Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Прогулянки на свіжому повітрі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 45 Сторінок +
  • « Перша
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Прогулянки на свіжому повітрі як часто, як довго, корисність Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Malve 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 лютий 2010 - 09:42

В теплу пору року ми практично живемо на вулиці)
А от зимою вже гуляємо менше години в день, і то, якщо температура не нижче мінус десяти.

Я знаю, і в садочках вони так само: якщо температура повітря нижче мінус 10, то вони не гуляють.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зґарда 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2010 - 20:04

В нас з тим гулянням велика проблема. Я чекаю часу поки дитя захоче спати, надіваю перед тим шапочку, даю цицю, ми засинаємо. Тоды легенько, щоб не збудити (хоча таке дуууже рідко буває) одягаю комбінезон і перекладаю в коляску. заколисати Соненьку у колясці неможливо, такий плач-крик стоїть :bad:. А спимо ми результаті 30-40хв. Загалом, якщо температура не опускалася нижче -10 то на вулиці були щодня, ттт, але моя малеча(їй 6.5 місяців) ще жодного разу не хворіла простудними захворюваннями.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2010 - 21:47

ми у віці 7-9 місяців ( якраз зима була) гуляли на вулиці щодня двічі по годині-півтори, при морозі -8. При -10- виходили один раз.При -14 витягувала візочок на лоджію, відкривала вікно і так спали.І я була не одна така мама-нас була компанія у 4 візочки діток майже однакового віку. Весна- осінь- по 2-2,5 години двічі на день. Літо- весь можливий день.
Мій племінник,якому зараз 11 місяців гуляє щодня при теперішніх морозах 2р\на день. Гуляє у слінгу,а не у візку.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bjanko88 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 00:02

Lulucom, ми робимо все так само, але я одягаю її повністю зразу при цьому відркриваю повністю вікно, і тоді даю цицю, і так потім легенько ставлю в люлбку, і дитина небудиться!!! а на вулиці як проснеться даю пипку, і засинає знову, але пипка тільки на вулиці дома нема!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 00:05

Bjanko88, а не боїтесь груди простудити чи щоб малу горло не прихватила на протязі?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bjanko88 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 00:06

Ми гуляємо кожен день! за винятком капризів погоди:( і осіню коли манюні було 1-2 я гуляла 2 рази, незнаю як іншим але мені набагато лекше гуляти чим сидіти дома!!!

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Зоряна05, протяга нема вікно віткрите тільки в тій кімнаті навіть штора нехолітається , я так роблю з самого початку і слава богу нічого
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зґарда 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 17:24

Перегляд повідомленняBjanko88 (10.2.2010, 0:06) писав:

Ми гуляємо кожен день! за винятком капризів погоди:( і осіню коли манюні було 1-2 я гуляла 2 рази, незнаю як іншим але мені набагато лекше гуляти чим сидіти дома!!!

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Зоряна05, протяга нема вікно віткрите тільки в тій кімнаті навіть штора нехолітається , я так роблю з самого початку і слава богу нічого

Моя мала не хоче пустушок від народження, тому коли будиться в калясці не можу заколисати і задурити теж нічим. До речі моя дитина не колишиться взагалі, і вдома також. Через те, в нас денний сон рідко триває більше години.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sashen'ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 лютий 2010 - 17:45

А ми гуляємо всю зиму на балконі з відкритим вікном в будь-яку погоду (ні дня не пропустили). Це я в Комаровського прочитала, що дитині все одно чи мама катає коляску по вулиці, чи дитина спить на балконі з відкритим вікном на свіжому повітрі. Якби не прочитала цього, то була б проти таких прогулянок. Мала спала по 3 -4 години підряд в обід. Ми на вулицю з коляскою виходимо тільки 2-3 рази на тиждень. Правда це не на довго, бо вона вже десь тиждень не хоче так довго спати, та й доросла вже :96: треба "в люди" виходити.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mandaruna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 лютий 2010 - 18:16

Перегляд повідомленняkutcynja (26.12.2008, 13:56) писав:

Ой як я вас розумію, за що ми тільки платимо в жек, то стільки нервів, я раз так тягла коляску по сходах, правда живу на 4 поверсі. А найгірше коли їсти хоче а треба назад з двору а ліфт не працює. То у ліфтерів обідня перерва.

В мене таке тоже бувало,мала реве на весь підїзд а я тягну ту каляску по сходах,добре шо живемо теж на 4 поверсі :yahoo: !!!!!!!!!!!!!!!!
А взагалі я за гуляння на вулиці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!І чим по довше тим краще,і я дуже завидую тим людям що живуть у власних домах,вивіз дитинку на подвіря і вона собі спить чи бавиться,просто КРАСА!!!! :D :D
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 лютий 2010 - 18:18

Ми щодня десь по 2 години в обід. Ярослав тільки тоді і добре спить. В хаті по 30-40 хв. не більше. Гуляємо як до -5. Як більше - сидимо вдома.
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ГалюсяВС 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 22:09

І я гуляю кожний день, коли погода не підводить. Не йду хіба коли -10. Я вважаю, що гуляти треба, тому що в дитинки зміцнюється імунітет, для гемоглобіну добре. Але я і мушу гуляти, тому що синуля не хоче дома спати. То я 3, 3 з половиною години мушу гуляти по дворі, поки не виспиться. Вже так хочеться тепла, так надоїло вже мерзнути... :96:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Я мамуся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 23:27

Гуляємо щодня, якщо немає змогу аийти на вулицю, то виставляємо на балкон, спить від 2-х до 5-ти годин, а вдома, в день, зовсім не хоче спати, вночі зараз почала спати по 6 годин, просипає годування і я спати краще стала :)
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 11 лютий 2010 - 03:15

ми сьогодні теж вирішили піти у мороз погуляти. тільки на трішки, щоб "звикати".

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мілашка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2010 - 10:26

Ми гуляєм при морозі -7 до години часу, а потім вислуховую у свекра репліки типу заморозиш дитину і т.д. Але ми недуже до того прислуховуємось як кажуть ви поговоріть, а я послухаю. А ось вчора я б ненаважилась на двір хоч і було +1 зато дуло страшно :4_8_4v:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 12 лютий 2010 - 11:11

Ага, от і ми вчора не гуляли, хоч +1 було. Так мело, всі дороги позамітало :4_8_4v: . В ДК Їхали машиною, ледь доїхали.
А що буде як то всьо топитись почне. Обіцяють і далі вище нуля. Хіба знов вдома перечікувати....
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 лютий 2010 - 20:38

Ми також стараємось гуляти кожного дня, коли не дуже луплять морози. А на рахунок температури повітря, то вчора вичитала у журналі "Мама і я", що температура повітря при якій можна гуляти малюкам до трьох місяців повинна бути не нижче 5 градусів, для дітей старше -не нижче 10-15 градусів.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юляшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 лютий 2010 - 22:38

Все літо ми пів дня були вдома, а з обіду до пізнього вечора - на вулиці. Просто в нас останній поверх з мансардою, то квартира так нагрівається, що нереально всидіти. А на вулиці в тіні класно було, а ввечері - то вже рай. аж літа захотілося...
А тепер зимою виходимо на годинку. Поки одінуся і одіну малого - вся мокра, живемо на 5-му поверсі без ліфта. В санках чи в колясці скоро засинає, то ми на качельки тепер ходимо,щоб не спав, бо холодно чекати поки поспить.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мартіша 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 13:17

Дівчатка, не кидайте в мене камінням, але ми тільки зараз почали з малою "гуляти" і то поки на балконі. Як довго можна гуляти з малявками? Лікарка казали час треба збільшувати поступово: спочатку тільки 15 хв, потім трохи більше і по наростаючій. Сьогодні вона в мене півгодини у відкритій лоджіі спала. На вулиці погода хороша, але якби хоч годину погуляти можна було б , а то збирати довше буду. Порадьте, наскільки поступово збільшувати час прогулянки і як ви це робили???

Зображення
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 13:50

Мартіша, це ще залежить ы выд пори року, ми народились в теплу пору, кынець серпня, то перший раз гуляли годину, потым 2, ы так до 3. Зиму перекочували в квартирі. Вам раджу ще завтра малечу винести на балкон і можете по трохи спускатись на вулицю,якщо вже малеча хоч з 3-4 рази була на балконі, але важайте на вітер
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 14:03

Мартіша, ми родилися в лютому, то я почала малу на балкон виносити з 2 тижнів, а на вулицю ми вийшли аж в березні, тобто на балконі ми "гуляли" ще тижня 2 (бувало що до 4 годин мала там спала в колясці). А потім, коли вийшли на вулицю - перший раз все одно гуляли 20 хвилин (все таки березень - дуже холодний місяць для першої прогулянки), а далі поступово збільшували час прогулянки.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 45 Сторінок +
  • « Перша
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ЛяО світлина

ЛяО  40 років кумедний вік! Одна подруга стала бабусею, інша пішла в декрет!

Сьогодні, 00:10

Показати коментарі (1)

Теплинка світлина

Теплинка  Не забудьте ,що цієї ночі(на 26 жовтня) переводять годинники на 1 годину назад

Сьогодні, 00:07

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  Коханий повертайся додому живим і здоровим!!!ми з донею чекаємо на тебе!!!

Вчора, 23:20

Frozen світлина

Frozen  МалечаБу шукає пригод, долучайся до таємниць і винагород

Вчора, 19:39

Осіння симфонія світлина
Amanda світлина
Нуська_М світлина
Irunka11 світлина
Домовичок світлина

Домовичок  ...Кохай, бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай, допоки тіло спрагле й молоде, бо в старості кохають тільки очі... (Ліна Костенко)

24 жов 2014 21:51

Показати коментарі (1)

Mariannka світлина

Mariannka  Дві санітарки розмовляють в пологовому: —Хто це так голосно плаче??? чи та трійня, що родилась сьогодні вночі? — Ні, це їх батько в коридорі…)))

24 жов 2014 20:40

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 жовтень 14 )

• З днем народження
    Myrra 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Krisss24  
    - Вік: 26
  • З днем народження