Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Випадіння волося - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 20 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Випадіння волося Усі методи лікування випадіння волося Оцінка: -----

Користувач поза мережею   zapit 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 листопад 2011 - 14:45

підкажіть будь-ласка, де у Львові можна купити чисту нафту ???
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юльк@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 листопад 2011 - 14:54

saniaw, мої коліжанки теж на тому шампуні сиділи, але він передбачає звиканню і потім різко починає випадати волосся, коли змінюєш шампунь. не рекомендую. в мене теж волося випадає, я купила в ватсонсі шампунь і бальзам з реп"яху і поки не жаліюсь.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кармелита 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2011 - 13:28

Мені допоміг якийсь білоруський шампунь на екстракті кропиви в той час як популярні Ельсеви і тому подібні компанії виявились безсилими...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sharpblond 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 листопад 2011 - 23:31

Перегляд повідомленняSili (7.11.2011, 10:34) писав:

Привіт я також 2 місяці мила шампунем алоє-вера і маску робила помогло,набагто менше вилпадає.А після цього шампуня купила велла і репяне масло і тепер цим мию.

Я саме купила шампунь алое-вера))) Може навіть той самий.

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленняКрасунька (29.10.2011, 21:14) писав:

У дуже багатьох після вагітності та пологів починає випадати волосся. Це і зрозуміло, стільки організм вітамінів і поживних речовин витратив. Але випадіння волосся в перчу чергу сигналізує про те, шо не вистачає вітамінів групи В і зокрема біотину. Так що на харчування в перчу чергу треба звернути увагу.

Є ще вітаміни "Деакура" з лікувальною дозою біотину. Запитайте в аптеці.

Я шось ту деакуру не знайшла. А де ви купували?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   svit 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 листопад 2011 - 01:47

Дівчата, мій чоловік цього року дуже хворів (спочатку потрапив у лікарню з пневмонією, а нещодавно перехворів тяжкою формою ангіни), і внаслідок прийому кінських доз антибіотиків волосся дуже сильно почало випадати. Ще й стресова ситуація "допомогла"...
Отже, треба було рятувати шевелюру (носить довге волосся). Але ж йому попробуй ще вгоди - маски він не буде робити, а із засобами, що погано пахнуть, навіть і не підходь. Вдалося вмовити на наступне:
1. До 1 ст.л. шампун додати 1 жовток і 1. ст.л желатину (залити 0.5 скл. води, дати набухнути, потім на паровій бані розтопити). Збити блендером, користуватися як звичайним шампунем. Я ще додаю десь 0,5 ч.л. вітаміну А і вітаміну Е в олії. Можна додати трохи води, якщо загусте, для легшого нанесення.
2. Вітамінний спрей: 50 мл. хорошої мінеральної води (я не дуже довіряю виробникам мін.води, тому взяла відвар дубової кори і шавлії), по 1 ампулі вітамінів В1, В6, В12, 1 ампула соку алое (все продається в аптеці). Налити в баночку з-під магазинного спрею. Використовувати 1 раз на день, потім помасажувати, наче втираючи той спрей. Спробувала і сама - дуже мені сподобався!!!
3. Вітаміни А і Е в капсулах - по одній 1 раз на день.

Через тиждень волосся перестало випадати зовсім, на дотик м'якеньке і почало блищати, нового поки не видно. Думаю, що просто ще мало часу пройшло.
Хочу ще вмовити на маску з перцівкою, але поки не ведеться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 листопад 2011 - 19:15

Я вже пів місяця п'ю вітаміни Перфектіл і роблю раз на 10 днів маску (1 ст.ложка коньяку + жовток+ 1 ст.л.меду), вже три рази цю маску робила. І знаєте, бачу результат! Раніше волосся лізло жменями + резинка для волосся при кожному зніманні тягнула за собою "шлейф". Тепер волосся ще лізе, але НАБАГАТО менше! Надіюсь як доп'ю вітаміни результат буде відчутніший.
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Ksywa@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 листопад 2011 - 16:17

Всім привіт!!!Я ще не родила,і навіть не вагітна,а от волосся лізе жмутами.Навіть незнаю що робити,вже й підстриглась,нічого не дало,просто менше по довжині.Скажіть,вітаміни можна самим купляти чи краще радитись з лікарем?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 листопад 2011 - 16:44

Я в суботу в косметолога спитала,що найбільш дієвим є в боротьбі з випадінням волосся,вона мені відповіла,що найкраще робити масажі шкіри голови,добрий ефект дає масаж з втиранням в шкіру голови настоянки червоного перцю,ще є олійки,що містять перцевий екстракт. Саме основне розмасовувати добряче шкіру голови,щоб був хороший кровообіг.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталі Д 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 листопад 2011 - 07:22

В мене теж дуже сильно вилазить волосся,так ,що аж плакати хочеться.Треба йти в аптеку за реп"яховою олією,бо цибуля мабуть не підійде ,бо ходжу на роботу.
My Signature
Зображення

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   barbariska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 листопад 2011 - 16:53

У мене волосся почало випадати десь як минуло два місяці після пологів. Я навіть підстриглася коротше. Мию голову, а на руках залишаються пасма волосся, то було щось, як згадю! Мені порадили шампунь і бальзам серії Зеленая аптека: Масло репейное для митья і укрепленія волос(то йде як шампунь) і Бальзам-маска против випадения волос Репейное масло. Голову мила тим 2-3 рази в неділю. і волосся з часом почало менше лізти.
My Signature
Є люди, у яких живе Бог; є люди, у яких живе диявол; а є люди, у яких живуть тільки глисти. (Фаїна Раневська)

Одна Батьківщина, і двох не буває,
Місця, де родилися, завжди святі.
Хто рідну оселю свою забуває,
Той долі не знайде в житті.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irka shkirka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2011 - 16:56

І я тепер натираю постійно перед миттям голови репяхову олію, спочатку не дуже допомагало, а тепер супер, майже не лізе.
My Signature
Зображення

irka shkirka разом з нами
молить Боженьку ночами
мрія в неї лиш одна.
Буде мама і вона!
Треба зачекать ще трохи.
І почує поштовх крохи.
Буде щастя те без меж!
Вірю я в це! Вір, ти теж!

Клавдія Шиффер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Prominchyk 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 25 листопад 2011 - 17:32

Мені знайома порадила (а їй колись бабуся) після шампуню полоскати волосся відваром хмелю. хміль звичайний продають в аптеці. 2 столових ложки на 1 літру води. кинути хміль на кип’яток і проварити на невеликому вогні 5 хвилин, настоювати 15-20 хвилин. не розводити водою і не споліскувати волосся вкінці водою. Волосся перестало "вилазити" після 3-го миття.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   stellina 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2011 - 19:37

Купила якийсь шампунь і маску-запах не дуже .погано піниться .але волосся лізти перестало і блищить .шовковисте...REVIVOR назва
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама_Тимура  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2011 - 19:51

Я робила маски з тертого хріну, єфект той самий, що і у перцевої настоянки - допомагає покращити кровообіг і волосся перестає випадати. А ще ОДЯГАЙТЕ ШАПКИ ВЗИМКУ :give_rose:
My Signature
Зображення

Є час працювати, і є час кохати. Ніякого іншого часу не залишається.
Коко Шанель
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pampuwok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 грудень 2011 - 20:43

[quote name='Джаді' date='27.12.2010, 22:17' post='603391']
я бачу що неодна така, в мене також волосся лізе, то не те слово що лізе, а випадає, то мабудь такий період.
я користувась аллотоном спрей
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Златоцвіта 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 24 грудень 2011 - 20:25

Ось що знайшла:
Текст, що розкривається
♦ Рецепт, который считается одним из универсальных: вы смешиваете в равных пропорциях (столовая ложка) мед, коньяк. Добавляете яичный желток и вот она - смесь. Наносить такую маску следует перед мытьем головы где-то за полчаса. После того, как маску смыли, ополосните волосы лимонным соком с водой.

♦ Отличным средством против выпадения волос, а также от перхоти является сок алоэ. Можете также приготовить на 40%-процентном спирте настойку из его измельченных листьев. Далее сок смешивается с равной долей (столовая ложка), меда и яичным желтком. Полученная смесь наносится на кожу головы, после чего плотно завязывается платком и закрывается косынкой из целлофана. Волосы промойте очень тщательно после 20 минут. Для закрепления эффекта используйте отвар ромашки в качестве последнего ополаскивания. В случае сильного выпадения волос, средство используется 5 раз подряд.

♦ Весьма хороша маска для волос из хлеба. Она используется для укрепления волос. Около 2-3 часов должен настаиваться хлеб после того, как будет залит кипятком. Кашицу следует оставить на 2 часа, после того, как она будет втерта в корни волос. Смывание маски следует осуществить очень большим количеством воды. Уточка

Маски от выпадения волос

Для любого типа волос в осенний период рекомендуется такая маска:
Требуется: по 50 г коньяка и воды, 2 желтка.
Способ применения: Компоненты тщательно перемешайте, вотрите в кожу головы, равномерно нанесите на волосы. Через 20 мин смойте. Если волосы у вас сухие, шампунь уже можно не использовать.

Эта маска хорошо укрепит ваши волосы, сделает их мягкими и послушными, придаст им неповторимый блеск смесь с хной:
Требуется: 1 пакетик хны; 1 яйцо, если волосы нормальные; 1 слегка взбитый белок, если волосы жирные; 1 яичный желток, если волосы сухие.
Способ применения: Тщательно перемешайте нужные вам компоненты и нанесите на волосы от самых корней до кончиков. Через 15 – 20 мин смойте. Не волнуйтесь, ваши волосы не окрасятся – яйцо предохранит их от этого.

При сильном выпадении волос для ополаскивания применяют отвар, приготовленный из 3 столовых ложек нарезанного корневища аира, проваренного в течение 15 минут в 0,5 л уксуса.
Очень хорошо укрепляет волосы и препятствует их выпадению обычная крапива. Лучше всего использовать для лечения молодую крапиву, срезанную до цветения. Приготовьте отвар из нее, остудите до 40 °С и споласкивайте им волосы после мытья.

Причины выпадения волос – нарушение обмена веществ (недостаток витамина В6, фолиевой кислоты); волнение, внезапный испуг, стресс; общее ослабление организма, вызываемое перенесенными заболеваниями (анемия, грипп, хронические простуды с высокой температурой); наследственный фактор.Касторовое масло весьма благотворно воздействует на корни волос. Способ применения прост: подогрейте небольшое количество масла на водяной бане и смажьте им кожу головы при помощи старой зубной щетки. Затем закутайте голову махровым полотенцем и оставьте как минимум на 5 часов. После этого голову надо тщательно промыть шампунем, содержащим натуральные экстракты трав. Повторяйте процедуру 1 раз в неделю в течение 1-2 месяцев, и волосы не только перестанут выпадать, но станут более густыми, да и расти будут гораздо быстрее.

My Signature
Все буде добре. Я взнавала.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajaca 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2011 - 15:20

Під час вагітності приймала вітаміни Вітрум, волосся було супер, Зараз вирішила прийняти курс, думаю допоможе
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olenka 99999 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 січень 2012 - 22:28

В мене теж була така проблема.Я вичитала десь в інтернеті,що волосся після родів випадає і то нормально і так може тривати 8 місяців.Тому особливо нічого з волоссям не робила і через 6 місяців воно перестало випадати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dashynja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2012 - 17:04

Перегляд повідомленняOlenka 99999 (27 січень 2012 - 22:28) писав:

В мене теж була така проблема.Я вичитала десь в інтернеті,що волосся після родів випадає і то нормально і так може тривати 8 місяців.Тому особливо нічого з волоссям не робила і через 6 місяців воно перестало випадати.

в мене лізе волосся після родів вже як 1,5 року і нічого не допомагає, а яке було під час вагітності, любо було подивитись
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коханнятко  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2012 - 09:12

після родів мабуть в багатьох лізе волосся....в мене почало лізти дуже сильно, через півроку
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 20 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Julka світлина
Ірина 345 світлина

Ірина 345  Яке щастя носити під серцем маленьке чудо від коханого чоловіка)))))))))

Сьогодні, 13:23

nanamira світлина

nanamira  Я вірю, що все буде добре.

Сьогодні, 11:19

мамочкаа світлина

мамочкаа  Дорогі Львів'яни! У ці вихідні 26-27 квітня до Львова приїздять студенти з Донецька у рамках програми обміну. Якщо хтось із Вас має змогу взяти до себе одного, або більше студентів просимо зголошуватись за телефоном: 0938419745 (Соломія)

Вчора, 22:11

Показати коментарі (1)

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  То капєц((( Люди виживають як можуть... Кримчанки вагітними їдуть поближче на захід і інші регіони - хто де може - щоб отримати допомогу на діти - в Росії такого нема...

Заблокований Вчора, 21:04

Показати коментарі (2)

IRUNA110984 світлина

IRUNA110984  Дорогі форумчанки незабуваємо про те що ваші магнітики від МАЛЕЧІ ще в мене!!!!

Вчора, 18:49

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Ох,як сьогодні іменинників багато!!! Вітаю всіх-всіх зі святами!!!

21 кві 2014 14:43

@net світлина

@net  Сьогодні Обливаний понеділок або Волочильник (нар.). бо всі болочаться по гостях =)))

21 кві 2014 11:09

Tanysha83 світлина
Kуся світлина

Kуся  Якщо у тебе очі щирі, і вишиванка й Божий хрест. Якщо ти любиш Україну і віриш, що Христос Воскрес! Якщо ти любиш матір, хату, свій край, тризуб і рідний стяг. Не коришся брехні і кату, Гімн України на вустах. Якщо простий ти і правдивий і хочеш кращого в житті, то певно будеш для Росії - бандерівцем на всі віки! Христос воскрес !

20 кві 2014 19:53

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн