Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вишиванка для малечі. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вишиванка для малечі. Де купити? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 жовтень 2008 - 16:08

Друзі, підкажіть, будь ласка, де можна купити чи замовити гарну вишиванку для хлопчика. В Києві, а можливо в інших містах з пересилкою поштою (якщо можливо). ДЯКУЮ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 жовтень 2008 - 19:15

На Андріївському узвозі
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохавит 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 жовтень 2008 - 19:24

Так там же поштою не перешлють :)
У нас в магазинах продаюсь :)
А ще краще вишити самій :)
My Signature
Зображення

У щасливої жінки 2 імені - КОХАНА та МАМА
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 22 жовтень 2008 - 19:36

Перегляд повідомленняKtara (22.10.2008, 19:24) писав:

А ще краще вишити самій :)

Точно! моя мама каже, що справжня жінка має вишити сорочку своєму чоловіку і сину!!!Крім того для маленької дитини роботи буде небагато!А пошити вже може кравчиня!Головне вишити!
Проте, якщо з вишиванням вже зовсім ніяк......, то попитайте в родичів у селі( сподіваюся таких знайдеться чимало), багато бабусь на селі вміють вишивати і за невелику платню, повинні погодитися бути корисними утакій справі!Я от кілька днів тому, сама домовилася таким чином з родичкою чоловіка, яка гарно вишива, про сорочку для себе( та пообіцяла вишити бісером!!!!! та ще й безкоштовно!!!! хоча коштують такі сорочки від 2 тис грн!)Успіху вам!
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 жовтень 2008 - 20:17

Перегляд повідомленняРижуля (22.10.2008, 20:36) писав:

Точно! моя мама каже, що справжня жінка має вишити сорочку своєму чоловіку і сину!!!Крім того для маленької дитини роботи буде небагато!А пошити вже може кравчиня!Головне вишити!
Проте, якщо з вишиванням вже зовсім ніяк......, то попитайте в родичів у селі( сподіваюся таких знайдеться чимало), багато бабусь на селі вміють вишивати і за невелику платню, повинні погодитися бути корисними утакій справі!Я от кілька днів тому, сама домовилася таким чином з родичкою чоловіка, яка гарно вишива, про сорочку для себе( та пообіцяла вишити бісером!!!!! та ще й безкоштовно!!!! хоча коштують такі сорочки від 2 тис грн!)Успіху вам!

Люди! Більш за все я не хотіла отримати повідомлення на кшталт "це ж так просто! вишийте самі!" Нажаль, я - не "maniyachka"! Бог не дав таких талантів :( І бабусь, до яких можна було б звернутись з таким проханням, я не маю... Може, вони й є! Але я їх не знаю, а на форумі вони не виснуть :(
Все ще сподіваюсь на допомогу :flag_of_truce:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Віллі Вонка 

• Форумчанин року. Патріот року
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 22 жовтень 2008 - 20:35

Осока, на Андрієському точно є. Але не дуже гарні. Простенькі з нашитою вишивкою приблизно по 150 грн. Бувають під час фестивалів, тоді багато привозять на продаж. Але зараз не сезон... На країні мрій були. Так що один варіант, пошукати в неті сайт з вишиванками і там вже домовитись, щоб поштою переслали.
Для мене вишити, то нереально б було. Я ще розумію як рушники вишивають на спеціальній тканині, а от як по звичайній тканині... Ну то будемо не справжніми господинями.;)
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 09:54

:11_12_13: Дякую всім, чия хата не з краю :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 10:08

А як швидко тобі потрібна вишиванка? І що значить "гарна"? Бо можна купити на базарі-голвне,щоб ті,хто буде купувати знали твої вимоги. Опиши,як ти її уявляєш і якого розміру має бути. Бачила аватар нової форумчанки Kokhanovska,де двоє діток у вишиванках? Або фотографію Мусіного малого у темі "Форумчани" у вишиванці? Більш конкретики,якщо не важко...(Вибач за сумбур-щось в голові ще не прояснилося...)
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 11:04

У Львові на Вернісажі продають дуже гарні вишиванки, можна і замовити, але ціни кусаються...
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 23 жовтень 2008 - 11:51

Перегляд повідомленняОсока (22.10.2008, 20:17) писав:

Люди! Більш за все я не хотіла отримати повідомлення на кшталт "це ж так просто! вишийте самі!"

Хотіла дати пораду, аби ви не тратили багато грошей ,а ви так........Ну вибачайте, що образила................
p.s До речі, я також не професійно не вишиваю,приклад від мами був жартівливого характеру!
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   galo4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 23 жовтень 2008 - 13:59

Перегляд повідомленняОсока (22.10.2008, 21:17) писав:

Люди! Більш за все я не хотіла отримати повідомлення на кшталт "це ж так просто! вишийте самі!" Нажаль, я - не "maniyachka"! Бог не дав таких талантів :( І бабусь, до яких можна було б звернутись з таким проханням, я не маю... Може, вони й є! Але я їх не знаю, а на форумі вони не виснуть :(
Все ще сподіваюсь на допомогу :prapor:

Для цього талантів не треба,трішки терпіння і бажання,на сорочечку для хлопчика паруполосочок схематичним візерунком таке діти в школі вишивають,а старшокласники вишивають весільний рушник як от моя сестра. Тому непадайте духом і більше вірте в себе а свої можливості можна розширювати вчитися ніколи не пізно. :prapor:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   luluka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 14:52

ми нещодавно купили дитячу сорочку за 70 грн на Франківщині
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 14:53

НЕ думала що когось ображу, коли запопоную вишити самій. :(
Ціни на такі сорочечки високі, не варто витрачати такі кошти, дитинча виросте з неї швидше, на виріст вона не виготовляється. Вишивати самі легесенькі візерунки вчать в школі на уроках праці. На маля витратите ви день-два, пошити теж не складно, адже це не сорочка на дорослого. Можу ще запропонувати, на базарах а той в магазинах продаються готові вишиті планочки для сорочок. Купуєте звичайну сорочечку і нашиваєте готову вишиту планку - і вишиванка в вас готова. В кожному місті (нну майже в кожному) є послуга - вишивка на машині хрестиком. Заганяється візерунок і через декілька годин ви отримуєте сорочку
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мартин 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 15:29

В підтвердження сказаного Ktara

Зліва на фото моє старше чадо на першому дзвонику цього року.
Ця блузка, що на ній, обійшлась в 50 грн. (30 за батист, 10 за стрічки, які є практично в кожній галантереї, від 3 до 5 грн. метр, і 10 - "чеколяда" кумі за пошив :) )
Зображення
My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 16:33

Перегляд повідомленняKtara (23.10.2008, 15:53) писав:

НЕ думала що когось ображу, коли запопоную вишити самій. :(
Ціни на такі сорочечки високі, не варто витрачати такі кошти, дитинча виросте з неї швидше, на виріст вона не виготовляється. Вишивати самі легесенькі візерунки вчать в школі на уроках праці. На маля витратите ви день-два, пошити теж не складно, адже це не сорочка на дорослого. Можу ще запропонувати, на базарах а той в магазинах продаються готові вишиті планочки для сорочок. Купуєте звичайну сорочечку і нашиваєте готову вишиту планку - і вишиванка в вас готова. В кожному місті (нну майже в кожному) є послуга - вишивка на машині хрестиком. Заганяється візерунок і через декілька годин ви отримуєте сорочку

Ktara, Рижуля! Дякую за пораду спробувати самій, я зовсім не ображалась на Ваші поради :cray: Думаю, моє повідомлення не набрало правильного тону ( не все ж передаш тільки буквами) :hi: Так що це ви, дівчата, на мене не ображайтесь :) Я просто знаю, що за браком часу, якщо візьмусь сама, ту вишиванку постигне доля шарфика (третю зиму дов"язати не можу, хоча і подобається в"язати) :)
Мартин, чудове чадо у Вас у гарній блузці!

Тетянка! Ти мене зрозуміла :) Угу, це я не аватарці Kokhanovska побачили синочків у прекрасних вишиванках і захотілось придбати і самій для сина.
Щодо того, яку вишиванку? Хочу дуже-дуже гарну, ручної роботи, традиційну, щоб візерунок говорив! Щоб аж АХХХ! Таку як у самого Ющенка! Чи у заступника київського мера! А щодо того, що виросте, так і Слава Богу! Хай росте! Мені подобається купувати сину гарні речі.

luluka,galo4ka,mania4ka, Капітошка, Яблучко - СПАСИБІ! :15_1_55:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 жовтень 2008 - 16:47

Щоб замовити вишиванку,треба більше конкретики. Наприлад,червоно-чорну (гуцульську,синьо-блакитну) вишивку, розмір (ріст) 96-110 см...Орієнтовно від 150 до 250 гривень...Спробуй визначитись,або знайди картинку в неті...
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 жовтень 2008 - 15:07

Перегляд повідомленняОсока (23.10.2008, 17:33) писав:

Ktara, Рижуля! Щодо того, яку вишиванку? Хочу дуже-дуже гарну, ручної роботи, традиційну, щоб візерунок говорив! Щоб аж АХХХ! Таку як у самого Ющенка! Чи у заступника київського мера!

в них дууууууууууууууже дорогі. Вишиті не по рафарету а по рухунку ниток. так вишиванка коштує близько 1000 гривень(може і більше), часу на неї уходить буже багато. Мало хто замовить собі таку. Уявіть як на тонкій тканіни порахувати хрестик, який 4 ниточки на 4 :) але й при цьому ще малюнок повинен зійтися, помился в одну ниточку означає що малюнок не зійдеться и буде трохи кривенький :)
Знаю тому, що вищивала на замовлення декільком народним обранцмя з Верховної Ради :)
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 25 жовтень 2008 - 16:05

Ktara, я думала, що на будь-якій тканині шиється по трафарету. накладається полотно потрібної товщини нитки і вишивається, потім нитки полотна забираються.
скільки всього я не знаю! якщо шиється дійсно рахуванням ниточок безпосредньо тканини сорочки - то і 1000 гривень мало!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 жовтень 2008 - 16:26

Перегляд повідомленняKtara (25.10.2008, 16:07) писав:

в них дууууууууууууууже дорогі. Вишиті не по рафарету а по рухунку ниток. так вишиванка коштує близько 1000 гривень(може і більше), часу на неї уходить буже багато. Мало хто замовить собі таку. Уявіть як на тонкій тканіни порахувати хрестик, який 4 ниточки на 4 :) але й при цьому ще малюнок повинен зійтися, помился в одну ниточку означає що малюнок не зійдеться и буде трохи кривенький :)
Знаю тому, що вищивала на замовлення декільком народним обранцмя з Верховної Ради :)

Так таки так! Оце так золоті ручки :) Оце так таланти! І, що характерно, мовчала до останнього! Тепер зрозуміло, хоть, верхню межу цін і що є експерт з цього питання! Дякую :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 жовтень 2008 - 17:08

Тут насправді талант не особливо потрібний, головне терпіння і зосередженість. І є багато сайтів з схемами і поясненнями як то робиться.

А ціни навіть на Франківщині зараз високі, в обласному центрі ви вже на малюка сорочечку дешевше, ніж за 100-150 грн. не купите. Хоча тут є непогані магазини, де можна замовити саме таку вишиванку, як вам захочеться :))
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Iryna@ світлина

@Iryna@  З першим снігом!!! Так класноооо...супер...

Сьогодні, 07:08

Показати коментарі (3)

Nilatanka світлина

Nilatanka  А за вікном вже біло.... перший сніг цього року рано завітав

Сьогодні, 06:30

Показати коментарі (1)

Унюня світлина

Унюня  Діти ростуть, чоловік старіє, одна я - красавиця))))))))

Сьогодні, 02:53

Показати коментарі (1)

Bossy світлина

Bossy  Ніколи нікому нічого не пояснюй , кожен, все одно, все сприйме так як йому вигідно!

Вчора, 16:46

Показати коментарі (3)

iryna світлина

iryna  Власть спокойно можна довіряти лише тим, хто до неї байдужий. (Свирид Опанасович)

Вчора, 13:10

Показати коментарі (2)

Мить до мрії світлина
Лукава Кішка світлина
Suncokret світлина
Frozen світлина
За крок до весни світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 жовтень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн