Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Здорові оченята - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Здорові оченята Поради для батьків, діти яких мають проблеми з зором Оцінка: ***** 3 Голосів

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 серпень 2009 - 20:33

Світланко, а ви працювали в Ахмадиті? може когось з докторів порадити там? бо завта збираюсь кудись їхати. Сьогоді були в в поліклініці, а наш окуліст у відпустці, а в дитини очка червонішають
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 серпень 2009 - 09:15

Оксанаа, ні, я з Франківська, там нікого не знаю.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2009 - 16:36

Це знову я, ще 2 дні капала тобрексом, ефекту нема, поїхали до окуліста, приписали окомістин, капала 4 дні, за той час ще дреге око почервоніло, завжди капала 2 ока, але одне було червоніше. Що це таке, ніхто так і нічого не каже і ніц не допомагає. В малої просто на білому очному яблоку малесенькі червоні жилочки, які збільшуються і йдуть до середини ока. Що ви ще порадите?
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2009 - 16:42

Оксанаа, ну а очі закисають? може якщо не закисають, то зробіть паузу, нічим не капайте, дайте їм відпочити ну і ще підіть до іншого лікаря, щось таки мусять сказати, що за діагноз...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 08 серпень 2009 - 16:50

Скажіть будь ласка а астегматизм спадкове захворювання? В чоловіка було в дитинстві, тепер боюся за малу...
My Signature
Зображення

Я згодна жити в світі, яким правлять чоловіки, до тих пір, поки можу бути в цьому світі жінкою.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2009 - 16:56

Nadin, так, астигматизм передається спадково. Але не обов"язково завжди, так що не треба наперед хвилюватися, десь до двох років обстежите дитині будову ока і все буде видно. Це не така страшна хвороба, як її малюють в книжках. При вчасному діагностуванні і правильному лікуванні вона піддається корекції.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2009 - 16:58

Перегляд повідомленняСвітланkа (8.8.2009, 17:42) писав:

Оксанаа, ну а очі закисають? може якщо не закисають, то зробіть паузу, нічим не капайте, дайте їм відпочити ну і ще підіть до іншого лікаря, щось таки мусять сказати, що за діагноз...

Була і в іншого, але не попали, бо черга була зо дітей.Очка практично не закисають, то де більше червоне, інколи після сну трошечки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2009 - 17:04

Оксанаа, а може то не гнійне закисання, а звичайні виділення з очка, ну як у нас всіх після сну. Тоді може справді зробіть перерву, може то вже очі так на всі оті ліки реагують.
Взагалі жилочки виступають коли до ока погано поступає кисень, але це зазвичай тільки наслідок носіння контактних лінз. Обов"язково мусить бути цьому якийсь діагноз, треба попитати за хорошого окуліста, щоб гарно оглянув, подивився що там всередині.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kvitochkina 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 вересень 2009 - 14:39

Світланkо, вибачте за подібне запитання. Прочитала всю тему і бачила подібні проблеми і Ваші відповіді. Але все ж таки вирішила запитати, бо є свої особливості.
В мене з дитинства міопія і астигматизм. Дали мене в спеціалізований садочок, де нам робили всякі вправи, щоранку окуліст перевіряв. І в школу я пішла зі 100 %. Тобто вся та корекція якось падіння зупинила. Бачила чудово приблизно до 13-14 років. Відтоді почалось нове падіння. Зробили мені окуляри, потім їх періодично мусила переробляти на сильніші. 4 роки тому зробила конт. лінзи. І теж періодично мушу міняти їх на сильніші.
Зараз маю лінзи фірми CooperVision -4 на обидва ока, але бачу в них вже небагато. Наприклад, потрібну маршрутку вже з трудом зупиняю. Збираюся піти якось до окуліста на перевірку, але дуже не хочеться чути, що треба робити сильніші лінзи і нема ради. Якось це падіння якось можливо зупинити, хоча би трохи? Ви казали, що лінзи можуть допомогти, а в мене постійно зір падає.
Ви казали про вправи, але не дуже зрозуміла які. Могли би дати посилання?
Чи вагітність якось впливає на зір? Чи треба щось особливе робити, коли буду її планувати?
Ще одне питання. Останнім часом, коли вдягаю лінзи і виходжу надвір, то світло дуже разить очі. Навіть в не дуже сонячну погоду. В окулярах чи без них такого ефекту немає. З чим це пов"язано?
І ще іноді в мене з"являються на нижній повіці якісь маленькі жовті прищики, практично прозорі. Не сверблять і не печуть, але я тоді лінзи знімаю і не ношу пару днів. Тоді зникають самі по собі. За чистотою слідкую постійно, і щоб розчин був свіжий також. Що це може бути?
Перепрошую за таку купу питань! :acute:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2009 - 22:58

Kvitochkina, найперше - де обстежуєшся, лікуєшся, коригуєшся?( давай на ти ;))

бо при астигматизмі мають бути спец лінзи(шо контактні що окулярні) інакше зір падатиме, тому що немає потрібної корекції, око напружується, втомлюється. Їх потрібно замовляти, роблять індивідуально для тебе, віповідно будови ока.
Вправи зараз навряд чи поможуть підняти зір, але стримати прогресування можуть. Треба пошукати в своєму місті оптику, де роблять лазерну стимуляція сітківки. Це хороша штука, коштує дорого, але результат того вартий. Такий апарат є скоріше тільки у приватних закладах, бо дорогий. Плюс вітаміни, плюс харчування.
При вагітності обов"язкове спостереження у лікаря-окуліста. Природні пологи тільки з його дозволу, по оцінці картини хвороби. Бо пологи часто дають ускладнення, але це в основному у випадку прогресуючої високої патології.
сонце разить тому, що лінзи створюють додаткову чутливість ока до уф променів. Обов"язково сонцезахисні окуляри, не пластмасові китайські а оригінальні, ліцензовані, з захистом.
щодо прищиків - не знаю, спробуй змінити розчин, може алергія

посилання не знайшла, в основному всюди тільки реклама. Це новий метод, але він вже себе добре зарекомендував.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 вересень 2009 - 19:38

Світланко, дякую за таку швидку відповіль!
Останніх років 15 всі обстеження роблю не надто регулярно і ще й в різних лікарів. До окуліста попадаю найчастіше в Луцьку, бо там живуть батьки, та й я там прописана. Переважно по знайомству. Знаю, що це так недобре, але зараз такий період в житті, трохи нестабільний.
Наступного тижня хочу піти до окуліста, то напишу, які будуть результати, якщо все вдасться.
А лінзи мені підбирали у Львові в Військовому госпіталі. Підбирала лікарка, але я щось не помітила, щоби в них було щось особливе. Наступні я купляла вже не в них, а в оптиці. Зараз беру постійно в в одному місці і однієї фірми, не тієї, що мені радили в госпіталі. То що, може піти кудись, щоб мені наново їх підібрали?
Мої лінзи мають захист від ультрафіалету. То це не допомагає? В мене роки 4 все було в порядку, це тільки останнім часом ріже світло. І найцікавіше, що почалось це після повернення в Україну. Дивно...
А що це таке - ця лазерна стимуляція сітківки?

Цитата

При вагітності обов"язкове спостереження у лікаря-окуліста. Природні пологи тільки з його дозволу, по оцінці картини хвороби. Бо пологи часто дають ускладнення, але це в основному у випадку прогресуючої високої патології.

Ого! Не думала, що аж так серйозно! Тепер навіть страшно...

Цитата

Це новий метод, але він вже себе добре зарекомендував.

А про який ти метод говориш? Як він називається? Може, щось десь пошукаю.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 вересень 2009 - 00:21

Kvitochkina, давай так, першим ділом тобі треба йти в хорошу ПРИВАТНУ!!! оптику або клініку. Щоб в них був апарат - рефрактометр. Зроби в них обстеження будови ока( його обов"язково потім збережи, можеш зробити дві копії на ксероксі, бо це дуже важливе обстеження, його треба берегти,щоб бачити як змінюється будова ока) Бажано щоб одразу підібрали лінзи( і окулярні і контактні, щоб вже були однакові, відповідно будови) Ти їх замовиш, тобі зроблять через деякий час, астигматичні лінзи переважно йдуть на замовлення. Обов"язково попроси хай дадуть тобі рецепти, які саме в тебе лінзи і їх також бережи.( тут хочу зауважити, що контактні і окулярні можуть відрізнятися силою діоптрій, то є така особливість, довго пояснювати, але просто кажу що таке є. Щоб ти знала і не переживала що різні там і там) За тим рецептом зможеш замовити собі лінзи де б ти не була.
Коли ти матимеш на руках всі ці обстеження, то тобі зовсім не обов"язково ходити до одного і того самого лікаря( якщо такої можливості нема) просто коли будеш йти на чергове обстеження, то бери всі попередні. Тоді любий лікар зможе побачити динаміку і оцінити стан хвороби. Ну і звісно кожен результат дублюй і зберігай.

Тепер про лазерну стимуляцію, її я мала на увазі нового методу. Лазерна стимуляція – це відбитий лазер, адже прямий негативно впливає на сітківку ока. Кожним оком окремо потрібно дивитися на об’єкт у формі червоного дощика. Таким чином пожвавлюється кровообіг, живлення сітківки, тому покращується і зір.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2009 - 19:29

Світланко, дуже тобі дякую! :pardon:
Постараюся якнайскоріше все це зробити. Подивлюся, де в нас у Львові мають такий апарат.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 жовтень 2009 - 13:48

Світланkа, привіт!!!
Мій малий, коли дивиться телевізор здалеку трохи примружується, а потім знову нормально дивиться, та ця проблема мене почала непокоїти і я хочу звернутися до окуліста, та не знаю куди. Порадь будь ласка, якогось хорошого дитячого спеціаліста.
До окуліста ходили ще в 1 рік на Тичини, але там такі "дзявкотливі тьоті", ну щось вони мені не вселяють довіри.
Чекаю відповіді :) Наперед дяки великі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 жовтень 2009 - 15:33

Лі*Куся, на Коновальця хороші спеціалісти,до них завжди величезні черги пацієнтів. Лікарі Волощук Тетяна Іванівна і Рибачук Олена Валерівна - обоє молоді хороші спеціалісти, дуже приємні лікарі. Якщо не хочеш стояти чергу, то можеш записатися до них приватно, бо вони ж приймають і у дитячому лікувальному закладі - Візус тел. 0660799204, вул Сабата ( вона є між Чорновола і Шевченка, трохи дальше ніж прикарп.ун-тет і ближче ніж Фаворит) Прийом коштує 50 грн. Вибирай який хочеш варіант ;) і бажаю щоб все було добре в малого :)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 жовтень 2009 - 19:09

Світланkа, прошу вашої поради. Проблемка така, дівчинка знайомих 9 рочків, має плямку кровяну на очку, потрібно оперувати, бо збільшується. Може ви щось про це знаєте, розкажіть як виглядає лікування-оперування такої штуки, наскільки небезпечно, а також, хоч приблизно, скільки це коштує, батькам потрібно підготуватись, якщо звісно з цим можна чекати, до кого звернутись. їх скеровують в Брюховичі. Буду вдячна за відповідь.
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 жовтень 2009 - 17:13

olia14, ніц вам не скажу, бо по словах "плямка кров"яна на оці" навіть не можу собі уявити що саме ви маєте на увазі. То треба бачити, тому проста порада - шукайте аби лікар був хороший, щоб мав практику хірургічну.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 жовтень 2009 - 12:26

Світланkа, а все-таки, якщо не вдаватись в діагноз, його чомусь мені не хочуть сказати :give_rose: , буває ж таке.., та хочуть знати куди краще їхати в Чорнобильську чи в Брюховичі, чи це залежить від лікаря, а не від лікаріні? І ще, людей таки турбує скільки може коштувати ця операція, самі знаєте в держ.лікарнях прайсів на входах нема, а знати то треба, хоч може це і далеко не основне у тій проблемі, та все ж хоч з мінімальною точністю(від скількох тисяч, чи як там, коштує оперативне втручання в око?)...Дуже дякую.
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 жовтень 2009 - 13:20

olia14, я сама з Франківська, тому про лікарню не скажу. В принципі - від лікарні нічого не залежить, головне щоб спеціаліст був хороший. Може по знайомих попитайте, щоб були відгуки хороші. Он дівчат наших можете попитати львівських, або в темі про ПЛАКСИВІ ОЧЕНЯТА гляньте, там говорили про лікарів.
А на рахунок тисяч, то ви перебільшили. Думаю що достатньо буде кілька сотень гривень. Можна лікарю дати 200-300, а медсесрі 50грн. Зрештою хай після операції запитають. От нам (моїй малій) коли видаляли вушний підвіс то сказали прямим текстом стільки і стільки.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марта29 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 жовтень 2009 - 18:37

Доброго вечора!!! Порадьте будь-ласка що робити,вже два місяці у малечі закисають очка,промивала заваркою і сульфацилом,на пару днів пройшло і знов те саме.Може треба змінити каплі на якісь більш дієвіші?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Dianisimka світлина

Dianisimka  З чого ж, все-таки, щастя починається? З двох смужок на тесті твоєму, з УЗД, яке показує зовсім ще крихітне і красиве дитинча, з того, що тепер ви завжди будете втрьох

Сьогодні, 17:28

Іваночка13 світлина

Іваночка13  Велике свято у мене сьогодні - святкую першу річницю на Малечі! Люблю Вас малечівці і дякую організаторам за другу велику і дружню родину!

Вчора, 12:32

Показати коментарі (6)

Талочка світлина

Талочка  Успіх – це ще не крапка, невдача – це ще не кінець: єдине, що має значення, - це мужність продовжувати боротьбу.

Вчора, 10:52

Арсім  Ішан світлина

Арсім Ішан  Моєму серденьку-моєму маленькому синочку сьогодні рочок. Дивлюсь на нього і навіть не віриться, що так скоро біжить час. Обожнюю його і прошу в Бозі для нього міцного здоровя і гарної долі.

28 жов 2014 08:44

Показати коментарі (15)

Frozen світлина

Frozen  Ох, я то тяжко було переховуватися :) Облітала багато всього на мітлі

27 жов 2014 19:43

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  привіт дівчатка.потрібна допомога.в мене чоловік в АТО,скоро має повернутись і я хочу йому зробити такий військовий жетон,з якимосб гарним надписом шо можнапридумати,підскажіть будь ласка

27 жов 2014 00:20

Показати коментарі (2)

Зесічка світлина

Зесічка  Не сип, мила, скла, Ой, не сип, мила, скла під червоную рожу, Бо до неї я, ... Бо до неї я приступити не зможу. ...

26 жов 2014 23:59

Показати коментарі (5)

Рінна Shadoi світлина

Рінна Shadoi  Йду обирати свою хунту)))

26 жов 2014 12:18

матуся 27 світлина

матуся 27  Патріотичне покоління у нас підростає.От моя донечка(2,10 р,) бігає по кімнаті і весь час запитує коли ми підемо голосувати тому що так їй казав Порошенко.

26 жов 2014 11:25

Лукава Кішка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 30 жовтень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн