Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вагітність і ... молочниця:( Допоможіть! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Зображення

Ялинка у кімнаті-
Прикрасимо ж її
Наповнять радістю весь дім
Святкові ці вогні...

Прошу взяти участь в опитуванні!
Кіт в сучасній українській народній культурі

Наш обмінний проект Посткроссінг по-українськи
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

• 34 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вагітність і ... молочниця:( Допоможіть! Що можна, що ні, що робити? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   FatalDream 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 травень 2011 - 11:53

Турбують останнім часом сильні виділення, не більше. Вирішила використати свічки Пімафуцін. Правда після них так тече з мене та свічка 8_8 . Сподіваюся щось поможе...
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tasja g 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 травень 2011 - 21:18

а мені уже й пімафуцин не допоагає,лікарка сьогодні приписала тержинан,не знаю чи можна його.FatalDream та свічка мусить витікати,там все закрито і нікуди вона там не всмокчеться,колись мені допомагав крем пімафуцин,зараз нігде не можу його знайти!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таємнича незнайомка 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 21 травень 2011 - 23:10

Я мучилася з 10-го тижня:(, якщо поставлю свічки, то тиждень мене не мучає молочниця. Пімафуцин спершу допомагав, а потім все менше від нього результат був:(. На щастя народила нормально, навіть не порвалася, хоча думала, що точно порвуся, бо там вже всі тканини мені порозїдало, так все пекло:(
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tosik89 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 травень 2011 - 16:06

Тержинан краще не треба в декого після нього або роди або викідиш... А свічки піфамуцин не підходять...? мені взаглі дуже добре помогли...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврика  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 травень 2011 - 21:02

В мене була молочниця десь до 39 тижня вагітності, якими свічками я її тільки не лікувала, через тиждень другий знов з'являлась, а після пологів пропала.
My Signature
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це по суті - старт, і наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт…[/size][/font]

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 травень 2011 - 21:08

в мене після 6-ї свічки ще гірше стало, все пімафуцин. Закинула то діло, миюсь лактацидом, от вже і є результат, та сьогодні трохи запекло, добре, що хоч не чухається
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Айра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 червень 2011 - 11:24

В мене молочниця ще до вагітності була. То пропадал, то знову з'являлася.
Зараз так само є (30 тижнів вагітності), але я її нічим не лікую і лікарці не признаюся. Знаю, що після пологів у 90% вона пропадає сама по собі. Та й крім білих виділень, вона мене більше ніяк не турбує, тобто не пече, не свербить, абсолютно нічого.

Причини своєї молочниці я і так знаю:
1) Це повні ноги, вибачте не дають одному місцю дихати. От народжу, схудну, тоді її точно не буде.
2) Завжди виникає після користування інтимним милом або серветками. Через це боюсь, як буде маля, щоб в неї не було проблем від дитячих серветок. Напевне буду старатися рушничком мокрим підтирати.

Повідомлення відредаговано wantbaby: 08 червень 2011 - 11:25

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NadyaK85 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 червень 2011 - 12:51

І в мене молочниця десь від 8 тижня. Аналізи лікар брала, але щось нічого не сказала. Але вона мене теж крім виділень більше ніяк не турбує. Але думаю в цей раз коли піду на плановий огляд запитати лікарки що робити, бо ті виділення вже надоїли, незручно зараз в жару з прокладкою на кожен день постійно ходити. Вибачайте за подробиці, але вже достало просто. :help: :give_rose:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galicia 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 червень 2011 - 13:16

ця штука справді достаюча! правда в мене після лікарні (коли лежала на збереженні) пропала якось, а взагалі (писала раніше) - дотримуватись простих правил -
2 рази на день митись (в мому випадку 1 раз лактацидом допомагає),
не носити синтетику і тісну білизну!
жодних гігієнічних прокладок.

ось мій рецепт)) :angel:
My Signature
Зображення

До мене тільки на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NadyaK85 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 червень 2011 - 13:21

Перегляд повідомленняGalicia (8.6.2011, 14:16) писав:

ця штука справді достаюча! правда в мене після лікарні (коли лежала на збереженні) пропала якось, а взагалі (писала раніше) - дотримуватись простих правил -
2 рази на день митись (в мому випадку 1 раз лактацидом допомагає),
не носити синтетику і тісну білизну!
жодних гігієнічних прокладок.

ось мій рецепт)) :angel:

Я вже без прокладок не можу, ну не можу коли мокро хоть убий. А миюся навіть 3 рази на день. Бо самі розумієте всі ці виділення... Білизну ношу тільки натуральну, інакшої взагалі не признаю, хоч вона і красивіша натуральної :cray:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 червень 2011 - 15:37

Коли я ходила вагітною у мене також була молочниця. Але мене не свербіння торбувало а часті виділення, які мастили трусики. Коли я прийшла на прийом до гінеколога, вона мене оглянула і назначила свічки. От не пам"ятаю,як вони називались, бо давно було. Але після 2-го прийому у мене намочились труски, так якби я трішки попісялась, але я не відчувала цього. Я дуже перелякалась, думала води відійшли. Я тобі була на 3 чи 4 місяці вагітності. Я передзвонила до своєї сестри (вона гінеколог) і розкалала їй всю ситуацію.
Вона мені сказала два варіанти:
1 - свічка виходила у рідкому стані
2- підтікають навколоплодні води
Порадила обов"язково проконсольтуватись з моїм лікарем, якщо ситуація повториться. Якщо ні - значить свічка виходила (таке часто буває).
Більше такого не повторилось але я лікарю все розказала. Лікар проігнорувала моє запитання. Просто перевела розмову на іншу тему. Я знову перепитала і вона сказала,що якщо більше такого не повторилось, значить все добре. От і ходи до лікаря і довіряй йому, коли вони тебе ігнорують і не сприймають в серйоз.

А щодо молочниці, то вона пропала на деякий час. На 9 місяці вагітності знову з"явилась. Лікар ніяких свічок не назначала. Але коли я народжувала донечку - води у мене були, як болото. От незнаю, чи то молочниця вплинула на це чи те,що я народжувала на 40 тижні вагітності.

Повідомлення відредаговано Olinka: 08 червень 2011 - 15:39

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Поля 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 червень 2011 - 12:04

В мене почалась молочниця на 36 тижні, але правда ніякого свербіжу, чи багато білих виділень не було, виписали свічки пімафуцин. 6 днів приймала все пройшло.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Red sun 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 червень 2011 - 12:24

і в мене була молочниця десь в 20 тижнів, але 2 свічки Пімафуцин - і все в нормі.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   panda 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 червень 2011 - 09:54

В мене молочницю виявили тільки за аналізами, коли брали мазок. А так я її не відчуваю - ну може трошки інтенсивніші виділення. Гінеколог порадила пімафуцин, 3 свічки поставила - наче вже й виділень поменшало, мабуть таки сушать трохи. Якщо знову за мазком її виявлять - то не робитиму нічого, якщо не турбуватиме. Я читала, що з гормональною перестройкою вона виникає дуже часто і так само проходить після пологів, то навіщо тоді її лікувати?...
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamuska 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 червень 2011 - 17:58

Перегляд повідомленняwantbaby (8.6.2011, 12:24) писав:

В мене молочниця ще до вагітності була. То пропадал, то знову з'являлася.
Зараз так само є (30 тижнів вагітності), але я її нічим не лікую і лікарці не признаюся. Знаю, що після пологів у 90% вона пропадає сама по собі. Та й крім білих виділень, вона мене більше ніяк не турбує, тобто не пече, не свербить, абсолютно нічого.

Причини своєї молочниці я і так знаю:
1) Це повні ноги, вибачте не дають одному місцю дихати. От народжу, схудну, тоді її точно не буде.
2) Завжди виникає після користування інтимним милом або серветками. Через це боюсь, як буде маля, щоб в неї не було проблем від дитячих серветок. Напевне буду старатися рушничком мокрим підтирати.

Я б тобі не радила нічого не робити, молочниця - сама по собі не страшна, але під час пологів можеш заразити дитинку, так що краще постаратись якісь міри прийняти, як на мене... :15_5_12:
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 червень 2011 - 10:21

я також вважаю,що молочницю потрібно лікувати, особливо коли ходиш вагітною, це насамперед чистота для дитини ну і для себе гігієна. Моя сестра коли ходила вагітною, молочницю не лікувала і у неї були часті виділення, які приносили дискомфорт і неприємний запах. Вона доглядала за собою але не допомагало. Я за собою такого не замічала, тобто запаху. Чоловік завжди мені казав,що я гарно пахну, апетитно. Одне мене бісило страшно - це виділення.

Після родів виділення пропали. Дитині вже 1р. і 8 місяців (майже) і виділення у мене знову появились. Треба буде сходити до лікаря на консультацію і надіюсь,що призначить якесь лікування, щоб все стало на свої місця.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ароматна 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 15 червень 2011 - 10:26

Суворе попередження від модератора Настюша
Стаття під спойлером!

Текст, що розкривається
Лікарі гінекологи під молочницею розуміють строго певне захворювання, викликане відомим збудником - грибком роду Кандида. Але виділення, свербіж і печіння викликаються не тільки грибками. Такі ж симптоми запалення піхви (кольпіту) можливі при гонореї, трихомоніазі, бактеріальному вагінозі (гарднерельоз), генітальному герпесі, хламідіоз, мікоплазмоз, уреаплазмоз тощо інфекціях. Тому коли турбують описані скарги, потрібно йти до лікаря на обстеження і з'ясовувати збудника, а не займатися самолікуванням, тому що препарат вибору залежить від точного діагнозу.

Кандидоз під час вагітності, як і будь-яка інша інфекція, являє собою потенційну небезпеку. Він ускладнює протікання самої вагітності і підвищує ризик інфікування плода та новонародженого. Тому незважаючи на відносно високу частоту у вагітних, "молочниця" не є нормальним, звичайним, закономірним і нешкідливим супутником цього стану, як вважають деякі жінки по розповідях мам і подруг. Її треба діагностувати і лікувати.

Діагностика
Перше дослідження, яке необхідно провести за наявності скарг на виділення, це бактеріоскопія - розглядання пофарбованого мазка на флору під мікроскопом.

Нормальна мікрофлора піхви:
Палички Дедерляйна (молочні бактерії). Вони повинні визначатися в мазку разом з епітеліальними клітинами (поверхневий шар стінок піхви) і невеликою кількістю лейкоцитів (до 20 в полі зору мікроскопа).

Лейкоцити - захисні клітки, що борються зі збудниками інфекції. Їх кількість підвищується при запальних захворюваннях, вони є ознакою наявності інфекції.

При виявленні в мазку спор чи міцелію (тіла) грибків ставиться діагноз кандидоз - дійсна молочниця. Проте ці грибки і в нормі можуть жити в піхві здорової жінки, і іноді з'являтися в мазку у вигляді одиничних суперечка, не вимагаючи лікування.

Лікування вимагає ситуація, коли з'являються скарги: виділення білого кольору, частіше творожистие, грудочками, з кислуватим запахом; свербіж, що посилюється після статевого акту, водних процедур, вночі.

Ці скарги виникають періодично, поза вагітністю провокуються порушенням дієти, голодуванням, переохолодженням, стресом, хворобою, певним періодом менструального циклу, прийомом гормональних препаратів (протизаплідні таблетки).

Під час вагітності, як правило, кандидозний кольпіт загострюється. Це пов'язано з підвищеним рівнем жіночих статевих гормонів, що призводить до зміни мікрофлори піхви і створення сприятливих умов для розмноження грибків.

Іноді симптоми проходять самостійно або на тлі самолікування (різні свічки), але через деякий час поновлюються.

За наявності характерних скарг, відповідному вигляді виділень і відсутності грибків в мазку використовують більш чутливі методи діагностики - бактеріологічний і ПЛР.

Бактеріологічний (культуральний) метод - посів на спеціальне живильне середовище - середовище Сабуро. При цьому окремі клітини грибів потрапляють в сприятливі умови, і навіть будучи в невеликій кількості, недостатній для діагностики в мазку, розмножуються, утворюючи колонії, - і таким чином підтверджують свою присутність і життєздатність в матеріалі.

Метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) заснований на виявленні в досліджуваному матеріалі одиничних молекул ДНК збудників. Це самий чутливий метод діагностики інфекцій, корисний для пошуку збудників, не видимих в звичайному мазку і погано зростаючих на живильних середовищах. Для діагностики кандидозу використовувати метод ПЦР - невиправдана розкіш (метод дорогий і трудомісткий), тим більше що він досить часто дає псевдопозитивні результати (позитивний результат при реальній відсутності збудника). Саме тому головний критерій необхідності лікування - це специфічні скарги, підтверджені результатами бакеріоскопіі та / або посіву.

Кандидоз не належить до числа класичних захворювань, що передаються статевим шляхом, це внутрішній стан, причиною якого є зниження імунітету. Тому при довгостроково поточному, рецидивуючому, погано піддається лікуванню кандидозі необхідно шукати патологію в організмі, яка може викликати імунодефіцит, що проявляється, зокрема, кандидозом. Сама вагітність із-за зміни гормонального фону і деяких особливостей роботи імунної системи є чинником, що підтримує добробут грибків, проте завжди потрібно мати на увазі, вчасно діагностувати і усувати серйозніші зміни, небезпечні у тому числі і для самої вагітності.

Причини стійкого кандидозу:
1. Наявність хронічної інфекції статевої системи або будь-якої іншої системи організму. Імунна система виснажується в боротьбі з хронічним запаленням, і це проявляється в тому числі й кандидозом.

2. Хронічні захворювання, наприклад, нирок, печінки, з тієї ж причини.

3. Гормональні порушення: знижена функція щитовидної залози, цукровий діабет, ожиріння.

4. Прийом гормональних препаратів: преднізолону, дексаметазону, метипреду (для лікування імунних порушень, гіперандрогенії).

5. Генітальний герпес.

6. Прийом антибіотиків, що викликають імунодефіцит і дисбактеріоз кишечника. Резервуар кандидозу в організмі - кишечник, звідти грибки потрапляють в інші місця проживання.

7. Неправильне харчування, зокрема, надлишок солодкого, теж може приводити до розвитку дисбактеріозу та розмноження грибків.

8. Хронічні захворювання кишечника - коліт, дисбактеріоз.

9. Неправильне застосування эубиотиков: після (або замість) лікування порушень вагінальної флори, наприклад, бактеріального вагінозу, часто призначаються препарати, що містять молочні бактерії (лактобактерин, ацілакт). Ці бактерії в нормі повинні жити в піхві, підтримуючи в ньому кисле середовище, і при їх достатній кількості не можуть оселитися лужні бактерії, що викликають бактеріальний вагіноз. Але грибки прекрасно співіснують з молочними бактеріями в кислому середовищі і розмножуються в цих умовах. Тому призначати еубіотики можливо тільки при підтвердженому (мазком, а краще посівом) відсутності грибків.

Таким чином, кандидоз - це маркер неблагополуччя в організмі, і крім специфічного лікування протигрибковими препаратами він вимагає повноцінного обстеження та усунення першопричини імунодефіциту.

Лікування
Виникаючи як внутрішній стан, кандідоз може передаватися статевим шляхом. Тому лікування проходять одночасно обидва партнери і під час лікування використовується презерватив.

Препарати для лікування кандидозу діляться на системні та місцеві. Системні - це таблетки, що приймаються всередину, що діють в першу чергу в кишечнику, а потім всмоктуються в кров і проникаючі у всі органи і тканини організму. Поза вагітністю такий прийом препаратів є основним і переважним в порівнянні з місцевим (свічки, креми), оскільки основне вогнище грибків знаходиться в кишечнику, і саме там потрібно їх знищувати в першу чергу. Крім того, навіть в піхві грибки живуть в товщі стінок, а місцеві препарати діють лише на поверхні, зменшуючи прояви молочниці, але не вбиваючи повністю її збудника - на відміну від системних, що діють через кров на всі клітини. Однак під час вагітності прийом системних препаратів обмежений через їх токсичності і побічних дій. Під час вагітності можливий лише прийом малоефективного ністатину і пімафуцин. Пімафуцин - протигрибковий препарат вибору під час вагітності та годування. Він володіє достатньою ефективністю і нетоксичний навіть у високих дозах. Решта системні препарати (флюконазол (Дифлюкан), леворин, нізорал і др) - при вагітності протипоказані.

Місцеве лікування - це свічки, піхвові таблетки і креми. Воно поєднується з системним, а під час вагітності найбільш прийнятний. Самі препарати ті ж - свічки з ністатином і свічки / крем Пімафуцин. Широко поширений для лікування кандидозу поза вагітністю клотримазол (Канестен) протипоказаний до застосування в першому триместрі та небажаний далі.

Крім специфічних протигрибкових препаратів для лікування кандидозу часто застосовують антисептичні і протизапальні засоби, що стали вже "народними". До них відносяться розчин тетраборату натрію в гліцерині (бура в гліцерині) і звичайна зеленка. Ці розчини механічно видаляють міцелій грибів із стінок піхви, припиняють їх зростання, надають протизапальну дію, усувають скарги. Вони не мають побічних дій і є методом вибору при лікуванні кандидозу в першому триместрі вагітності, коли протипоказаний прийом практично будь-яких медикаментів. За допомогою марлевого тампона, обробленого одним з цих розчинів, протирають стінки піхви на ніч.

Часто призначається поза вагітністю препарат "Бетадин" представляє собою з'єднання йоду, протипоказаний під час вагітності, оскільки може порушувати формування і діяльність щитовидної залози плоду.

І все-таки грибки живуть в кишечнику і в піхві у всіх, і вагітність є сприяючих чинників для їх розмноження завжди, однак не у всіх вагітних розвивається кандидоз. Тобто кандидоз в будь-якому випадку ознака імунодефіциту, і якщо він не виліковується легко і остаточно - ознака серйозної хронічної патології в організмі. Тому в схему його лікування включають загальнозміцнюючі та імуномодулюючі препарати. Обов'язково призначення полівітамінів, оскільки гіповітаміноз - дуже часта причина імунодефіциту і сприятливий фон для розвитку побічних ефектів лікарських препаратів. З імуномодуляторів при вагітності можливе застосування ректальних свічок з віфероном.

З т.з. пробіотиків - препаратів, що містять "нормальні" бактерії, які в нормі повинні жити в організмі, можливий лише прийом препаратів біфідобактерій. Лактобактерії при кандидозі не пригнічуючи, додатковий прийом їх не потрібен, більше того - в їх присутності грибки розмножуються ще активніше.

Всі препарати повинен призначати лікар, виходячи з індивідуальних особливостей жінки, схильності до алергії, стану печінки і нирок, особливостей перебігу вагітності, супутніх патологій і ін Самолікування несприятливо завжди, а при вагітності може бути просто небезпечним.

При лікуванні чоловіка, яке є обов'язковим навіть за відсутності статевого життя під час вагітності, можна використовувати всі ефективні препарати, включаючи флюконазол, нізорал і др.

Висновок:
1. Молочниця - це не просто слово, що означає виділення та свербіж. Це конкретне захворювання, що викликається грибками, - кандидозний кольпіт.

2. Виділення та зуд (кольпіт) можуть бути викликані не тільки молочницею, але і цілим рядом інших інфекцій. Тому ставити собі самостійно діагноз і займатися самолікуванням не можна, потрібно йти до лікаря та визначати конкретного збудника.

3. Кольпіт, в тому числі кандидозний, не є нешкідливим станом взагалі, а під час вагітності являє собою реальну небезпеку для виношування і здоров'я дитини. Тому до появи відповідних скарг потрібно ставитися серйозно і не затягувати похід до лікаря.

4. При виявленні кандидозу окрім призначення протигрибкових препаратів потрібно обстежувати організм, знайти першопричину імунодефіциту, прийняти заходи до підвищення імунітету (вітаміни, імуномодулятори).

5. Лікування повинні пройти одночасно обидва партнери, тому що це захворювання передається статевим шляхом, навіть якщо спочатку виникає як ознака імунодефіциту. Ясніше: якщо у Вас кандидоз, це не означає, що Вас хтось заразив, але це означає, що Ви можете заразити іншого. Під час лікування, до отримання результатів необхідно оберігатися презервативом.

6. Ефективність лікування визначають через 7-10 днів за допомогою повторного мазка або бактеріологічної (культурального) дослідження.

Інформація із сайту
Прихований текст

Повідомлення відредаговано Настюша: 21 червень 2011 - 10:21

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Шпилька 

• МОДЕРАТОР У ВІДПУСТЦІ
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 21 червень 2011 - 01:20

Суворе попередження від модератора CoH9I
Шановна ania123458 ознайомтесь з Правилами Форуму! Посилання - приховувати, великі шматки тексту - приховувати.

My Signature
Зображення
Не існує жодних проблем з вільним часом, лише з пріоритетами...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юляшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2011 - 08:24

Молочниця з"явилася під час вагітності. Проявлялася рясними виділеннями, свербіжу чи ще чогось не було. Після пологів пройшла сама. При виписці лікар, яка вела після пологів, призначала свічки, але мій лікар(який приймав пологи) казав не ставити свічки і молочниця пройша сама.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nesty4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2011 - 08:36

в мене молочниця майже цілу вагітність,але лікар назначила її лікувати на 38 тижні,майже перед родами... виписала свічки Нео-пенотран, спочатку від них дуже все пекло але тепер нормально,ше 2 свічки лишилось доставити,про результат напишу))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 34 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Squirrelly світлина

Squirrelly  Спасибі адміністрації за привітання! Всіх зі святом!

Вчора, 23:56

ренесма світлина

ренесма  А я напевно того року була дуже чемна)))Ходила на пошту по марки а мені кажуть шо для вас 2 посилки))Правда я таких дівчат не знаю ,але дякую вам за хороший настрій!!!

Вчора, 18:34

♥Серце Дженніфер♥ світлина

♥Серце Дженніфер♥  Всіх вітаю зі святом Миколая! Надіюсь, завітав він у кожен дім! І до нас теж заходив) Шкода, але цього року на Миколая ми всі захворіли і наша малеча також( Надіємось та простуда скоро мине.

Вчора, 16:50

маленька Ляля світлина
Адель007 світлина

Адель007  Відчуваю себе неведимкою...

Вчора, 12:47

Stasia24 світлина

Stasia24  Став запитання у відповідних темах.

Вчора, 12:05

промінь сонця світлина
Рінна Shadoi світлина

Рінна Shadoi  Миколай тихесенько завітав і у нашу домівку. Дочекались)

Вчора, 00:50

Nifertiti-m світлина

Nifertiti-m  Бажаю у цю ніч щоб до кожного завітав св.Миколай)))Прошу у нього щоб усім приніс дарунки,а найбільше прошу для нашої України щоб приніс їй МИР!!!

18 гру 2014 23:40

Мартин світлина

Мартин  "Постарайтеся заснути сьогодні з усмішкою. Не забудьте, що Миколай користується послугами тих, чиє серце відкрите" - о. Олесь Август Чумаков

18 гру 2014 21:32

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 грудень 14 )

• З днем народження
    Пелагея 
    - Вік: 31
  • З днем народження
    Stefani 
    - Вік: 25
  • З днем народження
    ANITKA2012