Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: "декретна" відпустка - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Любі наші відвідувачі, сайт працює!
Якщо десь побачите жучка (баг) прошу повідомляти в темі
http://www.malecha.o...
Під жучками мається на увазі будь-яка некоректна робота ресурсу після відновлення.

Щира та безмежна подяка Павлові, чоловікові нашої Shady Lady за реанімацію сайтів!

Увага!
Події місяця!

- Військово - креативний квест

- Любіть Україну, Патріотичний поетичний флешмоб

- Раді Вас запросити на новий обінник- квест "Шоколадний нікнейм"

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

"декретна" відпустка потреба в пораді "трудовиків" Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Levchyk 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 березень 2012 - 20:13

Добрий вечір, маю питання до юристів , хто займається трудовим правом, або просто може мені допомогти...
як я розумію КЗОТ ст179 п2, я маю 126 календарних днів відпустки у звязку з вагітністю та пологам ... ці 126 (70 до і 56 після) днів були встановлені залежно від приблизної дати пологів, у моїй ситуації це мало бути 6 травня, а пологи відбулися 22 квітня тобто на 2 тижні швидше, тобто відповідно до КЗОТ до родів я мала мати 70, днів які я не викоистала, потім я перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трічного віку, тепер я повинна вийти на роботу 23 квітня, а ці 2 тижні , де вони -?, я маю право продовжити собі відпустку чи я відповідно до цієї ж статті КЗОТ її вже використала, тобто мала написати заяву на відпустку "для догляду .... до досягнення 3-ри річного віку" пізніше на 2 тижні, мене цікавить дата коли я маю вийти на роботу 23 квітня чи я можу ще похалявити :dance2:

Повідомлення відредаговано Levchyk: 04 березень 2012 - 20:15

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Черрі 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 березень 2012 - 21:22

Читайте ч.2 цієї ж статті - тривалість цієї відпустки обчислюється сумарно і становить 126 календарних днів...Вона надається жінкам повністю, незалежно від кількості днів,фактично використаних до пологів.
Так що, халявте тих 2 тижні, але зверніться в свій відділ кадрів, чи вони не помилились з обрахунками...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2012 - 11:01

тривалість декретної відпустки становить 126 кал. днів, не залежно від дати пологів. Тобто ви на підприємство приносили лікарняний листок. де була зазначена загальна тривалість декретної відпустки. Згідно з цим же і писали заяву на надання такої відпустки. І після спливу 126 кал. днів ( якщо віпустка не була продовжена на 14 днів у зв язку і важкими пологами) вже надається відпустка по догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку ( про що пишеться окрема заява і видається окремий наказ на п-ві). Тобто у вас на підприємстві повинно бути 2 накази- на надання вам відпустки по вагітності та пологам на 126 кал. днів та наказа про надання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку. Зверніться у відділ кадрів чи бухгалтерію.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Levchyk 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2012 - 13:31

Перегляд повідомленняSweet one (05 березень 2012 - 11:01) писав:

тривалість декретної відпустки становить 126 кал. днів, не залежно від дати пологів. Тобто ви на підприємство приносили лікарняний листок. де була зазначена загальна тривалість декретної відпустки. Згідно з цим же і писали заяву на надання такої відпустки. І після спливу 126 кал. днів ( якщо віпустка не була продовжена на 14 днів у зв язку і важкими пологами) вже надається відпустка по догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку ( про що пишеться окрема заява і видається окремий наказ на п-ві). Тобто у вас на підприємстві повинно бути 2 накази- на надання вам відпустки по вагітності та пологам на 126 кал. днів та наказа про надання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку. Зверніться у відділ кадрів чи бухгалтерію.

Дякую, у відділі кадрів така бабуся, і так шифрується що треба готувати кулемет :girl_cray: , заяву я не писала, бо малий був такий що я була вевідхідна від нього....., але наказ здається був, бо потім при оформленні виплад додавалося або копію того наказу або витяг з нього. Мен саме і цікавить чи ті 2 тижні я відгуляля ще у 2009 році чи можу тепер про них нагадати, треба іти на амбразуру, дівчата, дякую.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kati-lok  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2012 - 13:39

Перегляд повідомленняLevchyk (05 березень 2012 - 13:31) писав:

Дякую, у відділі кадрів така бабуся, і так шифрується що треба готувати кулемет :girl_cray: , заяву я не писала, бо малий був такий що я була вевідхідна від нього....., але наказ здається був, бо потім при оформленні виплад додавалося або копію того наказу або витяг з нього. Мен саме і цікавить чи ті 2 тижні я відгуляля ще у 2009 році чи можу тепер про них нагадати, треба іти на амбразуру, дівчата, дякую.

Ну взагаліто до родові і післяродові (тобто саме декрет) немають нічого спільного з тим що ви вже пишете по догляду за дитиною, дитині 22 квітня буде 3 роки, отже вперед на роботу 23 квітня, або знову у декрет :gv: :crazy: ну я сміюся ;)))))))))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Chrystyna 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2012 - 12:15

Пробачте, якщо ці питання уже десь були... Я не знайшла відповідей.

Я планую працювати до самих пологів (максимально, на скільки вистачить сил), але лікарка у ЖК каже, що вона зобов'язана видати мені декретний лист і далі уже моя справа, що я робитиму з ним. Це буде 1 серпня, а народжувати мені десь 14 жовтня. Навіть якщо не дай Бог будуть якісь ускладнення, я дуже хочу вийти у вересні хоч на один день (на засідання кафедри, щоб мені підписали навчальні програми і інші документи, що явно не можна буде зробити, якщо я буду у ДВ. Тому я занесу лист у відділ кадрів не раніше вересня, а скоріш за все у жовтні. Чи не зумовить це проблем, якщо на лікарняному листі стоятиме 1.08?

Я працюю на двох роботах в університеті. Основне місце роботи - кафедра. Також я виконую обов'язки начальника одного із відділів і отримую за це надбавку за складність та напруженість, але у штатному розписі відділу мене немає. Оскільки я хочу залишатися на викладанні максимально довго (до пологів), з відділу я вирішила піти, бо навантаження надто велике (фізично важко сидіти з 9 до 6, а інших варіантів немає). Я була готова написати заяву на зняття обов'язків за власним бажанням, але кадровики переконали мене написати "у зв'язку з декретною відпусткою". Якось це дивно - на одній роботі (основній) я працюю, а на іншій - у декреті і не планую повертатися туди, принаймні роки два (на викладання повернусь за кілька місяців). Я так розумію, що це відпустка у зв'язку з пологами, то чи потрібно мені потім оформляти по догляду за дитиною на другому місці роботи? Уже є наказ ректора про те, щоб перекласти ці обов'язки на іншу людину з 1 серпня. Я зовсім заплуталась, а тоді, коли ці документи оформлялися, це було дуже терміново, бо я була довго у відрядженні, а коли повернулась, виявилось, що проректор, якому підпорядкований відділ, за кілька ндів йде у відпустку.

Наперед вдячна за відповіді!
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Фісташка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 24 вересень 2012 - 16:11

Зараз я у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. 19.11 малій буде 3 роки, а 16.11 маю йти знову у декретну відпустку (так порахували мені в жіночій консультації). На роботу виходити не хочу і не можу. З якого числа мені краще піти у декретну відпустку щоб не виходити на роботу (так як мені виходить по терміну ч взяти ще додатковий лікарняний). Дякую
My Signature
ЗображенняЗображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ANITKA2012 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2012 - 16:32

Фісташка, якщо 16.11 вам 30 тижнів вагітності, вам видається листок непрацездатності, який заносите в бухгалтерію підприємства, після чого отримаєте допомогу у зв'язку з вагітністю і пологами і вам знову рахується декретна відпустка на 126 к.днів. з 16.11, тому ви на роботу ще кілька років не виходите)))
My Signature
Тихо носиком сопе, маму обіймаючи, ось він, поряд лежить, мій шматочок раю!
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Фісташка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 24 вересень 2012 - 17:44

ANITKA2012, 16.11 це не буде запізно (мені не треба буде вийти на кілька днів на роботу)? Казав мені шеф що маю йти на лікарняне числа 12.11 щоб не прийшлось виходити на роботу (чому він так вирішив я не знаю). Я рахувала то 30 тижнів мені випадає 13.11 лікарка сказала що я не правильно порахувала (я рахувала і свма і за допомогою календаря онлайн), щось я зовсім нічого не розумію :(
My Signature
ЗображенняЗображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ANITKA2012 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2012 - 19:49

Фісташка, по трудовому законодавству 20.11 (на наступний день після досягнення дитини віку 3-ох років) ви б мали вийти на роботу, але якщо до цього часу вам видадуть лікарняний листок на декретну відпустку, то вам знову оформляють декретну відпустку (126 к.днів), а потім відпустку по догляду за дитиною до 3-ьох років і вам в принципі не важливо 12 чи 13 числа.
My Signature
Тихо носиком сопе, маму обіймаючи, ось він, поряд лежить, мій шматочок раю!
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Касюня 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 жовтень 2012 - 14:49

Незнаю,чи в цю тему моє повідомлення,якщо треба перемістіть.Працюю я на роботі на декретному місці,зараз знаходжуся на лікарняному у зв'язку з вагітністю і пологами,на роботу мала б вийти 10 січня 2013 року і вже тоді оформлятися по догляду за дитиною до 3-ох років,але з 1 листопада виходить на роботу та співробітниця на місці якої я працювала(вона мала б вийти в травні 2013,тоді її дитині буде 3 роки,але так як нема кому працювати її викликають скоріше)питання:якщо я 10 січня прийду писати заяву,щоб йти в дикрет,чи можуть вони мене звільнити,чи ні?Хотілося б тих 3 роки десь бути,тай стаж не помішає,тим більше робота державна.Офіційно на роботу я не виходжу,просто з лікарняного відразу в дикрет.Поясніть,будь-ласка,а то я вже чисто заплуталася!
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alabama 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 жовтень 2012 - 19:29

Касюня, вас звільнити без обовязкового працевлаштуваня не мають права, це заборонено. А заяву на відпустку для догляду можна писати відразу після народження дитини, тільки дата початку відпустки буде 10 січня.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксана Л 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 04 жовтень 2012 - 20:23

Касюня, ніхто вас не звільнить, напишете заяву на відпустку по догляду за дитиною до 3-х років і все. Звільнення можливе лише після закінчення цієї відпустки.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Касюня 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 жовтень 2012 - 09:27

Дякую дівчата,заспокоїли!Я собі так і думала,що не повинні звільнити,але тепер можна всього чекати.Буду надіятися на краще!
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masyny 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 жовтень 2012 - 10:29

Напишу вам історію яку я почула в маршрутці чисто випадкову. Хоча добре знаю що слухати чужих розмов неможна та жіночка настільки голосно говорила що ту розмову чуло пів маршрутки.
Настільки я зрозуміла що жіночка якийсь начальник і вона усердно обговорювала ще з кимось як звільнити жіночку яка зараз в декреті. А оскільки по закону неможна звільнити людину яка знаходиться в декретній відпусці, то вони довго обговорювали як це зробити і вирішили, що коли мамочка вийде з декрету, то вони зразу ж на другий день скажуть їй написати заяву на звільнення. А на її місці залишиться та людина яка прийшла на декретне місце.
Мені чомусь стало обідно, хоча я з них нікого незнаю, просто уявила себе на місці цієї жіночки яка мала вийти з декрету, адже вона на щось надіється коли виходить на роботу.
І тому мене це питання зачипило, чи по закону вони можуть так поступити.?????
My Signature
Спойлер

Кружляє лінива сніжинка
Мов танцює балеринка
Так вітер дмухає живо
Масяні у пузику диво !!!
(YAIRAM)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аквамарин 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2013 - 18:46

сос.
допоможіть розібратися. я йшла в ДВ в жовтні 2009 року.
7 липня 2011 року у нас відбулася реорганізація, всіх вивели позаштат і декретних теж, однак уже 8 липня повинна була бути штатна розстановка підпорядкованого особового складу з указанням імя працівника і пропозиції щодо подальшого працевлаштування з зазначенням кожної посади згідно з новим штатним розписом.
моя колишня посада аналогічна теперешній, на яку я планувала вийти з декрету, однак ввосени, на цю посаду взяли ншу людину і я тепер залишаюсь без посади.
я вийшла 3 січня 2013 на роботу, написавши заяву про вихід з ДВ, однак зараз мені наполегливо рекомендують заповнити форму на вивільнення у звязку з реорганізацією і вивести позаштат в розпорядження, з терміном до двох місяців, для знаходження відповідної посади, по закінченню даного терміну, якщо я не знайду посаду мене звільнять у звязку з відсутністю місць для працевлаштування.
наскільки правомірними є дані дії і чим я можу керуватися захищаючи свої права.
може трохи сумбурно написала, але надіюсь, суть зрозуміла

Повідомлення відредаговано Аквамарин: 03 січень 2013 - 18:51

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ксюшик_z 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2013 - 23:22

не знаю чи я зможу допомогти але пишу від себе по роду своэъ роботи

1. навіть при тому що ви в декреті вам мали дати підписати попередження про вивільнення а тим більше коли посаду анулювали . в цьому поперердженні внизу одразу заповнюють пропоновану посаду .

2. при створенні нового штатного ви мали написати заяву про прийняття на аналогічностворену посаду. і потім знову на відпустку декретну алде вже з нової посади . таким чином ту людину що прийняли її в будь якому випадку мали приймати на час відсутності основного праціаника , що перебуваєж у відпустці по догляду за дититною до досягнення 3-х річного віку або до фактичного її виходу на роботу. чому саме таке трактування - бо мати може в любий момент вийти з такої відпустки . і в будь який момент має бути зввільнена та людина що на її місці. методика кадрового діловодства каже що жінка яка планує вийти завчасно з власної волі і для уникнення конфліктних сутуацій може повідомити за 2 тижні про вихід апби той хто там працює довів своїх справи до кінця і був звільнений за власним бажанням чи як захоче...

3. з декрету ви не виходите у воздух, а виходите на своєж законне місце. яка за вами зберігаеться. якещо змінилась назва посади а функції ені , то ваш кадровик не правильно оформив перевід вас на посаду згідно нового штатного. вони мали це зробити ще коли ви були в декреті. і вихоодитит ви мали на цю должность . а та хто там зараз мала бути попередження при звільнення з причин указаних вище . а так ви вийшли на роботу? на яку посаду?

3. в трудовому кодексі пише як правильно провести вивільнення працівників. таке що вам пропонують неможливе впринципі . не ви шукаєте чи чекаєте посаду. а вам її пропонують . і якщо ваша посада йде взагалі на скорочення , то за час вашого декрету вам пропонується кожна вакантна посада яка є в організації. тому що ви захищена категорія .

4. бийте на те що підписувати не будете, бо ви пішли в декрет з свохї посади , і ви на неї вийшли . бо вона з функцяівями таким є. а те що вас на неї після реорганізації не покликалди і не призначили помилка кадровика. хай виправляють .працівник може не підписувати , якщо дії не законнні .
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аквамарин 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2013 - 19:25

дякую, саме так я і роблю, у всіх юристів з якими я консультуюсь, величезне здивування такій нахабній поведінці. сьогодні відмовилась підписувати попередження про вивільнення, скликалась кадрова комісія у кількості 4х осіб і вони підписали акт, що я відмовилась підписувати і брати попередження. ні наказу про постановку мене на посаду, ні наказу, що я вийшла з декрету нема, витяг з нього не дають, написала заяву на головного начальника організації, з проханням вказати де я рахуюсь, завізувала копію, щоб мати гарантію в суді, бо не здивуюсь, якщо заява опиниться у смітнику. ознайомили з вакантними посадами. я ж ознайомилась, нічого не підписала. сказали, що ця процедура буде ще два рази, нових посад у тому списку не зявиться, після третього разу відправлять на біржу, не чекаючи 2х місячного терміну.
на моє питання, чому я маю вибирати з цього списку, якщо є відповідна моїй посада, говорять, що ця посада зайнята і після реорганізації вона перестала бути декретною, а з декрету вони немають законних підстав мене викликати, а те що я тоді підписала це й наказ про реорганізацію, нічого не значить, бо на роботу офіційно мене не викликали, і тільки зараз надають форму про вивільнення сьогоднішнім числом.
судитись буду обовязково, мене просто дивує чому працівники кадрів на 200% впевненні у своїй правоті,і говорять, що я не виграю ні одного судового засідання, хоча всі юристи говорять , що я легко захищу свої права на першому ж. чи вони надіються, що вимотають мені нерви протягом цього часу і я відмовлюсь від суду, бо не буду мати сил чи вони думають, що всі дурні, а вони самі розумні

Повідомлення відредаговано Аквамарин: 04 січень 2013 - 19:34

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Virchik 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 січень 2013 - 13:48

Аквамарин, я скажу, що у нас були дві реорганізації і викликали всіх декретчиків, які писали відповідно дві заяви: одну за звільнення другу на прийняття.
Судитись і ще раз судитись.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія87 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 січень 2013 - 23:20

у мене теж питання. зараз я в ДВ. в бугалтерії написала заяву тільки на два роки, бо планувала, що синок піде в садочок. але плани змінились. чи можна піти в бугалтерію, написати заяву ще на рік ( до трьох років), я якщо буде можливість віддати синочка в садок і все в нього піде добре, то вийти на роботу на пів року скоріше. скажу, що зявилось місце в садочку, чого сидіти в дома ще пів року, хочу вийти на роботу. тоді треба написати заяву, що я виходжу з декрету. а чи погодиться бугалтерія на таке, а якщо вони скажуть, що зараз нема можливості, що мої години роздали. за скільки часу треба повідомити керівництво про вихід з декрету. і чи зобовязані вони мені дати всі години, які були до декрету?
My Signature
Ознайомтесь з правилами!
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Щось і мене осіння депресія бере(((

Сьогодні, 19:23

switljachok:) світлина

switljachok:)  "Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" Л.Костенко.

Сьогодні, 11:09

SeeStar світлина

SeeStar  Осінь...і знову якось несподівано. здається, ще б трошечки літа...хоч краплиночку, пару деньочків...

Сьогодні, 11:02

*luckyy*  світлина

*luckyy*   Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина, За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну! Страшною порою не дай їм загинуть! Хай наші молитви до Бога полинуть! Нехай він злобу у серцях наших спинить! Молюсь, щоб людина почула людину, Щоб син пожалів батька іншого сина, Щоб мирною знову стала країна - Я Бога прошу - збережи Україну!

Сьогодні, 07:17

Ikhtab світлина

Ikhtab  Не кидай порожніх слів на вітер, Вони впадуть й забудуться на мить. Порожнім словом душу не зігріти, Від нього й серце вмить не защемить. Не проводи мене ти на прощання, Не говори ні пуху ні пера. Якщо захочеш - побажай кохання, Любові і хоч трошечки тепла.

Вчора, 22:19

Айра світлина

Айра  УРА! УРА! УРА! Малеча знову з нами)))

Вчора, 15:41

Shady Lady  світлина

Shady Lady   І я не знаю, Як світанок настає, І як закінчився Улюблений альбом, Бо не бажаю Ні хвилини самоти. І там живу, немов літаю я, Так немов літаю я Кожну мить, коли зі мною ти!.. І я на небі! ОЕ

21 вер 2014 22:50

Показати коментарі (1)

lenasl світлина

lenasl  Як же малечі не вистачало!!!

21 вер 2014 20:17

Жива вода  світлина

Жива вода   Слід пам'ятати яке сьогодні значне свято і який важкий шлях пройшла св. Анна до народження діви Марії. Особливо це важливо для тих, хто мріє про діток ;)

21 вер 2014 16:00

Показати коментарі (4)

Фіало4ка світлина

Фіало4ка  любі переміни несуть в собі нові можливості

21 вер 2014 14:00

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 вересень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн