Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дитячі Супергерої - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дитячі Супергерої Кого з героїв мультфільмів чи казок люблять наші діти. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 грудень 2008 - 21:12

Я теж інколи читаю казки малим на ніч і розумію, що вік вже не той, бо в Івасику-телесику баба Яга свою дочку зїла, Колобка теж зїли, Соломяний бичок свою місю виконав і на сонці розтанув, В семеро козенятах коза після того, як вовк її дітей поїв пішла з ним по лісу гуляти... А про Синю Бороду я взагалі мовчу:D
Я іноді не знаю, як дітям відповідати на запитання щодо наших добрих старих казок. То інколи суперсімейки поруч з нашими казками нічого так виглядають. Напевно дитяче сприйнятт казки набагато простіше, ніж наше доросле. І у них є добро і зло, а у нас вже купа нюансів...

А щодо Том і Джеррі, то коли малим було десь так по 2-3 роки, то часто включала і почала помічати, що вони стали агресивніші. Почали битися більше, кидатися іграшками. Це не тільки я, а й чоловік помітив. Ми перестали ці мультики включати зовсім.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 грудень 2008 - 12:43

Перегляд повідомленняКоліжанка (12.12.2008, 21:12) писав:

Я теж інколи читаю казки малим на ніч і розумію, що вік вже не той, бо в Івасику-телесику баба Яга свою дочку зїла, Колобка теж зїли, Соломяний бичок свою місю виконав і на сонці розтанув, В семеро козенятах коза після того, як вовк її дітей поїв пішла з ним по лісу гуляти... А про Синю Бороду я взагалі мовчу:D

Не знала, що Солом"яний бичок розтанув, а Коза з вовком гуляла. Видно, мені попадалися якісь більш гуманні варіанти цих казок. А от коли читала Паші Колобка, то замість того, що лисиця з"їла його, видумала від себе, що Колобок від неї втік і повернувся до баби з дідом (не знаю, наскільки це правильно, але сказати, що лисиця з"їла Колобка не хотілося).
Про Синю бороду не читала, не дитячі це казки.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 грудень 2008 - 01:24

мамаПашіЖені, Я теж помічала, що є різні варіанти укр. нар. казок))))). Про Синю Бороду моїй доці в садочку розповіли, а малий один час переживав чи він не стане козликом, бо трохи ковтнув води, коли чистив зуби( це їх так в садочку налякали).
Теж частенько міняю слова в казках або варіанти подій. Але не впевнена, що це правильно. Це напевно, перший негативний досвід, нехай він буде краще казковий, ніж дитина вперше має стикнутися з неприємними переживаннями в справжньмк житті. Адже казки мають великий корекційний вплив, можна лікувати страх, заздрість. жадібність, злість за допомогою казок. І вони не можуть бути тільки позитивними.

А ще ці всі принцеси казкові, до яких має прийти принц на білому коні і вони мають жити довго і щасливо...А потім виявляється, що казково в житті дуже мало, а більше праці ніж чудес. Згідна, що установка має бути позитивною на життя. Але може не варто так оберігати дітей і приховувати погані мультики ( на думку дорослих) чи міняти неприємні казові події на хороші.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 14 грудень 2008 - 11:33

А як ви відноситесь до казок братів Грим? Нещодавно почала їх читати дитині перед сном( збірка казок) і сама перелякалась - там такі страховиська. В нашому дитинстві це були одні з найпоширеніших казок.

А про принцес я не згодна - вони всі працюють щоб отримати свого принца.
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 грудень 2008 - 12:32

Треба напевно себе згадати в дитинстві. Вроді ні я, ні мої друзі не боялися ніяких казок, напевно, дітки ці події сприймають нормально, вони світ сприймають і вивчають через емоції дорослого. Головне, не охати і ахати і казати: який жах в тих казках написанй! А інколи так хочеться! :D

У мене є книжечка з дитнства про Соломяного бичка, де останнє речення: А бичок стояв сам і розтанув на сонці. І моєю дитячою рукою це речення закреслене і як могла так і написала дитячими буквами: А бичка дід з бабою загнали в хлів. Отак я по-дитячому вирішила себе засокоїти. :D Можливо і навіть цей вчинок дитячий чомусь мене навчив...Думаю, дитина теж повинна вчитися справлятися зі своїми неприємними емоціями.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 лютий 2009 - 17:17

Хоч моя доня відносно мала, але вже має улюблених героїв з мультиків. То і Блискавка МакВін з Сирником, і Воллі з Євою...навіть Лев Алекс з Мадагаскару...шкода, що не зовсім дівчачі персонажі...але, думаю, всьому свій час :).
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla Sky 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2009 - 14:16

А в мого малюка улюблені герої з Диснеєвського Вінні-Пуха, радянський мультик йому не подобається. Можливо, тому що з дитинства читаємо про Вінні. Найпершим улюбленим героєм був ослик Іа, він його всюди впізнавав, називав. А тепер згадую, що коли була вагітна, то моєю улюбленою сорочкою була з осликом Іа. Ось, можливо, і передалася любов :D
Також любить Чебурашку і Шрека.
My Signature
Людина нібито не літає... А крила має. А крила має!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Котя 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2009 - 14:42

В нас зараз усі рекорди б"є робот Воллі. Стараюсь присадити на Короля Лева. Категорично заборонила дивитися Джетікс, війна йде постійно, але поки-що перевага на боці батьків :friends:
My Signature
Спойлер

Усі люди настільки різні, що іноді починає рябити в очах. Та лише "дальтоніки" можуть вважати це різнобарв"я "сірою масою".

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 01 березень 2009 - 15:00

В нас процвітає цензура. Сину дозволяється дивитися лише "Детский мир". Зараз в нас герої - козаки зі старого мультика. Незмінні - це богатирі та крокодил Гена з Чебурашкою.
My Signature
Все буде добре - інакше і бути не може!

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   smile 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 березень 2009 - 00:28

І наша Юляся обожнює Діснеєвських Вінні-Пуха і його друзів. Святий Миколай приніс їй усіх головних героїв, і де тільки побачить якусь книжечку про них, то мусимо купити. А ще дуже любить мультик "Спіріт - душа прерій" мені самій цей мультик подобається. :D
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ФІОНА 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2009 - 00:43

Моя доця теж любить мультфільми про принцес барбі, Шрека полюбляє, Спанчбоб сквепенс , Девочка-робот. Як тільки має якусь вільну хвилину зразу включає Нікелодіон.
То я починаю з нею сваритися, бо діти як зомбі ходять від усіх тих мультиків. :unknw:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla Sky 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2009 - 15:17

Перегляд повідомленняsmile (9.3.2009, 0:28) писав:

І наша Юляся обожнює Діснеєвських Вінні-Пуха і його друзів. Святий Миколай приніс їй усіх головних героїв, і де тільки побачить якусь книжечку про них, то мусимо купити. А ще дуже любить мультик "Спіріт - душа прерій" мені самій цей мультик подобається. :D

Ми підписалися в "Клубе семейного досуга" на розвиваючу серію "Винни и его друзья. Познаем мир вместе". Там 15 книжок, приходять по 3 кожного квартала. Мій малий в захваті, єдиний мінус, що російською мовою
My Signature
Людина нібито не літає... А крила має. А крила має!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   problem0 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 березень 2009 - 16:08

"Людина павук" -- точно найвідоміший серед малечі. Навіть коли граются -- завжди сварка, хто їм буде.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   varvara 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2009 - 16:22

Перегляд повідомленняproblem0 (20.3.2009, 16:08) писав:

"Людина павук" -- точно найвідоміший серед малечі. Навіть коли граются -- завжди сварка, хто їм буде.

люди рятуйте-))) з тим "павуком" ціла проблема, він повинен бути всюди, іграшками, на іграшках, на одязі. З одягом взагалі завал- не можна зтягнути носки з павуком( а вони одні), перу звечора-сушу на батареї, і так же сам оз футболкою....і ніякий інший герой наразі не приглянувся-(( і смішно і скільки хлопотів то все доставляє-(
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2009 - 16:47

В нас кожну суботу і неділю йде перегляд всіх серій "Ну, погоди!". Оце кайф в дитини :bad:
Потім йде моє прослуховування "Ая такой холодный..." "Трава у дома..." у виконанні малюка, а улюблена фраза "Ну чумодан, погоди!" :smile:
А ще зараз зранку, поки збираємося в садок, на каналі 1+1 йде Діснеєвський мульт про Міккі та його друзів. Мій Юрчик дуже захопився ним, між іншим він є повчальним для дітей, там вчать рахувати розпізнавати кольори. Супер! Раджу переглянути, кому цікаво :bad:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Змішана з дивом 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 лютий 2010 - 22:55

Мій синуля дуже любить спанджбоба(мені самій він подобається), внас і посуд вже з ним і значкі, і плакат вже є.Ніколодіон ми вже відкючили, там такі ідіотскі мульиіки показують восновному, ужас.А далі Шрек, Мадагаскар , Вольт , Валли. Тачкі не дуже дивиться , але любить самих героїв.З радянских мультиків найбільше дивиться Гену з Чебурашкою. О! А зарас в нього хіт це Єлвін і бурундуки!!! :96:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зірочка-Єва 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 лютий 2010 - 12:16

Перечитала темку... Цікаво, а що Дашу (Dora the Explorer) ніхто не дивиться??? Моя мала фанатіє! Дивиться вже більше року. Вдома повсюди лише Даша, піжама, рушник, тарілки , ложки, конструктори . ляльки, годинники, купальник, пазли, :bye: :man_in_love: :man_in_love:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 лютий 2010 - 14:15

А в нас зараз фанат-супергерой БЛИСКАВКА МАККВІН, з мультика "Тачки", який переглядався вже сотню раз :)
ну і відповідно дитяча також закидана іграшками, розмальовками героїв з мультика
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ніка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 березень 2010 - 09:45

Моя старша і віднедавна менша - ВЕЛИКІ фанатки Аріель-русалоньки. Після цього мультику ми і на плавання присіли і морем літом маримо. І так добре нам пішла усіляка морська-водна тематика!.. Зараз люблять книжки з рибками, з татом розглядають і читають енциклопедію про океани.
Зображення

Отакі ми фанатки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   христуся 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 квітень 2010 - 23:30

наш малий має кілька улюблених мультиків =

1. вінні та його друзі
2. бейбі енштейн
3. дора дослідниця та про її брата діего
4. а віднедавна і Lazy town
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Dark Vesta світлина

Dark Vesta  дитина не має бути "клеєм" сім'ї. Таким "клеєм" має бути любов

Сьогодні, 09:20

Stasia24 світлина

Stasia24  Щодня гинуть захисники цілісності України. Вічна їм пам'ять. В мене траур, а в тебе, народе України? Зроби для своєї душі зовсім небагато: - не чекай, поки держава оголосить про всеукраїнський траур, запалюй свічу Пам'яті за вбитих та свічу за здоров'я живих захисників України щодня, поки йтиме війна; -не чекай поки держава відмінить всі розважальні програми по ТБ, просто їх не вмикай; Слава Україні ! Героям слава!

Вчора, 23:30

Показати коментарі (5)

IRATC світлина

IRATC  Cьогодні рівно рік як я з "Малечею" форумом, і рівно пів року як з власною малечею )))

Вчора, 23:18

Показати коментарі (2)

Soveniatko світлина

Soveniatko  Хочу нарешті прочитати новину "Сьогодні в зоні АТО не загинуло жодного військовослужбовся і жодної людини з мирного населення. "

Вчора, 21:05

Показати коментарі (1)

siesta2 світлина

siesta2  Шукаючи Європу,ми знайшли Україну.....

Вчора, 14:09

NATACHKA світлина

NATACHKA  Чуєш, ти чекай мене, над усе чекай Коли смуток огорне, жовтий дощ стіка І в спекотну каламуть, в заметіль, у сніг Коли інших вже не ждуть, вже й забувши їх. І коли листів нема із далечини... інших вже не ждуть дарма — стомлені вони. Повернуся, тільки жди І не зич добра тим, хто каже далі йди і забудь... пора. Хай повірять мати й син, що нема мене Друзі втішаться отим "було і промине", Сядуть в коло при вогні і ковтнуть вина. На помин душі Та ні. Ти чекай одна. Ти чеканням повернеш ...

Вчора, 13:12

Показати коментарі (3)

OlenaC світлина

OlenaC  Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Вчора, 10:45

Verochka світлина

Verochka  Моєму щастю сьогодні 1 рочок! Моїй малесенькій донечці рочок! Безмежно дякую Богу за неї! За кожну мить, яка в нас була, і які ще будуть!

23 лип 2014 14:39

Показати коментарі (9)

Бернадета2606 світлина

Бернадета2606  дуже прошу зголоситися ініціаторів листа-інструкції:якт діяти у разі мобілізації. буду вдячною!

23 лип 2014 11:19

Показати коментарі (1)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Зберемо кошти для наших Героїв спільними зусиллями? l line33.png b 9.png t Mojijj solodenyekjhjj d 24 m 2 y 2010 c 11 http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=62330&st=80

23 лип 2014 11:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 липень 14 )

• З днем народження
    Кравчоля 
    - Вік: 30
  • З днем народження
    *Ircja* 
    - Вік: 25
  • З днем народження
    щастя