Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Випрілості - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Випрілості Що робити? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Zolota trojanda 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 лютий 2011 - 13:47

Вітаю любі форумчанки!В мене така от проблемка,і думаю що вона торкалась практично кожного з вас...Моя манюня після лікування антибіотиком і іншими ліками,які поступово виходили з сечею-сильно попалила собі шкіру між ніжками і на складках...чим вже тільки не мастила...і бепантеном,і присипкою,і судокремом-та все гірше і гірше...я вже підмиваю її кожного разу при зміні памперса,насухо витираю сиплю присипку-та все гірше і гірше...почервоніння і аж ранки лізуть далі по ніжках...дитинка бідолашна мучиться,і я вже незнаю як тому дати ради.Порадьте щось матусі!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   skirochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2011 - 13:53

у нас теж була така проблема, нам допомогла БОРНА МАЗЬ 5%, можна купити у звичайній аптеці (така баночка як ще колись були). Я мастила кожного разу при зміні памперса. Нам її порадила лікарка з лікарні, у якій ми свого часу лежали.... спробуйте!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2011 - 14:02

Попробуйте медичну синьку і розчин фурациліну (1 табл на 100 г води)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2011 - 14:06

Синьки немогла знайти то сиплю деласкін порошок в водичку при підмиванні(пише що то дезинфікуючий і анестезіологічний ефект)та малій від цього не легшає...аж ранки поробилися :wacko3: ,вже навіть памперс як надіваю то так щоб по мінімуму до тіла торкався,аби лиш сечу ловив

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленняskirochka (12.2.2011, 14:53) писав:

у нас теж була така проблема, нам допомогла БОРНА МАЗЬ 5%, можна купити у звичайній аптеці (така баночка як ще колись були). Я мастила кожного разу при зміні памперса. Нам її порадила лікарка з лікарні, у якій ми свого часу лежали.... спробуйте!

Вона підсушує чи заживляє?Пекти її небуде?До чого готуватись?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюшенція 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 лютий 2011 - 14:11

Спробуйте мазь ДЕСИТИН - нам вона допомогла. А сестра вилікувала попрілості у племінниці за допомогою звичайної обліпихової олії (продається в аптеці). Вона брала трошки олії на ватний тампон і змазувала попрілості при кожній зміні підгузка, при цьому ніякими кремами і присипками не користувалася. Єдиний недолік - обліпихова олія не відпирається. Видужуйте!!!!!!!
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2011 - 14:15

Перегляд повідомленняКсюшенція (12.2.2011, 15:11) писав:

Спробуйте мазь ДЕСИТИН - нам вона допомогла. А сестра вилікувала попрілості у племінниці за допомогою звичайної обліпихової олії (продається в аптеці). Вона брала трошки олії на ватний тампон і змазувала попрілості при кожній зміні підгузка, при цьому ніякими кремами і присипками не користувалася. Єдиний недолік - обліпихова олія не відпирається. Видужуйте!!!!!!!

За мазь таку ще нечела,треба придбати,а олійка жирна а там на ранках ітак якась така рідина ледь-ледь виділяється,не помішає?

Повідомлення відредаговано Lilj4uk: 12 лютий 2011 - 14:16

• 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2011 - 14:23

Lilj4uk, медичну синьку можна купити в будь-якій аптеці, де роблять ліки по рецепту. Напр, на пл. Ринок є в тому ряді, де Криївка. По-моєму також на початку вул Коперніка. Коштує десь до 5 грн.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюшенція 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2011 - 14:25

Наскільки я знаю, то в племінниці шкіра на місці попрілостей була сухою, тому може дійсно краще придбати мазь ДЕСИТИН. Ось інструкція
Текст, що розкривається
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату

ДЕСИТИН®

(DESITIN®)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 г мазі містить 0,4 г цинку оксиду;

допоміжні речовини: масло печінки тріски, вазелін білий, ланолін, метилпарагідроксибензоат, тальк, нейтралізатор LC-2, ВНА (бутилгідроксианізол), вода очищена.

Лікарська форма. Мазь.

Зернисто-гладка, біла або жовтувата, без комочків, в’язка мазь однорідної консистенції з характерним запахом масла печінки тріски.

Фармакотерапевична група. Дерматологічні препарати з пом’якшувальною та захисною дією. Код АТС D02A B01.

Фармакологічні властивості. При місцевому застосуванні зменшує прояви запалення та подразнення шкіри, пом’якшує та підсушує її. Дію препарату обумовлюють цинку оксид та масло печінки тріски, що входять до склад Деситин мазь 40% 57 г.у мазі разом із ланоліново-вазеліновою основою: ці компоненти утворюють захисне покриття на шкірі, завдяки чому зменшується вплив сечі та інших подразнювальних речовин на уражену ділянку шкіри і попереджується поява висипу. Зокрема, препарат забезпечує захист від дії вологи, особливо вночі, коли дитина тривалий час перебуває у мокрих пелюшках. Доведено, що застосування мазі швидко дає помітні позитивні результати при пелюшкових висипах у немовлят: у 92 % випадків – протягом перших 24 годин, у 68 % – протягом перших 10 годин лікування. Цинку оксид, має помірну в’яжучу дію, в наслідок чого препарат виявляє заспокійливий та захисний вплив при екземі та лущенні шкіри.

Показання для застосування. Лікування та профілактика пелюшкового дерматиту у дітей грудного віку, а також як засіб першої допомоги при незначних ураженнях шкіри (невеликі термічні та сонячні опіки, порізи, подряпини).

Протипоказання. Деситин® не рекомендується застосовувати при індивідуальній підвищеній чутливості до будь-якого з інгредієнтів, що входять до склад Деситин мазь 40% 57 г.у препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Деситин® призначений тільки для зовнішнього застосування.

Мазь застосовують лише при поверхневих ураженнях шкіри.

Препарат не слід наносити на інфіковані ураження шкіри та застосовувати для лікування

гнійничкових захворювань.

Якщо пелюшковий висип у дитини не зникає протягом 48−72 годин від початку застосування препарату, необхідно припинити лікування і звернутися за повторною

консультацією до лікаря-педіатра.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування препарату не протипоказане жінкам у періоди вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дані відсутні.

Спосіб застосування та дози Деситин мазь 40% 57 г..

Пелюшковий дерматит у дітей

З метою профілактики мазь наносять на шкіру (під пелюшки), особливо перед сном, для

запобігання виникненню подразнення шкіри через тривалий контакт з мокрими

пелюшками. З лікувальною метою мазь наносять на шкіру тонким шаром тричі на добу (за необхідності – під час кожної зміни пелюшок) при появі перших ознак гіперемії (почервоніння шкіри), попрілості або незначного подразнення шкіри.

Незначні термічні та сонячні опіки, порізи, подряпини

Деситин наносять тонким шаром на уражену поверхню. За необхідності накладають

марлеву пов’язку.

Передозування. Небезпека передозування препарату практично виключена.

Побічні ефекти. При правильному застосуванні мазі Деситин® побічні ефекти малоймовірні. У разі виникнення будь-яких незвичних реакцій необхідно вирішити питання щодо подальшого застосування препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій.

Взаємодія Деситин® з іншими лікарськими засобами не встановлена.

Термін придатності. 3 роки. Не можна застосовувати Деситин® після закінчення терміну

придатності, зазначеного на упаковці.

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   skirochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2011 - 14:25

Вона підсушує чи заживляє?Пекти її небуде?До чого готуватись?
[/quote]

не пекла, вона заживляє. В нас теж аж рани були, за кілька днів допомогло. Я підмивала малого, потім легенько промокала рушником, так щоб не терти і наносила цю мазь. Трохи запах неприємний, але допомагає точно.

Синька містить спитр, там є якісь різні напевно. Воно ж буде пекти.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2011 - 14:38

Перегляд повідомленняskirochka (12.2.2011, 14:25) писав:

Синька містить спитр, там є якісь різні напевно. Воно ж буде пекти.

Спирту вона не містить, я сама пробувала. Також синьку при стоматитах застосовують. Вона підсущує і не пече. Але для певності в аптеці треба сказати, що то дитині.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 лютий 2011 - 11:52

Дівчатка всі дякую,придбали сьогодні і деситин і борну,буду пробувати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   G@lynk@ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 лютий 2011 - 12:05

Перегляд повідомленняLilj4uk (13.2.2011, 11:52) писав:

Дівчатка всі дякую,придбали сьогодні і деситин і борну,буду пробувати.

Якщо нічого з того не допоможе,а нм нічого не допомагало,то помогло лише одне-звичайний крохмал картопляний.Після памперса можна лугко чимось промити,навіть водою,дати висохнути шкірі ПОВНІСТЮ,тоді присипати крохмалем.Нам допомогло!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 лютий 2011 - 12:20

Перегляд повідомленняG@lynk@ (13.2.2011, 13:05) писав:

Якщо нічого з того не допоможе,а нм нічого не допомагало,то помогло лише одне-звичайний крохмал картопляний.Після памперса можна лугко чимось промити,навіть водою,дати висохнути шкірі ПОВНІСТЮ,тоді присипати крохмалем.Нам допомогло!

Матиму на увазі,дякую.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   An_ya 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 лютий 2011 - 14:05

Lilj4uk, спробуйте перекип"ятити звичайну соняшникову олію і мастити нею. Це дуже дієвий старий спосіб, ще моя мама ним користувалась.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kitten_Lviv 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 лютий 2011 - 22:17

Перегляд повідомленняG@lynk@ (13.2.2011, 12:05) писав:

Цілком підтримую. Ми таким засобом теж рятуємося. А моя знайома в Німеччині каже , що їй лікар взагалі радить не користуватися присипками , а використовувати лише крохмаль.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halina 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 28 лютий 2011 - 22:22

Спробуйте мазь "Рятывник" або "Пантестин".Дуже помычны при заживлянны ран,а "Пантестин"якраз при пелюшковому дерматиты рекомендують.Моъй малый за декылька дныв усе зыйшло выд неъ
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nicol 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2011 - 00:21

Нам "Пантестин "не допоміг ...Ми також перепробували багато засобів в т.ч. і народних,проте найдієвішою виявилась БОРНА МАЗЬ(за 3 грн.) за 3 дні всі почервоніння зникли.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olya_ecocl 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 березень 2011 - 00:57

Lilj4uk, часте підмивання шкодить, якщо у дитятка вже є ранки, використовуйте краще вологі серветки без запаху, або протирайте вологою марлечкою, а підмивайте кип'яченою водичкою тільки вранці і ввечері. Після купання, обов'язково прополіскуйте тіло дитини кип'яченою водою, для цього достатньо 3-4 л. води, щоб на шкірі дитини не залишався хлор та інші "беки", що є у воді з під крана.
Присипку краще купуйте в аптеці, звичайну без домішок і віддушок, за кілька гривень.
І переходьте на багаторазові, дихаючі підгузники.
Здоров'ячка Вашому малятку!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Musya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2011 - 16:58

Нам деситин лікує майже все, ще користувалися вітаміном Д2, це така олійка, також дуже добре заживляє, правда тоді ми весь час тримали без памперса, трохи хлопотно, але результат того вартий
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2011 - 19:12

Не допомогла нам ні борна мазь ні деситин...крохмалю немаю-не пробувала,пробую мастити синтомицином 5%,лікарка сказала,ніби легше але ще не зажило...вже місяць дитинка мучиться...хоча бачу що її не пече бо не реагує ніяк,але почервоніння все ж є...підмиваю 3 рази в день.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

В ритмі щастя...  світлина

В ритмі щастя...   Зраненьку вирушаємо до Львова,надіюсь нам стане часу трішки поблуккти містом!!!! Останній раз була ще років з 17 тому..... Дівчата підкажіть які місця найкраще відвідати в районі вул. І.Франка і де можна сачно і недорого пообідати з дітками?

Вчора, 23:50

Показати коментарі (1)

Людуня світлина

Людуня  Делікатна проблема.Діагноз - передчасне статеве дозрівання у дівчинки.Може хто-небудь стикався з цим?

Вчора, 23:17

Показати коментарі (3)

iraira світлина

iraira  Дівчатка,дуже прошу вашої молитви за військовослужбовця Олександра,важко пораненого на сході.Його вдома чекають двоє маленьких діточок..

Вчора, 19:04

Показати коментарі (2)

матуся 27 світлина

матуся 27  Мені наснилось, що вони зустрілись: Убитий в Крутах й вірменин Сергій. В саду едемськім на травичці всілись: "За що тебе? " "За Україну, друже мій." "Ти знаєш і мене за неї вбили, Та це було вже років майже сто. Тоді померли ми, щоб ви нам жили. А вас вбивають... Вас тепер за що?" "Ти пам'ятаєш, друже. Звісно, пам'ятаєш, Як біло-біло в нас цвітуть сади. І ти цей запах п'єш. І ти його вдихаєш ... Я б все віддав, щоб хоч на мить туди." "А я ще ввечері узяв дівча за руку Й тихенько так...

Вчора, 17:50

Показати коментарі (3)

allinav світлина
кvіtо4к@ світлина

кvіtо4к@  Сьогодні прокинувся у полі , Зустрів знайомих , З якими ліг в нерівнім бої , Зустрів усіх убитих я , Побачив крила , Невже це доля мене так сильно надурила? Для чого ця війна ? Для чого жертви ? Невже заради цього , ось так я мав померти ? Пробач матусю що я пішов , Що іншої дороги, я просто не знайшов , А тут красиво , так сонце світить , І хмари кудись безупинно пливуть , Пробач мені НЕНЬКО, пробач УКРАЇНО , Та з часом всі рани твої заживуть!!!

Вчора, 08:16

nysya світлина

nysya  Вже запрацювало Різдвяне радіо.Ще би загарбники відступили і це би було найказковіше Різдво...

24 лис 2014 19:37

Показати коментарі (5)

Лукава Кішка світлина
Gabi 7 світлина

Gabi 7  Вчора їхала в таксі і там грала пісенька, яка не виходить з голови... Не можу знайти ніяк(( Там звучало імя Лореляй. Але то не Скорпіонс. Хто знає?

24 лис 2014 13:05

Показати коментарі (5)

iryna світлина

iryna  Дівчатонька, не будьмо байдужими. Ця жінка(перукар в нас на Сихові, мама двох донечок) бореться з раком крові. https://www.youtube.com/watch?v=DTp1r3hBvGA

24 лис 2014 12:15

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 листопад 14 )

• З днем народження
    шпулька 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    nata 30 
    - Вік: 32

Пиши українською Перекладач онлайн