Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Консультації щодо слінгів та слінгоносіння - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Консультації щодо слінгів та слінгоносіння консультує Melpomenh Оцінка: ***** 3 Голосів

Користувач поза мережею   Шпилька 

• МОДЕРАТОР У ВІДПУСТЦІ
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 серпень 2011 - 22:08

Адміністрація Малечі рада представити Вам ще одного нашого консультанта - Melpomenh.

До Вашої уваги презентація Melpomenh :)

Цитата

Привіт!

Мене звати Аня і в мене є дивовижна донечка, яку я ношу на собі майже півтора роки!!! За цей час ми випробували ергономічний рюкзак, слінг-шарф, слінг з кільцями, май-слінг, шарфо-май, слінг-кишеню.

Почала цікавитися переносками ще будучи вагітною. В інтернеті багато різноманітної інформації на цю тему, але, не рідко вона буває комерційною, заангажованою, неправдивою чи просто некорисною. В цьому я переконалася обираючи свій перший слінг. Після чого почали виникати нові запитання та труднощі - яка тканина є правильною для слінга, невпевненість в досконалості намоток, страхи перед міфами, недоброзичливі погляди оточуючих, незручності в носінні, незнання про слінгоодяг для мами і мацьопи, відсутність однодумців і знаючих порадників! Але для нас – це все в минулому, головне бути наполегливими і шукати-вивчати-читати-слухати.

Також в свій час важливішими для мене стали спостереження інших слінгомам, їх досвід, який разом із моєю доцею виріс у власний. Ним ми з радістю поділимося з Малечівськими мамами і їх дітками.

Зображення

Тему відкрито!

Нагадую, що у темах консультативного розділу право надавати відповіді на поставлені запитання має лише консультант!

My Signature
Зображення
Не існує жодних проблем з вільним часом, лише з пріоритетами...

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамина хитрунка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 серпень 2011 - 22:30

Ой, яка чудова темка!!! 2 місяці тому дуже шкодувала, що не було такого на Малечі!!!
І одразу питання: маю СЗК, вже ніби і звикла до нього і наловчилась, але інколи кільця дуже низько сповзають, в чому найпоширеніша причина і як її усунути??
І ще одне, який слінг чи, можливо, ергономічний рюкзак вибрати нам вже на осінь-зиму, щоб а) було зручно носити, б) найоптимальніше розприділялась вага дитини, в) щоб міг носити також чоловік)))
Дякую!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 серпень 2011 - 23:16

Для мене також була актуальною ця темка, і я вже писала в приват, бо чомусь була впевненою, що ви розбираєтеся в цьому. СЗК опанувала сама, але положення "колиска" для мене до сих пір щось з жанру фантастики. В сидячому положенні носилися, але також проблема з кільцями, бо вони сповзають. І ще, можливо, дивне питання: коли одягаю СЗК, то в мене хвіст на виворітню сторону, а на всіх фотках в інтернеті на лицеву. Ніяк не можу зрозуміти, що я не правильно робила.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Melpomenh 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2011 - 07:01

Перегляд повідомленняYuliaszka (25.8.2011, 23:30) писав:

Ой, яка чудова темка!!! 2 місяці тому дуже шкодувала, що не було такого на Малечі!!!
І одразу питання: маю СЗК, вже ніби і звикла до нього і наловчилась, але інколи кільця дуже низько сповзають, в чому найпоширеніша причина і як її усунути??
І ще одне, який слінг чи, можливо, ергономічний рюкзак вибрати нам вже на осінь-зиму, щоб а) було зручно носити, б) найоптимальніше розприділялась вага дитини, в) щоб міг носити також чоловік)))
Дякую!

що значить "низько" - де саме кільця?
При одяганні кладіть кільця на плече або навіть трошки далі за плече - назад, коли будете підтягувати бортики - вони опустяться вниз і будуть одразу нижче ключиці.
І ще - щоб кільця не сповзали при натягуванні, потрібно залишати слінг ЗОВСІМ трошки вільним перед вкладанням дитини.

Як плануєте носити осіннь-зиму - під курткою чи на куртку?

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняorionka (26.8.2011, 0:16) писав:

Для мене також була актуальною ця темка, і я вже писала в приват, бо чомусь була впевненою, що ви розбираєтеся в цьому. СЗК опанувала сама, але положення "колиска" для мене до сих пір щось з жанру фантастики. В сидячому положенні носилися, але також проблема з кільцями, бо вони сповзають. І ще, можливо, дивне питання: коли одягаю СЗК, то в мене хвіст на виворітню сторону, а на всіх фотках в інтернеті на лицеву. Ніяк не можу зрозуміти, що я не правильно робила.

Хвіст буде виворітною стороною. У Вас просто слінг має лице і виворіт, є слінги "двохсторонні".

Повідомлення відредаговано Melpomenh: 26 серпень 2011 - 09:23

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люлюка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2011 - 19:44

а якої фірми слінг варто купувати, слінг з кільцями мене цікавить, бо приміром багато хто спершу пробує слінг Katinka і розчаровується, адже слінг цієї фірми складно регулюється, навіть якщо по розміру.
Може взагалі якщо є якась історія і способи використання різного типу і видів слінгів варто написати в темці, багатьом буде корисно і цікаво :)
Дякую! :)
My Signature
Зображення

нехай весь світ зачекає поки Я його перевертаю!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ейфорія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2011 - 21:14

Melpomenh, ми маємо ерго-рюкзачок. Як довго протягом дня можна в ньому носитись. Поки ходимо лише як погана погода, дощик, але планую поїздки за межі міста, тому хочу знати.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамина хитрунка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 серпень 2011 - 11:43

Перегляд повідомленняMelpomenh (26.8.2011, 8:01) писав:

Як плануєте носити осіннь-зиму - під курткою чи на куртку?

Плануємо носити на куртку. Доця досить крупненька.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 серпень 2011 - 18:14

Перегляд повідомленняЛюлюка (26.8.2011, 20:44) писав:

а якої фірми слінг варто купувати, слінг з кільцями мене цікавить, бо приміром багато хто спершу пробує слінг Katinka і розчаровується, адже слінг цієї фірми складно регулюється, навіть якщо по розміру.
Може взагалі якщо є якась історія і способи використання різного типу і видів слінгів варто написати в темці, багатьом буде корисно і цікаво :)
Дякую! :)

Чому не Катінка? Ну наприклад:
Текст, що розкривається
1. Слінг має бути пошитий з якісної тканини, що тягнеться по діагоналі. Самі поширені плетіння тканин, призначених саме для носіння дітей, це подвійне діагональне, жакардове, саржеве, алмазне .Такі тканини ткуть переважно зарубіжні виробники слінгів (наприклад, Didymos, Ellevill, Hoppediz, Neobulle, Girasol, Lennylamb, Nati, Medley, Vatanai, також Мать Ехидна і Естетика (Росія)). Виробництво контролюється на кожному етапі (відповідно до міжнародних вимог ISO). Ці тканини дуже міцні - витримають(навіть дорослого) і виносять не одне покоління дітей, при цьому зовсім не втратить вигляду. Фарбники, що використовуютсься - безпечні для дитячого організму. Тобто, ця тканина сама краща для носіння дітей, і безумовно для зручності того, хто носить. Шарфова тканина ідеально розподіляється по тілу дитини і по маминій спині. За рахунок того, що ця тканина тягнеться по діагоналі вона створює обіймаючий ефект. Тобто слінг з кільцями, пошитий з шарфової тканини - самий вдалий і довговічний варіант. Теоретично можна пошити з тканин,що продається в звичайних магазинах, але зручності і задоволення повною мірою від такого слінга не відчути. Також мінус - низька зносостійкість в процесі носіння і прання, така тканина не має наступних критеріїв - грузопідйомність, цупкість і ефекту обіймання. Також невідомо з якого котону виготовлена така тканина і які фарбники використовуються. Єдиний плюс це деяка економія, але вона себе абсолютно не виправдовує, так як, слінг в першу чергу має бути зручним.
2. Найвдаліша викрійка слінга з кільцями - це полотно, завдовжки біля 2х метрів, до кінця якого вшиті кільця в закладене складками плече (є безліч варіантів закладання складок), що створює зручність у відчутті ваги дитини на собі.
У плечі/бортиках слінга з кільцями не повинно бути паролонових/синтепонових подушок. Це зайві вигадки, які в зручності абсолютно себе не виправдовують, а навпаки подушка створює поганий розподіл тканини по плечу і спині мами. Паролонові бортики заважають правильно відрегулювати слінг. Літом паролон і синтепон парять. Головне, що подушка захоплює меншу кількість маминого плеча, чим плече, закладене складками.
3. Кільця для слінга мають бути великого діаметру(не менше 7см внутрішній діаметр). Наприклад, кільця slingrings. Одне таке кільце витримує вагу понад 100 кг. Також зручні для регулювання слінга.
Звичайні кільця (не протестовані і не призначені для носіння в слінгу), що можна придбати у фурнітурі магазинів тканин - є небезпечними для життя дитини.Вони можуть тріснути, можуть бути забарвлені шкідливими фарбниками, в їх виробництві можуть бути використані небезпечні домішки в матеріалах...
4. Хвіст слінга не має бути зашитий. Він має бути таким же по ширині, як і все полотно.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняТанюшик (26.8.2011, 22:14) писав:

Melpomenh, ми маємо ерго-рюкзачок. Як довго протягом дня можна в ньому носитись. Поки ходимо лише як погана погода, дощик, але планую поїздки за межі міста, тому хочу знати.

Носити дитину в ергорюкзачку і слінгу можна стільки скільки на руках. Але спеціалісти радять кожну годину-півтори робити паузу - виймати і розминати малечу. Хоча, я носила і по 2-3 години, тому що доня засинала і не турбувала її солодкий сон

Користувач подумав і додав через 13 хв.:

Перегляд повідомленняYuliaszka (27.8.2011, 12:43) писав:

Плануємо носити на куртку. Доця досить крупненька.

На куртку мотати слінг не зручно! Якщо плануєте тривалі прогулянки зимою, то краще мотати під зимовий одяг - слінгокуртку або пошити вставку в свій пуховик.
В принципі, всі ергономічні рюкзачки є зручними і вага розподіляється правильно - нюанси у їх носінні, то суб"єктивно!
В крої ергономічних рюкзаків - немає різниці якої статі і якою комплекції мама чи тато.

Перелік виробників і можливо відгуки почитайте тут http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?...=173&t=7674

Повідомлення відредаговано Melpomenh: 27 серпень 2011 - 19:43

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksen*ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2011 - 23:12

приємно, що можна знайти тут однодумців і поради!
моїй донечці 9 місяців, ношу її у май-слінгу. частенько вона засинає, коли кудись виходимо більше, ніж на 2-3 години. скільки часу можна дитині спати у слінгу - скільки хочеться, чи таки краще уникати такого сну? іноді трохи вагаюся, чи їй зручно...
скажіть, чи треба взагалі підтримувати дитину у слінгу під сідничками, коли йдеш... особливо, якщо йдеш трохи швидше?
наперед дякую!
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2011 - 09:39

Перегляд повідомленняKsen*ka (6.9.2011, 0:12) писав:

приємно, що можна знайти тут однодумців і поради!
моїй донечці 9 місяців, ношу її у май-слінгу. частенько вона засинає, коли кудись виходимо більше, ніж на 2-3 години. скільки часу можна дитині спати у слінгу - скільки хочеться, чи таки краще уникати такого сну? іноді трохи вагаюся, чи їй зручно...
скажіть, чи треба взагалі підтримувати дитину у слінгу під сідничками, коли йдеш... особливо, якщо йдеш трохи швидше?
наперед дякую!

Перепрошую, що неодразу відповідаю (була тиждень в Карпатах :) )
Вище вже відповідала на подібне питання

Цитата

"Носити дитину в ергорюкзачку і слінгу можна стільки скільки на руках. Але спеціалісти радять кожну годину-півтори робити паузу - виймати і розминати малечу. Хоча, я носила і по 2-3 години, тому що доня засинала і не турбувала її солодкий сон"

Якщо дитина спокійна у слінгу, а тим більше засинає - то їй зручно :)

Підтримувати дитину не потрібно, якщо вона правильно намотана, сидить.
Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ІкарНаМетеликовихКрилах 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 вересень 2011 - 10:53

Привіт))
скажіть, що краще обрати для новонародженої дитинки ні кінець осені-зиму-весну? бо з калясками не дуже нагуляєшся, а хочеться, щоб дитинка часто була на повітрі... сумніваюся між май-слінгом і ерго. чи можна носити в них новонароджених?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 вересень 2011 - 13:40

Перегляд повідомленняІкарНаМетеликовихКрилах (21.9.2011, 11:53) писав:

Привіт))
скажіть, що краще обрати для новонародженої дитинки ні кінець осені-зиму-весну? бо з калясками не дуже нагуляєшся, а хочеться, щоб дитинка часто була на повітрі... сумніваюся між май-слінгом і ерго. чи можна носити в них новонароджених?

Ергономічний рюкзак має бути з вставкою для новонароджених. Ерго, Мандука і Поньє - три ТМ, що випускають такі вставки до своїх рюкзачків.
Май-слінг також може бути. Носити можете на верхній одяг або під свій одяг.

А раджу я для мацьопи слінг-шарф, ним найкраще можна притягнути до себе таку маленьку дитинку. Далі, вже май-слінг. В ергономічних рюкзаках насправді не зручно носити з вставкою.
Восени і весною можна носити під розщіпнутою курткою. Одяг для дитини має бути зручним. Ми носилися в слінгокомбезі.
Зимою раджу носити під слінгокурткою (можна придбати різних виробників готову куртку з вставкою, можна пошити у мам-майстринь вставку до своєї зимової куртки). Вам і мацьопі буде потріно мінімум одягу, також манішка для вас двох. Ми в -15 гуляли в одному бодіку на довгий рукав 50Х50 котон/шерсть, гетри шерстяні, носки шерстяні, пінетки хутряні, шапка, слінг-шарф, я в реглані, пуховик з слінговставкою :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 29 вересень 2011 - 15:05

привіт
я маю слінг з кільцями і маю малюка-непосидюху 5,5міс
до 3-ох міс. носилися, все було ок(бо спав і їв=)))
а зараз я незнаю як його туди вкласти-всісти чи що зробити?

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
чи краще купити поньє чи ерго?
яка різниця між ними?
і чи рюкзак-кенгуру дуже відрізняється від ерго?

Повідомлення відредаговано hrystyna: 29 вересень 2011 - 21:09

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 вересень 2011 - 10:51

Перегляд повідомленняhrystyna (29.9.2011, 16:05) писав:

привіт
я маю слінг з кільцями і маю малюка-непосидюху 5,5міс
до 3-ох міс. носилися, все було ок(бо спав і їв=)))
а зараз я незнаю як його туди вкласти-всісти чи що зробити?

Що саме не виходить? Як Ви носите - вертикально/горизонтально, перед собою/на бедрі?

Цитата

чи краще купити поньє чи ерго?
яка різниця між ними?

Ергономічний рюкзак можна роздивлятися як варіант. Все ж мацьопа стає важчою і скоро носити на одному плечі довго буде дискомфортно, а рюкзак все ж таки розподіляє вагу на бедра і два плеча.
Порівняння Pognae, Ergo Baby, Manduka
Текст, що розкривається
Зображення
Зображення
Зображення

Цитата

і чи рюкзак-кенгуру дуже відрізняється від ерго?

Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 жовтень 2011 - 16:13

не виходить всадити малого, починає плакати,нити+не получається в мене=(
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 жовтень 2011 - 18:19

Перегляд повідомленняhrystyna (3.10.2011, 17:13) писав:

не виходить всадити малого, починає плакати,нити+не получається в мене=(

Одягаючи слінг, потрібно тримати дитину в тій позі, в якій Ви зазвичай тримаєте її на руках, і поступово міняти тримаючу руку на тканину слінга. Ну, і підтягувати слінг в процесі. Також можна присідати, пританцьовувати — тобто рухом відволікати мацьопу від того, що щось змінюється і замість Ваших рук, його вже тримає тканина слінга. Можна при одяганні слінга дати цицю - не буде плакати і наступного разу будуть приємні асоціації у мацьопи з вдяганням слінга. При правильному використанні слінга, дитя розташовується в тій же позі, що і у мами на руках .

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 жовтень 2011 - 18:38

Melpomenh, а взагалі, що порадите - замість слінгу?
що краще? бо ціни на поньє-ерго явно не дуже тішать=(
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 жовтень 2011 - 19:01

Перегляд повідомленняhrystyna (3.10.2011, 19:38) писав:

Melpomenh, а взагалі, що порадите - замість слінгу?
що краще? бо ціни на поньє-ерго явно не дуже тішать=(

ергономічний рюкзак українського виробника - бюджетний варіант і збереження правильного носіння дитини:)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 жовтень 2011 - 19:55

Melpomenh, иии....а можна точніше?
де таке знайти?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 жовтень 2011 - 21:36

Перегляд повідомленняhrystyna (3.10.2011, 20:55) писав:

Melpomenh, иии....а можна точніше?
де таке знайти?

Аннабель
Прихований текст

Вомбат
Прихований текст

Долоньки
Прихований текст

Ямама
Прихований текст

Малишастік
Прихований текст

Також ще є пару мам-майстринь в Україні, що шиють рюкзаки іне мають сайту, але є відомими серед слінгомам.

Повідомлення відредаговано Melpomenh: 03 жовтень 2011 - 21:36

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Krav4yk світлина

Krav4yk  Гарно сказано: "Качество воспитания и внимание к каждому человеку - вот он главный рецепт исландского футбольного чуда. Не деньги совершают чудеса в современном мире, не звезды, не связи и не место рождения. Чудеса делают ЛЮДИ. Каждый конкретный человек на своем месте, который умеет работать в команде, и и отдает всего себя достойному делу." Це підходить до всіх починань...

Сьогодні, 11:21

Nesarokko світлина

Nesarokko  Найцінніше в житті, абсолютно безкоштовно)))

Сьогодні, 11:05

пані Ольга світлина

пані Ольга  А я вже три роки на Малечі! Дякую, тобі за все моя віртуальна сім*я)))

25 чер 2016 23:13

Показати коментарі (2)

Maryana:) світлина

Maryana:)  дівчатка! є хтось з Золочева? відгукніться.будь ласка.дуже треба!!!!!!!!!!!!можна і в пп! дякую!

Заблокований 22 чер 2016 20:25

Дженніфер світлина

Дженніфер  90% наших турбот стосується того, що ніколи не станеться

22 чер 2016 13:41

Беллатриса Лестрейндж світлина

Беллатриса Лестрейндж  Біль - це Арбеніна зі своїми "Сенбернарами" 20-50-100 разів підряд о 1 ночі. То просто біль. Який просто болить.

21 чер 2016 00:29

Показати коментарі (1)

Helennak світлина

Helennak  гострий лейкоз у дитини шок . Побажайте одужання швидкого будь ласка звати дитину Вiкторiя

19 чер 2016 20:03

Показати коментарі (14)

Kуся світлина

Kуся  Усім тільки приємних новин і позитивних емоцій!!!!!

17 чер 2016 18:28

Gossip світлина

Gossip  Львів'янки, порадьте в який інтернат можна завести благодійну допомогу (побутову хімію)? не можу знайти темку з інтернатом котрому допомагали з форуму.. хочу, щоб речі попали тим хто потребує. буду вдячна за коментар

17 чер 2016 15:39

Показати коментарі (2)

solomoshka світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 28 червень 16 )

Перекладач онлайн