Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Стати красивою за два тижні! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Фотоконкурс Старі фотографії покажи... конкурс новорічних світлин нашого дитинства
Прошу взяти участь в опитуванні!
Кіт в сучасній українській народній культурі

Наш обмінний проект Посткроссінг по-українськи
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Стати красивою за два тижні! Оцінка: -----

Користувач поза мережею   kofe 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 грудень 2011 - 20:00

захотілось мені привести себе до ладу, а то декрет, купа справ.........в результаті я ходячий кошмар. :36_1_66:
на форумі темки або про дієту або про догляд за волоссям, шкірою......а хочеться підійти до проблеми комплексно, хоча якщо модератори вважатимуть тему недоцільною, нехай буде видалена :8_5_17:
От що відшукала в інтернеті
<div class="sp-wrap"><div class="sp-head-wrap"><div class="sp-head folded clickable">Текст, що розкривається</div></div><div class="sp-body"><div class="sp-content">До Нового року менше місяця - пора зайнятися собою.
Тиждень перший. Вирівнюємо шкіру за допомогою пілінгу. Змішайте кілька крапель грейпфрутового соку з медом і кавовою гущею і нанесіть на шкіру. Починайте готувати організм до дієти. Перейдіть на п'ятиразове харчування - три основні прийоми їжі: сніданок, обід і вечерю плюс два перекушування.
Другий тиждень. Саме час вступати в боротьбу із зайвими кілограмами. Включіть у п'ятиразове харчування відвари, які будуть виводити із організму рідину. Догляд за волоссям. Ніяких дорогих засобів. Звичайна олійно-сольова маска кожні 3-4 дні. Третій тиждень. Продовжуйте стежити за вагою і шкірою. Зробіть живильну маску для обличчя. Розімніть таблетку ацетіловой кислоти, змішайте з пінкою для вмивання і нанесіть на шкіру. Цю маску потрібно робити кожні 3-4 дні. Вітамін С дає покращує колір обличчя, а гранули відлущують ороговілу шкіру. Якщо шкіра вимагає зволоження, можна додати трохи меду. Чудова маска - аспірин з медом.
До Нового року залишається тиждень. Це останній шанс стати стрункіше, тож їжте трохи менше - залиште половину звичної порції. Якщо правильно дотримуватися всіх порад, то за кілька годин до свята вам залишиться тільки освіжити колір обличчя за допомогою шматочка льоду і нанести макіяж!<div class="clear"></div></div></div></div>
мене хтось підтримає?
якщо так, давайте обговоримо запропоноване, поділимось цікавими рецептами краси за два тижні :8_2_64v:
:girl_angel: :child_ 02: :36_15_31: :godinnik: :36_15_17:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Молода матуся Антоніна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 15 грудень 2011 - 20:14

kofe, класна тема)))Зараз я докормлю малечу,напишу кілька порад-ця тема для мене завжди була актуальна))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 15 грудень 2011 - 20:32

а я к робити олійно-сольову маску

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Златоцвіта 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 грудень 2011 - 20:40

Перегляд повідомленняkofe (15.12.2011, 20:00) писав:

захотілось мені привести себе до ладу, а то декрет, купа справ.........в результаті я ходячий кошмар. :smile:

Актуально дуже! :rofl:
Хочу порадити ось таку масочку для обличчя - користувалась пару раз і зараз планую, ефект на 8 год, ну мені здалось, що навіть довше, ось
Прихований текст
Зображення

і швидко, і дієво! :96:
My Signature
Все буде добре. Я взнавала.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 грудень 2011 - 20:48

ось знайшла таку сольову маску, дешевше нема куди, і виявляється вона від випадіння допомагає :smile:
Лікування випадіння волосся народними засобами включає в себе сольову маску. Для цього вимийте голову проточною водою без мила, після чого м'якими масажними рухами втріть поварену сіль у шкіру голови. Тривалість процедури 10-15 хв. Потім промийте волосся і повторіть процедуру 6 разів.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oljunja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 грудень 2011 - 20:51

panor, я користуюся такою ж маскою тільки виноградною )))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 грудень 2011 - 20:52

panor, так от магазинні маски не дуже цікавлять. Я замінила свої дорогі скраби на кавові і тезультат мене потішив. Тепері цікавлять якраз натуральні маски :)
kofe, і цікавить маска з аскорбінкою і аспірином. Скільки меду ?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Українська Джульєта 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 грудень 2011 - 20:58

Справді, дуже актуальна тема!
Я взялася за своє волосся, бо вже давно масово випадає. Мені порадила подруга втирати в шкіру голови ефірні олійки. Я спробувала бальзам (суміш олій) і вже через 3- разове використання випадати волосся стало менше! Перед використанням олійку потрібно розігріти до температури 36 градусів, втерти в шкіру масажними рухами і тримати голову в теплі!
Дівчата, діліться секретами краси! :96:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 грудень 2011 - 21:03

ось що я найшла :) про догляд за шкірою, що вмиватися треба так: Починаєте вмиватися теплою (не гарячою) водою.Шкіра розпарюється, пори відкриваються і ви тоді добре її миєте з милом ( гель для вмивання ), вимиваючи звідти бруд і жир. Мило змили, а тоді скоренько другий кран відкрили і холоднющою водою. Пори стягнулися і туди вже бруду тяжко потрапити. І обличчя тоді таке ніжне і гладеньке. Часом можу зробити маску з геркулесу. Залила геркулесу пару ложок добре теплою водою, як вистигло трохи, намастила на обличчя. Через 20 хв змила. Шкіра тоді теж дуже ніжна. А колись для стягування порів мастила обличчя білком з яйця , А тоді змивала теплою водою. а зранку протирати леце льодом з відварених тав ( ромашка наприклад )
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 грудень 2011 - 21:13

знайшла про аспіриново-медову масочку, буду пробувати
Текст, що розкривається
Аспірінової-медова маска: 1. Дві маленькі таблетки аспірину (це не ті шипучі таблетки-шайбочки аспірину, які ми розчиняємо у склянці води, а звичайний аспірин фірми Bayer). 2. Трохи меду. 3. Кілька крапель води для того, щоб аспірин гранульована. Капаємо кілька крапель води на таблетки аспірину. Чекаємо 10 секунд поки він гранулюється. Додаємо трохи меду. Наносимо маску на 10 хвилин. Через 10 хвилин використовуємо маску як скраб і відлущує шкіру обертальними рухами. Змиваємо. Наносимо тонік, або відразу ж зволожуючий крем. Уникайте накладати маску в області очей (там шкіра дуже ніжна). Аспірин - безпечний засіб з прекрасними якостями скрабу. Робити маску я рекомендую через день. Хоча я роблю її щодня вже протягом 3 місяців (у мене комбінована шкіра). Хочу додати, що це найкраща маска, яку я коли-небудь пробувала. Через тиждень видно приголомшливий ефект. Шкіра оновлюється і вирівнюється. Запалення пропадають. Пори очищаються. Пропадають чорні точки. За три місяці її використання моя шкіра істотно змінилася. Тепер вона абсолютно рівна і ніяких запалень! Для того, щоб закріпити ефект маски і ще більше зменшити видимість пір, я використовую Idealist Skin Refinesher від Estee Lauder відразу ж після маски. Думаю, що вагітним жінкам не варто робити аспіринову маску. Всім бажаю чистої шкіри! Я добилася цього результату лише за допомогою аспірінової-медової маски. НІЯКІ інші засоби не давали такого результату!

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
а скраб кава+мед я колись робила, суперово для шкіри, але справді видимий ефект тоді кли робити її два рази на тиждень.
я залізаю у великий тазик(щоб не забились труби у ванній від кави) і намазуюсь уся :96: хвилин 10-15 масажую все тіло, після цього таке враження ніби хороший масаж робили, :96:
My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Українська Джульєта 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 грудень 2011 - 21:20

Відомо, що шкіра рук також можуть підкреслити граційність та красу, тому хочу виложити деякі правила догляду за руками:

01. Виконуючи будь-яку роботу вдома, завжди надягайте рукавички. Перш, ніж надягти рукавички, нанесіть товстий шар крему - так ви сполучите приємне з корисним.

02. Щовечора наносіть лосьйон із гліцерином або крем, що його містить. Такий лосьйон можна приготувати і самому. Візьміть 1 чашку рожевої води, 1,5 чашки гліцерину й 0,5 чашки соку лайма. Перелийте у флакон і зберігайте в холодильнику.

03. У холодну пору року використовуйте живильні креми для рук, вдягайте рукавички.

04. Після того, як вимили руки з милом, обов'язково нанесіть зволожуючий крем.

05. Раз у тиждень відшліфовуйте шкіру рук. Можете використовувати для цього як придбані, так і самостійно виготовлені скраби.

06. Захищайте руки від впливу ультрафіолетових променів. Це робиться за допомогою кремів з SPF-фільтрами.

07. Завжди насухо витирайте руки.

08. Раз у тиждень робіть трав'яні або масляні ванночки для рук.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 грудень 2011 - 21:31

Маски для всіх типів шкіри
Бананова
Половину банана ретельно розтерти, додати 1 ч.л. ложку молока. Нанести на обличчя. Через 20 хвилин змити теплою водою.
Розгладжує шкіру, додає їй красивий колір.

Картопляна
Картопляне пюре нанести на обличчя, через 20 хвилин змити.
Вибілює і освіжає шкіру.

Білково-лимонна
1 білок
1 ч.л. сметани
1 ч.л. лимонного соку
Білок збити в міцну піну, додати сметану і лимонний сік (або 2 краплі ефірного масла лимона), нанести суміш на обличчя. Через 20 хвилин змити холодною водою.
Ця маска звужує пори, освіжає і очищає шкіру.

Маска для шкіри навколо очей
1 ч.л. розтертих гілочок петрушки
1 ч.л. сметани
Нанести на шкіру навколо очей, через 15 хвилин акуратно змити.

Маска для шкіри навколо очей-2
Розім'яти шматочок пшеничного хліба з теплим молоком. Нанести на шкіру навколо очей, через 15 хвилин акуратно змити.

Медово-лимонна маска перед умиванням
100 г рідкого меду змішати соком одного лимона.
Зберігати в холодильнику, щодня за 10 хвилин до умивання наносити на обличчя.

Сирна маска з сіллю
1 ст. л. сметани
1 ст. л. сиру
1 ч. л. кухонної солі
Ретельно розмішати, нанести на 15 хвилин, змити теплою водою, потім обполоснути обличчя холодною водою.
Маска освіжає і тонізує шкіру.

Вітамінна маска
До 1 ст. л. вівсяної муки додати столову ложку процідженого соку (морквяного, апельсинового, огіркового, персикового) і чайну ложку молока. Нанести на 20 хвилин, змити холодною водою.

Освіжаюча маска
2 ст. л. молока, 1 ч. л. лимонного соку, 1 ч. л. коньяку змішати, нанести на обличчя ватяним тампоном і залишити на 10 хвилин. Маска добре освіжає мляву шкіру.

Сирна маска
Сир змішати із сметаною, додати трохи масла виноградних кісточок (або мигдальних), нарізану зелень петрушки. Нанести на обличчя, шию і декольте. Полежати 7 хвилин, потім змити маску.
Якщо шкіра жирна, масло можна не додавати.
;) ;)

Суворе попередження від модератора nata1205
Посилання на сторонні ресурси потрібно приховувати!!!

Повідомлення відредаговано nata1205: 17 грудень 2011 - 08:08

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Молода матуся Антоніна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 15 грудень 2011 - 22:00

Стати красивою до нового року можна))Якщо дуже постаратися))Цього року це для мене не проблема,так як вагу свою я привела вже після родів в норму.Але минулого року,коли доні було 2 місяці..це було напряжно)))Ну ось що я можу порадити:
-Хоча би за два тижні сісти на якусь дієту(якщо не на ГВ)Старатися їсти побільше яблук,пити зеленого чаю,їсти поменше солодкого.
-Зайнятися спортом.Я качала прес,бо трохи висів живіт(за 2 тижні інтенсивних тренувань він меншає-перевірено власним досвідом)
-Ще класний варіант просто танцювати(танцювати коли миєш посуд,коли наводиш порядки до нового року,танцювати коли просто ходиш по будинку-я завжди так і роблю,може й того моя вага не виходить в межі норми.)А ще це дуже піднімає настрій.А гарний настрій-це ще один плюс до гарного вигляду.
-За кілька днів поробити маски для інтенсивного відновлення волосся.Їх багато можна знайти в інтернеті(домашні),а можна просто купити в магазині(є одноразові)
-Також треба зайнятися шкірою.Поробити маски за тиждень,поробити масаж.Це робиться по кілька хвилин в день простими легенькими постукуваннями(дуже добре тонізує шкіру,придає рівномірний колір.)
Ну і коли до нового року залишається день-два порадуйте себе..Мінімальний варіант-сходіть на манікюр.(Особисто я собі цього дозволити весь час не можу,але перед новим роком в мене завжди є заникана сотня для такого діла.Раз в рік можна.Це дуже піднімає настрій.І я дозволю собі повторитися-гарний настрій-це найперша запорука гарного вигляду))) :96: Купіть собі якусь деталь одягу,(щось нове не кожен зможе собі дозволити)Наприклад яскраві панчошки,гарний ремінь,симпатичну шальку(я збираюся собі купити червоні панчішки в сіточку)
Дозвольте собі здивувати чоловіка на новий рік.А можливо не тільки чоловіка,а й себе??Зробіть щось незвичне для вас-яскравий манікюр,відверту нижню білизну..Це ж новий рік!!Дозвольте і собі щось нове))
Ну і коли до нового року залишаються лічені години...
Зробіть всі свої передноворічні справи завчасно-щоб перед тим як сісти за стіл ви могли виділити собі годинку-другу.Прийміть розслбляючу ванну з ефірними маслами,також-маску(я завжди роблю з глини,або з мілко нарізаної петрушки-чудовий ефект!!)також можна зробити скраб на все тіло-з кави.
Ну і вдягніться гарно,зробіть макіяж укладку..
Я впевнена,що всі ви будете найгарнішими в новорічну ніч!!!Успіхів!)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2011 - 11:08

так, я сьогодні ж і розпочала свою програму на два тижні, з ранкової гімнастики на яку мене вистачило рівно 15хв
приліпитись до якоїсь дієти мені важко, вранці без кави ніяк не можу, тож снідаю кавою, а далі переходжу на корисні продукти, на обід зробимо якісь овочі +рибку, ввечері гризтиму вівсянку, і після 18,00 табу на будь-яку їжу
вмивалась як дівчата нарадили: тепленька водичка з милком , потім холодна.
і запланувала на сьогодні кавово-медовий скраб для тіла.

для обличчя знаю ще таку масочку

кава+ ложечка рицинової олії+мед на 20хв, результатХ- ніяких чорних цяток, теж в сьогоднішніх планах.

ну, хто ще почав роботу над собою в комплексі? :smile:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   frotanya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 16 грудень 2011 - 11:47

А я підстриглась.........мала густі довгі коси,як каже моя перукарка шикарні як з реклами, а тепер маю коротке каре.....мама зі мною вже не розмовляє :sorry: :96: проте мені і чоловікові подобається :good: :good:
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2011 - 13:22

ось хороша дієта ( спосіб життя :))система -60

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
frotanya, я теж так зробила :) мама почала говорити зі мною через тиждень :)

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
так як завтра малеча не працюватиме тому пишу на перед. 1) качатиму прес і танцюватиму :)
2) зроблю маски на лице і волося
3) сьогодні піду до перукаря зроблю нормальну чолку
4) поскрабую тіло :)
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2011 - 13:43

дівчата, ще знаю що дуже корисно для покращення стану шкіри вранці на голодний шлунок виписати склянку теплої водички з чайною ложечкою меду, або соком лимона, тільки то треба кожен день робити, я вже з сьогоднішнього дня п"ю :sorry:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2011 - 13:44

kofe, корисно но зранку важко випити склянку
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2011 - 13:46

пропозиція, для стимулу
давайте виставимо фоточки після Нового року;)
:sorry: :5_1_123v: :5_1_123v:

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленняoljunja (16.12.2011, 14:44) писав:

kofe, корисно но зранку важко випити склянку

можна помаленько, ковточками, головне за пів годинки до прийому їжі випити

Користувач подумав і додав через 8 хв.:
ще начитала таку інформацію, раз на тиждень робити голодний день: цілий день пити водичку або зелений чай з медом.
до цього дня один день фрукти і овочі і після нього теж фрукти і овочі.
результат: оновлюється шкіра, покращується робота всього організму оскільки він має можливість один день витрачати енергію на самооновлення і самооздоровлення.
мені сподобалось, з понеділка зроблю такий день, напевно в середу.

Користувач подумав і додав через 25 хв.:
ще таке знайшла, мо кому згодиться :angel: вибачте тільки, кинула через переводчик з російської
Текст, що розкривається
Для початку подивимося на себе в дзеркало, пробіжимося швидким поглядом від голови до п'ят і складемо список необхідних процедур. Лице. За тиждень до Нового року добре зробити чистку обличчя. Краще її, звичайно, робити у професійного косметолога. З чищенням краще не затягувати, оскільки тиждень - це оптимальний термін для того, щоб з лиця «пішли» наслідки цієї процедури. Володаркам нормальної та сухої шкіри обличчя, без розширених пір і комедонов замість звичайного чищення можна за 3 дні до торжества зробити ультразвукову. Така чистка більш щадна і не залишає подразнень. У день Нового року слід влаштувати собі кілька релакс-годин - адже попереду безсонна ніч. Для цього можна в домашніх умовах зробити масаж обличчя, а також кілька масок зволоження, ліфтингу, харчування шкіри.
Волосся Оновити стрижку можна за пару днів до Нового року - за умови, що стригтися у будете у свого, перевіреного майстра. Якщо ж подумуєте поміняти зачіску, поекспериментувати з формою, довжиною, змінити колір волосся - починати краще за тиждень. Тоді, якщо результат не сподобається, буде час все виправити.
Небажані волосся Позбутися від небажаних волосся можна за добу до Нового року - за умови, що ви регулярно робите депіляцію. Шкіра вже звикла і в час «Х» роздратування не дасть про себе знати. За добу до свята за допомогою фахівця в салоні можна «створити» і симпатичний бікіні-дизайн на новорічну тематику. Якщо ж видалити зайве волосся ви зважилися вперше - записуйтеся на процедури за три дні. Це позбавить вас від душевного розладу з приводу роздратування шкіри після депіляції.
Брови і вії До Нового року незайвим буде забарвити вії і підкоригувати форму брів. Робити це слід як мінімум за 2 дні до торжества (щоб уникнути подразнення та почервоніння шкіри на свято). Якщо вирішили наростити вії до свята, це потрібно робити за 2-3 дні. Ви звикнете їх «носити» і, вирушаючи на відпочинок після новорічного торжества, не залишите свою красу на подушці.
Руки Взимку в багатьох шкіра рук пересушена і обвітрити. Істинне спасіння для рук - парафінотерапія. Спробуйте - настільки м'яка, гладка, ідеально ніжна шкіра не буває ні після однієї процедури для рук! Для ідеального результату потрібно проходити курсом - 5-10 процедур через день. Але якщо у вашому передноворічному графіку туго з часом, відкладіть це на післяноворічні канікули. А поки згадаймо про перевіреному способі: на ніч змастити руки жирним кремом і одягнути поліетиленові рукавички. Це можна зробити і ввечері 30 грудня. Якщо носите нарощені нігті або плануєте наростити, то спочатку доведеться зробити манікюр, а на наступний день вже робити корекцію або нарощування. Тому ці процедуру краще запланувати за 3 дні до свята.
Ноги Ноги, як і руки, на ніч можна змащувати жирним кремом, а потім одягнути шкарпетки. Педикюр можна поєднати з манікюром за пару днів до свята. У святковий день можна лише оновити покриття, якщо воно з якихось причин втратило вигляд.

Тепер впорядкуємо всі процедури по днях тижня.

25 грудня За 7 днів до Нового року робимо процедури, які не терплять зволікання.
1. Чистка лиця. У домашніх умовах можна попарити обличчя над відваром ромашки, потім зробити скраб, а після маску. Маски для обличчя можна використовувати вже готові або приготувати.
2. Стрижка, нарощування, фарбування волосся, завивка.
3. Парафінотерапія. Раз ви вже вибралися в салон, то гріх цим не скористатися - подаруйте рукам сеанс парафінотерапії.
4. Ванна з релаксуючої аромапеной - перед сном. Радимо не пропускати цей пунктик, так як така ванна допоможе розслабитися, привести в порядок думки і набарться сил перед майбутньою тижнем. Аромапену для ванни можна брати на свій смак.

26 грудня Суботній день, незважаючи на те, що у багатьох це вихідний, використовуємо по повній програмі.
1. Ультразвукова чистка обличчя.
2. Парафінотерапія або домашній догляд за руками і ногами (змащувати жирним кремом на ніч).

27 грудня Хоча це і останню неділю в році, проте відпочивати ще рано.
1. Епіляція та депіляція - новачкам краще ці процедури краще зробити заздалегідь. Тоді вже точно будете впевнені, що в день свята все буде тіп-топ.
2. Оформлення брів, нарощування вій.

28 грудня Кажуть, що важкий день. Не сперечаємося. Напередодні Нового року «обтяжать» його корисними для самопочуття та зовнішності процедурами.
1. Манікюр та педикюр.
2. Парафінотерапія або домашній догляд за руками і ногами.

29 грудня Не менш насичений день.
1. Стрижка. Як показує досвід, оновлювати стрижку (підстригати чубок, кінчики волосся і т.д.) навіть у свого майстра краще за пару днів до свята - волосся встигнуть улягтися і будуть слухняними.
2. Корекція і нарощування нігтів.

30 грудня Залишилися добу. У цей день:
1. Депіляція - для «бувалих». При бажанні робимо бікіні-дизайн.
2. Парафінотерапія.
3. Ванна з аромапеной перед сном (тільки, якщо сьогодні ви не робили депіляцію) - налаштовуємося на позитив!

31 грудня День «Ч». Останні штрихи.
1. Манікюр та педикюр - освіжаємо покриття на нігтях, якщо потрібно.
2. Експрес-догляд для обличчя. Робимо масаж і маски. Для масок можна використовувати фрукти, вівсянку або яєчний жовток. Універсальна кухонна маска: змішати жовток з лимонним або апельсиновим соком, додати трохи оливкового масла. Якщо шкіра обличчя суха, то робити без лимонного (апельсинового) соку. Така маска добре освіжає. Можна також нанести на обличчя запарених вівсянку. Така маска має освіжаючу дію, звужує пори. Підходить для будь-якої шкіри. Освіжають і зволожують кашки з будь-яких фруктів. Наприклад, можна зробити маску з м'якоті банана. А якщо банан змішати з вершками, то отримаємо живильну маску.
3. Новорічна зачіска. Підсумок - ви свіжі, повні сил до свята і ідеальні до кінчиків нігтів!
З наступаючим!

Повідомлення відредаговано nata1205: 17 грудень 2011 - 08:09

My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2011 - 23:36

[/u]kofe класний сай система -60

Повідомлення відредаговано oljunja: 16 грудень 2011 - 23:37

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ulaska світлина

ulaska  Новий рік – чудове свято, В ньому дива є багато. І у Новорічну ніч З казочкою віч на віч Я вже спати не лягаю, А бажання загадаю. Від усіх дітей країни, Моєї неньки України, Я у Бога прошу миру І молитву свою щиру В синє небо посилаю І усіх святих благаю: Хай не гинуть більше люди, Хай у нас війни не буде, Щоб усі-усі малята Мали вдома свого тата. Дід Мороз, ти під ялинку, Не клади мені торбинку, А у це чарівне свято Подаруй життя солдату!

Сьогодні, 22:46

ЗвЄзДа світлина
Лукава Кішка світлина

Лукава Кішка  http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=64356&view=findpost&p=2345171 запрошую перевірити себе у списку в темі "Різдвяне янголятко"

Вчора, 23:07

Лариса Ягула світлина

Лариса Ягула  На даху висить бурулька, Виграва промінням сонця. Ой, яка ж вона хороша, Досягну її з віконця!!!

Вчора, 14:41

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  ПостМиколаївське чудо: доця проспала усю ніч, ні разу не прокинувшись... Востаннє раділи такому, ще коли їй було 3 місяці... А сьогодні прокидалася лише мама: все прислухалася і не могла повірити, що її не кличуть.... і о пів на п"яту потьопала на кухню лікувати гарячим чаєм хворі горло, ніс і вухо...

Вчора, 14:36

Показати коментарі (2)

Зесічка світлина
Squirrelly світлина

Squirrelly  Спасибі адміністрації за привітання! Всіх зі святом!

19 гру 2014 23:56

ренесма світлина

ренесма  А я напевно того року була дуже чемна)))Ходила на пошту по марки а мені кажуть шо для вас 2 посилки))Правда я таких дівчат не знаю ,але дякую вам за хороший настрій!!!

19 гру 2014 18:34

маленька Ляля світлина
Адель007 світлина

Адель007  Відчуваю себе неведимкою...

19 гру 2014 12:47

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 грудень 14 )

• З днем народження
    KARINET 
    - Вік: 27

Пиши українською Перекладач онлайн