Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Проблеми із животиком (коліки іт.п.) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 55 Сторінок +
  • « Перша
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Проблеми із животиком (коліки іт.п.) Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Maljok 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 грудень 2012 - 16:10

Від колік найкращі ліки - це МАМА. Ми і чайочки пили і капельки Хепі бейбі капали і трубочки ставили... Нічого не допомагало. Єдиний спосіб - це дитинку майже голеньку (можна й голеньку) притиснути животиком до маминого животика (без фанатизму, притискати легенько), наспівуючи, шушукаючи, погладжуючи, гойдаючи. В малятка і коліки проходили і спокійно засинав і відбувалось наше зближення. І корисно і приємно :give_heart:
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврідіка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 грудень 2012 - 20:49

нам допомагав еспумізан, хоча пробували баботик(та сама діюча речовина, що і в еспумізану, але густіший, тому важче давати дитині)та бебінос, давали укропну воду, робили масажі... коли здали аналізи калу виявилися у нас грибки, тому приймали курс ністатіну - допомогло
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Українська Джульєта 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 грудень 2012 - 21:29

а ми знову на ті ж граблі... тільки кінчили вчора вранці біфідумбактерін - согодні вночі кричали на всю. Педіатр порекомендував ріабал - попробую, але дійсно це сильний припарат згідно показів і побічних ефектів...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olesinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 січень 2013 - 20:57

Перегляд повідомленняТосюня (04 грудень 2012 - 18:32) писав:

Нам допомагає Ріабал.Можна давати з перших днів.Маємо добру куму в якої є чудова лікарка яка й порадила цей сиропчик.Спробуйте,допомагає миттєво.

Я б не назвала цю лікарку чудовою, насправді це дуже сильні ліки, а не сиропчик і шкоди може бути більше ніж користі. Моя лікар мені казала в останню чергу його давати, лише коли безупину і дуже сильно кричить, бо шкодить на печінку...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maryanesssa 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2013 - 14:45

В нас кольки почались вже з першого тижня,сама п'ю укропчик,але нічого і постійно в один той самий час.Прикладала пеленочку теплу,масажик робила іноді помагало а іноді ні
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лелічка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2013 - 15:45

Нам допомагає інфакол і тепла пеленочка на животик,доця заспокоюється за хвилин 5-7.А сама постійно пю сушку з кропиком і фенхелем.Тож аж таких проблем немає тттттт.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   divchatko 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2013 - 16:41

Ми з синочком перепробували і кропну водичку, і німецький препарат бебінос, і чай плантекс, купили навіть ріабал, але так жодного разу і не давали. Найшвидше його заспокоює тепло на живіт. Прогріваю животик феном. Тепла пеленка швидко холоне, а фен добре гріє. Знімає спазм за дві-три хвилини, і дитина спокійно спить.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Levolli 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2013 - 16:28

Я, на щастя, таких проблем не мала. Але з першого тижня я пила кропну водичку десь до двох місяців, а потім купила чай доктора Селезнева №8 для вагітних і годуючих груддю.Пила не по 2 пакетики(як в інструкції), а 1 в день. Не знаю чи то шось помагало, але з животиком проблем не було.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alisija 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2013 - 13:07

привіт. у мене народився хлопчик. І ми з ним мабуть перепробували всі можливі способи лікування кольок. Я б поділила кольки на дві групи ( це такий мій уявний поділ):
активні - малюк, майже непреривно кричить, плаче, заходиться, особливо по вечорам чи в іншу годину дня чи ночі, але в основному в певний час.
і пасивні(це вже дисбактеріоз) - малий постійно везеться, дуже погано спить, крутиться вночі + до того, узд показало "не повністю сформовані ядра ключових, тазобедрених суглобів".
Так, от. При активних коліках, методом проб і шишок (ромашки, чаї, компреси, свічки, газовідвідна трубочка...), найкращий варіант для нас став такий: 1 мл ріабалу або як писала попередня форумчанка,1\4 таблетки ношпи+грілочка тепла (не гаряча!!!!)+я сідала на фітбол (ну дуже корисна річ, осибливо для тих в кого дитина засинає лише на руках) і монотонно качалась на ньому, аж поки малюк не засипав. Дійшли ми до цього не скоро, але одразу як почула, що при коліках потрібно і з малюком на фітболі займатись дитячою гімнастикою, і з ним просто монотонно качатись - попробувала і воно дало свій результат..
Пасивні коліки тривали у нас до 6 місяців, І ХТО ЙОГО ЗНАЄ СКІЛЬКИ ВОНИ Б ЩЕ Й ТРИВАЛИ, ЯКЩО Б МИ НЕ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ХОРОШОГО СПЕЦІАЛІСТА!!!! В лікарів ми були і не одноразово, препаратів приймали багато, але малий ну дуже погано спав, постійно на руках, я вже сидя спала і колисала його, а в день - був дуже прикрий. Постійні закрепи, а кал неоднорідний з слизю...попри те все чудово ріс і набирав вагу, щоправда мав постійний діатез. в 6 місяців нам призначили лікування на місяць: сказали вводити в раціон овочевий супчик і яблука, смекта, інфукал, креон, ентерол пізніше симбітер, по строгій рецептурі і графіку прийому препаратів, а ще теплові компреси. Чере тиждень - два, малюк почав більш менш, спокійно спати, і закрепи зникли. І животик вже майже не тривожить.
Дівчатка, так ми пролікували, свого малюка, от тільки прошу, я написала перелік лікарств, які ми приймала, але кожна дитина по своєму особлива, тому лікування можна призначити тільки хороший спеціаліст! А ще, мені лікар сказав- ВАШЕ ЩАСТЯ, ЩО ДИТИНА НА ГРУДНОМУ ВИГОДОВУВАННЮ - ЦЕ НАЙКРАЩЕ ЛІКАРСТВО!!!
Ростіть здорові.
Надіюсь комусь допоможуть ці поради
My Signature
З наступаючими святами!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мамамамама 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 липень 2013 - 09:51

Дівчата, купила вчора експумізан, в інструкції пише давати по 25 кр. кожного годування. От в мене таке питання, ми вдень ще більш-менеш спокійні, сильно коліки турбують кожного вечера. Як правильно давати каплі, чи потрібно дійсно давати кожного годування, чи тільки повечерах, коли дитина неспокійна. Хочу щоб подіяли, але і не хочу лишній раз в день давати.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іринка мандаринка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 30 липень 2013 - 21:45

мамамамама, от мене теж цікавть це питання, бо в день ія стараюсь не давати бо це все таки ліки а даю вже під вечір! нас ті коліки вже так дістали, почались як тільки ми прийшли зПБ, синочок плаче вночі десь годину або коли ість то вже плаче і так його шкода і мало що нам допомагає, кладемо на плече і носимо з півгодини тоді він заспокоюється і засинає((
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   andralex 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 липень 2013 - 23:51

Іринка, а ми рятувалися газовивідною трубочкою. Брали урологічний катетр жіночий, так порадила неонатолог. Газіки вийшли і дитина спокійна. В середину не приймали нічого.
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 липень 2013 - 08:44

andralex, мабуть треба попробувати, бо він бідненький вже так мордується!
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zabava 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 липень 2013 - 09:03

Перегляд повідомленнямамамамама сказав:

Дівчата, купила вчора експумізан, в інструкції пише давати по 25 кр. кожного годування. От в мене таке питання, ми вдень ще більш-менеш спокійні, сильно коліки турбують кожного вечера. Як правильно давати каплі, чи потрібно дійсно давати кожного годування, чи тільки повечерах, коли дитина неспокійна. Хочу щоб подіяли, але і не хочу лишній раз в день давати.

я в свій час давала так як пише в інструкції. Спочатку він нам дійсно допомагав, але потім чи звикання відбулось чи що...ми перейшли на плантекс (благо доня брала і груди і пляшечку то не було проблем з тим щоб її напоїти) А далі сама вже робила укропну водичку і кмин запарювала. То коли перейшли на укропну водичку коліки майже зійшли на ніц.
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zabava 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 липень 2013 - 09:04

продублювалось

Повідомлення відредаговано zabava: 31 липень 2013 - 09:07

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 серпень 2013 - 19:07

Порадьте, нам від коліків нічого не допомашає, носимо дитинку на ручках і колишимо коли він плаче, а що ви робите щоб відврлікти дитинку від болю?адже іграшками ше не цікавиться, пстушку випльовує, ми йому співаємо, ходимо з ним, а він кричить і все, масажик і трубочка теж нічого не дають.

Повідомлення відредаговано Іринка мандаринка: 10 серпень 2013 - 19:11

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аннуся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 серпень 2013 - 20:07

Я дитинку ставила животиком до себе і носила,спали на животику на меНІ(Я НЕ СПАЛА,КОНТРОЛЮВАЛА ДИХАННЯ).БРАЛА ПЕЛЕНКУ,НАГРІВАЛА ПРАСКОЮ І ПРИКЛАДАЛА ДО ЖИВОТИКА(ПЕЛЕНКА МАЄ БУТИ ТЕПЛЕНЬКА).ІЗ МЕД. ПРЕПАРАТІВ БІЛЬШ РЕЗУЛЬТАТИВНИМ БУВ ЛАКТАМУН.НАША ПЕДІАТР НАМ ГОВОРИЛА,КОЛИ МИ ВЖЕ НЕ ВИТРИМУВАЛИ,ЩО,, ЦЕ ТРЕБА ПЕРЕЖИТИ,, ,В НАС КОЛІКИ БУЛИ З 3 ТИЖН. ДО 6 МІС. ПРИ ГОДУВАННІ ГРУДЬМИ ДОТРИМУВАТИСЯ ДІЄТИ.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   rosi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2013 - 16:36

Ми також відмучились з коліками 5 місяців,перші три це взагалі був жах ,не допомагало нічого.Ми на ГВ.Дійсно треба пережити.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   місКСЮ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 вересень 2013 - 13:21

ой в мене 2 хлопчик і знову коліки... кожного вечора (інколи зранку)після купання....
еспумізани, боботики нам не допомагають- або на дуже трошки.
зараз заказала з Америки преперат від кольок- натуральний. відгуки всі позитивні, чекаю не дочекаюсь коли вже він прийде.
у нас колись було СП з того сайту. але можна і самим заказати. якщо комусь потрібно то я підкажу. пишіть в приват.
My Signature
Майбутнє належить тим, хто вірить в красу своєї мрії!

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Станіслава23 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 вересень 2013 - 14:56

Найкраще від коліків допомагає сироп РІАБАЛ, але знайти важко, припарат на переєстраціі. Купили 2 баночки, чудотвотворна дія. Сподіваюся комусь також допоможе.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 55 Сторінок +
  • « Перша
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

Вчора, 18:07

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

Вчора, 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Любомирівка світлина

Любомирівка  Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни… (Святослав Вакарчук)

21 сер 2016 21:43

Показати коментарі (2)

Dolynka світлина

Dolynka  1 настане час, коли один скаже:"Слава Укра1н1!", а м1льйони в1дпов1датимуть:"Героям слава!" (С. Бандера)

21 сер 2016 20:27

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 серпень 16 )

• З днем народження
    любця 
    - Вік: 39
  • З днем народження
    BeeMom 
    - Вік: 29
  • З днем народження