Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Збираємось до пологового будинку 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 72 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Збираємось до пологового будинку 2 Перелік речей,які необхідно взяти з собою Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 лютий 2011 - 20:00

Попередня тема знаходиться тут
Збираємось до пологового будинку
[ex]багато тексту а також списки потрібних речей ховаємо під спойлер![/ex]
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 04 жовтень 2013 - 19:16

Фіксую в пості варіанти списків, бо не кожен може читати 70т сторінок. Я от не змогла).

Мій перший список. Не думаю, що кардинально змінились вимоги. Список на літо!
Спойлер

Якщо ще щось згадаю, то допишу. а то лише трохи більше року пройшло і я вже другу годину згадую...

Мій новий список на зиму.

Спойлер

My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

• 72 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Тему закрито

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Jackass 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 00:38

zozylka356, повішати навряд чи, а якщо складеться в кульок, то постоїть поки чоловік додому не поїде...
цікаво, а якщо я сама приїхала куди я маю речі діти?? хм... чи туди одразу в сорочці бігти...:D
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 00:47

Kanapavka, zozylka356, в нас верхній одяг положили в нашу палату, а поки ми не мали палати, то речі стояли в родзалі))))

а ще я купляла прості труси-парашути (3 шт), то вони мені дуже сильно сподобалися, бо після КР не терли шов.

на рахунок одноразових прокладок - то їх не рекомендують якщо є розриви, бо вони парять.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ск@рлетт 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 00:51

orionka, ,скжіть, будь-ласка, чи зараз догодовують дітей після КР чи ні.І якою кашкою?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 01:05

ozziv, мала народилася в 12.20 а вже в 13.30 гамала цицю))))). нічим не догодовували.
Знаю, що у Львові на Джамбули і на Батальній до ГВ не ставляться так серйозно до ГВ і можуть допоїти глюкозою
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ск@рлетт 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 01:26

Дівчата, хто знає, напишіть скільки коштує родовий набір для КР і що туди входить.Дякую
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вікторія86 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 01:37

Перегляд повідомленняAnny_85 (7.2.2011, 21:30) писав:

Хотіла я на медикаментах зекономити. Прийшла на приймальний покій, щоб взяти список потрібного. Сказали, що такого немає...Все вам дадуть в родзалі.Не відомо ЩО саме вам знадобиться....А ще, в списку потрібних в пологовий речей (в тому що в ЖК дають).Пише, що взяти квитанцію. А на яку суму і куди оплачувати, не пишуть. І не знаю в кого питати. А як вночі народжуватиму, де банк шукати?

Зображення

Це в мене залишився список з мед.інституту у Львові, дещо дописала, що потрібне було. Може комусь знадобиться (якщо чесно, то з того списку я все використала. та ще й дещо докуповувала, бо не вистачило).
Дівчата мій лікар радив прокладки не брати і я вдома понаривала тряпок з простиньки непотрібної і взяла з собою у роддом.Але я ж героїня і після родів спробувала прокладки, то я думала, що помру (вони так натерли), що я повернулась до своїх тряпочок.

Користувач подумав і додав через 8 хв.:

Перегляд повідомленняozziv (9.2.2011, 1:26) писав:

Дівчата, хто знає, напишіть скільки коштує родовий набір для КР і що туди входить.Дякую

В мене був кесерське, то основне це нитки Вікрил - вони в мед.інституті в аптеці 1 шт. коштує 100-200 грн., а все решта можна докупити по окремості (зайдіть в аптеку на Гіпсовій, 5, бічна Замоарстинівської - дуже дешева аптека, дешевша ніж Знахар і там Вам ще порадять). Мені мій лікар перед КР сказав докупити тільки лишню голку (ін.розмір, і обезболююче), а решта я все використовувала по вище вказаному списку.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Emiliia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 18:32

дівчатка тако читаю і очі на лоб лізуть я купила в капітошці одноразові труси в уп. 5 шт. я за них заплатила за одні 19 а за інші 22 грн взЯла дві різні фірми !!! а ви тут пишете і 60 і 30 грн. !!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zozylka356 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 лютий 2011 - 19:15

Перегляд повідомленняВікторія86 (9.2.2011, 1:37) писав:

Зображення

Це в мене залишився список з мед.інституту у Львові, дещо дописала, що потрібне було. Може комусь знадобиться (якщо чесно, то з того списку я все використала. та ще й дещо докуповувала, бо не вистачило).
Дівчата мій лікар радив прокладки не брати і я вдома понаривала тряпок з простиньки непотрібної і взяла з собою у роддом.Але я ж героїня і після родів спробувала прокладки, то я думала, що помру (вони так натерли), що я повернулась до своїх тряпочок.

Користувач подумав і додав через 8 хв.:

В мене був кесерське, то основне це нитки Вікрил - вони в мед.інституті в аптеці 1 шт. коштує 100-200 грн., а все решта можна докупити по окремості (зайдіть в аптеку на Гіпсовій, 5, бічна Замоарстинівської - дуже дешева аптека, дешевша ніж Знахар і там Вам ще порадять). Мені мій лікар перед КР сказав докупити тільки лишню голку (ін.розмір, і обезболююче), а решта я все використовувала по вище вказаному списку.

Поясніть,а для чого пральний порошок і 2шт госп. мила,якщо є шви то 1 мало би бути достатньо,чи воно ще для чогось?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ameli 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 19:19

Дійсно, а для чого таки той пральний порошок, вперше про таке чую.
My Signature
Спойлер

Постійно хочу дві речі: схуднути і поїсти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Гелла 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 19:23

Я також купляла одноразові труси в антошці за 60 гр.
і так ними некористувалась,мені зручніші були звичайні тільки більші на один розмір!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LANYSKA 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 09 лютий 2011 - 19:58

Перегляд повідомленняAmeli (9.2.2011, 19:19) писав:

Дійсно, а для чого таки той пральний порошок, вперше про таке чую.

в мене склалось враження, що дійсно ні для чого) бо народжувала в медінституті, і той порошок, і мило в мене взяли ще приймайному відділенні, а чи передали його, ніби то для прибирання і миття в палатах, чи ні - ніхто не знає))))))))))
я ще їм рідке мило залитшити хотіла, раз такі бідні, кажуть - не треба, будете собі ручки мити, а це ми на прибирання і прання візьмемо. що вони прали - для мене особисто нічого, бо постіль була своя)))))))))

Повідомлення відредаговано LANYSKA: 09 лютий 2011 - 19:59

My Signature
Спойлер

Раз в житті дають людині крила,раз в житті ти можеш відірватись від землі,і вже коли піднявся, то не зупиняй політ!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zozylka356 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 20:15

Як я розумію це все на благо пологового))) доброчинні внески)))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Syanyta 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 21:16

І я народжувала в медінституті, також накупляла цілий кульок медикаментів по списку+ пральний порошок, мила і т.п., все це віддала ще в приймайному відділенні і звичайно практично нічого з того не було використано, мабуть це все на лікарню
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cutie 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 21:18

Jackass, тоді медсестри чи санітарки занесуть ваші кульки в передродову чи родзал, а вам в приймальні скажуть переодітися в весь родовий "наряд". А вже в родзалі чи палаті знайдете собі в кульках необхідні речі
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вікторія86 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2011 - 11:44

Перегляд повідомленняzozylka356 (9.2.2011, 19:15) писав:

Поясніть,а для чого пральний порошок і 2шт госп. мила,якщо є шви то 1 мало би бути достатньо,чи воно ще для чогось?

Пральний порошок, мила, вату і ще щось я вже не пригадую, забирали при оформленні в роддом (сказали, що без цього вони не оформляють). А сваритись чи не давати - мені було не до того, я хотіла швидше народити свого карапузика, тому так і не розпитала, де вони то дівають. Якщо беруть, то значить треба. Цей список станом на березень 2010 року.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Melpomenh 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2011 - 12:21

Перегляд повідомленняorionka (9.2.2011, 1:05) писав:

ozziv, мала народилася в 12.20 а вже в 13.30 гамала цицю))))). нічим не догодовували.
Знаю, що у Львові на Джамбули і на Батальній до ГВ не ставляться так серйозно до ГВ і можуть допоїти глюкозою

На Батальній вроді, цілий центр підтримки ГВ і купа консультантів по ГВ!!! яка глюкоза, яке догодовування? :36_19_5:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   _Іра_ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2011 - 12:21

Перегляд повідомленняozziv (9.2.2011, 1:26) писав:

Мені принесли і сказали заплатити в аптеку 300гр +купити бандаж(72)Але це було 2 роки тому.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Німфея 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2011 - 12:48

Перегляд повідомленняSyanyta (9.2.2011, 21:16) писав:

І я народжувала в медінституті, також накупляла цілий кульок медикаментів по списку+ пральний порошок, мила і т.п., все це віддала ще в приймайному відділенні і звичайно практично нічого з того не було використано, мабуть це все на лікарню

Я також першу дитину нарожувала в медінституті, і також чемно накупляла все по списку. Коли дійшла справа до пологів (а поклали мене за тиждень до того) я взяла всі куплені медикаменти і пішла в пологовий зал. Лікарка оглянула і перевела мене в передпологову палату (сама побігла на КР). Весь кульок з мед.препаратами я залишила в пологовому залі (так мені сказали медсестри). Коли я почала народжувати, то виявилося, що мій пакет дивним чином зник... Хоч потім, що необхідно було, то вони десь знайшли, але зі всього списку, що вони дали, використовувалося може 10% медикаментів.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roza Marena 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2011 - 13:12

Перегляд повідомленняSyanyta (9.2.2011, 21:16) писав:

Я теж купила все по списку (правда минулого року влітку список був коротший, ніж цей, дечого не було - ношпи, мила господарського, дитячого крему, олійки (але на щастя я її мала при собі - мені особисто пригодилася), катетер тільки один - довенний, ниток теж не було, чоловік потім бігав в аптеку). В приймальному відділенні нічого не просили, все віддала акушерці вже в пологовому залі (крім пеленок одноразових), і вони там собі з санітарками розбиралися, що і до чого.
Пральний порошок - казали, що треба для миття родзалу після пологів.
My Signature
Зображення

Long Live Rock ’n’ Roll!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yaris 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2011 - 22:34

Я купувала собі одноразові трусики Чіко 3 шт., коштували приблизно 45 грн. Мені знайома казала, що їх можна прати я спочатку не звернула на це уваги, але в пологовому дійсно попробувала. Після прання вони залишаються як нові, і дуже швидко сохнуть.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 72 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Dolynka світлина

Dolynka  Ой літо-літечко, не вспіли натішитися, куди тікаєш?,,

Вчора, 20:21

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 29 серпень 16 )

Перекладач онлайн