Шкільний базар де купити все для школи
#1
Відправлено 18 лютий 2008 - 08:34
Порада: йдучи туди просто подивитися, не забудьте прихопити 50-100 грн. Без покупок не вийдете. якщо не возьмите трошки грошей - шкодуватимите.
І ще там є для малюків доршкільного віку дуже багато розвиваючих ігр. Купили годинник, для малтка. Щоб вчити її котра година. так от там не тільки години нічні а й денні показує, а на звороті пори року. І все це з малюнками.
І ще, якихось інтересів у рекламі гуртівні не маю! Просто знаходячись під враженнями вирішив поділитися з вами. бо кілька десятків гривень економії, для вас будуть не зайвими, чи не так?

Майстер улюблених іграшок :)
#2
Відправлено 18 лютий 2008 - 12:49
Якщо хтось знає таке місце в Києві, поділіться ;)
#3
Відправлено 18 лютий 2008 - 13:07
Viktoriya (18.2.2008, 12:49) писав:
Якщо хтось знає таке місце в Києві, поділіться ;)
Так там шкільне приладдя та дитячі забавлянки-зозвивайки, якісні і відносно ринкових дешевші. Тільки те, що то у Львові, тобі нідочого!

Майстер улюблених іграшок :)
#4
Відправлено 18 лютий 2008 - 13:12
Вони мають для найменших - іграшки, набори фарб, фломастери і альбоми для малювання; для школярів і студентів - портфелі, рюкзаки, ручки, олівці, зошити, пенали, креслярські інструменти і калькулятори. Бізнесмени і заможні люди можуть придбати елітні настільні набори з шкіри і мармуру, ексклюзивні ручки, сувеніри і подарунки, а також різноманітні іміджеві товари.

Майстер улюблених іграшок :)
#5
Відправлено 18 лютий 2008 - 13:29
P.S. І не варто мені "тикати".
#6
Відправлено 18 лютий 2008 - 13:39
Пішла в гугль :)
#7
Відправлено 20 серпень 2008 - 17:35
Ділюсь інфою :)
Київ. Обскакали майже весь правий берег, залишилось ще дві точки, які мені рекомендували і ми поки ще до них не доїхали, Дитячий світ на лівому березі та Даринок.
Новий Дитячий світ на Гната Юри - ловити нічого. Випадково натрапили на симпатичну сорочечку і краватку в тон (60+20 грн). Шкільні форми жахливі, а ціни, ціни
В БебіБум навіть не завертали, давно зіпсувався, а починали так чудово.
ЦУМ - сподобався вибір шкільної форми, купили костюм двійку виробництва Севастополь "Нина Онилова", в неті читала гарні відгуки та й просто сподобалась, костюм двійка 357 грн., враховуючи, що "заводська Турція" тільки піджак 350, то це недорого :)
Ранців ніби є вибір, але нам так нічого і не сподобалось. З взуттям проблеми, наш 30-31 вдень з вогнем потрібно шукати.
#8
Відправлено 20 серпень 2008 - 20:04
Петрівка. Люблю, але не перед 1 вересня. Цікава точка - магазин канцтоварів злівого боку ТЦ Городок. Великий вибір продукції німецької фірми Херлиц, ранці по 280, ті що в ЦУМі 350 грн. Ще якась божевільна акція на портфелі, таке враження, що вони дуже залежались на складах. Великий вибір пеналів, ми вибрали простенький трикутний без наповнення за 13 грн. і до нього папку для зошитів за 11грн. все Хотвілс
Зараз взагалі бум на ранці з Спайдерменом, це для хлопців, дівчата переважно обирають Барбі та принцес :)
Лукянівка. Квадрат. Антошка. Є шкільний базар, але дуже скромний. Нам там нічого не приглянулось.
#9
Відправлено 21 серпень 2008 - 19:00
В Метро ранці по 250грн., що в ЦУМі за 350грн., на Петрівці за 280грн.
Є багато сорочечок по 43 грн. і взуття української фірми Аріал натуральна шкіра, "шкільні" моделі і для хлопчиків і для дівчаток 100-150 грн. Багато канцтоварів.
#10
Відправлено 21 серпень 2008 - 19:31
#11
Відправлено 23 серпень 2008 - 10:19
Тетянка (21.8.2008, 19:31) писав:
Я боюсь за спідничкою-блюзочкою йти з донькою,бо це мені коштуватиме здоров"я
Танюша, спасибі :)
Від зошитів сама млію, але багато вчителів проти яскравих обкладинок, бо вони дітей відволікають, ніби-то замість того, щоб слухати урок, діти зошити роздивляються :) Але , що ж то за вчитель, якщо обкладинка цікавіша
А про вибір форми, то справді шматок здоровя :) Успіхів вам, тримаю за вас кулачки ;)
#12
Відправлено 30 серпень 2008 - 01:59
#14
Відправлено 30 серпень 2008 - 18:43
Завтра продовжуємо епопею, ще дещо залишилося купити.
#16
Відправлено 23 липень 2009 - 15:01
Досить непоганий асортимент шкільного приладдя у фірмовому магазині "Преса України" на Шулявці.
І ще є на Воровського (від цирку вулиця йде вверх) є магазин теж видавничої фірми (забула назву).
Ми там за два дні скупили майже все.
Деякі речі вдвічі дешевші, ніж у "Великій кишені", спеціально порівнювала, і навіть дешевше, ніж на Петрівці.
#17
Відправлено 23 липень 2009 - 15:16
#18
Відправлено 23 липень 2009 - 16:43
Наташа М (23.7.2009, 16:16) писав:
В приміщенні там ніби теж щось таке було. А цей магазин як вийти з метро - і направо вуличка, справа там ще якийсь торговий центр будується. Треба піти цією вуличкою, там буквально метрів 50, і магазин буде трішки зліва. Його пройти практично неможливо. Працюють з 10 до 18 години. Перерва з 14-до 15 (це я для себе запам"ятала).
Купили там дуже хороший щоденник, зошити теж дешеві і непогані, але на Воровського зошитів асортимент більший.
Досить недорогі ручки. Ми взяли по 2,70 (така сама на розкладці біля метро - 4,50).
#19
Відправлено 28 липень 2009 - 10:04

ознайомтися з правилами щодо підписів та лінієчок!
#20
Відправлено 30 липень 2009 - 18:33

Допомога





























