Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вишиванка для малечі. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вишиванка для малечі. Де купити? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 жовтень 2008 - 16:08

Друзі, підкажіть, будь ласка, де можна купити чи замовити гарну вишиванку для хлопчика. В Києві, а можливо в інших містах з пересилкою поштою (якщо можливо). ДЯКУЮ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 жовтень 2008 - 19:15

На Андріївському узвозі
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохавит 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 жовтень 2008 - 19:24

Так там же поштою не перешлють :)
У нас в магазинах продаюсь :)
А ще краще вишити самій :)
My Signature
Зображення

У щасливої жінки 2 імені - КОХАНА та МАМА
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 22 жовтень 2008 - 19:36

Перегляд повідомленняKtara (22.10.2008, 19:24) писав:

А ще краще вишити самій :)

Точно! моя мама каже, що справжня жінка має вишити сорочку своєму чоловіку і сину!!!Крім того для маленької дитини роботи буде небагато!А пошити вже може кравчиня!Головне вишити!
Проте, якщо з вишиванням вже зовсім ніяк......, то попитайте в родичів у селі( сподіваюся таких знайдеться чимало), багато бабусь на селі вміють вишивати і за невелику платню, повинні погодитися бути корисними утакій справі!Я от кілька днів тому, сама домовилася таким чином з родичкою чоловіка, яка гарно вишива, про сорочку для себе( та пообіцяла вишити бісером!!!!! та ще й безкоштовно!!!! хоча коштують такі сорочки від 2 тис грн!)Успіху вам!
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 жовтень 2008 - 20:17

Перегляд повідомленняРижуля (22.10.2008, 20:36) писав:

Точно! моя мама каже, що справжня жінка має вишити сорочку своєму чоловіку і сину!!!Крім того для маленької дитини роботи буде небагато!А пошити вже може кравчиня!Головне вишити!
Проте, якщо з вишиванням вже зовсім ніяк......, то попитайте в родичів у селі( сподіваюся таких знайдеться чимало), багато бабусь на селі вміють вишивати і за невелику платню, повинні погодитися бути корисними утакій справі!Я от кілька днів тому, сама домовилася таким чином з родичкою чоловіка, яка гарно вишива, про сорочку для себе( та пообіцяла вишити бісером!!!!! та ще й безкоштовно!!!! хоча коштують такі сорочки від 2 тис грн!)Успіху вам!

Люди! Більш за все я не хотіла отримати повідомлення на кшталт "це ж так просто! вишийте самі!" Нажаль, я - не "maniyachka"! Бог не дав таких талантів :( І бабусь, до яких можна було б звернутись з таким проханням, я не маю... Може, вони й є! Але я їх не знаю, а на форумі вони не виснуть :(
Все ще сподіваюсь на допомогу :flag_of_truce:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 22 жовтень 2008 - 20:35

Осока, на Андрієському точно є. Але не дуже гарні. Простенькі з нашитою вишивкою приблизно по 150 грн. Бувають під час фестивалів, тоді багато привозять на продаж. Але зараз не сезон... На країні мрій були. Так що один варіант, пошукати в неті сайт з вишиванками і там вже домовитись, щоб поштою переслали.
Для мене вишити, то нереально б було. Я ще розумію як рушники вишивають на спеціальній тканині, а от як по звичайній тканині... Ну то будемо не справжніми господинями.;)
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 09:54

:11_12_13: Дякую всім, чия хата не з краю :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 10:08

А як швидко тобі потрібна вишиванка? І що значить "гарна"? Бо можна купити на базарі-голвне,щоб ті,хто буде купувати знали твої вимоги. Опиши,як ти її уявляєш і якого розміру має бути. Бачила аватар нової форумчанки Kokhanovska,де двоє діток у вишиванках? Або фотографію Мусіного малого у темі "Форумчани" у вишиванці? Більш конкретики,якщо не важко...(Вибач за сумбур-щось в голові ще не прояснилося...)
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 11:04

У Львові на Вернісажі продають дуже гарні вишиванки, можна і замовити, але ціни кусаються...
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 23 жовтень 2008 - 11:51

Перегляд повідомленняОсока (22.10.2008, 20:17) писав:

Люди! Більш за все я не хотіла отримати повідомлення на кшталт "це ж так просто! вишийте самі!"

Хотіла дати пораду, аби ви не тратили багато грошей ,а ви так........Ну вибачайте, що образила................
p.s До речі, я також не професійно не вишиваю,приклад від мами був жартівливого характеру!
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   galo4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 23 жовтень 2008 - 13:59

Перегляд повідомленняОсока (22.10.2008, 21:17) писав:

Люди! Більш за все я не хотіла отримати повідомлення на кшталт "це ж так просто! вишийте самі!" Нажаль, я - не "maniyachka"! Бог не дав таких талантів :( І бабусь, до яких можна було б звернутись з таким проханням, я не маю... Може, вони й є! Але я їх не знаю, а на форумі вони не виснуть :(
Все ще сподіваюсь на допомогу :prapor:

Для цього талантів не треба,трішки терпіння і бажання,на сорочечку для хлопчика паруполосочок схематичним візерунком таке діти в школі вишивають,а старшокласники вишивають весільний рушник як от моя сестра. Тому непадайте духом і більше вірте в себе а свої можливості можна розширювати вчитися ніколи не пізно. :prapor:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   luluka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 14:52

ми нещодавно купили дитячу сорочку за 70 грн на Франківщині
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 14:53

НЕ думала що когось ображу, коли запопоную вишити самій. :(
Ціни на такі сорочечки високі, не варто витрачати такі кошти, дитинча виросте з неї швидше, на виріст вона не виготовляється. Вишивати самі легесенькі візерунки вчать в школі на уроках праці. На маля витратите ви день-два, пошити теж не складно, адже це не сорочка на дорослого. Можу ще запропонувати, на базарах а той в магазинах продаються готові вишиті планочки для сорочок. Купуєте звичайну сорочечку і нашиваєте готову вишиту планку - і вишиванка в вас готова. В кожному місті (нну майже в кожному) є послуга - вишивка на машині хрестиком. Заганяється візерунок і через декілька годин ви отримуєте сорочку
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мартин 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 15:29

В підтвердження сказаного Ktara

Зліва на фото моє старше чадо на першому дзвонику цього року.
Ця блузка, що на ній, обійшлась в 50 грн. (30 за батист, 10 за стрічки, які є практично в кожній галантереї, від 3 до 5 грн. метр, і 10 - "чеколяда" кумі за пошив :) )
Зображення
My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 16:33

Перегляд повідомленняKtara (23.10.2008, 15:53) писав:

НЕ думала що когось ображу, коли запопоную вишити самій. :(
Ціни на такі сорочечки високі, не варто витрачати такі кошти, дитинча виросте з неї швидше, на виріст вона не виготовляється. Вишивати самі легесенькі візерунки вчать в школі на уроках праці. На маля витратите ви день-два, пошити теж не складно, адже це не сорочка на дорослого. Можу ще запропонувати, на базарах а той в магазинах продаються готові вишиті планочки для сорочок. Купуєте звичайну сорочечку і нашиваєте готову вишиту планку - і вишиванка в вас готова. В кожному місті (нну майже в кожному) є послуга - вишивка на машині хрестиком. Заганяється візерунок і через декілька годин ви отримуєте сорочку

Ktara, Рижуля! Дякую за пораду спробувати самій, я зовсім не ображалась на Ваші поради :cray: Думаю, моє повідомлення не набрало правильного тону ( не все ж передаш тільки буквами) :hi: Так що це ви, дівчата, на мене не ображайтесь :) Я просто знаю, що за браком часу, якщо візьмусь сама, ту вишиванку постигне доля шарфика (третю зиму дов"язати не можу, хоча і подобається в"язати) :)
Мартин, чудове чадо у Вас у гарній блузці!

Тетянка! Ти мене зрозуміла :) Угу, це я не аватарці Kokhanovska побачили синочків у прекрасних вишиванках і захотілось придбати і самій для сина.
Щодо того, яку вишиванку? Хочу дуже-дуже гарну, ручної роботи, традиційну, щоб візерунок говорив! Щоб аж АХХХ! Таку як у самого Ющенка! Чи у заступника київського мера! А щодо того, що виросте, так і Слава Богу! Хай росте! Мені подобається купувати сину гарні речі.

luluka,galo4ka,mania4ka, Капітошка, Яблучко - СПАСИБІ! :15_1_55:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 16:47

Щоб замовити вишиванку,треба більше конкретики. Наприлад,червоно-чорну (гуцульську,синьо-блакитну) вишивку, розмір (ріст) 96-110 см...Орієнтовно від 150 до 250 гривень...Спробуй визначитись,або знайди картинку в неті...
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 жовтень 2008 - 15:07

Перегляд повідомленняОсока (23.10.2008, 17:33) писав:

Ktara, Рижуля! Щодо того, яку вишиванку? Хочу дуже-дуже гарну, ручної роботи, традиційну, щоб візерунок говорив! Щоб аж АХХХ! Таку як у самого Ющенка! Чи у заступника київського мера!

в них дууууууууууууууже дорогі. Вишиті не по рафарету а по рухунку ниток. так вишиванка коштує близько 1000 гривень(може і більше), часу на неї уходить буже багато. Мало хто замовить собі таку. Уявіть як на тонкій тканіни порахувати хрестик, який 4 ниточки на 4 :) але й при цьому ще малюнок повинен зійтися, помился в одну ниточку означає що малюнок не зійдеться и буде трохи кривенький :)
Знаю тому, що вищивала на замовлення декільком народним обранцмя з Верховної Ради :)
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 25 жовтень 2008 - 16:05

Ktara, я думала, що на будь-якій тканині шиється по трафарету. накладається полотно потрібної товщини нитки і вишивається, потім нитки полотна забираються.
скільки всього я не знаю! якщо шиється дійсно рахуванням ниточок безпосредньо тканини сорочки - то і 1000 гривень мало!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 жовтень 2008 - 16:26

Перегляд повідомленняKtara (25.10.2008, 16:07) писав:

в них дууууууууууууууже дорогі. Вишиті не по рафарету а по рухунку ниток. так вишиванка коштує близько 1000 гривень(може і більше), часу на неї уходить буже багато. Мало хто замовить собі таку. Уявіть як на тонкій тканіни порахувати хрестик, який 4 ниточки на 4 :) але й при цьому ще малюнок повинен зійтися, помился в одну ниточку означає що малюнок не зійдеться и буде трохи кривенький :)
Знаю тому, що вищивала на замовлення декільком народним обранцмя з Верховної Ради :)

Так таки так! Оце так золоті ручки :) Оце так таланти! І, що характерно, мовчала до останнього! Тепер зрозуміло, хоть, верхню межу цін і що є експерт з цього питання! Дякую :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 жовтень 2008 - 17:08

Тут насправді талант не особливо потрібний, головне терпіння і зосередженість. І є багато сайтів з схемами і поясненнями як то робиться.

А ціни навіть на Франківщині зараз високі, в обласному центрі ви вже на малюка сорочечку дешевше, ніж за 100-150 грн. не купите. Хоча тут є непогані магазини, де можна замовити саме таку вишиванку, як вам захочеться :))
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Dolynka світлина

Dolynka  Ой літо-літечко, не вспіли натішитися, куди тікаєш?,,

28 сер 2016 20:21

Показати коментарі (4)

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 30 серпень 16 )

Перекладач онлайн