.

інфекція, яка викликає запалення :D ... то засіб, якщо не хочеться антибіотик застосовувати
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Львів'янка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:50

Можу тільки поділитися власним досвідом - як тільки в мене на оці починав з'являтися ячмінь - мама зразу починала як можна частіше "заливати" його сечею (моєю) - прикладала, промивала око... Як наслідок - ні разу не пам'ятаю такого, шо ячмінь розвивався далі! На другий-третій день його вже не було. :bye: В старшому віці я вже сама знала що робити... Тому 100% можу сказати, шо я не знаю що таке ячмінь!!! Хоча починав з'являтися він у мене так разів 2 на рік - стабільно. А сечу ліпше брати дитячу, якшо хтось захоче спробувати. ;)
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ganna 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 14:57

як тільки в мене починав з'являтися ячмінь то проводила зеленкою полосочку по цьому місці як підводкою для очей.після чого все зникало і навіть не набирало.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 серпень 2009 - 09:22

У малого появився ячмінь (я так думаю, що це він, верхня повіка на одному очку підпухла і почервоніла). Напевно, імунітет послаблений (після простуди), ось він і виник. Лікаря нашого сьогодні нема, треба до понеділка чекати. А до понеділка треба шось робити... Думала, змащувати заваркою з чаю. Але от прочитала в неті, що не можна. Сухе тепло (яйце, сіль) треба тримати хоча б 10 хв. Він не витримає, це точно. Може, якісь каплі... Десь читала - левоміцетинові каплі чи тобрекс? Хтось лікував ними ячмінь? Може, попробую ще сечею (колись мама мені так завжди лікувала)
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata_war 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 грудень 2009 - 18:52

коли мому малому було пів почку, чомусь почали з"являтися ті кляті ячмені. Окуліст був в шоці, казав, що ще не бачив щоб в такої мацьопи було. і то тільки один зійде, через кілька днів-знову!!! :unknw: Так було кілька штук і чим я тільки не мазала і виключала якісь там продукти, аж поки моя педіатр мені не шепнула... Ви не повірите.... "Плюнь йому в око" Я так сміялась....!!!" :angry: . Коротше плювати звичайно не треба, але приперших проявах ячменю зранку намазати слиною (з нечищеного рота) око. Все пройде вже на другий день. Перевірено 100% :unknw:
My Signature
Зображення
Важко бути скромною, коли ти найкраща...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Відунка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 грудень 2009 - 08:26

Покажіть дулю і поплюйте через неї в око, ячмінь щезне :yahoo:
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 грудень 2009 - 13:04

Ага, і окрім ячменя занесіть ще якусь заразу в око. На повіці і так запальний процес викликаний коковою інфекцією, а туди ще сечу і слину для "дезинфекції".
Мені колись плюнули в око, ячмінь не зійшов, а перейшов у холязіон.

Між іншим, лікарі тому і радять саме сухе тепло, а не полоскання чаями - щоб інфекція не рознеслась по всьому оку.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   melanja 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 грудень 2009 - 13:15

Ячмінь – одне з найпоширеніших захворювань. Зображення
Текст, що розкривається
Його появу найчастіше провокує стафілокок. Як наслідок відбувається запалення сальної залози чи волосяного мішечка повік. Спочатку з’являється набряк на оці з гнійником, який впродовж кількох днів стає більшим, приблизно через тиждень зникає.
Для прискорення дозрівання ячменю роблять припарки з ячмінного борошна, замішаного на гарячій оливковій олії, змазують повіку розрізаним навпіл зубочком часнику.
Безпечні способи боротьби з ячменем – теплі компреси і примочки з рослинних компонентів. На початку захворювання до ока потрібно прикладати сухе тепло, наприклад, мішечок з нагрітим піском, сіллю. Зняти біль і пом’якшити набряк допоможуть теплі припарки з м’якоті булки, звареної у молоці: 100 г м’якоті змішати з 200 мл молока, витримати у каструлі на малому вогні 10-15 хвилин, додати в отриману масу чайну ложку порошку з листя подорожника.
Можна спробувати спочатку прикладати до ока холодні компреси з розчину борної кислоти, а пізніше – гарячі, з лляного насіння.
Найпоширенішими засобами проти ячменю є алое і календула. З календули готують настоянку для примочок – 10-15 г сухих квітів залити склянкою окропу, настояти впродовж 30-40 хвилин, процідити. Для примочок використовують і аптечну настоянку календули, попередньо розвівши її у пропорції 1:10 кип’яченою водою. У такій самій пропорції розводять свіжовитиснутий сік алое.
Для лікування ячменю використовують столітник: середній листок подрібнюють і настоюють 6-8 годин у склянці холодної кип’яченої води, проціджують і також роблять примочки.
Непогано впорається з ячменем кріп: столову ложку подрібненого кропу залити 1,5 склянкою окропу, дати настоятися і прикладати теплі примочки до повік.
Щоб запобігти захворюванню, більше споживайте моркви, журавлини, настою з плодів шипшини, смородини чорної та горобини звичайної. Корисно вживати дріжджі, полівітаміни.Оригінальний народний рецепт лікування ячменя, що обіцяє назавжди позбавити від цієї хвороби, такий: приймати по 5-6 сухих маленьких жовтих квіточок пижма. За день варто прийняти вищезгадану дозу 4-5 разів, запиваючи водою, поки ячмінь не пройде.

Лікарі ж радять застосовувати очні капелі, очні мазі з антибіотиками - тетрациклінова або эритромициновая очна мазь. Якщо, незважаючи на вжиті заходи, захворювання буде прогресувати, необхідно терміново звернутися до лікаря-офтальмолога. Медики говорять, що ячмінь може сигналізувати про неполадки в імунній системі. Іноді запалення провокується цукровим діабетом, анемією, захворюваннями шлунково-кишкового тракту. До появи ячменя може привести влучення в око порошин, смітинок, лупи, а також використання несвіжих рушників, хусток або неякісної косметики.
"— Якщо ячмінь з’явився у дитини, слід негайно обстежити її на глисти, які виділяють багато токсинів. І в жодному разі не пробуйте видавити ”ячмінь”. А це особливо небезпечно, адже через верхню повіку проходить венозний відтік крові у череп. На верхній частині обличчя взагалі ніколи не можна нічого видавлювати. Інфекція може потрапити в середину голови. Видавлювання і будь-які подібні дії можуть призвести до поширеного запалення ока, яке називають флегмона орбіти, або інших ускладнень."

Повідомлення відредаговано melanja: 09 грудень 2009 - 13:24

My Signature
У житті мало бути розумним, треба ще не бути дурнем....
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Manjasja 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2010 - 16:13

Masik, ні в якому разі не використовуйте мочу, в ній міститься дуже багато інфекцій, якими ще можна доправити ячмінь. Я вже пробувала малечі прикладати мочу, в результаті прийшлося йти до лікаря із запущеним ячменем. Із народних методів: золота каблучка і вигрівання звареним яйцем, так сказав нам лікар, і + каплі якщо це не початкова стадія ячменю.
My Signature
Зображення
Зображення

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Голубка Тетяна світлина

Голубка Тетяна  Люди, які сприймають всі дрібниці близько до серця - більше за всіх здатні щиро кохати ...

Сьогодні, 10:06

Мадона світлина
MamyljaSawyli світлина

MamyljaSawyli  Кожне слово твоє люблю,бо я маю чим дорожити...Боже як я тебе люблю,я без тебе не вмію жити....

Вчора, 22:09

Показати коментарі (2)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Щоб жити і радіти, треба всього дві речі: по-перше жити, а по-друге радіти.)))

Вчора, 19:30

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ЩЕ РАЗ НАГАДУЮ ВСІМ!! "Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано... "

Вчора, 13:00

Tetianka світлина

Tetianka  Завтра на УЗД...по моїх підрахунках 10 тижнів.... переживаю страшно....

Вчора, 11:37

Показати коментарі (2)

Ikhtab світлина

Ikhtab  Готова на все, тільки б з личка моєї доці не зникала посмішка.

Вчора, 10:24

ренесма світлина

ренесма  21.07.2009р. о 05.45 я вперше стала мамою.і ось сьогодні мому найкращому і любимому синочкові Данилкові 5 рочків!!!Я люблю тебе мій малий!Ураааааа.

Вчора, 00:15

Показати коментарі (9)

Frau світлина

Frau  Раджу звернути увагу модераторів про радянщину у розділі Теревені. Як можна у такий час та ще й на малечі вести такі балачки? Та я про радянщину у її смаках, запаха навіть не хочу чути та згадувати, не те щоб обговорювати. На одних темах ми допомагаємо солдатах, а в інших сумуємо за совком! Та викресліть у своїй пам"яті ту радянщину!!!!

Заблокований 20 лип 2014 13:41

Показати коментарі (7)

Віллі Вонка світлина

Віллі Вонка  У госпіталі Дніпропетровська знаходиться хлопець, інформація що відома: Краснинский (Краснянський) ДМИТРО або Георгійович або Григорович приблизно 25-30 років, 72-а механізована бригада. Ніякої іншої інформації немаєІ. Хлопець без свідомості. Шукаємо будь-яких родичів, друзів, знайомих, когось хто його знає. Телефони: Дана 0679569900, Інна 0975895995

19 лип 2014 15:24

Показати коментарі (7)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 липень 14 )

• З днем народження
    Bysi4ka 
    - Вік: 26
  • З днем народження
    Viks 
    - Вік: 26
  • З днем народження