Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Усе про поцілунки :) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Усе про поцілунки :) Оцінка: -----

Опитування: Цьомки (263 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Що для Вас означає поцілунок?

1. найбільше зближення з людиною (172 голосів [66.15%])

Відсоток голосів: 66.15%

2. проста приємність (64 голосів [24.62%])

Відсоток голосів: 24.62%

3. вимушена необхідність (6 голосів [2.31%])

Відсоток голосів: 2.31%

4. інше (18 голосів [6.92%])

Відсоток голосів: 6.92%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 лютий 2009 - 18:55

Але мене забавлють такі філософські роздуми, як у Parybok. Просто відкриття Америки для несвідущих :rofl:

Але то таке, кожний має право писати на форумі, те, що хоче, на те він і форум.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мышка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 лютий 2009 - 18:56

такі поцілунки у щічку, у носик, у вушко- я не вважаю поцілунками, це просто чмоки. ЧМОК швиденько і побіг по справам. А вот справжній поцілунок, спочатку ніжний потім пристрасний і довгий, зі своїм характером- це справді найбільше зближення з людиною, і не просто з людиною , а з коханою, та бажаною.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МіркаЕ.І. 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 березень 2009 - 21:44

Коли ми ще зустрічалися, мені подобалося, хотілося, а зараз, навпаки, ну дуже рідко хочеться, як і сексу, можливо через втому за цілий день. А чоловік, як колись хотів, так і зараз
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2009 - 22:28

У нас поцілунок це перший прояв любові. Буває я щось роблю, а коханий просто підійде до мене й каже:"а знаеш що?" я завжди питаю:"Що?" хоч наперед знаю що він хоче. У відповідь чую: " я тебе люблю" й поцілунок або у вуста, або в кінчик носа. А тепер й синочок як бачить що чоловік мене цілує бігом й собі губенятка наставляє, щоб ми його цілували.
Або навпаки коханий засидиться за компом, я підійду до нього - цьомкну і всім добре й мені, й коханому.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 25 березень 2009 - 00:57

Перегляд повідомленняoksanocka (24.3.2009, 16:28) писав:

синочок як бачить що чоловік мене цілує бігом й собі губенятка наставляє, щоб ми його цілували.

а в нас комедія. дитина хоче цілувати мене так само як чоловік :) тому я кажу чоловіку, що ми відтепер не цілуємося :D

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маруся 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 березень 2009 - 08:46

Ми коли з чоловіком цілуємося, наш малюк так посміхатися починає, аж румянчик зявляється на щічках.
А цілуватися люблю, тільки не на людях. І до речі цілуюся тільки з коханою людиною. Поцілунки(французькі) з іншими людьми - це для мене зрада.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maljatko 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 серпень 2009 - 17:41

А я навпаки більше люблю цілуватись на людях. Просто на вулиці найбільше виникає бажання, на вулиці, коли ми гуляємо з діточками, мене нічого не турбує, а лише тішить. Тоді і хочу пристрасно цілуватись, і кохатись, і просто обніматись.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аріка Ікара 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 серпень 2009 - 10:30

Поцілунки ... :crazy: Невід"ємна частина :wacko: .Я обожнюю цілуватися, пригорнутися до коханого....та і секс без поцілунків ніякий.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КМР 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 серпень 2009 - 13:35

Зображення
ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ПОЦІЛУНОК
Текст, що розкривається
З 1981 року дослідженням природи поцілунку займається Усесвітній комітет охорони здоров’я при ООН. Приємна робота, чи не так? А наукова назва процесу поцілунку - філематологія.

Що може змусити серце перекачувати щохвилини на один літр крові більше звичайного? Надати руху 28 м’язів тіла одночасно й миттєво підвищити артеріальний тиск? Спровокувати викид адреналіну, а також спалити дюжину калорій? Ранкова пробіжка, здача іспиту, побілка стель? Не вгадали: поцілунок!

Американець А. Е. Вольфрам з Міннесоти поставив рекорд по кількості поцілованих за одиницю часу. Під час фестивалю, що проходив в його штаті, за 8 годин він поцілував 8001 людину. Знайшлася ж така кількість охочих!

Перший поцілунок в кіно відобразили в 1886 році. 30-секундний фільм Томаса Едісона так і називався "Поцілунок".

Невинний поцілунок "чмок-чмок" спалює 5 калорій. Збільшивши інтенсивність цілування, ви можете спалити до 30 калорій за один поцілунок. Для порівняння: хвилина швидкої ходьби спалює всього 4-5 калорій!

Під час поцілунку від однієї людини іншій передається 278 різних культур бактерій. На щастя, 95 відсотків з них не представляють небезпеки.

Цілуючись, ми обмінюємося 9 мг води, 0,7 г альбуміну, 0,18 г органічних речовин, 0,7 мг жирів й 0,45 мг солі!

Кожен десятий хлопець починає цілуватися "по-справжньому", ще не досягнувши 10-річного віку. До чотирнадцятирічного віку вже 50 відсотків людей обох статей знають, що таке "цілуватися взасос".

Чинники, що вбивають у жінок бажання цілуватися: на першому місці - поганий запах з рота, на другому місці - запах поту, на третьому - коротке підборіддя у чоловіка.

Чверть опитаних дівчат у віці 15-24 років призналися, що заради одного-єдиного поцілунку свого кумира вони з радістю погодилися б цілий рік гладити його сорочки.

В середньому жінка цілує 7-9 чоловіків, перш ніж одружиться.

Дехто з жінок стверджує, що досягає оргазму від поцілунків. Цей феномен зустрічається приблизно в 1-2% представниць слабкої статі.

Зі всіх тварин поцілунок шимпанзе найбільш схожий на людський. Так само цілуються в губи собаки, коні і канадські дикобрази.

В середні віки в Італії чоловік, що поцілував дівчину на людях, повинен був обов'язково на ній одружуватися. У місті Неаполь закони були найжорстокішими: поцілувавшись на вулиці, можна було загриміти у в'язницю, а то і зовсім позбутися життя, якщо це відбулося на очах високої духовної особи.

У 1979 році Девід Боуї винайшов апарат "ліпограф", який знімав відбиток губ для ідентифікації особи. Після цього в Америці провели аукціон "ліпограмм" відомих людей. Всі виручені кошти, що склали 16 тисяч доларів, пішли до фонду захисту дітей. На цьому аукціоні один відбиток губ Міка Джаггера був проданий за 1600 доларів. На жаль, "ліпограф" так і не увійшов до вживання в криміналістиці.

У Японії вважається дуже непристойним цілуватися при свідках. Саме з цієї причини ви майже ніколи не побачите поцілунку в японському фільмі. Те, що у всьому світі називається "японським" поцілуємо, виконується так: встаньте на відстані одного кроку один від одного, нахилитеся вперед і, витягнувши губи, доторкніться ними губ партнера. Рот не відкривати!

Ескімоси, Полінезійці не цілують один одного в рот. Вони труться носами. Спробуйте! Це дуже приємно.

В середньому людина за все життя витрачає на поцілунки 2 тижні.

Африканці виражають пошану до вождя, цілуючи землю, по якій він ходив.

Римляни на знак вітання цілували очі один одного. Це повна протилежність російській прикметі, по якій цілувати очі, - до розставання.

Більше всього поцілунків - 127 - у фільмі "Дон Жуан" 1927 року. Всі ці поцілунки отримали від Джона Беррімора дві актриси: Мері Астор і Естелль Тейлор.

За підрахунками журналу Scientific American, більше всього поцілунків трапляється в день Святого Валентина, при цьому 65 відсотків тих, що цілуються нахиляють голову управо.

В давнину в Англії існував такий звичай: під час ярмарків жінки брали яблуко, встромляли в нього гвоздику і пропонували яблуко тому, з ким хотіли поцілуватися. Чоловік повинен був вийняти гвоздику, розжувати її, а потім поцілувати жінку. Він не мав права відмовитися.

Звичай скріпляти поцілуємо клятву подружньої вірності походить з Росії.

Актриса Джуліана Мур якось сказала, що на зйомках цілувати актрис приємно, ніж акторів. "Коли вам потрібно поцілувати чоловіка, ви готуєтеся до того, що ця людина може пахнути не дуже приємно. А жінки завжди приємно пахнуть, і вони такі м'які!"

Актриса Анджелинa Джолі - знаменитість, яку за статистикою мріють поцілувати багато американців. Серед чоловіків це Бред Пітт.

Справжній пристрасний поцілунок викликає в мозку ті ж хімічні реакції, що стрибки з парашутом і стрілянина з пістолета.

Поцілунок достатньої тривалості набагато кращий, ніж жувальна гумка, нормалізує кислотність в порожнині рота. Цілуючись кожного разу після їжі, ви значно знижуєте ризик виникнення карієсу.

Вважається, що розвиток поцілунку був покладений приблизно в 3000 р. до н.е., коли люди, поклоняючись богам, посилали їм поцілунки.

У Древньому Римі в знак вітання цілували не тільки друзів і членів родини, але і торговців і просто перехожих.

Також цікава історія виникнення звичаю ставити хрестики для позначення поцілунків наприкінці листа. Люди середньовіччя в масі свого минулого неписьменні, тому, підписуючи договір, наприклад про купівлю-продаж землі або іншого товару, вони просто ставили хрест замість свого імені і цілували його в знак щирості своїх намірів.

Поцілунок викликає значне збільшення пульсу (до 110-120 ударів у хвилину у чоловіків і до 180 у жінок). А це приводить до поліпшення кровообігу, перекачуванню додаткового літра крові. Клітини при цьому отримують додаткову кількість кисню, а життєвий тонус підвищується.

За допомогою довгого поцілунку можна позбутися гикавки.

При французькому поцілунку працюють близько 30 м'язів, з них 12 відповідають за рухи губ і 11 – язика

Найтриваліший поцілунок, занесений в Книгу рекордів Гіннесса, тривав 17 днів 10 годин і 30 хвилин. Переможці загриміли в лікарню з виснаженням організму. Після виписки їх шляхи розійшлися і більше не перетиналися.

15% жінок готові кинути чоловіка тільки через те, що він погано цілується. Особливу відразу жінкам вселяють млява мова і слабка лицьова мускулатура.

Опитування показали, що чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять.

Подекуди поцілунки вважаються злочином. У американському штаті Індіана до цих пір живий закон, по якому "чоловікові з вусами забороняється цілувати людську істоту". У штаті Коннектикут в неділю заборонено цілувати дружину. А в містечку Седар Рапіді, штат Айова, шериф може забрати в ділянку будь-якого, хто поцілує незнайому людину.
Прихований текст

My Signature
Якщо падати, то тільки в чиїсь обійми!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 серпень 2009 - 09:28

прочитала пост Лінтяйки я побачила себе) люблю я всі ті пестощі, цьомчики, французькі і прості, сумніваюся шо хтось з чоловіків любить це так як ми))) може хтось і любить , але не так)
My Signature
я вірю в дива
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olexa 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 серпень 2009 - 09:57

Перегляд повідомленняParybok (2.2.2009, 19:31) писав:

Я вибрав перше. Для мене поцілунок (я сподіваюся, що мова йде про поцілунки з коханою дружиною) - це нерозривна складова частинка найбільшої близкості. Без поцілунку не може бути самого акту «проникенння» - однакше це називається простий секс з повією.
Доречі, від поцілунку також можна отримати оргазм, але цього потрібно хотіти і над цим працювати. І це буде дуже висока його стадія. Також можливо отримати оргазм від поцілунку для обох сторін, а не лише для когось одного. Адже при звичйаному сексі не завжди дві сторони залишаються задоволеними....

Цілуймося, бо нам це корисно! :cray:

А чому зразу "секс з повією"- мій чоловік нелюбить цілуватися і категоричний в своїй позиції. То,що ти думаєш він сприймає мене як повію :cray:

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленнягра з вогнем (25.3.2009, 1:57) писав:

а в нас комедія. дитина хоче цілувати мене так само як чоловік :) тому я кажу чоловіку, що ми відтепер не цілуємося :D

'гра з вогнем' і в нас та сама комедія,але моє маля починає так цілувати ляльок. В садочку мені зробили зауваження,що Ангеліна вчить дітей цілуватися як мамуся :cray:

Користувач подумав і додав через 11 хв.:
А взальному, я страждаю,бо мій чоловік не любить цілуватися, для нього найбільше зближення це проникнення, а поцілунки це забавки для підлітків.
Як йому пояснити,що мені це подобається і він сам мене штовхає в обійми інших чоловіків,які не такі категоричні у своїх переконаннях :cray:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хвилинка до... 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2010 - 19:20

Текст, що розкривається
Виды поцелуев:

Спокойный поцелуй - губы слегка и ненадолго прикасаются к коже партнера почти беззвучно.

Крепкий поцелуй - давление сильнее и звук громче, дыхание не прерывается.

Поцелуй-щипок - губы захватывают губы партнера, как будто осторожно пробуют что-то очень вкусное. Если вы целуете другие участки тела, захватывая складки кожи, вы легко найдете эрогенные зоны партнера.

Поцелуй-засос - похож на щипок, но более интенсивный. Губы с силой всасывают губы или кожу и некоторое время сосут их. После этой ласки остается маленький продолговатый кровоподтек.

Щекочущий поцелуй - внимание сосредотачивается на определенной эрогенной зоне, которую щекочут и теребят губами, возбуждая соответствующие рецепторы.

Росчерк пера - губы «рисуют» на коже партнера, прослеживают линии рельефа. К этой игре можно подключить и язык.

Трассирующий поцелуй - открытый или закрытый рот скользит по коже. Давление при этом может быть самым разным.

Совершенный поцелуй (хорошо применять после продолжительных любовных ласк) – вы берете в свои руки лицо парнера, мягко целуете его глаза, кончик носа. Затем - длинный-длинный поцелуй в губы.

Нежный поцелуй – проведите пальчиком поперек губы партнера, прошепчите ему нежные слова и легко поцелуйте (без участия языка).

Облизывающий поцелуй – медленно и мягко кончиком языка проведите по губам своего любимого, как бы облизывая их.

Контурный поцелуй – проведите кончиком языка по контуру сомкнутых губ партнера очень медленно и тщательно. А потом поцелуйте их.

Французский поцелуй - ласка, при которой язык партнера исследует рот другого. Все движения губами и языком должны совершаться медленно и нежно, причем не обязательно сразу же просовывать язык в рот партнера. Нужно начать с мягких прикосновений губами, легких посасываний, а затем перейти к более тесному контакту.

Японский поцелуй – партнеры стоят на не очень близком расстоянии друг от друга и, убедившись, что за ними никто не наблюдает, быстро наклоняются вперед и легко касаются губ друг друга, после чего сразу же поднимаются (такой поцелуй подходит, если пары любят любовные игры и эксперименты).

Дождь поцелуев – вы целуете шею и грудь партнера, спускаетесь ниже и ниже с различной скоростью. Одни поцелуи могут быть короче, другие длиннее.

Гладящий поцелуй - легко коснувшись губами лба с одной стороны, нежно провести ими через весь лоб и поцеловать с другой стороны. Точно таким же гладящим поцелуем можно поцеловать в губы. Коснувшись губами уголка рта, провести ими вдоль губ и нежно поцеловать в другой уголок.

Позвоночный поцелуй - представляет собой серию мелких поцелуев вдоль позвоночника, начинающихся около шеи и заканчивающихся в самой нижней точке позвоночника.
Полезные советы:

Возбудить партнера может множество мелких поцелуев во внутреннюю сторону руки, поднимающихся от запястья к подмышке способны.

Большее удовольствие можно получить от легких, очень быстрых поцелуев в различные точки лица, за исключением губ. Скорость здесь особенно важна.

Можно вызвать чрезвычайно приятные ощущения, целуя мочку уха любимого человека или участок рядом с ней. Кстати, мужчины такие ласки очень любят.

Вариацией предыдущего способа может служить легкое посасывание мочек ушей вместо того, чтобы целовать их.

Внутренняя сторона бедра особенно отзывчива к поцелуям.

Многие писатели-романтики воспевали поцелуи в плечо. Мужчины не очень любят подобные поцелуи, но обожают, когда женщина дает им целовать свои плечи.

Прекрасная предварительная стадия перед поцелуями в губы - поцелуи кончиков пальцев. Поцелуй в губы можно разнообразить, попеременно касаясь кончиков языков и отдергивая их.

Временами целует один партнер, временами другой, но можно, для разнообразия, целоваться и одновременно.

Многие особенно чувствительны к поцелуям в той области, где шея переходит в плечи.

У большинства мужчин и женщин спина необычайно чувствительна к ласкам, особенно нижняя часть у основания и вдоль позвоночника.

Поцелуй с взаимным нежным поглаживанием эрогенных зон – одна из самых возбуждающих ласк. Можно поцеловать прямо под подбородком, при этом голова целующего поднята вверх.

Область горла также очень чувствительна к поцелуям, поэтому поцелуй в нижнюю часть шеи необычайно приятен.

Вариацией обычного поцелуя в губы служит поцелуй прямо над центром верхней губы, под кончиком носа.

Если партнеру мешают усы или щетина, попробуйте поцелуй прямо под центром нижней губы.

Особенно возбуждают поцелуи в верхнюю часть груди девушки, и, несомненно, поцелуи сосков.

Некоторые «гурманы» поцелуев любят посасывать брови вместо того, чтобы целовать их.

Всем нравятся поцелуи вниз от пупка к той точке, где бедро переходит в тело.

Во время поцелуя не замирайте в одной позе. Ласково проведите рукой по волосам партнера, коснитесь его ушей, погладьте плечи, спину.

В реальной жизни большинство людей заканчивают поцелуй уже через минуту после его начала. Но если вы настроены на продолжительный поцелуй, то не паникуйте, если вам не хватает воздуха. Просто не забывайте дышать через нос. Помните: иногда люди так возбуждаются от долгого поцелуя, что начинают дышать слишком быстро. Это приводит к избытку кислорода в крови и, как следствие, к головокружению.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Klipsa 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 лютий 2010 - 17:15

Просто обожнюю цілуватись, поцілунок мені навіть настрій підіймає :bye: :lol:
My Signature
Зображення
В каждои девушке есть своя безуменка.........
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кукуся@@@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2010 - 19:41

Жоден день не минає без поцілунка!І це прекрасно))) :bye2: :man_in_love: :kiss: :yahoo:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   M@RT@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2010 - 14:33

Я дуже люблю цілуватись а вот мій чоловік ні!!!
My Signature
Зображення

Зображення
Златуся 10,12,2014
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nifertiti-m 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2010 - 15:50

Мій чоловік мене цілує,не скажу,що сто раз на день,але приємно дивує,а мені це подобається. :smile:
My Signature
Як спитають ,хто я з роду"УКРАЇНЕЦЬ",-скажу всюди.Син козацького народу.А народ мій завжди буде!!!
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Персик 2010 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 січень 2011 - 19:08

Я теж люблю цілуватись, отримую від поцілунків велике задоволення!!!! :aggressive:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлька-мамулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 січень 2011 - 19:28

Для мене поцілунок також має особливе значення.....а перший мій поцілунок....був з моїм чоловіком...просто незабутні враження і відчуття
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хвилинка до... 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 січень 2011 - 19:55

я останнім часом дуже полюбила французькі глибокі поцілунки
чловік навпаки-не хоче чомусь
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 29 січень 2011 - 21:30

бережаночка, цікаво з ким же ти їх полюбила, як чоловік не хоче ;) :) ню-ню...
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Shady Lady  світлина

Shady Lady   Як модератор використовую на Малечі правила форумі, як людина - повагу, розуміння та здоровий глузд. Шановна "МАЛЕЧІВСЬКА ДИВАННА СОТНЯ" або ви згрупуєтеся всі в одній конкретій темі, або буду відловлювати по одному і банити на пару днів-тижнів поки в голові не підключиться здоровий глуз замість паніки. Вам, як темку назвати і в якому підфорумі розмістити? Те саме стосується ЩОДЕННИКІВ і СТАТУСНОЇ.

Вчора, 22:59

suzuki :) світлина

suzuki :)  вдруге стану мамою :) щасливі і налякані... Боже, бережи нас, щоб наші діти родились у спокійні і мирні часи, у вільній Україні!

Вчора, 16:17

Показати коментарі (8)

SeeStar світлина

SeeStar  називається дожилися...прийшло повідомлення на селищну раду що з сьогоднішнього дня будуть вимикати світло з 20,00 до 00,00!!!!! уявити тільки!!!!!4 години!!!!!! це реально знущання

Вчора, 15:54

Показати коментарі (11)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Благодійні календарі в Українському стилі на 2015 рік. Приєднуйтесь http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=63474

Вчора, 15:47

ІВАНЧИК світлина

ІВАНЧИК  Тссс.Чуєш серце б'ється.Твоє чи моє?НАШЕ.....

Вчора, 14:20

iryna світлина

iryna  "чуда не буде, поки ми будемо чекати, що хтось буде боротись більше, ніж готові боротись ми самі"

Вчора, 10:24

юлія 27 світлина

юлія 27  З 1 верестям і золотою осенню дорогі Малечівці

Вчора, 07:43

Ikhtab світлина

Ikhtab  Малеча нагадала мені, що за двадцять хвилин осінь...

31 сер 2014 22:41

Показати коментарі (4)

Лялечка2 світлина

Лялечка2  Під російські санкції потрапив Український борщ. Смішно.

31 сер 2014 02:49

Джульєтта світлина

Джульєтта  Я навчилась цінувати життя... цінувати те, що я маю... і дякувати Богу за все... за кожен прожитий день...

29 сер 2014 09:09

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 02 вересень 14 )

• З днем народження
    Tanyatka 
    - Вік: 28
  • З днем народження
    Lola888 
    - Вік: 26
  • З днем народження