Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Секс після кесаревого розтину - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Секс після кесаревого розтину Оцінка: -----

Користувач поза мережею   poiu 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 травень 2009 - 18:30

А ми почали цим займатися через 2 тижні після КР. І нічого поганого зі мною не сталося. Лікарі нічого не казали, а я нічого не питала, тим більше що на їхні поради я взагалі чхала з високого дерева. Єдине чого я боялася це як чоловік буде ставитися до мого шва, але він мене заспокоїв що все гараз і я щаслива.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліньтяйка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 липень 2009 - 23:34

Ми почали через 2.5 місяці - було боляче і неприємно, тепер я морожуся від цього діла, як можу, можливо за декілька разів все стане на своє місце. Добре, що чоловік не ображаться, не настоює - він в мене умнічка - розуміє, жаліє. Не розумію чому такі неприємні відчуття - якесь самонавіювання чи що, мені вперше не було так боляче.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alenulka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 липень 2009 - 12:45

В мене до сих пір болі з'являються, але коли ми займаємось після великої перерви ( то часу немає, то натхнення, то сил, іноді і доця підступно прокидається :db: ). А якщо "процес" налагоджений і регулярний, тоді все ОК. Ліньтяйка, головне частіше, але по-трохи, якщо чоловік умнічка, то потерпить, необов'язково все до логічного кінця доводити, головне - тренування :) , і згодом забудете про болі. Та й змазку, бажано поки штучну застосовувати. Хоча радити найлегше, на все треба мати час ... Щасти тобі! :36_1_55:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zOzyLKa 

• Біла та пухнаста
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 20 липень 2009 - 16:04

Ми чемно протримались 1.5 міс. і спробували. Перший раз було супер, дався взнаки сексуальний голод. Потім вже не так. Було таке відчуття, що у мене там дуже сухо, хоч чоловік каже, що "мокро". Зараз вже нормально, але не скажу, що після пологів, щось кардинально змінилось (по відчуттям).
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 серпень 2009 - 12:26

А ми почекали поки закінчаться виділення, і шов заживе. десь мабуть місяць. Перший раз було боляче, здавалося що все вже там заросло =). Але зараз дуже класно, ми користуємося змазкою. Трошкі шов всередині болить, але секс просто супер. Ми задоволені. :clapping:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Spirit angel 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 жовтень 2009 - 17:08

Ми почали жити СЖ після 2.5міс. до того лікарка не рекомендувала.дівчата пишуть що повинно пекти, незнаю, мене нічого не пекло і не боліло,правда було трошки туговато,ну і признаюсь не довго.Ми до того 9 місяців ані-ані,якось психологічно не могли себе настроїти,просто я постійно думала про ту малечу яка в середині,а чоловік боявся щоб часом не сталось чогось поганого.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gredaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 січень 2010 - 17:01

Ми з чоловіком почали після кесеревого займатися через 3 неділі, спочатку чоловік помаленько все робив, і кожен день, це краще навіть і для маткі скоріше скоротиться, а після закінчення кормління груддю, в мене взагалі почалося ,як (вибачте) бєшенство маткі, мені 2-3 рази в день хотілося, але я не розумію, як стидатися свого чоловіка, ми любимо один одного і після моїх родів чоловік тільки прагне що б я була здорова, які б в мене шви там не були, повірте в мене шов був ужасний, ще крім того вода вся яку я набрала під час вагітності пішла через шви, гноїлося, на перевязки ходила, але ж ми любимо один одного і це головне. А пізніше дивуємося чого чоловіка не має поряд вночі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Leo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 серпень 2010 - 20:54

В мене після КР пройшло вже 1.5 місяці. Вирішили з чоловіком спробувати. Краще б не пробували. :cray: В процесі боліло ще гірше ніж вперше. Після того пече і болять навіть м"язи. Не можу сісти тепер нормально. Може треба ще трохи часу? Була вже на огляді, здала мазки, бак-посів - все добре. Що воно таке? :unknw: Я в шоці!Вже боюся наступного разу! :kiss:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   трініті 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2010 - 14:56

Leo (13.8.2010, 20:54) писав:

В мене після КР пройшло вже 1.5 місяці. Вирішили з чоловіком спробувати. Краще б не пробували. :cray: В процесі боліло ще гірше ніж вперше. Після того пече і болять навіть м"язи. Не можу сісти тепер нормально. Може треба ще трохи часу? Була вже на огляді, здала мазки, бак-посів - все добре. Що воно таке? :wacko3: Я в шоці!Вже боюся наступного разу! :shok:

Не переживай! Другий раз вже буде краще, а потім ще краще. Просто нехай чоловік трохи буде ніжнішим. Щось подібне спочатку і в мене було. Навіть ще в 3 місяці трішки тянуло живіт. Вже пройшло все!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TYSA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2010 - 23:20

Мені лікарка сказала неможна 2 місяці,і ми протримались...майже.Думаю що неприємні відчуття через сухість слизистої виникають.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalia-79 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 серпень 2010 - 16:07

1,5 місяці, бо більше не витримали ))) спочатку було боляче, але все робили обережно і поступово набирали обертів))))))зараз отримаю від цього діла ще більше задоволення))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2010 - 12:43

трініті (16.8.2010, 15:56) писав:

Не переживай! Другий раз вже буде краще, а потім ще краще. Просто нехай чоловік трохи буде ніжнішим. Щось подібне спочатку і в мене було. Навіть ще в 3 місяці трішки тянуло живіт. Вже пройшло все!

Таки правда, вже краще. :smile:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   -=Чуча=- 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2010 - 21:19

Чекали 2 місяці. По відчутттях все добре, але маю трохи проблему. Бажання кудись зникло(((( Не можу розслабитись нормально. Бачу, що чоловік трохи ображається. Але не знаю, що робити. Вроді хочеться, а як доходить до "діла", то бажання кудась втікає :15_1_55: що ж то робити? :bye:

Повідомлення відредаговано -=Чуча=-: 05 вересень 2010 - 21:19

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dzzuga 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2010 - 22:20

Мені лікар сказав, що 2 міс. Після КР ні-ні. А коли через 2 міс. я прийшла на огляд, то розсміявся:" І ти повірила? Як в тебе чоловік ще на стіни не лізе?". От так-то. А щодо моїх відчуттів, то я боялась першого разу після операції, ще довго відчувала як тягнуть шви. А щодо бажання, то так само втікає як у -=Чуча=-, вже й не знаю що робити :15_1_55:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анабель 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2010 - 22:30

А ми почали десь через дві неділі. Все було жахливо! І боляче і не дуже приємно і просто хотілося поспати а не трати час на Це... Але з часом все налагодилось. Хоча перші відчутя точно памятаю були просто жахливі!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 вересень 2010 - 14:30

-=Чуча=-,, dzzuga, Те саме з бажанням. Правда воно в мене зникло ще під час вагітності. Але я ще надіюся що все буде ок!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilysik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 вересень 2010 - 14:52

А ми почали через місяць після кесаревого розтину, після огляду лікаря. Сказала "Ну дай вже йому!" Хоча щось не хотілося. І страшно було, і бажання щось не дуже... А як ви думаєте з чим це пов'язано? Може всю нашу любов і ласку віддаємо діткам і на чоловіка не лишається?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 вересень 2010 - 23:19

lilysik, Я думаю це щось з гормонами!А може дійсно просто не до того, іншим голова забита! :good:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   misis Frakibok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 вересень 2010 - 20:38

Статеве життя відновили через місяць після кесарських пологів, було боляче, я думала що згодом пройде.Але пройшов уже рік, а болі під час сексу і далі е, я була у лікаря на огляді і на УЗД сказали що здорова, але чому тобі болить не знаю :shok: , у лікарів я непитала такі питання :unknw: . Може комусь знайома така ситуація, порадьте щось?
Зображення
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yanya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 листопад 2010 - 19:50

Skay, у мене болісні відчуття під час сексу були і до пологів. Приходилось підбирати правильні пози. Хоча ці болі також залежали від днів місячного циклу. Після КР чекали з цім ділом рівно3 міс. Перші рази було дуже боляче, ми довго і по чуть-чуть "відновлювались". А потім секс став практично безболісним, краще ніж до КР))) Так тривало поки не відновились місячні. І знову все повернулось до допологових болісних відчуттів.
З лікарем я ще до пологів проце консультувалась. Вона сказала, що без причин боліти не повинно, але в мене так ніяких причин і не виявила.
My Signature
У жінки точка G знаходиться в кінці слова SHOPPING!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

Вчора, 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

Вчора, 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 серпень 16 )

• З днем народження
    ЯЖенька 
    - Вік: 38
  • З днем народження
    Kukuru3ka 
    - Вік: 31

Перекладач онлайн