Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Падіння... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 11 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Падіння... Падіння малюків з підвищень : наслідки Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Танюся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 травень 2010 - 22:34

Мій також постоянно намагається вискочити з каляска.Прищіпаємо.А от з колискою складніше. :36_19_5:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сашулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 травень 2010 - 19:17

Моє шило маленьке теж умудряється іноді падати, особливо як починав тільки вставати біля дивану- то руки відпустить і летить! Добре, що там ковер! Ато коли зловиш, а коли і не встигнеш. Минулого місяця були у педіатра нашого - а в малого був синячок на лобі і трошки носик поцарапаний (десь ногтиком царапнув) - то він мені заявив, що якби ми були в Америці, то в мене б забрали дитину, бо я погано за ним дивлюся, раз в нього синяк! А як же ти за ним вслідкуєш??? Так хотілось того лікаря послати куди подалі, ледве стрималась :unknw:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Г.АНІЧКА 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 08:55

А я в цьому питанні сама досвідчена!!!!(на жаль).У 1,5 рочки мій Тьома впав з крісла прикусив язика,так що цілу ніч йшла кров не могли зупинити,потім наглотавшись крові він почав рвати згустками,ми визвали швидку,вони привезли нас в лікарню там його зашили ,пролежали тиждень!Потім в 2 рокі він впав з машинки і йому відказало повністю ліву сторону(я уже розповідала),але на щасття все обійшлося!!!Далі 3 рочки він впав з забору (жилізного)і розсік собі лоба,викликали швидку,все було в крові,його зашивали!А ще у нього до року на ручках повикакували пухирці(НІХТО НЕ МІГ СКАЗАТИ ВІД ЧОГО) і їх зрізали,лежали в лікарні тиждень!Тепер йому виповнилось 4 рочкі ,і я не знаю що далі чекати!Ні кому не побажала б таке пережити за 3 рокі! :cray: А ще завжди згадую що коли ми гуляли з ним(він ще був маленький :rofl: )якийсь мужик (цікавий)сказав:"ой не щастлива дитина"Тепер мені уже страшно,тоді я тільки посміялася з нього!А може все далі буде добре?Будем надіятись! :smile:
My Signature
МОї СИНУНЬКІ:ТЬОМА 5 РОЧКИ І СТАСЮНЯ 3 РОЧКИ
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маруся 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 12:24

Перегляд повідомленняГ.АНІЧКА (27.7.2010, 9:55) писав:

А я в цьому питанні сама досвідчена!!!!(на жаль).У 1,5 рочки мій Тьома впав з крісла прикусив язика,так що цілу ніч йшла кров не могли зупинити,потім наглотавшись крові він почав рвати згустками,ми визвали швидку,вони привезли нас в лікарню там його зашили ,пролежали тиждень!Потім в 2 рокі він впав з машинки і йому відказало повністю ліву сторону(я уже розповідала),але на щасття все обійшлося!!!Далі 3 рочки він впав з забору (жилізного)і розсік собі лоба,викликали швидку,все було в крові,його зашивали!А ще у нього до року на ручках повикакували пухирці(НІХТО НЕ МІГ СКАЗАТИ ВІД ЧОГО) і їх зрізали,лежали в лікарні тиждень!Тепер йому виповнилось 4 рочкі ,і я не знаю що далі чекати!Ні кому не побажала б таке пережити за 3 рокі! :8_3_19: А ще завжди згадую що коли ми гуляли з ним(він ще був маленький :8_3_19: )якийсь мужик (цікавий)сказав:"ой не щастлива дитина"Тепер мені уже страшно,тоді я тільки посміялася з нього!А може все далі буде добре?Будем надіятись! :8_3_19:

Який жах! Того чоловіка прибила б! Ходіть в церкву, причащайте дитину хоча б 1 раз на рік. Час від часу замовляйте в церкві Сорокауст за здравие на вашого синочка. Все погане позаду, ваша дитина буде дуже щасливою людиною, а ви поряд з ним!

Ми теж дуже засто падаємо, набиваємо синці, в нас без цього не буває. Ось два місяці тому, перед прогулянкою заліз на велосипед, а я пішла брати іграшки на балкон. Чую грохот і крик малого. Вбігаю в коридор, а він лежить, а зверху велик! Короче, забрала нас швидка в ЛОР відділення, була важка травма вушної раковини об тумбочку. Пролежали 4 дні, пили антибіотики, мазали маззю,робили процедури, а після виписалися під підписку додому. На вусі шрам залишився на все життя, але благо чує все добре, внутрішнє вухо не пошкоджене!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 13:07

Маруся Дуже дякую за підтримку і пораду !Зараз коли дітки старші ми будем частіше ходити до церкви,до цього Тьома ходив з бабусею,а ми з меньшим!І вам бажаю більше ніколи не падати!
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halina 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 13:17

Моя мала теж два тижні назад випала з каляски.Слава Богу обйшлось без наслідкив.Таке шило ,лізе кругом,я не встигаю вгледіти.Вилазить на крісло аж на бильце,по на забор карабкається,по сходах в брата вилізла на другий поверх,і це все в секунді!!Везу на велосипедику,то вона вилазить і стає ножками на сидіння,мені за кришою велосипеда не видно що вона там робить,добре,що ще не випала.В калясці прищібнути не можу,бо верещить так,що аж вуха закладає.В мене дві мої сусідки кажуть які мають діток,одне на пів року старше за мою,а друге таке саме,що моя Настя одна така як їхніх двох разом зібрати,а то й ще більш крученіша :wacko3:
My Signature
ЗображенняЗображення
Руки доброї жінки, які обвилися навколо шиї чоловіка - це рятівний круг, кинутий йому долею з неба. (Дж. До. Джером)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 серпень 2010 - 23:44

А моя доцюнька сьогодні бігла на вулиці по тротуару де по сторонам багато магазинів, татко до неї не встиг вчасно підбігти коли вона вирішила залізти по сходам у магазин, і вона впала і розсікла шкіру над губою, думали треба буде зашивати але хірург сказав що ця рана цього не потребує, але шрамик над губою залишиться. Ой, як важко мені зараз на душі, не догледіли ми нашу манюню - вона ж дівчинка, шрам на лиці мати хоч і маленький а все одно так погано...
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2010 - 10:37

Перегляд повідомленняCherika (8.8.2010, 0:44) писав:

А моя доцюнька сьогодні бігла на вулиці по тротуару де по сторонам багато магазинів, татко до неї не встиг вчасно підбігти коли вона вирішила залізти по сходам у магазин, і вона впала і розсікла шкіру над губою, думали треба буде зашивати але хірург сказав що ця рана цього не потребує, але шрамик над губою залишиться. Ой, як важко мені зараз на душі, не догледіли ми нашу манюню - вона ж дівчинка, шрам на лиці мати хоч і маленький а все одно так погано...

дуже співчуваю,але не переживайте за шрам вона ще маленька і він ще розтянеться,і не буде видно!В мого малого зашивали брову,але через рік практично нічого не видно!!А винити себе не потрібно,значить так мало статись!Видужуйте!Удачі!
My Signature
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 08 серпень 2010 - 10:43

Перегляд повідомленняCherika (8.8.2010, 0:44) писав:

У моїх батьків була аналогічна ситуація, коли так впала моя сестра. Вона розсікла шкіру над губою, і навіть наклали два шви. В дитинстві трошки було видно шрам, а зараз ні сліду не залишилось.
Не переживай, як не буде швів, то шрам затягнеться, що й видно не буде.
Жодна мама не бажає своїй дитині зла... Таке може статися з кожною дитиною.
Ви чудові батьки і у Вас все буде добре!
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irida 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2010 - 22:12

Ой, і моя малеча сьогодні з мого ліжка навернулась, і сиділа я поряд! Відбулися синцем на чолі і маминим переляком.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bridgitta 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 серпень 2010 - 10:53

дуже погані бувають наслідки. Наш малий в 4 місяці кувиркнувся з пелинального столика, невдало приземлився і зламав обидві гомілкові кісточки правої ноги. Плакав дуже і не переставав, тому викликала швидку, на Орлика робили рентген і накладали гіпс аж на 3 тижні.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irida 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 серпень 2010 - 15:13

Bridgitta, співчуваю, можу собі уявити, що ви пережили
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lilia-22 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 серпень 2010 - 15:39

Треба слідкувати за дітьми і створити всі умови, щоб не було травм.
Не купувати візочки, які перекидаються і ліжка з низькими стінками.

Я якось сиділа у дворі і наблюдала за однією мамашею, яка дуже погано слідкувала за своєю дитиною. Її дитина побігла до каруселі вхопилася за неї і головою об метал, трохи поплакала і побігла до гойдалки на якій тато катав малу і під ту качелю. Я заплющила очі, бо на це дивитися не могла. Я б таку матусю точно б позбавила материнських прав, бо за двадцять хвилин виникло дві небезпечні для життя ситуації.

В дитинстві, коли мені було 7 років, на моїх очах дівчинка впала з гойдалки на живіт під качелю і три рази піднімала голову і качеля вдаряла їй по голові, кожного разу, залізною підніжкою.
Винувата була в цьому її старша сестра, яка дуже сильно розгойдала качелю. Я нічим допомогти не могла, бо качеля була сильно розгойдана. Потім підбіг хлопець років 18-ти і якось зупинив ту гойдалку і витягув її з під неї.
На руках відніс її до батьків, викликали швидку і відвезли зі струсом мозку в лікарню.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lionelka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 вересень 2010 - 21:12

І ми вчора дуже невдало впали. Малий постійно вилазить на табуретки і крісла. Вчора стояв в кухні на табуретці, на наших очах оступився і невдало приземлився. Не міг стати на ніжку. Поїхали в травмпункт, зробили знімок. Лікар запідозрила тріщину в гомілці, наклала гіпс. Сьогодні пішли в поліклініку до травматолога, він сказав, що ніякого перелому немає, гіпс зняв. Малий вже ходить, тільки ще трохи кульгає, але знов лізе на ту табуретку. Тепер будемо уважніші.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   skirochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 09:59

Підкажіть, будь-ласка, вчора ввечері малий впав (ніс горнятко і на нього якось невдало впав на око), удар прийшовся десь на кінець брівки, сьогодні все виглядає страшніше, верхня повіка напухла, і великий синяк. Може у когось була подібна ситуація, чи потрібно чимось мастити, щоб синяк швидше зійшов.
My Signature
Зображення
Зображення

Жінка завжди буде літати. А вже на крилах чи на мітлі залежить від чоловіка.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ostap 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 10:06

в принципі від падіння можуть бути різні наслідки : порізи, переломи, забої, подряпини, і т.д. в залежності від того яка травма, треба поступати по різному. В будь-якому випадку треба мамі чи татові, які поруч заспокоїтися самому і заспокоїти дитину! Діяти треба швидко але акуратно, щоб не травмувати ще більше потерпілого.
якщо просто забій, то заспокойте дитину і прикладіть відразу холодний змочений рушник чи щось інше до місця забою. Не бійтеся що застудете дитину. Від такого не застужуються, а просто холодом звужують капіляри щоб не викликати сильної кровотечі під шкірою і гематом (синяків). а далі діяти по ситуації..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Василиса 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 16:38

Моя доця падала в 5 місяців з ліжка,все обійшлося добре.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   agalinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 16:47

Малий впав з машинки і розсік собі підборіддя - чим досих пір не можу зрозуміти, нічого гострого не було ні поряд ні на машинці, а рана така ніби ножем різанув :(
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 17:26

agalinka, боксерів теж не бють нічим гострим, а все рівно бувають розсічення, видно і у вас під таким кутом прийшовся удар об підлогу.

А моє шило вічно розбиває верхню губу. Пишу, що вічно, бо вже навіть не знаю, скільки разів таке було. І падає на рівному місці, бо "літає" по хаті, а не ходить. Перший раз дуже лякалась, бо було багато крові, а тепер уже краще реагую (в значенні - що менше панікую :)). З неприємних наслідків - зломаний зуб :(
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВОГНИК 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 22:13

В школі нашого синочка однокласник зіштовхнув з двоповерхового ліжечка. Малий сильно забився, знепритомнів. Лікарі поставили струс мозку, були дома на лікарняному, то дитина і не хотіла активно гратись, скаржився на болі по всій лівій стороні. Перехвилювались ми конкретно. Оце вже минуло два тижні, все ніби гаразд, синяки зійшли, але синяк на щоці досі є і якийсь дивний. То його вже майже не видно, а то знову синіє чи червоніє. Над оком зійшов повністю, а цей ніяк не пройде. Чи то зі щоки так має довго сходити?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ikhtab світлина

Ikhtab  Ти знай, у цій країні у дворах лунає пісенька одна (Ти знай, ти знай ти знай), її співає цілий світ – тобі присвячена вона. Тепер ти знаєш, хто ти є, і ним ти все життя було, і навіть діти знають вже, що вовапутін це Ла-ла–ла–ла–ла–ла–ла–ла–ла-ла...

Вчора, 21:09

Джульєтта світлина

Джульєтта  Я навчилась цінувати життя... цінувати те, що я маю... і дякувати Богу за все... за кожен прожитий день...

Вчора, 09:09

Показати коментарі (2)

iraira світлина

iraira  "Кохайтеся чорноброві та не з москалями"Благав Тарас українців своїми віршами! "Бо прийде москаль проклятий, вставить ножа в спину, витре об нас брудні ноги, спалить Україну!" Не слухали ми Шевченка, москалів любили, вважали за батька, брата, а себе згубили!

Вчора, 08:39

Санджана світлина

Санджана  Моліться,люди України,за тих,хто на передовій!Моліться за чужого сина,щоб вас колись потішив свій!Ті хлопці нам не є чужими,бо нашу волю бережуть.Вони не знають,чи колись ще до матерів живі прийдуть...

28 сер 2014 22:28

Показати коментарі (1)

Мамуся двох янголяток світлина
марі177 світлина

марі177  сьогодні їли піцу в центрі а підійшов бомж і сказав що він більше хоче їсти,згорнув з тарілки і втік....

28 сер 2014 21:37

Показати коментарі (5)

Віллі Вонка світлина

Віллі Вонка  А пам'ятаєте пісню про спасіба житєлям Донбаса? https://www.youtube.com/watch?v=HUxT5ZF3pwg#t=19

28 сер 2014 18:46

Marichka1990  світлина

Marichka1990   В когось щастячко у дочці, в когось у синочку. А у мене двійне щасття, в доці і синочку:-)

28 сер 2014 15:19

Показати коментарі (4)

Galicia світлина

Galicia  Одного разу колобок поїхав у відрядження, а його булочка зрадила йому з коржиком, і тепер він не колобок, а рогалик.

28 сер 2014 14:45

NATACHKA світлина

NATACHKA  Вітаю всіх Марій з днем Ангела!

28 сер 2014 13:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 30 серпень 14 )

• З днем народження
    musi@ 
    - Вік: 25
  • З днем народження
    MaryMother 
    - Вік: 24
  • З днем народження
    vesna34