Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Прогулянки на свіжому повітрі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 46 Сторінок +
  • « Перша
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Прогулянки на свіжому повітрі як часто, як довго, корисність Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Malve 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 лютий 2010 - 09:42

В теплу пору року ми практично живемо на вулиці)
А от зимою вже гуляємо менше години в день, і то, якщо температура не нижче мінус десяти.

Я знаю, і в садочках вони так само: якщо температура повітря нижче мінус 10, то вони не гуляють.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зґарда 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 09 лютий 2010 - 20:04

В нас з тим гулянням велика проблема. Я чекаю часу поки дитя захоче спати, надіваю перед тим шапочку, даю цицю, ми засинаємо. Тоды легенько, щоб не збудити (хоча таке дуууже рідко буває) одягаю комбінезон і перекладаю в коляску. заколисати Соненьку у колясці неможливо, такий плач-крик стоїть :bad:. А спимо ми результаті 30-40хв. Загалом, якщо температура не опускалася нижче -10 то на вулиці були щодня, ттт, але моя малеча(їй 6.5 місяців) ще жодного разу не хворіла простудними захворюваннями.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2010 - 21:47

ми у віці 7-9 місяців ( якраз зима була) гуляли на вулиці щодня двічі по годині-півтори, при морозі -8. При -10- виходили один раз.При -14 витягувала візочок на лоджію, відкривала вікно і так спали.І я була не одна така мама-нас була компанія у 4 візочки діток майже однакового віку. Весна- осінь- по 2-2,5 години двічі на день. Літо- весь можливий день.
Мій племінник,якому зараз 11 місяців гуляє щодня при теперішніх морозах 2р\на день. Гуляє у слінгу,а не у візку.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bjanko88 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 00:02

Lulucom, ми робимо все так само, але я одягаю її повністю зразу при цьому відркриваю повністю вікно, і тоді даю цицю, і так потім легенько ставлю в люлбку, і дитина небудиться!!! а на вулиці як проснеться даю пипку, і засинає знову, але пипка тільки на вулиці дома нема!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 00:05

Bjanko88, а не боїтесь груди простудити чи щоб малу горло не прихватила на протязі?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bjanko88 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 00:06

Ми гуляємо кожен день! за винятком капризів погоди:( і осіню коли манюні було 1-2 я гуляла 2 рази, незнаю як іншим але мені набагато лекше гуляти чим сидіти дома!!!

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Зоряна05, протяга нема вікно віткрите тільки в тій кімнаті навіть штора нехолітається , я так роблю з самого початку і слава богу нічого
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зґарда 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 17:24

Перегляд повідомленняBjanko88 (10.2.2010, 0:06) писав:

Ми гуляємо кожен день! за винятком капризів погоди:( і осіню коли манюні було 1-2 я гуляла 2 рази, незнаю як іншим але мені набагато лекше гуляти чим сидіти дома!!!

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Зоряна05, протяга нема вікно віткрите тільки в тій кімнаті навіть штора нехолітається , я так роблю з самого початку і слава богу нічого

Моя мала не хоче пустушок від народження, тому коли будиться в калясці не можу заколисати і задурити теж нічим. До речі моя дитина не колишиться взагалі, і вдома також. Через те, в нас денний сон рідко триває більше години.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sashen'ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 лютий 2010 - 17:45

А ми гуляємо всю зиму на балконі з відкритим вікном в будь-яку погоду (ні дня не пропустили). Це я в Комаровського прочитала, що дитині все одно чи мама катає коляску по вулиці, чи дитина спить на балконі з відкритим вікном на свіжому повітрі. Якби не прочитала цього, то була б проти таких прогулянок. Мала спала по 3 -4 години підряд в обід. Ми на вулицю з коляскою виходимо тільки 2-3 рази на тиждень. Правда це не на довго, бо вона вже десь тиждень не хоче так довго спати, та й доросла вже :96: треба "в люди" виходити.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mandaruna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 лютий 2010 - 18:16

Перегляд повідомленняkutcynja (26.12.2008, 13:56) писав:

Ой як я вас розумію, за що ми тільки платимо в жек, то стільки нервів, я раз так тягла коляску по сходах, правда живу на 4 поверсі. А найгірше коли їсти хоче а треба назад з двору а ліфт не працює. То у ліфтерів обідня перерва.

В мене таке тоже бувало,мала реве на весь підїзд а я тягну ту каляску по сходах,добре шо живемо теж на 4 поверсі :yahoo: !!!!!!!!!!!!!!!!
А взагалі я за гуляння на вулиці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!І чим по довше тим краще,і я дуже завидую тим людям що живуть у власних домах,вивіз дитинку на подвіря і вона собі спить чи бавиться,просто КРАСА!!!! :D :D
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 18:18

Ми щодня десь по 2 години в обід. Ярослав тільки тоді і добре спить. В хаті по 30-40 хв. не більше. Гуляємо як до -5. Як більше - сидимо вдома.
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ГалюсяВС 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 22:09

І я гуляю кожний день, коли погода не підводить. Не йду хіба коли -10. Я вважаю, що гуляти треба, тому що в дитинки зміцнюється імунітет, для гемоглобіну добре. Але я і мушу гуляти, тому що синуля не хоче дома спати. То я 3, 3 з половиною години мушу гуляти по дворі, поки не виспиться. Вже так хочеться тепла, так надоїло вже мерзнути... :96:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Я мамуся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 23:27

Гуляємо щодня, якщо немає змогу аийти на вулицю, то виставляємо на балкон, спить від 2-х до 5-ти годин, а вдома, в день, зовсім не хоче спати, вночі зараз почала спати по 6 годин, просипає годування і я спати краще стала :)
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 11 лютий 2010 - 03:15

ми сьогодні теж вирішили піти у мороз погуляти. тільки на трішки, щоб "звикати".

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мілашка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2010 - 10:26

Ми гуляєм при морозі -7 до години часу, а потім вислуховую у свекра репліки типу заморозиш дитину і т.д. Але ми недуже до того прислуховуємось як кажуть ви поговоріть, а я послухаю. А ось вчора я б ненаважилась на двір хоч і було +1 зато дуло страшно :4_8_4v:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2010 - 11:11

Ага, от і ми вчора не гуляли, хоч +1 було. Так мело, всі дороги позамітало :4_8_4v: . В ДК Їхали машиною, ледь доїхали.
А що буде як то всьо топитись почне. Обіцяють і далі вище нуля. Хіба знов вдома перечікувати....
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 лютий 2010 - 20:38

Ми також стараємось гуляти кожного дня, коли не дуже луплять морози. А на рахунок температури повітря, то вчора вичитала у журналі "Мама і я", що температура повітря при якій можна гуляти малюкам до трьох місяців повинна бути не нижче 5 градусів, для дітей старше -не нижче 10-15 градусів.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юляшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 лютий 2010 - 22:38

Все літо ми пів дня були вдома, а з обіду до пізнього вечора - на вулиці. Просто в нас останній поверх з мансардою, то квартира так нагрівається, що нереально всидіти. А на вулиці в тіні класно було, а ввечері - то вже рай. аж літа захотілося...
А тепер зимою виходимо на годинку. Поки одінуся і одіну малого - вся мокра, живемо на 5-му поверсі без ліфта. В санках чи в колясці скоро засинає, то ми на качельки тепер ходимо,щоб не спав, бо холодно чекати поки поспить.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мартіша 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 13:17

Дівчатка, не кидайте в мене камінням, але ми тільки зараз почали з малою "гуляти" і то поки на балконі. Як довго можна гуляти з малявками? Лікарка казали час треба збільшувати поступово: спочатку тільки 15 хв, потім трохи більше і по наростаючій. Сьогодні вона в мене півгодини у відкритій лоджіі спала. На вулиці погода хороша, але якби хоч годину погуляти можна було б , а то збирати довше буду. Порадьте, наскільки поступово збільшувати час прогулянки і як ви це робили???

Зображення
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 13:50

Мартіша, це ще залежить ы выд пори року, ми народились в теплу пору, кынець серпня, то перший раз гуляли годину, потым 2, ы так до 3. Зиму перекочували в квартирі. Вам раджу ще завтра малечу винести на балкон і можете по трохи спускатись на вулицю,якщо вже малеча хоч з 3-4 рази була на балконі, але важайте на вітер
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 14:03

Мартіша, ми родилися в лютому, то я почала малу на балкон виносити з 2 тижнів, а на вулицю ми вийшли аж в березні, тобто на балконі ми "гуляли" ще тижня 2 (бувало що до 4 годин мала там спала в колясці). А потім, коли вийшли на вулицю - перший раз все одно гуляли 20 хвилин (все таки березень - дуже холодний місяць для першої прогулянки), а далі поступово збільшували час прогулянки.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 46 Сторінок +
  • « Перша
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Maryana:) світлина

Maryana:)  дівчатка! є хтось з Золочева? відгукніться.будь ласка.дуже треба!!!!!!!!!!!!можна і в пп! дякую!

Заблокований 22 чер 2016 20:25

Дженніфер світлина

Дженніфер  90% наших турбот стосується того, що ніколи не станеться

22 чер 2016 13:41

Беллатриса Лестрейндж світлина

Беллатриса Лестрейндж  Біль - це Арбеніна зі своїми "Сенбернарами" 20-50-100 разів підряд о 1 ночі. То просто біль. Який просто болить.

21 чер 2016 00:29

Показати коментарі (1)

Helennak світлина

Helennak  гострий лейкоз у дитини шок . Побажайте одужання швидкого будь ласка звати дитину Вiкторiя

19 чер 2016 20:03

Показати коментарі (11)

Kуся світлина

Kуся  Усім тільки приємних новин і позитивних емоцій!!!!!

17 чер 2016 18:28

Gossip світлина

Gossip  Львів'янки, порадьте в який інтернат можна завести благодійну допомогу (побутову хімію)? не можу знайти темку з інтернатом котрому допомагали з форуму.. хочу, щоб речі попали тим хто потребує. буду вдячна за коментар

17 чер 2016 15:39

Показати коментарі (2)

solomoshka світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  Вітаємо переможців конкурсу "Кулінарні розмальвки"! http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=69543&pid=2670061&st=0

06 чер 2016 18:27

Dolynka світлина

Dolynka  Пахне в хаті маленьким дитям. Пахне так, наче пахне Богом. Аж всміхається над порогом Сонце – вічне тепло життя.І дитятко всміхнеться теж В той куток, де нема нікого, Чи до янголів, чи до Бога, Так, що щастю немає меж!

06 чер 2016 15:49

Показати коментарі (3)

Kuripochka світлина

Kuripochka  Рік щасливого материнства позаду)) Попереду довге і радісне життя! Рости, моє пшеничне зернятко, на втіху, на радість, на сльози лиш від щастя за тебе, рости успішна, щаслива, здорова!!! Обожнюю тебе, моя крихітка, моя золотава дівчинка)))

30 тра 2016 10:54

Показати коментарі (8)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 червень 16 )

• З днем народження
    Spirit 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    Ксюшка:) 
    - Вік: 34
  • З днем народження