Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: "Кісточки" на великих пальцях ноги - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

"Кісточки" на великих пальцях ноги HALLUX VALGUS або Вальгусна деформація великого пальця стопи. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Just_me 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 31 березень 2011 - 21:58

У мене починають рости кісточки на внутрішньому боці стопи. Це захворювання називається HALLUX VALGUS або Вальгусна деформація великого пальця стопи. Після робочого дня на підборах ноги страшенно болять, читала, що в таких випадках взагалі не можна носити взуття на підборах. Чи звертались Ви до лікаря в таких випадках і як лікувались?
Текст, що розкривається
Зображення
Зображення

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Just_me 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 березень 2011 - 22:22

А лікування вона ніякого не проходила? Чула, що є якісь пов"язки вирівнюючі...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 березень 2011 - 22:47

Я на підборах ходжу хіба по великих святах і нещодавно помітила,що на одній нозі зробилась невелика гулька, я в шоці. Думала, що то в старших з"являється. В мами такого нема, є в баби. Може хтось знає до кого з цим звертаються? Може до хірурга?
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Katrysya75 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 31 березень 2011 - 23:19

І у мене та сама проблема почалась, нещодавно помітила що утворюється гуля на нозі, і цікаво що вже років 2 а то у більше не ношу взуття на підборах, цікаво у чому ж може бути причина.. може хто знається у тій справі і пояснить,,
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 31 березень 2011 - 23:29

дійсно цікаво які причини такого явища і чи можна носити спеціальне взуття. щоб виправити?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irenuccia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2011 - 07:57

Це подагра , хвороба спричинена порушенням обміну речовин, почитайте в інтернеті.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   schmetterling 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2011 - 08:02

І в моєї мами є така проблема. На правій нозі точно таке, як на малюнку вище. Цікаво те, що моя мама досить високого зросту і підборами ніколи не зловживала, а проблема в неї вже дуже давня. Час від часу виникає запальний процес і буває дуже боляче. Я гадаю, що тут справа в не у високих підборах, а у неправильно підібраному взутті, плюс нагрузка на хребет від високого зросту.
А от у мене проблема схожа, але в мене збільшилися кісточки на завнішньому боці стопи. Сталося це після того, як я спробувала носити ботильйони. Виявляється особливість цього взуття в тому, що воно має тверду основу як раз в тому місці, це розміщуються мої кісточки. Тому цю модель я завжди прискіпливо міряю.
До речі, подагра - це зовсім інше, а от трохи інформації по темі:
Текст, що розкривається
Вальгусная деформація стоп (hallux valgus) - захворювання, при якому викривляється плюсни-фаланговом суглоб першого пальця і деформуються інші пальці. Захворювання характеризується неможливістю носіння звичайного взуття з - за що утворилася "шишки" біля основи великого пальця і супроводжується ниючий болем. Симптоми вальгусной деформації: відхилення великого пальця стопи назовні, поступове збільшення «кісточки»; молоткообразная деформація інших пальців стоп; Біль у суглобах стоп; Швидка стомлюваність ніг; Труднощі з підбором взуття. Методи діагностики: обстеження у ортопеда; рентгенографія стоп в 3-х проекціях; Плантографія - відбитки стоп для виявлення плоскостопості. Захворювання зі схожими симптомами: артрит; подагра; деформуючий остеоартроз. Перебіг захворювання Вальгусная деформація стоп розвивається поступово. Спочатку пацієнт скаржиться на те, що стало незручно носити взуття звичного розміру, складно підібрати взуття, потім з'являються болі в стопах до кінця дня, викривляється перший палець стопи. Кісточка на стопі з наростаючим поперечним плоскостопістю значно деформують передній відділ стопи. Підошва його ущільнюється і вибухає в центрі; в цьому місці утворюються хворобливі Намін і мозолі, різко ускладнюють ходьбу; другий палець піднімається догори і часто набуває форми молотка (молоткообразний палець) - він зігнутий, не розгинається, на ньому утворюється мозоль. У цілому деформація погіршує кровопостачання і іннервацію переднього відділу стопи, що сприяє і розвитку артрозу. Ускладнення * При відсутності лікування суглоби стопи постійно деформуються - виникає хронічний бурсит; * Перебудова структури плюсневих кісток - хвороба Дейчлендера. Прогноз. При незначній деформації і своєчасному лікуванні зовнішній вигляд і функцію суглобів стоп можна відновити. У запущених випадках болі можуть зберігатися навіть після операції. Причини і профілактика Причина вальгусной деформації стоп - поперечна плоскостопість, генетика, ендокринні порушення, остеопороз. В основі захворювання лежить вроджена слабкість сполучної і кісткової тканин, що призводить до розвитку плоскостопості. Розвитку деформації сприяє неправильно підібране взуття. Особливо це стосується високих каблуків і взуття з вузьким носком. Таке взуття веде до нерівномірного розподілу навантаження, яка більше падає на передній відділ стопи, внаслідок чого виникає деформація цієї зони і розвивається артроз суглоба великого пальця. Профілактика: огляд ортопедом для своєчасного виявлення плоскостопості; * Носіння раціональної взуття (без шпильок, без гострих носів, з натуральних матеріалів, каблук не вище 7 см); * Носіння ортопедичних устілок; * Якщо професія пов'язана з тривалим перебуванням на ногах, дотримуватися режиму праці та відпочинку. Лікування Лікуванням вальгусной деформації стоп займається ортопед. Звертатися до лікаря необхідно при перших ознаках захворювання, так як корекція деформації на ранніх стадіях може уберегти від операції: * Підбір ортопедичних устілок * Призначення комплексу лікувальної фізкультури, що перешкоджає розвитку плоскостопості. При запущених формах хвороби потрібна операція. Остеотомія - складна кісткова реконструкція, що включає в себе втручання на кількох кістках стопи, спрямована на зміну осі плеснової кістки і перші фаланги великого пальця. Ходить, повністю спираючись на плюсни, можна, починаючи з третьої тижні після операції. У більшості випадків лікування завершується на 6-му тижні після операції, пацієнт повертається до звичного способу життя. Відновлювальний період 2-3 місяці.

І для порівняння про подагру:
Текст, що розкривається
Пода́гра (др.-греч. ποδάγρα — ножной капкан от πούς — нога и ἄγρα — захват) — гетерогенное по происхождению заболевание, которое характеризуется отложением в различных тканях организма кристаллов уратов в форме моноурата натрия или мочевой кислоты. В основе возникновения лежит накопление мочевой кислоты и уменьшение ее выделения почками, что приводит к повышению концентрации последней в крови (гиперурикемия). Клинически подагра проявляется рецидивирующим острым артритом и образованием подагрических узлов — тофусов. Чаще заболевание встречается у мужчин, однако в последнее время возрастает распространённость заболевания среди женщин, с возрастом распространённость подагры увеличивается. Для лечения используются препараты воздействующие на патогенетический механизм заболевания, а также препараты для симптоматического лечения.

Повідомлення відредаговано schmetterling: 01 квітень 2011 - 08:22

My Signature
Зображення Зображення
... Шлюб нагадує ножиці - половинки можуть рухатися в різних напрямках, але провчать усякого, хто спробує встати між ними...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2011 - 11:14

Пошукала в гуглі інфу, там є багато народних засобів, щоб позбутися тих кісточок, може на ранніх стадіях допоможе...Вичитала, що дуже часто це з"являється у післяпологовий період. Мабуть, щось в цьому є, бо в мене і натяку на таке не було, ато буквально на днях додивилася, думала перше, що це мозоль :smile: Навіть не знаю що робити, боюся щоб не розрослося :7_2_102:
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   agalinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2011 - 14:10

Така хвороба частіше за все спадкова, а якщо ні то є спеціальні вкладочки, які одягають на пальці, для того, щоб вони вирівнювали великий пальчик. Треба здається до ортопеда звертатись і на протезному заводі знаю продавали колись ті вкладки. Звісно і підбори своє дають.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yulia22 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 01 квітень 2011 - 14:40

Моя подруга має це захворювання(передалось по спадковості), то купила ортопедичні вкладки((
My Signature
ЗображенняЗображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anais 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2011 - 16:04

у мене така сама проблема і теж по-спадковості і у бабці і у мами є :rofl:
зараз у мене ще значно менша гулька, але дуже б не хотілося, щоб
вона збільшувалася!!! коли болить мащу Диклофенак-гель, гарно
допомагає зняти біль, але не думаю, що може припинити ріст...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ailenka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 квітень 2011 - 08:58

в мене на ногах кісточки, в моєї мами та в бабці теж, думаю і пра таке мала. потрібна операція, але я чогось про це навіть і не думаю. хоча родичі купу народних методів радять-голодна слина, менструальна кров. все це дурість звичайно
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Актриса-Весна 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2011 - 22:29

В моєї мами теж є така проблема, вона навіть намагалась боротися з нею всякими народними методами, та ефекту ніякого...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2011 - 22:46

в моєї мами теж така біда, вона робила якісь примочки, але вони не допомогли, а в мене взагалі від вузьких чобіт зявились кісточки на 2 і 3 пальцях стопи, то ще півбіди, цієї зими натерли одну аж до ранки, пішло загноєння, то клали в лікарню, щоб прооперувати, тепер переживаю щоб знов нічого такого не повторилось,взуття ретельно підбираю, але кісточки всеодно ростуть
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inna-S-G 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 21 травень 2011 - 22:52

І у нас це спадково по жіночій лінії, дискомфорт виникав зазвичай вже в похилому віці- у тому місці крутило ноги і взуття важко підбирати

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
Моя бабуся була медиком, то завжди казала що ці кісточки можна спилювати хірургічно але сама так і не пішла на таку операцію (отакі от вони лікарі, інших лікують, спасають,а себе в останню чергу)
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   skirochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 серпень 2012 - 13:34

в мене теж така проблема, навіть ніколи не думала, що це хвороба, скільки себе пам'ятаю, то ця кісточка на великому пальці виходить на зовні, в тата таке було, мабуть спадкове, а тут сусідка на вулиці зауважила, каже це подагра, треба лікувати, бо гірше буде, але я думаю, що це Вальгусна деформація, певно треба до ортопеда((((
My Signature
Зображення
Зображення

Жінка завжди буде літати. А вже на крилах чи на мітлі залежить від чоловіка.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нора Крокодилова 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 серпень 2012 - 19:17

в моєї мами таке, передалося від бабусиної сестри. дуже велика проблема підібрати взуття, бо в неї деформація пішла вже так далеко, що великий палець змістив вказівний, стало натирати і зверзу і внизу вказівного пальчика, сапоги взагалі носити нереально.... мама мастила йодом, як боліло, мазями різними, народними методами лікувала. а тоді плюнула і почала просто перев"язувати пальчики, щоб максимально їх вирівняти. і стало краще, ви знаєте! лікар казав, що є такі спеціальні ортопедичні вкладки, для постійного носіння, але знайти такі вкладки нам поки не вдалося, мама купила якісь, а вони такі жорсткі і тверді, від них ноги болять ще більше, а під взуття взагалі одягти нереально. а взагалі кажуть, що краще робити операцію по спилюванню, як дівчатка вище писали, але страшнувато, бо ж стопа тримає вагу всього тіла і то потім треба буквально заново вчитися ходити...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   businka543 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 серпень 2012 - 20:09

Моя мама теж має такі проблеми і як їх страшенно боюся, але поки що тьху тьху немає...
Вона завжди замовляє собі на замовлення стельки у взуття в Тернополі у міській лікарні №3(є якийсь ортопедичний кабінет, де їх можна замовити), а ще робить йодну сітку- ніби теж допомагало!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   frotanya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 05 вересень 2012 - 11:46

В мене знайома жінка теж має тку проблему, ніколи не ходила на підборах і багато років теж займалась самолікуванням,проте одного разу навколо тієї гулі набралась рідина і нічого не допомагало то пішла на операцію, тепер каже що яка вона дурна була що раніше того не зробила а скільки років мурдувалась
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іринка мандаринка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 05 вересень 2012 - 13:24

Перегляд повідомленняfrotanya (05 вересень 2012 - 11:46) писав:

В мене знайома жінка теж має тку проблему, ніколи не ходила на підборах і багато років теж займалась самолікуванням,проте одного разу навколо тієї гулі набралась рідина і нічого не допомагало то пішла на операцію, тепер каже що яка вона дурна була що раніше того не зробила а скільки років мурдувалась

Мене теж та проблема турбує, а де Ваша знайома робила цю операцію, можете будь-ласка описати детальніше!
My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ІВАНЧИК світлина

ІВАНЧИК  Тссс.Чуєш серце б'ється.Твоє чи моє?НАШЕ.....

Сьогодні, 14:20

iryna світлина

iryna  "чуда не буде, поки ми будемо чекати, що хтось буде боротись більше, ніж готові боротись ми самі"

Сьогодні, 10:24

юлія 27 світлина

юлія 27  З 1 верестям і золотою осенню дорогі Малечівці

Сьогодні, 07:43

Шмаркадявка світлина

Шмаркадявка  Дуже боляче!!! Получити ніж у спину від коханого чоловіка((((

Сьогодні, 07:23

Показати коментарі (3)

Ikhtab світлина

Ikhtab  Малеча нагадала мені, що за двадцять хвилин осінь...

Вчора, 22:41

Показати коментарі (4)

Nich_i_ya світлина

Nich_i_ya  Благаю про молитву за Матвія... Їх зараз бомблять!!!! Помоліться, благаю!

Вчора, 21:50

Показати коментарі (5)

stellina світлина

stellina  Не розумію доцільності отого дурнуватого флешмобу де поливають себе холодною водою...

Вчора, 18:39

Показати коментарі (9)

Мамуся двох янголяток світлина
Лялечка2 світлина

Лялечка2  Під російські санкції потрапив Український борщ. Смішно.

Вчора, 02:49

Джульєтта світлина

Джульєтта  Я навчилась цінувати життя... цінувати те, що я маю... і дякувати Богу за все... за кожен прожитий день...

29 сер 2014 09:09

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 01 вересень 14 )

• З днем народження
    N@dushka 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Llola 
    - Вік: 26
  • З днем народження