Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Народні цілителі,бабки-шептухи,екстрасенси..... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 49 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Народні цілителі,бабки-шептухи,екстрасенси..... Оцінка: ***-- 6 Голосів

Користувач поза мережею   Sapfira 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 березень 2010 - 15:20

Писатиму про себе,так як інших випадків у своєму житті не зустрічала хоча чула дуже багато різного:зараз мені 19 років.10 років тому я почала помічати слабість у ногах,в вересні на фізкультурі не могла виконувати елементарні вправи,звичайно,вчитель це помітив і звернув увагу батькам.Мама відразу ж кинулась у лікарню на Дністровській-Чорнобильську,там їй сказали.що вилікувати мене неможливо,тільки підлікувати( всі були в розпачі,мені поставили діагноз-Спадкове Регетативне Захворювання....при тому,що ніхто нічим таким в родині не хворів,мене кололи гормонами,я розпухла в прямому значенні цього слова,стало ніби-то краще,але тільки ми приїхали на тиждень додому ноги відняло зовсім.я не могла навіть у туалет сама стати-це була дуже страшна картина,коли приходили друзі мене провідувати,а я була прикута до ліжка.
всі були шоковані,родичі шукали інший вихід-народні цілителі і знайшли жіночку у місті Броди.Не скажу що лікування було легким-кожного вечора мене цілу обмазували медом та обкладали капустою,зранку та капуста була прозора і тіло зовсім не липло,робили ще дуже багато процедур,і жіночка лікувала мене біотоками та читанням молитов(при чому грошей вона не казала скільки давати-казала що Бог її за все винагородить) і вже через 7 місяців на випускному з молодших класів я танцювала разом з подружками)))мама дивилась на мене і плакала.я ще довго лікувалась в тієї жіночки але вже й дуже давно там не була,Хоч вдячна їй за врятоване здоровя.
така от моя особиста історія про цілительку,яку я запамятала на все своє життя.
My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   кsushka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 березень 2010 - 19:14

Шановна poiu! причитала ваше повідомлення про жінку яка лікує як про неї у вас взнати? де вона? як її знайти?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mickey 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 09:21

привіт, зайшла в тему, хочу теж сказати своїх кілька слів. Абсолютно не вірячи в екстрасенсів, бабок і і іншу братію, зверталась двічі. Більше десяти років тому донька, як тільки почала говорити, почала заїкатись, причому чим далі тим гірше, ми її тягали по лікарях, казали - дитина розвивається надто швидко ,не встигає все сказати що думає, тому і заїкається, але якщо усвідомить заїкання - буде проблема. Провідавши енну кількість лікарів, які нічого путнього не порадили, вирішили піти до бабки - гірше не буде. Бабця вилила переляк - якусь страшну тітку, не повірите, але заїкання минуло - чи це щасливий збіг обставин, чи вона справді помогла, але про проблему забули назовсім. А ще недавно я їздила до бабці випалювати рожу на нозі, бо нічого не помагало. Два сеанси - і все, а лікувалась доволі довго. Бабця була на такій позитивній енергетиці, що від неї йти не хотілось, лікувала молитвою до Богородиці. Люди, які дають свою долю в руки чужих людей, даючи їм змогу приймати рішення за них, чинять, на мою думку, необачно. А взагалі, я вважаю, що свою карму треба берегти і не давати порпатись в своїй голові і долі чужим людям з не до кінця відомими намірами. Ходіння до бабок за порадами - це від власної слабості і небажання самостійно приймати рішення.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 березень 2010 - 10:20

Я також не вірю в екстрасенсів, бабок. Але також доця коли була мала мала рочків 2,5 почала заїкатися і лікарі нічого також сказати немогли. Сусідка каже давай вилию їй віск. І дійсно то був страх, і все минулося.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олег Самбірський 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2010 - 17:04

Народний цілитель - це той хто при лікуванні використовує препарати природного походження (рослини, мід, олії, різнотравя тощо.), а також вміння вправляти кістки при вивихах, розтягненнях, сколеозах тощо. Це не гріх. А молитва за своїх пацієнтів - це у випадку якщо цілитель є християнин. Цілитель впливає виключно на тіло.

Ворожка (ворожбит) - це людина яка впливає на здоровя людини використовуючи духовну сферу, тобто ворожка може "звільнити" від духа страху (відлити страх) але це місце порожнім не буде і як правило зчасом вилиється в іншу проблему. Ворожки є небезпечними для людини перш за все в духовній сфері (якби ви знали який зміст цих заклинань, які як правило плутають з молитвою). Християни будьте обережними, одержимість ліками не вилікуєш!

Екстрасенс - це те саме що й ворожбит тільки більш маштабного характеру.

Ісус Христос - це Той хто вздоровлює душу і тіло (без посередників) я переконався!
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Pashok Pavlentius 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 березень 2010 - 23:13

На сьогодні мене пробує лікувати і вже лікувало 6 різних цілителів з різними способами лікування, но ніякий мене вже 5 місяців не може вилікувати
Почну опис моєї проблеми з того що 4 роки тому в мене почались приступи коли я не розумію що мені кажуть і я не розумію що я кажу і ніхто не розуміє що я можу казати, і це на пару секунд і потім мені ще потрібно2-3 хвилини щоб я нормально міг розмовляти... Спочатку я на це не звертав уваги, років так 4, поки ці приступи сильно часто не почали зявлятися, десь так 5 на день. Потім літом на мене щось найшло що в мене руки почали німіти і ще багато різного. З вересня місяця я звернувся до знайомого який знахарь і використовує маятник щоб лікувати і за три масажи по 5 хвилин і маятника він мені з руками вилікував, але сказав що на мені щось є, якась порчя тіпа, і щоб я до бабки звернувся. Потім я поїхав до бабки і вона мені сказала що на мені повний фарш, а і пару порч, зглаз, прокляття і ще куча всього, і сказала щоб я зробив МРТ голови, я це зробив, і виявилось що в мене згусток якийсь в голові і в носі кіста. Вона мене 4 місяці вже лікує і не може ніяк з мене ці пристцпи зняти, бо як виявилось мене лупить якась відьма і це вона мені наклала щось таке, мій знайомий з маятником і ця бабушка питались в двох мене відбивати від відьми но ця відьма дуже сильна і почала мене лупити ще сильніше, що я 5 разів втрачяв свідомість і розбивав голову, судорги були, кожен раз по різному все, і я потім звернувся ще до третього цілителя який користується системою Рейки і сказав щоб я кучу таблеток попив і вони мене вилічять, но після всього його метода таблетки до одного місця і він виявився з цими таблетками системою Піраміда, затягувати до клубу "Кораловий клуб" і купувати там таблетки які дорого коштують і нічого не лічять, тому я на нього забив, від нього користі ніякої, но дар у нього є це я побачив. Після того як я почав втрачати свідомість я звернувся до нашої Київської обласної лікарні, де я зараз розповім яка безкоштовна медицина і які доктора у нас тут)
Положили мене в палату через знайомих. Професор віділення Нейрохірургії мене взяв туди на провірку, фін взяв за це 400 грн, це відділення на 4 поверсі. Був там я 5 днів за це він взям 1000 грн тому що 200 грн в день коштує кроватка на якій лежать хворі, це в безкоштовній лікарні) поставив він приходити і дивитися за мною молодого хлопця якогось, який випендрювався багато що він розумний, но я поспорив з ним що він як і всі там тупі як сибірський валянок) вистояв я в черзі щоб записатися наприклад зробити МРТ ще раз, щоб провірити на скільки зменшився очаг в голові від бабки, та вони мені сказали неділю чекати, а коли через знайому так зразу на другий день за 200 грн вони приняли, і так багато других провірок без взятки не пустили, і щей так халтурно зробили, за те що бескоштовно вони кров провірили заплатив 160 грн, і головне за те що в касі треба платити то вони чек не дають, а видають наче я страховку оплатив) томі я там 5 днів відбув і смився звідти і сказав що то бізнесмени ,а не лікарі... кучу грошей тіки викінув і нічого не дізнався нового. вони тіки сказали що в мене епілепсія починається, і це три роки нада лікувати кучой таблеток, а я їм сказав щоб вони ішли в попу і що вони тупі...)
Після лікарні я звернувся до 4 цілителя якого знайомі порекомендували, він і дорогий ще, по 300 грн брав, пообіцяв що за 21 день я вже буду здоровий, но по сьогодні він ще нічого не вилікував) А хвастався що до нього навіть відьми лікуватися ходят і що він все може, но нічого мені не поміг, кучі тіки грошей викінув, а він ще й сказав що в мене пухлина в спині була і він її вилікував, але досі в тому місці болить в мене. Потім я поїхав до діда одного в мене в місті, який вилікував мою бабусю, доречі від тої яка зараз мене лупить і з якою всі воюють, цей дід мене яйцями пробує вилікувати і сказав зо вилікує і я думаю що він цю відьму добряче лупоне щоб та мене більше не трогала) на другий день після нього я ще поїхав до травника в Яготин, він багато людей травами вилікував і той мені дав трав попити на 20 днів щоб розсосалась той очаг в голові. Ще в той день я в Яготині зяїхав до цілительниці шостої вже і та теж взялася щоб попробувати мене вилікувати.
Покищо мені цей новий мій цілитель дід подобається, всі попередні з мене не все познімали, на мені було ще куча всього від дівчат, наприклад одна я тут колито переспав з одной дівкой і не захотів з нею далі зустрічатися тіпа, і та через свою подругу мені вином передала порчу і в мене на поясі кололо іноді, дід все це мені сказав, а я її згадав потім) і від інших мені на серце накідано багато. і ось через день я до нього знову піду і він вже точно скаже хто мене лупить приступами...
А тепер я розповім що мені все ці цілителі казали за мене і чого це все в мене, зараз іде битва добра і зла за мене, злі сторони хотять мене получити но добро не відпускає) всі кажуть що я маю щось, якийсь дар від Бога, я рішив провірити трохи і вмене багато всього получилось, я сильно багато вгадував, і витягував з дівчат різного багато, вони мені все висказували, всі сикрети свої і самі не могли поняти чого вони це робили, і їм потім всім легче ставало, наче як в церкві при причистії... Навіть в кого була дипресія то проходило, но як появилося що це все на мене шло і мені ставало все гірше і гірше тіки, по серцю і спині лцпило мене. Ще сильно рано щоб я зізти питався в цілительство, ще я дуже слабий. Навіть я попитався ісцілити свою аббусю, а в неї дві сусідки відьми і від них тіки неприємності, одна з них вампірша і енергетику всю викачую з людей тіки, так я щось хапонув від того що бабусю попробував чистити, енергетику, і хату почистив, так я навіть не зміг з батьком доїхати додому як мене в машині лупонуло так що я втратив свідомість і судорги були навіть... Більше я нехочу чистити свічками і лікувати когось...
тому зараз покищо я пробую на травах лікуватися і в діда. Ліки принімати які врачі мені виписали я не збираюся, тому що те що вони приписали такі дози так тільки коню треба принімати...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   happy_strojnyashka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 березень 2010 - 23:53

Pashok Pavlentius, лікували Вас ті цілителі, сили Вам передавали, чистили, а поділитись секретами не поспішали...якщо сам слабкий енергетично то зась до енергетики і чистки інших.... бо можна одержати бумерангом по шиї, а тим більше якщо це лише для "перевірки своїх надприродних сил"
My Signature
Я красивая, любимая, стройная, богатая, успешная и самая счастливая. Все мои мечты легко, качественно и быстро исполняются
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Магда 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 березень 2010 - 17:49

Хто має якусь інфо про Мацкевич Павло Павлович, занімається мануальною терапією, одні говорять що офіційно другі заперечують, може хтось стикався з цією людиною.Дякую.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 березень 2010 - 17:55

Магда (8.3.2010, 18:49) писав:

Хто має якусь інфо про Мацкевич Павло Павлович, занімається мануальною терапією, одні говорять що офіційно другі заперечують, може хтось стикався з цією людиною.Дякую.

це той що приймає на Гвардійській, прізвища не знаю. Якщо той, то ми були в нього, сам працює у києві в ахмадиті, добре впраляє кривошиї. В нашому випадку не допоміг, і поставив неправильний діагноз, хоча були відгуки - золоті руки.
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   кsushka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 березень 2010 - 20:19

poiu, Ви написали про жінку яка Вам допомогла, Ви не хочете щоб вона допомогла іншим??можливо я неуважно читала, але саме такі люди мають незвичайні здібності які і застосовують для діагностики та лікування.Чи можна дізнатися детальніше про цю людину?
Не буду Вам розповідати чому саме я шукаю таку людину, але повірте на це є дуже суттєві причини.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milana Y 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 березень 2010 - 11:59

Хочу поділитися своїм досвідом. На форумі писали про отця Василя з Перегінську на Ів. Франківщині. Я зверталася до нього з жіночими проблемами. Він одразу сказав що у мене хронічне запалення, і якщо я хочу мати діток, то треба до нього приїздити разів зо 5. Насправді я в нього була разів мабуть 20 але нічого не змінилося наразі, останній раз 2 роки тому і більше не поїду. Люди котрі там сиділи, розказували що він комусь допоміг. Але я спілкувалася з його сусідкою, котра казала що він став зараз інакший, привязаний до матеріального, коли приїздять круті дяді на джипах він приймає їх без черги у іншій хаті. Так він допомагає будувати монастир, але сам у гаражі має лендкрузера, побудував три хати в себе на подвірї, і в одній з них я була, досить крута та хата. Одна з тих хат (побудованих) мала бути міні готелем для людей що приїхали з далека (так він говорив), але в тій хаті жив якийсь брат з монастиря, як я зрозуміла. Я думаю що він піддався спокусі матеріальних цінностей. Може він комусь і робить добро то і Слава Богу!
А ще хочу розказати про священників з церкви у Брюховичах і в Підгірцях. Мова йде про отця Самуїла та інших. Ці священники справжні, вони монахи не мають хат, машин, одягаються дуже бідненько, грошей взагалі не беруть, як хтось хоче дати то хіба на Церкву, прихожани дарують їм куртки, одяг рюкзак. Вони їздять до хворих додому сповідають, причащають ітд... але не беруть за це нікопійки (вони і до нас приїздили)!!! Де зараз такі є? Я більше таких не знаю. Лди до нього їздять з далека, бо кажуть що допомагає навернутися, зцілити душу і тіло.
My Signature
Дозволено не більше 2х лінієчок
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 березень 2010 - 18:37

Ще згадала. Коли була малою мала якусь інфекцію в легенях, дуже кашляла і була така слаба що ледве ходила. Поклали мене в лікарню, лікарі казали мамі що в мене рак і туберкульоз. Мама не вірила і звернулася до такої Панас Л.І. (зараз вона має клініку на пасічній "Сідус"). Вона мені відразу поставила діагноз, призначила ліки єдині які підходили з 10 видів антибіотиків(що потім підтвердив і бак. посів). Я їй звичайно вдячна за це, але зараз до неї не пішла б нізащо!!! Років 10 назад вона наплела моїй мамі на мене різні гадості, яких не було і бути не могло. Я три роки тому звернулася до неї з певними проблемами, а вона мені мені такого наговорила що я 2 тижні відходила, і зараз як згадую то страшно. Ціни вона ставить високі, виписує ліки дорогущі що внеї там прямо і брати треба. Користується якимись рамками і маятниками. Коротше люди, раджу вам до неї не ходити!!!!!!!!!!!!!!!!!
My Signature
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 18 березень 2010 - 10:01

Виникло в мене ось таке питання: сама я ні до яких бабок не ходила ніколи, лише костоправ колись перелом вправляв і вивих, але от моя свекруха останнім часом ходить частенько і до ворожки яка на кавовій гущі гадає і до бабки якоїсь вже кілька разів ходила, то їй про всю її родину розказували. В тому числі і про мене і про те що в мене буде лише одна дитина (про те що ми збираємось планувати другу ніхто крім мене і чоловіка не знав, це точно). Звичайно не хочеться в те все вірити бо ми ще й навіть не пробували(чекаєм поки наслідки виморожування ерозії пройдуть) але всерівно після останньої розмови з свекрухою я ревіла. Комусь прогнозували кількість дітей і чи збулось? Заспокойте мене будь-ласка а то я сама ніяк не можу на позитив настроїтись :8_2_103: так хочеться другу лялю.
Ага, забула дописати що лікарі мені не радили і з першою дитиною тянути і другу агітують вже давно заводити бо маю полікістоз, загиб матки, спайки і ще багато чого в цьому дусі. Прогнози лікарів не дуже втішні через це я й так засмутилась, бо була б здорова то й не звернула б уваги на свекрушені слова.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 березень 2010 - 12:22

[quote name='RomaIIIka' date='18.3.2010, 10:01' post='336846']
Не хвилюйтесь з цього приводу!!! На все Божа Воля! До таких людей, що ворожать на майбутнє не ходіть. От що з того вийшло що ваша свекруха туди ходила, ви втратили спокій і втрачаєте надію. А вам потрібно вірити, що все в Божих руках, і тільки він знає чи буде у вас дитинка. Через цих людей говорить нечистий, він хитрющий і може сказати 5 речей правди а потім збрехати, а ви повірите. Моїй мамі колись тоже всякого говорили і мені також (були дурні, нерозуміли) тай ходили куда нетреба. Але то все неправда, чесно!!! В нас є знайома жінка, котра народила трьох діток з фібромою, вона дуже віруюча людина. І ще знайдіть хорошого лікаря, і перевірте ці діагнози, бо всяке буває. І взагалі подумайте, якщо у вас стільки болячок і це не завадило вам завагітніти, виносити і народити один раз, то чому воно має вам завадити другий раз. Вам треба вірити у найкраще! Мій чоловік мав грип в кінці листопада, ну почав потрошки виздоровлювати, і тут піднялася паніка по поводу свинячого грипу, то він так почав переживати і боятися, що в нього знов піднялася температура. Аж коли прийшла лікар і висварила його,і він заспокоївся температура пройшла. І таких випадків в нас було багато. Треба вірити що все буде добре, просто знати це! А свекрусі скажіть, що це погано туди ходити, нехай поговорить із священником на цю тему.
Бажаю вам всього найкращого.
My Signature
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Орислава 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 березень 2010 - 13:51

RomaIIIka немає людини сильнішої за Бога і немає такої, яка знає Його плани щодо нас. Нівякому разі не носіть з собою ці нічого не варті слова, давайте на службу за здоровя і побачите що все обовязково буде добре!
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 березень 2010 - 22:40

RomaIIIka (18.3.2010, 9:01) писав:

...але от моя свекруха останнім часом ходить частенько і до ворожки яка на кавовій гущі гадає і до бабки якоїсь вже кілька разів ходила, то їй про всю її родину розказували...
...після останньої розмови з свекрухою я ревіла. Комусь прогнозували кількість дітей і чи збулось?

RomaIIIka, та не беріть тих слів до голови. Ну що може бачити якась там ворожка на кавовій гущі? Як в таке взагалі можна вірити? Порадьте своїй свекрусі сходити до церкви, помолитися і просто жити, а не ходити по якихось тітках, які розказують дурниці! І самі те все не слухайте і не плачте! Все в руках Божих і тільки Богові відомо, що нас чекає!
My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 19 березень 2010 - 08:06

Дякую вам дівчатка! Вже трохи заспокоїлась. Сама не знаю що вона там може бачити але я її знаю бо живе в сусідньому будинку. Крім того сказала так не вона одна а ще як мінімум бабка одна що яйця качає. Лякають що як і завагітнію то не виношу :(
Milana Y, З першою дитиною була всю вагітність загроза велика, і взагалі врачі робили круглі очі що мені вдалось завагітніти. Крім того нажаль така хвароба як полікістоз прогресує кожен місяць, кожен місяць фолікул не лопає і перетворюється в маленьку кісту і з часом ці кісти перекривають вихід до маткових труб.
А на свекруху нажаль повпливати не можу, вона вважає що сама все знає краще а я молода і дурна ще.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2010 - 10:32

RomaIIIka (19.3.2010, 7:06) писав:

Дякую вам дівчатка! Вже трохи заспокоїлась. Сама не знаю що вона там може бачити але я її знаю бо живе в сусідньому будинку. Крім того сказала так не вона одна а ще як мінімум бабка одна що яйця качає. Лякають що як і завагітнію то не виношу :(
Milana Y, З першою дитиною була всю вагітність загроза велика, і взагалі врачі робили круглі очі що мені вдалось завагітніти. Крім того нажаль така хвароба як полікістоз прогресує кожен місяць, кожен місяць фолікул не лопає і перетворюється в маленьку кісту і з часом ці кісти перекривають вихід до маткових труб.
А на свекруху нажаль повпливати не можу, вона вважає що сама все знає краще а я молода і дурна ще.

Дівчата вам добре радять киньтеся тих дурних думок. Один раз Вам вже вдалось і другий теж з Божою поміччю вдасться!!
Ворожіння- це така паскудна штука, це програмування Вашої поведінки. Знаєте, я кілька раз з таким стикнулась в житті. Перший раз ми дурачились-гадали на Андрія, ну забава як забава, ніхто тих ворожб в серйоз не сприймав. Одній коліжанці вийшло, що вона посвариться зі своїм хлопцем і вийде заміж за іншого (до неї інший клеївся, але вона його не хотіла) і що буде дуже нещаслива. То вона так тим перейнялась, що дійсно посварилась з тим хлопцем, почала з іншим зустрічатись. А як одного разу нам сказала, що вона того другого (що з ним зустрічалась в той момент) не хоче, але така, видно, її доля, то ми її мало не побили. Добре, що вправили мізки. Тепер вона вийшла заміж за того першого, якого кохала, вони щасливі і все добре. а що булоб якби в ті ворожби повірила? Та тю, не треба до такого вдаватись і вірити в таке. Можете сказати свекрусі, що Ви не бажаєте, щоб вона про Вас у бабок розпитувала (бо я так розумію, відмовити Вам її і так не вдасться) і не хочете чути, що бабки розказали.

Гоніть таке від себе геть і впозитивному настрої робіть своє.

Повідомлення відредаговано Наталюсик: 19 березень 2010 - 10:33

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2010 - 11:50

Абсолютно согласна!! Гадание, походы к ворожкам просто "программируют" людей. Человек уже подсознательно ждет событий, готовиться к ним и .... сам их вызывает!!! А чего стоят заявления, типа - "Та, що поробила сама прийде на третий день". При этом может пострадать любой человек, даже близкий родственник, на которого сразу вешается ярлык!!!!!!!
Доходит до парадоксов - кто первый позвонит, кто первый придет, кто первый поздоровается... Люди, нужно справляться со своими проблемами самостоятельно!!! Я еще могу понять тех, у кого тяжелая болезнь и от безвыходности и отчаяния ищут облегчения своих страданий. Но!!! Когда хочется узнать, когда и что будет, то уж извольте!!!
Да, тут еще темка про народных целителей, баб-шептунов, екстрасенсов и упоминание священников "недоречно"! Совсем разные понятия!!
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2010 - 17:05

RomaIIIka (19.3.2010, 8:06) писав:

Можливо є якісь методи впливу на те, щоб фолікул всетаки лопав і не утворювались фолікулярні кісти. Наскільки я знаю він не лопає через брак якогось там гормону. Спробуйте знайти толкового гінеколога. Пошукайте інформацію про Борову Матку, вона має здатність нормалізувати гармональний фон.
По поводу прогнозів на майбутнє: попробую вас переконати, що тим людям вірити не треба. З власного досвіду можу вам сказати, що ці люди говорять всяку єрунду, мені колись також говорили різне і нічого не справдилося. Приклади писати не буду, бо дуже довго. Але я зрозуміла, що туди краще не пхатись, якщо хочеш жити спокійно! Вам говорять єрунду, а ви потім про це постійно думаєте, згадуєте і в результаті програмуєте себе, і чекаєте що так і буде. Ще подивіться документальний фільм "Секрет".
My Signature
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 49 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Frozen світлина

Frozen  МалечаБу шукає пригод, долучайся до таємниць і винагород

Сьогодні, 19:39

Осіння симфонія світлина
Amanda світлина
Нуська_М світлина
Irunka11 світлина
Домовичок світлина

Домовичок  ...Кохай, бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай, допоки тіло спрагле й молоде, бо в старості кохають тільки очі... (Ліна Костенко)

Вчора, 21:51

Показати коментарі (1)

Mariannka світлина

Mariannka  Дві санітарки розмовляють в пологовому: —Хто це так голосно плаче??? чи та трійня, що родилась сьогодні вночі? — Ні, це їх батько в коридорі…)))

Вчора, 20:40

Показати коментарі (2)

МАТІОЛА світлина
Настюша світлина

Настюша  А осінні канікули у львівських школярів будуть чи ні?

Вчора, 12:10

Показати коментарі (7)

ulaska світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 жовтень 14 )

• З днем народження
    hensy 
    - Вік: 35
  • З днем народження
    ренесма 
    - Вік: 24