Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Передвісники Пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 89 Сторінок +
  • « Перша
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Передвісники Пологів Які бувають. Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Red sun 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 14 грудень 2010 - 17:23

Oliska, у мене такі виділення почалися час від часу десь в 32 тижні, а народила аж в 40. А з 36 тижнів це абсолютно нормально.
так що, я думаю, приводів хвилюватися немає.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач у мережі   Oliska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 грудень 2010 - 17:31

Вже сьогодні виділень зранку не було....Напевне в кожного по різному..в когось предвісників взагалі немає, а в когось за 3 тижні до родів...Буду надіятися, що мій синочок швидше не захоче народжуватися.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся Діанки 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 грудень 2010 - 17:58

Oliska, слизова пробка схожа на кров"ний згусточок більше, а прозорі виділення це не те, але подзвонити проконсультуватися треба
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВІКУСІК 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 грудень 2010 - 13:17

Незнаю що робити.В мене кінець 38 тижня,і мені здається що моя ляля притихла,вже не копається як завжди.Особливо останні два дні я майже нечую рухів,чи це нормально чи ні,у когось таке було?Вчора трохи боліло низом,думала,що вже почнеться але перестало і виділення такі молочні виходять.Порадьте щось,можливо я даремно хвилююся
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 грудень 2010 - 03:03

ВІКУСІК, моя доця за тиждень до пологів тихенькою стала. Це нормально, ваш організм готуєтеся до пологів, а дитинка набирається сил.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jane_Tumowka 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 22:36

десь за 2 тижні до пологів страшенно почали боліти лобкові кості, а за день до родів у мене почав нити низ живота )
My Signature
Зображення

Крильця в пралці, німб на підзарядці - тимчасово літаю на мітлі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soroka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 грудень 2010 - 23:10

в мене за 2 тижні до родів живіт тверднув, більше передвісників не було,а води та пробка відійшли в родзалі :bye:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kobzarochka 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 23:20

А в мене перед пологами зявився інстинкт "гніздування" :) Нам про нього на курсах для вагітних розказували - це коли страшенно хочеться прибирати все навколо :))) Був листопад, холодно, а я навіть полізла всі вікна вимивати!
Отож, славно попрацювавши - наступного дня зранку поїхала в пологовий ;)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Інчік 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 23:49

Jane_Tumowka,
в мене теж болять кості(лобкові), а я думала, що то живіт важко носити. Може дійснопередвісники? А що вам казав лікар, що це і чому. Бо при першій вагітності у мене такого не було!?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tanyusha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2010 - 20:43

А мене передвісники замучили ще за місяць до родів - то боліли періодично і спина і живіт, спати не могла, малюк притихав....Я коли приїхала в роддом і мене питали за те, що я відчуваю, то вже навіть не знала, що казати і які симптоми є справжніми. Акушерки з мене аж сміялись :)))
За два дні до родів з"явився слизь, спочатку білого кольору, за пів дня ледь коричнюватий. А перед самими пологами пробка відійшла в душі.
Доречі за рухи. Я теж начиталась, що малюк притихає перед пологами, але коли ходила до свого лікаря на передпологові консультації і він міряв серцебиття і обмацував, то нагалошував, що рухи мають бути регулярні. Я за весь період вагітності перший раз серйозно почала рахувати рухи, бо дуже налякалась, у малюка було серцебиття нижче норми. Дякувати Богу все пройшло нормально. Під час схваток мені контролювали серцебиття кожні 5-10 хв.
Нехай ні у кого не буде таких проблем і переживань, але лишній раз консультація лікаря не завадить.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dark Horse 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 грудень 2010 - 20:30

Перегляд повідомленняІнчік (20.12.2010, 23:49) писав:

Jane_Tumowka,
в мене теж болять кості(лобкові), а я думала, що то живіт важко носити. Може дійснопередвісники? А що вам казав лікар, що це і чому. Бо при першій вагітності у мене такого не було!?

у мене теж останні пару днів поболюють. Це пом'якшується симфіз ( лобкове хрящеве з'єднання ). Одним словом тазові кістки готуються. Під час пологів, за рахунок того пом'якшення таз "пропустить" дитину. Одні жінки відчувають це , як передвісник.. інші - ні.. Та й відбувається це теж індивідуально.. може бути за пару днів.. а може пару тижнів.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Musya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 грудень 2010 - 23:24

А я от не можу зрозуміти, що зі мною коїться. щойно так схопило живота, але певно то шлунок, бо геть під грудьми, почало нудити страшенно. Сходила в туалет, вибачте за подробиці, дуже багато, ніби понос, вроді трохи попустило. Але зараз вже весь живіт болить, такий біль як то після спазм відпустило. Розумом усвідомлюю, що це певно розлад шлунку, але ж вроді нічого такого не їла, може в когось таке було.
А ще мене кидає прямо в жах, що народжувати я маю в іншому місті, і сумки в пологовий мої там, а вже ніч надворі. заспокойте мене, будь ласка, хто може, а то я така панікьорша.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
Читала, що перед пологами дитина затихає, але моя копається і живіт м'який, перейм вроді як тоже нема, у всякому разі нічого такого періодичного, і води не відходили і пробка не відходила і спина не болить. може це все таки розлад шлунку? але як то кажуть у страху очі великі, вчора наслухалася, як люди народжуваи на 2 тижні раніше сроку, то в мене вже параноя, прислухаюся до себе щосекунди
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zironka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 грудень 2010 - 10:04

Перегляд повідомленняMusya (29.12.2010, 23:24) писав:

А я от не можу зрозуміти, що зі мною коїться. щойно так схопило живота, але певно то шлунок, бо геть під грудьми, почало нудити страшенно. Сходила в туалет, вибачте за подробиці, дуже багато, ніби понос, вроді трохи попустило. Але зараз вже весь живіт болить, такий біль як то після спазм відпустило. Розумом усвідомлюю, що це певно розлад шлунку, але ж вроді нічого такого не їла, може в когось таке було.

Кілька днів до пологів у мене була якась тяжкість у всьому животі, аж під грудями, тяжко було дихати. А на рахунок туалету, то періодично було таке 2 тижні.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Шерідан 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 грудень 2010 - 16:57

А ще мене кидає прямо в жах, що народжувати я маю в іншому місті, і сумки в пологовий мої там, а вже ніч надворі. заспокойте мене, будь ласка, хто може, а то я така панікьорша.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
Читала, що перед пологами дитина затихає, але моя копається і живіт м'який, перейм вроді як тоже нема, у всякому разі нічого такого періодичного, і води не відходили і пробка не відходила і спина не болить. може це все таки розлад шлунку? але як то кажуть у страху очі великі, вчора наслухалася, як люди народжуваи на 2 тижні раніше сроку, то в мене вже параноя, прислухаюся до себе щосекунди

В мене те саме!!! Вже не знаю що думати, щей мама вчора сказала що мене родила на 36 тижні...а в мене ще все не попрасовано...
My Signature
Зображення]Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dark Horse 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 грудень 2010 - 18:56

Перегляд повідомленняyananetua (30.12.2010, 16:57) писав:

В мене те саме!!! Вже не знаю що думати, щей мама вчора сказала що мене родила на 36 тижні...а в мене ще все не попрасовано...

і у мене сумки геть не зібрані.. )) А на рахунок "раніше терміну", то так скажу, вже 37 тижнів - це цілком доношена вагітність. а 38 - тим більше )) у мене більшість знайомих на 38 народжувало. Ось мене мама теж саме на 38 народила )) Дитина вже сформована, захоче - з"явиться на 38! Захоче -на 42. Так що прислухаймося до себе.. і без паніки!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalichka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 грудень 2010 - 19:29

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

В мене схоже було, теж вибачаюсь за подробиці, вечором як почалося і цілу ніч в туалет бігала.
Але в мене вже почалися схватки з інтервалом спочатку в 25 хвилин і з кожною годиною все частіше і частіше.
Коли схватки були з інтервалом в 4 хвилини ми поїхали в роддом.
Народила на 3 тижні скорше.

Повідомлення відредаговано natalichka: 30 грудень 2010 - 19:31

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Musya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 грудень 2010 - 22:29

Дівчата, а в когось таке було, що ніби поколює в промежині? Бо в мене щось таке як. і живіт поболює, низ, але схваток немає, чи то це такі схватки що просто болить і все. я згадала, що вчора підняла досить таки важкеньку миску з пранням, чи може в мене від того бути такі симптоми. воно минеться чи як? чи від цього можуть пологи розпочатися? я вже не знаю, як я до ранку доживу, маю йти в консультацію. На рахунок живота, то щось не помічаю чи він опустився, бо він в мене низько всю вагітність, дихати не мішав, а зараз навпаки як то під груди щось підпирає.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2011 - 18:28

Musya, у мене теж було таке поколювання десь з 37 тижня. думала, що от-от народжувати буду, але потім воно то зникало, то знову поколювало. А народила аж через 3 тижні.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Oliska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2011 - 18:33

Мені скоро народжувати, а передвісників ніби і немає...але інколи буває, щось заколить внизу ..але проходить... Буває, що живіт твердне і майже кожного вечора малюк дуже копається і тисне мені на сечовий міхур, що аж стояти не можу. А от слизова пробка не відходила і живіт не опустився.Вже чекаю не дочекаюся зустрічі з малюком, бо вже так тяжко ходити останні тижні.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yuli4ka 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2011 - 18:38

Перегляд повідомленняOliska (2.1.2011, 18:33) писав:

Мені скоро народжувати, а передвісників ніби і немає...але інколи буває, щось заколить внизу ..але проходить... Буває, що живіт твердне і майже кожного вечора малюк дуже копається і тисне мені на сечовий міхур, що аж стояти не можу. А от слизова пробка не відходила і живіт не опустився.Вже чекаю не дочекаюся зустрічі з малюком, бо вже так тяжко ходити останні тижні.

Oliska, в мене теж з передвісників тільки і було те поколювання - різало внизу живота. Ні пробки, ні тренувальних перейм :unknown:, і живіт опустився вже під час пологів, так що то дуже індивідуально. Кожному свій час :smile: . Удачі вам і швидкої зустрічі з малятком :8_2_101: !
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 89 Сторінок +
  • « Перша
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

G@lynk@ світлина

G@lynk@  Вже 10 років мама !!!!

Сьогодні, 09:10

скварочка світлина

скварочка  Так само отримала лист про мобілізацію, роздала хлопцям на роботі, вручила чоловікові.Дуже-дуже дякую!

Сьогодні, 09:03

MamyljaSawyli світлина

MamyljaSawyli  Кожне слово твоє ловлю,

Вчора, 22:57

*luckyy*  світлина

*luckyy*   це перше літо коли хочеться не моря ,а миру

Вчора, 16:53

Показати коментарі (1)

марія.к світлина

марія.к  Отримала від форуму лист про права при мобілізації. Інформативний. Дякую.

Вчора, 16:08

Показати коментарі (27)

Голубка Тетяна світлина

Голубка Тетяна  Люди, які сприймають всі дрібниці близько до серця - більше за всіх здатні щиро кохати ...

Вчора, 10:06

Показати коментарі (1)

Мадона світлина
Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Щоб жити і радіти, треба всього дві речі: по-перше жити, а по-друге радіти.)))

21 лип 2014 19:30

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ЩЕ РАЗ НАГАДУЮ ВСІМ!! "Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано... "

21 лип 2014 13:00

Tetianka світлина

Tetianka  Завтра на УЗД...по моїх підрахунках 10 тижнів.... переживаю страшно....

21 лип 2014 11:37

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 липень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн