Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Поради консультанта з грудного вигодовування - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Поради консультанта з грудного вигодовування Консультат River Оцінка: ***** 5 Голосів

Користувач поза мережею   yulashka79 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 вересень 2010 - 19:38

AniaMark (23.9.2010, 19:19) писав:

Як виглядає молочниця у немовлят? У мого синочка постійно є білий наліт на язику, але щічки і піднебіння зсередини чисті. Педіатр, що до нас приходила, сказала що якщо щічки і піднебіння чисті, то це не молочниця, а сімейна лікарка каже зараз що це молочниця і виписала розчин для протирання рота дитині.
Чи може бути молочниця у дитини якщо я не відчуваю її на своїх грудях? Чи потрібно лікувати мене також якщо у дитини молочниця? Чи дитина заражається від мене у цьому випадку?

Це молочниця! Якщо не вилікувати зараз, то й буде на щічках. Я брала намотала марлю на палець собі, намочити трошки в мед і витерти язичка. Я зробила 2 рази ( 1раз ввечері і на другий день раз) і одразу пройшло. Так багато хто робив. Вам лікуватись не треба .
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   River 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2010 - 07:24

Люлюка (22.9.2010, 19:40) писав:

валеріана лікарська,
буркун лікарський,
астрагал шерстистоквітковий,
смородина,
листя брусниці,
горіх волоський,
синюха блакитна,
півонія незвичайна (мар'їн корінь),
кропива собача,
глід криваво-червоний.
меліса лікарська,
шишки хмелю,
квітки волошки,
м'ята перцева,
ромашка лікарська

ось такі натуральні трави можна вживати при моєму захворюванні, підкажіть будь ласка чи не буде шкідливим, якщо я буду постійно вживати чай з вище перечислених трав, то не обов'язково приймати всі за раз, можна чергувати в різних зборах, різні співвідношення. Думаю це найкращий варіант.

З того всього переліку майже нічого не знайшла - тільки валеріана - не більше 9г на добу (2г сухих речовин) і мята та горіх трохи пригнічують лактацію, тому з ними обережніше, принаймні небегето їх вживайте.

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

kukla (23.9.2010, 10:13) писав:

Привіт)
Маю таке питання..чи можна приймати пивні дріжджі під час ГВ?

Можна

Користувач подумав і додав через 7 хв.:

Кориця (23.9.2010, 10:28) писав:

Можливо Ви підкажете що мені робити. Ще в пологовому будинку в мене з'явилася тріщина на соску через неправильне прикладання, зараз ми вже 3 тижні вдома, почала давати грудь правильно - мені консультант показала як це робити, але тріщина настільки велика що не встигає загоїтися. Кормлю дитину кожні 2 години, користуюся маззю Лесюка, за цей час сосок підсихає і тріщина трішки затягується, але після кормління знову починає боліти і розходиться. Не знаю як загоїти цю тріщину.

Спробуйте тою груддю 10-12 год. не годувати, а в цей час її зціджувати і мастити мірамістином (цю мазь треба змивати перед годуванням) або солкосерилом (не треба змивати)

Користувач подумав і додав через 17 хв.:

saniaw (23.9.2010, 12:15) писав:

River, доброго дня. Мені потрібно терміново робити лапароскопію жовчного. Синочку 2місяці, ми на ГВ. Як краще поступити, аби врятувати ГВ. Чи суміш на кілька днів, чи постаратись насціжувати і заморозити молока. І як тим замороженим кормити, по годинах, чи коли захоче. Вибачте, якщо туманно пояснила, просто дуже хвилююсь, щоб малий не відмовився від груді через соску. А соску яку краще, щоб потім знов груди захотів? І скільки приблизно за раз дитяті треба давати молочка? Дякую.

Краще звичайно заморозити зцідженого грудного молока. Але морозьте невеликими порціями, бо після розморозки все, що дитина не зїсть треба буде виливати. І спочатку порцію заморозьте і спробуйте самі потім розмороженим і підігрітим погодувати, щоб точно знати, що дитина буде його їсти. Але годувати дуже бажано не з пляшки. Бо кожна пляшка смокчеться дитиною зовсім не так, як груди і потім може дитина відмовитись від грудей. Тому краще з ложки, чашки, шприца без голки. Або можна купити катетер для новонароджених найменший, один кінець опустити в ємність з молоком, а інший вивести до вказівного пальця дорослого - дитина буде смоктати палець разом з тим катетером і буде їй текти молочко. Так і потреба в смоктанні задовільниться і відмови не буде.

Користувач подумав і додав через 18 хв.:

AniaMark (23.9.2010, 19:19) писав:

Як виглядає молочниця у немовлят? У мого синочка постійно є білий наліт на язику, але щічки і піднебіння зсередини чисті. Педіатр, що до нас приходила, сказала що якщо щічки і піднебіння чисті, то це не молочниця, а сімейна лікарка каже зараз що це молочниця і виписала розчин для протирання рота дитині.
Чи може бути молочниця у дитини якщо я не відчуваю її на своїх грудях? Чи потрібно лікувати мене також якщо у дитини молочниця? Чи дитина заражається від мене у цьому випадку?

Якщо наліт тільки на язику - це не молочниця, а такий наліт від молочка. Він дитину не турбує і вас хай не турбує.

Користувач подумав і додав через 21 хв.:

yulashka79 (23.9.2010, 20:38) писав:

Це молочниця! Якщо не вилікувати зараз, то й буде на щічках. Я брала намотала марлю на палець собі, намочити трошки в мед і витерти язичка. Я зробила 2 рази ( 1раз ввечері і на другий день раз) і одразу пройшло. Так багато хто робив. Вам лікуватись не треба .

Навіть якщо є молочниця - медом її не лікують, бо це сильний алерген і може бути реакція в дитини, крім того до 6 міс.дитині не можна нічого, крім грудного молока. Вже краще содовим розчином протирати, якщо не хочете ліки.
My Signature
Консультант з ГВ: (097) 536-51-99 Галя
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   saniaw 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2010 - 15:04

Дякую за відповідь. Є ще питаннячко. А скільки приблизно грам в нашому віці їдять? Десь до 100, чи більше?
My Signature
Спойлер
Зображення
Якщо Вам здається, що у мене опустилися руки - ви помиляєтеся. Я нахилилась за битою!
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 вересень 2010 - 07:19

saniaw (24.9.2010, 16:04) писав:

Дякую за відповідь. Є ще питаннячко. А скільки приблизно грам в нашому віці їдять? Десь до 100, чи більше?

Це важко сказати, бо всі діти різні і кожен "прийом їжі" може бути різним. В середньому за добу дитина мала б їсти десь 700г грудного молока. от і поділіть на кількість прикладань. ну але то приблизно, бо в такої малечсі і день на день не схожий може бути.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 вересень 2010 - 14:15

River, маю питання, хоча розумію, що на нього відповісти важко, оскільки маю недостатньо інформації. Але буду вдячна просто за перелік можливих причин проблеми.

В п"ятницю почула, що одна моя знайома має проблему з ГВ. Вона народила в середу (точно часу не знаю), тобто минуло лише два дні, а дитина не хоче брати грудей. Знайома говорить, що у неї мало молока, тому в пологовому почали догодовувати сумішшю (добре, що хоч зі шприца, а не з пляшечки).
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бурулька 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 вересень 2010 - 14:39

Доброго дня, хотіла б ще тут порадитись. В пологовому мені був назначений цефтріаксон на 5 днів, і лактобактерії( я мала тяжке кишкове отруєння), одночасно дитині яка на ГВ було призначено біфідумбактерин. Ми пропили все курсом і на що звернула увагу дільничий педіатр, що дитина какає за рідко. Дієтичного харчування дотримаюсь чітко, слідкую за тим , що їм. Питання: Якої консенстенції, і на вигляд має бути кал в дитини, яка тільки на ГВ? Дякую
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 вересень 2010 - 17:02

Вишенька (26.9.2010, 15:15) писав:

River, маю питання, хоча розумію, що на нього відповісти важко, оскільки маю недостатньо інформації. Але буду вдячна просто за перелік можливих причин проблеми.

В п"ятницю почула, що одна моя знайома має проблему з ГВ. Вона народила в середу (точно часу не знаю), тобто минуло лише два дні, а дитина не хоче брати грудей. Знайома говорить, що у неї мало молока, тому в пологовому почали догодовувати сумішшю (добре, що хоч зі шприца, а не з пляшечки).

Розумієте, в чому тут складність: по-перше, ви не знаєте всіх нюансів, по-друге ваша знайома може сама не знати всіх нюансів, тобто лікарі можуть їй казати про шприц, а самі давати з пляшки... Не хочу бути упередженою до лікарів в ПБ, але вже стільки чула схожих історій, коли лікарі роблять все, що тільки можна, тільки не те, що треба для успішного ГВ. І ця ваша фраза про "мало молока"...Ну з чого вони визначають через 2 дні кількість молока? По кольору шкіри мами, чи очей, чи фігурі, чи розмірі грудей?? Тікати звідти треба додому і заспокоїтись, їй потрібна підтримка годуючих матерів і дуже важливо, щоб родичі підтримували, найголовніше чоловік.
Ну так от, прични можливі такі: було догодовування з пляшки, можливо перше прикладання відбулось з пляшки або дуже пізно приклали до грудей, може є дурник, може дуже важкі пологи були для дитини або це навіть не відмова як така, а молода мама неправидльно оцінює ситуацію, можливо дитину щось турбує. Тому треба точно впевнитись, чи немає пляшки, часто прикладати до грудей, дуже багато носити на руках (не тоді, коли плаче, а просто так весь час), спати разом, на кожен рух пропонувати груди, через сон, після сну, просто так. Ніяких імітаторів грудей, ніяких сильних переживань для дитини - всі відвідування родичів бажано відкласти на пізніший термін, коли ГВ налагодиться. І якщо вона матиме нагоду, хай краще мені подзвонить, розкаже все детальніше.

Користувач подумав і додав через 8 хв.:

Бурулька (26.9.2010, 15:39) писав:

Доброго дня, хотіла б ще тут порадитись. В пологовому мені був назначений цефтріаксон на 5 днів, і лактобактерії( я мала тяжке кишкове отруєння), одночасно дитині яка на ГВ було призначено біфідумбактерин. Ми пропили все курсом і на що звернула увагу дільничий педіатр, що дитина какає за рідко. Дієтичного харчування дотримаюсь чітко, слідкую за тим , що їм. Питання: Якої консенстенції, і на вигляд має бути кал в дитини, яка тільки на ГВ? Дякую

Прихований текст

на ГВ дитина може какати як раз на пару днів, так і по 10-12 раз на добу. Хоч після кожного годування. Каки мають бути жовтими, жовто-коричневими, рідкими, з кислим запахом. Можливий слиз, білі крупинки, деколи зеленуваті каки. Хоча зелений чи пінистий стілець свідчить про недобирання до заднього молока і як наслідок лактазну недостатність, тоді треба добре слідкувати за чергуванням грудей.
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тетяна13 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 вересень 2010 - 19:47

River, доброго вечора. Маю питання, недуже по темі, але може підкажете. Чи міг зефір викликати висипку на личку в дитини?
My Signature
Зображення

Тепер я знаю якого кольору очі в щастя
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Альона0808 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 вересень 2010 - 20:02

River. Доброго вечора підкажіть будь-ласка, чим саме має харчуватись мама яка годує груддю, і ще ми з малечею навіть нормально на дворі не можем погуляти бо завжди мій зайчик голодний, хвилин 10 тихо в калясці а там крик, і сосем пальчики, що робити порадьте, молока вроді хватає, зригує інколи, та й пісяєм добре, і важим вже 4 кг, після родів 3,300 були.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2010 - 08:49

Тетяна13 (26.9.2010, 20:47) писав:

River, доброго вечора. Маю питання, недуже по темі, але може підкажете. Чи міг зефір викликати висипку на личку в дитини?

Звичайно міг, і навіть не так зефір. як ті барвники, консерванти і т.д., що в нього кладуть. Діти набагато частіше реагують на хімію, тому на це зважайте.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тетяна13 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2010 - 14:47

River, дякую за відповідь. Маю ще запитання. Вже два дні в мене таке відчуття, що синочок не може наїстися. Молоко є, прикладаю ніби правильно, а він аж захлинається, а потім зригує часто і багато. Я подивилася випуск про грудне вигодовування від Комаровського, він радить давати дитині пити, якщо в квартирі недостатньо волого. Може справді, маленький хоче пити, а я його перегодовую. За перший місяць синочок набрав 900 грн і виріс на 5 см. Якщо варто його поїти, то підкажіть чим, скільки, коли і як часто.
My Signature
Зображення

Тепер я знаю якого кольору очі в щастя
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2010 - 16:40

Альона0808 (26.9.2010, 21:02) писав:

River. Доброго вечора підкажіть будь-ласка, чим саме має харчуватись мама яка годує груддю, і ще ми з малечею навіть нормально на дворі не можем погуляти бо завжди мій зайчик голодний, хвилин 10 тихо в калясці а там крик, і сосем пальчики, що робити порадьте, молока вроді хватає, зригує інколи, та й пісяєм добре, і важим вже 4 кг, після родів 3,300 були.

Годуюча мама має харчуватись нормально. Якщо якийсь продукт підозрюєте в алергенності, то спробуйте зовсмі трошки і спостерігайте за реакцією дитини протягом доби - якшо не буде висипань, закрепів, проносів, тоді наступного дня можна збільшити кількість цього продукту. Просто старайтесь не вводити одночасно кілька продуктів, бо у випадку алергії не будете знати, на що саме.
Стосовно гуляння - справа може бути навіть не в голоді, а може просто коляска не подобатись. Тобто дитина не комфортно там почувається. Спробуйте раз погуляти не в колясці а на руках і подивіться, чи так ж буде реакція, чи дитина буде спокійніша. Просто все своє життя (9 місяців) дитина була весь час з мамою, чула її серце, відчувала її тепло, а тут - раз і в коляску, для дитини це непросто.

Користувач подумав і додав через 10 хв.:

Тетяна13 (27.9.2010, 15:47) писав:

River, дякую за відповідь. Маю ще запитання. Вже два дні в мене таке відчуття, що синочок не може наїстися. Молоко є, прикладаю ніби правильно, а він аж захлинається, а потім зригує часто і багато. Я подивилася випуск про грудне вигодовування від Комаровського, він радить давати дитині пити, якщо в квартирі недостатньо волого. Може справді, маленький хоче пити, а я його перегодовую. За перший місяць синочок набрав 900 грн і виріс на 5 см. Якщо варто його поїти, то підкажіть чим, скільки, коли і як часто.

Ще б наше МОЗ дивилося того Комаровського, то може б закрили нарешті те неподобство :sorry: Нічого не маю проти його системи лікування, загартовування і т.д., але коли в нього мова заходить про ГВ - краще зразу вимикати телевізор! Коли в квартирі недостатньо волого, то дитина частіше буде просити груди (звичайно, якщо ГВ на вимогу, а не по режиму) і повністю задовільнить свої потреби грудним молоком, яке на 90% складається з води. Більше води дитині аж ніяк не потрібно! І в наказах МОЗ України про це чітко написано: виключно ГВ до 6 міс. Якщо дитина багато зригує, то можливо їсть дуже захланно (якщо перед тим довго чекав і дуже зголоднів), або у вас є надмірна кількість молока, яке тече напором і дитина захлинається, при цьому заковтує багато повітря, тому і зригує. Але в принципі зригування як таке не є проблемою, допускається зригування до 2 ст. л. після кожної їжі і раз на день фонтаном.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yuli4ka 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 вересень 2010 - 18:39

Доброго вечора, River! Потрібна ваша порада.
Вчора вранці помітила, що права грудь стала якась болюча в нижній долі, під соском, коли торкаєшся. Спочатку я уваги не звернула, думала дам синочку їсти - пройде, може переповнена з ночі (їмо вночі двічі). Але до вечора нічого не пройшло, а температура піднялась до 38,3.
Тріщин на сосках немає і не було, нагрубання чи ущільнень теж немає. На перших тижнях молочко в грудях трохи лишалось після годування, але я не сціджувала; зараз синочок висмоктує все до кінця, після годування навіть зцідити немає що (кілька крапель), груди м"ягенькі, почервоніння ніби роздивилась (але не впевнена, бо навколо сосків утворились розтяжки, то може це вони червоніли). Зайшла вчора в тему лактостаз, бо вже почала переживати за лактацію і чи це не мастит. За порадами дівчат добре зцідила грудь, розмасажувала її, поставила компрес із соди, а потім приклала теплу пеленку. Після цього температура спала через півгодини, сьогодні теж нормальна :acute: . Але грудь все одно ще трошки болюча.
Як, на вашу думку, що це було?
І ще хочу уточнити, що я неправильно роблю, щоб в майбутньому такого більше не повторювалось. Синочок їсть вдень кожні дві-три години, вночі паузи трошки довші (десь два годування за ніч), прикладаю правильно, груди не сціджую взагалі (лише перед годуванням кілька крапель застояного), дитина висмоктує все до кінця, груди даю почегово (одне годування - ліва, друге годування - права), кремами не користуюсь. Може справа в позі годування? Годую постійно лежачи, бо так в роддомі привчили: мала при родах розриви, тому сидячи не могла, а потім вже не виходило (не зручно). Чи може бути причина ще в чомусь? Дякую за відповідь.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2010 - 07:35

Yuli4ka (28.9.2010, 19:39) писав:

Доброго вечора, River! Потрібна ваша порада.
Вчора вранці помітила, що права грудь стала якась болюча в нижній долі, під соском, коли торкаєшся. Спочатку я уваги не звернула, думала дам синочку їсти - пройде, може переповнена з ночі (їмо вночі двічі). Але до вечора нічого не пройшло, а температура піднялась до 38,3.
Тріщин на сосках немає і не було, нагрубання чи ущільнень теж немає. На перших тижнях молочко в грудях трохи лишалось після годування, але я не сціджувала; зараз синочок висмоктує все до кінця, після годування навіть зцідити немає що (кілька крапель), груди м"ягенькі, почервоніння ніби роздивилась (але не впевнена, бо навколо сосків утворились розтяжки, то може це вони червоніли). Зайшла вчора в тему лактостаз, бо вже почала переживати за лактацію і чи це не мастит. За порадами дівчат добре зцідила грудь, розмасажувала її, поставила компрес із соди, а потім приклала теплу пеленку. Після цього температура спала через півгодини, сьогодні теж нормальна :angel: . Але грудь все одно ще трошки болюча.
Як, на вашу думку, що це було?
І ще хочу уточнити, що я неправильно роблю, щоб в майбутньому такого більше не повторювалось. Синочок їсть вдень кожні дві-три години, вночі паузи трошки довші (десь два годування за ніч), прикладаю правильно, груди не сціджую взагалі (лише перед годуванням кілька крапель застояного), дитина висмоктує все до кінця, груди даю почегово (одне годування - ліва, друге годування - права), кремами не користуюсь. Може справа в позі годування? Годую постійно лежачи, бо так в роддомі привчили: мала при родах розриви, тому сидячи не могла, а потім вже не виходило (не зручно). Чи може бути причина ще в чомусь? Дякую за відповідь.

Текст, що розкривається
Лактостаз- це закупорка молочної протоки тобто застій молока в одній або декількох ділянках молочної залози. Проявляється цей стан ущільненням тканини залози й болісністю - особливо при пальпації. На шкірі відповідної ділянки груді спостерігається розгалуження розширених вен. Напруга і болісність ділянок залози можуть залишатися й після її спорожнювання. Температура тіла при цьому зазвичай буває нормальною.
Застій у протоках проходить через 24-48 годин після того, як з'явився. Поки протока закупорена, дитина може бути незадоволеною під час годівлі з проблемної груді, тому що молоко тече повільніше (ймовірно через те, що закупорка протоки здавлює інші протоки).

Причини:
1. порушення відтоку молока з якогось місця або із залози в цілому в результаті закупорки молочних проток (погане спорожнювання груді або певної її частини)
Фактори виникнення:
1. погане спорожнювання грудей:
1.1. неправильне захоплення грудей;
1.2. годівля в одній позиції;
1.3. використанням пристосувань, що імітують груди;
1.4. використання накладок для грудей підчас годування;
2. обмеження перебування дитини біля грудей;
3. наявність на соску тріщин, що ускладнює годування грудьми;
4. годування грудьми по графіку;
5. введення додаткової рідини
6. відмова від годування грудьми й перехід на штучне вигодовування;
7. здавлювання молочних залоз тісним одягом або пальцями матері під час годування;
8. сон на животі;
9. стреси;
10. надмірне фізичне навантаження (спазми проток молочних залоз);
11. травми й забиті місця грудей;
12. годування грудьми не розігрівшись після переохолодження.

Що робити?
В залежності що спровокувало ми зобов'язані забрати причину!
1. виправити прикладання дитини до грудей;
2. навчитися годувати дитину в різних позиціях;
3. не давати дитині імітаторів соска (драчка, соску);
4. не використовувати накладки на сосок для годування;
5. продовжувати годувати грудьми, якщо це тільки не занадто болісно. Якнайкраще спорожняти болючу грудь.
a. розташувати дитину біля грудей так, щоб її підборіддя "вказувало" на місце ущільнення.
b. підчас ссання дитини, легенько масажувати груди в районі ущільнення в напрямку від основи грудей до соска.
c. підчас годування зігрівати постраждалу область, випити щось тепле, прийняти теплий душ, він підсилює ефект окситоцину, під душем можна зробити масаж (легкий) і дати груди дитині (або зцідити груди (тема Зціджування молока. коли? як?), потім запропонувати дитині груди для розсмоктування застою). Якщо після годівлі застій прощупується - зцідити груди. Потрібно виключити грубі масажі грудей.
d. між годуваннями на почервоніле місце прикладати лід (лід загорнути в тканину) на 5-10 хвилин. Лід не має лікувальні властивості, але за рахунок скорочення проток знімає почервоніння та набряк груді;
6. як найчастіше (приблизно раз у годину) пропонувати дитині молочну залозу яка турбує (частота прикладань збільшується за рахунок маминого бажання);
7. не обмежувати час передування дитини біля грудей;
8. виключно грудне вигодовування (без допоювання та догодовування) в перші 6 міс.;
9. призначають додаткові зціджування в залежно від складності, може бути від 1-го до 3-х у добу (Зціджування молока. коли? як?);
10. розумне фізичне навантаження;
11. спати на спині або на боці;
12. вільний одяг, не тісний бюстгальтер;
13. при застої молока можна використати такі народні засоби, як капустяний аркуш (вкласти в бюстгальтер, зробивши отвір для соска, часто міняти), сир з медом. З гомеопатії - мазь і таблетки Траумель, гомеопатичне масло Апис-Беладонна, міняти примочку кожні дві години. Ефективний апарат Біоптрон.

Це був лактостаз, передивіться по можливих причинах, може щось не так робите. По тому, що ви написали - не треба зціджувати "застояне", бо його не буває:) І чергувати груди треба довше, тобто 2 год. 1 грудь, 2год. інша. Але так, щоб кожну грудь дитина смоктала не менше 30 хв. Наприклад дитина смоктала 10 хв. і заснула на 2 год. Після сну мала б бути вже інша (бо 2 год. минуло), але ви прикладаєте до тієї самої і коли вже посмокче довше, то наступне годування з іншої. Ну і пози пробуйте інші, особливо з-під пахви - ви сидите, збоку кладете 2-3 подушки і на них дитину на боці.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   viktorija 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 вересень 2010 - 10:52

Привіт!
В мене останнім часом в одній груді мало молока, хоча до того було все добре, може це бути пов"язано що я її передавлюю коли сплю на тому боці, бо інших причин небачу...а якщо ні то чому таке сталось?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2010 - 15:50

viktorija (29.9.2010, 11:52) писав:

Привіт!
В мене останнім часом в одній груді мало молока, хоча до того було все добре, може це бути пов"язано що я її передавлюю коли сплю на тому боці, бо інших причин небачу...а якщо ні то чому таке сталось?

Прослідкуйте, як ви міняєте груди, чи однаково часто прикладаєте дитину до кожної груді. Може вночі одну даєте частіше ніж іншу?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia8ks 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2010 - 16:49

Доброго дня! Можливо вже хтось таке питався, вибачте не прочитала всієї теми. У нас грудне вигодовування це справжня боротьба. Малий зовсім не хоче їсти пхається, кричить, плаче аж заходиться, вивертається в різні бокі, і так кожен день від народження, інколи добре їсть в ночі, коли сонний, і то інколи. Я вже кормила в різних позах, інколи по три-чотири години тримала, щоб хоч трошкі щось поїв, нічого, ще хуже кричить. З такою їжею він завжди голодний, вагу набирав помалу, ми стали підкормлювати на ніч сумішшю, він її випиває до кінця, і лежить спокійненькій. Підскажіть що робити, бо вже зовсім відпадають рукі.
My Signature
Зображення
Надіятись - щоб не сталося, боротися - не зважаючи ні на що.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пушкарік 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 29 вересень 2010 - 17:00

River, мені 2 тижні тому вирізали апендицит. оскільки мені кололи антибіотики, тоя сціджувалась кожні 6 годин і масажувала груди, а малого тим часом кормили сумішшю. після того в мене стало менше молока, і малюк не наїдається однією груддю, як доти було. незнаю, чи догодовувати сумішшю чи повернеться ше та велика кількість молока?

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
чому кажу про догодовування - груди не встигають набирати за 3 години достатню кількість молока для наступного годування. вночі так, а вдень - ні.
My Signature
Зображення
Зображення
На світі є як мінімум 3 чоловіків,які мене люблять. Ну як тут не бути щасливою?!:)
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2010 - 18:03

natalia8ks (29.9.2010, 17:49) писав:

Доброго дня! Можливо вже хтось таке питався, вибачте не прочитала всієї теми. У нас грудне вигодовування це справжня боротьба. Малий зовсім не хоче їсти пхається, кричить, плаче аж заходиться, вивертається в різні бокі, і так кожен день від народження, інколи добре їсть в ночі, коли сонний, і то інколи. Я вже кормила в різних позах, інколи по три-чотири години тримала, щоб хоч трошкі щось поїв, нічого, ще хуже кричить. З такою їжею він завжди голодний, вагу набирав помалу, ми стали підкормлювати на ніч сумішшю, він її випиває до кінця, і лежить спокійненькій. Підскажіть що робити, бо вже зовсім відпадають рукі.

Напишіть детальніше: з якою вагою народився, з якою виписувались з ПБ, скільки важитв в 1 міс., 2міс., 3міс., чи було в Пб догодовування, коли почали догодовувати вдома, як часто годуєте вдень і вночі, чи користуєтесь пустушкою (як давно), чи допоюєте, чи спите разом, чи носите на руках, чи були важкі пологи?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia8ks 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2010 - 18:22

Вага при народженні 3100, при виписці 3000, в 1 місяць-3700, в 2 місяці - 5050, в 3 -6150. Пологі були важкіми, в ПБ молока не було появилося на пятий день, кормили Нестоженом, вдома почали догудовувати в 1,5 місяці, вдень їсть через кожні 3-5 годин, вночі - 1, 2 рази на ніч, пустушкою користуємося десь від третього дня народження (малий кричав коли вдягали, тому користувалися лише тоді коли передягали), допоюємо - кипяченою водичкою, чайком з Фенхеля, спимо в одній кімнаті, на руках носимо.
My Signature
Зображення
Надіятись - щоб не сталося, боротися - не зважаючи ні на що.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

a.Malia_ світлина
Shady Lady  світлина

Shady Lady   Нагадую, що є такі розділи, як політики ( там теми про АТО), релігія ( ПРО МОЛИТВИ), теревені ( для СТУРБОВАНИХ І ЗАНЕПОКОЯНИХ) і нарешті МАЛЕЧІВСЬКІ ІНІЦІАТИВИ, де ви можете своє занепокоєння направити в корисне русло. Всі подібні дописи у статусному рядку будуть видалятися і знижуватиметься рейтинг!

Вчора, 21:47

Санджана світлина

Санджана  Не хочу ні на Гаваї, ні на Кіпр, не хочу навіть виграти в лотерею :(....Найбільше , що зараз хочу- щоб 24 серпня, в День Незалежності, Україна святкувала справжній День Перемоги...з піснями, салютами і сльозами радості...:( Молимось за тебе, Україно! :(

Вчора, 21:42

Показати коментарі (3)

Dark Vesta світлина

Dark Vesta  дитина не має бути "клеєм" сім'ї. Таким "клеєм" має бути любов

Вчора, 09:20

Показати коментарі (2)

Stasia24 світлина

Stasia24  Щодня гинуть захисники цілісності України. Вічна їм пам'ять. В мене траур, а в тебе, народе України? Зроби для своєї душі зовсім небагато: - не чекай, поки держава оголосить про всеукраїнський траур, запалюй свічу Пам'яті за вбитих та свічу за здоров'я живих захисників України щодня, поки йтиме війна; -не чекай поки держава відмінить всі розважальні програми по ТБ, просто їх не вмикай; Слава Україні ! Героям слава!

24 лип 2014 23:30

Показати коментарі (6)

IRATC світлина

IRATC  Cьогодні рівно рік як я з "Малечею" форумом, і рівно пів року як з власною малечею )))

24 лип 2014 23:18

Показати коментарі (2)

Soveniatko світлина

Soveniatko  Хочу нарешті прочитати новину "Сьогодні в зоні АТО не загинуло жодного військовослужбовся і жодної людини з мирного населення. "

Заблокований 24 лип 2014 21:05

Показати коментарі (4)

siesta2 світлина

siesta2  Шукаючи Європу,ми знайшли Україну.....

24 лип 2014 14:09

Показати коментарі (1)

NATACHKA світлина

NATACHKA  Чуєш, ти чекай мене, над усе чекай Коли смуток огорне, жовтий дощ стіка І в спекотну каламуть, в заметіль, у сніг Коли інших вже не ждуть, вже й забувши їх. І коли листів нема із далечини... інших вже не ждуть дарма — стомлені вони. Повернуся, тільки жди І не зич добра тим, хто каже далі йди і забудь... пора. Хай повірять мати й син, що нема мене Друзі втішаться отим "було і промине", Сядуть в коло при вогні і ковтнуть вина. На помин душі Та ні. Ти чекай одна. Ти чеканням повернеш ...

24 лип 2014 13:12

Показати коментарі (3)

OlenaC світлина

OlenaC  Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

24 лип 2014 10:45

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 липень 14 )

• З днем народження
    Кравчоля 
    - Вік: 30
  • З днем народження
    *Ircja* 
    - Вік: 25
  • З днем народження
    щастя