Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: іноземна мова і дошкільнята - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

іноземна мова і дошкільнята чи варто завнтажувати дошкільнят вивченням іноземної мови Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Марго 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 23 грудень 2008 - 16:02

цікаво знати ваші думки щодо вивчення дітками-дошкільнятами іноземної мови (напр. англійської)...
моїй донечці 4, 5 рочки вагюсь чи варто "вантажити" дитину іноземною мовою чи ні... хоча переважна більшість батьків з ким спілкуюсь за! :rolleyes:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 23 грудень 2008 - 16:31

подивіться ось цю тему
вона схожа, можливо там найдете відповіді.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   жінка-мати 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 січень 2009 - 10:23

Моєму синові 4 роки, віддала його в школу раннього вивчення англ. мови, він ходить лише третій місяць, а до мене вже говорить англійською. Я думаю, що це добре. Дорослій людині набагато складніше вивчити іноземну мову, ніж дитині. Тим більше ця школа спрямована не лише на вивч. мови, а ще й розвиває інші здібності. Я дуже задоволена результатами :unknown:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 січень 2009 - 10:25

жінка-мати, , що за школа, Ви з якого міста?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 січень 2009 - 13:38

В нас в садочку раз на тиждень дітки вивчають англійську. Не сказала би, що добре вчать, бо вдома я його навчила набагато більше, але все таки.....хоч щось.
Я За, бо діти в такому віці впитують науку як губка, а їх навчання може бути влаштоване у виді ігор, що не буде їх навантажувати, а навпаки зацікавить!
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   солне4ная 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 січень 2009 - 15:11

Я только ЗА! И это совсем не вредит маленьким детишкам, наоборот развивает речь, логику, мышление. Особенно, если обучение проходит в игровой форме, деток это еще больше стимулирует познать чужой язык.
В садике моя старшая дочура изучала английский, продолжила в школе (уже 2-й класс ). Параллельно с англ. я водила её с 4-летнего возраста на французский язык. Занятия там необычные, во-первых: родители могут сидеть в классе; во-вторых: поют, рисуют, танцуют,водят хороводы, пытаются создавать диалоги и все это на французском языке, кроме того ни одного слова на украинском или русском языке-там такой подход к обучению, только франц. и никакой другой язык в классе не поддерживается.

Я в восторге!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 січень 2009 - 18:20

І я за обома руками. Навіть якщо дитина забуде, то потім у школі буде набагато легше вчити.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 07 січень 2009 - 18:29

Якщо автор має на увазі саме слово ЗАВАНТАЖУВАЛИ- то я проти.Таких маленьких дітей, вважаю,не варто завантажувати взагалі будь-чим.
Проте, якщо вивчення відбуватиметься якимось цікавим ігровим методом-то 100% за.
Дітки в такому віці набагато краще і легше засвоюють доступну( саме доступну-маю на увазі відповідну їм за віком і розвитком) інформацію.
Сама вже придбала кілька цікавих,веселих книжечок англійською мовою, а ще маю багато англомовних друзів,які також надсилають книжечки-розвивалки на англійській.Сподіваюся вже скоро зможемо ними скористатися( і я пригадаю, що в школі і інституті стільки років вчила :) )
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 07 січень 2009 - 19:36

я за все, що буде подобатись малій. якщо доні сподобається вивчення іноземної мови, якщо вона буде від того отримувати задоволення, то тілька за і двома руками, тобто результат поки що не такий важливи й як процес.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 07 січень 2009 - 21:20

моя Софійка вчить англійську в Перлинці - 2 рази на тиждень по 15 хв, потім там ідуть інші уроки. Так що завантажити тут важко :), але результати я бачу, оскільки там теж все переважно в формі гри, пісеньок і т.д. - то їй дуже подобається. Стараюсь закріплювати результати вдома - співати англ. пісеньки, трішки розмовляти в грі, читати англ. книжки. Раніше дивились мультики англійською - тепер не хоче, каже "переключи на іншу мову" :) - я й не заставляю. Думаю що це не навчання - а так, скоріше ознайомлення, хоча його і пропонують переважно всі курси і гуртки. Щоб було навчання треба хоча б 3 рази в тиждень по 1,5 - 2 години занять виключно англ. мовою в ігровій формі + підкріплення спілкуванням на іноземній мові , бажано з носіями мови... Але в нас такої можливості нема - тому використовуємо те що є. На данному етапі бачу тільки плюси всестороннього розвитку :)
З останнього - є в нас книжечка з гарними малюнками, де колядка "Тиха нічб свята ніч" - на англ.м., ми її періодично читаєм ну і звісно ж пояснили про що там ідеться. Ось прийшли ми на Різдво бабусі колядувати - і Софійка на прохання бабусі заколядувати заспівала..."Holy night..."
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 лютий 2009 - 17:18

Я "за" англійську, чи будь яку іншу мову з малечку. Бо то є розвиток. В мене є друг, то коли він був маленький до них у гості прийзджали німці і жили в них кілька тижнів. Його ніхто цілеспрямовано не вчив німецькій. В школі вивчав англійську і тільки в 9 класі почав вивчати німецьку, так от він через пів року вивченя мови виграв обласну олімпіаду з німецької мови (вона йшла йому дуже легко). Як він сам казав, що нібито він її згадує а не вивчає.
Моя доня зараз вивчає англійську в садочку та французьку вдома. Але я не потребує з неї зараз якихось результатів (віршиків, пісень). Мене тішить що вона стала цікавитися не лише "а як по англійські....", але і тим де цією мовою розмовляють - в нас виходять довгі розмови про географію та країни.
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla Sky 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 лютий 2009 - 18:39

Недавно була на конференціїї в МОН з питань викладання іноземних мов у дошкільних закладах. Виступало досить багато вчених, і дійшли висновку, що іноземну в д/с слід починати вивчати з 5 років, в принципі і програми розроблені для дітей з 5 років, коли дитина вже оволоділа рідною мовою.
А що стосується навчання в сім"ї - можна змалечку в формі гри, включайте пісні, мультики іноземною мовою, спеціальні програми для дітей.
Не слід надіятися, що в садочку вашу дитину навчать іноземній мові, а зазвичай так і є, працюйте з дитиною самі!
І ще один досить цікавий факт: дитина, яка засвоїла першою мову матері встигає в навчанні на 90-100%, мову батька - на 70%, іноземну мову - на 50%. Так що краще навчати рідній мові, а іноземну мову - слухати, а згодом дитина зможе і розуміти її, і розмовляти нею.
My Signature
Людина нібито не літає... А крила має. А крила має!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Викушка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 березень 2009 - 20:42

:unknw: Наш старший син пiшов у перший клас i вчить 3 мови - украiнську, росiйську та англiйську. Навантаження велике, але вiн весь час зацiкавлений, англiйська мова сподобалася. Я вважаю, можно i ранiше вивчати iноземнi мови, нажаль, у нас в дитячих садках цього нема. :wacko:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 березень 2009 - 20:51

Я думаю, можна давати іноземну мову, навіть з дит.садочка, але це хіба що для загального розвитку, не думаю, що це якось вплине на рівень знань в майбутньому. Оскільки синуля наш ще малий, судити можу лише по собі. Я вчу англійську з дит.садочка, але тоді це було на рівні запам"ятовування окремих слів, які я всеодно потім вчила в школі. Ми вчили пісенькі, але тоді для мене був набір звуків, розшифровати який я навіть зараз не можу=) Навіть в молодших класах я не завжди розуміла, що від мене хочуть, тоді як десь з 5го класу була з англійської краща в класі. Німецьку вчу з 5го класу, але десь з 5 по 9 - ніякого результату це не принесло. Тому, на все свій час!
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка2008 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2009 - 11:12

І я за іноземну мову для малят, але не завантажувати, а просто для різноманіття :)
Так би мовити для загального розвитку. Що правда, малого ще не починали вчити, поки що робимо акцент на правильну вимову українських слів... Можливо десь з 3,5 почнем :bad:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inverno 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2009 - 11:29

Завантажити маленьку дитинку будь-чим у вас просто не получиться, бо дитина і так не буде робити того, що їй не подобається!!! А якщо малеча проявляє інтерес - то чому б ні?! У формі гри, показувати дитині різноманітні картинки, співати, і т.д. - це приноситиме дитині лише задоволення.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2009 - 11:29

Оленка2008, згідна з вами що спочатку потрібно рідні звуки навчитись правильно вимовляти, адже вимова іноземних звуків має свою специфіку і навіщо нав"язувати дитині помилки які потім доведеться виправляти....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MOZILA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2009 - 14:21

Моєму котусику 4р. Я хочу потрошки "заванажувати" його іноземною мовою. Скажіть, будь-ласка, хто відвідував з дітками "Розумничку"?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Костина мама 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2009 - 12:49

И я ЗА, и хочу чтоб мой сынуля учил английский, но есть одна проблема - я учила немецкий и немного французский знаю, а в английском ни бум-бум :cray: и не знаю что делать отдавать его к репетитору -так это и мне заодно учиться надо :shok: как я буду у него проверять правильность произношения :cray:
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2009 - 12:52

Перегляд повідомленняКостик (27.7.2009, 13:49) писав:

И я ЗА, и хочу чтоб мой сынуля учил английский, но есть одна проблема - я учила немецкий и немного французский знаю, а в английском ни бум-бум :cray: и не знаю что делать отдавать его к репетитору -так это и мне заодно учиться надо :shok: как я буду у него проверять правильность произношения :cray:

Костик правильної вимови можна досягнути в тому випадку коли дитина чітко вимовляє всі звуки рідної мови, а якщо має проблеми то цього важко досягнути... треба апочекати поки "виговориться" або звернутися до логопеда
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Dolynka світлина

Dolynka  Ой літо-літечко, не вспіли натішитися, куди тікаєш?,,

Вчора, 20:21

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 29 серпень 16 )

Перекладач онлайн