Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Захист та права вагітних - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Захист та права вагітних Юридичні питання Оцінка: -----

Користувач поза мережею   alabama 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 квітень 2010 - 15:51

Перегляд повідомленняlusja7 (2.4.2010, 14:37) писав:

Тобто, якщо вона навіть на декретному місці, а та людина вже має вийти з декрету, то мою знайому не мають права звільнити?
Дуже дякую за відповідь. А якщо можна, яким законом можна підтвердити це, щоб знайома могла їм тикнути носом.?

Текст, що розкривається
Кодекс законів про працю України
Стаття 184. Гарантії при прийнятті на роботу і заборона звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей
Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації
підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.

З вашою подругою був укладений строковий трудовий договір на час відсутності основного працівника. Але поки вона в декреті, її звільнити без її бажання не можуть. Якщо будуть якісь проблеми, можна звернутися в міськно.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Perlunka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 квітень 2010 - 08:42

З вашою подругою був укладений строковий трудовий договір на час відсутності основного працівника. Але поки вона в декреті, її звільнити без її бажання не можуть. Якщо будуть якісь проблеми, можна звернутися в міськно.
[/quote]

Але ж в неї закінчився термін перебування на роботі тоді коли закінчився термін декретної відпустки тієї людини, на чиє декретне місце її взяли. І самої подруги перша декретна відпустка вже закінчилася, але вона перейшла на лікарняний допологовий і післяпологовий, а тепер їй потрібно буде наказ про декретну відпустку, а вони кажуть, що вона вже не має права ще раз йти в декрет від них, бо вона на декретному місці, і той термін вже вийшов. То ця стаття підпадає до її ситуації?. Ще раз вибачте за надокучливість. Просто ніяк не можу розібратись в тих юридичних тонкощах. :blush:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пушкарік 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 18 квітень 2010 - 21:01

Дівчата, в мене просте питання.
я не працюю офіційно, являюсь приватним підприємцем на загальній системі оподаткування, але всі доходи 0, тому що нічого ще не розпочинала. чи будуть мені виплачувати допомогу на дитину, в якому розмірі і чи вплине на це моє ПП?
My Signature
Зображення
Зображення
На світі є як мінімум 3 чоловіків,які мене люблять. Ну як тут не бути щасливою?!:)
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 квітень 2010 - 21:08

lusja7', якщо ваша подруга вагітна чи має дитину до 3 років, то її не можуть звільнити без обов'язкового працевлаштування незалежно чи перша людина вийшла з декрету чи ні. Це проблема роботодавця.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2010 - 13:36

Перегляд повідомленняalabama (18.4.2010, 22:08) писав:

lusja7', якщо ваша подруга вагітна чи має дитину до 3 років, то її не можуть звільнити без обов'язкового працевлаштування незалежно чи перша людина вийшла з декрету чи ні. Це проблема роботодавця.

Дякую. В травні в неї закінчується лікарняний післяпологовий, і вона піде просити наказ на декретну відпустку. Я Вам напишу чим закінчиться ця вся історія. Ще раз дякую всім за підтримку і поради.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 травень 2010 - 23:20

Нарешті моя подруга отримала свій наказ на декретну відпустку. Дали без проблем, але тільки після того як вона сказала, що вони не мають жодних законних підстав її звільняти.
Так що ще раз усім дякую за допомогу. Все таки правду кажуть:"Проінформований, значить озброєний".
Дякую.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 липень 2010 - 07:55

Незнаю чи в ту тему пишу, але прошу допомоги. Я працюю вчителем, з 16 червня в декретній відпустці, а з 5 по 8 липня мене посилають на курси підвищення кваліфікації у Львів. Я кажу керівництву школи що в відпустці, а вони мені що інакше я втрачу всю кваліфікацію і впаду до спеціаліста, відповідно впаде зарплата. Мені здається що тут щось не так, не продумано. Неохота на 8 місяці кататись туда-сюда по 2 години в душній маршрутці і пів дня сидіти в аудиторії. Може хтось підкаже хто тут правий? Може районо щось упускає?
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 липень 2010 - 10:33

natalia220, вагітних жінок і жінок, які мають дітей до 3 років, заборонено відправляти у відрядження.
І нехай ваша дирекція прочитає Типове положення про атестацію педагогічних працівників України
Прихований текст
2.5. За   педагогічними   працівниками,  які   знаходяться  у відпустках по вагітності,  родах і догляду за дитиною (ст.179 КЗпП
України   зберігається   кваліфікаційна   категорія, педагогічне  звання,  чинність  яких продовжується після виходу на роботу  до  наступної  атестації  на  загальних   підставах.   Час перебування  в  даних  відпустках  вилучається  з міжатестаційного періоду.  

My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lviv_old 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 липень 2010 - 15:37

Порадьте.
Запитання до знаючих:

Жінка після пологів та закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами має вийти на роботу.

Варіанти:
1) пише заяву і йде у нову відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
2) звільняється із підприємства.

Підкажіть які негативні наслідки варіанту № 2 стосовно можливих недоотриманих виплат та стажу.
Як найкраще діяти такій жінці якщо вона реально планує бути з дитиною до 2,5-3 років (не працевлаштовуватись).
Чи є можливість зареєструватись як безробітня у ЦЗ та піти у відпустку далі.
На що вплине такий вчинок (варіант №2).
Як роботодавцю ”безболісно” і законно оформити варіант №2.
І що ”корисного” одержує жінка у випадку № 1? (збереження місця праці не цікавить)

Дякую за поради.

:ireful:
My Signature
-=PER ASPERA AD ASTRA=-
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksano4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 липень 2010 - 23:01

Перегляд повідомленняLviv (13.7.2010, 15:37) писав:

Порадьте.
Запитання до знаючих:

Жінка після пологів та закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами має вийти на роботу.

Варіанти:
1) пише заяву і йде у нову відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
2) звільняється із підприємства.

Підкажіть які негативні наслідки варіанту № 2 стосовно можливих недоотриманих виплат та стажу.
Як найкраще діяти такій жінці якщо вона реально планує бути з дитиною до 2,5-3 років (не працевлаштовуватись).
Чи є можливість зареєструватись як безробітня у ЦЗ та піти у відпустку далі.
На що вплине такий вчинок (варіант №2).
Як роботодавцю ”безболісно” і законно оформити варіант №2.
І що ”корисного” одержує жінка у випадку № 1? (збереження місця праці не цікавить)

Я за 1 варіант - не звільнятися, а йти у відпустку по догляду за дитино до 3 років. Звільнитися встигне завжди. Переваги - можна отримати збільшену допомогу по малозабезпеченості (максимально 880 грн). Для цього потрібно що 6 міс приносити довідку з місця праці про доходи з нулями. Крім того, якщо жінка захоче народити ще одне малятко, а перший декрет ще не закінчився, то просто віддає лікарняний на роботу, де його оплачують. Для цього їй не потрібно виходити на роботу і т.д.
Наскільки я знаю, раніше на облік в ЦЗ жінок з дітьми до 3 років не ставили (не знаю як зараз), якщо навіть і ставили (якщо жінка не призналась), то робили запит у соцзабез чи не отримує жінка допомогу у них. Перші 3 міс ЦЗ не виплачує допомогу, є тренінги, на які потрібно обов"язково ходити і висиджувати по пару годин і ін. Воно вам тра?

Повідомлення відредаговано ksano4ka: 14 липень 2010 - 23:18

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lviv_old 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 липень 2010 - 09:08

Дякую ksano4ka.

Але є нюанси. Підприємству терміново необхідно скоротити штат. Попросили ”безболісно” для обох сторін вирішити це питання. От і взнаю як виконати варіант № 2 найкраще для усіх (для підприємства та жінки).
My Signature
-=PER ASPERA AD ASTRA=-
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   geisika 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 липень 2010 - 13:57

Моє питання стосується проходження обліку вагітності. Я працюю на державному підприємстві, робочий графік з 9.00 до 17.30. Тому на прийом до лікаря і на здачу деяких аналізів необхідно відпрошуватися з роботи. В нас зараз з кожним днем новий ген.директор, і кожен з них починає свою роботу на нашому підприємстві з того, що видає наказ про те, щоб усі приходили вчасно на роботу, вчасно йшли з неї і, борони Боже, на 10 хв раніше вийти на обід. Чи є якісь нормативні документи, в яких вказано, що вагітній без проблем в робочий час можна піти на прийом до лікаря чи здати якісь аналізи?
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anny_85 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 серпень 2010 - 11:26

Перегляд повідомленняjane (10.12.2008, 17:20) писав:

Розділ X. ПОКАРАННЯ ТА ЙОГО ВИДИ
Стаття 61. Обмеження волі
3. Обмеження волі не застосовується до неповнолітніх, вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до чотирнадцяти років, до осіб, що досягли пенсійного віку, військовослужбовців строкової служби та до інвалідів першої і другої групи.

Ну невже це дійсно так? Я тільки недавно читала, що в Україні є два дитячих будинка, що знаходяться на території колоній. І один з них - при жіночій колоніої 74 в Одеській області. Там знаходяться дітки, що їх народили жінки під час ув"язнення. І як таке може бути? Хіба що іх матусі і завагітніли під час ув"язнення? Це в жіночій колонії - там же чоловіків не так і багато має бути... І все ж таки колонія...
Чи то може у нас законодавства так дотримуються?

Просто крім обмеження волі (що полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці і арешту є ще такий вид покарання як позбавлення волі ( що полягає в ізоляції засудженого та поміщенні його на певний строк до кримінально-виконавчої установи закритого типу.).Щодо цього виду покарання обмеження для вагітних не встановлена (крім випадків коли мова йде про довічне позбавлення волі.) Тобто, обмеження волі заборонено,а позбавлення дозволено. Тому і є багато вагітних в колоніях...

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
[quote name='Костина мама' date='3.2.2010, 17:49' post='289998']
случайно наткнулась на эту тему, у меня в доме тетинька жила она недавно с тюрьмы вышла ее младшей дочке 16 лет, я живу в этом доме уже 5 лет , а она все это в ремя была в тюрьме и ее посадили до того как я там жить начала, так что садят у нас "мамочек" у которых детки есть до 14 лет

Значить знову ж таки мова йшла про позбавлення а не обмеження волі...від тяжкості злочину залежить.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Felichita 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 вересень 2010 - 10:12

ситуація така....моя сестра на 5-му місяці вагітності,працює в банку.Вечером в кінці робочого дня до неї підійшла начальниця з примусовим "проханням"переписати заяву на переведення її на іншу посаду.Тобто на інше декретне місце.Отже через два місяці вона піде в декрет і вернувшись з декрету вона не буде мати місця праці.....вона розплакалась і пішла додому нічого не підписавши.Цілий вечір ми її поїли заспокійливими...зранку бачивши її в знервованому стані з болями в животі ми відправили її в лікарню.
А: вона під наглядом лікаря,
В: начальниця не заставить її переписати заяву....ми так думали!
Наглість велика сила....
Зранку сестра дзвонить до начальниці і каже що вона в лікарні і буде на лікарняному приблизно 19днів (точно незнаю).
Звісно начальниці не наруку і вона йде в лікарню вже з готовим зразком заяви і чистими аркушами.Правда в палату боїться заходити (їй не наруку...свідки) і дзвонить сетрі щоб вона вийшла на вулицю,на що моя сестра каже що вона невстані ходити їй приписали спокій і лежати.Начальниця наважилась зайти в палату і вимагати в неї підписати заяву але вже заднім числом,так як з цього дня вона вже на лікарняному.
Ніколи не могла подумати що доросла жінка,яка має дочку може говорити такі страшні слова вагітній жінці.
Начальниця довела її до істерики і сестра підписала заяву.
Отже були свідки пресінгу сестри....
Причина по якій начальниця вимагала негайно переписати заяву:
А: Деректор банку у відпустці...вони його страшно бояться.
В: Його заміщає зам "гамнюк",який за гроші підпише що завгодно.
С: В її відділі є ще одна вагітна яка йде в декрет через тиждень.І вона знаходиться на декретному місці....Тому її хочуть перевести на постійне місце,а мою сестру на декретне.
Вони сподівались що все буде мирно тихо,так як моя сестра слабохарактерна.

Що можна зробити в такій ситуації?
.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inadequate 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2010 - 03:35

Перегляд повідомленняFelichita (3.9.2010, 11:12) писав:

ситуація така....моя сестра на 5-му місяці вагітності,працює в банку.Вечером в кінці робочого дня до неї підійшла начальниця з примусовим "проханням"переписати заяву на переведення її на іншу посаду.Тобто на інше декретне місце.Отже через два місяці вона піде в декрет і вернувшись з декрету вона не буде мати місця праці.....вона розплакалась і пішла додому нічого не підписавши.Цілий вечір ми її поїли заспокійливими...зранку бачивши її в знервованому стані з болями в животі ми відправили її в лікарню.
А: вона під наглядом лікаря,
В: начальниця не заставить її переписати заяву....ми так думали!
Наглість велика сила....
Зранку сестра дзвонить до начальниці і каже що вона в лікарні і буде на лікарняному приблизно 19днів (точно незнаю).
Звісно начальниці не наруку і вона йде в лікарню вже з готовим зразком заяви і чистими аркушами.Правда в палату боїться заходити (їй не наруку...свідки) і дзвонить сетрі щоб вона вийшла на вулицю,на що моя сестра каже що вона невстані ходити їй приписали спокій і лежати.Начальниця наважилась зайти в палату і вимагати в неї підписати заяву але вже заднім числом,так як з цього дня вона вже на лікарняному.
Ніколи не могла подумати що доросла жінка,яка має дочку може говорити такі страшні слова вагітній жінці.
Начальниця довела її до істерики і сестра підписала заяву.
Отже були свідки пресінгу сестри....
Причина по якій начальниця вимагала негайно переписати заяву:
А: Деректор банку у відпустці...вони його страшно бояться.
В: Його заміщає зам "гамнюк",який за гроші підпише що завгодно.
С: В її відділі є ще одна вагітна яка йде в декрет через тиждень.І вона знаходиться на декретному місці....Тому її хочуть перевести на постійне місце,а мою сестру на декретне.
Вони сподівались що все буде мирно тихо,так як моя сестра слабохарактерна.

Що можна зробити в такій ситуації?
.

з слабохарактерною сестрою? нічого .
як варіант: написати листа, на ім`я керівництва,у якому описати ситуацію (про примус) та повідомити, що :
- згідно ст. 32.КЗпП переведення на іншу роботу допускається тільки за згодою працівника;
-оскільки заяву на переведення було написано під тиском, працівник відкликає свою заяву, про що повідомляє даним листом;
- у випадку якщо керівництво не сприйме дану позицію працівника як належне та не надасчть змоги працівнику надалі виконувати свої пос. об.- працівник буде вимушений звернутись в порядку ст. 124 Конституції до суду ( трудовий спір) в т.ч. вимагатиме відшкодування власником моральної шкоди та покладення матеріальної відповідальності на службову особу, винну в незаконному переведенні працівника а також буде змушений звернутись до правоохоронних органів із заявою про вчинення злочинів передбачених ст.ст 172,173 ККУ

листа надіслати рекомендованим із описом вкладення з повідомленням про вручення.
ти часом повідвідувати медиків, зафіксувати стрес, назбирати квитанцій з ліків тдтп
прилетять як миленькі, проситимуться, все повернуть у попереднє становище
але як після цього працювати?
і як потім знайти нову роботу- у банках поголос чудово поширюється

успіхів

Користувач подумав і додав через 22 хв.:

Перегляд повідомленняgeisika (15.7.2010, 14:57) писав:

Моє питання стосується проходження обліку вагітності. Я працюю на державному підприємстві, робочий графік з 9.00 до 17.30. Тому на прийом до лікаря і на здачу деяких аналізів необхідно відпрошуватися з роботи. В нас зараз з кожним днем новий ген.директор, і кожен з них починає свою роботу на нашому підприємстві з того, що видає наказ про те, щоб усі приходили вчасно на роботу, вчасно йшли з неї і, борони Боже, на 10 хв раніше вийти на обід. Чи є якісь нормативні документи, в яких вказано, що вагітній без проблем в робочий час можна піти на прийом до лікаря чи здати якісь аналізи?

дослідити тему особливо не випадає, чіткої відповіді наразі не бачу, але:
Стаття 170. КЗпП передбачено :Працівників, які потребують за станом здоров'я надання легшої роботи, власник або уповноважений ним орган повинен перевести, за їх згодою, на таку роботу у відповідності з медичним висновком тимчасово або без обмеження строку.
і вже в прив`язці:
п.5 ст 6 "Про охорону праці":
Працівника, який за станом здоров'я відповідно до медичного висновку потребує надання легшої роботи, роботодавець повинен перевести за згодою працівника на таку роботу на термін, зазначений у медичному висновку, і у разі потреби встановити скорочений робочий день та організувати проведення навчання працівника з набуття іншої професії відповідно до законодавства.

десь так, тобто можна отримувати висновок лікаря про необхідність, та скорочувати робочий час ( для відвідин ЖК)
середній заробіток зберігається
проте, я не впевнена у практичному застосуванні
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zallegro 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 травень 2012 - 21:50

Скажіть, будь ласка, чи є можливість вагітній двійнею піти у декретну відпустку на 2 тижні раніше (у 28 тижнів), чи лише після народження дітей лікарняний продовжується ? Дякую.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 травень 2012 - 21:56

zallegro, зараз в декрет - тільки з 30 тижня, після пологів видається додатковий лікарняний ще на 2 тижні. До речі, в Росії в такому випадку - в декрет з 28 тижня, і в проекті нашого Трудового кодексу теж таке передбачено.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наталі.я 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 21 березень 2014 - 17:19

доброго дня, мене цікавить чи можу я лікар у декретній відпустці піти на курси підвищення кваліфікації за власний кошт (оскільки планую бути в декреті рік а після того поміняти роботу, де потрібні ці курси). дякую.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   *Алінка* 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2014 - 20:48

Дівчата, чи можуть вагітну жінку скоротити на роботі на 0,75 ставки , (була ціла)?це законно?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Shady Lady  світлина

Shady Lady   Там де я була стоїть : Я піду в далекі гори, на широки полонини... або Просто мені так хочеться... або Не питай. Де я був коли тобі було так солодко.... або Як холодно без тебе, сумно як, Заплакані вікна... З тобой бути мій таємний знак, Що жити без тебе ...

Вчора, 23:09

рибка світлина

рибка  Сьогодні видалилась з контактів, а чоловік ще давніше. Шукаю друзів у фейзбуці)))

Вчора, 17:03

Показати коментарі (4)

nadia20 світлина

nadia20  28.07.2014 народився мій синочок))тепер моє чудо біля мене

Вчора, 10:50

Показати коментарі (7)

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ФОРУМЧАНИ! СТАТУС - це АФОРИЗМ або КАРТИНКА, а НЕ ЩОДЕННИК!!

28 лип 2014 13:14

Показати коментарі (1)

Зесічка світлина

Зесічка  Хочу бути людиною, Отою одною єдиною, Отою безмежно рідною, Навіки комусь потрібною, Отою ні з ким незрівнянною, Бажаю бути коханою!

28 лип 2014 10:35

Піня світлина

Піня  Вірність вилікує будь-яку хворобу, а любов будь-яку біду…

27 лип 2014 12:23

NATACHKA світлина

NATACHKA  Коханий тримайся!!!!!!!!!!!!!!!!! Ми з тобою!

27 лип 2014 11:03

вікі_тк світлина

вікі_тк  Боже, спаси і сохрани!

27 лип 2014 10:35

a.Malia_ світлина
Санджана світлина

Санджана  Не хочу ні на Гаваї, ні на Кіпр, не хочу навіть виграти в лотерею :(....Найбільше , що зараз хочу- щоб 24 серпня, в День Незалежності, Україна святкувала справжній День Перемоги...з піснями, салютами і сльозами радості...:( Молимось за тебе, Україно! :(

25 лип 2014 21:42

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 30 липень 14 )

• З днем народження
    Йанка 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    kashka 
    - Вік: 36
  • З днем народження