Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Турецький серіал "Тисяча і одна ніч", канал 1+1 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 20 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Турецький серіал "Тисяча і одна ніч", канал 1+1 Турція / 2006-2009, 13:40 Оцінка: ***** 1 Голосів

Опитування: Хто з головних героїв вам більше подобається? (160 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Шехиризада

1. Шехиризада і Онур (131 голосів [85.62%])

Відсоток голосів: 85.62%

2. Бену і Керем (22 голосів [14.38%])

Відсоток голосів: 14.38%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Milala 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 червень 2011 - 23:35

І я також дивлюсь цей фільм, правда перших серій не бачила, але мені дуже подобається! в Шахиризади дуже великі і класні очі!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninaalex 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 червень 2011 - 20:53

Реальне життя героїв серіалу тисяча і одна ніч!

Бану. Актриса Ceuda Düvenci родилася 16 квітня 1977 року в Бурсі. В 1997 році зайняла 3-тє місце в конкурсі Star TV Turkiye Guzellic yarismasi. Грає ролі у фільмах, бере участь в озвучках.

Це фото з її реального весілля.
Зображення
Зображення
Зображення
У фільмі вона грає подругу головної героїні Шехиризади.

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 червень 2011 - 11:22

Тарду Флордун Tardu Flordun грає в серіалі Керима Бея партнера і друга Онура.
Зображення
Зображення
Зображення

Родився 25 травня 1972 року. Син відомого турецького актора театру і кіно Меджита Флордуна. Крім 1001 ночі знявся в серіалах Parmakliklar Ardinda (доктора Метіна), Aşk Oyunu (Мерт), Davetsiz Misafir (Тарджан) і т.д. Після сералу 1001 ніч почав зустрічатися з Джанан Ергюдер (грала Еду Акиная в серіалі 1001 ніч).

Користувач подумав і додав через 21 хв.:
Berguzar Korel-Шехиризада в серіалі 1001 ніч.

Зображення
Зображення
Зображення

Повне ім"я Бергюзар Гокче Корель. Родилася 09 вересня 1983 року в Стамбулі. Дочка актора Танжу Кореля. Після серіалу вийшла заміж за Халіта Ергенджа (Онур Аксал в серіалі 1001 ніч).

Зображення
Зображення

Фото з їхнього справжнього весілля! :give_rose:

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 червень 2011 - 14:57

Цікава сьогодні серія була-собливо кінець. Що ніхто не дивиться, що нічого не пишете? Діліться враженнями!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mrs. Lucia 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 червень 2011 - 00:28

Чудові фото!!!! Щось я ще мабуть не дійшла до Еду у серіалі, з якою зустрічається Керем в справжньому житті, але вона якась мені не дуже. Ну правильно, Бану заміжня, Шехиризат уже теж))) Хоча вже 3 роки пройшло після серіалу, може щось і змінилося зараз. Шезиризат така незвичайна, не дивно, що Онур пропав))) Була б я мужчиною, теж мабуть так сталось зі мною)

Milala, там в перших серіях саме головне і інтрига, яка далі йде виходить з перших серій. Обов"язково подивись початок!!!

Я мабуть не натрапила б на цей серіал, якби не те, що актори закохавшись, оженилися в реалі. Це дуже нагадало мені мій улюблений серіал ELISA DI RIVOMBROSA, де аналогічна ситуація(аваторка зараз звідти). Це треба бачити ту хімію між акторами в серіалі, погляди, коли він їсть її очима. В Онурі я постійно намагаюсь видивитись признаки неекранної закоханості)) Наразі лише округлі очі і вже з"являється довольна посмішка. Якби десь прочитати інтерв"ю його, в якій серії він зрозумів, що ось воно!))
Ділюся фотками:
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

Повідомлення відредаговано Mrs. Lucia: 16 червень 2011 - 01:43

• 2
  • Back To Top

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 червень 2011 - 19:38

Дійсно погляди Шехиризади і Онура - це прояв істинного кохання! Мені дуже подобається як вони грають. А Керим? Я не можу зрозуміти і почав увагу до Бену проявляти і з другою гуляє?! Я в шоці!

Реальне життя героїв серіалу...
Halit Ergenç в серіалі грає Онура Бея, який кохає Шехиризаду.

Зображення Зображення

Родився 30 квітня 1970 року в Стамбулі. Один з відомих акторів театру і кіно Турції. В 2009 році знявся в ролі Ататюрка у фільмі Dersimiz Atatürk.

Користувач подумав і додав через 12 хв.:
Кому цікаво деякі відомості про ТУРЕЧЧИНУ...
Текст, що розкривається
Прихований текст
Туреччина
* Туреччина - єдина країна у світі, що омивається зразу чотирма морями.

* І в той же час Туреччина - своєрідний місток між сходом і заходом, перебуваючи на території Азії, являється європейською державою.

* Відпочинок у Туреччині - це високий рівень комфорту за помірну ціну, це теплий клімат,  багата історія і величезана кількість пам’яток древніх цивілізацій.

- у Туреччині найтриваліший туристичний сезон у Європі, з квітня по листопад з рівним м'яким кліматом;

- ця країна приваблює нас великим вибором курортів: Аланья, Анталія, Кемер, Бодрум, Белек, Фетхіє, Мармарис, Сіде.

- поряд з морськими, також стають популярними гірськолижні курорти.

Географія: Площа -780,6 тис.кв.км. На північному заході межує з Болгарією та Грецією, на північному сході – з Грузією та Вірменією, на сході – з Іраном, на півдні – з Іраком та Сирією. На півночі омивається Чорним та Мармуровим морями, на півдні – Середземним, на Заході – Егейським морем. Європейська частина Туреччини (Східна Фракія та Румелія) – це горбисте плато висотою близько 1000 м. над рівнем моря, азіатська частина (Мала Азія чи Анатолія) обмежена гірськими хребтами Понтійських гір на півночі та системою Таврів на півдні, між якими розміщене Анатолійське нагір’я (середня висота до 1000м.). Найвища точка країни – г.Великий Арарат (5165м.) у Східній Анатолії.

Населення: Близько 63 млн.чол. Переважно турки (80%), близько 17% курдів, до 1 млн. арабів, а також – греки, вірмени, грузини та євреї.

Клімат: Субтропічний середземноморський – спекотне літо (від +23 С до +33 C) і тепла зима (від +13 С до +15 С). В Анкарі клімат більш континентальний (взимку до -2 С, літом - до 37 С), в Стамбулі та Анталії - середземноморський (від +5 градусів у січні до +25 градусів у липні). Опади випадають в основному на схилах гір і в осінньо-зимовий період. В Туреччину краще їхати навесні чи восени – з квітня по червень або з вересня по жовтень.

Мова: Державна – турецька; арабська. Писемність на основі латинського алфавіту (писати по-турецьки арабськими буквами заборонено законом). Широко розповсюджені англійська, французька та німецька мови. Більшість торговців непогано розуміють російську.

Релігія: Більшість населення – мусульмани-сунніти (до 75%), майже 20% - шиїти, християни - 0,2%, іудеї та ін. Переважна більшість населення релігійна і багато сфер суспільного життя просякнуті ісламом.

Політичний устрій: Конституційна республіка з президентською формою правління.

Столиця: Анкара.

Час: Час відповідає київському.

Гроші. Грошова одиниця Туреччини – турецька ліра. Обмінний курс нестабільний, гроші краще ввозити в американських доларах чи у євро, вони приймаються майже скрізь, є сенс обміняти невелику суму, тому що багато чого в Туреччині коштує менше долара (проїзд на автобусі, банка пива).

Поради і рекомендації: - турецька валюта дуже нестійка, тому не слід міняти гроші до приїзду в країну і не слід міняти одразу всю суму – курс змінюється майже щодня. Найвигідніший курс – на пошті (жовта вивіска з буквами «РТТ»).

- фіксованої ціни не існує, як і всюди на Сході. На ринках слід торгуватися за кожну ліру.

- в турецьких ресторанах не прийнято пропонувати меню, за вийнятком найдорожчих, але кожен може зайти на кухню та вибрати блюдо до смаку.

- чайові ("бакшиш") прийняті практично всюди: носильщику - до $1, офіціанту в ресторані - 10% від суми, таксисту залишається здача. В турецьких банях ("хамам") прийнято добавляти 20 - 30% від суми рахунку на весь обслуговуючий персонал.

- при вході в мечеть чи приватний будинок належить знімати взуття і залишати його біля входу. В багатолюдних мечетях, взуття можна складати в пакети і брати за собою. Також рекомендується закривати ноги хоча б по коліно. Жінки повинні заходити з покритою головою. Краще не відвідувати мечеті під час молитов.

- іслам категорично забороняє вживання алкоголю, тому купити спиртне можна лише в спеціалізованих магазинах. Пити алкогольні напої, навіть пиво, в громадських місцях вважається непристойним.

- протягом місяця Рамадан віруючі не їдять, не п’ють і не курять від сходу до заходу сонця. Варто утриматися від куріння та їжі в присутності тих, хто дотримується посту. Напередодні святкування закінчення Рамадану місця в ресторані слід резервувати заздалегідь.

- поліція в Туреччині сувора, закони жорсткі. Не рекомендується фотографувати жінок в чорних накидках, чоловіків лише з їхньої згоди.

Офіційні свята та вихідні дні: 23 квітня - День Незалежності і дітей. 19 травня - день Молодості і Спорту, День пам’яті Ататюрка. 23 травня - Взяття міста османами (відзначається лише в Стамбулі). Робочий день. 30 серпня - День Поремоги над грецькою армією. 29 жовтня - День проголошення Республіки. 10 листопада о 9.05 - вся країна хвилиною мовчання вшановує пам’ять Кемаля Ататюрка. 1 січня - Новий рік. Решта свят відзначається за мусульманським місячним календарем, тому їх дата змінюється з року в рік.

Курорти:

- Аланія. Прибережна смуга Аланії дуже відкрита, невисокі гори стоять вдалині. Тут мало зелені (переважно пальми). Курортна зона Аланії включає в себе райони Інжекум, Конакли, Карабурун і Махмутлар. Економний відпочинок. Багато молоді. Пляжі в Аланії вузькі з жовтуватим піском. Купальний сезон триває з кінця квітня до середини листопада. Узбережжя посічене скальними мисами, що заходять в море, на затишні бухти, чиї пологі пляжі особливо підходять для відпочинку з дітьми.

- Анталія. Головний курорт Туреччини за 12 км. від аеропорту. Тут широко розвинута мережа сучасних готелів, багато ресторанчиків, кав’ярень в національному стилі, різноманітних розважальних центрів і дискотек, численні магазини, парки водних розваг. В самій Анталії піщані пляжі, вони не надто популярні, все ж Анталія скоріше міський курорт, аніж пляжний.

- Белек. Знаходиться між Анталією та Сіде. Це один із небагатьох районів Турецької Рів’єри, що не відноситься до жодного історичного міста. Регіон знаменитий красою своїх евкаліптових, кедрових і соснових лісів. Це справжнісінький «пташиний рай», батьківщина багатьох унікальних видів птахів, серед яких сова «туто-алба», що стала символом Белеку. Це найбільш презентабельний (і, відповідно, дорогий) курорт. Молоді тут менше, зате дуже багато сімейних відпочивальників з дітьми різного віку. Белек також вважається гольф-центром регіону. Тут багатокілометрові широкі піщані пляжі. Купальний сезон триває з травня по жовтень. Практично вся прибережна зона відмічена «блакитним прапором»

- Бодрум найбільш тусовочний курорт Туреччини, столиця нічного життя усієї країни. В Бодрумі полюбляють відпочивати активні туристи із Франції, Скандинавії та Великобританії. Це найкраще місце для шанувальників серфінгу та інших видів спорту. Він добре підходить і для любителів дайвінгу.

- Кемер курорт, розміщений на прибережній смузі між морем та горами. Гори захищають від вітрів, а море гарантує високу вологість і пом’ягшує клімат. Курортна зона Кемеру включає в себе райони Бельдібі, Гьойнюк, власне місто Кемер, Кіріш, Чамьюва та Текірова. Кемер може похвалитися чудовою природою: горами, хвойними лісами і мальовничими, але кам’янистими пляжами. Тому готелі тут поділяються на дві частини: в одних зупиняються любителі спокійного відпочинку, в інших – навпаки, молодь, що цінує різноманітність розваг в самому місті. Єдиний вийняток – містечко Текірова з дрібною галькою на пляжі, куди нерідко їдуть і туристи з дітьми. В Кемері широкі галькові пляжі. У деяких готелів насипні пляжі  з піску, але при вході в море - все одно галька. Купальний сезон триває з травня по жовтень.

- Мармарис – один з найкращих морських курортів країни, справедливо вважається найбільш «європейським» в країні. Розташований в затоці з трьома островами та багатьома затишними безлюдними бухтами, на кордоні Егейського та Середземного морів. Незважаючи на те, що туристичний бум змінив рибацьке поселення Мармарис на комфортний курорт, більша частина півострова закрита для інвестицій, щоби зберегти природню красу узбережжя. В Мармарисі багатокілометрові пляжі та прозора бірюзова вода. Міський пляж, підкреслений подвійною лінією пальм  і вузькою променадною дорогою, тягнеться через усю бухту від гавані до Ічмелеру. Лежаки і парасольки тут платні, якщо лишень готель не має спеціальної домовленості і не включає користування ними до вартості проживання

- Сіде – невелике місто на півострові, в 75 км від Анталії, один з найбільш пожвавлених курортів Анталійського узбережжя. Саме місто Сіде вважається містом-музеєм під відкритим небом, однією з головних археологічних зон Туреччини, що дбайливо охороняється урядом Туреччини. Пляжі цього регіону піщані.

Фетхіє. Умовно курорт Фетхіє поділяється на дві частини: в одній знаходяться найкращі турецькі готелі - Hill Side Beach, Lykia World Residence & Village, Club Hotel Letoonia, що пропонують дорогий, елітний відпочинок. Кожен готель розташований у власній бухті. Пляжі – велика галька, в Hill Side Beach – насипний пляж, але при вході в море все одно камінчики. Club Hotel Letoonia знаходиться на півострові і пляж там – платформа. Всі розваги зосереджені в готелях, до міста Фетхіє – 35 хвилин їзди. Інша частина Фетхіє – бухта Олуденіз (Olu Deniz), в якій знаходить близько 50 готелів. Тут піщані, не дуже широкі пляжі, жоден з них не належить конкретному готелю – усі муніципальні. Вхід на пляжі безкоштовний, лежаки і парасольки – за плату (близько 1 USD за комплект). З краю бухти, де вже закінчуються готелі, в море заглиблюється широка піщана коса, що створює закриту від вітрів та течій бухту, де можна купатися навіть взимку. Цей широкий піщаний пляж-півострів називають пляжем Клеопатри або Черепаховими островами.

Зображення Зображення
Зображення Зображення
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gredaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 червень 2011 - 20:50

Ой, дівчата! Я взагалі в шоці від цього серіалу, я вже в он-лайні додивилась до кінця, я в захваті, від Онура і Шехерізат, але одне мені не сподобалось, впертість Шехрізат, це ви зрозумієте коли передивитеся. 90 серій, я передивилась за 6 днів (скорочено), нічогісенького не робила в хаті.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тацуня 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 17 червень 2011 - 21:44

Ninaalex, трохи не по темі, але в захваті від зібраної вами інформації і проробленої роботи!
Отак начиталася про акторів - аж подивитися захотілося!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jemma 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 червень 2011 - 21:52

Cьогодні коли почула Донецьк, Україна, Київ аж дригнулась від несподіванки :)
Відчуваю скоро Крем та Онур стануть ворогами :36_1_13:

Не підкажете, де можна глянути перші 3 серії, бо я пропустила і цікаво з чого там все починалось :)

Повідомлення відредаговано Ollenka: 17 червень 2011 - 21:55

My Signature
ЗображенняЗображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 червень 2011 - 22:08

Перегляд повідомленняOllenka (17.6.2011, 22:52) писав:

Cьогодні коли почула Донецьк, Україна, Київ аж дригнулась від несподіванки :)
Відчуваю скоро Крем та Онур стануть ворогами :36_1_13:

Не підкажете, де можна глянути перші 3 серії, бо я пропустила і цікаво з чого там все починалось :)

Я просто набирала назву серіалу і писала онлайн,і все.
В yuotааb,не має бо захищена авторським правом. Я дивилась на турецькій мові, з перекладом внизу, російською.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2011 - 09:33

Перегляд повідомленняЛелечка (17.6.2011, 21:44) писав:

Ninaalex, трохи не по темі, але в захваті від зібраної вами інформації і проробленої роботи!
Отак начиталася про акторів - аж подивитися захотілося!

Ось тут можна подивитися онлайн
Текст, що розкривається
Прихований текст

Дивіться дуже гарний серіал, душевний і захоплюючий!

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленняGredaska (17.6.2011, 20:50) писав:

Ой, дівчата! Я взагалі в шоці від цього серіалу, я вже в он-лайні додивилась до кінця, я в захваті, від Онура і Шехерізат, але одне мені не сподобалось, впертість Шехрізат, це ви зрозумієте коли передивитеся. 90 серій, я передивилась за 6 днів (скорочено), нічогісенького не робила в хаті.

То ви продовжуєте дивитися українською по 1+1?

Користувач подумав і додав через 11 хв.:
Реальне життя героїв серіалу 1000 і 1 ніч...

Melahat Abbasova грає в серіалі Мехрібан, донора Каана. Вона приїхала з Азейбарджану і залишилася в Шехиризади як сестра.
Зображення
Родилася 18 травня 1969 року в Баку. Закінчила Азейбарджанський Державний університет Культури. З 1991 року живе і знімається в Стамбулі.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Надюшка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2011 - 10:10

Серіал дуже гарний і дуже затягує, але не бачила1 серії і ніду не можу знайти, хіба дивитися на турецькій мові
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2011 - 10:37

Дівчата, хто захоплений серіалом так само як я, слухайте музику з серіалу...
Текст, що розкривається
Прихований текст

І дивіться відео з серіалу і з життя акторів...
Текст, що розкривається
Прихований текст

Ну і фото з серіалу))))
Зображення Зображення
Зображення Зображення
Зображення Зображення
І фото з життя!
Зображення Зображення
Зображення Зображення
Зображення Зображення
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milala 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2011 - 10:48

Mrs. Lucia, - ага я вже переглянула перші серії на турецькій з рос. перекладом. дивлюсь і далі але тієюж турецькою, бо на 1+1 скорочують серії.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2011 - 10:58

Перегляд повідомленняНадюшка (18.6.2011, 10:10) писав:

Серіал дуже гарний і дуже затягує, але не бачила1 серії і ніду не можу знайти, хіба дивитися на турецькій мові

Я теж не бачила 1-ї серії. І теж не можу знайти. :cray: Як знайду скину ссилочку!

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
А тут музику можна не лише слухати, а й скачати.
Текст, що розкривається
Прихований текст

Користувач подумав і додав через 21 хв.:

Перегляд повідомленняMilala (18.6.2011, 10:48) писав:

Mrs. Lucia, - ага я вже переглянула перші серії на турецькій з рос. перекладом. дивлюсь і далі але тієюж турецькою, бо на 1+1 скорочують серії.

Скиньте ссилку, будь ласка, де ви переглядаєте на турецькій мові з рос. перекладом?

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jemma 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2011 - 11:38

Перегляд повідомленняMilala (18.6.2011, 11:48) писав:

Milala, так можна і турецьку скоро вивчити :cray:
My Signature
ЗображенняЗображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Персик 2010 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2011 - 11:39

Мені дуже подобається Туречина, особливо їхні мелодії та пісні.
Дивлюсь із величезним задоволенням!!!!! :cray:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2011 - 16:59

Перегляд повідомленняNinaalex (18.6.2011, 10:33) писав:

Ось тут можна подивитися онлайн
Текст, що розкривається
Прихований текст

Дивіться дуже гарний серіал, душевний і захоплюючий!

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
То ви продовжуєте дивитися українською по 1+1?

Користувач подумав і додав через 11 хв.:
Реальне життя героїв серіалу 1000 і 1 ніч...

Melahat Abbasova грає в серіалі Мехрібан, донора Каана. Вона приїхала з Азейбарджану і залишилася в Шехиризади як сестра.
Зображення
Родилася 18 травня 1969 року в Баку. Закінчила Азейбарджанський Державний університет Культури. З 1991 року живе і знімається в Стамбулі.

Ні коли вже знаєш чим скінчиться то не цікаво!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2011 - 17:20

Дівчата, там де російські знизу субтитри, то звучить не турецька мова, то казахська озвучка. Якщо зробити дуже голосно, то почуєте і тихеньку турецьку. Ось тут я дивилась серії:
Текст, що розкривається

Але ось тут є і перша серія, кому ще треба (укр.озвучка):
Текст, що розкривається

Крім того, на цьому сайті якщо задати оригінальну назву серіалу, то можна знайти всі серії, що показують на 1+1. В обід по ТВ серія, а ввечері я вже дивлюсь її онлайн.
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2011 - 18:15

На початку теми є опитування, а я скажу після 16 серій: найбільше мені подобається батько Алі))) Який характер!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 20 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ikhtab світлина

Ikhtab  Сьогодні в кошиках бачила кавун і ананас... Очі були круглими.

Вчора, 21:21

Показати коментарі (9)

***Nadija світлина

***Nadija  УРА!!! Нарешті я освоїла фотошоп! Буде доні гарний подаоунок на день народження!!!

Вчора, 16:38

Показати коментарі (2)

Чеширська пані світлина

Чеширська пані  "Вы считаете, что не имеете права радоваться жизни, веселиться, праздновать, пока где-то далеко гибнут люди. Вы не дарите радость другим, вам не до секса, стихов, цветов, рассветов и закатов. Вы считаете это высшим проявлением патриотического поведения? Поздравляю вас, вы убиты." О.Покальчук, соціальний психолог

Вчора, 11:59

Показати коментарі (5)

Аліска світлина

Аліска  Завтра разом із осв"яченням фруктів молимось та подаємо списоки "За задоров"я та опіку над нашими захисниками.

18 сер 2014 22:31

Показати коментарі (4)

Galicia світлина

Galicia  Йде грузин по вулиці і тащить на шнурку барана: - Ей, куди барана тащиш? - Це не баран - це взятка! Баран в інституті вчиться!

18 сер 2014 19:51

Показати коментарі (1)

Цьомулька світлина

Цьомулька  Гуляємо з подругою і її 10-річною донькою..І ось ця дівчинка щебече щось дитяче, розпитує про космос, а потім повертається і каже серйозним тоном " Я ненавиджу росіян, вони убивають дітей"...

18 сер 2014 18:43

Показати коментарі (2)

M@rtik 1+1 світлина

M@rtik 1+1  Дівчатка допоможіть заблокувати сторінку героя України, http://vk.com/id154805295 якого вбили минулої ночі, всякі гади пишуть там мерзоту((( (зайдіть на сторінку і внизу де є поскаржитись ставте галочку порнографія) будь ласка!!!!!!

18 сер 2014 09:22

Показати коментарі (27)

kati-lok  світлина

kati-lok   Так... подих осені.... і літо швидко промайнуло.... бо літо було все у траурі.... Завтра в Луцьку знову панахида на Театральному майдані... Боженько коли це закінчиться...?

16 сер 2014 22:44

Nilatanka світлина

Nilatanka  Гуляла вечером з малим, і якось аж відчула подих осені... швидко літо промайнуло, сумно...

16 сер 2014 20:13

Показати коментарі (8)

максиміліанна світлина

максиміліанна  сьогодні маю 6 років щасливого шлюбу і 4 дні 4 синочку!

16 сер 2014 10:31

Показати коментарі (11)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 серпень 14 )

• З днем народження
    Ната999 
    - Вік: 30
  • З днем народження
    SWEET_lanka 
    - Вік: 29
  • З днем народження