Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Nutella - чи можна давати дітям? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Nutella - чи можна давати дітям? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 листопад 2010 - 00:03

Питання до мам старшеньких діток - чи даєте ви своїм дітям Nutella? Бо вже кілька разів мала просила купити, а я щось вагаюся, чи не шкідливий цей продукт для дитячого харчування.
З одного боку - ніби корисні складові, а з другого - щось не віриться, що вона не містить шкідливих речовин.

Якщо десь вже таке обговорювалося, перемістіть, будь-ласка, бо я не знайшла.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Серенада 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2010 - 00:18

Купую зрідка. На хліб не намазую, а роблю налисника з нутелою та посипаю горіхами(запозичила в піцерії). Це так в перемішку з налисниками з сиром. Зараз важко сказати що не шкідливе 100%. Ось наприклад цукерки завше не були корисними, а попри те кожний доролий, який ішов в гості де малі діти, ніс із собою цукерки чи шоколад. Батьки це добро "дозували", але ж з"їдали діти. Так і тут, якщо Нутела не вживається регулярно то чому б і ні, але діткам десь з 6 років.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sofi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2010 - 01:28

В програмі "Знак якості", якраз Нутела зайняла перше місце серед Шоколадно-горіхових мастик.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюшкa 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2010 - 08:03

Те що вона зайняла перше місце - це не означає що вона натуральна. У таких штуках немає нічого натурального, все штучне. Навіть молоко порошкове. Я вже мовчу про єшки, яких там мабуть сила силенна.
І як таке можна давати дитині, навіть в 5 років.
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myrra 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2010 - 08:20

Вирізка з газети 20 хвилин:
"Шоколадно-горіхові пасти, якщо вірити назві, містять одразу дві смачні й корисні складові - горіхи і шоколад. Однак, якщо уважно прочитати інформацію на етикетках паст, то видно, що справжнього шоколаду в їх складі немає.
Шоколад у пастах замінюють какао-порошком, який забезпечує гарний колір, шоколадний запах і смак. Справжній же шоколад обов'язково містить какао-масло, завдяки якому шоколад, будучи одночасно твердим і крихким продуктом, легко розплавляється при вживанні, просто "тане в роті”. Какао-масло - найдорожчий компонент шоколаду. Щоб здешевити продукт і зробити його доступнішим, до складу паст вводять замість какао-масла рослинні жири.
Приготувати пасту на перший погляд – легко: лише змішати всі інгредієнти. Але якщо спробувати приготувати такий продукт вдома самому, то стане зрозуміло, що необхідні і досвід, і вправність, особливо для приготування двокольорової молочно-шоколадної пасти. А головне - якісні складові.
Брали пасти з різних країн, подаємо результати тестування якості паст. Нещодавно експерти науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз “Тест” (далі скорочено – „Тест” – прим.ред.) перевірили якість семи зразків шоколадно-горіхових паст.
Це марки Nutella з Польщі,
Pralinutta з Бельгії,
чотири пасти з Росії - "Шоколадна карусель", "Смугастий рейс", "Бурешка" і Belisa,
і навіть одну марку з України - "Мульти-крем".
У пастах перевіряли якість смаку, запаху, консистенції, тобто органолептику, а також оцінювали фізико-хімічні показники та маркування й упаковки.
Оскільки всі тестовані пасти виготовлені на основі рослинних жирів, то експерти „Тесту” вирішили перевірити в них вміст транс-ізомерів або ж змінених жирів. Транс-жири частенько зустрічаються у чіпсах, картоплі "фрі", у шоколаді і цукерках і шоколадній глазурі, якщо при їх виготовленні використовували не натуральне какао-масло, а його замінники. "Грішити" транс-жирами можуть і вафлі, і жировий прошарок між вафельними листами, і печиво з досить високим вмістом жиру.
Споживання таких жирів загрожує виникненням серцево-судинних захворювань. Але в усіх тестованих шоколадних пастах кількість шкідливих жирів виявилася у нормі.
У смаку і запаху паст повинні відчуватися обіцяні складові - шоколад і горіх, без сторонніх присмаків і запахів.
Більшість паст, які тестували, - з лісовим горіхом. Паста "Смугастий рейс" приготували на мигдалі, а "Шоколадна карусель" - на арахісі.

- Шоколадно-горіхові пасти продають в упаковках різної маси, тому ми вирішили порівняти вартість 100г продукту, - говорять експерти „Тесту”. - Найдорожчий зразок у тесті - паста Nutella, 100г якої обійдеться практично в 10грн. Загальна оцінка пасти Nutella, а також продукції Pralinutta і Belisa - "відмінно".
Найдоступніші за ціною представники тесту - "Смугастий рейс" і "Шоколадна карусель". В обох цих пастах, а також у пасти "Бурешка", загальна оцінка "добре". Оцінку "задовільно" отримала продукція "Мульти-крем".
Оцінка якості шоколадно-горіхових паст
Belisa - відмінно
Nutella - відмінно
Pralinutta duo - відмінно
Бурешка - добре
Смугастий рейс - добре
Шоколадна карусель - добре
Мульти-крем - задовільно
За інф. центру „Тест”
My Signature
Зображення

Не став запитань, якщо не знаєш, що будеш робити з відповідями.
Спойлер
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Серенада 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2010 - 09:35

Танюшк@, так на даний час натур.продукт можна вживати лише живучи далеко від мегаполісу, годуючи свою худобу та обробляючи землю. Ось там натур.продукт. Нажаль майже усі балують діточок цукерками, на яких навіть маркування немає (маю на увазі вагові), і мало хто цікавиться їх складниками. Там теж натуральністю не пахне. Я не вважаю що нутелу треба їсти, що вона корисна. Це як смаколик, поласував і все. А якщо дитя не полюбляє, тобто не просить, не пробувало, то і не треба. Доня моя спробувала в гостях, тому деколи просить.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   колобок 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 листопад 2010 - 10:02

Деколи даю малечі.Незважаючи на те що не можна.Деколи, це раз на 3-4 місяці.Вона полюбляє.
My Signature
[i][color=#CC0000]Діти наше сьогоднішнє і майбутьнє, ми живемо ними!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 02 листопад 2010 - 10:09

нам передають Нутеллу з Італії. вважаю, що там такий продукт набагато якісніший від такого ж, виробленого в Росії чи тим більше в нас.
прчитала склад. Хоч і на італійській, але там 5-6 складників, серед яких жодних Ешок і т.д.
Інколи мащу малій на печенько. Але то буває рідко))))
принаймі більше довіряє ніж нашому шоколаду з пальмовою олією
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюшкa 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2010 - 10:18

Я свого малого навіть цукерками не балую. Вони йому не потрібні. Хай краще м"яса з"їсть домашньої курочки, а не цукерки шоколадні(хоча шоколадом там і не пахне). Мені здається краще спекти якогось тістечка чи пряника для малечі і намазати звичайним домашнім маслом, аніж їсти нутеллу.
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 02 листопад 2010 - 10:39

Я теж вважаю, що блище до 4-5 років можна давати, але без надлишку. Якість наших цекерок теж сумнівна, але ж дітки їх їдять (я веду мову про старших діток 4-5 років). Звісно, домашня випічка для дитини - то найкраще, але не всі мають змогу купляти лише натур-продукти і робити домашнє масло теж.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2010 - 15:51

Перегляд повідомленняТанюшк@ (2.11.2010, 10:18) писав:

Мені здається краще спекти якогось тістечка чи пряника для малечі і намазати звичайним домашнім маслом, аніж їсти нутеллу.

А ви спробуйте переконати 6 річну дитину, що пряник з маслом краще, ніж нутелла чи шоколадка.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LudaM 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2010 - 16:02

Мій малий просто її обожнює, то щось страшне... Правда їсть не часто, бо теж страшновато...
Нам привозить чоловік сестри з Італії, а тут ще ні разу не купляла...
My Signature
Зображення
Спойлер

Любов лікується любов'ю...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zOzyLKa 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 02 листопад 2010 - 16:06

Нутелла - це моя слабість. Доця ще мала, тому у мене таке питання поки не стоїть. Моя думка така: можна, але в міру. Все-одно не вбережете дитину від "шкідливої" їжі, рано чи пізно ваша дитина попробує і чіпси, і сухарики, чупа-чупс, і нутеллу. В наш час про натуральність мова вже не йдеться.
Коли була в Німеччині, то спостерігала, як німецька мама щодня давала діткам 4 і 2 роки на сніданок хліб з нутеллою (, ще й протягом дня для перекусу намазувала. При тому, що мама було схиблена на здоровй їжі і гомеопатії.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка-Зеленка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2010 - 16:17

Я теж малою обожнювала хліб з Нутелою на сніданок але давала мені її рідко і я вже була трохи старшенькою (ну в школу точно ходила), ІМХО напихати дитину будь-яким солодким не варто, але треба не забувати і своє дитинство в якому цукерка була в радість і деколи варто і побалувати малюка трішки. Все-одно про якість нашої їжі краще і не думати, думаю якщо зрідка балувати дитину Нутеллою то нічого страшного не станеться...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   гра з вогнем 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 02 листопад 2010 - 16:25

а нутела це вроді мигдалеве масло і шоколадна паста
якщо горіхи введені, шоколад теж, дитина старша, думаю мона час від часу.
по ідеї мигдалеве масло корисне.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   moxlapa 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2010 - 23:26

незнаю, можна обійтися і без неї
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 15 листопад 2010 - 23:32

А як вам текст реклами?
я як мама впевнена що нутелла корисна..........

вважаю що час від часу можна давати, бо всеодно даємо і мілки, і різні цукерки.
Але щоб постійно то ні, користні з неї немає взагалі, а от консерванти, барвники і штучні добавки є
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   y-ksenya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 листопад 2010 - 00:27

Консерванти вже навіть в молоці є. Я поділяю думку, що можна давати діткам від 5 і час від часу, щоб поласували. Згадайте як нам в дитинстві хотілося тих нуттел, баунті і кольорових жуйок. Хіба могли нас батьки вмовити замість них з"їсти домашнього печива з маслом ? :bad:
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nastik 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 листопад 2010 - 01:07

Ось тільки вчора були ці начебто горіхово- начебто шоколадні пасти в Провокаторі. Рубрика "Обережно, продукти".
Якщо є час та натхнення можна і самому зробити щось подібне. Я сама теж колись любила, але вже років сто не купувала. І не тягне). Сподіваюсь і від малого подовше приховувати існування такого продукту ). Хоча зараз куди не глянь - всюди кака. Але все ж, чим менше какі, тим краще ))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   СЕПТІМА 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 листопад 2010 - 08:57

Це питання,трохи некоректне,тому що,"давати дітям",це ж не повноцінна їжа.А якщо дати спробувати,або раз в тиждень намазати печенько,то чому б ні.У мене доця вже досить велика,то інколи просила в магазині купити.але вдома кілька разів спробувала.і все,решту доїдав чоловік.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Шмаркадявка світлина

Шмаркадявка  В моїй країні сьогодні траур... Гудуть Карпати, реве Дніпро. Над вбитим плаче безсила мати, чи рідний, чи чужий вже все одно. Їх не вернути, їх не забути. Бо в пам' яті немає забуття. Вони Герої, вони Безсмертні. Вони віддали за нас Життя!

Вчора, 19:22

tan9 світлина

tan9  Дівчатка,комусь оприділяли стать дитини під час вагітності,по серцебитію???

Вчора, 17:42

Показати коментарі (4)

alibi світлина

alibi  Тримайся, моя рідна Україно! Боже, як же важко говорити, Коли ж припиниться нарешті ця війна? Там гинуть люди, їм ще б жити й жити Але від пострілів здригається земля, Що буде далі? Чи настане завтра? Для тих людей, хто зараз у бою, На них чекають вдома їхні мами Благаю, припиніть вже цю війну! Прошу у Бога миру для країни, Щоб повернулися живими усі ті, Хто захищає зараз Україну, Хто там на Сході ніби в іншому житті… Молюся небу, молюся і вірю, Що все закінчиться, що скоро все мине Трима...

Вчора, 10:51

Показати коментарі (2)

Христуся-Бамбінік світлина

Христуся-Бамбінік  Візьму уроки гри на скрипці - м. Львів, бажано в Залізничному районі!!!

Вчора, 10:18

NATACHKA світлина

NATACHKA  Вітаю всіх Петрівних і Павлівних з іменинами!

12 лип 2014 14:23

Показати коментарі (6)

Оля Ts світлина

Оля Ts  Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."

12 лип 2014 10:23

Показати коментарі (1)

valide світлина
Timyrka світлина

Timyrka  Плачу... кричу... не можу... не знаю як... 30 загиблих львівських вояків, піддмоги далі нема. Як як близьким пережити горе, як жити дальше, що робити... просто крик душі...

11 лип 2014 15:48

Показати коментарі (13)

kati-lok  світлина

kati-lok   Вибачте за російський репортаж.. але актуально для всіх і завжди.. подивіться https://www.youtube.com/watch?v=PBMZ7edPgMw#t=321

11 лип 2014 13:55

Показати коментарі (1)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Допоміть зібрати кошти для наших героїв - придбайте собі магнітика http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=62330&st=60 l line33.png b 9.png t Mojijj solodenyekjhjj d 24 m 2 y 2010 c 11

11 лип 2014 10:29

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 липень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн