Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Поради консультанта з грудного вигодовування - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

"Великодній благодійний аукціон! Час оплачувати лоти - загальна тема тут!

Квітень - місяць позитиву - приєднуйтесь! тут

Конкурс - великоднє деревце тут

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Поради консультанта з грудного вигодовування Консультат River Оцінка: ***** 5 Голосів

Користувач поза мережею   ІренаЯ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 листопад 2009 - 22:18

River, маю до вас питання. Моя подруга вже 5міс як перестала годувати дитину грудьми( хлопчику 9міс), так у неї на днях знову появилось молоко. Нічого спеціально для цього не робила. З чим це може бути пов"язано?
My Signature
[spoiler]Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   River 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2009 - 19:51

Перегляд повідомленняІренаЯ (6.11.2009, 23:18) писав:

River, маю до вас питання. Моя подруга вже 5міс як перестала годувати дитину грудьми( хлопчику 9міс), так у неї на днях знову появилось молоко. Нічого спеціально для цього не робила. З чим це може бути пов"язано?

Взагалі лактація не закінчується раптово в один день, молоко може бути і рік і два і довше після закінчення годування. Але це не спричиняє ніякого дискомфорту. В вашої подруги є дискомфорт? Може в неї місячні почались, чи ще якісь гормональні зміни, може нова вагітність. Якщо це не турбує, нічого не робити, не зціджувати.
My Signature
Консультант з ГВ: (097) 536-51-99 Галя
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lilchik 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 листопад 2009 - 13:34

River, Доброго дня підкажіть що може бути. В мене доця суто на грудному вигодовуванні. Молока вроді вистачає, бо за одне годування їсть тільки з однієї груді(сама залишає коли насмокчеться), але цього місяця за 3 тижні нічого не набрала як була в 4 міс 5800 так і є. Вона вмене народилась маленька 2800 і 48см але все було в порядку. За перший місяць вона набрала 1 кг і підросла на 6 см, за 2- 900гр, за 3-800гр, а за 4 вже тільки 400. Пісяє і какає як було, жвава весела і не капризна. Може щось їсти мені треба калорійніше чи що? Я їм все мала тьфу тьфу любу їжу сприймає. Дякую.
My Signature
ЗображенняЗображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 листопад 2009 - 15:07

Перегляд повідомленняLilchik (8.11.2009, 14:34) писав:

River, Доброго дня підкажіть що може бути. В мене доця суто на грудному вигодовуванні. Молока вроді вистачає, бо за одне годування їсть тільки з однієї груді(сама залишає коли насмокчеться), але цього місяця за 3 тижні нічого не набрала як була в 4 міс 5800 так і є. Вона вмене народилась маленька 2800 і 48см але все було в порядку. За перший місяць вона набрала 1 кг і підросла на 6 см, за 2- 900гр, за 3-800гр, а за 4 вже тільки 400. Пісяє і какає як було, жвава весела і не капризна. Може щось їсти мені треба калорійніше чи що? Я їм все мала тьфу тьфу любу їжу сприймає. Дякую.

Якщо дитина в цілому здорова, жвава, нормально пісяє, то це напевно тимчасово. діти ростуть стрибкоподібно. В перші місяці вона дуже багато набирала, тепер темпи зменшуються. Час від часу може набирати стрибками, а між тим майже не набирати. Але варто слідкувати за прикладанням, щоб дитина захоплювала багато ареоли, особливо знизу і при смоктанні не зїжджала на сосок. Ви використовуєте пляшки, пустушки, догодовуєте? В той час чи за тиждень-два до того, коли вага стала менше набиратись, нічого незвичайного не відбувалось - переїзд, зміна обстановки, нова людина в догляді, масаж професійний, плавання?
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gelena 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2009 - 01:07

River. скажіть, чи дозволяється відвідувати сауну при грудному годуванні? Моїй донечці вже 1 рік. Можливо, маєте зі свого професійного досвіду приклади позитивних чи негативних наслідків даної процедури при ГВ?
My Signature
Зображення
Якщо ви когось осуджуєте, у вас не залишається часу, щоб його любити. (Мати Тереза)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 12 листопад 2009 - 10:03

River, у мене до вас таке питання:я недавно перехворіла запаленням легень,на той час годування прийшлось припинити через уколи які мені приписали,молочко я зціджувала.Чи не шкідливо зарас годувати дитину після двох рентгенів та купи антибіотиків?
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   гра з вогнем 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 12 листопад 2009 - 17:41

River, чи не могли б ви прокоментувати http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?...st&p=226525

дякую!
My Signature
Україна починається з Малечі! (с)Віллі Вонка

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2009 - 18:02

Перегляд повідомленняGelena (12.11.2009, 2:07) писав:

River. скажіть, чи дозволяється відвідувати сауну при грудному годуванні? Моїй донечці вже 1 рік. Можливо, маєте зі свого професійного досвіду приклади позитивних чи негативних наслідків даної процедури при ГВ?

Прихований текст

Буває, що в сауні надмірно прибуває молоко, тому слідкуйте за відчуттями, не захоплюйтесь:)

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняirunka (12.11.2009, 11:03) писав:

River, у мене до вас таке питання:я недавно перехворіла запаленням легень,на той час годування прийшлось припинити через уколи які мені приписали,молочко я зціджувала.Чи не шкідливо зарас годувати дитину після двох рентгенів та купи антибіотиків?

Не шкідливо. Якщо після останнього прийому антибіотиків, несумісних з ГВ, пройшла вже 1-2 доби, можете спокійно годувати далі.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lile4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 листопад 2009 - 14:22

River, -- хочу звернутись за консультацією для своєї подруги. ЇЇ сину 1 рік і 3 міс. -вночі нямав цицю 5-6 разів, подруга вирішила припинити нічні годування,бо страшенно втомлюється. Вже кілька днів так робить--годує на ніч і зранку, вдень перед сном, а вночі ні - малий кілька раз прокидався, але вона його трошки полюляє і він спить далі --тобто проблем немає. Але у неї до ранку ну дуже багато молока-- як з цим боротись, бо повністю припиняти ГВ вона ще не хоче. Почала навіть щось про таблетки, але я її відмовила--сказала, що попитаю на форумі, бо сама досвіду немаю. Наперед дякую.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 14 листопад 2009 - 18:16

і у мене назріло питаннячко, ми завершуємо гв, останній раз я годувала у четвер на ніч, п*ятницю і сьогодні вже не годувала - в одній з грудей з*явилися ущільнення, щоправда покищо не болючі... але є 3 розміром з невеличке квасолиння чи потрібно з ними щось робити (чи можуть вони виникнути через то що я замерзла - змушеная була кілька годин провести в холодній будівлі - там і відчула, що щось негаразд :( )? і чи варто щось приймати для остаточного завершення лактації?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Leda 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 листопад 2009 - 18:52

Підкажіть будь-ласка з якого дня від народження дитина на ГВ повинна почати набирати вагу, бо в перших три дні (в пологовому) ми втратили 200 гр, але педіатр казала що це нормально, після того ще не важились, з якого дня втрата ваги має насторожити? І ще, в дитинки пішли випорожнення зовсім рідкі і з комочками білими, це нормально?
My Signature
Be with someone who makes you happy

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 листопад 2009 - 19:01

Перегляд повідомленняLile4ka (14.11.2009, 15:22) писав:

River, -- хочу звернутись за консультацією для своєї подруги. ЇЇ сину 1 рік і 3 міс. -вночі нямав цицю 5-6 разів, подруга вирішила припинити нічні годування,бо страшенно втомлюється. Вже кілька днів так робить--годує на ніч і зранку, вдень перед сном, а вночі ні - малий кілька раз прокидався, але вона його трошки полюляє і він спить далі --тобто проблем немає. Але у неї до ранку ну дуже багато молока-- як з цим боротись, бо повністю припиняти ГВ вона ще не хоче. Почала навіть щось про таблетки, але я її відмовила--сказала, що попитаю на форумі, бо сама досвіду немаю. Наперед дякую.

Невже люляти 5-6 раз за ніч простіше, ніж прикласти до грудей і разом спати далі? Чи дитина спить окремо? СС дуже полегшує ГВ.
Таблетки однозначно не варто. Якщо груди просто багато набирають, то краще перетерпіти, з часом перестануть так набирати. Якщо це вже дискомфорт, чи лактостази, то можна підцідити, але чим поменше, до полегшення. Наступного разу вже так багато не має прибути. Вночі не цідити, бо це дуже стимулює лактацію. Терпіти до 9 ранку. Вранці прикласти дитину, зразу стане легше. Але я би радила налагодити ГВ так, щоб не було великих перерв, спати разом і тоді нічні годування не будуть так замучувати. Може їй варто деколи виходити кудись без дитини, хоч раз на тиждень по пару годин. Тоді і ГВ буде зовсім інакше сприйматись.

Користувач подумав і додав через 8 хв.:

Перегляд повідомленняLuna (14.11.2009, 19:16) писав:

і у мене назріло питаннячко, ми завершуємо гв, останній раз я годувала у четвер на ніч, п*ятницю і сьогодні вже не годувала - в одній з грудей з*явилися ущільнення, щоправда покищо не болючі... але є 3 розміром з невеличке квасолиння чи потрібно з ними щось робити (чи можуть вони виникнути через то що я замерзла - змушеная була кілька годин провести в холодній будівлі - там і відчула, що щось негаразд :( )? і чи варто щось приймати для остаточного завершення лактації?

При лактостазах однозначно рекомендується зцідити груди повністю. Далі старатись терпіти наповнення грудей, колим вже зовсім не можете терпіти, трошки підцідити до полегшення стану, наступного разу цідити треба буде пізніше і в меншому обємі. Це найпростіший спосіб завершення лактації. Таблетки не рекомендую. Вони гормональні і з ними не все так просто, як може здатися - це вам не аспірин.
Пильнуйте груди на ущільнення, щоб нічого не тиснуло.

Користувач подумав і додав через 11 хв.:

Перегляд повідомленняLeda (14.11.2009, 19:52) писав:

Підкажіть будь-ласка з якого дня від народження дитина на ГВ повинна почати набирати вагу, бо в перших три дні (в пологовому) ми втратили 200 гр, але педіатр казала що це нормально, після того ще не важились, з якого дня втрата ваги має насторожити? І ще, в дитинки пішли випорожнення зовсім рідкі і з комочками білими, це нормально?

Дитина має право втратити до 10% від своєї ваги. Далі вага має збільшуватись. Якщо цього не відбувається, треба переглянути вашу організацію ГВ! До 10-14 днів дитина має набрати вагу, яка була при народженні. Може і швидше набрати. За перший місяць має набрати мінімум 450г (від найменшої ваги!)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lile4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2009 - 01:43

River, --дякую за поради! Обов"язково все передам подрузі.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 15 листопад 2009 - 22:51

Дякую :) за піказку!
Вчора зцідила але мабуть не до кінця, втім на лактостаз це не схоже, одна з грудей просто ще виробляє молоко... сьогодні жодних проблем, ущільнень не відчуваю, а інша ось вже 3 дні - і нічого, не наповнюється - якось дивно :empathy:

Повідомлення відредаговано Luna: 15 листопад 2009 - 22:54

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lilchik 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 листопад 2009 - 01:20

Перегляд повідомленняRiver (11.11.2009, 15:07) писав:

Якщо дитина в цілому здорова, жвава, нормально пісяє, то це напевно тимчасово. діти ростуть стрибкоподібно. В перші місяці вона дуже багато набирала, тепер темпи зменшуються. Час від часу може набирати стрибками, а між тим майже не набирати. Але варто слідкувати за прикладанням, щоб дитина захоплювала багато ареоли, особливо знизу і при смоктанні не зїжджала на сосок. Ви використовуєте пляшки, пустушки, догодовуєте? В той час чи за тиждень-два до того, коли вага стала менше набиратись, нічого незвичайного не відбувалось - переїзд, зміна обстановки, нова людина в догляді, масаж професійний, плавання?

З надзвичайного було те, що і она і я трішки перехворіли, мабуть це через це. Дякую що заспокоїли на рахунок в стрибках при набиранні ваги, я теж про таке чула, але перепитатись спокійніше
My Signature
ЗображенняЗображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліньтяйка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 листопад 2009 - 09:44

River, підкажіть будь-ласка - в мене звечора почала поболювати права грудь ближче до руки і зараз на ранок ця грудь сильно набрала і ще більше болить, раніше в мене такого не було. Протягнути практично не могло, малого постійно прикладаю до неї і коли він їсть, то біль тянуча така. Гульок чи затвердінь нема. Малий вчора перед сном трохи товкся по мені, можливо він засильно натиснув в тому місці і від того почалася проблема? Хочу прикласти капусту, правильно я зроблю? І як годувати - поперемінно, більше до тої груді яка болить, чи навпаки дати їй відпочити?
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 листопад 2009 - 17:28

Перегляд повідомленняЛіньтяйка (17.11.2009, 9:44) писав:

River, підкажіть будь-ласка - в мене звечора почала поболювати права грудь ближче до руки і зараз на ранок ця грудь сильно набрала і ще більше болить, раніше в мене такого не було. Протягнути практично не могло, малого постійно прикладаю до неї і коли він їсть, то біль тянуча така. Гульок чи затвердінь нема. Малий вчора перед сном трохи товкся по мені, можливо він засильно натиснув в тому місці і від того почалася проблема? Хочу прикласти капусту, правильно я зроблю? І як годувати - поперемінно, більше до тої груді яка болить, чи навпаки дати їй відпочити?

Як у вас зараз справи з тою груддю? Давати відпочивати груді в такому випадку не можна! навпаки - якнайкращий дренаж - тобто постійно прикладати до неї дитину (про другу теж не забуваючи, звісно). Можливо затвердіння було глибоко і його важко намацати, або дитина передавила протоку. Все одно лікування те саме - прикладати, масажувати в напрямку до соска при годуванні, лід після гнодування, капуста між годуванням.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліньтяйка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 листопад 2009 - 17:43

River, дякую, вже набагато краще, прикладала майже постійно до тої груді, іншою менше. Видно ще капуста допомогла. А льодом не можна простудити грудей?
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 листопад 2009 - 20:43

Перегляд повідомленняЛіньтяйка (18.11.2009, 17:43) писав:

River, дякую, вже набагато краще, прикладала майже постійно до тої груді, іншою менше. Видно ще капуста допомогла. А льодом не можна простудити грудей?

Лід прикладають через тряпочку, пеленку на 10-20 хв для зменшення набряку. Моожна заморожені фрукти для того використовувати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ХристинкаЛ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 листопад 2009 - 22:53

River, в мене така прблема. Сину 1,5 місяця народився з вагою 4100г, випмсали з роддому з вагою 3750г, в місяць не важилися через карантин, сьогодні зважилися - вага 4400г, ми виключно на грудному вигодовуванні.
В мене таке враження, що невистачає молока бо дитина постійно біля грудей.
Що Ви порадите, адже дитина дуже мало набрала у вазі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

nastik світлина

nastik  На Благодійному Ярмарку для діток з "Крил надії" від початку року вдалось зібрати 7714 грн! Спасибі усім, хто долучається! Працюємо і далі - http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=33233

Вчора, 23:01

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  Малееееечааа!!!! Відпусти мене спааааатки - завтра рано вставати))) Я - малечівський наркоман) в мене малечозалежність!)))

Вчора, 22:46

Показати коментарі (1)

Stasuk_Nata світлина
максиміліанна світлина

максиміліанна  сьогодні Велика Середа... день зради, завтра Великий Четвер - коли сам Бог показав як саме треба любити ближнього - не боятись схилитись і помити йому ноги... Бо трохи набрибло чути "чистий четвер", " ти вже все прибрала?" Головне в серці лад навести...

Вчора, 14:54

Показати коментарі (1)

ОптИмІст світлина

ОптИмІст  Всім, хто чув сирену - наша статусна не є аналогом статусної у соціалках. Те, про що можна і ТРЕБА писати - в заголовку нашої статусної. Мо' є сенс поправити жирним шрифтом?

Вчора, 14:31

Timyrka світлина

Timyrka  Уточнення не 17 а 16 квітня в період з 14.40 до 15.00 год, у Львові та області буде навчальна тривога, зметою превірки засобів звязку. Не лякайтеся сирен, таке проводять кожного року.

Вчора, 13:21

Показати коментарі (5)

Турботлива мамуся світлина

Турботлива мамуся  настрій паскудний. знову посварились з чоловіком. незнаю чи довго так витримаю.....

Вчора, 13:09

Показати коментарі (2)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Тільки 21-ша година,а я так спатки хочу...)))

15 кві 2014 20:12

Показати коментарі (3)

юлія 27 світлина

юлія 27  моя кішка вчора привела трьох котенят

15 кві 2014 14:17

Показати коментарі (5)

Dzvinka світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 квітень 14 )

• З днем народження
    Kuzia