Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дитячі садочки м. Львова - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення
Ти вже не згинеш, ти двожильна,

земля, рабована віками,

і не скарать тебе душителям

сибірами і соловками.

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Дитячі садочки м. Львова Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 грудень 2010 - 15:33

Bytik, а чим особливим відрізняється той садочок на левандівці від усіх решта? Попасти, мабуть, так само, як і у всі інші: записавшись у чергу і сплативши "добровільний" батьківський внесок.
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   astraja 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 24 грудень 2010 - 20:25

Привіт. :wacko3:
Може хтось має інформацію про дит.садки № 134 на Володимира Великого і № 70 район автовокзалу.
хочемо дитинку в садочок віддати, а інформації нема.
буду вдячна
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЮляЛя 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2010 - 20:33

Перегляд повідомленняastraja (24.12.2010, 20:25) писав:

Привіт. :wacko3:
Може хтось має інформацію про дит.садки № 134 на Володимира Великого і № 70 район автовокзалу.
хочемо дитинку в садочок віддати, а інформації нема.
буду вдячна

ой,в 70 не радила б..ми біля нього живем,тому спочатку хотіли туди віддати,навіть записались..але гуляли там і спостерігали,то дітей дуже багато,бо єдиний садок від Солонки до перехрестя. Стан садка занедбаний-качелькі горкі всі якісь ржаві,поломані..правда цього року трохи павільйончики поремонтували, але горки як були без сходинок так і стоять. Територію садка більшу частину віддали церкві,де там ті діти всі гуляють,бо групи по 40чоловік навіть незнаю. Ми вирішили що краще пройтись,але в нормальні умову дитину віддати
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2010 - 21:10

Перегляд повідомленняЮляЛя (24.12.2010, 20:33) писав:

ой,в 70 не радила б..ми біля нього живем,тому спочатку хотіли туди віддати,навіть записались..але гуляли там і спостерігали,то дітей дуже багато,бо єдиний садок від Солонки до перехрестя. Стан садка занедбаний-качелькі горкі всі якісь ржаві,поломані..правда цього року трохи павільйончики поремонтували, але горки як були без сходинок так і стоять. Територію садка більшу частину віддали церкві,де там ті діти всі гуляють,бо групи по 40чоловік навіть незнаю. Ми вирішили що краще пройтись,але в нормальні умову дитину віддати

дякую за відповідь.
ми теж біля нього живемо, тому він перший і попав у список, пішли записалися, але дитячі площадки не подобаються, занедбані, а за дитину 1000 грн захотіли. тільки куди ж ці гроші йдуть, якщо для садіка нічого нероблять, та й чоловіку не подобається що половина території під церкву віддана. Проблема в тому щоб возити дитину кудись далі, бо скоро буде ще одна. тому шукаємо що ближче. ще радили 134, або десь на Рубчака - Тролейбусній, тільки не знаю який номер і що то за садік.

А в який садочок віддали маля? можете щось порадити?
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сойка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 грудень 2010 - 21:56

Привіт! Якщо можна - напишіть відповідь хто-небудь.А з якого віку приймають в яслі? Коли потрібно йти і домовлятися про садочок? І скільки це задоволення коштує?
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mychka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 грудень 2010 - 22:09

Перегляд повідомленняСойка (24.12.2010, 21:56) писав:

Привіт! Якщо можна - напишіть відповідь хто-небудь.А з якого віку приймають в яслі? Коли потрібно йти і домовлятися про садочок? І скільки це задоволення коштує?

Ми пішли в 1рік 11місяців. Ми ходили коли синочку було 1 рік, сказали прийти на весні в день прийому в березні, написали заяву, і ми вже в ясельній групі. Ми не давали нічого в майбутньому маєм зробити ремонт в групі.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 грудень 2010 - 22:12

Сойка, моя знайома віддала малу в 1,5 року. Думаю, що в будь-якому садку можна домовитися.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   світлалань 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2010 - 22:12

Перегляд повідомленняСойка (24.12.2010, 22:56) писав:

Привіт ми ішли в садочок в 2.5рок.а приймають з 1.5-2рок принаймі в 181садочку що на Сихові.Зараз моій малій 1.5рок в червні коли ій буде 3 рок.я планую вести в садочок,так завідуюча сказала щоб приходити 20січня записати.А спонсорский внесок вам скажуть у садочку це індивідуально залежить від завідуючоі.За малого я платила 1200грн 2роки назад
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЮляЛя 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2010 - 22:31

Перегляд повідомленняastraja (24.12.2010, 21:10) писав:

дякую за відповідь.
ми теж біля нього живемо, тому він перший і попав у список, пішли записалися, але дитячі площадки не подобаються, занедбані, а за дитину 1000 грн захотіли. тільки куди ж ці гроші йдуть, якщо для садіка нічого нероблять, та й чоловіку не подобається що половина території під церкву віддана. Проблема в тому щоб возити дитину кудись далі, бо скоро буде ще одна. тому шукаємо що ближче. ще радили 134, або десь на Рубчака - Тролейбусній, тільки не знаю який номер і що то за садік.

А в який садочок віддали маля? можете щось порадити?

Ми віддали в 33 "Берегиня",той що на Рубчака(насправді адреса В.Великого 13а)-Супер садочок! Внесок платили тоже 1000,але то за групу крок за кроком, звичайна дешевша,якщо ви бачили садок,то то неба і земля-все зроблено і вікна і площадки і всередині..Якщо скористаєтесь пошуком і почитаєте про нього,що я не повторювалась,якщо є ще якісь питання-питайте.А де живете,може ми сусіди?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 грудень 2010 - 12:36

Перегляд повідомленняЮляЛя (24.12.2010, 22:31) писав:

Ми віддали в 33 "Берегиня",той що на Рубчака(насправді адреса В.Великого 13а)-Супер садочок! Внесок платили тоже 1000,але то за групу крок за кроком, звичайна дешевша,якщо ви бачили садок,то то неба і земля-все зроблено і вікна і площадки і всередині..Якщо скористаєтесь пошуком і почитаєте про нього,що я не повторювалась,якщо є ще якісь питання-питайте.А де живете,може ми сусіди?

можливо сусіди.
живемо в 71 буд.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @---Myshka---@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 грудень 2010 - 14:19

Перегляд повідомленняСойка (24.12.2010, 21:56) писав:

в нас в групі є хлопчик якому 2,8. важко привикав, але ходить. В нашому садку на Щурата кажуть приходити на весні. Але , на мою жумку, до завідуючої можна прийти запитати та поговорити в любий час, взнати коли вона є. В нас "благодійний внесок" 500 грн
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сойка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 грудень 2010 - 18:57

Перегляд повідомлення@---Myshka---@ (25.12.2010, 14:19) писав:

В нашому садку на Щурата кажуть приходити на весні. Але , на мою жумку, до завідуючої можна прийти запитати та поговорити в любий час, взнати коли вона є. В нас "благодійний внесок" 500 грн

Я теж живу в районі Щурата. А який у вас садочок?
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @---Myshka---@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 грудень 2010 - 23:35

Перегляд повідомленняСойка (25.12.2010, 18:57) писав:

Я теж живу в районі Щурата. А який у вас садочок?

№14 за дресою Щурата 1 чи Щурата 2 , на горбочку
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jane_Tumowka 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2010 - 21:47

дівчата перечитала всю тему - в нас на Санта-Барбарі є нормальні садочки??? І чи цей туберкульозний - дійсно такий беспечний??? (а куди ж тоді потрапляють дітки з позитивними пробами манту, не всі ж за хабарі??? і добровільно туди віддати???). Хоча я просто не уявляю що робити. А про тривіта щось хтось чув??
My Signature
Зображення

Крильця в пралці, німб на підзарядці - тимчасово літаю на мітлі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОптИмІст 

• Татусь року
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 29 грудень 2010 - 17:29

Перегляд повідомленняліка (14.5.2009, 15:50) писав:

А скільки вашим діткам років? Ми також плануємо на липень, старший зараз ходить в Калинку (середню) групу, літом його переведуть в сташу Дзвіночок. Маю надію що зустрінемось. Нашому Сергійку 5,5 років, а Пашці в липні буде 2 роки. А де ви живете?

Перегляд повідомленняСтася (14.5.2009, 15:36) писав:

Привіт Ліка, напевно ми звами будемо водити дітей в одну групу, в мене старша піде в середню, а молодша або в яслі , або в молодшу.Перший раз ідемо в середині липня. Сподіваюсь, що зробили вірний вибір.

Дівчата, ви по ідеї вже відвідуєте цей садочок? Напишіть свої враження!!!!
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lizzulia 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2011 - 18:18

Може хтось знає,чи є завтра запис в 40 дит садочку на Сихові?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Фіалка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 03 січень 2011 - 22:05

Перегляд повідомлення@---Myshka---@ (25.12.2010, 23:35) писав:

№14 за дресою Щурата 1 чи Щурата 2 , на горбочку

@---Myshka---@, поділіться враженнями про це садочок, будь-ласка :ireful: Ми живемо на Плуговій і він нам теж цікавий на перспективу, так би мовити.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Katrysya75 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2011 - 23:46

А який садочок на Сихові чи сторони Шувару верхнього чи з сторони Санта Барбари хороший, підкажіть дівчата.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мармолядка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2011 - 13:00

Перегляд повідомленняліка (9.4.2009, 15:35) писав:

Записали нарешті меншого, літом підем, як звичайно потрібно здати благодійний фонд, але не живими грошима а перерахувати на рахунок. В яслі вже є черга, в травні будуть вирішувати хто коли попаде. Дітки будуть прийматися з червня до липня, в тиждень не більше одної дитинки, щоб вихователі могли приділити більше часу новеньким. В яслях тільки 13 місць, бажаючих вже 40 (в старших групах більше місць тому не знаю яка там ситуація з чергою). Перевагу надають діткам, чиї старші братики і сестрички ходять в цей же садок, ну і тим хто скоріше оплатить благодійний внесок. Груп тільки чотири: Дюймовочка(яслі), Сонечко(цілодобова), Калинка і Дзвіночок. Зараз після ремонту чистенько, нові килими, сантехніка, постіль. З дітками займаються, кожен рік до 1 вересня батьки купують купу канцтоварів. Ми і малюємо, і ліпимо, і вчимося. Мені їхня програма подобається. Малий кожен день розказує то новий віршик про букви чи про цифри, то нову пісеньку співає, то танцює. Для бажаючих є і англійська.
Якщо є питання то задавайте, бо я ше багато можу написати.

Мене цікавит а в цю групу цілодобову (сонечко) там з якого віку беруть діток, бо я якось нерозумію чи це просто з різних груп діти, просто довше залишаються якщо напр. батьки їх неможуть того дня забрати вчасно? і до якої години та цілодобова група, до 19:00год?
Якщо ще у когось є цілодобові групи, поясніть будь-ласка як у вас дітки в тих групах є, і до котрої години?

Користувач подумав і додав через 9 хв.:

Перегляд повідомленняліка (9.4.2009, 15:35) писав:

Записали нарешті меншого, літом підем, як звичайно потрібно здати благодійний фонд, але не живими грошима а перерахувати на рахунок. В яслі вже є черга, в травні будуть вирішувати хто коли попаде. Дітки будуть прийматися з червня до липня, в тиждень не більше одної дитинки, щоб вихователі могли приділити більше часу новеньким. В яслях тільки 13 місць, бажаючих вже 40 (в старших групах більше місць тому не знаю яка там ситуація з чергою). Перевагу надають діткам, чиї старші братики і сестрички ходять в цей же садок, ну і тим хто скоріше оплатить благодійний внесок. Груп тільки чотири: Дюймовочка(яслі), Сонечко(цілодобова), Калинка і Дзвіночок. Зараз після ремонту чистенько, нові килими, сантехніка, постіль. З дітками займаються, кожен рік до 1 вересня батьки купують купу канцтоварів. Ми і малюємо, і ліпимо, і вчимося. Мені їхня програма подобається. Малий кожен день розказує то новий віршик про букви чи про цифри, то нову пісеньку співає, то танцює. Для бажаючих є і англійська.
Якщо є питання то задавайте, бо я ше багато можу написати.

Мене цікавит а в цю групу цілодобову (сонечко) там з якого віку беруть діток, бо я якось нерозумію чи це просто з різних груп діти, просто довше залишаються якщо напр. батьки їх неможуть того дня забрати вчасно? і до якої години та цілодобова група, до 19:00год?
Якщо ще у когось є цілодобові групи, поясніть будь-ласка як у вас дітки в тих групах є, і до котрої години?
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   марія.к 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2011 - 13:35

Перегляд повідомленняlizzulia (3.1.2011, 18:18) писав:

Може хтось знає,чи є завтра запис в 40 дит садочку на Сихові?

Ми сьогодні ходили.
Записали нас на наступний рік з травня, бо на вересень цього рокувже 48 діток записано. Не знаю чи то так зранку 48 мам прийшло, чи запис проводили в грудні (то навщо було казати, щоб прийти в січні). надіюсь, що ми з травневих списків не щезнимо.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Аліска світлина

Аліска  Пропоную завтра розпочати святкування із Святкової Служби Божої , по храмах відбудеться Молебень за Україну, давайте долучимося, взявши список наших героїв, які потребують нашої молитви.

Сьогодні, 16:12

Показати коментарі (2)

Просто Галюня.... світлина

Просто Галюня....  Сьогодні у вікнах нашого міста ровішені жовто-блакитні прапори- як це гарно та приємно... Йшли з сином та милувались цією красою...

Сьогодні, 15:17

Radyga світлина

Radyga  Йшла по вулиці, знайшла купу грошей! Судорожно розпихала пачки грошей по карманах..................Проснулася, усе одіяло заправлено в труси :)

Сьогодні, 13:29

Показати коментарі (5)

romaschka світлина

romaschka  Заходиш на форум - і ніби додому попадаєш. Де все рідне, тепле і дороге...

Сьогодні, 09:03

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Твої обійми найтепліші. Тому що в них чути,як б'ється Твоє серце,сповнене любові...

Вчора, 18:52

Iruska світлина

Iruska  Господи, збережи нас, тікати нема куди, тай ми не хочемо. Дай миру і любові. Дай жити на Батьківщині, з рідними людьми у своєму домі.

Вчора, 18:18

Наталя 27 світлина

Наталя 27  Як хочеться, щоб тихо ніч пройшла! Як хочеться, щоб світлий день настав! Щоб Україна в мирі зажила! І щоб ніхто нікого не вбивав!!!!!

Вчора, 17:43

Показати коментарі (1)

Timyrka світлина

Timyrka  Я знаю що читають вразливі, але зараз як ніколи потрібна молитва, є повідомлееня що 130 "гуманітарних машин" перетнули кордон, більшу половину з них ніхто не перевірив.

Заблокований Вчора, 13:37

Показати коментарі (2)

Цьомулька світлина

Цьомулька  От не можу зрозуміти надобності в військовому параді 24 серпня...

Заблокований 21 сер 2014 17:52

Показати коментарі (16)

Galicia світлина

Galicia  Вандалы вывесили флаг Украины на сталинской высотке в центре Москвы)))))) хехехе ми вандали))відео в коментах))

Заблокований 20 сер 2014 13:45

Показати коментарі (7)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 серпень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн