Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Пологові будинки в м. Тернополі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 93 Сторінок +
  • « Перша
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пологові будинки в м. Тернополі ділимось досвідом Оцінка: ****- 8 Голосів

Опитування: Пологовий будинок в м. Тернополі (498 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Який пологовий будинок обрати?

1. Акушерсько-гінекологічна служба Тернопільської міської лікарні №2 (218 голосів [53.56%])

Відсоток голосів: 53.56%

2. Тернопільський міський комунальний пологовий будинок на Замковій (189 голосів [46.44%])

Відсоток голосів: 46.44%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Nata 84 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 червень 2013 - 09:09

Перегляд повідомленняZorja (12 червень 2013 - 23:58) писав:

а я стояла на обліку на Замковій, потім направили в стаціонар в 2, через те що доня була сідничками донизу, і попередили що краще робити кесерів розтин. в стаціонарі була 2 дні, після цього перевели в роддом, думала назвуть число операції. але ні там почали назначати наново аналізи і шукати любу причину, щоб не виписувати. через тиждень сказали що серце бється з перебоями і що багатоводдя, і що взагалі що мене випишуть з дитиною на руках. в палаті нас лежало 4 всі з різними діагнозами, але усім прописували ношпу і персен(напевно думали що ми дуже буйні). наша лікарка кожного дня приходила слухала животи і йшла, невідповідавши на наші запитання. я сама кожного дня питала і просила щоб скоріше кесирили, але в них все знаходилась причина щоб як найдальше це відтягнути. і це все тривало 3 тижні. потім мене прооперувала завідуююча Шмайко, все добре, але потім вона до мене не заходила. знаєте все в мене було добре тільки доня не так лежала, і треба було лиш сказати дату кесарового, а вони з мене зробили якусь хворобу ходячу.Слава Богу що з донечкою і мною все добре. але їхнє відношення і ставлення це просто КОШМАР.тому другу свою дитину я ненаважуся там народжувати.

Мені теж треба буде полежати перед родами в патологіі є душ?Як там з умовами.

Перегляд повідомленняNata 84 (13 червень 2013 - 09:07) писав:

Мені теж треба буде полежати перед родами в патологіі є душ?Як там з умовами.

В мене термін на 3 липня але сказала лікарка лягти в патологію після 20 червня так як я не з Тернопля!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   олюся мамуся 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 червень 2013 - 10:52

Перегляд повідомленняКатюшка Black (05 червень 2013 - 17:52) писав:

Я народжувала на БАМі,нічого поганого не можу сказати.Єдиний мінус - це точно тюрма,бо звідти не виберешся,особливо зимою.Я ховала верхній одяг і втікала погуляти вечорами.Медперсонал там дисциплінований Шмайкою І.Н.,бояться її як вогню там.Як спеціаліст вона мені сподобалася, тому що в критичній ситуації на моїх пологах вона повела себе професійно,а також кожних 30 хв приходила до мене і слідкувала за моїм станом.Пологи в мене були перші і дуже важкі,тому завдяки їй все пройшло добре. Порівняти з умовами на Замковій я не можу,бо не хотіла туди йти каегорично (наслухалася різного від знайомих медиків звідти). До речі,пологи обійшлися мені в загальному десь до 2500 тис.Немало і небагато. На щастя,все вже позаду,але коли підходжу до тої ЖК,то всередині все перевертається...

наслухалася різного від знайомих медиків звідти).
Цікаво, що Ви такого наслухались, то давайте розказуйте вже всім, думаю всім буде цікаво прочитати :3_8_45:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   basya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 червень 2013 - 23:04

дівчата, в пологовому №2 дають зараз одноразову сорочку на роди чи треба мати щось своє?

і хто в курсі, скільки там коштує платна індивідуальна палата і чи вартує вона тих грошей?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zorja 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 червень 2013 - 08:25

Перегляд повідомленняNata 84 (13 червень 2013 - 09:09) писав:

<br />Мені теж треба буде полежати перед родами в патологіі є душ?Як там з умовами.<br /><br /><br />В мене термін на 3 липня але сказала лікарка лягти в патологію після 20 червня  так як я не з Тернопля!!!<br />
<br /><br /><br />
так є, але треба дуже рано вставати і старатися першою йти в душ поки є тепла вода. бо там жінок багато, і бойлер невстигає нагрівати. і відведено на душ здається по дві години ранком і вечером
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nilatanka 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 червень 2013 - 14:35

Zorja, ой, дівчата, згадали ви мені за ту патологію...
я там лежала, два роки тому, то бойлер якраз поламався, всі дівчата бігали з кипятильниками, чайниками, а я додому втікала, бо живу за дві зупинки :)
надіюся, що зараз там вже все ок з гарячою водою :)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Узя 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 15 червень 2013 - 12:13

Перегляд повідомленняБОГУСЛАВА (20 лютий 2013 - 12:19) писав:

асистентом була зав.гол.лік.точно не пам"ятаю Якимчук чи Яремчук. я сама була в шоці від такої "безкоштовної" медицини.вона вийшла з операційної і сказала чоловікові: "мені 1500"

Яимчук,я вже писала як вона приймала в мене роди в 2010, і взяла тоді 1100, хоча не заслуговувала, вона ж начмед.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 червень 2013 - 09:58

Перегляд повідомленняNilatanka (14 червень 2013 - 14:35) писав:

Zorja, ой, дівчата, згадали ви мені за ту патологію...
я там лежала, два роки тому, то бойлер якраз поламався, всі дівчата бігали з кипятильниками, чайниками, а я додому втікала, бо живу за дві зупинки :)
надіюся, що зараз там вже все ок з гарячою водою :)

Цього тижня буду лягати в патологію то вже після родів напишу які там умови і розцінки!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tatyyana 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 червень 2013 - 08:41

Привіт! Можливо хтось чув про Букшовану якісь відгуки, чи можливо народжував в неї! буду вдячна за будь-яку інформацію)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дюдюка  

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 червень 2013 - 08:54

Я в неї родила, хоча зовсім і не домовлялася просто попала на її зміну. ставлення нормальне, але зі мною ще була знайома акушерка яка в основному і спостерігала а лікар дивилася як йде розкриття...ну всі кажуть що супер, і що мені повезло що до неї попала я не жаліюся, приємна жінка але щоб щось надзвичайне то ні. ну але там робота і треба добре з нею справлятися.
My Signature
Все добре коли закінчується добре.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 червень 2013 - 13:50

Нарешті я вже з другим синочком і можу порівняти обидва пологові.
Про перші пологи вже писала колись ось ТУТ
другого разу не планувала жодним чином потрапити на Замкову.
на обліку була в ЖК №2, не дуже задоволена,бо дільнична мало не щоразу хотіла мене в стаціонар класти.добре. що маю знайому гінеколога,з якоюпаралельно консультувалась і вона мене підтримувала у тому, що вагітність протікає нормально і немає ніяких потреб в лікуванні.
Пологовим, а саме 4-м поверхом, дуже задоволена.
домовлялася я наперед з Кузьмінчук Наталією Михайлівною.останні 2 тижні вона мене спостерігала, бо з консультації я буквально втекла, щоб не лягати в патологію.
пологи були партнерські, чоловік дуже допомагав. Лікар в родзалі не відходила від мене, за що їйдуже вдячна, бо не прогавили потуг (через що я рпершого разу мала багато внутрішніх розривів) і все пройшло добре, навіть старі рубці не розійшлись.
на огляд Наталя Михайлівна приходила щодня, навіть в неділю. медсестри теж були привітні, допомагали, чим могли, не вимагали ніяких "подяк".
дитяча лікар теж нам попалась хороша - Сарахман Наталя Євгенівна. приходила щодня усі дні,оглялдала діток,дуже багато давала консультацій по догляду і ГВ. теж не натякала на гроші, всіх вчасно і без проблем виписала.
умови хороші, з пологовим на Замковій,де не було ні душу, ні біде на той час - навіть не до порівняння.
в день виписки у мене навіть була ностальгія,коли уявляла,що, можливо, народжую востаннє))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   rfd 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 липень 2013 - 18:23

Перегляд повідомленняbasya (28 червень 2013 - 13:50) писав:

на обліку була в ЖК №2, не дуже задоволена,бо дільнична мало не щоразу хотіла мене в стаціонар класти.добре. що маю знайому гінеколога,з якоюпаралельно консультувалась і вона мене підтримувала у тому, що вагітність протікає нормально і немає ніяких потреб в лікуванні.
домовлялася я наперед з Кузьмінчук Наталією Михайлівною.останні 2 тижні вона мене спостерігала, бо з консультації я буквально втекла, щоб не лягати в патологію.
пологи були партнерські, чоловік дуже допомагав. Лікар в родзалі не відходила від мене, за що їйдуже вдячна, бо не прогавили потуг (через що я рпершого разу мала багато внутрішніх розривів) і все пройшло добре, навіть старі рубці не розійшлись.
на огляд Наталя Михайлівна приходила щодня, навіть в неділю. медсестри теж були привітні, допомагали, чим могли, не вимагали ніяких "подяк".
дитяча лікар теж нам попалась хороша - Сарахман Наталя Євгенівна. приходила щодня усі дні,оглялдала діток,дуже багато давала консультацій по догляду і ГВ. теж не натякала на гроші, всіх вчасно і без проблем виписала.
умови хороші, з пологовим на Замковій,де не було ні душу, ні біде на той час - навіть не до порівняння.
в день виписки у мене навіть була ностальгія,коли уявляла,що, можливо, народжую востаннє))

Цікаво, а коли Ви шановна народжували що не було ні біде , ні душу.Бо я родила в 2006р, то було загальне біде, загальний душ, + платні палати з душовими кабінками, а в 2012 то взагалі майже в усіх палатах ( я родила в обсервації) душові кабінки, євро ремонти, м'які кутки для відвідувачів в палаті породіллі, холодильники в палаті, то в пологовому на Бамі пацієнтам навіть близько про таке навіть і не снилось ( приходила до знайомої, то я була в ужасі від стану палат, ліжка , т.д.)
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 липень 2013 - 18:55

Перегляд повідомленняrfd (02 липень 2013 - 18:23) писав:

Цікаво, а коли Ви шановна народжували що не було ні біде , ні душу.Бо я родила в 2006р, то було загальне біде, загальний душ, + платні палати з душовими кабінками, а в 2012 то взагалі майже в усіх палатах ( я родила в обсервації) душові кабінки, євро ремонти, м'які кутки для відвідувачів в палаті породіллі, холодильники в палаті, то в пологовому на Бамі пацієнтам навіть близько про таке навіть і не снилось ( приходила до знайомої, то я була в ужасі від стану палат, ліжка , т.д.)

не розумію тону вашого повідомлення...?
я не рекламую жодний з пологових, а написала так, як було: для цього і створена дана тема.
народжувала я на Замковій влітку 2010 року. не в обсервації.мабуть, тому вас і здивував мій допис. з переймамами була у передпологовій палаті, де на всю стелю був грибок, пружинне ліжко з порваним матрасом...а потім з потугами бігла вже в родзал (вдруге народжувала вже в індивідуальному родзалі).
туалет був один на поверсі з поламаним бачком. там же було біде. поламане зовсім. дівчатам носили воду в пляшках з дому, щоб помились. на запитання про душ від персонал почула відповідь, що митись будете вдома. правда, за окрему плату і завдяки знайомим серед працівників мене відвели в якусь індивідуальну палату на інший поверх помитись.
у палатах були різні ліжка. половина з них - старі пружинні.
про євроремонт чи м"які кутки там навіть не було натяку.
індивідуальна палата на тому поверсі була одна, і та зайнята. але туалету там не було. лише додатково душ, холодильник і диван.
так що, навіть в одному пологовому є різні відділення з різними умовами.і перед тим, як туди збиратись, вважаю, варто знати, що вас може чекати.
зараз, після ремонту, так умов вже, мабуть, не буде. але основною відмінністю між пологовими для мене все одно залишились професіоналізм і ставлення лікарів та акушерок до своїх обов"язків і до мене зокрема.

і ще одна відмінність: на БАМі чоловіка пускали до мене щодня, скільки було потрібно. на замковій щоразу за відвідування вимагали 50 грн...

Повідомлення відредаговано basya: 02 липень 2013 - 18:58

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дюдюка  

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 липень 2013 - 22:33

а що ви чекали надзвичайного? лікар мала встелювати родзал пелюстками троянд?
[/quote]

І до чого тут ваш сарказм? чи це така весела нотка? Я написала свою думку і своє враження, а тяжко дивуватися і хамити...то не думаю що дуже гарно.
My Signature
Все добре коли закінчується добре.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лисуня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 липень 2013 - 09:39

Перегляд повідомленняbasya (02 липень 2013 - 18:55) писав:

не розумію тону вашого повідомлення...?
я не рекламую жодний з пологових, а написала так, як було: для цього і створена дана тема.
народжувала я на Замковій влітку 2010 року. не в обсервації.мабуть, тому вас і здивував мій допис. з переймамами була у передпологовій палаті, де на всю стелю був грибок, пружинне ліжко з порваним матрасом...а потім з потугами бігла вже в родзал (вдруге народжувала вже в індивідуальному родзалі).
туалет був один на поверсі з поламаним бачком. там же було біде. поламане зовсім. дівчатам носили воду в пляшках з дому, щоб помились. на запитання про душ від персонал почула відповідь, що митись будете вдома. правда, за окрему плату і завдяки знайомим серед працівників мене відвели в якусь індивідуальну палату на інший поверх помитись.
у палатах були різні ліжка. половина з них - старі пружинні.
про євроремонт чи м"які кутки там навіть не було натяку.
індивідуальна палата на тому поверсі була одна, і та зайнята. але туалету там не було. лише додатково душ, холодильник і диван.
так що, навіть в одному пологовому є різні відділення з різними умовами.і перед тим, як туди збиратись, вважаю, варто знати, що вас може чекати.
зараз, після ремонту, так умов вже, мабуть, не буде. але основною відмінністю між пологовими для мене все одно залишились професіоналізм і ставлення лікарів та акушерок до своїх обов"язків і до мене зокрема.

і ще одна відмінність: на БАМі чоловіка пускали до мене щодня, скільки було потрібно. на замковій щоразу за відвідування вимагали 50 грн...

Мене теж здивував ваш допис - я народжувала минулого року на Замковій - в палаті євроремонт, холодильник, куток, душ/туалет, гаряча вода.Відвідувачів пускали мало не круглодобово (я вже сама нерада була:))) А подруга на БАМі в 2011 народжувала, то навіть сестру-медика не пускали... І до персоналу на Замковій взагалі жодних претензій...
Мабуть, як кому пощастить :))))

Повідомлення відредаговано Лисуня: 03 липень 2013 - 09:41

• 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 липень 2013 - 16:29

Лисуня, я ж пишу - різні відділення - різні умови перебування там.
на Замковій я була точно не у обсервації...а от поверх не пригадую...2-й чи 3-й.
у 2-му пологовому теж є два відділення. я задоволена перебуванням конкретно на 4-му поверсі. як на 2-му - не знаю...
просто перші пологи почались раптово і трохи передчасно, подруга свекрухи - лікар з пологового на Замковій - нас зорієнтувала відразу туди...про що ми не раз жалкували, бо обоє з чоловіком були шоковані тим, що пережили там (це я про самі пологи, навіть не про умови).
другого разу я мала час і можливість вибрати лікаря і роддом. і залишилась задоволеною.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лисуня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 липень 2013 - 10:51

Перегляд повідомленняbasya (03 липень 2013 - 16:29) писав:

Лисуня, я ж пишу - різні відділення - різні умови перебування там.
на Замковій я була точно не у обсервації...а от поверх не пригадую...2-й чи 3-й.
у 2-му пологовому теж є два відділення. я задоволена перебуванням конкретно на 4-му поверсі. як на 2-му - не знаю...
просто перші пологи почались раптово і трохи передчасно, подруга свекрухи - лікар з пологового на Замковій - нас зорієнтувала відразу туди...про що ми не раз жалкували, бо обоє з чоловіком були шоковані тим, що пережили там (це я про самі пологи, навіть не про умови).
другого разу я мала час і можливість вибрати лікаря і роддом. і залишилась задоволеною.

То ж я так і кажу - як пощастить :))) Думаю, і в одному, і в другому роддомі є нормальні лікарі, а є , пробачте, погані... То вже як випаде лотерея - до кого потрапите!!!
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 липень 2013 - 21:13

Тиждень тому приїхали ми з синочком з роддому!!!Родила я біля озера.Мала лягати в патологію но не встигли положити як почалися схватки я навіть не зрозуміла толком нічого як за дві години родила.Роди проходили на третьому поверсі де колись була патологія родзал гарний з ремонтами.Потім перевели на другий поверх в дитяче відділенні платних палат там зарах немає но родичів пускають і ліжка нормальні широкі і тверді.Є душ і біде стан так собі но можна помитися. Мене всьо влаштувало но єдине на кожному кроці всі хочуть грошей особливо дитячі медсестри які підгодовують дітей.Страховий поліс коштує 200 гр.А так то роди мені обійшлися десь приблизно 2000.Роди в мене приймала Шпікула Н.Г. Дуже добра лікарка вона в мене вже вдруге приймає роди я задоволена.
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   олюся мамуся 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 липень 2013 - 08:09

Перегляд повідомленняbasya (28 червень 2013 - 13:50) писав:

Перечитала Ваші всі дописи, і трошки стало смішно.Читаючи Ваш попередній допис, і цей то можна порівняти, що він дечим різниться. Наприклад тут ви пишете, (тільки 1 біде на поверх з вічними чергами, де дехто умудрявся мити навіть голову, а в другому допису , що біде поломане ??? Просто такого не може бути, бо якщо і ломиться, то зразу ремонтують. Ви напевно були на 2 поверсі в фізіології, там дуже хороша завідуюча — Костик Ніна Кирилівна, також проводить огляд вагітних і породіль начмед Якимчук Валентина Дмитрівна:.На рахунок цього що Ви пишете, там бояться начмеда, і такого практично не буває. :36_1_40: Кажете що вимагали гроші за відвідування 50грн. Це навпаки на Бамі запровадили флюрографію, або вона , або гроші. На Замковій як я вже писала, навіть мама приводила старшу дитину до мене, ніхто нічого не сказав. Виходить , ви більше заплатили за відвідування Вашим чоловіком ( 50 грн * 3 дні* 2 рази на день)ніж лікареві? :crazy: .
Я народжувала двічі на Замковій, то обидва рази була задоволена. В мене була чудовий лікар – Грабчак Ірина Леонідівна, в неї я родила, і вона вела мене після пологів. Не приходилось бігти з передродовій в родзал, як у Вас. В мене був індивідуальний сімейний родзал, де я була з чоловіком, а також потім платна палата, зі всіма умовами ( сучасне ліжко не пружинне, душова кабінка, туалет, холодильник, м'який куток, де першу ніч після пологів спав чоловік) Дивує ще той факт, написали, що мали знайому лікарку з пологового, а дивно, що вона вас заперла в такі, страшнючі умови. Незнаю, навіть що сказати, але напевно Вам таки не повезло ні зі знайомою, ні з самими пологами, і пологовим будинком вцілому. Думаю, що і в одному і в другому пологовому будинку є нормальні лікарі, але всім не вгодиш.

Повідомлення відредаговано олюся мамуся: 08 липень 2013 - 08:11

• 9
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 липень 2013 - 12:02

Мені теж дозволили зайти синочку ще в родзал після родів.Я думаю що то всьо від лікара залежить.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nyna 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 липень 2013 - 12:17

Хто чув щось про Колочун Галину Володимирівну?Була у неї один разок враження не найкращі,ставлення ніяке і гору припаратів вмписує.Мене цікавить ще думки...
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 93 Сторінок +
  • « Перша
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Galicia світлина

Galicia  Вандалы вывесили флаг Украины на сталинской высотке в центре Москвы)))))) хехехе ми вандали))відео в коментах))

Сьогодні, 13:45

Показати коментарі (7)

Ikhtab світлина

Ikhtab  Сьогодні в кошиках бачила кавун і ананас... Очі були круглими.

Вчора, 21:21

Показати коментарі (11)

***Nadija світлина

***Nadija  УРА!!! Нарешті я освоїла фотошоп! Буде доні гарний подаоунок на день народження!!!

Вчора, 16:38

Показати коментарі (4)

Чеширська пані світлина

Чеширська пані  "Вы считаете, что не имеете права радоваться жизни, веселиться, праздновать, пока где-то далеко гибнут люди. Вы не дарите радость другим, вам не до секса, стихов, цветов, рассветов и закатов. Вы считаете это высшим проявлением патриотического поведения? Поздравляю вас, вы убиты." О.Покальчук, соціальний психолог

Вчора, 11:59

Показати коментарі (5)

Аліска світлина

Аліска  Завтра разом із осв"яченням фруктів молимось та подаємо списоки "За задоров"я та опіку над нашими захисниками.

18 сер 2014 22:31

Показати коментарі (4)

Цьомулька світлина

Цьомулька  Гуляємо з подругою і її 10-річною донькою..І ось ця дівчинка щебече щось дитяче, розпитує про космос, а потім повертається і каже серйозним тоном " Я ненавиджу росіян, вони убивають дітей"...

18 сер 2014 18:43

Показати коментарі (2)

M@rtik 1+1 світлина

M@rtik 1+1  Дівчатка допоможіть заблокувати сторінку героя України, http://vk.com/id154805295 якого вбили минулої ночі, всякі гади пишуть там мерзоту((( (зайдіть на сторінку і внизу де є поскаржитись ставте галочку порнографія) будь ласка!!!!!!

18 сер 2014 09:22

Показати коментарі (28)

kati-lok  світлина

kati-lok   Так... подих осені.... і літо швидко промайнуло.... бо літо було все у траурі.... Завтра в Луцьку знову панахида на Театральному майдані... Боженько коли це закінчиться...?

16 сер 2014 22:44

Nilatanka світлина

Nilatanka  Гуляла вечером з малим, і якось аж відчула подих осені... швидко літо промайнуло, сумно...

16 сер 2014 20:13

Показати коментарі (8)

максиміліанна світлина

максиміліанна  сьогодні маю 6 років щасливого шлюбу і 4 дні 4 синочку!

16 сер 2014 10:31

Показати коментарі (12)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 серпень 14 )

• З днем народження
    Ната999 
    - Вік: 30
  • З днем народження
    SWEET_lanka 
    - Вік: 29
  • З днем народження