Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Бабусі/дідусі - як вони впливають на виховання наших чад - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

"Великодній благодійний аукціон! Час оплачувати лоти - загальна тема тут!

Квітень - місяць позитиву - приєднуйтесь! тут

Конкурс - великоднє деревце тут

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Бабусі/дідусі - як вони впливають на виховання наших чад або як не дати розбалувати внука Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Adisha 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 червень 2011 - 20:32

Так сталося, що ми змушені жити разом з моїми батьками. У цьому є, звичайно, свої плюси - мама і баба (мамина мама) дуже допомагають мені з малим, та й спілкування зі старшим поколінням є корисним для дитини, але от в плані виховання повний бардак получається:( У кожного є свій погляд на те, як поводитися з дитиною, і до чогось спільного ми дійти не можемо. Баба труситься над малим, не дає йому й кроку ступити, щоб не впав часом чи щось не те не зробив, він може викричатися в неї на руках, але вона його не відпустить. Моя мама навпаки - повна анархія, все йому дозволяє, що тільки йому не заманеться і не забажається. До собаки нашого - та будь ласка, собака наш добрий і не троне (це з її слів). Кошеня на днях притягнула - Влад тепер бігає за ним, кидає в нього тапками і дусить, а вона тільки на то дивиться, мол, він ще ж маленький (Владиславу зараз рік і 3 міс.), а коти живучі. Я вже замучилась, малий і так впертий, а то взагалі не можу з ним тепер раду дати:( Я не прихильник якихось суворих обмежень, але ж він має знати, що можна, а що ні. Собакам я ніяким не вірю, та й до чужих він тепер так лізти буде, про кота взагалі мовчу, нащо він взагалі такому малому? Ще ж і глисти може притягнути. Та й того кота жалко, знущається так з нього. Мамі то все говорю, а їй як горохом об стінку. В результаті, вона хороша, а я погана. Чоловік постійно на роботі, фактично з малим тільки на вихідні, і вплинути на це все теж не дуже може.Ось як багато написала:) Дівчата, хто жив з батьками, було у вас таке? Як ви з цим справлялися? Так же ж не хочеться, щоб з малого виріс балуваний егоїст.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 червень 2011 - 20:55

Ні бабуся, ні ваша мама ніколи не будуть виховувати вашого сина так як ви. Хоча б в силу вікової різниці. Тому я радила б вам вибрати якісь ПРИНЦИПОВі моменти (у першу чергу, пов"язані зі здоров"ям) і твердо вимагати дотримання саме їх, а на побутові дрібниці "закривати очі". Хоче бабуся носити на руках - нехай носить, головне, щоб син чітко усвідомив, що ви так робити не будете. Хоче мама пустити до вашого собаки - нехай тепер на прогулянці саме вона втолковує дитині, що до всіх собак підходити не можна. Це вимагає послідовних і тривалих pecbkm? але дасть результат кращий ys; сварки на тему "ви не так виховуэте - це ти невыдомо чого выд дитини хочеш". А взагалі, подібна тема десь є на форумі, пошукайте.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2011 - 21:02

Почитайте тут Бабуся добра- вона мені все дозволяє!, Як "боротися" з надмірною опікою бабусь і дідусів
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілінка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 лютий 2012 - 20:35

І я живу з батьками, і звичайно, з конфліктами, але знаю, без бабусиної допомоги моя донечка не була б таким сонечком, яким вона є -- бабуся навчила її жартувати, влаштовувати сюрпризи, разом печуть хлібчик в хлібопічці, поливають квіти і іще багато всього разом роблять, у них казки по дорозі в дитсадок і секрети.. Треба лише побачити дитячі оченята, щоб зрозуміти ЯК БАГАТО значить бабуся в дитячому сердечку.
А я строга, вигадувати казки не вмію і пустувати не в моєму стилі - в мене було б інакше, тож я бабусі вдячна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vikysi4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 лютий 2012 - 21:48

Перегляд повідомленняВанілінка (27 лютий 2012 - 20:35) писав:

І я живу з батьками, і звичайно, з конфліктами, але знаю, без бабусиної допомоги моя донечка не була б таким сонечком, яким вона є -- бабуся навчила її жартувати, влаштовувати сюрпризи, разом печуть хлібчик в хлібопічці, поливають квіти і іще багато всього разом роблять, у них казки по дорозі в дитсадок і секрети.. Треба лише побачити дитячі оченята, щоб зрозуміти ЯК БАГАТО значить бабуся в дитячому сердечку.
А я строга, вигадувати казки не вмію і пустувати не в моєму стилі - в мене було б інакше, тож я бабусі вдячна.

прочитала і прям як про мене))) в мене теж багато часу вихованню доні приділяє моя мама за що я їй дуже вдячна. І справді я ні казочок, ні віршиків таких не розкажу як бабуся, та й до витівок свого сонечка не так спокійно відношуся. Але направду є такі моменти в яких погляди розходяться тож це узгоджуєм бо не можна щоб мама одне дозволяла, а бабуся забороняла і навпаки, бо дитина не розумітиме що від неї хочуть. Тож я думаю найкраще такі моменти спокійно обговорити і домовитися, все ж таки не чужі люди...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mashkina 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 05 березень 2012 - 03:26

Моя доня обожнює свою прабабцю-мою бабулю. В мене бабуля живчик і зовсім не виглядає на 75. То мала любить з нею гратись, вони читають, складають пазли, конструктор і т.д. Але мала в мене вредна і часто бабулю не слухає. То я рада, що бабуля їй не потакає, а намагається пояснювати. Хоча деколи, коли я сварю, бабуля захищає. А я цього не люблю. Бо так дитина вчиться маніпулювати і моє слово втрачає авторитет. То я тоді вже і з бабушкою трохи сперечаюсь). Золоте правило для мене-ніколи не забороняти/дозволяти те, що дозволив/заборонив інший.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenasl 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 червень 2012 - 14:27

Перегляд повідомленняMashkina (05 березень 2012 - 03:26) писав:

Золоте правило для мене-ніколи не забороняти/дозволяти те, що дозволив/заборонив інший.

Ми теж "повісили" це правило в золотій рамці. Було кілька спроб бабусі анулювати його, але то все присікалось зразу. Тепер у нас все, як треба: мама строга, бабуся пестить, але в контру не стаємо :empathy2:
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   benefis 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 11:49

наша баба як навчила носити з малку на руках,так до нікого не лізе на руки крім неї.Я весь час кажу,що навчили то маєте.
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 12:01

Живемо окремо (мої батьки взагалі за 400км свекруха за 5 км)Але після відвідин бабусів дітей треба приводити до порядку декілька днів. Ота вседозволеність!!! І говориш і просиш і пояснюєш всерівно "втихушку" дозволяють робити практично все. Свекруха колись призналася що якби в свій час її діти робили те що вона зараз дозволяє внукам то вже давно дістали б по одному місті і сиділи по кутках Є приказка "що перші внуки це останні діточки"
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Squirrel 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 12:10

Я живу з батьками. Вони мені допомагають у вихованні донечки але є такі моменти у вихованні з якими я не згідна. Наприклад дідусь носить мою донечку постійно на руках, все їй дозволяє і скільки я з ним не говорила він мені постійно повторює "не вчи мене виховувати дітей!", а потім злиться що мала не злазить з рук. Ну і моя мама коли я щось не так зроблю, по відношенню до своєї доньки, то постійно говорить "От мачуха, мама тебе не любить". Деколи через різницю в методах виховання в мене з батьками виникають суперечки. Але я вважаю що я мама і я маю виховувати свою донечку. Їй зараз майже 2 рочки і вона в мене росте щирою і люблячою дівчинкою, а тепер завжди намагається допомагати мені в хатніх справах.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 12:15

як то добре, коли бабусі та дідусі поважають думку своїх дітей щодо виховання внуків і намагаються не втручатися. ото була раз свідком - мама не давала більше цукерок вимагаючій дитині, сказала, що на сьогодні досить, а бабуся (свекруха) казала перед дитиною "та не шкодуй, дай їй, але ж ти і мачуха". і може сказано було не зі зла. та й справа не в тому, що шкодуєш. справа в принципі, це раз, і в тому, що дитя повинно чітко усвідомллювати свою міру і ця мамина заборона повинна бути схвалена усіма оточуючими. але коли отакі "добрі" родичі повинають втручатися, як реагувати дитині, яка то все чує? мама дійсно мачуха? я б таке на місці присікала...
слава богу, моя мама досить строга бабуся у всьому що стосується вседозволеності, все ж малий її обожнює.

Повідомлення відредаговано turquoise: 09 січень 2013 - 12:16

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tanjysha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 12:39

Перегляд повідомленняMashkina сказав:

Золоте правило для мене-ніколи не забороняти/дозволяти те, що дозволив/заборонив інший.

Ми теж живемо з батьками чоловіка, я теж хочу щоб в нас було таке правило, але інколи виходить по-іншому, наш синок вже навчився маніпулювати дорослими, на що я не хочу закривати очі, і коли я кажу не можна, а він починає кричати, бо я йому забороняю, але це просто крик без сліз, бабуся(якщо є поруч) обов"язково пожаліє!!І це мене злить, бо дитина вчиться, що криком можна здобути все!!
My Signature
Зображення

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Ромашка@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 березень 2013 - 16:10

Ми теж живемо з батьками, мама дуже помагає з самого народження дитини. Взяла на себе хатні клопоти. Але погляди на виховання відрізняються. В синочка зараз почався період, що все йому треба. Пальцем тикає і дай. Баба все йому дає, а як я щось не дам, то істерика починається. А мама каже, не нервуй дитини, хай не плаче, бо буде погано спати. І цукерки я категорично не даю, а баба може дати. Сварись, не сварись вона робить своє. Малий зовсім не хоче слухати слово "не можна". Жити окремо нема як, або з одними, або з іншими батьками. Як бути??? Я лишній раз не можу не реагувати на його плач, бо вбігають в кімнату батьки і кричать, що ви з ним робите??? А як дитині пояснити, що не все можна, що він хоче??? Сил нема, один відчай(((((
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 березень 2013 - 16:15

Ой що ж робити з тими бабусями,ну просто всі примхи малого задовольняють,а я виходжу поганою мамою!!! Завжди каже мені,що прийде бабуся з роботи і вона мені все дозволить.Отакі то в нас бабусі добрі.........а мами поганенькі....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natasha 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 березень 2013 - 16:18

Болюча тема,в нас те саме.Я кажу "не можна",а баба в своїй кімнаті пхає цукорки.Одного разу дала апельсин після того,як сказала лікарка не давати і за півтори год.дитину обсипало,аж тепер до неї дійшло ,що не можна цитрусу.А все решта далі пхає.і сварилась,і казала дитину не підпущу-без результатно. Я кажу,що дитина моя і я буду виховувати,та куда там,вони розумніші ,з досвідом.
My Signature
ЗображенняЗображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Верчі 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 березень 2013 - 19:14

Гадаю, треба оте можна не можна, як для дітей так і для бабусь дідусів пояснювати. Суджу по собі. Як я була мала, то мала усі шанси стати таким собі пухличком. Їсти любила, зі всіма сідала обідати- снідати, а бабуся і рада. Мама вчасно це помітила і сказала 'не давайте їсти просто хліб, краще яблучко чи морквинку' стала контролювати ікількість і якість їжі. Цим вона викликала бурю негативу, бо наче шкодує дитині шматок хліба. Але я за це їй безмежно вдячна, бо досі маю нормальну вагу і не маю проблем з шлунком, а все це в дитинстві формується. От і сама планую дотримуватись тієї ж політики.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іларія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 березень 2013 - 19:53

Перегляд повідомленняNjaka (09 січень 2013 - 12:01) писав:

Свекруха колись призналася що якби в свій час її діти робили те що вона зараз дозволяє внукам то вже давно дістали б по одному місті і сиділи по кутках Є приказка "що перші внуки це останні діточки"

Ой як я боюсь цієї вседозволеності...Njaka я також не одноразово чула такі слова і це чиста правда,чомусь в молодості ми ставимось до своїх дітей по-іншому,чим з часом до онуків, і ні капельки не сомніваюсь що колись,так само балуватимемо своїх онучків.Але найгірше це коли дозволяють,те що ти тільки но заборонила. Роздрукуйте "золоте" правило і повішайте на двері бабусь та дідусів!

Повідомлення відредаговано Іларія: 13 березень 2013 - 19:53

My Signature
Зображення
Хурделиця несеться гоміном
Ліса біліють, стоять воіном
Усе пухнасте, полем летаргія
В Іларіі під серденьком надія!

Сніжок під ніжками скрипучий
Промінчик на щічці ніжно-пекучий
Любов і радість серце спопеляє
Бажанне зернятко іі надихає !
YAIRAM
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Берта М. 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2013 - 14:24

Я також живу з батьками і інколи в нас виникають конфлікти стосовно виховання сина-внука, але дуже рідко. Вони розуміють, що я є мати і це моє виховання, тому мало впливають, але я часто сама прошу якоїсь поради - все ж таки в них є досвід у вихованні трьох дітей.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маленька Ляля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2013 - 14:51

моя мама, власне, стала для мого сина другою мамою, адже більшість часу вона його виховує (відсотків 70 - так точно). напевно є якісь і мінуси, але в цілому дитя нагодоване, одягнуте, розвиток розумовий в порядку - чого ще хотіти? та й любить він бабуся безмірно, некажу вже про дідуся!
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   машкасимпатяшка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2013 - 16:27

я також зі своїми бабкою і дідом проводила досить багато часу. і не жалію, бо навчили багато чому, при тому політики "дитині все можна" не було. мабуть, це залежить від людини, чи може вона навчити вашу дитину чомусь корисному для життяю

Повідомлення відредаговано машкасимпатяшка: 08 квітень 2013 - 16:29

My Signature
[spoiler]Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ірма світлина

Ірма  Цікавий нік у нового учасника)))

Вчора, 16:57

Показати коментарі (10)

Maня_20 світлина

Maня_20  Тепер кредит приватбанку можна погасити не тільки зеленою валютою, а й "зеленими чоловічками")))

Вчора, 16:32

Показати коментарі (3)

Sabontage світлина

Sabontage  Привіт усім. Допоможіть хто вміє або знає того, хто вміє створювати інтернет-магазин!

Вчора, 15:54

Показати коментарі (7)

Ароматна світлина

Ароматна  Тепер, коли українець закордоном казатиме "I'm ukrainian", ніхто не перепитуватиме "Are you from Russia?"

Вчора, 09:13

Показати коментарі (6)

Galicia світлина

Galicia  Піднімати над Донецьком російський прапор - всерівно, що вивішувати у себе на балконі сусідські труси:) Ганьба!

Вчора, 08:49

Показати коментарі (3)

nastik світлина

nastik  На Благодійному Ярмарку для діток з "Крил надії" від початку року вдалось зібрати 7714 грн! Спасибі усім, хто долучається! Працюємо і далі - http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=33233

16 кві 2014 23:01

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  Малееееечааа!!!! Відпусти мене спааааатки - завтра рано вставати))) Я - малечівський наркоман) в мене малечозалежність!)))

16 кві 2014 22:46

Показати коментарі (1)

Stasuk_Nata світлина
максиміліанна світлина

максиміліанна  сьогодні Велика Середа... день зради, завтра Великий Четвер - коли сам Бог показав як саме треба любити ближнього - не боятись схилитись і помити йому ноги... Бо трохи набрибло чути "чистий четвер", " ти вже все прибрала?" Головне в серці лад навести...

16 кві 2014 14:54

Показати коментарі (1)

ОптИмІст світлина

ОптИмІст  Всім, хто чув сирену - наша статусна не є аналогом статусної у соціалках. Те, про що можна і ТРЕБА писати - в заголовку нашої статусної. Мо' є сенс поправити жирним шрифтом?

16 кві 2014 14:31

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 квітень 14 )

• З днем народження
    gyuliya 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    Enigma 
    - Вік: 31
  • З днем народження
    MLI