Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кістоз і полікистоз яєчників - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 32 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кістоз і полікистоз яєчників у кого такий ж діагноз? Оцінка: ***** 3 Голосів

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 грудень 2009 - 12:56

kirama, а коли у вас повернулися місячні, ви на ГВ? Питаю, бо у мене теж ця болячка, але місячних ще немає (ми на ГВ).

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kirama 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 грудень 2009 - 15:57

Cherika, я годувала Катю до 7,5 міс , а місячні прийшли коли малій було 11 - чекала майже 3 міс. От тобі і "лікування" вагітністю , а зараз знову глухо - не знати коли почнуться ( пити протизаплідні не хочу, бо після них мій організм зовсім відмовляється працювати )
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 грудень 2009 - 18:25

kirama, не засмучуйтесь, навіть у здорових жінок після вагітності і годування груддю місячні ще деякий час ідуть нерегулярні, може у вас просто іде перелаштування організму, ви ж ще на УЗД мабуть не були, може вже і немає в вас того полікістозу! Я теж дуже переживаю, дуже хочу щоб хоч трохи гормональний баланс налагодився після пологів, але все одно я щаслива що вже стала мамою, а решта - то все вже не так важливо...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ангел мрій 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 грудень 2009 - 14:21

Добрий день всім! В мене нерегулярний цикл, хочу завагітніти і не виходить.... :cray: Звернулась в поліклініку на обстеження і на Узі виявили полікістоз. Лікарка порадила гармональні протизаплідні таблетки Ярина на 3 місяці, щоб врегулювати цикл, та і ниби після них легко вагітніють.
Дівчаточка поможіть будь-ласка, хто має таку проблему як лікувати. Дуже хочу стати мамою :cray: :cray: :cray:
My Signature
Всіх, хто зрадив - прощаю! Усім, хто пішов - бажаю щасливої ​​дороги! А тих, хто залишився поруч зі мною - ціную, люблю та поважаю!!!
У землі тільки небо, у ночі лише сни, у кохання є крила, а у мене є ти...Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 грудень 2009 - 10:38

Anya-anya, протизаплідні гормональні контрацептиви і справді дуже багатьом допомагють при полікістозі, це найперше що пробують для того, щоб завагітніти. Правда, 3-місячного курсу може бути замало, але то вже вам підскаже ваш гінеколог у разі потреби. Якщо вагітність не наступить, то тоді вам можливо призначать стимулювання овуляції, а якщо і це не допоможе, то лапароскопію. Коли наступить вагітність, то скоріше за все перші 3 місяці вам призначать препарати прогестерону для підтримки, а далі все буде як при звичайній вагітності! В будь-якому випадку, при полікістозі яєчників реально завагітніти, просто треба підібрати правильне лікування!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 грудень 2009 - 12:55

Cherika, дякую!!! Поки буду пробувати пити Ярину, боюсь щоб не поправилась... Після 3 місяців зроблю Узі... Надіюсь що все буде добре
My Signature
Всіх, хто зрадив - прощаю! Усім, хто пішов - бажаю щасливої ​​дороги! А тих, хто залишився поруч зі мною - ціную, люблю та поважаю!!!
У землі тільки небо, у ночі лише сни, у кохання є крила, а у мене є ти...Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alexa+Alex 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 грудень 2009 - 15:58

Anya-anya, в мене теж полікистоз і я вже майже місяць сижу на протизаплідних Джаз, самопочуття трохи погіршилось, не хочу зовсім їсти і деколи тошнота, і я зовсім не поправилась, враховуючи, що до цього ще два місяці пила дуфастон. Це індивідуально, теж сподіваюсь на результат після них. Теж хочемо завагітніти)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Incadessence 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 грудень 2009 - 18:23

Перегляд повідомленняkirama (9.12.2009, 11:03) писав:

Ой не знаю -не знаю .У мене був полікістозх до вагітності і на жаль є і після :acute: Знову вернулися мої нерегулярні місячні, і чим ту заразу вилікувати? :yahoo:

В мене тільки 2 місяці як відновилися місячні після годування малого і я тоже так боюся, шо ті проблеми всі вернуться до мене знов :shok: Бо казали, шо після родів все мине, але я шось в то не дуже вірю....подивимся, але поки шо все в нормі)))

Користувач подумав і додав через 14 хв.:

Перегляд повідомленняAnya-anya (11.12.2009, 14:21) писав:

Добрий день всім! В мене нерегулярний цикл, хочу завагітніти і не виходить.... :lol: Звернулась в поліклініку на обстеження і на Узі виявили полікістоз. Лікарка порадила гармональні протизаплідні таблетки Ярина на 3 місяці, щоб врегулювати цикл, та і ниби після них легко вагітніють.
Дівчаточка поможіть будь-ласка, хто має таку проблему як лікувати. Дуже хочу стати мамою :lol: :cray: :cray:

Дуже вам співчуваю, бо мала такі проблеми(((
Я вже на котрійсь сторінці описувала яка в мене була ситуація. Одним словом, 5 років пролікувавшись протизаплідними таблетками в одного лікаря, я пішла на обстеження до іншого нового лікаря,який нічого не знав про мої проблеми (мені її свекруха порадила). Вона назначила аналізи, узд і вкінці лікування, після чого я благополучно завагітніла і тепер тільки до цієї лікарки ходжу на обстеження. Як з'ясувалося окрім полікістозу в мене було ще запалення яєчників, яке до цього жоден лікар не бачив.
Просто може спробуйте звернутися ще до якогось лікаря. не зациклюйтесь на одному і все в вас получиться ;) Принаймні я вам цього бажаю!

На скільки я знаю, то протизаплідні таблетки лише змушують яєчники працювати. В мене все йшло добре поки я ці таблетки приймала. Як тільки я переставала, то всі проблеми починалися спочатку((((
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 18:08

Incadessence, я перше пішла на огляд все було в нормі. Лікарка, нічого не побачила,казала все нормально. Коли почалась розмова про вагітність, то вона направила на узі. Ходила на узі на Русових. І там найшли полікістоз, а так ніби все нормально. Прийшла до лікарки, вона каже нічого страшного, пий таблетки і після 3 місяців маю до неї прийти.... Я надіюсь на все добре, дуже хочу я малечу))) і як кажуть якщо сильно хотіти, то має статись))) Але одного хотіння замало... і я то знаю то пробую поки гармональними, а там буде видно, дуже надіюсь на гарний результат.... А ще дуже боюсь лікарів...

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Alexa+Alex, бажаю щоб результат був у 2 полосочки))))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонеeeчко 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 19:03

Anya-anya, , не вырте, що полыкыстоз выдступить пысля прийому протизаплыдних,але...... просто може дещо врегулюватися гормональний фон. В мене місячні були від3 максимум до 5 разів на рік. Також ставили д/з полікістоз. Першу дитину народила за допомогою ЕКО (моя розповідь про це в темі Штучне запліднення ст18-19, просто не хочу повторюватися) , після цього 3,5 роки ніяких методів контрацепції не дотримувалися, місячки йшли спочатку через місяць, потім через3, потім 5-6 раз на рік, на узд було видно що яйники стали ще більш полікістозні, збільшилися. Я почала пити Ярину 3 цикла підряд, через півроку ще 3 цикла підряд . В липні закінчила пити 0, а в кінці вересня завагітніла.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Правда, до останнього прийому Ярини, я 2 -3 місяці пила пергу і ларинол.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Incadessence 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 21:09

Перегляд повідомленняAnya-anya (19.12.2009, 18:08) писав:

Incadessence, я перше пішла на огляд все було в нормі. Лікарка, нічого не побачила,казала все нормально. Коли почалась розмова про вагітність, то вона направила на узі. Ходила на узі на Русових. І там найшли полікістоз, а так ніби все нормально. Прийшла до лікарки, вона каже нічого страшного, пий таблетки і після 3 місяців маю до неї прийти.... Я надіюсь на все добре, дуже хочу я малечу))) і як кажуть якщо сильно хотіти, то має статись))) Але одного хотіння замало... і я то знаю то пробую поки гармональними, а там буде видно, дуже надіюсь на гарний результат.... А ще дуже боюсь лікарів...

Не переживайте, все буде добре...головне - в це вірити))) Робіть так як вам лікар сказав. Гормональні таблетки змусять ваші яєчники працювати і після них справді можна завагітніти. Так мені казала моя лікарка. Тримайтеся! Бажаю, щоб ви в найближчому майбутньому стали мамою)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Та що танцює з вітром 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 20 грудень 2009 - 11:51

в мене з самого початку (з 12 років) були нерегулярні менструації. спочатку думала - не внормувався цикл, а потім почали ходити по лікарях. ставили різні діагнози, полікістоз в тому числі. але більшість говорили - маленька ше. на початку цього року мені порадили хорошу лікарку, яка першою зі всіх крім узд направила мене на аналіз крові на гормони. узд підтверлило полікістоз, а аналіз показав серйозні гормональні збої. 3 місяці попила протизаплідні, потім 3 місяці перерва, тепер 3 місяці пила "дуфастон". поки що все ніби внормувалося. наступного тижня знову піду до лікарки. в мене скоро весілля. і думаю, що з дітьми тягнути не будемо, бо дуже хочу тьох і дуже боюсь, що ефект від лікування буде нетривалим.

от така історія...
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2009 - 12:17

Сонеeeчко, Я надіюсь, що протизаплідні може якось допоможуть з вагітністю... Ми вже більше ніж півроку як не користуємся контрацепцією зовсім, до того не регулярно користувались... і нічого.... Перше хочу попробувати всі способи, щоб завагітніти, і якщо нічого не вийде прийдеться таки йти на штучне запліднення. Ми дуже хочемо дітей.

Користувач подумав і додав через 9 хв.:
Incadessence , дякую за побажання. Я надіюсь, що таблетки поможуть завагітніти. З сьогоднішнього дня починаю приймати надіюсь на добрий результат після курсу прийому....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Red sun 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 грудень 2009 - 17:01

Перегляд повідомленняhrystusia (20.12.2009, 11:51) писав:

в мене з самого початку (з 12 років) були нерегулярні менструації. спочатку думала - не внормувався цикл, а потім почали ходити по лікарях. ставили різні діагнози, полікістоз в тому числі. але більшість говорили - маленька ше. на початку цього року мені порадили хорошу лікарку, яка першою зі всіх крім узд направила мене на аналіз крові на гормони. узд підтверлило полікістоз, а аналіз показав серйозні гормональні збої. 3 місяці попила протизаплідні, потім 3 місяці перерва, тепер 3 місяці пила "дуфастон". поки що все ніби внормувалося. наступного тижня знову піду до лікарки. в мене скоро весілля. і думаю, що з дітьми тягнути не будемо, бо дуже хочу тьох і дуже боюсь, що ефект від лікування буде нетривалим.

от така історія...

У мене теж місячні у 12 почалися, пройшло вже 8 років, а цикл так і не внормовувався. Тобто він регулярний, але то 27, то 35 днів. Найголовнішою причиною мого першого візиту до лікаря стали постійні проблеми зі шкірою: висипи, прищі, жирність, волосинки почало з"являтися не там де треба. Спочатку просто ставили діагноз: гормональний збій. Пила Ярину з 16 років півроку. Проблеми зі шкірою майже зникли, місячні як по графіку, але набрала 6 зайвих кг, та й депресії якісь почали з"являтися. Припинила пити препарат через півроку. Всі проблеми повернулися в більшому обсязі. Минулого року потрапила до лікаря, який лише оглянувши мене, назначив Діане-35. Пропила 3 місяці і плюнула на все. Вирішила шукати кращого спеціаліста. Нещодавно була на прийомі в головного лікаря. Гормони всі в нормі, але на узд показало полікізтозні зміни. Вчора знову здала гормони, чекаю результатів. Але мені сподобалося, що лікар не лікує ОК, оскільки при таких порушеннях потрібно стимулювати роботу яйників. Скоро в мене весілля, а з дітками чекати довго не хочемо, :shok: наречений дуже хоче дитинку. Так що скоро йду на прийом і починатиму лікування. Про успіхи сповіщу згодом :yahoo:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 грудень 2009 - 17:17

Перегляд повідомленняRed sun (22.12.2009, 17:01) писав:

У мене теж місячні у 12 почалися, пройшло вже 8 років, а цикл так і не внормовувався. Тобто він регулярний, але то 27, то 35 днів. Найголовнішою причиною мого першого візиту до лікаря стали постійні проблеми зі шкірою: висипи, прищі, жирність, волосинки почало з"являтися не там де треба. Спочатку просто ставили діагноз: гормональний збій. Пила Ярину з 16 років півроку. Проблеми зі шкірою майже зникли, місячні як по графіку, але набрала 6 зайвих кг, та й депресії якісь почали з"являтися. Припинила пити препарат через півроку. Всі проблеми повернулися в більшому обсязі. Минулого року потрапила до лікаря, який лише оглянувши мене, назначив Діане-35. Пропила 3 місяці і плюнула на все. Вирішила шукати кращого спеціаліста. Нещодавно була на прийомі в головного лікаря. Гормони всі в нормі, але на узд показало полікізтозні зміни. Вчора знову здала гормони, чекаю результатів. Але мені сподобалося, що лікар не лікує ОК, оскільки при таких порушеннях потрібно стимулювати роботу яйників. Скоро в мене весілля, а з дітками чекати довго не хочемо, :shok: наречений дуже хоче дитинку. Так що скоро йду на прийом і починатиму лікування. Про успіхи сповіщу згодом :yahoo:

в мене бувало шо по півроку не було місячних. а в якийсь період кожні 2 тижні. дуже серйозні збої були.

"Але мені сподобалося, що лікар не лікує ОК, оскільки при таких порушеннях потрібно стимулювати роботу яйників." наскільки я зрозуміла, він вам ще нічого не призначив?
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Red sun 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 23 грудень 2009 - 10:38

Перегляд повідомленняhrystusia (22.12.2009, 17:17) писав:

в мене бувало шо по півроку не було місячних. а в якийсь період кожні 2 тижні. дуже серйозні збої були.

"Але мені сподобалося, що лікар не лікує ОК, оскільки при таких порушеннях потрібно стимулювати роботу яйників." наскільки я зрозуміла, він вам ще нічого не призначив?

Ні, поки що лікар нічого не призначав, але я в нього наперед перепитала, яким методам лікування в даній ситуації надає перевагу, оскільки я проти гормональних контрацептивів. А він відповів, що я молода, майбутня мама і пригнічувати ОК роботу яйників, які й так не виконують свою функцію (а лише внормовувати місячний цикл) не варто.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 грудень 2009 - 21:28

Перегляд повідомленняRed sun (23.12.2009, 10:38) писав:

Ні, поки що лікар нічого не призначав, але я в нього наперед перепитала, яким методам лікування в даній ситуації надає перевагу, оскільки я проти гормональних контрацептивів. А він відповів, що я молода, майбутня мама і пригнічувати ОК роботу яйників, які й так не виконують свою функцію (а лише внормовувати місячний цикл) не варто.

ну я не зовсім згідна з тим, що ОК пригнічують роботу яєчників. в моєму випадку їх призначили, щоб внормувати гормональний фон. я вже перепробувала все, що тільки можна. і травяні відвари, і гомеопатію, і вітаміни - це крім звичайного лікування. і тільки тепер зявився результат. я не дуже компетентна, може різні гормональні препарати мають різний вплив на організм? не буду братись про це говорити, бо не знаю. я пила "регулон".
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2009 - 11:38

Перегляд повідомленняRed sun (23.12.2009, 10:38) писав:

Внормувати менструальний цикл - це і значить примусити яйники працювати, просто це можна досягти різними шляхами, гомеопатичними ліками (при полікістозі не є ефективними, хоча є виключення), гормональними ліками (в тому числі і прийомом ОК), та хірургічним шляхом (лапароскопія).
Під час прийому ОК яйники "відпочивають", ознаки полікістозу зменшуються (капсула яйника тоншає, розсмоктуються фолікулярні кісти, налагоджується баланс гормонів гіпофізу тощо), що дає змогу яйникам після відміни препарату краще функціонувати і збільшуються шанси повноцінної овуляції, і таким чином жінка може завагітніти. Так що у прийомі ОК при полікітозі є сенс, але у будь-якому разі все вирішує лікар, може у вашомоу випадку це не є ефективним способом ліквання.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oljunja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2009 - 19:25

ПРИВІТ! В МЕНЕ ВСЕ ПОЧАЛОСЯ РОКИ 2 НАЗАД. ПОЧАЛИСЯ НЕ РЕГУЛЯРНІ МІСЯЧНІ. КОЛИ ПІШЛА ДО ГІНЕКОЛОГА ВОНА СКАЗАЛА ЩО ТО В МЕНЕ КИСТА ФОЛІКУЛЯРНА ПОВИПИСУВАЛА МОРЕ ТАБЛЕТОК ПІСЛЯ ЇХНЬОГО ПРИЙОМУ СКАЗАЛА ВОНА ШО КИСТА РОЗСОСАЛАСЯ ,АЛЕ ЧОМУСЬ МІСЯЧНІ І ДАЛЬШЕ НЕ РГУЛЯРНІ.Я ПІШЛА ДО ІНШОГО ГІНЕКОЛОГА НА РУСОВИХ ТО Я ПОЗДАВАЛА АНАЛІЗИ І ВИЯВИЛОСЯ ШО В МЕНЕ ПОЛІКИСТОЗ І ВОНА ВИПИСАЛА МЕНІ "ДІАНЕ-35" НА ТРИ МІСЯЦІ. АЛЕ ДЛЯ ВПЕВНЕНОСТІ Я ЩЕ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПІШЛА ДО ВЕРНЯКОВСЬКОГО НА БАТАЛЬНІЙ ТО ВІН НІЧОГО ПРОТИ "ДІАНЕ 35" НЕ МАЄ АЛЕ МЕНІ ПОРАДИВ ЗРОБИТИ РЕНТГЕН НА ПРОХІДНІСТЬ МАТОЧНИХ ТРУБ !
МОЖЕ ХТОСЬ ЗНАЄ СПЕЦІАЛІСТІВ І ЦІНУ НА РЕНТГЕН????????????
Суворе попередження від модератора Ксюнка
Увага! На форумі НЕ вітаються повідомлення з ввімкнутою функцією Caps Lock!!!

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анушка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2009 - 20:43

Скажіть, будь-ласка, чи можна ходити в сауну при полікістозі яєчників? :36_1_33:
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 32 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Matysya світлина

Matysya  Діти - це клопоти, труднощі, крик, шум, бардак. Але коли підходиш до них сплячих, поправляєш ковдру, цілуєш в носик, щічки, і розумієш, що це найбільше щастя в житті !!!

Сьогодні, 06:08

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  Два роки тому, Бог дав мені саме найбільше щастя мого життя, - сина. Хлопчику мій, з Днем Народження!

Сьогодні, 03:51

Dianisimka світлина

Dianisimka  З чого ж, все-таки, щастя починається? З двох смужок на тесті твоєму, з УЗД, яке показує зовсім ще крихітне і красиве дитинча, з того, що тепер ви завжди будете втрьох

Вчора, 17:28

Показати коментарі (1)

Іваночка13 світлина

Іваночка13  Велике свято у мене сьогодні - святкую першу річницю на Малечі! Люблю Вас малечівці і дякую організаторам за другу велику і дружню родину!

29 жов 2014 12:32

Показати коментарі (6)

Талочка світлина

Талочка  Успіх – це ще не крапка, невдача – це ще не кінець: єдине, що має значення, - це мужність продовжувати боротьбу.

29 жов 2014 10:52

Арсім  Ішан світлина

Арсім Ішан  Моєму серденьку-моєму маленькому синочку сьогодні рочок. Дивлюсь на нього і навіть не віриться, що так скоро біжить час. Обожнюю його і прошу в Бозі для нього міцного здоровя і гарної долі.

28 жов 2014 08:44

Показати коментарі (15)

Frozen світлина

Frozen  Ох, я то тяжко було переховуватися :) Облітала багато всього на мітлі

27 жов 2014 19:43

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  привіт дівчатка.потрібна допомога.в мене чоловік в АТО,скоро має повернутись і я хочу йому зробити такий військовий жетон,з якимосб гарним надписом шо можнапридумати,підскажіть будь ласка

27 жов 2014 00:20

Показати коментарі (4)

Зесічка світлина

Зесічка  Не сип, мила, скла, Ой, не сип, мила, скла під червоную рожу, Бо до неї я, ... Бо до неї я приступити не зможу. ...

26 жов 2014 23:59

Показати коментарі (5)

Рінна Shadoi світлина

Рінна Shadoi  Йду обирати свою хунту)))

26 жов 2014 12:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 31 жовтень 14 )

• З днем народження
    Lara! 
    - Вік: 37
  • З днем народження