Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Педофілія - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

"Великодній благодійний аукціон! Час оплачувати лоти - загальна тема тут!

Квітень - місяць позитиву - приєднуйтесь! тут

Конкурс - великоднє деревце тут

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Педофілія Як захистити воїх дітей? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Хвилинка до... 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 лютий 2012 - 23:12

практика народної самооборрони як на мене дієва і якщо закон не може захистити нас і наших дітей від цих покидьків то треба брати все в свої руки
От росіяни молодці-правильно проголосували.Хоча я сумнівваюсь що після хімічної обробки першго разу хтось з педофілів наважиться на другий раз ,після якого смертна кара
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Віллі Вонка 

• Форумчанин року. Патріот року
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 08 лютий 2012 - 23:37

Перегляд повідомленняЛіліанна (08 лютий 2012 - 15:46) писав:

Поставити програму "Батькiвський контроль", яка блокуэ певнi сайти. Можна взагалi зробити так, що дитина зможе заходити тiльки на тi сайти, що обрали батьки.
Людям, якi вичисляють педофiлiв - респект. З цим дiйсно треба щось робити, бо державi то не потрiбно, бiльше того, в нас настiльки "комфортнi" умови для тих покидькiв, що вони до нас зїжджаються звiдусiль. В нас грошi все вирiшують: плати бабло i розважайся як хочеш.
В Росії йде мова про медикаментозну кастрацiю.

Згiдна повнiстю. Ще би карали винних, а не випадкових людей...

Про батьківський контроль.
Мені він ще не потрібен, ттт.
Але от яка цікава тенденція. Малому 5,7 років. Він сам, навіть ніколи не спостерігаючи на моєму прикладі вчора подзвонив своєму татові по скайпу. Я була в іншій кімнаті, почула, що Любомир дуже активно щось вголос розповідає. Захожу та млію. При тому, що він сам знайшов як увімкнути камеру, як набрати саме тата, у мене ж багато контактів. Знайшов, що саме треба натиснути для дзвінка.
І це мала дитина. А як підросте, то боюсь ніякий батьківський контроль не допоможе. Він знайде шляхи його обійти.
2. Крім компа зараз дуже наворочені мобільні телефони з нетом. І боюсь за пару років інших й не буде. Безкоштовні мережі вай фай теж розвиваються. Отже дитина може зайти зі свого телефону, безкоштовно куди завгодно.
3. Заборонити можна сайти, але це призведе до конфліктів. Як пояснити дитині, що доступ до вконтакті тобі заборонений. У мене там всі друзі... Скаже дитя. Чи щось подібне. А як раз вконтакті просто таки розсадник педофілії та брудних відео.

Це я так, думки... Я розумію, що надії на державне врегулювання таких питань нема. Тому й переймаюсь.
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Я сангвінік та екстраверт!!!! Я голосно розмовляю та активно жестикулюю))) Коли я ставлю !!! чи ))) чи ??? це не означає, що я кричу, це означає, що я сангвінік та екстраверт!!!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natur 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2012 - 12:40

Віллі Вонка, дякую за фільм. Дійсно дуже цікавий і драматичний.
Як не дивно, але педофілом в багатьох випадках виявляється вчитель, або людина, яка працює з дітьми. Це психолог по натурі. Легко входить в довіру, "промиває" мозок дитині. І робить це так вправно, що стає найкращим другом. І дитині здається, що навіть батьки не здатні зрозуміти їх, так як він. А потім, може статися......
Це дуже сумно
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котя 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2012 - 14:29

Віллі Вонка, як на мене, в неті і без педофілів загроз хоч греблю гати. Від всього не захистиш, та й чи є потреба? Чим більше забороняти, тим вища цікавість. Треба створити умови, щоб дитина в реалі була зайнятою, а комп"ютер - засіб для навчання та пізнання. Для контактів, однокласників чи малечі треба мати вільний час, а якщо він (час) правильно організований, то просиджувати на цих сайтах довше за 30 хв. ніхто не буде. (мова ж не про нас з вами;) , хоча ми не найкращий приклад для власних дітей).
У дітях треба виховувати обережність. Не плутати з страхом чужих людей. Дітлахи відкриті до світу, і саме цим користаються.
My Signature
Спойлер

Усі люди настільки різні, що іноді починає рябити в очах. Та лише "дальтоніки" можуть вважати це різнобарв"я "сірою масою".

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сойка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 лютий 2012 - 14:50

Котя, правильно мислиш...Але ж педофіли і на дитячих майданчиках "гуляють". Наскільки я пам"ятаю, то у віці 8 років ходила гуляти сама. Треба пояснювати дитині, як поводитися на вулиці з незнайомими людьми, але ж е дитина - тут пам"ятаю, а тут вже забув...Думаю, непогана методика гуляти по двоє та більше діток.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котя 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2012 - 15:11

Сойка, а це таки питання батьків. В нашому дитинстві були більш безпечні двори: і менша кількість машин, чужих людей (хоча і знайомі можуть виявитися виродками) і компанії великі.
Не дарма закордоном дитина не маже бути залишена сама на себе до 12 років. Треба щоразу нагадувати, пояснювати, мобільний дати з собою і самій дзвонити через певні проміжки часу, знати з ким і де саме гуляє дитина.
My Signature
Спойлер

Усі люди настільки різні, що іноді починає рябити в очах. Та лише "дальтоніки" можуть вважати це різнобарв"я "сірою масою".

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 квітень 2012 - 10:38

Вчора натрапила на статтю з відео на "Українській правді!" про полювання на педофілів у Львові. Чоловіки реєструються в інтернеті під іменем неповнолітньої дитини. Після того, як педофіли починають до неї залицятись, хлопці вдають зацікавленість пропозицією. Погоджуються на зустріч, але замість гарненької дитини, до педофіла приходять кілька молодиків.

Страшно подумати, що одружений чоловік, чи нібито порядний бізнесмен на таке здатні..... Хлопці, що почали їх вистежувати таким чином -молодці! Країна повинна знати своїх "героїв" і остерігатись їх на вулиці.

Ось стаття

Прихований текст

і окремо виставлю відео

Прихований текст

My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Не дуже молодий тятя 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 квітень 2012 - 18:45

Перегляд повідомленняКсюнка (06 квітень 2012 - 10:38) писав:

Країна повинна знати своїх "героїв" і остерігатись їх на вулиці.

Єдиний мінус того всього, що отак можна, в принципі, любого підставити. Хоча з останнім(коли в телефоні був записаний номер) то вже чітко і ясно(майже).
А далі передавати в прокуратуру і пильнувати до кінця.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Angell 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 квітень 2012 - 15:11

Як на мене, то просто обмеження доступу нічого не вирішить. Просто правила безпеки в інтернеті потрібно так само пояснювати як і правила безпеки на вулиці - що не всі дяді і тьоті хороші. що не можна спілкуватись з незнайомими..ну і навчити дитину використовувати "чорні списки" і ігнор. Це нашому поколінню доводилось вчитись самим і пояснити що і до чого нам просто не було кому (памятаю як у 19 років мені якось якийсь збочинець написав..при чому такого, що я була шокована!). Навчити дітей правильно сприймати подібне (від всього ж не захистиш і не проконтролюєш), бути впевненими в собі, і обовязково давати змогу говорити з нами вільно. Це все звісно не однією розмовою і не за тиждень досягається..праця важка і кропітка, і вважаю правила поводження за компютеромі в інеті потрібно почнитаи прививати як тільки дитина починає проявляти цікавість. Все видавати порціями і потроху, ненавязливо. І в результаті дитина потім сама просто знатиме як правильно чинити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ninos світлина

Ninos  Цiнуй життя,та не живи цiною.Люби усiх,та не чекай вiд них любовi.Роби добро i Бог тебе побачить,й молись в хвилини,коли гiрко плачеш..

Сьогодні, 21:57

МАТІОЛА світлина

МАТІОЛА  Вдих-видих. Вдих-видих. І далі-далі-далі-далі! Воно того не варте!

Сьогодні, 10:53

Показати коментарі (2)

Ірма світлина

Ірма  Цікавий нік у нового учасника)))

Вчора, 16:57

Показати коментарі (13)

Maня_20 світлина

Maня_20  Тепер кредит приватбанку можна погасити не тільки зеленою валютою, а й "зеленими чоловічками")))

Вчора, 16:32

Показати коментарі (3)

Ароматна світлина

Ароматна  Тепер, коли українець закордоном казатиме "I'm ukrainian", ніхто не перепитуватиме "Are you from Russia?"

Вчора, 09:13

Показати коментарі (6)

Galicia світлина

Galicia  Піднімати над Донецьком російський прапор - всерівно, що вивішувати у себе на балконі сусідські труси:) Ганьба!

Вчора, 08:49

Показати коментарі (3)

nastik світлина

nastik  На Благодійному Ярмарку для діток з "Крил надії" від початку року вдалось зібрати 7714 грн! Спасибі усім, хто долучається! Працюємо і далі - http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=33233

16 кві 2014 23:01

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  Малееееечааа!!!! Відпусти мене спааааатки - завтра рано вставати))) Я - малечівський наркоман) в мене малечозалежність!)))

16 кві 2014 22:46

Показати коментарі (1)

Stasuk_Nata світлина
максиміліанна світлина

максиміліанна  сьогодні Велика Середа... день зради, завтра Великий Четвер - коли сам Бог показав як саме треба любити ближнього - не боятись схилитись і помити йому ноги... Бо трохи набрибло чути "чистий четвер", " ти вже все прибрала?" Головне в серці лад навести...

16 кві 2014 14:54

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 квітень 14 )

• З днем народження
    gyuliya 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    Enigma 
    - Вік: 31
  • З днем народження