Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Резус-фактор, резус-конфлікт - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 24 Сторінок +
  • « Перша
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Резус-фактор, резус-конфлікт Оцінка: ----- 1 Голосів

Користувач поза мережею   Мамине щастя 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 лютий 2013 - 21:55

Так сталось, що в мене теж 2- в чоловіка 2+, лікар сказала, що я дуже часто буду здавати кров на антитіла, надіюсь що все буде добре та все пройде без ускладнень.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata_1107 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 25 лютий 2013 - 13:06

В мене перша-, а у чоловіка перша+, тому всю вагітність здаю аналіз на антитіла, покищо, дякувати Богу, їх нема і якщо так буде дальше, то на 28 тиждні будуть колоти мені антирезусний імуноглобулін і потім зразу після родів. 2 попередні вагітності закінчились невдачею, але лікарі кажуть, що причина не в резусах, хоча справжньої причини так і не назвали, тому важко сказати, на все воля Божа!!!
My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ganusja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 березень 2013 - 17:05

В мене 3- група, тому я щомісяця здавала кров на антитіла, які так і не з'явилися, слава богу. Але мені нічого не кололи ні під час вагітності, ні після пологів. Тому трохи боюсь другої вагітності, бо дитина народилася з 2+ групою.
My Signature
Зображення

Зображення

Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас. Виховуйте себе.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gloriana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2013 - 21:08

У мене 2+, у чоловіка 3+, в першу вагітнітсь навіть думки не було про конфлікт по групі крові або резусу. В результаті, мала народилась із 4-. Пожовтіла на другий день, і місяць трималась жовтяниця, пили хепель. Зараз вагітна хлопчиком. Лікар сказала, що у нього може бути резус 50\50 - або + або-. Але ніяких аналізів спец не здаю, і нічого мені не колять. Знаю досить жінок, які із -, а чоловіки з +, народили багато дітей (одну сімю знаю, де 12 дітей), ще раніше, без всяких там аналізів та уколів. І переривання вагітностей не було. Тому напевно, все дуже індивідуально, а наука чатсо помиляється. До речі, недавно читала, що прояви токсикозу, як раннього так і пізнього тепер повязубть із резус конфліктом. Але щодо мене - це не справдилось, у мене за 2 вагітності ніякого токсу не було (т-т-т).
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kristina-19 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2013 - 23:09

В мене 1-,а в чоловіка 2+.Перша вагітність завмерла,а от що дальше буде страшно подумати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Janna 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 березень 2013 - 21:21

В мене також група крові 1-, а в чоловіка 1+ :((((Підкажіть будь ласка коли потрібно починати здавати кров на антиліла????
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mariskaa1 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2013 - 14:15

Може хтось стикався з таким:і у мене і у чоловіка 2 група крові і в обидвох резус мінус.Це добре? Чи погано? Яка група крові буде в малючка і резус?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленнка-Зеленка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2013 - 10:20

Перегляд повідомленняmariskaa1 (28 березень 2013 - 14:15) писав:

Може хтось стикався з таким:і у мене і у чоловіка 2 група крові і в обидвох резус мінус.Це добре? Чи погано? Яка група крові буде в малючка і резус?

Наскільки я чула 2- для жінки це погана група, в моєї куми така, то одразу як завагітніла, їй кололи антирезусний антиглобулін, і все нормально, виносила, народила, вже ходить в перший клас))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2013 - 14:39

Перегляд повідомленняОленнка-Зеленка (29 березень 2013 - 10:20) писав:

Наскільки я чула 2- для жінки це погана група, в моєї куми така, то одразу як завагітніла, їй кололи антирезусний антиглобулін, і все нормально, виносила, народила, вже ходить в перший клас))

дуже дякую за відповідь - заспокоїла, то я думаю чого коли я сказала свою групу лікарці - то вона перелякано подивилася, а потім зверху карточки жирним шрифтом занотувала)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tanyushka=) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2013 - 16:52

Перегляд повідомленняkristina-19 (11 березень 2013 - 23:09) писав:

В мене 1-,а в чоловіка 2+.Перша вагітність завмерла,а от що дальше буде страшно подумати.

Не думаю,що причиною став резус-конфлікт.Під час першої вагітності зазвичай антитіла не виявляються,а друга вагітність може бути проблематичною.

Добре,що резус одинаковий.У моїх батьків одинакова група і резус - перша мінус..Мама народила двох дітей.У нас,відповідно, така ж група крові і такий резус.У вас все має бути добре!А дитинка думаю буде мати вашу групу і резус,хоча бувають і винятки,але дуже рідко=)

Перегляд повідомленняХочу стати мамою (24 лютий 2013 - 21:55) писав:

Так сталось, що в мене теж 2- в чоловіка 2+, лікар сказала, що я дуже часто буду здавати кров на антитіла, надіюсь що все буде добре та все пройде без ускладнень.

так,будете здавати кожного місяця.Я також переживала з цього приводу,але жодного разу антитіл не було.Лікарка казала,що при першій вагітності все проходить добре і антитіла не виробляються.Удачі вам!

[quote name='Janna' timestamp='1363202516' post='1769923']
В мене також група крові 1-, а в чоловіка 1+ :((((Підкажіть будь ласка коли потрібно починати здавати кров на антиліла????
[/quote
Коли станете на облік,то лікар вам усе скаже.В мене з чоловіком аналогічно-в мене 1-,в нього 1+.Синочок має 1+.Не переживайте,все буде ок!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ск@рлетт 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 березень 2013 - 17:02

в мене 1-, в чоловіка 3+. Старша доця має 1+, молодша 3+. Вагітності пройшли "на ура",без токсикозів і чогось подібного. Після перших пологів відразу вкололи імуноглобулін. Після других нічого не кололи, але зараз хочемо третю дитну і не знаю, як це все буде. Думаю це все індивідуально.
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kolybeljka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2013 - 19:04

Не переживайте, у вас і у чоловіка однакові резуси і конфлікту не буде. А 2 чи 3 чи 4 чи 1 групи крові то немає значення у вашому випадку. У мене 2 з резусом "-" а у чоловіка "+" але за всю вагітність жодних проблем,ніяких лежань на підтримках ніяких токсикозів. Не налаштовуйте себе на гірше.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lana_lucky 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2013 - 23:04

у мене 3- а учоловіка 3+. під час вагітності часто здавала на антитіла.нічого не було. синочок родився здоровий.трошки була жовтушка. внього моя група крові. якийсь укол кололи зразу після родів ще вродзалі.але то мабуть не то укол про який тут всі пишуть,а що кололи не знаю. про 2 вагітність ще не думаємо.але боюся.що може мене чекати? вмоїх батьків у мами 3- а утата 3+. старший брат родився здоровий а умене була жовтушка.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yaroslavna 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2013 - 23:46

у мене був конфлікт по групі крові,в мене 1,в чоловіка 2,резуси +,але 1 група не "хоче" ніякоі іншоі,а так як синуля народився з 2,то при наступних вагітностях мала конфлікт по групі 1:4,нічого не приймала,але доня найменьша народилась жовтенька,ніякого діагнозу не ставили,виписали,ще й наполягали на прививці від гепатиту,я відмовилась. А потім почала все більше жовтіти,в півтора місяці здали аналіз крові,то був високий білірубін,в лікарню не лягали,приймали крапельки,підставляли личко зимовому сонечку,годування цицею не припиняли,десь у 4 місяці була світленька,більше кров не здавали. Розвивалась і вагу набирала гарно.
До речі,коли невропатолог,кваліфікований і розрекламований знайомими,побачила мою мандаринку,то таких діагнозів понаставляла,аж до розумовоі відсталості,виписала препарат,що призначають психам і заборонила категорично годувати грудьми,бо в моєму молоці є антитіла! Я іі мало не в плечі з квартири виштовхала!
Донечка здорова,розумна,випереджає свій вік,до речі,годувала я іі грудьми до 3 років.
Так що не хвилюйтесь так,усе буде добре!
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 березень 2013 - 16:45

[quote name='Tanyushka=)' timestamp='1364568754' post='1797940']
Не думаю,що причиною став резус-конфлікт.Під час першої вагітності зазвичай антитіла не виявляються,а друга вагітність може бути проблематичною.

Добре,що резус одинаковий.У моїх батьків одинакова група і резус - перша мінус..Мама народила двох дітей.У нас,відповідно, така ж група крові і такий резус.У вас все має бути добре!А дитинка думаю буде мати вашу групу і резус,хоча бувають і винятки,але дуже рідко=)

дякую за підтримку.Скажи будь-ласка в тебе сестричка, чи братик?бо кажуть, що якщо резус однаковий, то діти будуть одностатеві( тобто тільки хлопчики. або тільки дівчатка)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksana25 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 березень 2013 - 21:13

Перегляд повідомленняgloriana (11 березень 2013 - 21:08) писав:

У мене 2+, у чоловіка 3+, в першу вагітнітсь навіть думки не було про конфлікт по групі крові або резусу. В результаті, мала народилась із 4-. Пожовтіла на другий день, і місяць трималась жовтяниця, пили хепель. Зараз вагітна хлопчиком. Лікар сказала, що у нього може бути резус 50\50 - або + або-. Але ніяких аналізів спец не здаю, і нічого мені не колять. Знаю досить жінок, які із -, а чоловіки з +, народили багато дітей (одну сімю знаю, де 12 дітей), ще раніше, без всяких там аналізів та уколів. І переривання вагітностей не було. Тому напевно, все дуже індивідуально, а наука чатсо помиляється. До речі, недавно читала, що прояви токсикозу, як раннього так і пізнього тепер повязубть із резус конфліктом. Але щодо мене - це не справдилось, у мене за 2 вагітності ніякого токсу не було (т-т-т).

Аналогічно, у мене 4+ у чоловіка 1+, а син народився з 3-, теж пожовтів сильно, більше місяця був жовтий, виписали давати Ентеросгель, то цілу банку і використали, аж почи жовтизна зникла. В мене у сестри 3- може резус "-" передається не напряму від батьків, і як тоді зорієнтуватись в наступній вагітності? В мене вагітність пройшла легко, без токсикозу.

Повідомлення відредаговано Oksana25: 31 березень 2013 - 21:15

My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кадімессо 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2013 - 02:42

Lana_lucky, у мене 3-,а в чоловіка 1+.За першою вагітністю теж дуже переживала,здавала на антитіла,та і за другою переживань було не меньше.Але ,дякувати Богу,і третя і четверта вагітність була абсолютно нормальною,антитіл не було виявлено.Все буде добре!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлічка19901 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2013 - 11:30

І В мене 3-а у чоловіка 2+, здаю постійно на антитіла, то кажуть не виявлено...хоч знаю що жінку яка народила здається 11 дітей, і з чоловіком були групи крові різні і резуси, але нічого...але це було колись, люди навіть ще незнали що то таке антитіла, то тепер в тих лікарнях немають шо робити, лиш би лякали
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Slavunja 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 квітень 2013 - 08:12

В мене 4- група,в чоловіка 1+,доця народилась з 2 - групою,і укол я не колола після родів.Скажіть будь-ласка чи можуть бути проблеми з другою вагітністю,бо я десь чула що будуть тільки тоді коли при перших родах в резус негативної мами народилось резус позитивне малятко????
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata_1107 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 09 квітень 2013 - 14:04

Перегляд повідомленняSlavunja (07 квітень 2013 - 08:12) писав:

В мене 4- група,в чоловіка 1+,доця народилась з 2 - групою,і укол я не колола після родів.Скажіть будь-ласка чи можуть бути проблеми з другою вагітністю,бо я десь чула що будуть тільки тоді коли при перших родах в резус негативної мами народилось резус позитивне малятко????

Все правильно!!!!!!!!!!! Тому вам нема про що хвилюватися, тому що ваша дитинка з резусом "-"
My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 24 Сторінок +
  • « Перша
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Shady Lady  світлина

Shady Lady   Як модератор використовую на Малечі правила форумі, як людина - повагу, розуміння та здоровий глузд. Шановна "МАЛЕЧІВСЬКА ДИВАННА СОТНЯ" або ви згрупуєтеся всі в одній конкретій темі, або буду відловлювати по одному і банити на пару днів-тижнів поки в голові не підключиться здоровий глуз замість паніки. Вам, як темку назвати і в якому підфорумі розмістити? Те саме стосується ЩОДЕННИКІВ і СТАТУСНОЇ.

Вчора, 22:59

suzuki :) світлина

suzuki :)  вдруге стану мамою :) щасливі і налякані... Боже, бережи нас, щоб наші діти родились у спокійні і мирні часи, у вільній Україні!

Вчора, 16:17

Показати коментарі (8)

SeeStar світлина

SeeStar  називається дожилися...прийшло повідомлення на селищну раду що з сьогоднішнього дня будуть вимикати світло з 20,00 до 00,00!!!!! уявити тільки!!!!!4 години!!!!!! це реально знущання

Вчора, 15:54

Показати коментарі (11)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Благодійні календарі в Українському стилі на 2015 рік. Приєднуйтесь http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=63474

Вчора, 15:47

ІВАНЧИК світлина

ІВАНЧИК  Тссс.Чуєш серце б'ється.Твоє чи моє?НАШЕ.....

Вчора, 14:20

iryna світлина

iryna  "чуда не буде, поки ми будемо чекати, що хтось буде боротись більше, ніж готові боротись ми самі"

Вчора, 10:24

юлія 27 світлина

юлія 27  З 1 верестям і золотою осенню дорогі Малечівці

Вчора, 07:43

Ikhtab світлина

Ikhtab  Малеча нагадала мені, що за двадцять хвилин осінь...

31 сер 2014 22:41

Показати коментарі (4)

Лялечка2 світлина

Лялечка2  Під російські санкції потрапив Український борщ. Смішно.

31 сер 2014 02:49

Джульєтта світлина

Джульєтта  Я навчилась цінувати життя... цінувати те, що я маю... і дякувати Богу за все... за кожен прожитий день...

29 сер 2014 09:09

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 02 вересень 14 )

• З днем народження
    N@dushka 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Llola 
    - Вік: 26
  • З днем народження