Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: найщасливіший день у моєму житті - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

найщасливіший день у моєму житті Оцінка: -----

Користувач поза мережею   a_ja_ne_ty 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 листопад 2010 - 20:45

написати про свої пологи я збиралася ще коли ходила вагітна. зараз дитині 10,5 місяців, а я все ще збираюсь. подумалося, що якщо далі відкладатиму, то згадаю ще менше.
десь в кінці грудня їздили в пологовий знайомитися з лікарем. як не диво попадання з першого разу - лікар виявилася саме та! коли почула шо є стільчик для вертикальних пологів, ше нічо не знаючи про то, подумалося шо це є гуд
18 січня підписала обмінну карту і відтоді чекала щодня... аж до 11 лютого ;)
5 лютого відсвяткувала ДН... хоча дуже сподівалася, шо буду вже з малям і буде не до святкування...
10 лютого досвятковувала ДН з кумами і вже ні на шо несподівалася
і!!!
7 ранку 11 лютого прокинулася, боначе шось мокрувато... слізла з ліжка і побігла в туалет. хоча бігала я тоді по-черепашачому. шось тріщки червоненьке, але то явно не води. подумала шо пробка. а вона може ше за 2 тижні відійти... так шо приліпила прокдадку і почимчикувала досипати. лягла... шось відчуа... через 15 хвилин знов шось відчула.... розбудила чоловіка. якажу тре бритися, а він хоче спати і придумує відмазки...
8 ранку: дзвонить мама. ми мали їхати на всяк випадок в пологовий. кажу, шоб зачекала трохи з усяким випадком, бо нае шось відбувається...
помилася, посиділа в туалеті, пострибала на м"ячику... шось таки відбувається. в 9 дзвоню лікарю (я дуже боялася шо всепочнеться вночі і доведеться будити лікаря. от і дочекалася початку робочого дня). кажу, шо не знаю шо дєлать. вона безапеляційним тоном вимагає швидко їхати до неї. я обіцяю подумати. додумалася шо в холодильнику стоїть надсмачна риба, яку я не доїм якшо поїду зара народжувати. взяла тарілку і жую паралельно засікаю хвилин 7-10 між схватками, але дуже сумніваюся шо це вони, бо шось відчувається, але ну зооовсім не так боляче як розказують... доїла рибу, допакувала чемодани, чких вийшло аж 3 великих пакети і поїхали. в 11 дзвонить лікар і стурбовано питає де я. кажу шо їду, але не впевнена шо варто оформлюватися. домовилися шо вона спершу подивиться
приїхали. лікар. крісло. 6см!!!!!!! УРА!!!!!!!!!!!!!!! збігаю наперший поверх вприйомне віддівлення. вся така збуджена і щаслива! відчуваю шо стало трохи мокріше і трохи відчутніше, але не боляче!!! як це?
11.20 оформилася і повелинас з Андрієм в родзал. обдивилася це цікаве місце: нічо стрьомного: шведськастінка, фітбол, стільчик. кілька тумб, стіл для немовлятки з вагами і ліжко з лікарняними простинями. почимчикувала в туалет. по дорозі назад зайшла до лікаря на уззі. вона підтвердила шо дівчинка, що все гаразд, шо десь під 4кг і сказала шо вод дуе мало, тому є смисл зняти оболочки навколоплідного пузиря, щоб він не гальмував процес. я була щаслива і дурна тому погодилася. і тут стало... е... тріщки боляче. доповзла до пологового халу. Андрій вес такий схвильований де я стільки брожу. я шось промямлила і бігом на м"яч... важко було знайти позу... схватокчерез 5 навчилася улєтать: вдих -повільний видих - і всім пока. якщо хтось шось хотів від мене в цей момент мені було пофіг. схватка пройшла - 2 хвилини можете шось питати. і так з годинку. найбільш неприємним було те, що хотілося в туалет по великому і це заважало повеістю розслабитися. весь час себе картала, шо не погодилася на лікарняну клізму і обмежилася маленькою домащнєю. тіки хтось заходив з медперсоналу, я казала шо хочув тукалет, а на мене не реагували...
прийшла лікар. подивилася відкриття і каже "давай повчу тебе тужитися"... ну думаю я то теоретично знаю, але давай повчи. отак і отак.еее.
- а можна я сяду на стільчик (на ліжко лгала тіки шоб подивилися відкриття)...
-ну сідай на трішки, тіки потім ляжеш!
стало добре. біль зник. перестала "співати" а схватках (да! я, закоплексована дурепа, якій ведмідь наступив на вухо, співалана схватках як вчили накурсах, і "свічку задувала" і це реально допомагало улєтать)ю стало не боляче, але стан улєтьонності перестав зникати. потуга. ой як добре! ще одна!
-лягай на ліжку!
мотаю головою шо не ляжу
упс! лікарі переглянулися;
-значить будем приймати вертикально. тільки потім ляжеш зразу!
- добре потім! - а зара відчепіться! і заберіть свої руки від мене! і не суньте їх мені туди! бо боляче робите! ( я не знаю чи я це говорила, чи думала)
потуга. ой. шось дуже ріже (виявиося шо це я трішки тріщала). наступну потугу провтикала, бо стало страшно, шо знов різатиме.
потуга. можна потрогати голівку. її вже наполовину видно. а в мене руки трусяться від страху. потуга. молодець. ще трішки. подумалося шо це вони мене підбадьорюють, бо неможе бути так швидко. ше має бути дуже-дуже боляче! потуга. "ВИКЛИКАЙТЕ НЕОНАТОЛОГА!"... здивування. моє. "невже справді вже скоро? а коли боляче?". ше пару потуг і....
13.30 ЯРИНКА В МЕНЕ В РУКАХ! маленька. з синім лобиком і приплюснутим носиком!
поклали мене на ліжко. вийшла плацента. стали штопати... я тримала дитину і... "була щаслива" - це не те слово!
під кінець штопання мене це замахало і я стала вередувати, запитуючи чискоро вже. це був найнеприємніший момент...

потім нас залишщили втрьох з татом (він весь час був поруч. дякую!)
потім приїхали бабушки. в родзалі ми протусувалися 5 годин, бо ніяк не могли знайти місце в післяпологовому - бебі-бум все ж! як спустили вниз, я через 10 хвилин поперлася митися. в різних тапках :)

це був найщасливіший день в моєму житті!

PS: пологовий №3 міста Києва
лікар Мочалова Любов Миколаївна! дай Боже здоров"я - золота людина і золотий лікар!
акушер: теж Любов Миколаївна. але прізвища не знаю, на жаль
від чоловіка для присутності на пологах вимагався тільки домашній одяг.
  • 27
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 06 листопад 2010 - 23:18

здоровячка мамусі і Яриночці!
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jolia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 листопад 2010 - 19:14

ой, яка класна розповідть! в дже багатьох моментах я бачила себе)) осбливо коли "вдих -повільний видих - і всім пока. якщо хтось шось хотів від мене в цей момент мені було пофіг. схватка пройшла - 2 хвилини можете шось питати". я аж сміялася, бо згадала як до мене акушерка говорила, а я навіть і голови до неї не повертала- бо в мене схватка))
Ростіть здоровенькі і щасливі!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   liya 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2010 - 17:44

Ростіть здоровенькі!
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аквамарин 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2010 - 18:03

a_ja_ne_ty, дякую, розвеселила, сил вам і м аленькій
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alabama 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 листопад 2010 - 23:00

Дякую за веселу розповідь! Настрій підняла
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ляночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 листопад 2010 - 23:33

Здорв"я і щастя батькам і доні!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Canadiya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 листопад 2010 - 22:33

Дякую за розповідь! Цікаво почути про вертикальні пологи! Здоровячка вашій донечці!
My Signature
Зображення

Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rangie 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 14 листопад 2010 - 22:41

Дякую за позитивну розповідь! Щастя віам і Яринці!
My Signature
Спойлер

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LiG 

• Життя барвисті сторінки
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2010 - 12:01

Дякую за розповідь! Суцільний позитивчик :yahoo: ! Хай Яриночка росте здоровенька!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Василиса 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2010 - 12:38

Дуже позитивненька розповідь :good: Щастя вам і здоров"я!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюська Н 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 листопад 2010 - 19:22

Дякую за гарну і веселу розповідь!!!!!!!!!!Ростіть здоровенькі і щасливенькі!!!!!!!!!
My Signature
Зображення Зображення
Прокинулась і заблагала... "Господи, дай мені..." І зупинилась... Про що Його просити?..Сім"я в мене є... Друзі є.. Я бачу і чую... Я їм і п"ю... Я люблю і мене люблять... А що мені потрібно?.. Ось що... " Боже, дякую, не забирай у мене всього цього!" ​
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

D_Sofia світлина

D_Sofia  Христос Воскрес, любі малечівці! Здоров'я злагоди та миру!!!

Сьогодні, 00:13

Ninos світлина

Ninos  Цiнуй життя,та не живи цiною.Люби усiх,та не чекай вiд них любовi.Роби добро i Бог тебе побачить,й молись в хвилини,коли гiрко плачеш..

18 кві 2014 21:57

МАТІОЛА світлина

МАТІОЛА  Вдих-видих. Вдих-видих. І далі-далі-далі-далі! Воно того не варте!

18 кві 2014 10:53

Показати коментарі (2)

Ірма світлина

Ірма  Цікавий нік у нового учасника)))

17 кві 2014 16:57

Показати коментарі (13)

Maня_20 світлина

Maня_20  Тепер кредит приватбанку можна погасити не тільки зеленою валютою, а й "зеленими чоловічками")))

17 кві 2014 16:32

Показати коментарі (3)

Ароматна світлина

Ароматна  Тепер, коли українець закордоном казатиме "I'm ukrainian", ніхто не перепитуватиме "Are you from Russia?"

17 кві 2014 09:13

Показати коментарі (6)

Galicia світлина

Galicia  Піднімати над Донецьком російський прапор - всерівно, що вивішувати у себе на балконі сусідські труси:) Ганьба!

17 кві 2014 08:49

Показати коментарі (3)

nastik світлина

nastik  На Благодійному Ярмарку для діток з "Крил надії" від початку року вдалось зібрати 7714 грн! Спасибі усім, хто долучається! Працюємо і далі - http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=33233

16 кві 2014 23:01

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  Малееееечааа!!!! Відпусти мене спааааатки - завтра рано вставати))) Я - малечівський наркоман) в мене малечозалежність!)))

16 кві 2014 22:46

Показати коментарі (1)

Stasuk_Nata світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн