Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Проблеми із животиком (коліки іт.п.) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 55 Сторінок +
  • « Перша
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Проблеми із животиком (коліки іт.п.) Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Reb'l Fleur 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 грудень 2012 - 18:32

Нам допомагає Ріабал.Можна давати з перших днів.Маємо добру куму в якої є чудова лікарка яка й порадила цей сиропчик.Спробуйте,допомагає миттєво.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Няшка  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 04 грудень 2012 - 19:12

ми з 2 тижнів мучимось. еспумізан не допомагає, даємо укропну водичку

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oli4ka-bilaa 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 грудень 2012 - 12:48

Тосюня (04 грудень 2012 - 18:32) писав:

Нам допомагає Ріабал.Можна давати з перших днів.Маємо добру куму в якої є чудова лікарка яка й порадила цей сиропчик.Спробуйте,допомагає миттєво.

ріабал дуже сильні ліки їх потрібно давати в крайньому разі і тоді коли нічого недопомагає - я б вам рекомендувала його заховати так як зробила це я!
My Signature
О Л І Ч К А
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jeem 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 грудень 2012 - 13:08

Згідна щодо Ріабалу. У нас від нього висипання по всьому личку зявилися, хоча від коліків тільки і допомагав (на півгодини))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maljok 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 грудень 2012 - 16:10

Від колік найкращі ліки - це МАМА. Ми і чайочки пили і капельки Хепі бейбі капали і трубочки ставили... Нічого не допомагало. Єдиний спосіб - це дитинку майже голеньку (можна й голеньку) притиснути животиком до маминого животика (без фанатизму, притискати легенько), наспівуючи, шушукаючи, погладжуючи, гойдаючи. В малятка і коліки проходили і спокійно засинав і відбувалось наше зближення. І корисно і приємно :give_heart:
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврідіка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 грудень 2012 - 20:49

нам допомагав еспумізан, хоча пробували баботик(та сама діюча речовина, що і в еспумізану, але густіший, тому важче давати дитині)та бебінос, давали укропну воду, робили масажі... коли здали аналізи калу виявилися у нас грибки, тому приймали курс ністатіну - допомогло
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Українська Джульєта 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 грудень 2012 - 21:29

а ми знову на ті ж граблі... тільки кінчили вчора вранці біфідумбактерін - согодні вночі кричали на всю. Педіатр порекомендував ріабал - попробую, але дійсно це сильний припарат згідно показів і побічних ефектів...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olesinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 січень 2013 - 20:57

Тосюня (04 грудень 2012 - 18:32) писав:

Я б не назвала цю лікарку чудовою, насправді це дуже сильні ліки, а не сиропчик і шкоди може бути більше ніж користі. Моя лікар мені казала в останню чергу його давати, лише коли безупину і дуже сильно кричить, бо шкодить на печінку...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maryanesssa 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2013 - 14:45

В нас кольки почались вже з першого тижня,сама п'ю укропчик,але нічого і постійно в один той самий час.Прикладала пеленочку теплу,масажик робила іноді помагало а іноді ні
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лелічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2013 - 15:45

Нам допомагає інфакол і тепла пеленочка на животик,доця заспокоюється за хвилин 5-7.А сама постійно пю сушку з кропиком і фенхелем.Тож аж таких проблем немає тттттт.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   divchatko 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2013 - 16:41

Ми з синочком перепробували і кропну водичку, і німецький препарат бебінос, і чай плантекс, купили навіть ріабал, але так жодного разу і не давали. Найшвидше його заспокоює тепло на живіт. Прогріваю животик феном. Тепла пеленка швидко холоне, а фен добре гріє. Знімає спазм за дві-три хвилини, і дитина спокійно спить.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Levolli 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2013 - 16:28

Я, на щастя, таких проблем не мала. Але з першого тижня я пила кропну водичку десь до двох місяців, а потім купила чай доктора Селезнева №8 для вагітних і годуючих груддю.Пила не по 2 пакетики(як в інструкції), а 1 в день. Не знаю чи то шось помагало, але з животиком проблем не було.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alisija 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2013 - 13:07

привіт. у мене народився хлопчик. І ми з ним мабуть перепробували всі можливі способи лікування кольок. Я б поділила кольки на дві групи ( це такий мій уявний поділ):
активні - малюк, майже непреривно кричить, плаче, заходиться, особливо по вечорам чи в іншу годину дня чи ночі, але в основному в певний час.
і пасивні(це вже дисбактеріоз) - малий постійно везеться, дуже погано спить, крутиться вночі + до того, узд показало "не повністю сформовані ядра ключових, тазобедрених суглобів".
Так, от. При активних коліках, методом проб і шишок (ромашки, чаї, компреси, свічки, газовідвідна трубочка...), найкращий варіант для нас став такий: 1 мл ріабалу або як писала попередня форумчанка,1\4 таблетки ношпи+грілочка тепла (не гаряча!!!!)+я сідала на фітбол (ну дуже корисна річ, осибливо для тих в кого дитина засинає лише на руках) і монотонно качалась на ньому, аж поки малюк не засипав. Дійшли ми до цього не скоро, але одразу як почула, що при коліках потрібно і з малюком на фітболі займатись дитячою гімнастикою, і з ним просто монотонно качатись - попробувала і воно дало свій результат..
Пасивні коліки тривали у нас до 6 місяців, І ХТО ЙОГО ЗНАЄ СКІЛЬКИ ВОНИ Б ЩЕ Й ТРИВАЛИ, ЯКЩО Б МИ НЕ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ХОРОШОГО СПЕЦІАЛІСТА!!!! В лікарів ми були і не одноразово, препаратів приймали багато, але малий ну дуже погано спав, постійно на руках, я вже сидя спала і колисала його, а в день - був дуже прикрий. Постійні закрепи, а кал неоднорідний з слизю...попри те все чудово ріс і набирав вагу, щоправда мав постійний діатез. в 6 місяців нам призначили лікування на місяць: сказали вводити в раціон овочевий супчик і яблука, смекта, інфукал, креон, ентерол пізніше симбітер, по строгій рецептурі і графіку прийому препаратів, а ще теплові компреси. Чере тиждень - два, малюк почав більш менш, спокійно спати, і закрепи зникли. І животик вже майже не тривожить.
Дівчатка, так ми пролікували, свого малюка, от тільки прошу, я написала перелік лікарств, які ми приймала, але кожна дитина по своєму особлива, тому лікування можна призначити тільки хороший спеціаліст! А ще, мені лікар сказав- ВАШЕ ЩАСТЯ, ЩО ДИТИНА НА ГРУДНОМУ ВИГОДОВУВАННЮ - ЦЕ НАЙКРАЩЕ ЛІКАРСТВО!!!
Ростіть здорові.
Надіюсь комусь допоможуть ці поради
My Signature
З наступаючими святами!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мамамамама 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 липень 2013 - 09:51

Дівчата, купила вчора експумізан, в інструкції пише давати по 25 кр. кожного годування. От в мене таке питання, ми вдень ще більш-менеш спокійні, сильно коліки турбують кожного вечера. Як правильно давати каплі, чи потрібно дійсно давати кожного годування, чи тільки повечерах, коли дитина неспокійна. Хочу щоб подіяли, але і не хочу лишній раз в день давати.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іринка мандаринка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 липень 2013 - 21:45

мамамамама, от мене теж цікавть це питання, бо в день ія стараюсь не давати бо це все таки ліки а даю вже під вечір! нас ті коліки вже так дістали, почались як тільки ми прийшли зПБ, синочок плаче вночі десь годину або коли ість то вже плаче і так його шкода і мало що нам допомагає, кладемо на плече і носимо з півгодини тоді він заспокоюється і засинає((
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   andralex 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 липень 2013 - 23:51

Іринка, а ми рятувалися газовивідною трубочкою. Брали урологічний катетр жіночий, так порадила неонатолог. Газіки вийшли і дитина спокійна. В середину не приймали нічого.
My Signature
Зображення

Зображення
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 липень 2013 - 08:44

andralex, мабуть треба попробувати, бо він бідненький вже так мордується!
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zabava 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 липень 2013 - 09:03

мамамамама сказав:

Дівчата, купила вчора експумізан, в інструкції пише давати по 25 кр. кожного годування. От в мене таке питання, ми вдень ще більш-менеш спокійні, сильно коліки турбують кожного вечера. Як правильно давати каплі, чи потрібно дійсно давати кожного годування, чи тільки повечерах, коли дитина неспокійна. Хочу щоб подіяли, але і не хочу лишній раз в день давати.

я в свій час давала так як пише в інструкції. Спочатку він нам дійсно допомагав, але потім чи звикання відбулось чи що...ми перейшли на плантекс (благо доня брала і груди і пляшечку то не було проблем з тим щоб її напоїти) А далі сама вже робила укропну водичку і кмин запарювала. То коли перейшли на укропну водичку коліки майже зійшли на ніц.
My Signature
Зображення

Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zabava 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 липень 2013 - 09:04

продублювалось

Повідомлення відредаговано zabava: 31 липень 2013 - 09:07

My Signature
Зображення

Зображення
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 серпень 2013 - 19:07

Порадьте, нам від коліків нічого не допомашає, носимо дитинку на ручках і колишимо коли він плаче, а що ви робите щоб відврлікти дитинку від болю?адже іграшками ше не цікавиться, пстушку випльовує, ми йому співаємо, ходимо з ним, а він кричить і все, масажик і трубочка теж нічого не дають.

Повідомлення відредаговано Іринка мандаринка: 10 серпень 2013 - 19:11

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 55 Сторінок +
  • « Перша
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Frozen світлина

Frozen  МалечаБу шукає пригод, долучайся до таємниць і винагород

Сьогодні, 19:39

Осіння симфонія світлина
Amanda світлина
Нуська_М світлина
Irunka11 світлина
Домовичок світлина

Домовичок  ...Кохай, бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай, допоки тіло спрагле й молоде, бо в старості кохають тільки очі... (Ліна Костенко)

Вчора, 21:51

Показати коментарі (1)

Mariannka світлина

Mariannka  Дві санітарки розмовляють в пологовому: —Хто це так голосно плаче??? чи та трійня, що родилась сьогодні вночі? — Ні, це їх батько в коридорі…)))

Вчора, 20:40

Показати коментарі (2)

МАТІОЛА світлина
Настюша світлина

Настюша  А осінні канікули у львівських школярів будуть чи ні?

Вчора, 12:10

Показати коментарі (7)

ulaska світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 жовтень 14 )

• З днем народження
    hensy 
    - Вік: 35
  • З днем народження
    ренесма 
    - Вік: 24