Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Повідомлення

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Помилка

Виникла помилка. Якщо ви не впевнені, що правильно використовуєте функцію, радимо вам звернутися до нашої системи допомоги за додатковою інформацією.

[#10344] У вас немає прав для перегляду цієї теми.

Ви не увійшли

Іконка входу Увійти.

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Kуся світлина

Kуся  З Йорданською святою водою! Щоб Ісус, що охрестився, завжди в потребі заступився. За весь ваш рід і за родину, за нашу неньку Україну. Щоб гості з"їхались бажані. Христос хрестився у Йордані! Христос Хрещається!

Вчора, 20:05

Показати коментарі (1)

Алетейя світлина

Алетейя 
Голосуємо за найулюбленіших форумчан!!! Симпатія форуму-2016! За деталями - клацайте на картинку)

Вчора, 15:04 Розблокувати

iaestnatalia 999 світлина

iaestnatalia 999  привіт..дорогі дівчата дуже прошу у вас поради..це моя перша вагітнісь..незнаю як все правильно робити..уже потрібно ставати на облік...порадьте будь-ласка хороші клініки і які там ціни на ведення вагітності..бо чула що Медичний Центр Святої Параскеви дуже хороший але дорогий..1 триместр аж-6700..дайте пораду..Дякую

Заблокований 17 січ 2017 20:07

Показати коментарі (2)

Nata33 світлина

Nata33  Мама солоденької донечки (з діабетом)

16 січ 2017 17:00

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Нам конче потрібно бути потрібними і добре б завжди залишатися добрими, і кожен щоб мав хоч когось,але рідного, й у собі тримав хоч би щось непідробне....

14 січ 2017 19:07

❤❤❤ світлина

❤❤❤  Якщо ти можеш щось уявити – ти можеш цього досягти!

14 січ 2017 16:57

Ryzyk світлина
katra світлина
fenix світлина

fenix  "Які ж вони дивні, ці дні, в які належить радіти згідно з календарем." - М.Леві

Заблокований 03 січ 2017 09:03

Показати коментарі (12)

пані Ольга світлина

пані Ольга  Давайте на Новий рік усі дружно загадаємо, щоб всі діти були щасливі...і щоб цей світ став хоч трошки добрішим...

30 гру 2016 09:08

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 січень 17 )

Перекладач онлайн