Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Терапевтична консультація - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Зображення

Ялинка у кімнаті-
Прикрасимо ж її
Наповнять радістю весь дім
Святкові ці вогні...

Прошу взяти участь в опитуванні!
Кіт в сучасній українській народній культурі

Наш обмінний проект Посткроссінг по-українськи
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

• 79 Сторінок +
  • « Перша
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Терапевтична консультація Юлька:мамулька Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   Vasiliska 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 жовтень 2011 - 21:21

І що їй тепер дійсно потрібно іти пробивати чи ще почекати?
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлька-мамулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 жовтень 2011 - 21:23

Перегляд повідомленняVasiliska (27.10.2011, 21:21) писав:

І що їй тепер дійсно потрібно іти пробивати чи ще почекати?

Це має вирішувати дитячий офтальмолог...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марі_я 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2011 - 21:35

Привіт. Знову до Вас за консультацією. Я вже писала, що малих хворів бронхітом, мав ацетон і рвав. Потім ми знову здавали аналізи і ацетону не було. День-два все було добре , а потім малий знову почав рвати. Вже три дні підряд рве, ввечері, 19-20год. Вирве, а за 20-30хв просить знову їсти, нічого не болить, добре себе почуває. А ще коли почали колоти антибіотиками апетит сина різко піднявся, почав частіше та більше їсти. Від чого може бути така вечірня рвота?
Ще маємо здати аналізи на глисти (гельмінти та ентеробіоз).
Дякую

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2011 - 09:48

Перегляд повідомленняМарі_я (27.10.2011, 21:35) писав:

Привіт. Знову до Вас за консультацією. Я вже писала, що малих хворів бронхітом, мав ацетон і рвав. Потім ми знову здавали аналізи і ацетону не було. День-два все було добре , а потім малий знову почав рвати. Вже три дні підряд рве, ввечері, 19-20год. Вирве, а за 20-30хв просить знову їсти, нічого не болить, добре себе почуває. А ще коли почали колоти антибіотиками апетит сина різко піднявся, почав частіше та більше їсти. Від чого може бути така вечірня рвота?
Ще маємо здати аналізи на глисти (гельмінти та ентеробіоз).
Дякую

Можливо...у нього ця рвота від антибіотика,який ви приймали....не виключено,що це можуть бути і гельмінти,то ж треба здати аналізи....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   skirochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 жовтень 2011 - 18:15

В мене таке питання, хочу чоловіку трохи заспокійливого подавати, але не знаю чи все з преліченого можна для "чоловічого здоровя "...
так, от мені виписували пити настойки : валеряни, пустирника, глоду, півонії та м яти все змішуємо і приймаємо по 30 кр. 3 рази в день? скажіть чи все з преліченого можна? ну і якщо приймати досить дового наприклад місяць?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 жовтень 2011 - 08:48

Перегляд повідомленняskirochka (30.10.2011, 19:15) писав:

В мене таке питання, хочу чоловіку трохи заспокійливого подавати, але не знаю чи все з преліченого можна для "чоловічого здоровя "...
так, от мені виписували пити настойки : валеряни, пустирника, глоду, півонії та м яти все змішуємо і приймаємо по 30 кр. 3 рази в день? скажіть чи все з преліченого можна? ну і якщо приймати досить дового наприклад місяць?

Жодний з цих препаратів не є шкідливим для чоловічого здоров"я,але настойка півонії та глоду мають гіпотензивну дію, тобто знижують артеріальний тиск...тому якщо тиск у чоловіка низький,то їх не варто приймати.
А на рахунок тривалості прийому, то приймати 2 тижні,а тоді робити перерву хоча б тиждень...і можна приймати знову.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тетяна13 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 листопад 2011 - 15:32

Юлька-мамулька, доброго дня. Моєму синочку невропатолог призначила Дормікінд і педіатр, паралельно Дентокінд. Дормікінд ми пропили тиждень - все гаразд, дитина стала спокійніша, але почали лізти зубки і я почала давати Дентокінд - малий півгодини після прийому істерить жахливо, не можна нічим заспокоїти. Спершу подумала, що це випадковість, але на третій раз ситуація аналогічна. Хоча педіатр запевнила, що ці два препарати сумісні. Що мені порадите? Дякую
My Signature
Зображення

Тепер я знаю якого кольору очі в щастя
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 листопад 2011 - 15:46

Перегляд повідомленняТетяна13 (1.11.2011, 16:32) писав:

Юлька-мамулька, доброго дня. Моєму синочку невропатолог призначила Дормікінд і педіатр, паралельно Дентокінд. Дормікінд ми пропили тиждень - все гаразд, дитина стала спокійніша, але почали лізти зубки і я почала давати Дентокінд - малий півгодини після прийому істерить жахливо, не можна нічим заспокоїти. Спершу подумала, що це випадковість, але на третій раз ситуація аналогічна. Хоча педіатр запевнила, що ці два препарати сумісні. Що мені порадите? Дякую

Привіт. Препарати і справді сумісні....може спробуйте Дентокінд не приймати...використовуйте мазі..Дентинокс-гель, Дентол, Камістад..
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тетяна13 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 листопад 2011 - 16:04

Перегляд повідомленняЮлька-мамулька (1.11.2011, 15:46) писав:

Привіт. Препарати і справді сумісні....може спробуйте Дентокінд не приймати...використовуйте мазі..Дентинокс-гель, Дентол, Камістад..

Ми до цього часу користувалися Дентолом, але кому не скажу, всі категорично проти - пояснюють це тим, що гелі погано впливають на самі зуби. І справді, не знаю чи від гелю чи від чогось іншого, але з чотирьох зубів, які вилізли півроку тому - один вже псується
My Signature
Зображення

Тепер я знаю якого кольору очі в щастя
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 листопад 2011 - 19:17

Перегляд повідомленняТетяна13 (1.11.2011, 17:04) писав:

Ми до цього часу користувалися Дентолом, але кому не скажу, всі категорично проти - пояснюють це тим, що гелі погано впливають на самі зуби. І справді, не знаю чи від гелю чи від чогось іншого, але з чотирьох зубів, які вилізли півроку тому - один вже псується

Якщо чесно,то я не дуже вірю в те,що зубки можуть псуватися через ті гелі...ви ж не наносите їх постійно та і велику кількість...але все може бути, не спорю.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Моя 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2011 - 15:35

Юлька-мамулька, дайте будь ласка пораду,в мого сина з народження,трохи вище попи є маленька дирочка.нам казали,що зростеться,але йому вже 2,10,а вона і далі є.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2011 - 15:40

еритроцити -5,04 (норма 3,7-4,7)
вміст гемоглобіну в еритроцитах -26(норма 27-33)
середня концентрація гемоглобіну в еритроциті 31,8(орма 32,0-36,0)
еозинофіли 6,6 (норма 0,5-5.0)
гемоглобін нормальний -131
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2011 - 16:14

Перегляд повідомленняolenamax (7.11.2011, 16:35) писав:

Юлька-мамулька, дайте будь ласка пораду,в мого сина з народження,трохи вище попи є маленька дирочка.нам казали,що зростеться,але йому вже 2,10,а вона і далі є.

Що значить дирочка? Свищ?

Перегляд повідомленняуляночка моя (7.11.2011, 16:40) писав:

еритроцити -5,04 (норма 3,7-4,7)
вміст гемоглобіну в еритроцитах -26(норма 27-33)
середня концентрація гемоглобіну в еритроциті 31,8(орма 32,0-36,0)
еозинофіли 6,6 (норма 0,5-5.0)
гемоглобін нормальний -131

відповіла у темці про аналізи...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2011 - 17:56

Юлька-мамулька, будьте ласкаві, підкажіть як правильно поводити себе у нашій ситуації. Сину 3 роки. ГРВ в нас дуже часте явище, а особливо нас турбує фарингіт... з височенними температурами, так було від народження. Приблизно пів-року вже мали субфібрілітет., 37 -37, 4. Впорались з цим Бронхомуналом, Енгістолом. Поки приймаємо ліки - все стає більш-менш добре, перестаємо - все з початку. Літом ходили на кварц (температура з 37, 2- 37 ,4 впала до 36,8 -36, 9, тримається така й досі). Брали мазочок в горлишкові і носику декілька разів у різних установах - трохи збільшена кількість стрептококів, один раз висіяли стафілокок. Пішли в садок, зрозуміло стало ще гірше, якраз адаптаційний період. Хоча з усіх інших боків - садок для нас то знахідка! Стало просто неможливо, я вже не знаю що й думати - температура так й далі піднімається на рівному місці (навіть без відвідування садка), починає підкашлювати час від часу, і знов все по новому... Наперед дякую за відповідь.
Додам що робили узі ЖКТ, здавали аналізи - сеча, кал заг. і на копрологію, кров. Додаткові скарги - нещодавно турбував животик, часто вночи, показував на зону пупка, перед тим як засинав трохи крутився (не спішили з тим, але все ж дали в результаті протиглистовий засіб), трохи пагано відходить жовч... ніби все

Повідомлення відредаговано Анічка: 07 листопад 2011 - 18:01

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Моя 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2011 - 18:19

Юлька-мамулька, дирочка,не ямка.незнаю як пояснити.а що таке свищ?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2011 - 19:50

Перегляд повідомленняАнічка (7.11.2011, 18:56) писав:

Юлька-мамулька, будьте ласкаві, підкажіть як правильно поводити себе у нашій ситуації. Сину 3 роки. ГРВ в нас дуже часте явище, а особливо нас турбує фарингіт... з височенними температурами, так було від народження. Приблизно пів-року вже мали субфібрілітет., 37 -37, 4. Впорались з цим Бронхомуналом, Енгістолом. Поки приймаємо ліки - все стає більш-менш добре, перестаємо - все з початку. Літом ходили на кварц (температура з 37, 2- 37 ,4 впала до 36,8 -36, 9, тримається така й досі). Брали мазочок в горлишкові і носику декілька разів у різних установах - трохи збільшена кількість стрептококів, один раз висіяли стафілокок. Пішли в садок, зрозуміло стало ще гірше, якраз адаптаційний період. Хоча з усіх інших боків - садок для нас то знахідка! Стало просто неможливо, я вже не знаю що й думати - температура так й далі піднімається на рівному місці (навіть без відвідування садка), починає підкашлювати час від часу, і знов все по новому... Наперед дякую за відповідь.
Додам що робили узі ЖКТ, здавали аналізи - сеча, кал заг. і на копрологію, кров. Додаткові скарги - нещодавно турбував животик, часто вночи, показував на зону пупка, перед тим як засинав трохи крутився (не спішили з тим, але все ж дали в результаті протиглистовий засіб), трохи пагано відходить жовч... ніби все

Навіть і не знаю,що вам сказати....Перш за все вам треба провести санацію ротової порожнини....позбавитись стрептокока,бо він і дає ті часті загострення. Приймати з перервами імуностимулятори....Уникати переохолоджень...
На рахунок тих симптомів,що ви описали з животиком...то така картина характерна для глистів...,а вони,до речі, також можуть давати субфебрилітет.

Перегляд повідомленняolenamax (7.11.2011, 19:19) писав:

Юлька-мамулька, дирочка,не ямка.незнаю як пояснити.а що таке свищ?

Свищ-це порожнина,яка з"єднує порожнистий орган із зовнішнім середовищем...
А я ,на жаль, не можу зрозуміти,що то у вас таке...треба бачити...

Повідомлення відредаговано Юлька-мамулька: 07 листопад 2011 - 19:50

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2011 - 21:19

Юлька-мамулька, в тому то і справа... що ніхто з лікарів нам не запропонував ніякої санації (чесно кажучи нічого такого і не чула), хоча перша моя думка після виявлення патогенної флори у носоглотці...знищити всю "гидоту". Якщо всі попередні рекомендації узагальнити, нам було показано (крім того, що описала вище) загальні оздоровчі процедури і здоровий спосіб житя та симптоматичне лікування... більш нічого такого...
А детальніше про "санацію ротової порожнини" можете написати? Це не антибіотики?
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 листопад 2011 - 09:22

Перегляд повідомленняАнічка (7.11.2011, 22:19) писав:

Юлька-мамулька, в тому то і справа... що ніхто з лікарів нам не запропонував ніякої санації (чесно кажучи нічого такого і не чула), хоча перша моя думка після виявлення патогенної флори у носоглотці...знищити всю "гидоту". Якщо всі попередні рекомендації узагальнити, нам було показано (крім того, що описала вище) загальні оздоровчі процедури і здоровий спосіб житя та симптоматичне лікування... більш нічого такого...
А детальніше про "санацію ротової порожнини" можете написати? Це не антибіотики?

На рахунок санації....так,звичайно,що сюди входять і антибіотики...в комплексі з полосканням,фізпроцедурами....але вам повинен цю схему скласти лікар.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   KARINET 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 листопад 2011 - 10:03

Добрий ранок! Моїй доні скоро буде 8 місяців. В суботу піднялась т-ра до 39, нас положили в лікарню приписали лікування (енгістол, кальцій, тавегіл, лаферобіон (свічки і крапельки) і антибіотики (цефатоксин з лідокаїном)). Т-ри в неділю вже небуло, в понеділок здали всі аналізи, аналізи прекрасні, а дитину далі колять антибіотиками. Чи правильно це? Приписали нам на 5 днів таке лікування. Дякую!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ks@n@ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 листопад 2011 - 10:04

Я знову до вас. Мала знову мені прихворіла, кашель і носик трошки сопливить, але соплі не течуть, а там в середині шкребуть, сьогодні ще й горло трохи почервоніло. Даю їй афлубін, і фарингосепт. Ще даю флюдітек, але хочу його чимось замінити, бо попередній раз ним лікувались, а я чула що краще 2 рази одні ліки не давати бо організм звикає, правда чи ні?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 79 Сторінок +
  • « Перша
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ренесма світлина

ренесма  А я напевно того року була дуже чемна)))Ходила на пошту по марки а мені кажуть шо для вас 2 посилки))Правда я таких дівчат не знаю ,але дякую вам за хороший настрій!!!

Сьогодні, 18:34

♥Серце Дженніфер♥ світлина

♥Серце Дженніфер♥  Всіх вітаю зі святом Миколая! Надіюсь, завітав він у кожен дім! І до нас теж заходив) Шкода, але цього року на Миколая ми всі захворіли і наша малеча також( Надіємось та простуда скоро мине.

Сьогодні, 16:50

маленька Ляля світлина
Адель007 світлина

Адель007  Відчуваю себе неведимкою...

Сьогодні, 12:47

Stasia24 світлина

Stasia24  Став запитання у відповідних темах.

Сьогодні, 12:05

промінь сонця світлина
Рінна Shadoi світлина

Рінна Shadoi  Миколай тихесенько завітав і у нашу домівку. Дочекались)

Сьогодні, 00:50

Nifertiti-m світлина

Nifertiti-m  Бажаю у цю ніч щоб до кожного завітав св.Миколай)))Прошу у нього щоб усім приніс дарунки,а найбільше прошу для нашої України щоб приніс їй МИР!!!

Вчора, 23:40

Мартин світлина

Мартин  "Постарайтеся заснути сьогодні з усмішкою. Не забудьте, що Миколай користується послугами тих, чиє серце відкрите" - о. Олесь Август Чумаков

Вчора, 21:32

ЛИСИЧКА 55 світлина

ЛИСИЧКА 55  Сьогодні один хлопчик сказав...в мене ще ніколи не було такого свята Миколая.... Хай кожна людина повірить у диво...

Вчора, 20:46

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 грудень 14 )

• З днем народження
    nesmiyana 
    - Вік: 31
  • З днем народження
    РижЮлька 
    - Вік: 30
  • З днем народження
    Jil