Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Харцизьк "Біодар" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Харцизьк "Біодар" Лікування ДЦП, хвороби Дауна, олігофренії у дітей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Mira01 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 січень 2011 - 22:46

Дівчаточка ;) , знайшла таке посилання про наших діточок:
Прихований текст

Мені про цей Біодар розповідала педіатр, що в неї пацієнт з Хворобою Дауна після їхнього лікування почав розмовляти!!!!
Цікаво, чи ще хтось зтикався з цим центром або проходив там лікування??? Які результати??? Враження???
Взагалі, що Ви про це думаєте????
Дякую!!!!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   linka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 січень 2011 - 13:01

Ну по перше, не ХВОРОБА, а СИНДРОМ Дауна - відповідно не лікується, на жаль. А можна приймати деякі ліки, і то не доказана їхня ефективність, впливу на діток з СД. ПРо це на сайтах діток з синдромом багато пишуть, і одним аміноксилоти взагалі протипоказані, іншим підходить.
Мені не подобається, що вони відносять СД до" Наследственные заболевания нервной системы", зовсім вони не спадкові, точніше 1-2%, які бувають спадкові, а все решта - випадковість у відношенні 1:700. Мені це здається непроіесійним, і шарлатанством.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mira01 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 січень 2011 - 22:07

Мені дуже стидно за свою неосвідценість!!!! Вибачайте за "Хворобу Дауна"!!!!! Тепер буду завжди пам"ятати, що це С И Н Д Р О М!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   linka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 січень 2011 - 13:33

Ми не ображаємось, і нікого теж не хотіли образити.
Прихований текст

Ось тут є обговорення  про амінокислоти (зокрема для діток з СД)
Амінокислоти

Є як позитивні, так і негативні відгуки. Тому кожна мама маєсама виіршувати. чи давати це дитині, чи ні. Нам раз генетик прописала ноотропи на місяць - мовляв, видно що дитиною займаються, але треба все таки, бо ТРЕБА лікувати. Ми пішли до невролога, а вона сказал. в мене до вас зайважень нема, і на ваш вибір хочете пийте, хочете - ні, але чуда вони не створять..

Ось цитата однієї мами про лікування

Текст, що розкривається
С Форума родителей Родителей растящих детей с Синдромом Дауна

Свидетельство человека, который сам не лечил ребенка, но собирал инфу в интернете:
"Лечение аминокислотами в Примавере выглядит, как поподание пальцем в небо. Всем назначаются одни и те же препараты, без предварительнх обследований. Может быть кому-то и удачно попадают, и благодарности этих людей потом помещают на своих сайтах. Но есть много людей, которым не только не помогло, а очень навредило подобное лечение. На 7е не раз обсуждались эти темы. К сожалению отрицательных результатов было больше, чем положительных. Аня рассказывала мне про одну девочку с СД, которую лечили аминокислотами. По словам её мамы результаты были хорошие, но все закончилось очень печально, ни смотря на положительный эффект. Я ни за, ни против. Я за ответственный подход к лечению, впервую очередь врачей. Но им ведь все равно, это не их дети. Они проверяют эффект, пробуют разные лекарства и методы, дат еще и неплохо на этом зарабатывают".

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ЛяО світлина

ЛяО  40 років кумедний вік! Одна подруга стала бабусею, інша пішла в декрет!

Сьогодні, 00:10

Теплинка світлина

Теплинка  Не забудьте ,що цієї ночі(на 26 жовтня) переводять годинники на 1 годину назад

Сьогодні, 00:07

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  Коханий повертайся додому живим і здоровим!!!ми з донею чекаємо на тебе!!!

Вчора, 23:20

Frozen світлина

Frozen  МалечаБу шукає пригод, долучайся до таємниць і винагород

Вчора, 19:39

Осіння симфонія світлина
Amanda світлина
Нуська_М світлина
Irunka11 світлина
Домовичок світлина

Домовичок  ...Кохай, бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай, допоки тіло спрагле й молоде, бо в старості кохають тільки очі... (Ліна Костенко)

24 жов 2014 21:51

Показати коментарі (1)

Mariannka світлина

Mariannka  Дві санітарки розмовляють в пологовому: —Хто це так голосно плаче??? чи та трійня, що родилась сьогодні вночі? — Ні, це їх батько в коридорі…)))

24 жов 2014 20:40

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 жовтень 14 )

• З днем народження
    hensy 
    - Вік: 35
  • З днем народження
    ренесма 
    - Вік: 24
  • З днем народження