Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вітряна віспа - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Любі наші відвідувачі, сайт працює!
Якщо десь побачите жучка (баг) прошу повідомляти в темі
http://www.malecha.o...
Під жучками мається на увазі будь-яка некоректна робота ресурсу після відновлення.

Щира та безмежна подяка Павлові, чоловікові нашої Shady Lady за реанімацію сайтів!

Увага!
Події місяця!

- Військово - креативний квест

- Любіть Україну, Патріотичний поетичний флешмоб

- Раді Вас запросити на новий обінник- квест "Шоколадний нікнейм"

- Конкурс українських патріотичних аватарів "Україно, рідна моя!"

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вітряна віспа хвороба... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 січень 2011 - 15:26

Перегляд повідомленняЮляЛя (12.1.2011, 15:23) писав:

може,погугли картинки з фото прищиків вітряночник і порівняй-зразу побачиш чи то воно

Була лікар каже це точно вітрянка.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЮляЛя 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 12 січень 2011 - 15:32

Перегляд повідомленняIra+kola (12.1.2011, 15:26) писав:

Була лікар каже це точно вітрянка.

Вітаю! :smile: сподіваюсь пройде легко,і будете мати спокій вже з тим!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   malyshka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 січень 2011 - 22:52

Приймайте до клубу хворіючих на вітрянку. Уже пару днів сипле старшу (прищиків дуже багато, хоть все тіло маж, але здебільшого маленькі, хоч є і водянисті), сьогодні перевдягаючи малого на ніч помітила і внього. Хавайся, хто може :wacko3:
Старша переносить загалом нормально, без температури і особливого чисання, а от як буде у малого - не знаю.
Порадьте, хто вже мав таку заразу, чим відмивали зеленку? Бо багато де потікла, де спотіла і розтерлось (вся шия зелена, як у шарфику).
My Signature
Зображення
На світі немає нічого красивішого і кращого, ніж діти!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   malyshka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 січень 2011 - 15:26

Привіт ще раз. Сьогодні у мене був дуже хороший лікар, який розложив усе "по полочкам" та розвіїв міфи на рахунок вітряної віспи. Отож поділюся з вами, надіюсь стане в пригоді.
1. Вітряну віспу (вітрянку) можна нічим не мазати!!! Зеленка-це вироблений роками стереотип і не більше. Якщо ж ви хочете нею мазати свою дитину, то робити це потрібно не частіше 1 разу на день, адже зеленка дуже пересушує шкіру, що створює додатковий свербіж. Зеленкою ж мажуть для того щоб дезинфікувати ранку (тобто ту, де прищик от-от лопне чи лопнув, коли дитина її розчухувала). А як відомо способів дезинфекції є дуже багато? горілка (є у кожного), спирт, спиртові трав"яні настойки, одеколон і накінець фукорцин та зеленка. Якщо вам не шкода свою дитину (а я дивлюсь на старшеньку і не маю уявлення коли її відмию, та й самій дитині жихливо дивитися на себе в дзеркало) то користуйтеся зеленкою і тицяйте на кожен прищик. Можна ВЗАГАЛІ не мазати дитину зеленкою, а протирати спиртовими розчинами чи іншим з перечисленого вище. І робити це не часто!
2. Хоча б раз в день змінювати натільну одежу, адже коли прищик лопає, він просочується на одежину і створює додаткову інфекцію.
3. Давати дитині багато пити, можна трави: ромашка.... ( алергічні виключити: малина, апельсин...)
4. Мазь Герпевір НІЧОГО не допомагає! Весь той процес від першої появи прищика і до його відпадання (корочки) контролювати лікарськими засобами не можна. Він пройде сам по собі, такими мазями ви нічого не пришвидшите, адже процес відбувається далеко всередині організму.
5. Потрібно двати дитині протиалергічні засоби, але тільки в разі сильного зуду. Найкраще супрастін, діазолін, аналергін тощо.
6. Якщо у вас в сім"ї більше 2-ох дітей, то коли захворіла перша (друга дитина при цьому не контактувала з об"єктом первинного зараження), то якщо друга дитина не захворіла протягом 21 дня, то перша дитина для другої уже не може бути об"єктом зараження. Пояснюю: буває часто, що одна дитина перехворіла вітрянкою у легкій формі, а друга при цьому від неї не підцепила, то коли захворіє знову перша дитина (а таке дуже часто буває: коли перехворів вітрянкою у надлегкій формі існує вірогідність у 50% перехворіти нею ще раз), друга від неї все одно не заразиться.
7. Із їжі виключити гострі продукти, приправи, шоколад, цукерки, цитрусові, адже це ще більше подразнює шкіру.
8. У цей період дуже слабкий імунітет і бажано з хворими на інші недуги не спілкуватися, є велика ймовірність підцепити недугу хворому на вітрянку.
9. Купати дитину можна через день після появи останнього прищика. Бажано у череді, ромашці.
Здається все. Будьте здорові! :diablo:
My Signature
Зображення
На світі немає нічого красивішого і кращого, ніж діти!

Нагороди:

переглянути всі
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla Sky 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 січень 2011 - 18:10

Перегляд повідомленняmalyshka (13.1.2011, 15:26) писав:

1. Вітряну віспу (вітрянку) можна нічим не мазати!!! Зеленка-це вироблений роками стереотип і не більше. Якщо ж ви хочете нею мазати свою дитину, то робити це потрібно не частіше 1 разу на день, адже зеленка дуже пересушує шкіру, що створює додатковий свербіж. Зеленкою ж мажуть для того щоб дезинфікувати ранку (тобто ту, де прищик от-от лопне чи лопнув, коли дитина її розчухувала). А як відомо способів дезинфекції є дуже багато? горілка (є у кожного), спирт, спиртові трав"яні настойки, одеколон і накінець фукорцин та зеленка. Якщо вам не шкода свою дитину (а я дивлюсь на старшеньку і не маю уявлення коли її відмию, та й самій дитині жихливо дивитися на себе в дзеркало) то користуйтеся зеленкою і тицяйте на кожен прищик. Можна ВЗАГАЛІ не мазати дитину зеленкою, а протирати спиртовими розчинами чи іншим з перечисленого вище. І робити це не часто!

Я теж читала, що зеленка дає можливість проконтролювати появу висипів на тілі, щоб знати, коли було останнє вивипання.
До речі, Комаровський теж стверджує, що лікувального ефекту зеленка під час вітрянки не дає)
My Signature
Людина нібито не літає... А крила має. А крила має!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   стожари 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 січень 2011 - 19:33

Моя сестра в Угорщині живе. Має двох хлопчиків. Обоє захворіли. Дає проти алергії,і маже кремом (з мятним запахом).Що то за крем вона мені так і не пояснила :(. Ні про яку зеленку їй лікарі не казали.
My Signature
ЗображенняЗображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   стожари 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 січень 2011 - 09:30

Хотіла спитатися на рахунок мазі контрактубекс. Коли саме починатиїї мастити? Як з'являються корочки на віспинках чи раніше?
My Signature
ЗображенняЗображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   FANTASY 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 січень 2011 - 10:46

Мой старший принёс домой со школы,очень обсыпало-и во рту и на половых органах.Но через 2 недели заболел этим младшийи тут был полный атас :give_rose: :96: ,сыпало не по-детски(хоть я читала,что дети до года и на ГВ)если и болеют,то переносят легко-это не про нас.Малый не плакал-он верещал и соседи думали,наверно,что мы отрываем ему руки-ноги,так у него чесалось!!!!!!!!!!!!Намучился,бедный,и мы возле него

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Atem des Lebens 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 січень 2011 - 10:57

Ми теж перехворіли вітрянкою, сипало нас десь порядка 5 днів і тоді ж була температру 38-39, яка переважно піднімалась на обідній сон і на вечір. Мастили висипку зеленкою, для того щоб зняти свербіж лікарка казала давати супрастин, коли я колись хворіла, порядку 14 років тому, то мені давали димідрол, щоб спала і не свербіло.
У ротовій порожнині і на статевих органах лікарка приписала синьку на водному розчині, яку можна придбати в апетеках де виготовляють ліки, бо в таких є але на спирту і це трохи пектиме, особливо у ротику.
При цьому радила давати, якісь противірусні, імунітетно зміцнюючі, бо тоді організм дуже ослаблений і можна ще захворіти соплями, кашлями та інше. Нам призначила Анаферон.
Ми вже перехворіли і все добре!

Повідомлення відредаговано amelia: 26 січень 2011 - 10:58

My Signature
Зображення

Не стримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить. І тоді щастя саме знайде тебе.
О.Хайям

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira-27 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 січень 2011 - 17:33

Цитата

При цьому радила давати, якісь противірусні, імунітетно зміцнюючі, бо тоді організм дуже ослаблений і можна ще захворіти соплями, кашлями та інше. Нам призначила Анаферон.

Імунітет треба зміцнювати і не спішити давати дину в колектив 21 день інкубаційного періоду і як на мене ще плюс 2 тижні. В нас була вітрянка ми її перенесли як книжка пише і висипало і температурило. Але я поспішила віддала в садочок після 21-го дня. І ми зразу захворіли на скарлатину (((. Вітрянка дуже ослаблює діток.
My Signature
ЗображенняЗображення

Щастя- це коли ти просинаєшся від того,що тебе смикають за волося, кричать на вухо :"Маааам". Обнімають,лягають всім тілом на лице,перекривають кисень,а потім цілують багато-багато разів!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   без проблем 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 17 лютий 2011 - 16:31

В нас в садочку також епідемія вітрянки. Висипка з'явилася не одразу після 2 тижнів відвідування садочку-в цей день відправили 4 дітей додому, ми в ту четвірку не попали-але як виявилося нас це не оминуло....3 дні тому я побачила що доця головку почухує в мене перша думка потрібно подивитися головку-мало що. Садочок все ж таки. І я побачила роздертий прищик на голові....потім підняла волоссячко а там-за вушками і по шиї вже багато водянистих прищиків.Зараз трошки появилося по тілі і на личку....Але температури не було. Та і зуд не дуже страшний...Зараз у Львові епідемія вітрянки і не тільки серед дітей...Так що ми також хворіємо....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 лютий 2011 - 16:55

і ми зараз хворіємо. Синуля вже четвертий день зелений, а до того було три прищики я й уваги великої не приділяла, звичайні прищі ні температутри ні зуду, ходив в садок. Переносить все нормально температури не мав, не чухається.
Переживаю, щоб доня не набралася, а якщо вже захворіє, то щоб перенесла нормально.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 лютий 2011 - 17:49

Лі*Куся, моя мала мала, а малий ні ттт.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   без проблем 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 28 лютий 2011 - 21:35

Ура! :dance2: В нас все позаду.....Доця перенесла вітрянку дуже легко. Без температури і пару прищиків....На вулицю не ходили-звичайно...Але милися в слабому розчині марганцівки..А зеленкою я мастила тільки великі прищики...Але в нас друга проблема сьогодні захворів чоловік-прийшов з роботи весь з висипкою і температура 37,6. Щось страшнувато як перенесе. А хтось хворів в дорослому віці....Як воно...Бо педіатр сказала що обов'язково приймати антибіотик, лоратідін. :wacko3: :cray:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mriya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 березень 2011 - 17:04

в мене також малеча цим перехворіла. Донечка без температури, але прищики були дуже великі. А от маленький ( 1 рік 8 міс) - важче, температурив 3 дні, погано спав, здирав все підряд, а тепер ямочки і пятня полишалися. Надіюся, що з часом трішки пропадуть. Кажуть, що вони не люблять сонця. То ж почекаємо до літа, щоб гарно политися вітаміном Д))).
І до речі, я зеленкою також не мазала. А ті перші прищики, які мазала, то малу найбільше свербіли. Мазала настоянкою білої лілії і відваром ромашки. Нам назначили пити аскорутин і еріус від свербіння. Також доречними стали сушка для волосся ( найменша швидкість) і чоловічий помазок для бриття (продизенфікований).
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталя-я 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2011 - 19:13

а що зеленка це поганий метод?
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krissti 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 березень 2011 - 15:22

Привіт усім! прошастала увесь інтернет у пошуках інформації про вітрянку і лише тут зупинилась, перечитала усі сторінки з даної теми і винесла для себе багато корисної інформації. Моя старша доця захворіла на вітрянку (в садочку епідемія), сьогодні четвертий день, вже жаліється, що свербить всюди :smile: , мене цікавить, а що саме свербить ті прищики, які щойно висипає, чи ті, котрі вже лопають, і доки будуть появлятися нові? А молодша на грудному годуванні :blush: і не знаю, захворіє вона чи пронесе .
My Signature
ЗображенняЗображенняЗображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 березень 2011 - 15:49

Krissti, сверблять ті прищики, які підсихають. Висипання нових може бути до 5 днів після появи першого прищика.Якщо сьогодні 4 день, то може уже і не буде новими сипати. Від сильного зуду рекомендують давати антиалергічне та можна ще таблеточку валеріанки, якщо тим свербінням дитина дуже перезбуджується. Чи захворіє молодша? Питання поки без відповіді. ГВ не є 100% гарантією, але ...

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленнябез проблем (28.2.2011, 22:35) писав:

Бо педіатр сказала що обов'язково приймати антибіотик, лоратідін. :bye: :wub:

Лоратидін- це антиалергічний засіб. Дорослим при вітрянці антибіотик призначають лише у крайніх випадках- височезної температури та нагноєння висипань. А так- звичні рекомендації, як і для дітей+ стараються ще стимулювати імунну систему якимось сильнішим противовірусним ( гропринозином, протефлазидом)

Користувач подумав і додав через 5 хв.:

Перегляд повідомленняНаталя-я (1.3.2011, 20:13) писав:

а що зеленка це поганий метод?

зеленка- це не зовсім метод лікування. Це скоріше превентивний захід- запобігає інфікуванню прищиків у випадку їх випадкового розчісування+ маркер для визначення стартового періоду, коли відраховуватиметься незаразний період: останній прищик+5 жднів.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krissti 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 березень 2011 - 13:28

Дякую Юля77, тут на форумі хоч якась підтримка, а то сиджу вдома з малими, світу білого не бачу. Зараз мажу прищики зеленкою і даю лоратидин, може не буде так свербіти. мала поки бавиться нормально, іноді жаліється на свербіж. буду надіятись, що так спокійно все і пройде.
My Signature
ЗображенняЗображенняЗображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   saniaw 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 березень 2011 - 13:40

Krissti, , нещодавно старший теж захворів.Сипало страшно, на голові такі шишаки, що страшно, на личку гнійники були.І температурив. Ми мастили зеленкою і приймали діазолін. Першу ніч щось там пробував чухати спросоння, але , загалом, не свербіло. Гадаю, це заслуга діазоліну.
І ще, теперішня зеленка точно не така, як колись. Я теж переживала, що і одяг попсую і дитину не відмию. З футболок зійшло після 2прання остаточно і дитина теж легко відмивається. Це при тому , що навіть не терли мочалкою.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняKrissti (3.3.2011, 14:28) писав:

Дякую Юля77, тут на форумі хоч якась підтримка,

У нас тут добре!
My Signature
Спойлер
Зображення
Якщо Вам здається, що у мене опустилися руки - ви помиляєтеся. Я нахилилась за битою!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Джульєтта світлина

Джульєтта  Дай Боже, здоров*я нашим діткам, їхні хвороби, це найважче, але це потрібно пережити!!!

Сьогодні, 06:28

Показати коментарі (2)

Шмаркадявка світлина

Шмаркадявка  Дуже прошу малечівську магію!!!! Потримайте завтра за мене кулачки!

Вчора, 22:37

Показати коментарі (1)

iryna світлина

iryna  Раніше я говорив: Я надіюсь, що все зміниться". Потім зрозумів, що є лише один спосіб, щоб все змінилось -змінитись мені самому.-Джим Рон

Вчора, 18:12

Показати коментарі (1)

скварочка світлина

скварочка  Нам сьогодні власник суттєво зменшив з/п.Руки опускаються,в душі страшний розпач.

Вчора, 10:18

Показати коментарі (1)

TотошкА світлина
Shady Lady  світлина

Shady Lady   Маю надію, що всі порушники повернулися. Наче нікого не забула.

30 вер 2014 19:48

Показати коментарі (6)

Galicia світлина

Galicia  У соцмережах жартують, що Харків виконав Dropleninchallenge і передав естафету Запоріжжю

29 вер 2014 17:29

Показати коментарі (1)

Saulė світлина

Saulė  Сонце тижні мотає в відпустці за власний рахунок, Жовтень стелиться низько захмареним анабіозом, Хрипи воронів стіни бетонні уранці відлунять, А вірші – гарячково сухі і дешеві, як проза. Над асфальтом доріг густо стигне холодне мовчання, Вітер бавиться листям опалим недбало, понуро, Сонце зараз, напевно, газелей стріляє в саванні, Доки тут його втомлені зами зітхають і курять. Жовтень кличе іти. Небо сіре, як пил чи як попіл, День недбало повзе – пережований край кіноплівки; Тиша люто, над...

29 вер 2014 17:09

ЗЛАТОГОРА світлина

ЗЛАТОГОРА  Дружина - це кухар, посудомийка, технічка, прачка, медсестра, вихователь, вчитель, швачка, економіст, бухгалтер, психолог, коханка.. А чоловік втомлюється на роботі.

29 вер 2014 12:19

Показати коментарі (4)

Мадона світлина

Мадона  Вітаю всіх Людмил з днем Ангела.

29 вер 2014 08:47

Показати коментарі (9)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 02 жовтень 14 )

• З днем народження
    Vala 
    - Вік: 35
  • З днем народження
    Gelena 
    - Вік: --
  • З днем народження