Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Низьке розташування плаценти((( - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Низьке розташування плаценти((( Поділіться досвідом Оцінка: -----

Опитування: Низьке розташування плаценти((( (59 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Чи виявляли у вас низьке прикріплення плаценти?

1. Так (57 голосів [96.61%])

Відсоток голосів: 96.61%

2. Ні (2 голосів [3.39%])

Відсоток голосів: 3.39%

Якщо виявляли, то якого типу:

1. Повне (18 голосів [30.51%])

Відсоток голосів: 30.51%

2. Неповне (41 голосів [69.49%])

Відсоток голосів: 69.49%

Чи змінилося її розташування в процесі вагітності?

1. Так (43 голосів [72.88%])

Відсоток голосів: 72.88%

2. Ні (16 голосів [27.12%])

Відсоток голосів: 27.12%

Чи були у вас кровотечі?

1. Так (14 голосів [23.73%])

Відсоток голосів: 23.73%

2. Ні (45 голосів [76.27%])

Відсоток голосів: 76.27%

Вагітність закінчилася:

1. Благополучним народженням здорового малятка (53 голосів [89.83%])

Відсоток голосів: 89.83%

2. Народила недоношене дитя (5 голосів [8.47%])

Відсоток голосів: 8.47%

3. Втратою вагітності (1 голосів [1.69%])

Відсоток голосів: 1.69%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Домовичок 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 листопад 2012 - 19:01

Якщо не дай Бог перекриє вихід, то може в будь-який момент відкритись кровотеча. І тоді відлік іде на хвилини.ому обов"язково треба вважати з таким.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Березнева 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 27 листопад 2012 - 17:06

Перегляд повідомленняБерезнева (19 листопад 2012 - 16:19) писав:

на УЗД 20 тижнів сказали, що низько плацента 30 мм від вічка, а повинно бути 60 мм. Положили на збереження, сказали меньше рухатися, більше лежати, налякали загрозою переривання вагітності. Але заспокоїли - що повинна плацента піднятися.Лікар в стаціонарі сказав, що з таким діагнозом на збереження не кладуть і записав "загроза переривання". Знайома казала, що якщо не піднімається до 30 тижнів, то ложать в роддом аж до родів - не знаю на скільки це правда. Ось жду 30 тижнів, коли буде планове УЗД. Коли лежала на 25-26 тижні на збережені з тонусом, робили УЗД - то нічого про плацентацію не казали. Буду надіятись, що все буде добре

Була сьогодні на УЗД 30 тижнів - плацента піднялася, знаходиться по задній стінці. Так що дівчата не переживайте, якщо на ранніх сроках ставлять низьке розташування. Все буде добре!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2012 - 01:07

У мене було центральне передлежання плаценти в лікарні лежала з 12 тижнів бо була постійна кровотеча.,кололи,пила таблетки.В 22 тижні почалось відшарування плаценти, і маткова кровотеча ,дякуючи хорошому лікарю він не викинув матку ,зробили кесарів розтин,дитинка важила всього 300 г,і померла,сказали шо була б недорозвиненою.Плацента повністю перекривала вічко

Повідомлення відредаговано orestyk: 04 грудень 2012 - 01:18

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   talia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 10 грудень 2012 - 11:33

Була на УЗД у 19 тижнів - то написала Скляр 31мм над вн.вічком. Але не звернула мені на це увагу, та і до минулого тижня мене нічого не турбувало.
А от цього тижня почала відчувати так ніби щось мене тисне до низу і мені після такого відразу хочеться прилягти, тому що стає важко стояти. А ще рухи дитинки я відчуваю лише в низу животика. То вже мій лікар сказав берегтись, побільше лежати вдома, поменше їздити громадським транспортом і, мабуть, прийдеться носити бандаж. Але буду радитись з ще один лікарем.
Прочитавши вас, надіюсь що плацента підніметься ще!
В мене братова мала низьке розташ. плаценти то доносила до 37 тижня, але вона лише в останні тижні вела спокійний спосіб життя, а до того - достатньо активний.
Тому нам треба кожну вільну хвилинку старатись полежати, відпочити.
My Signature
Спойлер

Здоровою, щасливою і врівноваженою людина виростає не з тієї дитини, якій розповідали про любов, а з тієї, яка сама повною мірою відчула любов...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   benefis 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 грудень 2012 - 14:05

Перегляд повідомленняДомовичок (22 листопад 2012 - 19:01) писав:

Якщо не дай Бог перекриє вихід, то може в будь-який момент відкритись кровотеча. І тоді відлік іде на хвилини.ому обов"язково треба вважати з таким.

мені на останньому місяці сказали низько плацента,а пи такому тільки кесирити,бо при родах може дути кровотеча
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ассоль 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 грудень 2012 - 14:30

Мені на узд (в майже 10 тижнів) написали передлежання хоріона, але лікарка нічого страшного не сказала, нічого не наголошувала, просто сказала прийти ще на узд через 2 тижні, сказала що на даний момент все добре, просто ще все маленьке дуже і вона хоче подивитися ще раз. То навіть не знаю чи вона мене просто не хотіла лякати. Тільки коли я сказала, що мене трохи тягне внизу живота, то приписала мені ношпу, вітамін Е і дуфастон. Чи хтось приймав? Чи варто?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 грудень 2012 - 14:58

Перегляд повідомленняАссоль (10 грудень 2012 - 14:30) писав:

Мені на узд (в майже 10 тижнів) написали передлежання хоріона, але лікарка нічого страшного не сказала, нічого не наголошувала, просто сказала прийти ще на узд через 2 тижні, сказала що на даний момент все добре, просто ще все маленьке дуже і вона хоче подивитися ще раз. То навіть не знаю чи вона мене просто не хотіла лякати. Тільки коли я сказала, що мене трохи тягне внизу живота, то приписала мені ношпу, вітамін Е і дуфастон. Чи хтось приймав? Чи варто?

Япила ношпу, вітамін Е і магне В6, а от дуфастон я не приймала.Але ставила вагінальні таблетки для кращого прикріплення плоду.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   talia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 10 грудень 2012 - 16:05

Ассоль, в мене на 4 тижні були кров"янисті виділення і після УЗД приписали ті ж самі препарати, що і вам. Я приймала до 14 тижня.
My Signature
Спойлер

Здоровою, щасливою і врівноваженою людина виростає не з тієї дитини, якій розповідали про любов, а з тієї, яка сама повною мірою відчула любов...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesnа 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 грудень 2012 - 16:54

Домовичок, от ті "вагінальні таблетки для кращого прикріплення плоду" скоріш за все і були препаратом прогестерону - аналогом дуфастону. Мабуть це були або Лютеїна, або Утрожестан?
My Signature
Зображення

До мене на ти :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   astra! 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 грудень 2012 - 17:50

І у мене було низьке розташування, на УЗД в 16 тижнів Скляр казала 25мм від вічка, в 24 тижні - 40мм від вічка, плацента по передній стінці. Нічого не приймала, фізичну активність не обмежувала, кров'янистих виділень не було. На УЗД в 32 тижні - плацента без особливостей. Пологи були на 39 тижні, природні, також без особливостей. Досить часто плацента "піднімається" за рахунок розтягнення матки, що росте. Але пильнуватися треба!

Повідомлення відредаговано astra!: 10 грудень 2012 - 17:51

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 грудень 2012 - 17:52

Перегляд повідомленняvesna_86 (10 грудень 2012 - 16:54) писав:

Домовичок, от ті "вагінальні таблетки для кращого прикріплення плоду" скоріш за все і були препаратом прогестерону - аналогом дуфастону. Мабуть це були або Лютеїна, або Утрожестан?

Саме так.Бо мій організм на Дуфастон погано реагує.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пушинка киця 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 10 грудень 2012 - 19:18

В мене також була низька плацента.Головне казала лікарка, щоб вона міцно прикріпилась,і щоб розростаючись не закрила шийку матки.Бо тоді б кесарили.То плацента моя тільки трошки перекрила вихід дитині.Я родила сама.

Повідомлення відредаговано пушинка киця: 10 грудень 2012 - 19:19

• Back To Top

Користувач поза мережею   Хриха 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 лютий 2013 - 16:15

І в мене на 12 тижні було крайове передлежання хоріону, полежала трошки на підтримці. В 15 тижнів зробили УЗД і все вже було в нормі. Тому не хвилюйтеся, якщо в вас нема кровотечі чи болів в животі. Головне побережіть себе, відпочивайте, лежіть гарненько і якщо потрібно лягайте в лікарню, і тоді обов"язково все буде добре.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadine 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2013 - 11:32

І мені поставили такий діагноз. Нічого не приписували просто казали берегтись, обмежити статевий акт. Важкого старалась не піднімати але не можу сказати шо мало рухалась бігала на роботу. Цього тижня зробили узд на 34 тижні то плацента піднялась і вже нормально.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   rosi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2013 - 12:42

Перегляд повідомленняNadine (15 лютий 2013 - 11:32) писав:

І мені поставили такий діагноз. Нічого не приписували просто казали берегтись, обмежити статевий акт. Важкого старалась не піднімати але не можу сказати шо мало рухалась бігала на роботу. Цього тижня зробили узд на 34 тижні то плацента піднялась і вже нормально.

Скажіть будь ласка а на скільки піднялась.Бо в мене також була низько розташована,а зараз вже 75мм вище в/вічка.До лікаря ще не ходила от і думаю чи нормально це.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesnа 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 лютий 2013 - 17:41

rosi, однозначно, що це вже може бути варіантом норми.
My Signature
Зображення

До мене на ти :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadine 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 лютий 2013 - 00:42

Перегляд повідомленняrosi (15 лютий 2013 - 12:42) писав:

Скажіть будь ласка а на скільки піднялась.Бо в мене також була низько розташована,а зараз вже 75мм вище в/вічка.До лікаря ще не ходила от і думаю чи нормально це.

У заключенні по узд не написали, не пам'ятаю на скільки точно піднялась але лікарка сказала, що якщо більше 7 см то це вже нормально
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   galya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 лютий 2013 - 09:33

В мене теж була низька плацентація, в першому триместрі навіть часткове предлежання плаценти. Кровотечі не було. Єдиний лік від цього- побільше лежати. В 34 тижні на УЗД теж плацента була низько 42 мм, при нормі більше 5см. Лікарка з ЖК дала направлення в лікарню, кажучи, що плацента вже не підніметься і можуть бути передчасні роди. Слава Богу все нормально, цього тижня дивились на УЗД то плацента піднялась достатньо, є ще місце між плацентою і плечима дитини.Лікар, в якого планую родити, відпустив додому, але через тиждень іду здаватись, бо друга вагітність і пологи можуть початись швидше.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   тінта 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 лютий 2013 - 17:28

В мене теж було низьке розташування плаценти ,а потім в 3 триместрі піднялася.Народила 15 травня як і сказали на УЗД, правда кесерили але це було незаплоновано рятували нас обох.Все тепер добре!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sianako 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2013 - 11:37

В 18 тижнів лягла на збереження, бо пару крапельок налякали жахливо (дитя бажане і чекали ми його 18 років). На УЗД поставили "низьке прикріплення плаценти"3.5см до ниж вічка. Сусідка по палаті лежала з тим же, але в неї постійно мазалось. Лікарка крім препаратів порадила по 5-7 разів на день стояти на колінно-ліктьовому. Правда, ще зовсім незручні ліжка з матрасами сіткою були, то чоловік приніс дошки, поклав під матрас - стало дуже комфортно. В мене через 4 тижні плацента піднялась до 6.5см і мене виписали. Вдома береглась, нічого!!! не підіймала, а для фіз форми щодня вигулювала в полі собаку по годині. Доця народилась здорова, правда КР, але то через мій вік (42р) та хворі нирки.
А от в сусідки плацента закрила вічко, в 32тижні терміново кесарили, бо вночі почалась кровотеча, рятували її і дитя. Хлопчик вижив, теж здоровий, але довго виходжували.

Повідомлення відредаговано sianako: 01 березень 2013 - 11:38

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ninaalex світлина

Ninaalex  Горжуся хором священників Дубенського благочиння https://www.youtube.com/watch?v=0LjAk2_3Nbw

Вчора, 20:47

Показати коментарі (3)

@Iryna@ світлина

@Iryna@  1 листопада - День Усіх Святих, християнське свято, день пам'яті всіх шанованих Церквою святих!!!

Вчора, 19:32

Показати коментарі (2)

Nifertiti-m світлина

Nifertiti-m  Ура !я знову з Малечеююююююююююююю)Дякую вельми Віллі Вонці за швидку допомогу!!!!

Вчора, 15:59

Показати коментарі (2)

Matysya світлина

Matysya  Діти - це клопоти, труднощі, крик, шум, бардак. Але коли підходиш до них сплячих, поправляєш ковдру, цілуєш в носик, щічки, і розумієш, що це найбільше щастя в житті !!!

Вчора, 06:08

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  Два роки тому, Бог дав мені саме найбільше щастя мого життя, - сина. Хлопчику мій, з Днем Народження!

Вчора, 03:51

Показати коментарі (3)

Dianisimka світлина

Dianisimka  З чого ж, все-таки, щастя починається? З двох смужок на тесті твоєму, з УЗД, яке показує зовсім ще крихітне і красиве дитинча, з того, що тепер ви завжди будете втрьох

30 жов 2014 17:28

Показати коментарі (4)

Іваночка13 світлина

Іваночка13  Велике свято у мене сьогодні - святкую першу річницю на Малечі! Люблю Вас малечівці і дякую організаторам за другу велику і дружню родину!

29 жов 2014 12:32

Показати коментарі (6)

Талочка світлина

Талочка  Успіх – це ще не крапка, невдача – це ще не кінець: єдине, що має значення, - це мужність продовжувати боротьбу.

29 жов 2014 10:52

Арсім  Ішан світлина

Арсім Ішан  Моєму серденьку-моєму маленькому синочку сьогодні рочок. Дивлюсь на нього і навіть не віриться, що так скоро біжить час. Обожнюю його і прошу в Бозі для нього міцного здоровя і гарної долі.

28 жов 2014 08:44

Показати коментарі (15)

Frozen світлина

Frozen  Ох, я то тяжко було переховуватися :) Облітала багато всього на мітлі

27 жов 2014 19:43

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 01 листопад 14 )

• З днем народження
    АмІнка 
    - Вік: 31
  • З днем народження