Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Атопічний дерматит - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Любі наші відвідувачі, сайт працює!
Якщо десь побачите жучка (баг) прошу повідомляти в темі
http://www.malecha.o...
Під жучками мається на увазі будь-яка некоректна робота ресурсу після відновлення.

Щира та безмежна подяка Павлові, чоловікові нашої Shady Lady за реанімацію сайтів!

• 28 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Атопічний дерматит Якщо вашому малюку ставили такий діагноз, як ви лікувалися? Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   enigma25 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 травень 2009 - 17:55

В нас було те саме на суміш Nutrilon, поки зрозуміли, то на обличчі вже таке було... Жах!!!
Лікар прописала Сімбіолакт - порошочок такий. Пару днів і як рукою зняло.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olga23 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 травень 2009 - 15:25

[quote name='enigma25' date='14.5.2009, 18:55' post='116356']
В нас було те саме на суміш Nutrilon, поки зрозуміли, то на обличчі вже таке було... Жах!!!
Лікар прописала Сімбіолакт - порошочок такий. Пару днів і як рукою зняло

приветики

Користувач подумав і додав через 6 хв.:
всім привіт! хочу поділитись досвідом у лікуванні атопічного дерматиту. моя Оленка хворіла 6 міс. (3-9міс.). обсипане було все тіло, чухалась жахливо, не могла спати. сипало іі від запорів, їжа гнила в кишківнику і токсини виходили на поверхню висипкою. ніякої алергії і близько не було (зараз їсть алергенну їжу і все нормально), хоча всі лікарі, в яких ми були казали, що це алергія і ставили діагноз атопічний дерматит. мені дуже допомогла стаття на сайті Олега Євгеновича Комаровського Алергічний дерматит. сухість шкіри зменшує вживання кальцію і зволожуючі креми. Кальцій я давала у вигляді кальцинованого сиру (4мл хлористого кальцію на 200мл молока, вливати в кипляче молоко). добре зволожує шкіру молочко джонсонс бейбі ніжність природи. воно набагато краще від екзомеги А-дерма. щоб подолати запор даю зранку Дуфалак. він абсолютно безпечний і його можна давати постійно. Але він має накопичувальний ефект і починає діяти десь через 3 дні після початку лікування.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roksolana 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 травень 2009 - 18:44

Olga23, привіт! А Дуфалак не викликає звикання? Я так розумію Вам його не лікар призначав? Через який час АД пройшов після початку лікування? А мала скільки раз на день какала до прийому Дуфалаку? Дякую!
My Signature
Зображення

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне всё фиолетово!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olga23 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 травень 2009 - 13:11

Перегляд повідомленняRoksolana (16.5.2009, 19:44) писав:

Olga23, привіт! А Дуфалак не викликає звикання? Я так розумію Вам його не лікар призначав? Через який час АД пройшов після початку лікування? А мала скільки раз на день какала до прийому Дуфалаку? Дякую!

Не викликає. ще кажуть гліциринові свічки помагають, але в той час, коли вони мені були полтрібні, вони були на перереєстрації і ні в одній аптеці їх не було. Почитайте статтю "алергічний дерматит" на сайті komarovskiy крапка net, в розділі "статті", вона стоїть першою (не можу дати посилання, бо я на цьому сайті новенька). Цей Комаровський - лікар, на сайті навіть можна безпосередньо з ним поспілкуватись. Дуфалак нам лікарі двічі приписували. Але я 1-2 дні попробую, ніякого результату і кидала. А його треба кілька днів давати, доки результат зявиться. В інструкції пише давати 5 мл, я давала 1-2мл. Починала лікування з кальцію і буквально за кілька днів висипка стала набагато меншою. як тільки добєтесь за допомогою Дуфалаку, що дитина почне какати принаймні 2 рази на день все зразу пройде. якщо в дитини понос, то через два дні шкіра як правило повністю очищається. Коли малу тільки висипало, вона була на змішаному годуванні і какала раз на 3 дні, але не твердим, а нормальним, потім десь раз на день. А коли перейшла на штучне вигодовування, то такі запори почались, що дитина взагалі не могла сама покакати, тільки з клізмою.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   бабочька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 червень 2009 - 17:17

У моєї доці алергія на підгузки Ліберо у кого є такі проблеми, поділіться як лікували.
My Signature
Зображення[/url]
Ознайомтесь з правилами підписів!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ljanochka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 червень 2009 - 17:23

Перегляд повідомленняnagirnyi_v (1.6.2009, 18:17) писав:

У моєї доці алергія на підгузки Ліберо у кого є такі проблеми, поділіться як лікували.

А нам , навпаки лише Ліберо підходять. А на рахунок лікування, то , можливо, чи частіше міняти підгузники, чи поміняти їх на якісь інші
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 червень 2009 - 17:27

Аналогічно, тільки ліберо, від інших зразу попа червона,навіть від одного разу. Не вдягайте. Шкода грошей, але дупця дорожча. Більше часу лишайте біз підгузників. Кожен раз сполосніть, або протирайте ваткою відваром календули. Під підгузник мажте "драполеном" нам добре допомагав.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roksolana 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 червень 2009 - 17:45

nagirnyi_v, змiнiть пiдгузники на iншу марку.
My Signature
Зображення

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне всё фиолетово!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bozhka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 червень 2009 - 15:17

Дівчатка, минулого року мамочка Tusij (здаєься так) розповідала на Форумі про дерматолога зі Львова (на пенсії), яка вилікувала від атопічного дерматиту. А можна, пліз, адресу?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 червень 2009 - 15:37

bozhka, да, за эту проблему забыли. Не могу написать в приват, потому что ты имеешь мало сообщений. Надо 5, чтобы работал приват.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 червень 2009 - 15:56

Ми мордуємося з АД вже 6,5 років! Усе з перемінним успіхом, як кажуть. Такого, щоб шкіра була чистою, не було ніколи. Перепробували все: традиційне лікування, мазючки-бовтанки (гормони, на жаль, теж), гомеопатію (3 роки), фітотерапію (поки продовжуємо). В нас висипи й тріщинки залишилися на ручках (кисті) і трішки на підборідді. Креми? Користуємося Avene, але не дуже щось... У кого така проблема залишилася досі, тобто в досить дорослої дитини? Восени до школи, щось я собі це слабо уявляю...

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленняtusij (29.6.2009, 15:37) писав:

bozhka, да, за эту проблему забыли. Не могу написать в приват, потому что ты имеешь мало сообщений. Надо 5, чтобы работал приват.

ну, це не проблема, невдовзі буде 5

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
А хто з львівян був у Возниці? Цебто з АД?

Користувач подумав і додав через 7 хв.:
Нам лікарі казали про кілька т. зв. "вікових порогів", коли дитина може "перерости". Здається, є поріг і у 7-8 років. Бо пороги в 1 та 3 роки нічого не принесли...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 червень 2009 - 17:08

bozhka, Ми були в Возниці. Я там вище про те писала.
My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 червень 2009 - 17:12

Іще питаннячко: хто з мамочок може чимось поділитися про лікування в санаторії у Немирові? Чула гарні відгуки, всі радять, стверджуючи, що сірководневі ванни знімають свербіж і цей ефект утримується кілька місяців. Дуже тішилася і збиралася поїхати, доки одна лікар-дерматолог не сказала, що часто бувають погіршення. І що його робити?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 липень 2009 - 19:59

А хто з львівян був у Возниці? Цебто з АД?

[/quote]
Ми були у возниці з АД і проблемами кишківника, він нас поважив, каже дитина добре набирає вагу, значить все добре і їжте все потрохи . А проблеми є досі
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 липень 2009 - 15:50

Оксано, і Возниця не призначив жодного лікування? Бо мене до нього скеровували з гастроентерологічного центру, але ми й досі не потрапили. Яксь так вийшло, що був період інтенсивного ходіння по лікарях (УЗД, аналізи, обстеження перед школою), вирішили трохи зробити перерву (на малого це погано впливає). :bad:
Мами, скажіть, а були в когось випадки, коли з віком минала алергія на рибу? В польському поважному журналі прочитала, що коли таке є, то дитина з цього практично ніколи не виростає.
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 липень 2009 - 16:24

Перегляд повідомленняbozhka (5.7.2009, 16:50) писав:

Оксано, і Возниця не призначив жодного лікування? Бо мене до нього скеровували з гастроентерологічного центру, але ми й досі не потрапили. Яксь так вийшло, що був період інтенсивного ходіння по лікарях (УЗД, аналізи, обстеження перед школою), вирішили трохи зробити перерву (на малого це погано впливає). :lol:
Мами, скажіть, а були в когось випадки, коли з віком минала алергія на рибу? В польському поважному журналі прочитала, що коли таке є, то дитина з цього практично ніколи не виростає.

Я умаю що звіком на все минає алергія, просто потрібний час і імунітет. Нам Возниця зовсім нічого не назначив, при тому що я казала, що коли ми нічого не приймаємо, то потрапляєм в лікарню. Наші аналізи не дивився взагалі. Дали 100 грн. в кишеню, він при мені витягнув, подивився скільки і все, більше ми до нього не ходили. Лікуємося в гастоентеролога на Орлика і Виговського

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
Хоча всі його хвалять що лікар дуже хороший, це просто моя думка і наш невдалий випадок
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 липень 2009 - 17:35

Спасибі, Оксано, для мене це було важливо. От прочитала, і вирішила, що до цього лікаря не підемо. Гадаю, Ви свою дитинку вивчили не гірше за лікарів, і добре знаєте, що малюкові шкодить. А які саме гастроентерологічні проблеми в Вашої малечі? У нас бувають приблизно 1 раз на 3 місяці ацетонемічні блювоти (промиваємо шлунок, лужне пиття, якщо блює - Регідрон, він гарно всмоктується і дитина не зневоднюється, звісно після того дієта і обовязково сорбенти. Я особисто даю Карболайн, недешевий, зате помічний). Ну, і часто болі в ділянці пупка. Нас на Орлика переконували, що глисти. Але виявилося, що вада жовчного міхура. Він у мого синка не як в людей, а літерою S :lol:
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 липень 2009 - 18:31

У нас харчова алергія і дизбактеріоз, також невеликі проблеми з підшлунковою, погане перетравленнч їжі
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 липень 2009 - 13:12

Перегляд повідомленняОксанаа (5.7.2009, 18:31) писав:

У нас харчова алергія і дизбактеріоз, також невеликі проблеми з підшлунковою, погане перетравленнч їжі

А на що саме з їжі реагує Ваше дитя? І чим лікуєте дисбактеріоз? Він, як я бачу, у всіх практично є. І чи добре дитинка набирає вагу? Бо моє дитя найхудіше в класі... І як ми не стараємося, нічого не виходить. Раніше й малого зросту був, зараз, тьху-тьху, якось підтягнувся. Зате вага... скелет на батарейках. Перегодувати не можна, того-сього не можна, апетит так собі, от і результат.
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 липень 2009 - 14:08

Перегляд повідомленняbozhka (6.7.2009, 14:12) писав:

А на що саме з їжі реагує Ваше дитя? І чим лікуєте дисбактеріоз? Він, як я бачу, у всіх практично є. І чи добре дитинка набирає вагу? Бо моє дитя найхудіше в класі... І як ми не стараємося, нічого не виходить. Раніше й малого зросту був, зараз, тьху-тьху, якось підтягнувся. Зате вага... скелет на батарейках. Перегодувати не можна, того-сього не можна, апетит так собі, от і результат.

Ми не їмо взагалі молочного (кисломолочне все їмо), яйця і яблука. Рибу потрошки даю раз в два тижні, раз в тиждень грецький горіх, мала його дуже любить, моркву і буряк в суп теж не кожен день. Ми з алергією тримаємося принципу "чередування" продуктів, тоді нас проносить, а якщо кожен день алерген, то він в нас накопиччується, а потім різко обсипає. Зараз їмо суниці, чорницю, поки нічого, і навіть травлення від них покращилося. А решта напевно то що всі. Поки зараз вже 3 міс. не лікуєм, мали трохи другі проблеми, неврологію, а зараз руку зламала до повного щастя. А за 2 роки пробували напевно все що є в аптеці, а результат був малий, один колібактерин нам підійшов, але його зараз вже не випускають. З вагою і апетитом правда, у нас проблем нема ніколи.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 28 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  ну що ж, обіймаю тебе моя подруго, малеча.Сумувала без тебе...

Сьогодні, 01:38

Euphoria світлина

Euphoria  Я так за тобою сумувала!

Вчора, 20:01

Amanda світлина

Amanda  Юхуууу!!! Тішуся, як мала дитина!!! Ви би знали, як я страждала всі ці дні без Малечі...

Вчора, 18:57

юлія 27 світлина

юлія 27  дякую малечо чо ти вернулась в моє життя.

Вчора, 18:28

Голубка Тетяна світлина

Голубка Тетяна  і закипіло життя))))і осінь непомітно підійшла й полила)))

Вчора, 16:59

Сплюшок світлина

Сплюшок  дякую усім, хто допоміг відновити ресурс!

Вчора, 16:57

Crazy mama світлина

Crazy mama  Нарешті ми знову на Малечі:) Не думала, що так звикла:)

Вчора, 16:48

cherri світлина
Марто4ка світлина

Марто4ка  нам знову підкинули котиків, як люди так можуть? ((((((

09 вер 2014 06:24

Показати коментарі (1)

Saulė світлина

Saulė  Держава – функція суспільства. Тому нерозумно від неї вимагати того, у чому суспільство не відчуває потреби. (Олександр Ройтбурд)

08 вер 2014 19:31

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 вересень 14 )

• З днем народження
    Marinka 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    anya_kuksa 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    oljka baraboljka