Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Новорічні конкурси та розваги для дорослих. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Парад фото у вишиванках


Сторінка 1 з 1
 • Ви не можете створити нову тему
 • Ви не можете відповісти в тему

Новорічні конкурси та розваги для дорослих. Зробимо своє свято веселим! Оцінка: -----

#1

Користувач поза мережею   Мозаїка 

 
 • Фахівець
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 1 272
 • Реєстрація: 27 березень 10
 

Відправлено 30 грудень 2010 - 16:42

Дорогі форумчани! Цього року ми зустрічаємо Новий рік величезною компанією, тому хочеться не тільки наїстися, напитися та подивитися новорічні передачі(це в кращому варіанті, а в гіршому - можна й заснути в тарілочці олів'є:)), а й весело провести час. Для цього я вже кілька днів перериваю інтернет в пошуках цікавих конкурсів та сценаріїв Нового року. Трішки знайшла і думаю, може, ще комусь знадобиться... Тому пропоную вашій увазі ось такі:

1. Хай при вході кожен гість отримає нове “ім’я”: прикріпіть йому на спину папірець з написом “заєць”, “вантажівка”, “телевізор”, “пиріжок”. Кожен може прочитати назву на спині гостя, але, природно, не може знати, як “називається” він сам. Завдання – протягом вечора дізнатися у решти своє “ім’я”. На всі питання можна відповідати тільки “так” або “ні”. Перемагає першим здогадався.
2. Приготуйте желе. Завдання тих, що грають-з’їсти свою порцію як можна швидше за допомогою сірників або зубочисток.
3.Запропонуйте гостям будь-якою рукою, витягнутою вперед, порвати газету на дрібні шматочки. Переможець – той, хто порве як можна дрібніше. Інший вільною рукою допомагати не можна!
4. Розділіться на дві команди і без допомоги рук на швидкість передавайте бутафорський градусник так, щоб він обов’язково знаходився під лівою пахвою.
5. І ще одним цікавим способом дарування подарунків є скринька Діда Мороза. Тут уже потрібна організація та підготовка. В найпопулярнішому місці на фірмі розташовується скринька з написом “Листи Діду Морозу”. Кожен з працівників може написати своє бажання та покласти його в цю скриньку. За кілька днів до нового року скринька відкривається організаторами свята. І, в день “ікс”, урочисто в жартівливій формі, виконуються побажання. Наприклад, хтось побажав поїздку в Африку – йому можна подарувати пальму, хтось захотів нове авто – отримує мальку іграшкову машинку, хтось захотів стати директором – для нього розігрується сценка – де він в ролі генерального директора і т. д. Ще раз повторюся – забавка цікава, але вимагає певних приготувань і фантазії.
6. Швидкий келих
Гості на швидкість оббігають святковий стіл, тримаючи зубами келих шампанського за ніжку. Чим довша ніжка келиха, тим краще. Хто оббіг швидше за всіх і не розлив напій –переможець.
7. Снайпер
Для участі в грі запрошуються 3-4 чоловіки. Для проведення гри потрібні порожні пивні пляшки 0,5 л по числу гравців. Учасникам прив'язують на пояс свіжу морквину таким чином, щоб вона звисала спереду на рівні колін. По команді чоловіки наввипередки повинні потрапити морквиною в горлечко пляшки таким чином, щоб потім підняти пляшку на мотузці, за яку прив'язана морквина.
8. Де я?
Гравця саджають спиною до всіх, а на спину прикріплюють табличку з наперед приготованим написом. Написи можуть бути різними: «Туалет», «Магазин», «Інститут» та ін. Інші учасники задають різноманітні питання, наприклад: «Навіщо ти туди ходиш?», «Як часто?». Гравець повинен, не знаючи того, що написано на підвішеній на нього табличці, відповідати на запитання.
9. Ласун-барабашка
З компанії вибирають 2 осіб. Вони починають по черзі брати з кулька (в руках у ведучого) по цукерці, класти її в рот (ковтати не дозволяється) і після кожної цукерки називати свого суперника «Ласун-барабашка»
Хто зможе більше запхати в рот цукерок і при цьому розбірливо скаже чарівну фразу, той і переможе.
10. Смачного
Беруть участь кілька пар. Завдання кожної пари – швидше за інших з'їсти довгий огірок або банан одночасно з двох кінців, не торкаючись руками. Інші спостерігають і забезпечують моральну підтримку. Варіант з зав'язаними очима: пари підбираються за обопільною згодою, а після того, як їм зав'язали очі, партнерів непомітно змінюють.
11. Люблю-не люблю
Ведучий просить всіх гостей, що сидять за столом, назвати, що вони люблять і що не люблять, у сусіда праворуч. Наприклад: «У свого сусіда праворуч я люблю вухо і не люблю плече». Після того як всі називають це, ведучий просить всіх поцілувати те, що вони люблять, і вкусити те, що вони не люблять.
12. Танці на газеті
Парам видаються газети. Потрібно танцювати не сходячи з неї. По мірі вибування пар газета складається. Як правило закінчується танцем однієї пари, швидше за все чоловіком з жінкою на руках і на пальці однієї ноги.
13. "Театральне ревю". Коли гості вже злегка розігріються традиційним шампанським і алкогольними коктейлями, пропонуємо випробувати свої акторські здібності. Розподіліть ролі між гостями (можна з допомогою фантів). Наприклад, вистава "Снігова казка". Визначте, хто виконуватиме роль Ялинки, Ворони, Вовка, Снігуроньки, Білого Коня, Принца і т.д. (Ролі і сценарій самої вистави - це вже витвір вашої фантазії). Отже, ви розповідаєте новорічгу казку, а "актори" зображають, те, про що ви говорите. Наприклад, "у лісі стояла самотня Ялинка, вітер хитав її гілки, а зима густо обсипала снігом (сніг чудово замінить конфеті). Під Ялинкою лежав сумний Вовк і голодними очима озирався навкруги. Сьогодні він залишився без обіду. Навколо Ялинки літала Ворона і дратувала Вовка карканням. Раптом до Ялинки наблизилась Снігурочка, оглядаючись навкруги і чекаючи на когось. І ось почувся цокіт копит і на вустах Снігуроньки розцвіла посмішка, верхи на Білому Коні з'явився Принц. Він хвацько зіскочив на землю, обійняв і поцілував Снігуроньку. Вони стояли поруч і закохано дивились один на одного, а позаду них, готувався до нападу Вовк. Але, відчувши аромат новорічного столу, вирішив не витрачати сили на закоханих і прожогом кинувя до тарілок, схопив канапку і заліг ласувати нею під ялинкою. А над ним продовжувала каркати і облизуватись Ворона". Після аплодисментів всі актори нехай одержать призи за неймовірне театральне дійство.

А ці конкурси - російською мовою. Вибачте, не маю часу перекладати.

<div class="sp-wrap"><div class="sp-head-wrap"><div class="sp-head folded clickable">Текст, що розкривається</div></div><div class="sp-body"><div class="sp-content">1) Конкурс на самого сексуального мужчину! Чтобы вдохновить любимую на ответное чувство, любая птица, зверь, в том числе и человек, исполняет перед ней некое подобие эротического танца!
Именно это вам и предстоит сделать, и поможет вам вот такой нехитрый реквизит! (Выносятся две веревки по метру, на концах — по картошке и по бельевой прищепке). Задача проста — прицепив картошку на веревочке к пряжке ремня, вы, исполняя эротические движения телом взад-вперед, при помощи картофелины должны протолкнуть этот коробок спичек (к ногам каждого ставится по коробку спичек) до вот этой черты (на расстоянии метров трех-четырех). Ногами, руками и прочими органами себе помогать нельзя! Итак, приведите инструмент в спокойное положение! Нет, от длины, я вас уверяю, ничего не зависит!
Руками и ногами не помогаем — негигиенично! По команде начнете действовать. Tот, чей коробок первым пересечет финиш, получит главный приз. Внимание, начали! (Игра, кто-то оказался более быстрым). Есть победа! Вот он — супергерой вечера, секс-символ местного масштаба и просто красавец-мужчина! А вы — да, жаль, жаль — чуть-чуть не успели. Ну да ничего, спешка не красит мужчину. Вот вам утешительный приз. А вам, дорогой победитель, вот это шампанское!
2) Тест - шутка. Заранее готовится кассета с отдельными строчками из песен примерно следующего содержания:
1. "Ну, где же вы, девчонки, девчонки, девчонки, короткие юбчонки, юбчонки, юбчонки..."
2. "Помоги мне, помоги…"
3. "Ты бросил меня, ты бросил меня…"
4. "Эти глаза напротив - калейдоскоп огней…" и т.д.
Когда ведущий - маг подходит к очередному гостю и начинает водить руками над головой человека, звукооператор включает кассету, и все слышат мысли гостя. Комментарии ведущего по поводу услышанной мысли обязательны. Достаточно до 8-10 "мыслей" на кассете.)
3) Новогодний конкурс "Смешинка"
Каждый играющий получает какое-нибудь имя, скажем, хлопушка, леденец, сосулька, гирлянда, иголочка, фонарик, сугроб... Водящий обходит всех по кругу и задает различные вопросы: - Кто ты? - Хлопушка. - А какой сегодня праздник? - Леденец. - А что это у тебя (показывая на нос)? - Сосулька. - А что капает с сосульки? - Гирлянда... Каждый участник должен отвечать на любые вопросы своим "именем", при этом "имя" можно склонять соответствующим образом. Отвечающие на вопросы не должны смеяться. Кто засмеется - выбывает из игры и отдает свой фант.
4) Новогодний конкурс "Кто последний?"
Требуется 5-6 участников и рюмок на одну меньше, чем игроков, а также выпивка. Гости становятся вокруг стола, на котором стоят рюмки. Включают музыку, гости начинают бегать вокруг стола, при выключении - участники хватаются за рюмки и выпивают содержимое до дна. Кто остался без рюмки, тот выбывает. И так далее. Самое главное, чтоб рюмок было всегда меньше, чем играющих. Победитель будет один из двух оставшихся, кто выпьет последнюю рюмку.
5) Ручеек из обоев.
Hа пол кладётся дорожка обоев. Женщинам предлагается широко расставляя ноги, пройти по "ручейку", не замочив ног. После первой попытки предлагается повторить "прогулку по ручейку", но уже с завязанными глазами. Все остальные будущие участницы игры не должны видеть, как она проводится. Пройдя ручеёк с завязанными глазами, и в конце пути сняв с глаз повязку, женщина обнаруживает, что на ручейке лежит мужчина, лицом вверх (мужчина укладывается на обои уже после того, как выполнено задание, но еще не снята повязка с глаз участницы). Женщина смущается. Приглашается вторая участница, и, когда всё повторяется снова, первая конкурсантка от души смеётся. А потом третья, четвёртая... Всем весело!<div class="clear"></div></div></div></div>
P.S. Любі модератори! Заздалегіть вибачте, якщо існує така тема. Я шукала через пошук - не знайшла!
Бажаю всім гарно відсвяткувати Новий рік!
My Signature
ЗображенняЗображення
[spoiler]

Нагороди:

переглянути всі
 • 10
 • Back To Top

#2

Користувач поза мережею   Тоська 

 
 • Своя людина
 • PіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Користувачі
 • Повідомлень: 164
 • Реєстрація: 01 серпень 08
 

Відправлено 30 грудень 2010 - 18:44

Мозаїка, бомба, їду в гості і буду всіх веселити. МОЛОДЕЦЬ. Дякую.
My Signature
Зображення
 • 1
 • Back To Top

#3

Користувач поза мережею   Аріка Ікара 

 
 • Завсідник
 • PіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 405
 • Реєстрація: 10 квітень 09
 

Відправлено 30 грудень 2010 - 19:43

Ми колись придумали ось такі:
1. Береться дві пари хлопців, зав"язуються їм очі і вони повинні нагодувати один одного йогуртом. Повірте, хохма сильна.
2. Танець на газеті. Дві, три пари ставлять на шматок газети ( розмір на ваш розсуд ), вмикають музику, для ускладнення мона зробити нарізку з пару видів - танго, вальс, техно і т.д. Танцюючі не повинні вийти за межі газети.
3. Дуже смішною і доречною була б гра "Твістер". Можна купити готову. Ціна від 30 до 90 грн.
4. Зробити наряд снігуроньки для дівчини з підручних засобів : серветки, вата, папір туалетний.....
Веселої та незабутньої забави!
My Signature
Зображення
 • 1
 • Back To Top

#4

Користувач поза мережею   ляночка 

 
 • Своя людина
 • PіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Користувачі
 • Повідомлень: 196
 • Реєстрація: 26 січень 09
 

Відправлено 30 грудень 2010 - 20:33

ще конкурси є тут http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?...iew=getlastpost
My Signature
Спойлер
 • 2
 • Back To Top

#5

Користувач поза мережею   Forget-me-not 

 
 • Завсідник
 • PіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 370
 • Реєстрація: 25 квітень 10
 

Відправлено 31 грудень 2010 - 00:34

Спасибі за конкурси! обов"язково скоритсаємось =))))
 • 1
 • Back To Top

#6

Користувач поза мережею   Vona 

 
 • Зацікавлений
 • PіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Користувачі
 • Повідомлень: 51
 • Реєстрація: 05 січень 11
 

Відправлено 08 січень 2011 - 03:21

Ми у цей рік були у моєї кузини (сестри двоюрідної), так вона вигадала конкурсі, щось з інету узяла... і встроїла нам змагання. :rofl: І подарунки :8_2_101: не під ялинку поклала, а зробила так, щоб у конкурсі виграли.
Все чудово, веселі конкурсі, але їх було 24!!! :wacko3: Чоловікі устали(( Ми ще продовжили 1 січня після обіду.
Так, що треба, щоб не було перебору і напряжно.
My Signature
Зображення
 • 1
 • Back To Top

#7

Користувач поза мережею   Квітка 

 
 • Своя людина
 • PіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Користувачі
 • Повідомлень: 187
 • Реєстрація: 15 листопад 07
 

Відправлено 21 листопад 2011 - 20:08

Зазвичай Новий Рік ми святкуємо дома разом з моїм братом, братовою та племінниками 6 ті 10 років. Вже років 3 ми готуємо святкову програму. Започаткував це мій брат, а потім підтримала і я. Ми в неті нашукуємо різні конкурси, забавки, підкориктовуємо під свій лад і виходить фантастична забава на всю ніч. Діти задоволені, а дорослі, мабуть, ще більше!
Хочу з вами поділитися своїми наробками, мені вони більше не знадобляться, бо повторятися якось не цікаво...

Подорож у Новий Рік
Новий Рік – пора виповнення бажань. А хто з нас не мріяв відправитися в далекі країни? Так давайте сьогодні всі разом відправимося в Новорічну подорож!І перша країна на нашому шляху – сонячна Італія!
Звучить звук коліс поїзда;))) (всі навколо відразу ж імітують ці звуки)
В Новорічну ніч в Італії викидають із вікон старі зіпсовані речі. Існує така прикмета – якщо викинеш стару річ у вікно, то в новому році у тебе з’явиться така ж, але нова! А ще кожна сім’я обов’язково пече новорічний пиріг, де сховано багато різних сюрпризів. І ми для вас приготували такий пиріг, візьміть по кусочку і дізнаєтеся, що вас чекає в наступному році!
Звучить звук коліс поїзда;)))
Німеччина – батьківщина багатьох вчених, поетів та музикантів. В Німеччині на Новий Рік є свій звичай – о 12 годині ночі залазити на стільці та столи і з радісними криками «впригувати» в Новий Рік.
Тому, конкурс – будемо «впригувати» в Новий Рік! Хто дальше пригне, той переміг!
Прокаталися по Єваропі, а тепер відправимося в гарчу екзотичну Африку! Але поїзди туди не ходять, тому ми поїдемо на автомобілі.
Звучить шум мотора, дороги, звуки клаксона;)))
Ви знаєте, в одному племені, в Кенії, на Новий Рік при зустрічі прийнято плювати один в другого, бажаючи таким чином один одному здоров’я, щастя та успіху! ;)) Так, дуже екзотичний звичай, але ви не хвилюйтеся – плювати один в одного ми не будемо, але привітати один одного по-африканськи спробуємо!!!
Конкурс - учасникам видаються цукерки. Виграє, хто далі виплюне!
Африка – не лише гаряче сонце, непрохідні джунглі, але й темпераментні танці!
Конкурс – оголошується танцювальний африканський марафон! Танцюють жінки! Чоловіки акомпанують тумба-юмба;))) Приз – вибираємо кращого вождя жіночого племені!
Продовжуємо нашу подорож – пересідаємо з автомобіля в корабель і пливемо в Америку.
Звучить плескіт хвиль та крик чайок ;)))
Є прекрасний звичай – перед тим, як відправитися в плавання – об борт корабля розбивають пляшку шампанського. Але розбивати ми її не будемо, а розіллємо по бокалам і піднімемо наступний тост:
На лапках м'якеньких, як котик пухнастий,
До тебе хай прийде цей рік.
Усміхнеться тепло і скаже: "Ну, здрастуй!"
І радо ввійде на поріг.
Тебе він осипле добром і коханням
І, глянувши хитро з-під вій,
Здійснить всі твої заповітні бажання
І щастям наллє келих твій.
І новою долею сповниться небо,
Й годинник 12 проб'є ...
І в світі все буде від серця, для тебе —
Таким, як вітання моє!

І так, ми в Америці: хмарочоси, статуя свободи, Майкл Джексон, Мадонна і звичайно, Арнольд Шварцнегер. Перед Новим Роком в Америці проводяться конкурси на найсильнішого чоловіка.
Конкурс для чоловіків: тримаючи праву руку за спиною, однією лівою, тримаючи за кутик розвернуту газету, зібрати її в кулак!
Пора відправлятися далі. Ми пересідаємо на літак і летимо в Японію.
Звучить шум літака, японська музика;)))
31 грудня японці затівають генеральне прибирання, а о 12 год з боєм курантів лягають спати, щоб стати на світанку і зустріти Новий Рік з першими проміннями сходящого Сонечка…
Ми ж лягати спати не збираємся, а навпаки будемо гуляти, веселитися, співати аж до світанку!!! Але тепер краще повернемося назад додому, бо дома найкраще!
Звуки літака… Козацький марш… Тьохкання солов'їв…
Ось ми й дома!!!!! За те і піднімемо наші келихи!!!


Користувач подумав і додав через 4 хв.:
А ось цей сценарій на минулому святі викликав просто шквал емоцій! Раджу скористатися! Я була ведучою, всім роздала ролі і повільно читала текст, а мої актори уважно виконували все, про що там йшлося. Повірте, всі так захопилися - від малих до великих!

Сценарій міні-бойовика
Шумів бамбуковий Ліс. З одного боку в інший гойдалися дерева і зловісно поскрипували. Темно і страшно було в Лісі. Ламаючи гілки і приминаючи траву, повільно вийшов з гущавини величезний дикий Кіт. Він був голодний і тому зловісно м’явкав, шипів та гарчав. Злякано перелетів з гілки на гілку Ворон і обурено каркав. Кіт озирнувся, розлючено повів хвостом і причаївся під деревом. Несподівано в місячну тишу увірвався звук летячого вертольота. На ньому летіли Незнайомець і Снігуронька. Незнайомець давно хотів побути зі Снігуронькою, і він шалено дивився на неї, облизуючись. Усе гучніше й гучніше шумів двигун вертольота, шалено крутився його пропелер. Вертоліт закружляв над Лісом, шукаючи місце для посадки, і почав знижуватися. Він приземлився на галявину, а навколо шумів бамбуковий Ліс. З гелікоптера вийшли Незнайомець і Снігуронька. Незнайомець витер чоло і сказав: "Прибули!". "Ура!" - Сказала Снігуронька і заплескала в долоні. І раптом Снігурка злякано скрикнула: "Ой, ой, ой!". Під деревом вона побачила величезного дикого Кота. Він голодними очима подивився на прибулих, облизався і зловісно загарчав. Снігуронька швидко і вправно забралася на дерево. Незнайомець залишився з Котом один на один. І знову злякано перелетіла з гілки на гілку Ворона і обурено закаркала. Кіт повільно підходив до Незнайомця. Обидва приготувалися до сутички. Незнайомець миттєво згадав усі відики за участю Брюса Лі. Ставши в стійку, Незнайомець зробив випад і голосно закричав: "Кия!". Кіт страхітливо загарчав, продовжуючи наближатися до Незнайомця. Незнайомець підморгнув переляканій Снігуроньці, швидко змінив стійку і знову закричав: "Кия!". Але Кіт сміливо йшов вперед. І тоді Незнайомець без страху кинувся до Кота і серією влучних ударів вклав його на лопатки! Снігуронька закричала: "Ура!". Ворон здивовано каркнув і звалився з дерева. Кіт знову загарчав, на цей раз жалібно. "Ура!" - Сказала з дерева Снігуронька. Незнайомець прив'язав Котові нашийник і вирішив забрати його до себе додому. Кіт вдячно подивився на Незнайомця і слухняно сів поруч з ним. Снігуронька закричала: "Ура!" - І злізла з дерева. Незнайомець узяв за руку Снігурку, передав їй повідець з Котом, і вони вирушили разом зустрічати Новий рік. Слідом їм радо шумів бамбуковий Ліс і здивовано каркала Ворона.
Бамбуковий Ліс - необмежена кількість учасників.
Дикий Кіт
Ворон
Вертоліт
Незнайомець
Снігуронька
:smile:
My Signature
Спойлер
 • 3
 • Back To Top

#8

Користувач поза мережею   Myrra 

 
 • Вінтаж
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 696
 • Реєстрація: 27 червень 09
 

Відправлено 21 листопад 2011 - 20:32

Мозаїка, а ти бачу серйозно підготувалась. Дякую за гарні конкурси, два позичу собі, бо вони для мене нові.
 • 1
 • Back To Top

#9

Користувач поза мережею   Мозаїка 

 
 • Фахівець
 • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Досвідчені користувачі
 • Повідомлень: 1 272
 • Реєстрація: 27 березень 10
 

Відправлено 08 грудень 2012 - 14:59

Дівчатка, скоро знову Новий рік. Як плануєте святкувати? Діліться цікавими ідейками. Бо я знову перериваю інтернет у пошуках розваг, які б задовольнили в новорічну ніч найвибагливішу компанію.
Розказуйте, що цікавого втілювали минулими роками. Може, хтось має бажання поідлитися ідеями щодо якихось тематичних вечірок чи ще чогось подібного?...
My Signature
ЗображенняЗображення
[spoiler]

Нагороди:

переглянути всі
 • 0
 • Back To Top

#10

Користувач поза мережею   Траляля 

 
 • Своя людина
 • PіpPіpPіpPіp
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Користувачі
 • Повідомлень: 198
 • Реєстрація: 20 листопад 11
 

Відправлено 08 грудень 2012 - 23:26

Дуже гарна і корисна темка)
А ми з друзями ще бавимся такі ігри:
МПС (Мій правий сусід). Одному гостю говорять, що ми загадали котрусь людину з кімнати і йому потрібно вгадати кого саме розшифрувавши абревіатуру МПС. Він може задавати всім гостям будь-які питання, а гості мають відповідати на них "так" або "ні". (Можна для допомоги сказати йому, щоб всім гостям по колу задавав те ж саме питання і нехай дивиться на реакцію). Прикольна гра :greeting:
А ще гра з алкоголем: дві команди по четверо людей. Навпроти кожної команди стілець з пляшкою будь-якого алкоголю, стаканчик і тарілка з закускою. На три чотири - біжить перший і наповнює стаканчик, другий випиває, третій закусує, і четвертий знов наливає. Яка команда випє швидше, та перемогла. :36_15_26:
 • 1
 • Back To Top

Поділитися темою:
Сторінка 1 з 1
 • Ви не можете створити нову тему
 • Ви не можете відповісти в тему1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама


Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 тра 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Показати коментарі (2)

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків


birthday Іменинники ( 22 травень 18 )

Реклама


Перекладач онлайн