Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: корекція постави - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Фотоконкурс Старі фотографії покажи... конкурс новорічних світлин нашого дитинства
Прошу взяти участь в опитуванні!
Кіт в сучасній українській народній культурі

Наш обмінний проект Посткроссінг по-українськи
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

корекція постави де та наскільки ефективно? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Малінка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 листопад 2010 - 08:53

Доня, як пішла в школу, почала дуже сутулитись. Зараз 2 клас і чим дальше, тим гірше. Коли робить уроки дома, сиджу поряд і постійно нагадую вирівнятись. Але впевнена, що в школі вчительці нема до того діла і уявляю у які вузли доня там на уроках зав*язується. Займається спортом, активна, але спинка все кругліше скручується.
Знайшла я центр корекції постави Оксани Слінько. Почитала, там багато різних групових та індивідуальних занять для дорослих та дітей. Але ніхто зі знайомих туда не звертався. Можливо, хтось займався там? Поділіться враженнями. Також буду вдячна за інші перевірені рекомендації та контакти щодо корекції постави .
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 листопад 2010 - 14:15

Малінка, добре було би якщо ваша доня ходила на танці чи гімнастику, або на плавання, там дуже швидко виправляють поставу. Інші види спорту не так ефективні, а от під час занять танцями дівчаток дуже "муштрують", тренують правильно ходити, і ця звичка дуже швидко "переходить" і в повсякденне життя.
Я сама в дитинстві дуже сутулилась, але потім мама віддала мене на танці і в мене вже через півроку була рівна спинка, і ще на довгі роки після того як я перестала ходити на танці я завжди мала хорошу поставу.

Повідомлення відредаговано Cherika: 16 листопад 2010 - 14:17

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 листопад 2010 - 15:26

Cherika, , дякую! Так, ми вже пробували танці. Три рази записувались в різні колективи. Але доня моя виявилась зовсім нетанцювальною. Ходили по декілька місяців і вона перед кожним заняттям іноді навіть плакала, що не хоче займатись. От не цікаво їй і все тут((( Так ще і там, де ми займались, не дуже-то слідкували за поставою. Навіть на виступі на сцені далеко не всі дітки були з рівними спинками та хореографічними поставами, в тому числі і моя доця((( Нажаль, це не наше. Доречі, моя племінниця з 4 років займається танцями, а зараз, в 11 років, займається в хореографічній школі, заняття кожен день і муштрують їх ого-го. Але поза танцями вона ходить сутула. Я так розумію, що танці дуже добре для дівчат, які можуть за собою слідкувати, за своєю поставою. А нам вже потрібні більш радикальні міри.
Так що поки що я таки запишусь в той центр корекції на діагностику, нехай обстежать, подіагностують, подивимось, що скажуть. Ще, як мінімум, замовлю спеціальний пояс для постави, щоб хоч трохи в школі вирівнювалась.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 грудень 2010 - 13:50

Ну от, побували ми в центрі корекції постави. Розкажу, може комусь буде цікаво або потрібно. Проводили діагностику, склали карту хребта та стоп, купа різних замірів, все це тривало близько 2 годин і коштувало 300 грн. Діагноз такий: Лівобічна м*язева кривошия. Дефанс правого потиличного м*яза - розгинача шиї. Ідеопатичний прогресуючий S-подібний сколіоз 1-ї ступені. Рахітична деформація грудної клітки. Крура-варум малогомілкових кісток. Варум та рекурвація колінних та ліктьових суглобів. Пласко-варусна деформація стоп(більше справа). Асиметрична правобічна комбінована плоскостопість 3-ї ступ. П*яткова еверсія. Отакі сумні висновки((((
Всі ці терміни мені розжували, я ще додатково повивчала різні статті. Це все я сама добре побачила і розумію вже що де і як виглядає. Багато з цих порушень маю і я, просто не знала їх назви та причини, і не з такого віку(((. Але у доні через плоскостопість все це прогресує сильніше. Як добре, що ми взялись за це зараз. Мені іноді здавалось, що достатньо постійно слідкувати за рівною спинкою під час уроків. А тут вже набагато все складніше, т.я. м*язи спини вже несиметрично розвинуті та по-різному працюють.
Лікування нам розписали дууууже багато. Але я все це профільтрувала. Одне дійсно потрібне, а інше - те, на чому вони мають заробити свій хліб, а нам воно не потрібно. Мене навчили, як робити щоденний масаж на ножки. Ще буде доня ходити на лікувальну фізкультуру та массажі. Спить в спец комірці без подушки. Також використовуємо корсет - дуже класна штука, але слід правильно застосовувати. На спазмовані м*язи ще піде аплікатор Ляпко. До БАДів та біостимуляції у мене своє відношення, від цього я відмовилась. Весною підем на плавання. Танці та гімнастику нам заборонили,і це було досить добре обгрунтовано, я із цим погодилась. З карате також доведеться доню забрати, т.я. коли почнеться ката, це буде не для її ніжок.
Отакі у нас справи. Так що не так все просто із сутулість та плоскими стопками.
Ще направили на рентген хребта, але ми ще не зробили.
Через 3 та 6 місяців терапії знову буде повна діагностика та всі заміри, щоби бачити динаміку.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мумуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 26 грудень 2010 - 17:30

Малінка, в мене декілька запитань, тому що ця тема дуже актуальна і для моєї донечки.

Цитата

З карате також доведеться доню забрати, т.я. коли почнеться ката, це буде не для її ніжок.

а чим карате погано впливає на ніжки? завжди думала навпаки...

Цитата

Ну от, побували ми в центрі корекції постави
Ви зі Львова? Де цей центр знаходиться?
My Signature
Я ніколи не залишав тебе... просто в найважчі моменти твого життя я ніс тебе на руках...
я- Мумуся, саме так називає мене моя донечка
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2010 - 11:59

Мумуся, , я також думала, що буде добре для ніжок, але фахівець мене запевнила, що з тією деформацією колінних суглобів , як у моєї доні, карате займатись не варто. На початках-то можна, але коли почнуться сер*йозніші спарінги, то буде завелике навантаження на суглоби при ударах.
А центр цей знаходиться на Сихові, вул. Вернадського, 6. У них є сайт, там є багато інфи, нагугліть його, почитайте що і як.
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2010 - 14:05

Малінка , дякую за підказку. Я чула про приватну клініку в районі Санта-Барбара відгуки від масажистки і лікаря, клініка виявилась центром, який Ви описали. :smile:
Що стосується карате... Наш лікар погодила і підтримала ці заняття. Адже переваг в цьому виді спорту дуууже багато. Що стосується

Цитата

З карате також доведеться доню забрати, т.я. коли почнеться ката, це буде не для її ніжок.
ката- це грубо кажучи послідовність блоків, вправ. Інакшими словами це- техніка.

Цитата

але коли почнуться сер*йозніші спарінги, то буде завелике навантаження на суглоби при ударах.
лікар певно був не в курсі, що "спарінг" в дівчат іде на протязі 1 хвилини. Ця інформація однозначео змінила би його думку.
Хоч я давно зробила невтішний для себе висновок: скільки лікарів... стільки думок.
Здоров"я Вашій красуні!
Тримайте нас в курсі Ваших перемог над цим діагнозом. І обов"язково пишіть, що саме Вам допомогло найкраще. Адже таких проблем як у наших з Вами дітей є у багатьох.
My Signature
Я ніколи не залишав тебе... просто в найважчі моменти твого життя я ніс тебе на руках...
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2010 - 15:58

Мумуся, , дякую! На карате ми ходили недовго, буквально декілька місяців. Чесно кажучи, я ще сама не заглиблювалась в тонкощі цього спорту. Можливо, дійсно, воно ніжкам і не так зашкодить. Але я ще забула сказати про грудну клітку. Вона у доні також вже деформована, вгинається трохи всередину. А на кожному занятті є вправа, коли надягають на груди подушку спеціальну і б*ють по ній ногами та руками. Ось це мене також занепокоїло.

А які ви чули відгуки про масажистів та інструкторів цього центру? Хочеться вірити, що позитивні)))))
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2010 - 18:46

Перегляд повідомленняМалінка (27.12.2010, 15:58) писав:

. А на кожному занятті є вправа, коли надягають на груди подушку спеціальну і б*ють по ній ногами та руками. Ось це мене також занепокоїло.

:shok: взагалі то для цього існує груша...

Про відгуки: був як позитив, так і негатив, але якось в загальних рисах.
Лікар сказала, що дуже хороша діагностика і дороге обладнання. Але дорого і намагаються максимально заробити на людині...(на додатковому діагностуванні, ліках, додаткових процедурах і т.д.). Тобто з її подачі це виглядало так, ніби хочеш- іди, але фільтруй :blush: (а фільтрувати, коли справа торкається здоров"я моєї дитини я не можу, мозги відмовляють :rofl: )
А до масажистки просто "перебігло" декілька клієнтів.
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Frau 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2010 - 19:13

Я в аптеці купила собі корегувач постави - вдома, коли гуляю з малим на вулиці його одягаю - от і ходжу рівно, завжди нагадує про осанку. Є спеціальні такі пояси для дітей, спробуйте. А то одвічне носіння і колисання малого на руках я стала як дуга, тому на одвічні прохання чоловіка купити цей пояс-ремінці і замовити масажиста (покищо нема для цього масажу часу) я все ж таки його послухала і покищо не жалію, навіть спина почала у перший день боліти від правильної постави.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 27 грудень 2010 - 21:31

з мого досвіду тільки плавання!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2010 - 21:59

Перегляд повідомленняМумуся (27.12.2010, 18:46) писав:

:96: взагалі то для цього існує груша...

Про відгуки: був як позитив, так і негатив, але якось в загальних рисах.
Лікар сказала, що дуже хороша діагностика і дороге обладнання. Але дорого і намагаються максимально заробити на людині...(на додатковому діагностуванні, ліках, додаткових процедурах і т.д.). Тобто з її подачі це виглядало так, ніби хочеш- іди, але фільтруй :96: (а фільтрувати, коли справа торкається здоров"я моєї дитини я не можу, мозги відмовляють :rofl: )
А до масажистки просто "перебігло" декілька клієнтів.

От і я думала, що для цього має бути груша...

А про фільтрування - так і є. Виписують по-максимуму та подають кожен пункт так, що без нього просто ніяк. І, дійсно, коли відкидаєш дві третини таких пунктів, зі сторони виглядає, як економія на здоров*Ї дитини. Нам, наприклад, прописали 4 види БАДів... Я до них ставлюсь дуже скептично і не придбала. Доречі, БАДи виходили на суму поза 700 грн. Масажі - це завжди корисно, коли виконує професіонал. Ми попали до хлопця. Обирати я не могла,т.я. не маю жодних відгуків. Доня каже, що робить добре, але навряд вона може оцінити цю роботу)))) Єдине, що я коли ходила на масажі, то перші рази потім дуже боліли м*язи, просто караул, а от їй взагалі ніяких відчуттів. Чи так має бути при дитячому масажі? Також не знаю - ніхто із знайомих не водив дітей до масажистів.
Фізкультура там проходить досить активно. Доня каже, що халявити не дають всі півтори години.
І ще про коректор постави. Дійсно хороша річ. Вже бачу, що після носіння зберігається стереотип рівної постави і доня згадує, що потрібно тримати спинку. Хочу купити також собі такий. Але дуже важливо правильно його використовувати - не носити коли та скільки попало, а за певною системою, певний курс, в кінці якого поступово зменшується час носіння, щоб не атрофувались м*язи та не виникло ортопедичної залежності. Ну і ще - коректор варто купити в неті або аптеці. Я купила в Центрі Корекції, розуміючи, що там дорожче, але вже вирішила взяти. Заплатила 400 грн. Потім глянула в інтернет-магазині - 240 грн. Так досить дорожче вийшло)))

Користувач подумав і додав через 9 хв.:

Перегляд повідомленняЗа крок до весни (27.12.2010, 21:31) писав:

з мого досвіду тільки плавання!

На плавання також підем обов*язково, весною вже. Правда, родичі вже почали відмовляти - всі в один голос - плечі широчезні будуть. Я не думаю, що від оздоровчого плавання два-три рази на тиждень плечі розростуться))) Це ж не таке навантаження, як для професіоналів, які кожен день по декілька годин плавають. Та і взагалі, собі особисто я би обрала трохи ширші плечі, але здорову спину, аніж зворотнє(яке маю)...

Повідомлення відредаговано Малінка: 27 грудень 2010 - 22:02

• 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2010 - 09:46

Цитата

Єдине, що я коли ходила на масажі, то перші рази потім дуже боліли м*язи, просто караул, а от їй взагалі ніяких відчуттів. Чи так має бути при дитячому масажі? Також не знаю - ніхто із знайомих не водив дітей до масажистів.
ми ходили. шия-спина-ноги. деколи мала кряхтіла і ойкала. потім казала, мУмУся, нозі болять- неси на руках... я питалась в масажистки, чи так має бути? каже, що так, бо вона ніби то навантажує м"язи.
упустила я ще одну еталь- Ваша малеча в ортопедичному взутті?
Щодо плавання... За крок до весни, Ви праві... Тільки от мені важко це зробити. Є декілька причин: в мене нема авто (щоб забирати, вологе волося і т.д.), вартість (в районі 30 хв добирання є тільки дорогий "елітний" басеін; дитяча група- 2р/тиждень 370 грн :smile: ), плечі... (моя мама ходила на плавання, угу, плечі...)
My Signature
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2010 - 23:44

перечитала... якось негарно я про вартісь басейна написала :blush:
мені це не по кішені, бо я залишилась без роботи, та й з малою ми самі. а взагалі по вартості уточню: 50 грн =1 заняття + 25 грн таксі з заняття до дому. Всього 75. 9 занять в місяць*75=675 грн
нажаль ЗАРАЗ для мене це... не реально
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galynkass 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 квітень 2011 - 17:00

У моєї також S-подібний сколіоз. Купили коректор постави, а вона у ньому ще більше сутулиться. Думаю кращим варіантом буде плавання.
Дівчата зі Львова, можливо ваші діти ходять на плавання, розкажіть куди саме, і які зараз ціни. Моя Христинка наразі зовсім не вміє плавати.
Дуже хочу, щоб в доці була гарна постава.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ДВІЧІ МАМУСЯ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 квітень 2011 - 12:20

Перегляд повідомленняGalynkass (11.4.2011, 17:00) писав:

У моєї також S-подібний сколіоз. Купили коректор постави, а вона у ньому ще більше сутулиться. Думаю кращим варіантом буде плавання.
Дівчата зі Львова, можливо ваші діти ходять на плавання, розкажіть куди саме, і які зараз ціни. Моя Христинка наразі зовсім не вміє плавати.
Дуже хочу, щоб в доці була гарна постава.

Ми теж купили коректор,мала без мого нагадування його не вдіне,постійно сутулиться,пише уроки взагалі носом і ніякі мої пояснення не допомагають!
Мала їздить на плавання в Дельфін(Сихів),хоча нам далеко(Рясне-1).Кращого варіанту не підібрали.Заняття 2 рази в тиждинь коштують 200грн(+-20).Дочка задоволена,хоча дорога вимотує і забирає море часу(прибігає зі школи і встигає тільки пообідати,біжить на маршрутку,вдома в районі 19.00).Маю надію ,що ті зусилля не даремні!!!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   гелена 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 квітень 2011 - 15:52

Мені в дитинстві після першого класу також поставили діагноз СКОЛІОЗ і послали лікуватися плаванням. Я займалася трошки більше 2х років і забула про цю хворобу. :blush:
Свого сина я водила на плавання при школі №97, де він вчиться. Там є групи для всіх бажаючих і одна професійна, куди беруть із тих, хто вже гарно плаває на результат. Дітей зі всякими проблемами і просто тих, хто хоче, тренерують три рази на тиждень: пн-ср-пт 14,00 та 15,00. Коштує 200 грн. Ще була якась група на 17,00 , вони ще півгодини в спортзалі займаються. Це трошки дорожче, а скільки - не знаю.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 квітень 2011 - 16:29

вул.Є.Коновальця,47,недалеко від Спартака,добре завести перед тим до завідуючої на обстеження,уважно там оглядають і записують на вправи.Зарядку з тими вправами треба робити щодня.Зі спорту-тільки плавання,ніяких йог,гімнастик,карате,упаси Боже тенісу. Плавання і вправи-зроблять своє діло.Ніяких не вдягати коректорів постави,бо вони хребет не випрямлять і м"язи спини не тренують,вони діють,коли їх носиш,а знімаєш-і толку ноль.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   натусь 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 квітень 2011 - 16:34

мені лікар казав що коректори не дуже добре .бо м*язи спини *розслабляються*і осанка стає ще більш сутулою
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galynkass 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 квітень 2011 - 16:57

Перегляд повідомленнянатусь (14.4.2011, 17:34) писав:

мені лікар казав що коректори не дуже добре .бо м*язи спини *розслабляються*і осанка стає ще більш сутулою

натусь , повністю з Вами погоджуюсь, бо моя дочка коли його одягала, ще більше сутулилась.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

кvіtо4к@ світлина

кvіtо4к@  Так було добре, поки чоловік був в Хмельницьку в частині, а тепер знову їде на схід=( я вже хвилююся і молюся Богу щоб нічого поганого з ним не трапилося.

Сьогодні, 16:44

Показати коментарі (1)

Inka-Malinka світлина

Inka-Malinka  А у нас сніжок уже землю вкрив...

Сьогодні, 15:41

Показати коментарі (2)

Roza Marena світлина

Roza Marena  Літературний флешмоб розпочато!!! Запрошуємо до участі!!!

Сьогодні, 12:25

Показати коментарі (2)

Зесічка світлина

Зесічка  дівчатка,хто ще має намір молитися Годину ласк за старим стилем сьогодні з 12-ої години, за долю нашої України і важливі особисті прохання -- нагадую

Сьогодні, 11:51

Показати коментарі (1)

Наталя 27 світлина

Наталя 27  Щастя - це малесенька рученька, яка міцно стискає твій палець, довірливо дивиться тобі в очі і щиро посміхається своєю беззубою посмішкою

Сьогодні, 00:06

ulaska світлина

ulaska  Новий рік – чудове свято, В ньому дива є багато. І у Новорічну ніч З казочкою віч на віч Я вже спати не лягаю, А бажання загадаю. Від усіх дітей країни, Моєї неньки України, Я у Бога прошу миру І молитву свою щиру В синє небо посилаю І усіх святих благаю: Хай не гинуть більше люди, Хай у нас війни не буде, Щоб усі-усі малята Мали вдома свого тата. Дід Мороз, ти під ялинку, Не клади мені торбинку, А у це чарівне свято Подаруй життя солдату!

Вчора, 22:46

ЗвЄзДа світлина
Лукава Кішка світлина

Лукава Кішка  http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=64356&view=findpost&p=2345171 запрошую перевірити себе у списку в темі "Різдвяне янголятко"

20 гру 2014 23:07

Лариса Ягула світлина

Лариса Ягула  На даху висить бурулька, Виграва промінням сонця. Ой, яка ж вона хороша, Досягну її з віконця!!!

20 гру 2014 14:41

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  ПостМиколаївське чудо: доця проспала усю ніч, ні разу не прокинувшись... Востаннє раділи такому, ще коли їй було 3 місяці... А сьогодні прокидалася лише мама: все прислухалася і не могла повірити, що її не кличуть.... і о пів на п"яту потьопала на кухню лікувати гарячим чаєм хворі горло, ніс і вухо...

20 гру 2014 14:36

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 грудень 14 )

• З днем народження
    трініті 
    - Вік: 36
  • З днем народження
    Оксана Т 
    - Вік: 28
  • З днем народження