Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дитячі Супергерої - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Ми розпочинаємо ВЕЛИКИЙ ЗИМОВИЙ квест на Малечі. тема

Час подання заявок обмежений!
Благодійний аукціон до Дня Святого Миколая. ВІДКРИТО ТОРГИ ПО ВСІХ ЛОТАХ!!!

Літературний конкурс Лист до Святого Миколая

Осінньо-зимовий благодійний флешмоб Різдвяне янголятко

Конкурс малюнків ВЕСЕЛКА НА СНІГУ

Обмінник до Миколая Віра у диво

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дитячі Супергерої Кого з героїв мультфільмів чи казок люблять наші діти. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 грудень 2008 - 21:12

Я теж інколи читаю казки малим на ніч і розумію, що вік вже не той, бо в Івасику-телесику баба Яга свою дочку зїла, Колобка теж зїли, Соломяний бичок свою місю виконав і на сонці розтанув, В семеро козенятах коза після того, як вовк її дітей поїв пішла з ним по лісу гуляти... А про Синю Бороду я взагалі мовчу:D
Я іноді не знаю, як дітям відповідати на запитання щодо наших добрих старих казок. То інколи суперсімейки поруч з нашими казками нічого так виглядають. Напевно дитяче сприйнятт казки набагато простіше, ніж наше доросле. І у них є добро і зло, а у нас вже купа нюансів...

А щодо Том і Джеррі, то коли малим було десь так по 2-3 роки, то часто включала і почала помічати, що вони стали агресивніші. Почали битися більше, кидатися іграшками. Це не тільки я, а й чоловік помітив. Ми перестали ці мультики включати зовсім.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 грудень 2008 - 12:43

Перегляд повідомленняКоліжанка (12.12.2008, 21:12) писав:

Я теж інколи читаю казки малим на ніч і розумію, що вік вже не той, бо в Івасику-телесику баба Яга свою дочку зїла, Колобка теж зїли, Соломяний бичок свою місю виконав і на сонці розтанув, В семеро козенятах коза після того, як вовк її дітей поїв пішла з ним по лісу гуляти... А про Синю Бороду я взагалі мовчу:D

Не знала, що Солом"яний бичок розтанув, а Коза з вовком гуляла. Видно, мені попадалися якісь більш гуманні варіанти цих казок. А от коли читала Паші Колобка, то замість того, що лисиця з"їла його, видумала від себе, що Колобок від неї втік і повернувся до баби з дідом (не знаю, наскільки це правильно, але сказати, що лисиця з"їла Колобка не хотілося).
Про Синю бороду не читала, не дитячі це казки.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 грудень 2008 - 01:24

мамаПашіЖені, Я теж помічала, що є різні варіанти укр. нар. казок))))). Про Синю Бороду моїй доці в садочку розповіли, а малий один час переживав чи він не стане козликом, бо трохи ковтнув води, коли чистив зуби( це їх так в садочку налякали).
Теж частенько міняю слова в казках або варіанти подій. Але не впевнена, що це правильно. Це напевно, перший негативний досвід, нехай він буде краще казковий, ніж дитина вперше має стикнутися з неприємними переживаннями в справжньмк житті. Адже казки мають великий корекційний вплив, можна лікувати страх, заздрість. жадібність, злість за допомогою казок. І вони не можуть бути тільки позитивними.

А ще ці всі принцеси казкові, до яких має прийти принц на білому коні і вони мають жити довго і щасливо...А потім виявляється, що казково в житті дуже мало, а більше праці ніж чудес. Згідна, що установка має бути позитивною на життя. Але може не варто так оберігати дітей і приховувати погані мультики ( на думку дорослих) чи міняти неприємні казові події на хороші.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 14 грудень 2008 - 11:33

А як ви відноситесь до казок братів Грим? Нещодавно почала їх читати дитині перед сном( збірка казок) і сама перелякалась - там такі страховиська. В нашому дитинстві це були одні з найпоширеніших казок.

А про принцес я не згодна - вони всі працюють щоб отримати свого принца.
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 грудень 2008 - 12:32

Треба напевно себе згадати в дитинстві. Вроді ні я, ні мої друзі не боялися ніяких казок, напевно, дітки ці події сприймають нормально, вони світ сприймають і вивчають через емоції дорослого. Головне, не охати і ахати і казати: який жах в тих казках написанй! А інколи так хочеться! :D

У мене є книжечка з дитнства про Соломяного бичка, де останнє речення: А бичок стояв сам і розтанув на сонці. І моєю дитячою рукою це речення закреслене і як могла так і написала дитячими буквами: А бичка дід з бабою загнали в хлів. Отак я по-дитячому вирішила себе засокоїти. :D Можливо і навіть цей вчинок дитячий чомусь мене навчив...Думаю, дитина теж повинна вчитися справлятися зі своїми неприємними емоціями.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 лютий 2009 - 17:17

Хоч моя доня відносно мала, але вже має улюблених героїв з мультиків. То і Блискавка МакВін з Сирником, і Воллі з Євою...навіть Лев Алекс з Мадагаскару...шкода, що не зовсім дівчачі персонажі...але, думаю, всьому свій час :).
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla Sky 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2009 - 14:16

А в мого малюка улюблені герої з Диснеєвського Вінні-Пуха, радянський мультик йому не подобається. Можливо, тому що з дитинства читаємо про Вінні. Найпершим улюбленим героєм був ослик Іа, він його всюди впізнавав, називав. А тепер згадую, що коли була вагітна, то моєю улюбленою сорочкою була з осликом Іа. Ось, можливо, і передалася любов :D
Також любить Чебурашку і Шрека.
My Signature
Людина нібито не літає... А крила має. А крила має!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2009 - 14:42

В нас зараз усі рекорди б"є робот Воллі. Стараюсь присадити на Короля Лева. Категорично заборонила дивитися Джетікс, війна йде постійно, але поки-що перевага на боці батьків :friends:
My Signature
Спойлер

Усі люди настільки різні, що іноді починає рябити в очах. Та лише "дальтоніки" можуть вважати це різнобарв"я "сірою масою".

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 01 березень 2009 - 15:00

В нас процвітає цензура. Сину дозволяється дивитися лише "Детский мир". Зараз в нас герої - козаки зі старого мультика. Незмінні - це богатирі та крокодил Гена з Чебурашкою.
My Signature
Все буде добре - інакше і бути не може!

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   smile 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 березень 2009 - 00:28

І наша Юляся обожнює Діснеєвських Вінні-Пуха і його друзів. Святий Миколай приніс їй усіх головних героїв, і де тільки побачить якусь книжечку про них, то мусимо купити. А ще дуже любить мультик "Спіріт - душа прерій" мені самій цей мультик подобається. :D
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ФІОНА 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2009 - 00:43

Моя доця теж любить мультфільми про принцес барбі, Шрека полюбляє, Спанчбоб сквепенс , Девочка-робот. Як тільки має якусь вільну хвилину зразу включає Нікелодіон.
То я починаю з нею сваритися, бо діти як зомбі ходять від усіх тих мультиків. :unknw:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla Sky 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2009 - 15:17

Перегляд повідомленняsmile (9.3.2009, 0:28) писав:

І наша Юляся обожнює Діснеєвських Вінні-Пуха і його друзів. Святий Миколай приніс їй усіх головних героїв, і де тільки побачить якусь книжечку про них, то мусимо купити. А ще дуже любить мультик "Спіріт - душа прерій" мені самій цей мультик подобається. :D

Ми підписалися в "Клубе семейного досуга" на розвиваючу серію "Винни и его друзья. Познаем мир вместе". Там 15 книжок, приходять по 3 кожного квартала. Мій малий в захваті, єдиний мінус, що російською мовою
My Signature
Людина нібито не літає... А крила має. А крила має!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   problem0 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 березень 2009 - 16:08

"Людина павук" -- точно найвідоміший серед малечі. Навіть коли граются -- завжди сварка, хто їм буде.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   varvara 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2009 - 16:22

Перегляд повідомленняproblem0 (20.3.2009, 16:08) писав:

"Людина павук" -- точно найвідоміший серед малечі. Навіть коли граются -- завжди сварка, хто їм буде.

люди рятуйте-))) з тим "павуком" ціла проблема, він повинен бути всюди, іграшками, на іграшках, на одязі. З одягом взагалі завал- не можна зтягнути носки з павуком( а вони одні), перу звечора-сушу на батареї, і так же сам оз футболкою....і ніякий інший герой наразі не приглянувся-(( і смішно і скільки хлопотів то все доставляє-(
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2009 - 16:47

В нас кожну суботу і неділю йде перегляд всіх серій "Ну, погоди!". Оце кайф в дитини :bad:
Потім йде моє прослуховування "Ая такой холодный..." "Трава у дома..." у виконанні малюка, а улюблена фраза "Ну чумодан, погоди!" :smile:
А ще зараз зранку, поки збираємося в садок, на каналі 1+1 йде Діснеєвський мульт про Міккі та його друзів. Мій Юрчик дуже захопився ним, між іншим він є повчальним для дітей, там вчать рахувати розпізнавати кольори. Супер! Раджу переглянути, кому цікаво :bad:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Змішана з дивом 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 лютий 2010 - 22:55

Мій синуля дуже любить спанджбоба(мені самій він подобається), внас і посуд вже з ним і значкі, і плакат вже є.Ніколодіон ми вже відкючили, там такі ідіотскі мульиіки показують восновному, ужас.А далі Шрек, Мадагаскар , Вольт , Валли. Тачкі не дуже дивиться , але любить самих героїв.З радянских мультиків найбільше дивиться Гену з Чебурашкою. О! А зарас в нього хіт це Єлвін і бурундуки!!! :96:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зірочка-Єва 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 лютий 2010 - 12:16

Перечитала темку... Цікаво, а що Дашу (Dora the Explorer) ніхто не дивиться??? Моя мала фанатіє! Дивиться вже більше року. Вдома повсюди лише Даша, піжама, рушник, тарілки , ложки, конструктори . ляльки, годинники, купальник, пазли, :bye: :man_in_love: :man_in_love:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 лютий 2010 - 14:15

А в нас зараз фанат-супергерой БЛИСКАВКА МАККВІН, з мультика "Тачки", який переглядався вже сотню раз :)
ну і відповідно дитяча також закидана іграшками, розмальовками героїв з мультика
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ніка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 березень 2010 - 09:45

Моя старша і віднедавна менша - ВЕЛИКІ фанатки Аріель-русалоньки. Після цього мультику ми і на плавання присіли і морем літом маримо. І так добре нам пішла усіляка морська-водна тематика!.. Зараз люблять книжки з рибками, з татом розглядають і читають енциклопедію про океани.
Зображення

Отакі ми фанатки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   христуся 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 квітень 2010 - 23:30

наш малий має кілька улюблених мультиків =

1. вінні та його друзі
2. бейбі енштейн
3. дора дослідниця та про її брата діего
4. а віднедавна і Lazy town
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ninaalex світлина

Ninaalex  Дівчата, прошу помолитися за мого маленького племінника Євгена(1,2 рочки). Він дуже сильно попікся кип'ятком. Зараз повезли у лікарню.

Сьогодні, 16:52

Показати коментарі (5)

Айра світлина

Айра  Як холодно на форумі стало)))

Сьогодні, 16:35

Лелічка світлина

Лелічка  Яка краса на Малечі!!!

Сьогодні, 15:29

Mariannka світлина

Mariannka  як гарно на форумі))))))) Зимовий подих)))))

Сьогодні, 12:53

Показати коментарі (1)

Nektarynka світлина

Nektarynka  Хочу щастя.. Маленького такого щастя.. З крихітними ручками і ніжками.. І з його очима...

Сьогодні, 12:45

Показати коментарі (2)

Віллі Вонка світлина
SeeStar світлина

SeeStar  чим ближче до Нового року, тим сильніше люди починають вірити в чудеса)))Це так гарно. Навіть дорослі люди на деякий час повертаються в дитинство і починають мріяти, кожен про своє, але всі вірять що бажання здійсняться!!!! І я теж мрію...мрію щоб моя доця була здоровенькою, бо коли з нею все добре то і в нас є бажання мріяти та веселитися...

Сьогодні, 09:55

Показати коментарі (3)

Saulė світлина

Saulė  Сміялися до сліз! Рекомендую! http://soba4ki.livejournal.com/1461550.html

Сьогодні, 09:40

Улянуся світлина

Улянуся  Допоможи Боже народити здорових діточок!

Вчора, 22:52

Показати коментарі (4)

Irynka Chicago світлина

Irynka Chicago  Моя сестричка мамаТаня втретє стала мамою! Дякую Богові, що все добре!!!!

Вчора, 21:04

Показати коментарі (14)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 28 листопад 14 )

• З днем народження
    snegok 
    - Вік: 34
  • З днем народження
    Рома16 
    - Вік: 27
  • З днем народження