Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Найхарактернiшi дитячi захворювання - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Найхарактернiшi дитячi захворювання Оцінка: -----

Користувач поза мережею   мамулька 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 27 липень 2008 - 15:06

А що використовувати, якщо простуджене око? дитині 9 місяців
  • 0
  • Back To Top

Гість_Romashka_*

• Група: Гості

Відправлено 28 липень 2008 - 11:31

Перегляд повідомленнямамулька (27.7.2008, 16:06) писав:

А що використовувати, якщо простуджене око? дитині 9 місяців

Нічого порадити неможу, як застужене, зверніться краще до лікаря і не відтягуйте, лікар встановить діагноз і підбере капельки, а так навгад щось робити я б не радила.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 вересень 2008 - 11:56

Я так боюся дитячих хворіб, хоча розумію що в дитинстві вони переносяться краще......
Дівчатка, у кого малятко не щеплене перехворіло на кір, краснуху, паротит, - як перенесли. Як ви думаєте - чи доцільно ходити на "коревые вечеринки" , щоб спеціально заразити дитину чи покластися на волю випадку...

Зображення
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 жовтень 2008 - 13:42

Не знаю, що навіть думати ... В малого на щічках з*явилось кілька прищиків розміром 3мм, схожих на укус комара. Але комарів у нас немає. Температура тіла нормальна, і загалом, дитина себе добре почуває.
Чи може це бути якась інфекційна хвороба?
My Signature
Діти - це квіти життя!
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 жовтень 2008 - 14:07

Антік, не думаю,что это может быть инфекционное что-то
My Signature
Зображення - перчинка форуму!
мои тортики
ВСЁ ПОЛУЧАЕТСЯ ТОЛЬКО У ТЕХ, КТО НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 жовтень 2008 - 14:42

Антік,це скоріше не інфекційного,а алергічного х-ру,бо при інфекціях висипка йде вже за іншими ознаками або в сукупності.

Перегляд повідомленняЕмма (15.9.2008, 12:56) писав:

Я так боюся дитячих хворіб, хоча розумію що в дитинстві вони переносяться краще......
Дівчатка, у кого малятко не щеплене перехворіло на кір, краснуху, паротит, - як перенесли. Як ви думаєте - чи доцільно ходити на "коревые вечеринки" , щоб спеціально заразити дитину чи покластися на волю випадку...

у моїх товаришів донька минулого року перехворіла вітрянкою в 15 років- перенесла досить легко,дитина у них абсолютно росла не тепличною, з року ходила в садок, але там до неї "нічого не чіпалося".А от в 15 років- настав "її" час

Повідомлення від модератора гра з вогнем
не зловживайте цитуванням

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 жовтень 2008 - 14:59

юля77, тобто це я щось не те з*їла?
А це може бути від шипшини? Останнім часом п*ю її, замість чаю.
My Signature
Діти - це квіти життя!
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 жовтень 2008 - 15:48

тяжко сказати..знаю, що шипшину регулярно можна пити як і будь-яку іншу траву не більше курсу,зазвичай 21 день.У ній дуже багато вітаміну С, а його надлишок теж може викликати висипку.Зі всіх дит. інфекцій лише вітрянка починається з висипки, а дітки до 6 міс. нею зазвичай не хворіють-у них ще діють материнські антитіла.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 жовтень 2008 - 15:54

юля77, ну це точно не вітрянка, сама нею хворіла, знаю, що це таке. Можливо і справді надлишок вітаміну С.
My Signature
Діти - це квіти життя!
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 31 жовтень 2008 - 17:22

Антік, можливо до чогось притулився чи натер, слюнки міг розтерти. тобто я думаю, що це подразнення, але треба слідкувати за дитинкою.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іннуся 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 08 лютий 2009 - 00:06

Те, чого ви не знали про лихоманку в дитини
Лихоманкофобія — це спеціальний науковий термін для позначення такого поширеного явища, як страх перед підвищеною температурою. Малюк раптово починає хворіти — у нього з'являється лихоманка, температура піднімається до 38-39 градусів. Як правило, на початковому періоді хвороби немає ніяких інших симптомів (кашлю, нежиті), і батьки б'ють на сполох, викликають лікаря або самостійно дають жарознижуючий засіб. Знайома ситуація, чи не так? Це лихоманкофобія!
Читати більше
Текст, що розкривається
З уст в уста кочує міф про небезпеку підвищеної температури, причому називається навіть конкретна цифра, точніше, відмітка на градуснику — 38.5, переступивши яку, лихоманка у дитини, нібито, стає небезпечною. Чому не 38.6, або 38, 4? Звідки взялася така магічна відмітка на стовпчику градусника? Чи завжди потрібно знижувати підвищену температуру? Навіщо, взагалі, вона нам потрібна?

Передісторія
Шановні батьки, давайте на час відкладемо жарознижуючі засоби, заспокоємося, розберемося і зрозуміємо, коли підвищена температура — наш друг, якого потрібно зустрічати з радістю і вдячністю, а коли — ворог, якого треба боятися і швидко знищувати.

Цікаві витоки цього явища, які слід шукати в сивій давнині, наприклад, у міфах східних слов'ян — вони вірили, що хвороби насилають особливі демони хвороб або інша нечиста сила, чаклуни, люди з поганим оком.

Самих демонів хвороби представляли в основному у вигляді жінки, молодої і звабливої, або, навпаки старої і бридкої, або у вигляді будь-якої тварини, собаки, птаха, мухи і т д. (1) Давні слов'яни уявляли лихоманку у вигляді тридцяти трьох, сорока , або семидесяти семи сестер, кожна з яких має своє ім'я — за впливом на людину: Ломиха, Вогниха, Трясуха, Жовтуха, Бліднуха, Гнітуха і.т.д.

Лихоманок вважали доньками царя Ірода, проклятих Богом за смерть Івана Хрестителя і заживо провалився під землю. З тих пір вони і служать дияволу, який посилає їх на землю мучити людей.

Міфи надзвичайно стійкі і діють на людей свідомість людей поволі, замінюючи собою наукові знання. Власне, міф і є народним аналогом науки.

Що говорить про лихоманку сучасна наука?
Зазирнемо в настільні книги педіатрів, інфекціоністів, може, там ми знайдемо відповідь на наше запитання — що це таке і що з нею робити?

Ось що пише відомий педіатр-неонатолог ШабаловН.П. про лихоманку в дітей:

«Лихоманка - захисно-пристосувальна реакція організму, що виражається в перебудові терморегуляції для підтримки більшої, ніж у нормі, рівня тепловмісту і температури тіла. Це типовий процес, сформований в процесі еволюції у теплокровних тварин. Лихоманка створюється самим організмом, його регуляторними системами. Біологічну доцільність лихоманки як процесу пояснюють прискоренням катаболізма (розпаду) «чужого» в огнищі запалення (доведено для пневмококів, гонококков, спірохет), причому висока лихоманка — вища 40 градусів просто згубна для цих мікробів, активізується фагоцитоз та імунітет».

Далі він пише про недоцільність застосування жарознижуючих засобів, так як вони «затушовують» клінічну картину захворювання, забезпечуючи відчуття хибної безпеки. Він нагадує ще раз, що лихоманка — це захисна, пристосувальна реакція, яка підсилює імунну відповідь. (2)

Крім того, окремо професор Шабалов говорить про ризик, який несе в собі жарознижуюча терапія — побічні дії ліків у вигляді алергійних реакцій, пригнічення кроветворного паростка кісткового мозку, пошкодження слизової оболонки шлунка.

Причиною для призначення жарознижуючих засобів, за Шабаловим, є лихоманка вище 39 градусів у пахвах і вище 38.5 у дітей з родові травми, вродженими вадами серця, судомами в анамнезі.

Знайшлася магічна цифра 38.5! Для нездорових (з родовою травмою, вродженими вадами серця і т д.) дітей лихоманка може бути потенційно небезпечною.

Але не для більшості дітей, батькам яких із завзяттям з екранів телевізорів рекомендують «лікувати» підвищену температуру солодким сиропом.

Лихоманка підвищує природну стійкість організму, посилюючи бар'єрну і знешкоджуючу функції печінки, фагоцитарну (знищення мікробів) функцію лейкоцитів. Температурна активація внутрішньоклітинних ферментів сприяє виробленню антитіл та інтерферону, лізоциму, інтерлейкінів. Лихоманка перешкоджає розмноженню вірусів і бактерій. (3)

Академік Г. І. Марчук розробив математичну модель інфекції та імунітету і показав, що віруси, які проникли в організм, зустрічаються з лімфоцитами, стимулюють їх розмноження та утворення плазматичних клітин. Підвищена температура прискорює міграцію лімфоцитів і вірусів, вони частіше стикаються один з одним і утворюють комплекси "вірус-лімфоцит". Таким чином, штучне зниження температури з допомогою таблеток може спровокувати затяжні або хронічні хвороби. (4)

У останні роки запропоновано новий, досить ефективний метод лікування злоякісних пухлин у дітей, і полягає він у тому, що тіло хворого дитини нагрівають і вводять інтерлейкін-2 (речовину, яка в нормі виробляється при лихоманці). (5)

Як не згадати Гіппократа, який казав «Дайте мені лихоманку і я вилікую будь-яку хворобу!»

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує не користуватися жарознижуючими препаратами з метою запобігання фебрильних судом, так як немає переконливих даних, які свідчать, що така терапія дозволяє їх запобігти. Крім того, ВООЗ переконана, що лихоманка нижче 42 градусів не викликає жодних неврологічних ускладнень. (6)

Висновки
Давайте зробимо висновки: наука вважає, що лихоманка є захисною реакцією організму на впровадження чужорідного агента — вірусу, бактерії. При штучному зниженні температури тіла знижується вироблення антитіл, інтерферону та інших речовин, які допомагають швидко розправитися з такими чужоріднимі агентами.

Застосування жарознижуючих засобів виправдано у дітей з патологією нервової системи (важкі родові травми), при епілепсії, вроджених вадах серця. Відзначу, що діти без патології центральної нервової системи досить добре переносять високу лихоманку — 39-40 градусів і без яких-небудь наслідків.

Останніми роками стало багато дітей, які «часто хворіють» і винна в цьому не тільки погана екологія міст, але й непомірне вживання жарознижуючих, протизапальних і антибактеріальних засобів, а також імуномодуляторів. Батьки забули, як треба «правильно хворіти» на ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції) та буквально «заліковують» своїх дітей, не покладаючись на природні захисні механізми самозцілення, які заклала в нас Природа за мільйони років еволюції.

Медицинські терміни, вжиті в тексті

Лихоманка — реакція організму на хворобу, підвищення температури, озноб;

Фобія — страх;

Фебрильний (лат. febris - лихоманка) — такий, що має відношення до лихоманки, підвищеної температури тіла;

Інтерферон — білок, який виробляється іммунною системою для боротьби з вірусами і захисту незараженных клітин.

Повідомлення відредаговано гра з вогнем: 08 лютий 2009 - 02:50

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenmart 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2009 - 23:21

А ми захворіли вітрянкою :cray: Кажуть ранувато ще. І де тільки підчепили - майже місяць нікуди не ходили, ніяких дітей, магазинів, гостей, була погана погода - гуляли лише по пів-години біля дому. Так от все почалося з маленького прищика на попі. Потім вилізло щось на повіці - подумали що ячмінь. На наступний день очко запухло і загноїлося. Терміново пішли до окуліста бо була субота. Показали їй і на тільці прищик. Я ще її спитала чи раптом це не пов"язано між собою. А вона мені типу треба менше солодкого їсти. Написала коньюнктивіт. Добре що я не полінувалася і пішла до дерматолога на всякий випадок. Вона мене відправила ще й до педіатра, бо молода і не була впевнена. Постояла я ще й там в черзі. А педіатр - вітрянка. А дітей в коридорі, які комісію проходять - тьма, ще й жінка вагітна з величезним животом (я як про це згадую мені зле робиться, будь-ласка дай Боже щоб вона вже хворіла на вітрянку :cray: ). А педіатр сидить і регоче - типу всі захворіють :shok: :cray: :cray: :cray: :cray:. А на вечір вже була манюня вся зелена. От вам і коньюнктивіт, от вам і лікарі. Кажуть чого не викликали додому - а я напевно мусила знати що то вітрянка , їхня окуліст не мусить а я мушу :nea:. От лікуємось тепер.
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 березень 2009 - 15:15

В нас підозра на вітрянку. Вчора зранку ще нічого не було, а пообіді пердягала малу на денний сон в піжаму і помітили 8 волдириків на спині, як укуси комарів. Виглядає ніби там всередині водичка а навкого того прищика червоний обідок. Ввечері при ретельному огляді знайшла ще пару прищиків, на попі 2 і на ніжці один,на лиці і між косима немає ніяких прищиків. Мала зелена бігає :) температура пару днів до цього була 36,7-37, списувала на соплі. Викликали лікаря, вона подивилась-подивилась і сказала що вона сумнівається. Завтра йдем в поліклініку до інфекціоніста і дерматолога. Завтра будемо знати чи справді вітрянка.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ФІОНА 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 березень 2009 - 15:47

lenmart ,RomaIIIka нехвилюйтесь, діти переважно легко переносять вітрянку, краще ніж дорослі. Нехай краще зараз перехворіють ніж потім у дорослому віці як ось я.
Коли мала принесла вітрянку з садіку, то я теж захворіла ( а все життя думала що в дитинстві нею перехворіла). У малої було кілька прищиків, а я була вся покрита ще й до того
дуже свербіло. А вихователі розказували що деякі батьки аж в обморок падали...
Діткам швидкого одужання!!!! :lol:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olya_d  

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 31 березень 2009 - 20:46

Мій малий теж минулого року вітрянку приніс зі садочку і я захворіла разом з ним. Жахлива хвороба...Сама хвора, ледь жива, ще малого треба було заспокоювати, а потім і чоловік захворів...Краще вже в дитинстві перехворіти і забути
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2009 - 23:55

Перегляд повідомленняRomaIIIka (31.3.2009, 16:15) писав:

В нас підозра на вітрянку. Викликали лікаря, вона подивилась-подивилась і сказала що вона сумнівається. Завтра йдем в поліклініку до інфекціоніста і дерматолога.

Але як вам це подобається - ганяють хворих можливо на вітрянку дітей по всій поліклініці а потім дивуються, що не хочу йти до них мірятись і важитись, бо можна такого назбирати в тій поліклініці. Нас дерматолог не соромлячись відправив постояти з нашою вітрянкою в черзі до педіатра (десь 30хв) а поруч проходили комісію діти в садок (логопеда). Хіба це нормально?
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 квітень 2009 - 07:10

lenmart, повністю згідна, що вони собі таке думають?! Нас з підозрою на вітрянку змусилироздягнутись в гардеробі, потім довелося хвилин 15 стояти в черзі за талончиком, і ніхто навіть не думав пропускати хоч видно що дитина як зелений леопард. До педіатра ми зайшли нагло без черги (в мою звичку це не входить але цей випадок порахувала виключенням з правила). Правда нам навіть інфекціоніст не зміг підтвердити вітрянку. Він хвилин 15 нас оглядав і потім сказав : "Прийдете ще в пятницю бо я не можу поняти ". От такі ось справи :(
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   soloha26 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 квітень 2009 - 07:48

RomaIIIka,дивіться чи є прищі на волосистій частині голови.Важайте не застудіть,бо це не жарти.
Найстрашніше те,що дитина найбільше заразна з прищами.

Інформація з інтернету

Текст, що розкривається
ВІТРЯНА ВІСПА ( VARICELLA )
Епідеміологія
Клініка
Діагностика
Диференціальний діагноз
Лікування
Профілактика та заходи в осередку

Вітряна віспа (вітрянка)-гостра інфекційна хвороба людини з групи інфекцій дихальних шляхів, яка перебігає з помірною інтоксикацією і папуло-везикульозною висипкою. Збудник - вірус вітряної віспи - зостер.

Епідеміологія. Джерелом інфекції є людина, хвора на вітряну віспу (рідше - оперізуючий герпес), в останні і-2 дні інкубаційного періоду і до 5-го дня після появи останнього елемента висипки. Інфекція поширюється повітряно-крапельним шляхом. Сприйнятливість висока, хворіють в основному діти, навіть в 1-й місяць життя.

Клініка. Інкубаційний період триває 11 -17 днів, рідко до 23 днів. Хвороба частіше починається гостро з висипки і підвищення температури тіла. Гарячка триває 2-5 днів, при рясній і тривалій висипці - до 8-10 днів, може бути хвилеподібною. У дорослих висипці часто передують продромальні явища - головний біль, зникнення апетиту, млявість, нудота, блювання, біль у попереку, животі. Цей період не перевищує 3 днів.

Висипка з'являється протягом тижня у вигляді 3- 5 спалахів: спочатку на животі, грудях, плечах, стегнах, а потім без певної закономірності поширюється по всьому тілі, в тому числі на волосисту частину голови. її майже не буває на долонях і підошвах. Густота висипки коливається від поодиноких елементів до рясної.

Елементи висипки проходять ряд стадій розвитку: спочатку з'являються розеоли або розеоло-папули червоного кольору з чіткими контурами, через декілька годин вони перетворюються в папули, а потім у везикули з прозорим вмістом, який мутніє, підсихає і утворює жовтуваті або коричневі кірочки. Везикула однокамерна, оточена червоним віночком, розташована на неінфільтрованій шкірі. Через 6-8 днів кірочки відпадають, не залишаючи сліду. Висипка супроводжується свербінням. Везикули можуть нагноюватись, перетворюючись в пустули.

Враховуючи те, що висипка з'являється нерівномірно, на одному і тому самому місці можна спостерігати різні стадії розвитку елементів (поліморфізм). Висипка зникає через 15-20 днів.

У третини хворих перед появою висипки на шкірі або одночасно з нею з'являється енантема на слизових оболонках м'якого і твердого піднебіння, задньої стінки глотки, гортані. Виникає пляма, згодом вона перетворюється в пухирець, який розкривається з утворенням ерозії, покритої світло-жовтим нальотом, що нагадує афту. При значних ураженнях слизових оболонок спостерігаються слинотеча, стоматит, утруднене жування і ковтання, ларингіт з явищами стенозу. Висипка на слизовій носа може супроводжуватись носовими кровотечами.

Нерідко виявляють лімфаденіт (шийний, пахвинний, пахвовий) і ураження внутрішніх органів.

У хворих з важкими супутніми захворюваннями та ослаблених можуть розвиватись бульозна, геморагічна і гангренозна форми вітрянки з утворенням виразок, що погано загоюються, або некротичних ділянок шкіри.

При активізації вторинної мікробної флори можуть виникати ускладнення: лімфаденіт, бешиха, абсцес, флегмона. Трапляється вітрянковий менінгоенцефаліт.

Діагностика ґрунтується на наявності типових елементів висипки переважно на голові та животі, що перебувають на різних стадіях розвитку. Із специфічних методів застосовують фарбування вмісту пухирців або пустул за Романовським (знаходять багатоядерні гігантські епітеліальні клітини) або сріблення і виявлення вірусу (тілець Арагана) Імунофлюоресцентним методом. Починаючи з 5-6-го дня хвороби можна використовувати РЗК зі специфічним антигеном. Однак специфічна діагностика ще складна і малодоступна.

З гематологічних показників необхідно враховувати лейкопенію, зсув лейкоцитарної формули вліво. При важкому перебігу можливий лейкоцитоз.

Диференціальний діагноз. Везикульозна висипка спостерігається при герпетичній інфекції, оперізуючому герпесі, везикульозному гамазорикетсіозі, хворобах групи віспи. Всі вони супроводжуються гарячкою та інтоксикацією.

Герпетична інфекція виникає переважно при ослабленні організму внаслідок різних хвороб і є свідченням імунодефіцитного стану. Вона найчастіше локалізується навколо рота, на губах, крилах носа, рідше поширюється на інші ділянки. Супроводжується свербінням і печією. При огляді виявляють щільну групу пухирців.

При оперізуючому герпесі процес, як правило, однобічний. Герпетичні пухирці з'являються вздовж нервових стовбурів і сплетінь та супроводжуються сильним болем.

З хвороб групи віспи натуральна віспа вже не зустрічається, віспа мавп реєструється зрідка в країнах Африки і лише паравакцина залишається поширеною (спорадичною) інфекцією. У діагностиці останньої цінними є такі дані: свідчення про контакт з тваринами, задовільний стан хворого, наявність щільних і неболючих вузликів і везикул на кистях.

У хворих на везикульозний гамазорикетсіоз подібна крупна висипка з'являється на 2-8-й день від початку захворювання, спостерігається первинний афект (некроз зі струпом, еритематозний вінчик, реґіонарний лімфаденіт) на місці укусу кліща. Епідеміологічні дані підтверджують природну осередковість інфекції.

Лікування . Госпіталізацію хворих на вітряну віспу проводять з урахуванням епідеміологічних (несприятливі побутові умови, проживання в гуртожитку, наявність у сім'ї тих, хто не хворів, ослаблених дітей) і клінічних (важкий перебіг, ускладнення) показань. В усіх інших випадках хворого ізолюють вдома на час захворювання (до клінічного одужання, але не менш ніж на 5 днів після появи останнього елемента висипки).

У гострий період хвороби (період висипання) хворим рекомендують ліжковий режим терміном на 1 тиж. Везикули на шкірі змащують 5-10 % розчином перманганату калію або 0,04 % розчином граміцидину ; очі промивають 2 % розчином борної кислоти, закапують 15-20 % розчином сульфацилу натрію, зів полощуть розчином фурациліну 1 : 5000. У випадку важкого перебігу вводять 3-6 мл імуноглобуліну, реаферон. Застосовують полівітаміни, десенсибілізуючі та симптоматичні засоби.

При наявності рясної пустульозної висипки призначають антибіотики - бензилпеніцилін, стрептоміцин, тетрациклін тощо.

Профілактика та заходи в осередку. Щоб запобігти зараженню, важливо не допускати спілкування з хворим на вітряну віспу або оперізуючий герпес.

Приміщення, в якому перебуває хворий, старанно провітрюють, щодня проводять вологе прибирання. Інші методи дезінфекції не потрібні. Дітей дошкільного віку з оточення хворого не допускають у дитячі заклади з 11-го по 21-й день з моменту контакту. Ослабленим дітям вводять імуноглобулін. Ізоляція хворого припиняється не раніше 5 днів після останнього підсипання. Після хвороби медичне спостереження і обмежувальні заходи не проводять.

------------------------------

My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 квітень 2009 - 12:57

Перегляд повідомленняRomaIIIka (3.4.2009, 8:10) писав:

інфекціоніст не зміг підтвердити вітрянку. Він хвилин 15 нас оглядав і потім сказав : "Прийдете ще в пятницю бо я не можу поняти ". От такі ось справи :(

Ціква ситуація...В будь-якому разі бережіть дитину, щоб не здирала ті прищики і не занесла інфекцію, бо хто зна що то таке. Це лікарі собі думають, що у всіх має бути однакова клінічна картина але їхні "норми" вже давно застаріли. Нам дерматолог ще радила під"їхати в інфекційну лікарню - там в лікарів багата практика і вони ставлять діагноз 100%. Може і ви спробуйте. Але шкода дитину тягати по тих закладах ще й до того хвору.
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Томашка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 грудень 2009 - 17:37

Дай Боже здоров’ячка нашому дільничому педіатру. У нас розеола. Три дня температурив. Потім півдня затишшя і висипка по усьому тілу. Свекруха, хоч і педіатр, та руками тільки розвела (її специфіка недоношені). Думали, що краснуха або скарлатина. Дільнична прийшла і як почула симптоми одразу сказала, що це хвороба, якої немає (бо в офіційній літературі про неї не пишуть). Вона береться з нічого і проходить сама безслідно. Про неї пише Комаровський та Спок. Я :96: така рада, що нам не доведеться сидіти всі свята на карантині :96: . Бо в краснухи і в скарлатини інкубаційний період до 22 днів. А розеола незаразна.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nich_i_ya світлина

Nich_i_ya  Повертайся живим! Благаю!

Сьогодні, 00:11

@net світлина

@net  Дівчата, хто живе у Солотвино або поблизу відгукніться, будь-ласка.

Вчора, 23:18

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  Ця здогадка давня. але не іржава. Її промовляти пручається рот: В нас гарна країна й паскудна держава, В нас люди хороші і кепський народ. Але ми собі відповісти повинні, Чи схочемо ми, і чи стерпимо ми Хорошу державу в поганій країні, хороший народ зі злими людьми?.. C. Ірванець. лютий 2002р.

Вчора, 16:56

Показати коментарі (1)

Galicia світлина

Galicia  спати їсти істи спати... як та погодка добиває(((((((((((((

Вчора, 15:15

Показати коментарі (3)

Оля1981 світлина

Оля1981  дівчата, хто знає коли закінчується третя хвиля мобілізації. Напишіть будь-ласка.Дякую.

Заблокований Вчора, 14:13

Показати коментарі (4)

ренесма світлина

ренесма  Просто мені…Так хочеться…Бути там де і ти…Так хочеться…Жити в тебе в полоні…І бачити…Як тікають від мене сни…В твої долоні

26 сер 2014 21:48

Показати коментарі (4)

masyanja mama світлина

masyanja mama  Моя дівчинка сьогодні була перший раз в садочку.Ятак переживала,добре що ще були батьки..емоційно мама розрядила ситуацію.Завтра буде копець....

Заблокований 26 сер 2014 16:32

Показати коментарі (2)

Зесічка світлина
Лукава Кішка світлина
Мамуся двох янголяток світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 28 серпень 14 )

• З днем народження
    Лі*Куся 
    - Вік: 32
  • З днем народження