Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: іноземна мова і дошкільнята - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Любі наші відвідувачі, сайт працює!
Якщо десь побачите жучка (баг) прошу повідомляти в темі
http://www.malecha.o...
Під жучками мається на увазі будь-яка некоректна робота ресурсу після відновлення.

Щира та безмежна подяка Павлові, чоловікові нашої Shady Lady за реанімацію сайтів!

Увага!
Події місяця!

- Військово - креативний квест

- Любіть Україну, Патріотичний поетичний флешмоб

- Раді Вас запросити на новий обінник- квест "Шоколадний нікнейм"

- Конкурс українських патріотичних аватарів "Україно, рідна моя!"

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

іноземна мова і дошкільнята чи варто завнтажувати дошкільнят вивченням іноземної мови Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Марго 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 23 грудень 2008 - 16:02

цікаво знати ваші думки щодо вивчення дітками-дошкільнятами іноземної мови (напр. англійської)...
моїй донечці 4, 5 рочки вагюсь чи варто "вантажити" дитину іноземною мовою чи ні... хоча переважна більшість батьків з ким спілкуюсь за! :rolleyes:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 23 грудень 2008 - 16:31

подивіться ось цю тему
вона схожа, можливо там найдете відповіді.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   жінка-мати 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 січень 2009 - 10:23

Моєму синові 4 роки, віддала його в школу раннього вивчення англ. мови, він ходить лише третій місяць, а до мене вже говорить англійською. Я думаю, що це добре. Дорослій людині набагато складніше вивчити іноземну мову, ніж дитині. Тим більше ця школа спрямована не лише на вивч. мови, а ще й розвиває інші здібності. Я дуже задоволена результатами :unknown:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 січень 2009 - 10:25

жінка-мати, , що за школа, Ви з якого міста?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 січень 2009 - 13:38

В нас в садочку раз на тиждень дітки вивчають англійську. Не сказала би, що добре вчать, бо вдома я його навчила набагато більше, але все таки.....хоч щось.
Я За, бо діти в такому віці впитують науку як губка, а їх навчання може бути влаштоване у виді ігор, що не буде їх навантажувати, а навпаки зацікавить!
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   солне4ная 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 січень 2009 - 15:11

Я только ЗА! И это совсем не вредит маленьким детишкам, наоборот развивает речь, логику, мышление. Особенно, если обучение проходит в игровой форме, деток это еще больше стимулирует познать чужой язык.
В садике моя старшая дочура изучала английский, продолжила в школе (уже 2-й класс ). Параллельно с англ. я водила её с 4-летнего возраста на французский язык. Занятия там необычные, во-первых: родители могут сидеть в классе; во-вторых: поют, рисуют, танцуют,водят хороводы, пытаются создавать диалоги и все это на французском языке, кроме того ни одного слова на украинском или русском языке-там такой подход к обучению, только франц. и никакой другой язык в классе не поддерживается.

Я в восторге!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 січень 2009 - 18:20

І я за обома руками. Навіть якщо дитина забуде, то потім у школі буде набагато легше вчити.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 07 січень 2009 - 18:29

Якщо автор має на увазі саме слово ЗАВАНТАЖУВАЛИ- то я проти.Таких маленьких дітей, вважаю,не варто завантажувати взагалі будь-чим.
Проте, якщо вивчення відбуватиметься якимось цікавим ігровим методом-то 100% за.
Дітки в такому віці набагато краще і легше засвоюють доступну( саме доступну-маю на увазі відповідну їм за віком і розвитком) інформацію.
Сама вже придбала кілька цікавих,веселих книжечок англійською мовою, а ще маю багато англомовних друзів,які також надсилають книжечки-розвивалки на англійській.Сподіваюся вже скоро зможемо ними скористатися( і я пригадаю, що в школі і інституті стільки років вчила :) )
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 07 січень 2009 - 19:36

я за все, що буде подобатись малій. якщо доні сподобається вивчення іноземної мови, якщо вона буде від того отримувати задоволення, то тілька за і двома руками, тобто результат поки що не такий важливи й як процес.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 січень 2009 - 21:20

моя Софійка вчить англійську в Перлинці - 2 рази на тиждень по 15 хв, потім там ідуть інші уроки. Так що завантажити тут важко :), але результати я бачу, оскільки там теж все переважно в формі гри, пісеньок і т.д. - то їй дуже подобається. Стараюсь закріплювати результати вдома - співати англ. пісеньки, трішки розмовляти в грі, читати англ. книжки. Раніше дивились мультики англійською - тепер не хоче, каже "переключи на іншу мову" :) - я й не заставляю. Думаю що це не навчання - а так, скоріше ознайомлення, хоча його і пропонують переважно всі курси і гуртки. Щоб було навчання треба хоча б 3 рази в тиждень по 1,5 - 2 години занять виключно англ. мовою в ігровій формі + підкріплення спілкуванням на іноземній мові , бажано з носіями мови... Але в нас такої можливості нема - тому використовуємо те що є. На данному етапі бачу тільки плюси всестороннього розвитку :)
З останнього - є в нас книжечка з гарними малюнками, де колядка "Тиха нічб свята ніч" - на англ.м., ми її періодично читаєм ну і звісно ж пояснили про що там ідеться. Ось прийшли ми на Різдво бабусі колядувати - і Софійка на прохання бабусі заколядувати заспівала..."Holy night..."
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 28 лютий 2009 - 17:18

Я "за" англійську, чи будь яку іншу мову з малечку. Бо то є розвиток. В мене є друг, то коли він був маленький до них у гості прийзджали німці і жили в них кілька тижнів. Його ніхто цілеспрямовано не вчив німецькій. В школі вивчав англійську і тільки в 9 класі почав вивчати німецьку, так от він через пів року вивченя мови виграв обласну олімпіаду з німецької мови (вона йшла йому дуже легко). Як він сам казав, що нібито він її згадує а не вивчає.
Моя доня зараз вивчає англійську в садочку та французьку вдома. Але я не потребує з неї зараз якихось результатів (віршиків, пісень). Мене тішить що вона стала цікавитися не лише "а як по англійські....", але і тим де цією мовою розмовляють - в нас виходять довгі розмови про географію та країни.
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla Sky 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 лютий 2009 - 18:39

Недавно була на конференціїї в МОН з питань викладання іноземних мов у дошкільних закладах. Виступало досить багато вчених, і дійшли висновку, що іноземну в д/с слід починати вивчати з 5 років, в принципі і програми розроблені для дітей з 5 років, коли дитина вже оволоділа рідною мовою.
А що стосується навчання в сім"ї - можна змалечку в формі гри, включайте пісні, мультики іноземною мовою, спеціальні програми для дітей.
Не слід надіятися, що в садочку вашу дитину навчать іноземній мові, а зазвичай так і є, працюйте з дитиною самі!
І ще один досить цікавий факт: дитина, яка засвоїла першою мову матері встигає в навчанні на 90-100%, мову батька - на 70%, іноземну мову - на 50%. Так що краще навчати рідній мові, а іноземну мову - слухати, а згодом дитина зможе і розуміти її, і розмовляти нею.
My Signature
Людина нібито не літає... А крила має. А крила має!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Викушка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 березень 2009 - 20:42

:unknw: Наш старший син пiшов у перший клас i вчить 3 мови - украiнську, росiйську та англiйську. Навантаження велике, але вiн весь час зацiкавлений, англiйська мова сподобалася. Я вважаю, можно i ранiше вивчати iноземнi мови, нажаль, у нас в дитячих садках цього нема. :wacko:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 березень 2009 - 20:51

Я думаю, можна давати іноземну мову, навіть з дит.садочка, але це хіба що для загального розвитку, не думаю, що це якось вплине на рівень знань в майбутньому. Оскільки синуля наш ще малий, судити можу лише по собі. Я вчу англійську з дит.садочка, але тоді це було на рівні запам"ятовування окремих слів, які я всеодно потім вчила в школі. Ми вчили пісенькі, але тоді для мене був набір звуків, розшифровати який я навіть зараз не можу=) Навіть в молодших класах я не завжди розуміла, що від мене хочуть, тоді як десь з 5го класу була з англійської краща в класі. Німецьку вчу з 5го класу, але десь з 5 по 9 - ніякого результату це не принесло. Тому, на все свій час!
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Оленка2008 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2009 - 11:12

І я за іноземну мову для малят, але не завантажувати, а просто для різноманіття :)
Так би мовити для загального розвитку. Що правда, малого ще не починали вчити, поки що робимо акцент на правильну вимову українських слів... Можливо десь з 3,5 почнем :bad:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inverno 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2009 - 11:29

Завантажити маленьку дитинку будь-чим у вас просто не получиться, бо дитина і так не буде робити того, що їй не подобається!!! А якщо малеча проявляє інтерес - то чому б ні?! У формі гри, показувати дитині різноманітні картинки, співати, і т.д. - це приноситиме дитині лише задоволення.
My Signature
Зображення

Зображення

Найкращі речі на світі невидимі.Тому ми закриваємо очі коли плачемо,цілуємось і мрієм...
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2009 - 11:29

Оленка2008, згідна з вами що спочатку потрібно рідні звуки навчитись правильно вимовляти, адже вимова іноземних звуків має свою специфіку і навіщо нав"язувати дитині помилки які потім доведеться виправляти....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MOZILA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2009 - 14:21

Моєму котусику 4р. Я хочу потрошки "заванажувати" його іноземною мовою. Скажіть, будь-ласка, хто відвідував з дітками "Розумничку"?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Костина мама 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2009 - 12:49

И я ЗА, и хочу чтоб мой сынуля учил английский, но есть одна проблема - я учила немецкий и немного французский знаю, а в английском ни бум-бум :cray: и не знаю что делать отдавать его к репетитору -так это и мне заодно учиться надо :shok: как я буду у него проверять правильность произношения :cray:
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2009 - 12:52

Перегляд повідомленняКостик (27.7.2009, 13:49) писав:

И я ЗА, и хочу чтоб мой сынуля учил английский, но есть одна проблема - я учила немецкий и немного французский знаю, а в английском ни бум-бум :cray: и не знаю что делать отдавать его к репетитору -так это и мне заодно учиться надо :shok: как я буду у него проверять правильность произношения :cray:

Костик правильної вимови можна досягнути в тому випадку коли дитина чітко вимовляє всі звуки рідної мови, а якщо має проблеми то цього важко досягнути... треба апочекати поки "виговориться" або звернутися до логопеда
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

скварочка світлина

скварочка  Нам сьогодні власник суттєво зменшив з/п.Руки опускаються,в душі страшний розпач.

Сьогодні, 10:18

TотошкА світлина
Shady Lady  світлина

Shady Lady   Маю надію, що всі порушники повернулися. Наче нікого не забула.

Вчора, 19:48

Показати коментарі (3)

Galicia світлина

Galicia  У соцмережах жартують, що Харків виконав Dropleninchallenge і передав естафету Запоріжжю

29 вер 2014 17:29

Показати коментарі (1)

Saulė світлина

Saulė  Сонце тижні мотає в відпустці за власний рахунок, Жовтень стелиться низько захмареним анабіозом, Хрипи воронів стіни бетонні уранці відлунять, А вірші – гарячково сухі і дешеві, як проза. Над асфальтом доріг густо стигне холодне мовчання, Вітер бавиться листям опалим недбало, понуро, Сонце зараз, напевно, газелей стріляє в саванні, Доки тут його втомлені зами зітхають і курять. Жовтень кличе іти. Небо сіре, як пил чи як попіл, День недбало повзе – пережований край кіноплівки; Тиша люто, над...

29 вер 2014 17:09

ЗЛАТОГОРА світлина

ЗЛАТОГОРА  Дружина - це кухар, посудомийка, технічка, прачка, медсестра, вихователь, вчитель, швачка, економіст, бухгалтер, психолог, коханка.. А чоловік втомлюється на роботі.

29 вер 2014 12:19

Показати коментарі (3)

Мадона світлина

Мадона  Вітаю всіх Людмил з днем Ангела.

29 вер 2014 08:47

Показати коментарі (9)

Mart-Ivanna світлина

Mart-Ivanna  Я - МАМА!!! Дякую Боже за дарунок і оберігай мою донечку!

27 вер 2014 11:52

Показати коментарі (6)

Наталя 27 світлина

Наталя 27  Прокидаєшся і чуєш це рідне крехтіння в дитячому ліжечку ... підходиш ... а малюк з серйозним виглядом вивчає свої ручки ... побачивши тебе, маленький ротик розпливається в чарівною усмішці .. це ж і є ЩАСТЯ!

26 вер 2014 12:24

Показати коментарі (4)

Gossip світлина

Gossip  Луцькі мами шиють теплі балаклави. Молодці. Чудова ініціатива, кажуть і у Львові таке мають робити, чи чув хто про таке...

25 вер 2014 22:00

Показати коментарі (5)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 01 жовтень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн