Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Бабусі/дідусі - як вони впливають на виховання наших чад - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Бабусі/дідусі - як вони впливають на виховання наших чад або як не дати розбалувати внука Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Adisha 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 червень 2011 - 20:32

Так сталося, що ми змушені жити разом з моїми батьками. У цьому є, звичайно, свої плюси - мама і баба (мамина мама) дуже допомагають мені з малим, та й спілкування зі старшим поколінням є корисним для дитини, але от в плані виховання повний бардак получається:( У кожного є свій погляд на те, як поводитися з дитиною, і до чогось спільного ми дійти не можемо. Баба труситься над малим, не дає йому й кроку ступити, щоб не впав часом чи щось не те не зробив, він може викричатися в неї на руках, але вона його не відпустить. Моя мама навпаки - повна анархія, все йому дозволяє, що тільки йому не заманеться і не забажається. До собаки нашого - та будь ласка, собака наш добрий і не троне (це з її слів). Кошеня на днях притягнула - Влад тепер бігає за ним, кидає в нього тапками і дусить, а вона тільки на то дивиться, мол, він ще ж маленький (Владиславу зараз рік і 3 міс.), а коти живучі. Я вже замучилась, малий і так впертий, а то взагалі не можу з ним тепер раду дати:( Я не прихильник якихось суворих обмежень, але ж він має знати, що можна, а що ні. Собакам я ніяким не вірю, та й до чужих він тепер так лізти буде, про кота взагалі мовчу, нащо він взагалі такому малому? Ще ж і глисти може притягнути. Та й того кота жалко, знущається так з нього. Мамі то все говорю, а їй як горохом об стінку. В результаті, вона хороша, а я погана. Чоловік постійно на роботі, фактично з малим тільки на вихідні, і вплинути на це все теж не дуже може.Ось як багато написала:) Дівчата, хто жив з батьками, було у вас таке? Як ви з цим справлялися? Так же ж не хочеться, щоб з малого виріс балуваний егоїст.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 червень 2011 - 20:55

Ні бабуся, ні ваша мама ніколи не будуть виховувати вашого сина так як ви. Хоча б в силу вікової різниці. Тому я радила б вам вибрати якісь ПРИНЦИПОВі моменти (у першу чергу, пов"язані зі здоров"ям) і твердо вимагати дотримання саме їх, а на побутові дрібниці "закривати очі". Хоче бабуся носити на руках - нехай носить, головне, щоб син чітко усвідомив, що ви так робити не будете. Хоче мама пустити до вашого собаки - нехай тепер на прогулянці саме вона втолковує дитині, що до всіх собак підходити не можна. Це вимагає послідовних і тривалих pecbkm? але дасть результат кращий ys; сварки на тему "ви не так виховуэте - це ти невыдомо чого выд дитини хочеш". А взагалі, подібна тема десь є на форумі, пошукайте.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2011 - 21:02

Почитайте тут Бабуся добра- вона мені все дозволяє!, Як "боротися" з надмірною опікою бабусь і дідусів
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілінка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 лютий 2012 - 20:35

І я живу з батьками, і звичайно, з конфліктами, але знаю, без бабусиної допомоги моя донечка не була б таким сонечком, яким вона є -- бабуся навчила її жартувати, влаштовувати сюрпризи, разом печуть хлібчик в хлібопічці, поливають квіти і іще багато всього разом роблять, у них казки по дорозі в дитсадок і секрети.. Треба лише побачити дитячі оченята, щоб зрозуміти ЯК БАГАТО значить бабуся в дитячому сердечку.
А я строга, вигадувати казки не вмію і пустувати не в моєму стилі - в мене було б інакше, тож я бабусі вдячна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vikysi4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 лютий 2012 - 21:48

Перегляд повідомленняВанілінка (27 лютий 2012 - 20:35) писав:

І я живу з батьками, і звичайно, з конфліктами, але знаю, без бабусиної допомоги моя донечка не була б таким сонечком, яким вона є -- бабуся навчила її жартувати, влаштовувати сюрпризи, разом печуть хлібчик в хлібопічці, поливають квіти і іще багато всього разом роблять, у них казки по дорозі в дитсадок і секрети.. Треба лише побачити дитячі оченята, щоб зрозуміти ЯК БАГАТО значить бабуся в дитячому сердечку.
А я строга, вигадувати казки не вмію і пустувати не в моєму стилі - в мене було б інакше, тож я бабусі вдячна.

прочитала і прям як про мене))) в мене теж багато часу вихованню доні приділяє моя мама за що я їй дуже вдячна. І справді я ні казочок, ні віршиків таких не розкажу як бабуся, та й до витівок свого сонечка не так спокійно відношуся. Але направду є такі моменти в яких погляди розходяться тож це узгоджуєм бо не можна щоб мама одне дозволяла, а бабуся забороняла і навпаки, бо дитина не розумітиме що від неї хочуть. Тож я думаю найкраще такі моменти спокійно обговорити і домовитися, все ж таки не чужі люди...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mashkina 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 05 березень 2012 - 03:26

Моя доня обожнює свою прабабцю-мою бабулю. В мене бабуля живчик і зовсім не виглядає на 75. То мала любить з нею гратись, вони читають, складають пазли, конструктор і т.д. Але мала в мене вредна і часто бабулю не слухає. То я рада, що бабуля їй не потакає, а намагається пояснювати. Хоча деколи, коли я сварю, бабуля захищає. А я цього не люблю. Бо так дитина вчиться маніпулювати і моє слово втрачає авторитет. То я тоді вже і з бабушкою трохи сперечаюсь). Золоте правило для мене-ніколи не забороняти/дозволяти те, що дозволив/заборонив інший.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenasl 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 червень 2012 - 14:27

Перегляд повідомленняMashkina (05 березень 2012 - 03:26) писав:

Золоте правило для мене-ніколи не забороняти/дозволяти те, що дозволив/заборонив інший.

Ми теж "повісили" це правило в золотій рамці. Було кілька спроб бабусі анулювати його, але то все присікалось зразу. Тепер у нас все, як треба: мама строга, бабуся пестить, але в контру не стаємо :empathy2:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   benefis 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 11:49

наша баба як навчила носити з малку на руках,так до нікого не лізе на руки крім неї.Я весь час кажу,що навчили то маєте.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 12:01

Живемо окремо (мої батьки взагалі за 400км свекруха за 5 км)Але після відвідин бабусів дітей треба приводити до порядку декілька днів. Ота вседозволеність!!! І говориш і просиш і пояснюєш всерівно "втихушку" дозволяють робити практично все. Свекруха колись призналася що якби в свій час її діти робили те що вона зараз дозволяє внукам то вже давно дістали б по одному місті і сиділи по кутках Є приказка "що перші внуки це останні діточки"
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Squirrel 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 12:10

Я живу з батьками. Вони мені допомагають у вихованні донечки але є такі моменти у вихованні з якими я не згідна. Наприклад дідусь носить мою донечку постійно на руках, все їй дозволяє і скільки я з ним не говорила він мені постійно повторює "не вчи мене виховувати дітей!", а потім злиться що мала не злазить з рук. Ну і моя мама коли я щось не так зроблю, по відношенню до своєї доньки, то постійно говорить "От мачуха, мама тебе не любить". Деколи через різницю в методах виховання в мене з батьками виникають суперечки. Але я вважаю що я мама і я маю виховувати свою донечку. Їй зараз майже 2 рочки і вона в мене росте щирою і люблячою дівчинкою, а тепер завжди намагається допомагати мені в хатніх справах.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 12:15

як то добре, коли бабусі та дідусі поважають думку своїх дітей щодо виховання внуків і намагаються не втручатися. ото була раз свідком - мама не давала більше цукерок вимагаючій дитині, сказала, що на сьогодні досить, а бабуся (свекруха) казала перед дитиною "та не шкодуй, дай їй, але ж ти і мачуха". і може сказано було не зі зла. та й справа не в тому, що шкодуєш. справа в принципі, це раз, і в тому, що дитя повинно чітко усвідомллювати свою міру і ця мамина заборона повинна бути схвалена усіма оточуючими. але коли отакі "добрі" родичі повинають втручатися, як реагувати дитині, яка то все чує? мама дійсно мачуха? я б таке на місці присікала...
слава богу, моя мама досить строга бабуся у всьому що стосується вседозволеності, все ж малий її обожнює.

Повідомлення відредаговано turquoise: 09 січень 2013 - 12:16

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tanjysha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 12:39

Перегляд повідомленняMashkina сказав:

Золоте правило для мене-ніколи не забороняти/дозволяти те, що дозволив/заборонив інший.

Ми теж живемо з батьками чоловіка, я теж хочу щоб в нас було таке правило, але інколи виходить по-іншому, наш синок вже навчився маніпулювати дорослими, на що я не хочу закривати очі, і коли я кажу не можна, а він починає кричати, бо я йому забороняю, але це просто крик без сліз, бабуся(якщо є поруч) обов"язково пожаліє!!І це мене злить, бо дитина вчиться, що криком можна здобути все!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Ромашка@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 березень 2013 - 16:10

Ми теж живемо з батьками, мама дуже помагає з самого народження дитини. Взяла на себе хатні клопоти. Але погляди на виховання відрізняються. В синочка зараз почався період, що все йому треба. Пальцем тикає і дай. Баба все йому дає, а як я щось не дам, то істерика починається. А мама каже, не нервуй дитини, хай не плаче, бо буде погано спати. І цукерки я категорично не даю, а баба може дати. Сварись, не сварись вона робить своє. Малий зовсім не хоче слухати слово "не можна". Жити окремо нема як, або з одними, або з іншими батьками. Як бути??? Я лишній раз не можу не реагувати на його плач, бо вбігають в кімнату батьки і кричать, що ви з ним робите??? А як дитині пояснити, що не все можна, що він хоче??? Сил нема, один відчай(((((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 березень 2013 - 16:15

Ой що ж робити з тими бабусями,ну просто всі примхи малого задовольняють,а я виходжу поганою мамою!!! Завжди каже мені,що прийде бабуся з роботи і вона мені все дозволить.Отакі то в нас бабусі добрі.........а мами поганенькі....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natasha 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 березень 2013 - 16:18

Болюча тема,в нас те саме.Я кажу "не можна",а баба в своїй кімнаті пхає цукорки.Одного разу дала апельсин після того,як сказала лікарка не давати і за півтори год.дитину обсипало,аж тепер до неї дійшло ,що не можна цитрусу.А все решта далі пхає.і сварилась,і казала дитину не підпущу-без результатно. Я кажу,що дитина моя і я буду виховувати,та куда там,вони розумніші ,з досвідом.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Верчі 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 березень 2013 - 19:14

Гадаю, треба оте можна не можна, як для дітей так і для бабусь дідусів пояснювати. Суджу по собі. Як я була мала, то мала усі шанси стати таким собі пухличком. Їсти любила, зі всіма сідала обідати- снідати, а бабуся і рада. Мама вчасно це помітила і сказала 'не давайте їсти просто хліб, краще яблучко чи морквинку' стала контролювати ікількість і якість їжі. Цим вона викликала бурю негативу, бо наче шкодує дитині шматок хліба. Але я за це їй безмежно вдячна, бо досі маю нормальну вагу і не маю проблем з шлунком, а все це в дитинстві формується. От і сама планую дотримуватись тієї ж політики.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іларія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 березень 2013 - 19:53

Перегляд повідомленняNjaka (09 січень 2013 - 12:01) писав:

Свекруха колись призналася що якби в свій час її діти робили те що вона зараз дозволяє внукам то вже давно дістали б по одному місті і сиділи по кутках Є приказка "що перші внуки це останні діточки"

Ой як я боюсь цієї вседозволеності...Njaka я також не одноразово чула такі слова і це чиста правда,чомусь в молодості ми ставимось до своїх дітей по-іншому,чим з часом до онуків, і ні капельки не сомніваюсь що колись,так само балуватимемо своїх онучків.Але найгірше це коли дозволяють,те що ти тільки но заборонила. Роздрукуйте "золоте" правило і повішайте на двері бабусь та дідусів!

Повідомлення відредаговано Іларія: 13 березень 2013 - 19:53

My Signature
Зображення
Хурделиця несеться гоміном
Ліса біліють, стоять воіном
Усе пухнасте, полем летаргія
В Іларіі під серденьком надія!

Сніжок під ніжками скрипучий
Промінчик на щічці ніжно-пекучий
Любов і радість серце спопеляє
Бажанне зернятко іі надихає !
YAIRAM
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Берта М. 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2013 - 14:24

Я також живу з батьками і інколи в нас виникають конфлікти стосовно виховання сина-внука, але дуже рідко. Вони розуміють, що я є мати і це моє виховання, тому мало впливають, але я часто сама прошу якоїсь поради - все ж таки в них є досвід у вихованні трьох дітей.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маленька Ляля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2013 - 14:51

моя мама, власне, стала для мого сина другою мамою, адже більшість часу вона його виховує (відсотків 70 - так точно). напевно є якісь і мінуси, але в цілому дитя нагодоване, одягнуте, розвиток розумовий в порядку - чого ще хотіти? та й любить він бабуся безмірно, некажу вже про дідуся!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   машкасимпатяшка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2013 - 16:27

я також зі своїми бабкою і дідом проводила досить багато часу. і не жалію, бо навчили багато чому, при тому політики "дитині все можна" не було. мабуть, це залежить від людини, чи може вона навчити вашу дитину чомусь корисному для життяю

Повідомлення відредаговано машкасимпатяшка: 08 квітень 2013 - 16:29

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

Вчора, 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

Вчора, 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 серпень 16 )

• З днем народження
    ЯЖенька 
    - Вік: 38
  • З днем народження
    Kukuru3ka 
    - Вік: 31

Перекладач онлайн