Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Допомога малозабезпеченим сім'ям - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Допомога малозабезпеченим сім'ям Що? Де? Як? Коли? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 09 березень 2011 - 17:31

Не знайшла у нас такої темки, тому якщо хтось колись зустрічав то маякніть.

Отож мене цікавить все про виплати малозабезпеченим сім'ям:
1 Хто має право на таку допомогу?
2 Як вона розраховується?
3 які документи потрібно?

Дякую усім на перед хто підкаже щось чи просто приєднається до дискусії, бо в соцбезах знайти відповідь не реально У них одна відповідь НЄ ПОЛОЖЕНО!
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ІРУСЯMasnuk 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 березень 2011 - 19:19

Привіт.Мене також цікавить ця тема ,ось що знайшла:
Якою є процедура отримання допомоги малозабезпеченими сім’ями?
Для отримання допомоги необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення за місцем проживання або до виконавчого комітету сільської, селищної ради. До заяви, яку заповнює особисто уповноважений представник сім′ї, додаються:
1) документ, що посвідчує особу;
2) довідка про склад сім’ї (форма №2);
3) декларація про доходи кожного члена сім’ї за попередні шість місяців, включаючи грошовий еквівалент пільг за спожиті житлово-комунальні послуги (в декларацію не включаються державна соціальна допомога, призначена відповідно до Закону “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, сплачені членами сім’ї аліменти);
4) довідка про наявність та розміри земельних ділянок, виділених для ведення особистого підсобного господарства, городництва, сінокосіння, випасання худоби та земельної частки, паю, виділених унаслідок розпаювання землі.
5) Довідка з місця навчання дітей.
6) Ідентифікаційні номери.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 березень 2011 - 19:24

Я подала на таку допомогу так як з чоловіком не розписана,і в декреті ,тобто рахується дохід та держ.допомога, то сказали шо буду отримувати 130 грн
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аліна! 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 березень 2011 - 19:27

А якщо я- ніде не працювала тепер по догляду за дитиною сиджу, і чоловік- тимчасово непрацюючий підприємець( призупинив підприємницьку діяльність) чи можу я на щось розраховувати?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 09 березень 2011 - 19:29

Перегляд повідомленняІРУСЯMasnuk (9.3.2011, 20:19) писав:

3) декларація про доходи кожного члена сім’ї за попередні шість місяців, включаючи грошовий еквівалент пільг за спожиті житлово-комунальні послуги (в декларацію не включаються державна соціальна допомога, призначена відповідно до Закону “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, сплачені членами сім’ї аліменти);

А що то за декларація - типу справки з роботи чи біржі праці? Правильно зрозуміла
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лянчик09 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2011 - 19:30

Я у лютому подавала наступні документи:
-довідку про склад сім’ї, довідку про володіння земельною ділянкою;
-довідку про свої доходи за пів року (я працюю з неповним тижневим навантаженням і ще отримую по 130 грн на дитину до 3-х років); відповідно копія паспортів та ідентифікаційних кодів вони мою і чолова мають
від чоловіка (приписаний в іншому місті):
- довідку про склад сім’ї, довідку що неволодіє земельною ділянкою;
- довідку з місця праці. він оформлений як приватний підприємець але вже рік як цим не займається. в податковій таку довідку про нульовий дохід було найважче отримати бо відмовлялися надати;
- довідку з пенсійного що не отримує жодної пенсії;
- довідку із соцзахисту що не ортимує жодної допомоги;
- довідку із біржі що там не числиться і не отримує допомоги.
Але це у нас так вимагали, бо коли свекруха брала всі ці довідки то їй сказали у соцзахисті що це не потрібно бо у них є вся база даних і через ідентифікаційний код можна все простежити а довідки можна і купити))).
Тому у кожному районі своя правда і свої бзіки на рахунок папірців.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняАліна! (9.3.2011, 19:27) писав:

А якщо я- ніде не працювала тепер по догляду за дитиною сиджу, і чоловік- тимчасово непрацюючий підприємець( призупинив підприємницьку діяльність) чи можу я на щось розраховувати?

можете, якщо зможете отримати у податковій довідку про дохід( в даному випадку нульовий). У нас ця довідка вдалася з великими проблемами.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vikysi4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 березень 2011 - 07:46

[quote name='Лянчик09' date='9.3.2011, 19:30' post='721071']
Я у лютому подавала наступні документи:
-довідку про склад сім’ї, довідку про володіння земельною ділянкою;
-довідку про свої доходи за пів року (я працюю з неповним тижневим навантаженням і ще отримую по 130 грн на дитину до 3-х років); відповідно копія паспортів та ідентифікаційних кодів вони мою і чолова мають
від чоловіка (приписаний в іншому місті):
- довідку про склад сім’ї, довідку що неволодіє земельною ділянкою;
- довідку із соцзахисту що не ортимує жодної допомоги;
- довідку із біржі що там не числиться і не отримує допомоги.

Також такі подавали, але я не розумію Вам виплачують і 130 по догляду, і як малозабезпеченій сімї? бо нам сказали, що можна або це, або інше. Отримуємо як малозабезпечені.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romka85 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2011 - 10:08

Перегляд повідомленняorestyk (9.3.2011, 19:24) писав:

Я подала на таку допомогу так як з чоловіком не розписана,і в декреті ,тобто рахується дохід та держ.допомога, то сказали шо буду отримувати 130 грн

130 грн це та допомога яка виплачується по закону,по ідею якщо ви подавали ще і довідки про доходи мала б ще розраховуватись допога від доходу,якщо дохід сімї невеликий то мало б бути ще декілька гривень до цих 130,це вже розраховує соцстрах
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sirin 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 травень 2011 - 15:47

підкажіть, будь-ласка, яукщо хтось може:
мені в собесі сказали принести "розгорнуту довідку про доходи" - типу помісячно...і щоб там було написано з якого часу я в декреті. а є якась форма тієї довідки?а то не знаю як бухгалтеру пояснити що я від неї хочу((
My Signature
Зображення

Спочатку нас вчать ходити і говорити, а потім заставляють сидіти і мовчати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zironka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 травень 2011 - 17:00

Sirin, мені здається, що бланк № 192 - це про доходи з місця роботи, а дані про ті гроші, що вам платить держава в них мають бути.А на рахунок того, з котрого числа в декретній відпустці - має бути наказ з місця роботи.

Повідомлення відредаговано Zironka: 11 травень 2011 - 17:05

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   w-tanja 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 травень 2011 - 15:46

Перегляд повідомленняIrysya (16.3.2011, 11:29) писав:

Я здававла ще в листопаді.Чоловік мій не працює-тому здавала копію його трудової,зі своєї роботи довідку про доходи(я в декреті тому в доходах 0)паспорт,код і заповняла заяву і декларацію.Вийшла допомога 585грн

Дівчата підкажіть чи мені може вийте допомога оскільки дитині 3 роки минуло,чоловік і я не працюємо.Бо в соцбезі нехочуть нам сказати що до чого кажуть що невийде бо потрібен хочаб щоб хтось один працював.Підкажіть хто що знає?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   elllka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 травень 2011 - 17:54

Перегляд повідомленняw-tanja (14.5.2011, 16:46) писав:

Дівчата підкажіть чи мені може вийте допомога оскільки дитині 3 роки минуло,чоловік і я не працюємо.Бо в соцбезі нехочуть нам сказати що до чого кажуть що невийде бо потрібен хочаб щоб хтось один працював.Підкажіть хто що знає?

не плутайте допомоги, дівчата!
Irysya раз зараз у відпустці до 3-х років і чоловік не працює - оформляла допомогу до 3-х років з врахуванням доходів!
а допомога малозабезпеченим сім"ям призначається лише при умові, що дорослі члени сім"ї працюють, вчаться, здійснюють догляд, перебувають в центрі зайнятості і так далі, непрацюючим не призначається!
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 травень 2011 - 18:19

От мені нарахували допомогу як малозабезпечена сім’я. Але з яким розрахунком не знаю і немаю часу піти до них і взнати. У березні отримала 1096 грн, я так зрозуміла що це 130 грн плюс допомога за січень, лютий, березень. Бо у січні і лютому я по 130 грн отримла. У квітні зняла 700 з копійками. Ніяк не можу дорахуватися скільки б мало в місяць виходити. Буду чекати травневих виплат щоб вийти на якусь одну суму.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ckorpionsha 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 травень 2011 - 18:54

У мене 20 березня виповнилось малому 3 роки. всі виплати припинились. Я спитала в собесі щодо виплат малозабезпечій сімї, мені сказали, що дохід на людину має становити менше 600 грн (от я не зрозуміла чи то зарплата менше 600 чи дійсно дохід). І обовязково один має працювати в сімї. І через 3 місяці я маю принести чоловікову довідку про доходи і будуть рахувати. Але казали краще пів року почекати бо вони врахують ті виплати до 3 років. То ж в червні я віднесу довідку чоловіка.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняЛянчик09 (14.5.2011, 19:19) писав:

От мені нарахували допомогу як малозабезпечена сім’я. Але з яким розрахунком не знаю і немаю часу піти до них і взнати.

до 3 -х років не дають допомог як малозабезпечені сімї, це Вам дали допомогу по доходах сімї. Я замість 130 отримувала 700-750 грн замість 130. її дають тіки після 3-х років.
My Signature
Зображення
шукаю роботу на неповний робочий день (поки). Без офіційного працевлаштування. Писати в ПП

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 травень 2011 - 22:08

Перегляд повідомленняckorpionsha (14.5.2011, 19:54) писав:

до 3 -х років не дають допомог як малозабезпечені сімї, це Вам дали допомогу по доходах сімї. Я замість 130 отримувала 700-750 грн замість 130. її дають тіки після 3-х років.

до 3-х по доходах і допомога малозабезпеченій сім"ї можуть призначатись одночасно, якщо сім"я має на них право. Рівень забезпечення для призначення останньої не такий вже великий, тому мало кому виходить.

Якщо комусь цікаво, то ось витяг із закону "Про державний бюджет України на 2011 рік"
Стаття 23. Установити, що у 2011 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення
допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" ( 1768-14 ) у відсотковому
співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і емографічних груп населення становить: для працездатних осіб -
21 відсоток, для дітей - 50 відсотків, для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів - 75 відсотків відповідного
прожиткового мінімуму.

Розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям не може бути більше ніж 75 відсотків від рівня забезпечення
прожиткового мінімуму для сім'ї.

Розмір державної соціальної допомоги (в тому числі і максимальний), визначений відповідно до статті 5 Закону України
"Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" ( 1768-14 ), збільшується у 2011 році на кожну дитину віком від
3 до 13 років на 60 гривень, а на кожну дитину віком від 13 до 18 років - на 100 гривень.

Користувач подумав і додав через 14 хв.:
Отже, рахуєм з 1 квітня
для дорослих працездатних членів сім"ї це аж 201,60 грн.
для дітей до 6-ти років - 457,60 грн.
для дітей після 6-ти років - 548,35 грн.
Припустимо, сім"я складається з батьків і дитини до 6-ти років...
201,6*2+457,60=860,80
щоб вийшла допомога як малозабезпеченій сім"ї, її дохід не повинен перевищувати 860,80 в місяць. Це реально при тому, що непрацюючим така допомога не призначається? хіба що мама отримує мінімум до 3-х років, а батько на півставки десь
якщо дохід сім"ї для прикладу 500 грн в місяць...то розмір допомоги рахується так: 860,80-500=360,80 і ще +60 грн, якщо дитина старше 3-х років...(читай абзац третій статті 23 в попередньому пості)
всім все зрозуміло?)) рада, що комусь допомогла
  • 3
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 травень 2011 - 00:46

але ж зазначено: віком від 3 років

мені в собесі так сказали, що до 3-х не призначається, бо якщо в тебе малий дохід сімейний то всерівно сімї виплачують більше ніж 130 грн на рік. А їх рахують, як дохід. І після закінчення декрету (3-х р) треба чекати пів року, щоб ті гроші не порахували. У мого зарплата минулого року була нижча ніж 800 грн і нам не давали допомоги, як малозабезпеченій сімї бо казали, що тііки після 3-х р. (особисто спілкуюсь з начальницею соцзахисту)

Я говорю тіки те, що мені казали..
My Signature
Зображення
шукаю роботу на неповний робочий день (поки). Без офіційного працевлаштування. Писати в ПП

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 травень 2011 - 12:29

я працюю в соцзахисті і знаю, що говорю.
Можливо у Вас доходи не дозволяли в той час отримувати цю допомогу, рівні забезпечення для обчислення зовсім невеликі, як я писала і тому мало кому виходить.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняckorpionsha (15.5.2011, 1:46) писав:

але ж зазначено: віком від 3 років

від 3-х до 13-ти розмір допомоиг збільшується на 60 грн, а до 3-х він ні на що не збільшується. який виходить, такий виходить

Користувач подумав і додав через 30 хв.:
[quote name='elllka' date='15.5.2011, 13:29' post='826078']
якщо людина отримує півроку разову при народженні 620 і до 3-х 130. або по доходах до 3-х ще більше....то це вже як мінімум дохід сім"ї 750...а ще + дохід чоловіка...то ніяка допомога малозабезпеченим вийти не може
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 травень 2011 - 13:50

elllka у мене допомога вийшла. я вже писала що працювала на неповному навантаженні, чоловік мав як підприємець нульові доходи. і 130 грн по догляду до трьох років. з підприємця не може знятися бо оформлений кредит на машину.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 травень 2011 - 23:57

elllka, то може хоч скажіть чи буде нам тепер вона виходити. Зарплата чоловіка 700-800 грн, почав працювати з 1 квітня, ще за квітень зарплату не отримував. Я вдома з малим, продовжила декрет.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 травень 2011 - 13:29

ckorpionsha,
ну а для кого я розписувала як рахувати?)) якщо у Вас одна дитина і Ви по місцю роботи оформили відпустку до 4-х років, то маєте право на допомогу малозабезпеченій сім"ї, якщо середньомісячний дохід Вашої сім"ї за попередні 6 місяців складає не більше 860,80 грн.
Якщо у чоловіка нарахована з/пл в середньому 800 грн + Ваші 130, бо дитині лише недавно 3 роки виповнилось, то вже ніяк не вийде
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ФОРУМЧАНИ! СТАТУС - це АФОРИЗМ або КАРТИНКА, а НЕ ЩОДЕННИК!!

Сьогодні, 13:14

Показати коментарі (1)

Зесічка світлина

Зесічка  Хочу бути людиною, Отою одною єдиною, Отою безмежно рідною, Навіки комусь потрібною, Отою ні з ким незрівнянною, Бажаю бути коханою!

Сьогодні, 10:35

Піня світлина

Піня  Вірність вилікує будь-яку хворобу, а любов будь-яку біду…

Вчора, 12:23

NATACHKA світлина

NATACHKA  Коханий тримайся!!!!!!!!!!!!!!!!! Ми з тобою!

Вчора, 11:03

вікі_тк світлина

вікі_тк  Боже, спаси і сохрани!

Вчора, 10:35

Mariannka світлина

Mariannka  Кожного дня дивлюся новини, переживаю і думаю що буде дальше. Сумую і розчаровуюся...але коли подивлюся на свого синочка замуцьканого в каші який дивиться на мене і хитрюще посміхається, то всі негативні думки відходять куди подалі , свічуся від щастя Що маю таку милостиню від Бога!))))

26 лип 2014 12:57

Показати коментарі (2)

a.Malia_ світлина
Shady Lady  світлина

Shady Lady   Нагадую, що є такі розділи, як політики ( там теми про АТО), релігія ( ПРО МОЛИТВИ), теревені ( для СТУРБОВАНИХ І ЗАНЕПОКОЯНИХ) і нарешті МАЛЕЧІВСЬКІ ІНІЦІАТИВИ, де ви можете своє занепокоєння направити в корисне русло. Всі подібні дописи у статусному рядку будуть видалятися і знижуватиметься рейтинг!

25 лип 2014 21:47

Санджана світлина

Санджана  Не хочу ні на Гаваї, ні на Кіпр, не хочу навіть виграти в лотерею :(....Найбільше , що зараз хочу- щоб 24 серпня, в День Незалежності, Україна святкувала справжній День Перемоги...з піснями, салютами і сльозами радості...:( Молимось за тебе, Україно! :(

25 лип 2014 21:42

Показати коментарі (4)

Dark Vesta світлина

Dark Vesta  дитина не має бути "клеєм" сім'ї. Таким "клеєм" має бути любов

25 лип 2014 09:20

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 28 липень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн