Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Повідомлення

Перейти до вмісту

Помилка

Виникла помилка. Якщо ви не впевнені, що правильно використовуєте функцію, радимо вам звернутися до нашої системи допомоги за додатковою інформацією.

[#10344] У вас немає прав для перегляду цієї теми.

Ви не увійшли

Іконка входу Увійти.

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

пані Ольга світлина

пані Ольга  А я вже три роки на Малечі! Дякую, тобі за все моя віртуальна сім*я)))

Вчора, 23:13

Maryana:) світлина

Maryana:)  дівчатка! є хтось з Золочева? відгукніться.будь ласка.дуже треба!!!!!!!!!!!!можна і в пп! дякую!

Заблокований 22 чер 2016 20:25

Дженніфер світлина

Дженніфер  90% наших турбот стосується того, що ніколи не станеться

22 чер 2016 13:41

Беллатриса Лестрейндж світлина

Беллатриса Лестрейндж  Біль - це Арбеніна зі своїми "Сенбернарами" 20-50-100 разів підряд о 1 ночі. То просто біль. Який просто болить.

21 чер 2016 00:29

Показати коментарі (1)

Helennak світлина

Helennak  гострий лейкоз у дитини шок . Побажайте одужання швидкого будь ласка звати дитину Вiкторiя

19 чер 2016 20:03

Показати коментарі (13)

Kуся світлина

Kуся  Усім тільки приємних новин і позитивних емоцій!!!!!

17 чер 2016 18:28

Gossip світлина

Gossip  Львів'янки, порадьте в який інтернат можна завести благодійну допомогу (побутову хімію)? не можу знайти темку з інтернатом котрому допомагали з форуму.. хочу, щоб речі попали тим хто потребує. буду вдячна за коментар

17 чер 2016 15:39

Показати коментарі (2)

solomoshka світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  Вітаємо переможців конкурсу "Кулінарні розмальвки"! http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=69543&pid=2670061&st=0

06 чер 2016 18:27

Dolynka світлина

Dolynka  Пахне в хаті маленьким дитям. Пахне так, наче пахне Богом. Аж всміхається над порогом Сонце – вічне тепло життя.І дитятко всміхнеться теж В той куток, де нема нікого, Чи до янголів, чи до Бога, Так, що щастю немає меж!

06 чер 2016 15:49

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 червень 16 )

• З днем народження
    Spirit 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    Ксюшка:) 
    - Вік: 34
  • З днем народження